Új privát üzeneted érkezett!

szezso!
igen, megyek majd 14-én, mert akkor kéne az injekció...

de most pont azon vagyok kiakadva, h ha tényleg megvolt a pé, akkor lehet, h meg is termékenyült (vagyis nem kéne bevennem az utsó gyogyit)... de honnan tudjam, h tényleg így volt.... grrrrr

babszika
 
 


Babszika! Szerintem ezen ne aggódj, vedd be az utolsó gyogyit...
Csak azért aggódsz, mert méred a hődet, és (nagyjából) látod mi történik, ha nem mérnéd, simán bevennéd a gyogyit. Különben is csak az UH-n tudnak biztosat mondani. Az előző ciklusomban UH igazolta a tüszőrepedést, de pl. a hőm nem ment fel, abba is hagytam a mérést, mert csak kiidegeltem magam...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!
Kellemes hétvégét!
Babszika! Sztem se agyalj, vedd be a gyogyót!
Szezso! A hőmérőzéssel én is így vagyok/voltam. Kiborított. Inkább nem csinálom.
vikike0429
 
 

 
 

sziasztok!
hát, be is vettem....
az is lehet, h csak megtréfált a szervezetem....
de igazatok van. nincs értelme agyalni. apát azért magamra rántogattam és teszem is, hátha... :wink:
ha most nem, akkor meg majd jövő hónapban jön a Kicsibab. :wink:

babszika
 
 


Ria! Tök jó, hogy így állsz hozzá! Csak pozitívan! Hajrá! :wink:
vikike0429
 
 


Köszi!
Igyexik az ember :lol: :lol:
Rájöttem, h nincs értelme görcsölni. mert sajnos nem segítek magamon úgy.

a hőmérőzés nálam ugyebár még csak most indult.... de tény, h az ember mindenféléket következtet.... 10 napja mérem és máris szinte függő vagyok :shock:

babszika
 
 


Jó reggelt Lányok!
Megint hétfő... :( De ez legalább rövid hét lesz. Csak 3 napot dolgozom. :lol:
vikike0429
 
 


Ria! Én is a 11. napon vagyok ma. :D
vikike0429
 
 


Sziasztok kismamajelöltek!!!

Gyöngyi,
hogy vagy? Jól telt a hétvége a kis családnak? Sejtettem hogy férjed valami ....őr, és sajnálom hogy így kibabráltak veletek(az én férjem munkahelye is olyan "családbarát"...minden hülye konferenciára, kiküldetésre stb neki kell menni....pedig lennének páran család és gyerek nélkül is)
...na most hogy így a 29. napon vagy...mit érzel? lassan-lassan lehet értelme egy tesztecskének...vagy már meg is csináltad? :wink: Nem...nem...tudom hogy kibírtad...bízom benned
Zoltán Úr mit kapott névnapjára?

Ria,
tényleg ne idegeld magad a hőmérővel, lehet csinálni, de helyén kell kezelni a dolgot... :wink: pláne ha még csak most kezdted...

Szezso,
köszi a bókot a gyerekeimről...

Viki,

szia...no,bogyók benned vannak... :wink: itt a szép tavasz...olyan szerelem-illat van...minden együtt van, hogy ősszel/télen itt babákról szóljon a csevely :lol:

hajrá mindenkinek..(innen a pálya széléről :lol: )

Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia Dana!

Nana hogy NEM NEM NEM birtam ki...ferjem irany vissza vonattal BP-re aztan en a kis Zozoval irany a DM 2 db teszt...sajnos megint csak egy csikot mutatott....de meg mindig bizok... a hatralevo durvan egy hetben...a teszt leirasa szerint aki chorigon es egyeb kezels alatt all, az minimum 14 nap vagy meg kesobb vegezzen tesztet...a legutobbi menses 37-napra jelentkezett. igy a keddi napon az is lejar...addig viszont mar nem csinalok tesztet....nekem a closti ellenere sem lett rovidebb a cilusom...de barmikor barmi tortenhet...tegnap olvasgattam a neten, egy pillanatra elkapott az ideg, mert ha meg a 3 closti kura meglesz es sikertelenek lesznek, akkor mg van az inszeminacio ( nam tudom milyen es hanyszor erdemes megcsinalni) de a lombik progi olyan macera....bar akkor még ott van hogy a ferjet is kivizsgaljak.....bar legbelso meggyozodesem, a sikertelenseg oka csak a peteeres hianya volt...talan azert erdemes lesz ha kell a kovetkezo tusszrepinel par oraval korabban a legyottot osszehozni...na es nem Bp-n hanem itthon, es masnap megismetelni...bar azt gondolom az atfedes boven megvolt igy is...a jo eg tudja

valamit lecci irjal mert megôrülök....a melohely nagyon jo, de akkor is inkabb jo lenne mar varandosnak lenni...meg ennyire sem aggodnek( bar a melohely miatt nem aggodom) neha inkabb az aggaszt. hogy egyre idosebb leszek...illetve nem is ez inkabb az hogy fel is kell nevelni a gyerkocot...aztan tegnap talaltam egy masik topikot is...ahol 36 feletti anyukak , kismamak leveleznek, szoval nem elkeserito a dolog,

Viszont ahogy masok is irjak,ha ez a ho sikertelen, akkor mar legeyn itt a kovetkezo.....
gyongyi1971
 
 


Dana

Zolika kaott egy termos takarot nevnapjara...allandoan azt gyurogeti( osszehajtva nem is jo) es mindenhova hozza magaval....jo lesz ha ez a het rovidebb lesz...amugy bejotta dolog, ha az uram itthon van, akkor minden millioszor konnyebb....a hulye parancsnokot ne tudd meg hova kivanom......a pokolnal is melyebb bugyrokba

De te mit csinalsz napkozben ...azert a netezes latom belefer..gondolom mindenki dolgozik( isi ovi) csak a kiscsákótok van otthon) Nem is kerdeztem toled a te dolgaidrol...milyen is vagyok ...az ejjel Zozo mellettem aludt, nagyon rosszul aludt ugy 3-ig..aztan reggelig mar oke volt, vagy 4-szer sirt almaban es rugkapalt...nem szabad hozzanyulni kulonben odarug....

reggel nem akart bolcsibe menni...minden hetfon ez van...akkor is kell neki egy kisteso en pedig babazni AKAROK...na ilyen egy erôs nô :o
gyongyi1971
 
 


Dana

Amugy amig nem lesznek lathato jelek( menses) addig bizok...a tegnapi teszt utan is ugy tettem mint multkor...en akkor is babas vagyok...kiakadni csak par perce akadtam ki, de hogy miert fogalmam, sincs.
A tesztekkel kapcsolatban:a baratnôm, 2 nappal az aktualis menses elmaradasa utan csinalta, es alig volt lathato....bar ha neki rovidebb a ciklusa, akkor azert nala kevesebb ido telt el a fogamzas utan... ezert is lehetett halavany...
De meg akkor is ott van a menses elmaradas, es akkor sem tutti a terhesseg....amugy mintha fajna a derekam...azanyjat
gyongyi1971
 
 


viki!
ez tök jó!!!!
akkor akár együtt is babásodhatnánk!!!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!
Dana! Már hiányoltalak! Köszi a drukkot, remélem, igazad lesz.
Gyöngyi! sajnálom, hogy negatív lett a teszt. remélem csak azért, mert korai volt. Szorítok!
Egyébként 6 inszemet csinálnak.De ez nekünk nem fog kelleni. Ugye?
Ria! Én benne vagyok! :wink:
vikike0429
 
 


Én serdán megyek injekcióra....

remélem, h lesz petesejtem érőben és azt is remélem, h a bébi most már jönni akar! :wink:

danaaia!
ma megint kiakadtam a lázmérőre, de elolovastam a soraidat és.... nem foglalkozom vele. hőmérővel, vagy nélküle, jönni fog a bébi!
(eldöntöttem, h egész héten pozitivan kondicionálom magam) :)

babszika
 
 


Sziasztok!

Milyen jó hogy irogattok...
délután is jöttem volna de a babanet szerver nem engedett be... :evil: majd mikor sikerült, a gépem szállt el, pedig....már írtam egy szép hosszút... :roll:

na mégegyszer...
ja, Gyöngyi,
hát miért csinálod a profitot a tesztgyártóknak? Már dörzsölik a markukat hogy pont mindig negatív tesztet veszel...ej-ej
most ne foglalkozz még azzal, mi jön a 3 closti után...majd akkor foglalkozz ezzel, ha itt az ideje. De azt már most megmondhatom, nincs semmi félni és aggódnivalód aiz inszemmel vagy akár a lombikkak kapcsolatban...de nem lesz rá szükséged és kész!
érdemes légyottot időzíteni a tüszőrepi előttre is, nekem bejött, mindig voltunk együtt egy nappal előtte is, mert ugye a kisfckók élnek még odabenn lesve a megfelelő alkalomra!!!
És kérlek szépen ne emészdmagad a korod miatt, kérlek...hidd el a baba úgy visszafiatalit, hogy ihaj....mert fel is fogod nevelni, mi mást tennél...van 1 barátnőm, most 52 éves, elsős a kisfia...és olyan boldogok!

hogy én mit csinálok...igazgatom a családom, tudod..étkeztetés, ruházkodás, beszerzés, logisztika, PR, csapatfejlesztő tréningek, oktatás, nevelés..stb..és egyébként pedig élvezem, hogy szeretnek. :lol:
na jó, van még egy tanítványom, akit angolra tanítgatok, de az csak hobbi igazán...Te mit dolgozol?

rossz alvó gyerkem nekem is van... :D

a derékfájás akkor most mire is utalhat? :shock:

Viki,Ria...hajrá nektek...olyan klassz együtt haladni az úton, ugye? Én is mindig szerettem volna ha valakivel egy időben vagyok várandós...

(örülök hogy tudok segíteni kicsit a hangulatjavításban)

Hova lett Gabi, Jezsek, Mindenik?

Puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


danaaia!
igen, tényleg jó, ha van vki melletted.... én mindig örülök, ha vkivel egyidősek vagyunk (mármint vonalzóilag) és mindig reménykedem, h talán együtt babásodunk!

abban igazad van, h injekció előtt is érdemes! én is ezt olvastam mindenhol és teszek is érte... apa legyen akármilyen fáradt, holnap este tuti magamra rántom :lol: :wink:
aztán szerdától meg pihi lesz.... elutazunk a szüleimhez.... ott meg a levegőváltozás majd megteszi hatását!!! 8)

babszika
 
 


Sziasztok!

Ejjj de belejötetetk!!!!
Vikike: kosz a drukkot...amugy ennek a closi kurának is ugy álltam neki, hogy ez tutti....nem vaygok igazi letargiábn...de sajnos( vagyis nem ) nőből vagyok....ahogy leírtam fel se fogtam, hogy negativ a teszt...na akkor az inszemről meg sem kérdezem mit is csinálnak,

babszi ....elvileg ha a tusszorepi előtt fórt adunk a focistáknak, akkor lehet, hogy a legjobb időben lesznek a randi helyén...bár nekem a dokim 4-5 nap mosolyszünetet javallt....de most aztán apának annyi...szerintem jobban fog neki tetszeni, mint a melóhelyen lenni...valamelyik topikot elkezdtem az elejéről olvasni 2003-évben...és az egyik csajszi életét jelentősen nyomon követtem, annyira beleéltem magam az ő esetébe...jók ezek a lehetőségek, sajos..vagy nem még a melóhelyemen is rátok kattantam

dana

A babanet oldal a m.helyemen is rossz volt....totál rá voltam kattanva a válaszodra( válaszotokra)...a hőmérőzést aszem lustaságból nem csináltam eddig...bár egy két napig most mértem, de ez aligha volt jó valamire...én valaha hüvelyben mértem 3 hónapig....Zozó mostanság csinál ilyeneket, illetve ha mellette alszi, mert azért estére kivagyok, 50 km oda vissza Zalaegerszeg Kanizsa közt...plusz a meló ...és minden az én dolgom: ma pl. gumicsere, költöztetés( a férjem lakásából butoroztunk ki) holnapután zöldkártya frissittetés, aztán, a szüleim vállalkozásába a szelelmi ténykedés ami éppn...amúgy agrármérnök közgazdász környezetvédelmi mérnök VÉGZETTSÉGEM van..angolul és németül eladom magam, mondjuk az angol jobban cspem, itt a multinál kell is használni..de te tutti sokkal jobban műveled...én a munkahelyeimen tanultam meg ezt a szintű angolt....jelenleg stratégiai vámos és TRADE&Compliance a titulusom, szóval mindenes...nagyon tetszik korábban exportos voltam, az túl stersszes...és mindig munkaidőben eltolódó volt...amúgy meguntam...szóvala dipikre tőlem is sok pénzt beszedtek ezek a drága jó politikusok....szart se ér az egész....nyelvet beszélj aztán protko..

na hgyjuk...babásodjunk....a derékfájás foggalmam sincs miért lehet...a 29 napos cilkus sem állja a helyét per pillanat....
Ami még az eszembe ötlött...gyertyázás....azért nem hülyeség...nem mintha ez megoldaná a csapat mielőbbi célba jutását...de elősegítHETI

VIKI azért mégis lécci írd le mit is csinálnak inszeminációkor.....

jajj ha nem vagyok indiszkaveri( indiszkrét) mely életéveiteket tapossátok

közben Zozó szólt hogy a mobilom csörög...na aszem szerdáig kitartok a támogatásotokkal...aztán az uram majd levált egy kis időre benneteket....már be is van táblázva a 4 napos hosszú hétvége...

pusszancs mindnekinek jó éjt...bár még viszajöhetek
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!

akkor gyere még dumcsizni!!!! :wink:
4-5 nap??? miért mondta a doki???? :roll:

babszika
 
 


Babszi

Bocsi de kisfiam nem hagy am csak ugy szamgepezni...
Az kolleganom itt mellettem is allitja, ha orgebben az ivarsejtek, strapabirobbak( erettebbek) az orvos is emiatt ervelt mellette....nekem is logikus, de az is amit irtok, hogy mar ovulacio elott, hiszen igy esetleg sokkal kozelebb lesz az ovulalo idopontjaban a petesejthez...de a jo eg tudja mi a jobb...

amugy aszem te( ti ) is elso babara vartok..nalunk a masodik progi...de itt vagyok inkabb ketsegbe esve...az elso esetebn( fel ev utan sem voltam) talan a ferjem...most azt mondja az agyamban kellene a dolgokathelyre rakni...de olyan mas ugy varni, hogy tudom, mi LEHET a problema forras illetve folyamatosan orvosi felugyelet mellett tortennek a dolgok....

na megyek dolgozni
udv
gyongyi1971
 
 


2007.jan.23?????
ezt akkor írtad???

hihi :lol: :lol:

Háát, már a jó ég sem tudja megmondani, h hogyan kell csinálni.... és persze, h mikor és milyen sűrűn... sztem ez is biztosan emberfüggő.

Igen, én az első "Kicsibab"-ot várom. és nem jön.... egyenlőre.... de nem szúr ki velünk, mert megvárjuk ám! :lol:

Biztosan más lehet a 2. gyerkőcre várni, de sztem te is ugyanolyan feszült és türelmetlen tudsz lenni, mint én. Ebben biztos vagyok! :wink:

babszika
 
 


az tutti kivagyok mint a liba.....de az is bizti hogy lesz, kisfiunk folyton( meg ma reggel is rakerdeztem: fiu vagy leany legyen) megrendelte a leanyt...amugy folyton azt hallgatom, ô az anya pocakjába lakott onnan kopogtatott...tudod van az a reklam...es ezt nagyon csipi...amugy a national geographicon lathato pl. ember reprodukcioja...magzati fejlodes stb...musorokat tobbszor megnezi, na azt vegigkommentalni se semmi...mindent tudni akar es meg is jegyzi....halalaos a szovege....na meg az ajakcsucsoritese...szemtagulasa duma kozben...zabalni valo....

most epp dolgozom, de kenyszerunek erzem, hogy flyton benezzek...te mivel fogalalkozol? a babaprogin kivul... :lol:
gyongyi1971
 
 


én ügyintéző vagyok egy biztosító ügyféligazgatóságán.
éppen ezért, csak 9ig tudok mindig jönni (no meg este munka után)... lekapcsolnak minket a netről. :( :evil:

nálunk is apa közölte, h kislányt akar.... lehet, h azért nem jön a bébi, mert apa nem akar kisfiút, pedig lehet, h ő van megírva nekünk....

azt a műsort én is nagyon szeretem!
igen, a reklámon is jókat szoktunk nevetni!

babszika
 
 


Jó reggelt!

Gyöngyi, nem irigyellek a sok munka miatt, amit ráadásul egyedül kell csinálnod...(gumicsere, költöztetés.brrr)...most is de már korábban is felnéztem rád, minden tiszteletem a tiéd...aki ennyi mindent tud egyszere csinálni annak simán elfér még a naptárjában egy babásodás meg szülés.. :wink:
én környezetjogász szeretnék lenni...na protko...olyan max a számban lesz lassan....de kapcsolatilag nagyon gyéren vagyok ellátva... :roll:

leírjam neked mi történik az inszeminációkor?

komolyan hiányozni fogsz a hosszú hétvégén...azért kukkants be legalább egyszer egy nap, jóóóóó? És azért is mert hátha történik valami közben (új tünet stb) meg kell osztanod velünk...

Ria,
UH? mostanában lesz/van?

pussszika
Dana

u.i.
ja az életkorom: 31, kevés-sok-elég? értékelj :lol:

Kép
danaaia
 
 


Babszi

A ferjem miatt en is leanyt szertnek...na meg Zozo is...a ferjem bolcsen annyit mond: csak egeszseges legyen...de azert bevallom legeyn lany, hadd huzogassa a gatyojat a kiscsajszi...amugy a fiunk felelmetesen anyas, ha helyre rakom, akkor is inkabb konyorogve pitizik...de nem tud haragudni ram, annyira anyas...ha pl. a szuolknel vagyunk, ha nem vagyok piszok jol viselkedik, de ha ott vagyok, nyifinyefi...engem nyaggat folymatosan...de IMADOM....
Dana ahosszu hetvegen azert leszunk otthon is sot minden nap....amugy azert izgulok, es jol esik hogy ti is izgultok ...mert amig nincs paradicsomszuret, addig boven van esely....de ellenkezoleg is igaz, amig elmarad addig barmi lehet...mondjuk rossz a tesz...stb...szoval valamire rafogom....tesztet aszem kedden csinalok ( egy het mulva), ha addig nem fogok BEMENSTRUALNI...azt azonnal megirom JO???? ne feszuljetek annyira......bemenstrualni szoval jellemezzuk a ferfi kollegakat,amikor bolhabol elefantot csinalnak...a kiszallitason kimondottan szivaton vannak....soha semmi nincs keszen idore...ez egy kulon mufaj...es a reakciokbol erezheto az idegesseg...ekkor mondjuk hogy bemestrualnak...de kerdem en, mi lenne veluk, ha tenyleg megtortenne a dolog....de birom oket...

folyt.kov.


az INSZEM AZERT ERDEKEL NAGYON....bar sejtelmeim vannak....
gyongyi1971
 
 


Dana

Kepzeld a bartanom, akinel Bp-n voltunk a szukseges randi osszehozasakor....mar ket tesztet is csinalt...mult csutortokon elmult 28 napos...piszokul fajt a hasa...semmit nem birt megcsinalni...aztan vasarnap es tegnap is csinalt tesztet...de kb.15 perc mulva jelent csak meg a 2. csik....en aszem neki van babja...de jooooooo....nekik...szerintetk is celszeru volna egy vervetel???? szerintem aki nem terhes annak 15 perc elteltevel sem lesz ket csikja....bar attol is fugg mikor volt a peteerese...szerinte 14-16 nap kozt...ha viszont kesobb, akkor akar meg nem is lehet tul magas a hcg szint ezert lehet halavany...na jol el leszek...nem is filozok
gyongyi1971
 
 


Szióka!

gyöngyi,
az én fiam is ilyen anyás...szó szerint menekülni kell előle...ha tehetné rajtam lógna :shock: ..ha nem vagyok ott semmi gond nincs...de ha megláááát....de pesze ez az anyánlógás majd jól elmúlik ha megnőnek, sőt le is fogják tagadni..

a bemenstruálni fogalom nem semmi... :lol:

ja az inszem...először is apát jól kivizsgálják...mert ugye akármilyen anyaggal nem dolgoznak :)
aztán ha apa okés, akkor Téged szépen stimulálnak mint eddig...tüszőrepi mint eddig, csak az alkalmas napon reggel apa megy veled, leadja az anyagot egy rejtett szobában, amit aztán megvizsgálnak, "kiszelektálják a legjobbakat" (na nem egyenként:))és a kész anyagot a doki egy erre a célra alkalmas eszközzel felhelyezi a méhbe, hát ez a rész persze nem olyan kellemes mint eredetiben, de az eredmény a lényeg. Röviden és egyszerűsítve kb ennyi az inszem lényege.

hát a barátnődnek tényleg nem ártana egy vérvétel, de legalábbis egy orvosi vizsgálat...azóta nem fájt a hasa?
az se mindegy, milyen érzékenységű a teszt, többféle van...(20-50 mNE/ml hcg szint kimutatására alkalmasak.) Minél érzékenyebb, annál alacsonyabb HCG-szintet is kimutat.

Puszik
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana

Na lerottam a mai 100 kilometeremet is mancit beállitottam mosni...kicsit vasalgatok...Zozot ma anyosék dencolik este hozzák...jól kicsavarogják magukat....


szóval gondolom ezt az inszemet mind egy nap megcsinálják...hasonló pocsék érzés lehet, mint a petevezeték átfúvás...semmi köze a coitushoz...rohattul....megint csak a férfiaknak lesz jó :D

ja és gondolom a méh petevezeték elágazásához jutattják a versenyzőket...

azért őszinte legeyk, akik ezt naponta csinálják(orvos asszisztens) ...becsülöm a fanatikusságukat és kitartásukat....persze akinek az "érdeke" őket sem kell lekicsinyítenem....

plusz az emberi elme....talán elég mesterkélt( hiszen végülis a természetet próbáljuk megerőszakolni) de jól kikupálta magát az orvostudomány
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Reggel nem engedett írni. :evil: :evil:
Ria! Én benne vagyok, hogy egyszerre babásodjunk, csak minél hamarabb, oké?
Egyébként én régen mindig azt mondtam, hogy 3 fiút szeretnék. De mostanában inkább kislány felé hajlok. Apa nem tudom. :oops: De tudjátok mit? Igazából teljesen mindegy csak jöjjön már! :wink:
vikike0429
 
 


sziasztok!
nem rég jöttem haza a munkából...

UH? hát, holnap biztosan lesz, mert repi injekció jön...

babszika
 
 


Sziasztok...

Senki??? Azért gyorsan leírom a gondolatomat: azon filoztam, mert már nem tudom mit érzek, ha esetleg holnap mégis benézne hozzám a paradicsomszüret...érdemes lenne még holnap az újabb cilkus clostilját feliratnom, hogy vasárnap el tudjam kezdeni....szerintetek hagyjam a fenébe.....ha csütörtökön megérkezik a várva nem várt esemény, akkor még mindig hétfőn reggel beugorhatok a dokimhoz...akkor felírja még délelőtt bekapom a pirulát.....komolyan, hőhullámaim vannak, mintha fájna a derekam és mintha menses előtt idegbajom lenne, amolyan türelmetlenség.....alszom rá egyet...
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!!!!!!!!!
nyugalom!!!!!
csak úgy árad belőled az idegesség.....
sztem ne aggódj!
a clostit úgyis 5. naptól szeded, nem? akkor meg van még időd.... ne csalogasd a "paradicsomszüretet" azzal, h veszel gyogyit!
sztem!
én drukkolok neked!!!!!! ++++++ :lol:

babszika
 
 


Szia Ria!

Bocsi

Fogalakozási ártalom...tudod logisztika mindent időben előre bebiztosítani...amúgy itt voltak anyósomék...és ő is mondta hogy ideges vagyok...amúgy igazából nem direkte a ciklusos dolgok miatt, (most éppen) hanem az uram m.helyének illetve főnökének kicseszése miatt...valamit ki kell találnom, most akkor nem kezdem el, mert ugye az a felállás, hogy babásak vagyunk...ezért most nincs de..vagyis igaz.....az elején ahogy Dana írta, azt érzi az ember, amit éppen be akar magyarázni magának, de az életbe eddig még soha nem kellett arra koncentrálnom, hogy NE koncentráljak arra amire nem kell koncentrálnom...valamit ki kell találnom... néha az internet adta lehetőségek is inkább kibabrálnak és felingerlik az ember lányát...még ezt olvassan még azt...na Jó éjt...ma elfárdtam, túlpörögtem mint a kakukkosóra...

sziasztok a holnapi viszlátig
gyongyi1971
 
 


jó éjt!!!!
jó pihenést!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Nyugi! Sztem vedd meg a Clostit. Elfér a szekrénybe, és annyora nem vészes az ára. Mert bevenned úfysem kell már! :wink: Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ria! Lassan félidő........ :D
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi kedves!!!

Az a baj, hogy egyedül vagy...de nyugi, ma este már jön haza(ugye jön?) a férjed és szépen megnyugtat!!!!

Egyébként ha feszült vagy, akkor azt javaslom, ha van 1 nyugis perced ülj le, csukd be a szemed és gondolatban kérdezd meg magadtól, mitől félsz, miért aggódsz...igyekezz minél őszintébben válaszolni, és ha megvan a válasz akkor szánj rá egy percet hogy szépen megnyugtasd saját magad és elhessegesd a negatív gondolatokat....meglátod nyugodtabb leszel és könnyebb lesz nem a tünetekre és a babásodás nehézségeire gondolni...
és amilyen ügyesen megszervezted a Bp-i légyottot ebben a ciklusban (én a helyedben jó nagy bajban lettem volna) ha esetleg újabb ciklus lesz, azt is épp ilyen frappánsan meg fogod szervezni.

A gyogyit pedig azért írasd fel, hogy majd odaajándékozd (vagy diszkont áron eladd) valakinek, akinek pont nincs de kéne neki!!!

Bizony nagyon nehéz arra koncentrálni hogy ne arra figyelj ami egyébként folyton a fejedben zakatolna...nekem ez egyszer sikerült, és kilenc év kellett hozzá meg két gyerek hogy képes legyek rá...de Te sokkal erősebb csaj vagy nálam...

:( :? :) :lol: :D így derüljön fel szépen az arcod, okééé???

puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Inkabb kockaztatok...nem veszem meg

DAna

Zozo hajnalban 38.2 fokos lazzal jott at hozzam, melege van...de reggel 7-re lement kuppal, ma reggel nem vittem bolcsibe..nana...elhoztam magammal anyuekhoz Zegre...igy is apu ment volna erte bolcsibe es hozta volna....nalunk elg sok a lotas futas( apamtol orokoltem)...most hivtam anyut minden oke....volt mar ra pelda, hetvegen lazas este aztan hetkig semmi, de a bolcsiben leszurtak, mert hetfon vittem a sracot( nem betegen)...most elvileg nem kohog, nincs hasmenese...stb....ha delutan nem lesz lazas, holnapig marad, akkor mar a ferjemmel jovunk el erte...o ma este jon haza

Na es a kocsit is ezert a programburulasert itt Zegen vittem szervizbe....

Nekem egyertelmu a legrosszabb inkabb az egyedullet.....


hat ha sikerul ezek utan az elso ciklusbol a dolog, akkor aszem elmondhato hogy a termeszet a legstrapabirobb kromoszomakat adja a babunknak......nekilatok melozni a 2 oramat be kell hoznom

amugy igazan elmondhatom sokat segitesz( segitetek)...most hogy neztem a smile-okat...rohognom kell...folyt kov
gyongyi1971
 
 


Jó reggelt Csajok! Szép ünnepet nektek.
Mivel telik majd a 4 nap?
Én megpróbálok ma mindent kitakarítani, hogy utána 3 napig pohizhessek. Remélem, sikerül.
vikike0429
 
 


Szia Viki!

Neked és mindenkinek szép napokat , és lelkiekben boldog ünnepet.

Itthonról írok, így ékezetsek lesznek a szavaim....De a lényeg:

ma reggel frappáns hasfájással ébredtem, sajnos beköszöntött a pariszüret...szerintem jobban megnyugodtam, mintha terhességet teszteltem volna...amúgy is sokkal feszültebb vagyok eme jeles jelenség előtti napokban. Pále, az egyik nagggyon bunkó hát nem is kolléga inkább olyan futár cég képviselő...kiakasztott tegnap, úgy beszélt velem ( a csajokkal szóhoz se jutottunk) hogy felken a falra stb...ideges volt, mert be mertem szólni, hogy mi folyik ott irodán belül, és nem kellene már annyira istenitenie azt a fafejű csoportvezetőt...aszem sürgősen ( amúgy is költözés alatt állunk a főnököm és még két kollegina a szállítmányozási területről) eddig azt kértük hadd maradjunk a kiszállítási irodában a munkánk jellege miatt, hát segítettek a döntéshozatalban...mielőtt felköltözni a nyugis irodába....mire való az emil...ha valamiről nem kérnek tájékoztatást, végülis ők az utolsó láncszem fognak majd kakiban maradni....szóval melóról ennyit, rettenetesen kiakadtunk a csajokkal, erre a stíilusra nincs mit reagálni...ez emberi mivolthoz nem kapcsolódik...tehát aki így kiakad, az nálam leírva....

De a lényeg a topicunk: gyorsan csináltam új vonalzót....a héten többször is visszaolvastam az üziket, úgy döntöttem, a hőmérőzést kiahygom...viszont azért számolgattam, jók az esélyeink hogy a következő tusszőrepi és az azt követő eksönök hétvégére kerülhetnek...illetve szépen megspékelem ezt még 2 napi itthonmaradással ( mindkettőnk részéről) mert nekünk a hétköznapok azért kimaradnak.....
Ennyi most megbírkozom a görcseimmel, holnap felhívom a doktorbácsimat, és hétfőn begaloppozok reggel hozzá a clostyl receptért.....

Itthon hasonlóan teszek mint Viki, aztán jövés menés egy kicsit....de jó is lesz ez a pár nap....

Szisztok!

Írjatok ha belefér az időtökbe....
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Bocsesz hogy tegnapdélután már nem voltam de én intéztem a bevásárlást...aztán meg itt volt anyós stb stb

Gyöngyi!
Jól van, itt az új ciklus, legyen nyugisabb és sikeres :D
Jó lesz együtt a családdal...én kevesebbet takarítanék :wink:
Részvétem a b...kó kolléga miatt, ha van rá mód tényleg ideje irodát váltani...remélem a nyugis iroda is közrejátszik a babás sikerben!!!

Hogy van Zozo? Van még láz? Én gyerekeim szoktak ismeretlen eredetű egynapos lázakat produkálni :shock:

Mi mindig nagy tervekkel indulunk neki az ilyen hosszabb hétvégéknek...aztán rendszerint nem lesz belőle semmi igazi program :D csak együtt vagyunk és kész...de hátha most sikerül kiruccanni valahová..

Viki,
gyorsan takaríts ki, aztán irány valami jó kis helí a férjeddel :)

puszi nektek
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szai Dana?

Na a hasgörcsöket kiiktattam egy kis gyogyival...mert már az alváson töprengtem...Most virágozok, itt a 3 . emeleten túl sok kerti munka nincs :lol:
Zozo a szüleimnél van...elmesélem...Én original Zalaegerszegi vagyok Nagykanizsaára házasodtam, és Zegen dolgozom. Naponta ingázom( amúgy imádom az autózást és a m.helyemet is) multinationalis cég( Flex) nem titok...nos a jövés menés nekem, de Zozónak is lételemünk.... A férjem jelenlegi munkabeosztása elelnére azért az én szüleim sincsenek kihagyva a heti Zozózásból.. :lol: sőt imád ott lenni a srácunk...ez a láz valami alibi lehett, hgy a gyerkőc ne bölcsibe hanem mielőtt a családiházas egerszegi nagyszülőkhöz kerüljön, tegnap el is vittem magammal reggel...na de a kacifánt ott van, hogy Tavasztól őszig hetente Hévízre megyünk hétvégén...a szüleim házához, tudod amolyan pihenőhely...nos ahogy teloztam apuval, ma már túl vannak a napi fürdésen bent e gyógyfürdőben...és majd ha ebed után alszanak visszamennek Zegre. Oda megyünk a srácunkért...A férjem reggel korán elment a barátjának segíteni fát szednek az erdőn....nem is árt neki egy kis fizikai meló...szereti si...és azért a jó barát is elkél...szóval én itthon most végeztem, lelevelezek veled aztán kiülök a hintaágyikómba az erkélyre istenien odasüt a nap...és pihizek...a kaja készítés előkészítve majd kisütöm ha eljön az ideje...nekem ma csúszik az ebéd...

Mindenképpen kell lépnem egyenlőre átköltöztetem a gépemet egy másik aszatlhoz amit egy közfal eltakar a srácoktól...hogy ne halljam mit izgulnak...tényleg a szemben ülő srác tegnap úgy lecspta a telot, hogy azóta nem lehet telefonálni vele...szóval direkte nem is velük dolgozom, néha tarifálok ezt azt...szóval az aggaszt, hogy milyen állapotba tudnak kerülni...és senki nem mer szólni a kiskirályoknak....én pedig más érdekében nem fogok veszekedni segnkivel....a mobilomra feltöltöttem egy csomó szupi számot...kint süt a nap x óránként kimageyünk pihenőre....netezek telcsizek oszt leejtem őket...

Viszont sajnos az egyetemi barátnőméknél a 2. lombik ismét elmaradt, a kezelés miatt cisztásodott...így egy hó kimaradás( múltkor a vérképe volt piszok rossz)....szóval mártól kikiáltom én is atavaszt...majd csak figyeld meg látsz e tapaszatalható változást az üziimben.

Most lesz az, hogy nem figyelem magam( megpróbálom) elgondolkodtam az utolsó 2 hetemen, hajlandóság van az emberben tényleg beképzelni magának ezt azt....

A nagy tervek nálunk is megvannak...néha az ilyenkor tett közös séta, vagy Zozo bicikliztetése( tényleg el is megyünk) a nagy hétvégi progi.....

A férjemmel tegnap dumcsiztam...és elismerte, az hogy a drága seféje elküldte, igazából neki nem is annyira, de nemekem sokkal nagyobb nehézségeket okozott......alapjaiban semmi nem változott....csak azért a tudati állapotomban ott motoszkál az egyedüllét rosszérzése....és fáradtabbnak is érzem magam...de az első ciklus tapaszatalatain túl vagyok...indul a nyaralás szervezése---stb stb....szóval lefoglalom magam...de jó lenne mindig itthon lenni....te nem akarsz főállású anyuka maradni???? Megkérjük a tisztelt munkáltatót, adjon 3-4 szeres bért az urainknak és akkor aztán MARADUNK OTTHON...ÉN SIMÁN BENNE LENNÉK....
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Sajnálom a mensit. :( Hajrá következő cilus.
Minden rendbe van téve, kitakarítottam.
Most gyors epilálok :oops: , aztán átmegyünk Apával a Szlovákokhoz úszni.
vikike0429
 
 


sziasztok!

tegnap meg volt a tüszőkukk és az injekció.
18mm-es tüszőcske érlelődik. :lol: az injekció dupla adag volt, mint előző hónapban, és valószínűleg tőle voltam rosszul tegnap (hihetetlenül fájt a fejem).

ma voltunk B.keszin a vadasparkban, kocsikat takarítottunk, kutyával sétáltunk... szóval, jól elvoltunk apával.
megpróbálok nem arra gondolni, h vajon mikorra érik meg a sejtecském.... persze, nem nagyon sikerül... :roll:

Gyöngyi!
sajnálom, de új hónap, új lehetőség - próbáld meg így felfogni!!!!

Viki!
jöhetsz hozzánk is takarítani!!!! :wink: :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt!
Ria! Remélem, hamarosan megérnek! Ne hagyd Apát lazsálni! :oops: Sok sikert!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

tegnap voltunk ünnepségen meg megnéztük délután a kedvenc halevő helyünket...vettünk hecket.
Emiatt voltam távol, de látom ti is élvezitek a piheőnapokat!

Gyöngyi!

Sajnálom a barátnődet, hogy nem jött össze ez a lombok neki. :(
Örülök hogy férjeddel jól ki tudtátok dumálni amit ki kell.
A hsz-eiddel semmi gond se volt, de persze a tavaszi frissesség és vidámság mindenkinek elkél, ugye csajok?
Drukkolok hogy tudj nem "arra" gondolni folyton, nem lesz könnyű, az biztos.
Hogy lennék-e főállású anyuci, jaj...szívemból szóltál Gyöngyi, naná hogy lennék...
én nem is vagyok nagyigényű, nekem elég a 2-3-as szorzó is...

Ria,
szupi a tüsződ, és azóta tuti nőtt még és meg is repedt már talán, izgi hétvégétek van ugye... :oops: mnyh-ra mondott valamit, hogy milyen vastag?
mi is igazán jól elvagyunk apával... :wink:

Viki,
Te szabad napon ilyen korán felkesz és benézel? ejha, friss vagy :lol:

nagy ölelés nektek
írjatok azért
pusz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Üdv csajszik!

Viki: kösz a biztatást együttérzést..

Ria: akkor indulhat a countdown ( ahogy Mercury énekelte)..helyetted is izgulok...

Dana: hát tegnap úton Egerszegre a csöpihuszárért, beszélgetetm hites társammal, szerinte túl stersszes vagyok...és az a baj érzem is, vibráok, a szemem, a hasüregemben mintha nagy űr lenne, de azt javasoltan neki, hogy ezt a két ciklust( ha kell ) csináljuk végig...a továbbiakhoz úgyis őrá nagyobb hatékonysággal lesz szükség, esetleg, a clostylnak lehet a kimaradó 3 hónabna is útohatása, vagy felpörgeti a peteérlelést, vagy mit tudom én. De felépítettem egy teóriát magamban: nem írom le de be KELL tartanom....amúgy ma beszéltem doktor bácsinkkal, hétfőn szabadnapos, de reggel 3/4 8-ig bent lesz...felírja a clostylt aztán hajrá... kiszámoltam pont vagy csütörötkön( 15. nap) vagy pénteken (16.) nap lesz tüsszőrepi szúri, így nagyon ideálisnak tűnik a továbbiakhoz a körülmény...aztán zépen következő hét ...táppénz pihi, csak én és Zolika hétköznep, napközben nyugi....

Dana, képzeld a barátnőmnek egy hete már elmaradt a mensieje...már említetetm, és ma a teztje egyértelműen mutatta a jeleket...azt mondta, úgy fél nekem elmondani, mert nehogy rosszul essen...gyorsan leállítottam, miket képzel...ha máskunk van átfedében leszünk...csak most ő szül előbb....egy dokink van...szóval zajlik az élet.

Hadd kérdezzem meg tőleket: amikor Zolikával terhes lettem a megelőző hónapban( akkor új helyen kezdtem az új évet) napokig nyers sárgarépát rágicsáltam....ezért ma amikor bementem a Rossmanba, vettem egy 30 db-s béta karotin, E vitamin táolálék kiegészítőt...szerintetek van hátulütője a dolgonak...na és vettem Nervenpflege nevü szintén nem gyógyszer, de gyógyhatású nyugtató stresszoldó ( nyúltáp...mert a kinézete és a szaga is olyan) szert...mi a véleményetek....

puszi mindenkinek...
gyongyi1971
 
 


Dana

Még valamit..akkor most a 3 gyerkőc mellé tervezitek a 4-et? A 2 3-as szorzót mire érted: 3 gyermek szorozva még 3-mal???? :lol:
Én beérném max 3-mal.....a cilkus témához hozzáteszem, most pl. 32 napra jött meg...de elviekben amíg jól működtem, 33 napos volt...aztán lett 35...így a vonalzót is lehúztam 33-ra....tudod mit megkérdezlek, mikor csináljak tesztet, jó????szóval amolyan engedélyt fogok kérni....

amúgy ha jól emlékszem nálad mindhárom gyerkőc clostyl+ tüsszőrepi injekciós volt és mindegyik az 5. ciklusban??? Miket gondoltál te az első gyermek várásakor, és a ásodik gondolom könnyebben ment, vagy mégse...

na kinézek a dolgozószobámból mert a srácaim már 3 órája alszanak...azt a jó szunyálókájukat..folyt köv
gyongyi1971
 
 


Viki!
nem hagyom, ne aggódj! :wink:

danaaia!
húú, én el is felejtettem megkérdezni, mert erre a hülye injekcióra 3 órát vártam és mentem volna már vissza dolgozni...

Gyöngyi!
köszi, bár engedd meg, h megjegyezzem:ezt a számot a Europe énekelte :lol: :wink:

amúgy hihetetlenül aggódom és feszült vagyok... nagyon szeretném, ha most összejönne!

kicsit kevesebbet tudok jönni, mert itthon vagyok a szüleimnél, és...
kívánok jó hétvégét nektek, ha már nem jönnék!

babszika
 
 


Ria

A Final countdown-ra gondoltam...mintha a Fredddddike énekelte volna...na mindegy ezen nem veszünk üssze...amúgy neked hanyadik cilkusob ebben a formában....?? :cry:
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Igen, tudom, h erre a számra gondoltál. Kicsit meg is zavartál, de rögtön rá is kerestem, mert hirtelen elhittem neked, h F. M. énekelte.... de nem! :lol: Nekem lett igazam. :wink:

Hogy érted azt, h hányadik ciklus ebben a formában? :roll:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: