Új privát üzeneted érkezett!

Igen, nagyon aranyos mindenki!
Még a "katonatiszt" Ibike is! :lol:

A cicijeim már most fájnak, de ezen kívül semmit nem érzek.
És már a szurik helye se fáj annyira.(remélem azért, mert olyan ügyesen adják be)

Én biztos,hogy nem fogom kibirni olyan sokáig tesztelés nélkül. Majd nézek 10-es érzékenységű tesztet, és jövőhét végén megcsinálom.
Szerintem jövőhéten én is elkezdek dolgozgatni, mert megőrülök itthon.

Kellene érezni v.mit?
'clau'
 
 


Wandrea !



1 lombik és egy fagyi volt. Természetesen rögtön belevágunk a második próbálkozásba, hátha a karácsony közeledte jótékonyan hat. :lol:




lányok !!


Tessék tesztelni ( bár szerintem ezt nem kell külön kérni :lol: ) mert az eredmények miatt izgulok ám.
mukucs
 
 


Clau!
A Qupido 10-es! A gyógyszertárba nem igen kaptam. Próbáld meg a neten, vagy mielőbb nyakadba veszed a gyógyszertárakat, kérdezd meg telefonon. Ritka, mint a fehérholló.
dezsina
 
 

 
 

mukucs!
nekem ez volt a 2. beültetés.mind2 fagyis volt mert túlstimuláltak.
első ingyenes volt, a 2. fizetős
dezsina !
nekem 15-én volt a beülti!
LEXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????
azt beszéltük a párommal, lehet hogy átmegyek a pesti kaáliba, ha újra kell kezdeni.nagyon fárasztó ez a sok utazás.szerintetk át lehet kérni a papírokat?mi ennek a menete?
csinált már vki ilyet?
lola29
 
 


Igen? Hát ez remek! Akkor utánanézek.
Köszi!
'clau'
 
 


Szia Lola!

Igen, nekem a Forgács a második intézmény ahova járok.
(az előzővel nem igazán voltunk megelégedve)
Szóltam az asszisztenseknek, hogy szeretném elvinni a leleteimet, mert máshova megyek. Lefénymásolták az összes papírt, és ennyi volt. (Igaz ment a pofavágás, de kit érdekelt, amúgy is b...ó volt ott mindenki)
'clau'
 
 


Lola!
Holnap reggel akkor teszt? Izgulok ám! :) Szerintem egyenlőre ne nagyon szervezd a pesti Kaálit, majd csak a kistesónál! Amúgy szerintem simán átküldik az anyagodat, és annyi. De mondom, erre majd csak pár év múlva kerül sor! :wink:

Clau!
Te hogy állsz most? Megvolt már a beülti?
A Qupido után én annyit nyomoztam, de sehol sem találtam. Állítólag már nincs is, úgyhogy feladtam. Meg több helyen hallottam, hogy nagyon gyakran ad téves pozitív eredményt. Az meg baromi rossz, hogy beleéled magad, aztán mégse...Szóval kénytelen leszek beérni azzal, amit kaptam.
backa
 
 


Szia Backa!

Hétfőn volt a beültetés, 3 babót kaptam vissza.
Most várakozok, és iszonyat türelmetlen vagyok, ezért is gondoltam hogy qupido-t veszek,de ezek szerint muszály lesz kivárnom a két hetet. De nem is baj, mert ugye akkor kapok tuti eredményt.

Te,hol tartasz? Neked és Dezsinának kb. egyszerre volt a beülti, ugye?
'clau'
 
 


Szasztok Csajok!

Nem bírtam belépni! :evil:

Üdv az új/régieknek! :D

Mukucs!
:cry: de nagyon jó hogy ilyen lendülettel vágtok bele újra! :D

Dezsina, Lola!
Nem feladni! 14. nap REGGELI :twisted: vizelet! Szerintem még bőven van remény, ez csak arra volt jó, hogy elkeseredtetek! Tessék megismételni és dicsekedni a zebra teszttel!!!

Backa!
Te mikor is tesztelsz?

Julika+UHszeműApu!
Szerintem is előfordulhat a görcsölés, de természetesen ha nagyon fáj hívjátok fel az orvost és kérdezzetek rá. Bár nekem a magneB6 segített ill. a pihenés!

Én még nem teszteltem! Gyáva nyúúúl vagyok! :oops:
Ember holnap délután elmegy és csak szombat este jön haza, uh. vasárnap reggel tesztelünk! A teszt már megvan, de Ember eldugta. :P
Addig meg élvezkedek és pozitívan hozzáállok! :)
Megyek mert Embernek kell a gép!
Pusszantás és nagy drukk mindenkinek, holnap délután jövök!
Vendég
 


helló mindenki!kezd izgalmas lenni a topik!nagyon!
tegnap hülye voltam a teszttel.ma vettem egy gabrielt,reggel teszt.
remélem tudok majd aludni!
reggel volt egy oltári nagy bőgés,de most jobban vagyok!párom csinált egy finom lecsót!
nagyon nagyon szorítsatok!jelentkezem!!!!
lola29
 
 


Sziasztok!

Clau!
Hát, ez a várakozás tényleg nehéz...Kitartás!
Nekem múlt hétfőn volt a beültetés (18-án), picit lemaradtam a többiektől. :lol: Elvileg csak hétfőn kell tesztelnem, de nem bízom magamban, hogy kibírom...

Lexa!
Te nem nyúúl vagy, hanem hőőős! Asszem szombaton megtörök és tesztelek egyet próbaképpen. Hacsak meg nem száll Superman ereje! :lol:

Lola!
Izgalom, az van!
Holnap reggelre sok-sok ++++++++++t küldök és nagyon izgulok érted!!! :) Az eredményt kora reggel kérném online megjeleníteni! Ma is egy csomót vártam, mire jelentkeztél! Nem bírja a szívem! :lol: :lol:
backa
 
 


Jó reggelt!

Lola!!!
Megcsináltad???

Julika!
Jobban vagy? Elmúlt a görcsölés?

Dezsina!
Jól vagy? Tüneteid vannak?

Lányok! tessék szorgalmasabban írni!
backa
 
 


Sziasztok,
Backa, te miféle papírról idéztél tegnap? „ha a teszt negatív, de vérzés nincs……” – kaptál valamilyen papírt a Kaáliban? Én csak kezelési sémát kaptam a gyógyszereimmel, és a szokásos tanácsokkal: fehérjedús tápl., bő folyadékbevitel…..Te valami mást is kaptál? Mikor tesztelhetsz, ha jól számolom hétfőn? Az már mindjárt itt van!!!!!!!
Dezsina te is Győrbe jársz? Reméljük kedves dr bácsidnak igaza lesz, nagyon jó lenne végre egy igazi csodát látni a fórumon – talán erre a mi babakezdeményeink is felfigyelnének…..
Elmúlt a hasfájásom, lehet, hogy kicsit túlhergeltem magam ma délelőtt- nagyon hozzászoktam ahhoz, hogy minimum 90 gyerek nyüzsög körülöttem, most nagyon nagy a csend mindenhol, a saját hangomat meg nem szeretem annyira hallani, hogy magamnak beszélgessek – a babák meg ugye most még sokat „alszanak” a pociban….Nekem mindkét inszem után a tüszőrepesztő szurit követően 14. napon pontoson megjött a mensim, ez most szombatra fog esni, és mivel hétvégén valószínűleg nem tudok írni majd, kérlek izguljatok értem!!! Aztán most meg lehet, hogy bebeszélem magamnak – de csak ha egyedül vagyok , apa mindig meggyőz az uh-szemeivel – hogy biztosan azért fájt reggel, és szurkál napközben, mert hétvégére készülődik valami! Jaj, én azt hittem én majd nem izgulom túl ezt a helyzetet, de mégis……. Puszi a pociknak, mamiknak!!!!
julika79
 
 


Julika!
Nem kaptál zárót a beültetés után? Én mindig kaptam!
Az idézet arról származik, amit januárban kaptam. A mostani nem ilyen részletes, tulajdonképpen még a teszt időpontja sincs rajta. Igaz, januárban a Kőrösi csinálta a transzfert, mert a Boga épp hiányzott, lahat, hogy másfajta a "formanyomtatványuk", fene tudja!
Jó, hogy elmúlt a hasfájásod!
Szerintem ne nagyon izgulj, hogy hétvégén megjön, mert a lombik azért jobban összezavarja a dolgokat. Nekem újabban 28-as ciklusaim vannak (a metformin hatására), de lombik után csak a 37-en jött meg.
Neked mikor is kell tesztelni???
Nyugi, mindenki izgul...Először olyan keménynek tűnik az ember, aztán ahogy telik az idő, szép sorban megkergülünk...
Majd a pozitív tesztek helyrehoznak!!! :)
Vigyázz magatokra! :)
backa
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem nem jól hallottam a hírekben, hogy "milyen sok az 5 lombik TB támogatás". Azt már nem hallottam, hogy meg marad-e, mert felhorkantam! Hallgatja valaki a híreket?

Lexa!
kössz a bíztatás, még nem adtam fel! Holnap kiderül!

Lola!
várjuk a pozitiv hireket!

Backa!
Nem vagyok jól, de sajnos nem a terhességi tüneteim miatt. Tegnap úgy fájt a fejem, hogy haza kéredzkedtem. Még mindig fáj, be kellett vennem 2 Algopirint. Nem bírtam ki a fájdalmat. Ma kevésbé fáj, de fáj. Aztán reggelre hólyaghurutom lett. (Nekem 3 havonta van) Most megint. Már annyit jártam orvoshoz (urológia), mindig antibiotikumot adtak. Rájöttem, hogy antibiotikummal vagy a nélkül ugyan úgy 1-2 nap alatt elmúlik és ugyan úgy kiújul 3 hónap múlva. Úgy hogy már el sem megyek a dokihoz, mert nem szedek be antibiotikumot, ha a hatása nélkül is ugyan ott tartok. Most szenvedek.... Rengeteg folyadékot kell inni (még annál is többet) és délutánra már jól leszek.
Veled mi újság? Tünetek?

Julika!
Budapestre járok a Forgács-ba.
dezsina
 
 


Dezsina!
Gyógyulj meg hamar! Tudom, hogy nagyon rossz, a tesómnak is gyakran volt régebben! (aztán szülés után szinte teljesen elmúlt!!!)
holnapra ezer drukk!!!!

A másik topikban olvastam a lombikos hírt, rohadjanak meg! :evil: Most nincs időm többet írni erről, pedig megvan a véleményem! :evil:
backa
 
 


Backa!
azt megírhattad volna, hogy melyik topicban olvastad! Semmit nem találtam az origon sem. Úgy nem is tudom mit mondtak, most féljek, vagy sem? :cry:
dezsina
 
 


Kedves lányok!
nagyon sajnálom,de rossz hírt kell közölnöm!sajnos negatív lett a teszt.ráadásul egész éjjel alig aludtam, mert kanbuli volt a szomszédban.éneklés,stb.nem mertem felkelni pisilni.
még nem is bőgtem!
azért kivagyok felhívtam a kaálit+ a pestit is.okt 24-re kaptam időpontot már-átkérem a papírokat.histereszkópiával fenyegetnek,de áll.lag csak a 3. lombik után kötelező.addig várnék, ha lehet.
40000 ft,de a saját kórház is megcsinálhatja.
szerintetek ha okt. 24-én megyek,és nov 10-én telik le a 3. hónap, akkor már azt az ingyenes ciklusnak veszik?
Ja!ráadásul a méhtükrözés után megint egy hónapot várni kell!
csináltak már vkinek ilyet?
nagyon sz.ar?
most tudtam meg egy vkitől,gyermekotthonos,terhes!IGAZSÁGOS AZ ÉLET????????????????????????????????????????,
lola29
 
 


Lola!
Nagyon sajnálom :cry:
Biztos akkor a negativ eredmény?
Sajnos amiket kérdezel, arról fogalmam sincs.

Ja és az élet nem igazságos :cry:
dezsina
 
 


Lányok!!!!

El sem tudom mondani mennyire letörnek ezek a negatív tesztek... sajnálom nagyon

Lola!
Nekem volt hiszteroszkópiám,méhtükrözésem, nekem ingyenes volt tb támogatta, klinikán csinálták.És nem vészes.Nekem vénás kábításban végezték,nem éreztem semmit aludtam mint a bunda,kb 15 perces beavatkozás volt, majd pihentem 4-5 órát és mentem haza.
Vendég
 


lola29 !

Nagyon sajnálom. :(

Tükrözést nekem is említette a doki, a 2. lombik után kötelező elvileg, nem vagyok tőle elragadtatva.

Mi októberrre kétünk időpontot, ugye 1 hó fogigátló lesz, ezesetben kb. 2 hónap és újra megy a szuri...


Szerintem vágjatok mihamarább bele, nem hiszem el, hogy ne sikerülne, majd a baba kárpótol minket.




Lányok!

Januártól változik a TB támogatott lombik, nem figyeltem oda a részletekre (rádió), de érdemes utána nézni, és lehetőleg nem áttolni a jövő évre.
mukucs
 
 


A HirTV-n olvastam:

A kormány csökkentené a társadalombiztosítás által támogatott lombikbébi-kezelések számát is. Az Egészségügyi Minisztériumnak néhány napon belül el kell készítenie javaslatát arról, hogy 2007-től milyen ellátások járnak mindenkinek automatikusan, melyek illetik meg csak a járulékfizetőket, és miért kell még nekik is fizetniük.
monyo
 
 


Lányok!

Érthetetlen ez, hogy csökkenteni akarják a támogatást! Közben fogy a népesség!

Úgy felidegesítettem magam.....

Mi lesz velünk, akik nem milliókat keresünk és 100.000 Ft is sokat jelent :?:

Normálisak ezek :?: :?: :?:
dezsina
 
 


Dezsina!
A pco-s topikban említette valaki, de nem részletezte. De közben látom, Monyo tájékozottabb!
Nagyon szar lesz, ez a sok tetű biztos kitalál erre is valamit! Pedig így sem könnyű!

Lola!
Ez már biztos??? Nem mondták, hogy ismételd a tesztet két nap múlva? :cry: :cry:
Nekem volt hiszteroszkópiám, ráadásul operatív. A Boga látta a hy-co-sy-n, hogy a méhem felső fala behajlik, ezért a Szent Imrébe küldött. Rákóczi prof. operált. Elaltattak és átvágták ollóval a behajlást. Jó fél óra volt, műtéttel együtt, tehát szerintem gyorsan megvan, ha csak szétnéznek. Ébredés után egy órával már a földszinten kávéztam. Csak véreztem kicsit, alig fájt. Igazán semmi volt az egész, másnap délután mehettem haza.(össz. 3 nap kórház volt) Ja, és ingyenes volt.
A múltkori beültid napjához számolj 3 hónapot. Ezután kell megkezdeni az új stimut, akkor ingyenes. Tehát szerintem a novemberi mensidnél kezdheted is! :)
backa
 
 


Lányok!

Szombat reggelre kérek szépen sok pozitiv energiát!

Mindenkinek jó pozitiv hétvégét kivánok :!: :!: :!:

Hétfőn jelentkezem..... :wink:
dezsina
 
 


szia mindenki!
aranyosak vagytok lányok, köszönöm a vigasztaló szavakat.ez van sajnos.
tulajdonképpen mégsem volt rossz napom tegnap,már belefásultam, este mamámnál füvet nyírtunk,jót tett a levegőváltozás.
nem is aznap szar,még fel sem fogod,hanem a következő napok folytatása, hogy az élet megy tovább,megint fel kell kelni, dolgozni,és megint nincs semmi.
nekem tavaly májusban vették ki a petevezetőmet,kérdeztük, mikor lehet újrapróbálkozni.2-3 hó,mondtta a doki.legszebb az őszi terhesség.ezt mondta.csak az a baj, hogy eltelt egy év,megint ősz van, és még mindig semmi.
hívom vissza az ügyfeleket 1-2-3 hó múlva,és mikor jönnek vissza, mondom megint eltelt ennyi idő.és velem ua van.elkeserítő!
NEHOGYMÁ CSÖKKENTSÉK A TÁMOGATOTT LOMBIKOT!!!!!!!!!!!
EZ IS OLYAN KEVÉS ESÉLY!!!!!!!!!!!!!!!!ezen ne spóroljanak!!!
bankot raboljak, honnan szedjek pénzt?
bACKA!
de mondták, hogy ismételjek 2 nap múlva.fogok is holnap még1 tesztet csinálni, de őszintén, mondtam is a csajnak magunk között vagyunk, mi a reális esély?az utrot már abbahagytam ,tegnap volt is egy kis barna vmi.
köszi a részletes leírást a m.tükr-ről.én ha lehet még nyújtani fogom az időpontot!nekem nem hangzik olyan jól!ráadásul az a hónap kimarad!
sajna én is itthon fogom megcsináltatni, momentán nincs fölös 40ezrem.
lola29
 
 


csak az a baj, hogy a műtét óta nőgyógyászom sincs.félév után visszamentem hozzá.mondom nem jön a baba.erre ő:csinálni, csinálni csinálni!ezt mondta!
kérdezem,megnézték a másik oldalt?erre ő nem .pedig azt mondta műtét előtt megnézik.
LEXA!!!
szerintem is hős vagy,ha kibírod!
nagyon drukkolok neked,és persze mindenkinek hogy sikerüljön.feltétlen írj!sikerülnie kell!
Backa!kibírtad már tesztelés nélkül?érted is szorítok!
BÍZZUNK BENNE HOGY MARAD AZ 5 INGYEN LOMBIK!HA NEM MI IS TÜNTETÜNK!/ez vicc volt,sose tüntetnék/
mukucs!a pesti kaáliban 3 után kötelező a méht.megpróbálom elhúzni én is,hátha nem kell.
ja!győrben áll.lag megint dömping van.dr.K-hez már mgeint nincs időpont.
lola29
 
 


ha átnéztek a sikeres inszem topikba,egy lány részletesen leírta a rendeletről amit tud!GYENGÉBB IDEGZETŰEKNEK NEM AJÁNLOTT!
lola29
 
 


Sziasztok!
Hát, negatív.
Csinálok mégegyet hétfőn, akkor telik le a két hét, de nem látok sok esélyt. A fene egye meg. :evil:
Mi van itt má???
Sorra mindenki negatívat tesztel, valaki törje már meg ezt a szériát!!!

Dezsina!
Nem is tudsz hétvégén jelentkezni???

Lola!
Azért az utro-t ne hagyd még abba, mert az megvonásos vérzést okoz! Lehet, hogy ezért barnázol! Végül is mit mondott a csaj? Mi a reális esély???
backa
 
 


Backa,


Ez még nem jelent semmit, tudod. Ez a tesztelős hét nem a sikerektől volt hangos. :cry:

Ne stresszeld magad, menjetek egy jót kirándulni, de csak lazán, szép időnk lesz.

És nagyon szorítok, hogy sikerüljön ! :wink:
mukucs
 
 


Kedves Dezsina!

Nekem kb:5-7 éve van váltakózva felfázás és hólyaghurut.Mindig antibiotikumot kaptam de vissza jött.Kb:1éve iszok ALOE VERA gélt
/nem mindegy melyik cég/ és gréfurtmag olajat.Hála istenek azóta nincs semmi bajom. És gyulladásra is nagyon jó mindt kettő. Persze hinni kell a természetes gyógyszerekbe hidd el megéri. :)
virág32
 
 


Sziasztok!

Mukucs!
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a teszten kb fél óra múlva megláttam egy második csíkot. Halvány, de egyértelmű. Azóta hosszasan levelezek erről a pco-s topikban. A lányok bíztatnak, de azért félek.
Hétfőn megpróbálom újra, akkor talán kiderül, mi az ábra! Most újra bízni kezdtem!
Nagyon rendes vagy, hogy szorítasz! Köszönöm! :)

Szia Virág!
Tökéletesen egyetértek veled!
Hogy kerültél ide? Lombikozol Te is? Vagy csak véletlen?
backa
 
 


Lola,
még tényleg korán van, feladni biztos nem szabad. Egy-két nap múlva még lehet egy jóóóóóó nagy zebra is :D Nagyon drukkolok!

Nekem volt méhtükrözésem laparral együtt. Nálunk inszemet nem csinálnak lapar nélkül, lombikot pedig hiszteroszkópia, és én ezzel én teljesen egyetértek. Írtad, hogy ha lehet, kitolod minél későbbre. Csak nem értelek. Gondolj bele, ha esetleg van ott valami, ami miatt nem tapadnak meg a babócák, akkor csak fizeted a lombikokat egymás után és nincs is reális esélyed. Szerintem ezt mielőbb vállald be, saját érdekedben. Miért nem csináltatod kórházban vagy klinikán, nekem egy fillérembe sem került - Vikimi is ezt mondta. Nem kell ehhez semmiféle sziper-szuper meddőségi intézet, használd ki a TB támogatást mindenre, amire csak lehet. Eleget költesz gyógyszerekre, vállalja az állam is legalább egy töredékét a kezelési költségeknek.
Én nem bántam meg, hogy megcsináltattam. Sőt én kértem, hogy mindkettőt csinálják meg, pedig akkor nálunk még csak inszemről volt szó. Amit viszont megbántam, hogy nem vizsgáltattam ki magam teljesen, úgy értem belgyogyásszal, endokrinológussal, fogászatilag stb. Ha erre sor került volna, kiderült volna, hogy az inzulinom az egeket verdesi és talán - talán... - nem lennék most túl két sikertelen beültin. Talán ezért sem vagyok elkeseredve azon, hogy most várnunk kell, így mindenre jut időm. És ha nem jön össze spontán, a következő projektnek sokkal nagyobb eséllyel futok neki. A műtéttől meg ne félj, nem is érzel semmit :D

Backa,
miféle második csík? :lol: Az tök jó. Nem feladni, már csak egy nap és tesztelhetsz megint! Azt úgy is nagyon bírod :wink: Nagyon nagy drukk :!:
TÖRJÉTEK MÁ' MEG A JEGET!!!

Lexa, Dezsina,
ha van hír, írjatok. Nagyon izgulok mindenkiért! :lol: Küldöm a pozitív energiákat szombaton Dezsinának, vasárnap Lexánal, meg mindenki másnak!

Képzeljétek, csütörtökön megkaptam az első Gyneveacot, erre pénteken szépen megjött. Na puff neki! Most volt meg múlt héten. Ilyen még sosem volt; biztos, hogy a szuritól van, más ezen kívül nem történt. Először azt hittem, barnázok csak, de nem :?
Normális ez?

Virág,
az aloe verát nekünk is mondták, de a doki azt is hozátette, hogy terhesség esetén egyáltalán nem ajánlja, csak külsőleg.
Jók a gyógynövények, de vigyázni is kell velük. A természetgyogyis/talpmasszőr azt mondta, ahogy sosem venne recept nélkül kiváltható gyogyikat a gyogyitárban, úgy a bioboltban sem vásárolna be csak úgy vaktában mindenféle gyógynövényt, csak azért, mert nem gyógyszerek és mert olyan felkapottak mostanság. Ezek mögött is üzlet van. Rossz dózisban pl. kimondottan károsak lehetnek. Amit viszont megbeszélünk előre olyan dokival/természetgyogyival, aki ismeri az "előéletünket", az sokszor többet segít mint egy lórugásnyi gyógyszer.

Szedett valaki közületek Maca Vibe-ot?

Szóf**ásom van :o Látszik, hogy itt a 7vége :lol:
wandrea
 
 


lombikot pedig hiszteroszkópia, és én ezzel én teljesen egyetértek

lombikot pedig hiszteroszkópia nélkül, és én ezzel teljesen egyetértek
grrr, írok össze-vissza
wandrea
 
 


Backa,
elolvastam Málna írását. Szörnyű!! :cry:

Ha ezt bevezetik, akkor nekem már esélyem sincs gyermekre? :roll: :x
Mivel ugye megvolt a 3 próbálkozás és sajnos sikertelenek voltak.

Nagyon pörögtök csajok. Már lassan követni sem bírok senkit, hogy ki hol tart. :?

Remélem azért tényleg megtörik a jég, mert lassan közeleg a tél és akkor mégjobban megfagyhat. :(

Velem zajlik az élet. Közeleg október elej és nekem az most nagyon zűrös lesz. 2.án fogorvoshoz kell mennem, 3.án a bíróságra szüneteltetni a válást. 4.én a Neurológushoz visszavinni az MRI eredményt. Aki csinálta valamit találhatott, mert vmi ilyesmit írt, hogy 'xy helyen diszkréten magasabb jelintenzitású góc ábrázolható. " Na erre ne sz@...ja össze magát az ember!!! :shock:
Mindegy legalább van bizonyítékom arról, hogy nem csak borsónyi agyam van és nekem legalább van!!! :!: :wink: :lol: :D

Legyen mindenki jó és tessék + eredményeket produkálni. :!: Ráfér már nagyon a topikra.
:)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa,

Hát akkor csak rémhír volt ! :)



Hajnoca,

3 lombik összesen, semmi fagyibaba, és semmi eredmény? :cry:
mukucs
 
 


Szasztok Csajok!

Lola! :cry:
Annyira sajnálom, de szerintem se add még fel teljesen! Amíg van egy halvány remény... de tudom, hogy ilyenkor már nagyon nehéz bármiben is bízni! :( Én azért még szorítok értetek!
Hystero: noshát! Félni egyáltalán nem kell tőle, annyi mint a lombikban a petesejt leszívás. Kapsz egy szurit, jót alszol és ébredés után 4 órával már mehet is haza. Én a 2. lombik után meg is csináltam (itt Debrecenben, a saját nőgyógyimmal és egy fillérembe sem került - igaza van Andinak ezért van a TB) és megnyugodtam, hogy a méhem tökéletesen alkalmas albérlet 1-2-3 kismanónak! A döntés a tiéd!

BACKA!!!
Tudod az elejétől volt egy olyan érzésem, hogy Neked sikerülni fog és ált. az ilyen boszi képességeim nem szoktak cserben hagyni... ezért reggel :shock: a szemem amikor megláttam, a szomorú :( eredményt... oszt tessék! Ott az a második csík csak türelmetlen voltál!!! :twisted:
Egyébként van egy lány aki szintén így járt! Gyönyörű kisfia van abból a lusta-halvány, de egyértelmű II csíkból! :lol: Tessék bizakodni!

Dezsina!
Nagyon szorítok érted!

Julika+UHszeműApu!
Remélem jól vagytok! :D

Andi!
Köszke! Rám fér... már elég gombóc a gyomrom... :wink:

Rólam annyit, hogy tegnap este totál kiborultam ettől az új lombik rendszertől (én ugyanis már túl vagyok 3 próbán)! :evil: Apa úgy leszidott, hogy azt nem tettem ki az ablakba... hogy mi a francnak eszem magam rajta, amikor ez még nem is lefutott játszma (sem a csökkentés, sem a mi mostani projektünk). Apa szerint ha bevezetik eladjuk a házunkat és visszamegyünk egy garzonba, eladjuk a kocsit, más is jár busszal és vonattal... a gyerek a lényeg, csak ne készítsem ki magam! Igaza van! Sz@rok az egészre és bízom Kaáli Gézában (és másokban), akik már oly sokat tettek a magyar meddő párokért! Talán ők tudnak hatni az elvakult és pénzéhes politikusainkra. Én soha nem politizáltam, ezután sem fogok, csak reménykedem! Ebben már úgy is jó vagyok! :D
Ha mindenhol ilyen gyönyörűen süt a nap mint itt keleten akkor én csak szép hétvégét és jó pihenést tudok kívánni mindenkinek! :D
Reggel (talán) jó hírekkel jöhetek! Pussz!
Vendég
 


sziasztok!
backa!
a halvány csík is csík!gyönyörű lesz hétfőre, meglátod!!!!nekem is így volt tavaly!!!!!!!!!!!
utrot abbahagytam pénteken,utálom.3 nega teszt után legyünk őszinték magunkkal!így is olyan ronda a bőröm hogy csuda!most nem barnázom!nekem a hormonszintemmel nem szokott probláma lenni amúgy.
lexa!!!!
azonnal írj!!!!!!!!!SZORÍTOK!!!!
hystero-val kapcsolatban!lehet hogy igazatok van.ha ilyen kevés a lehetőség,akkor kár lenne pazarolni, ha vmi baj van.itt nálunk a városban nem csinálnak.van egy régi nőgyogyim,aki elköltözött,fel is hívom hétfőn.most erre kihasználom ezt a hónapot.
backa!a csaj nem mondott semmit,de éreztem a vonal túlsó végén, hogy igazat ad nekem,ha egyértelmű egy csíkom van!
végülis nem rúgok be, nem szívok el 5 doboz cigit,tehát semmi kárt nem teszek magamban!
lola29
 
 


Sziasztok!
Most tudok csak írni, családi roham volt. Mint rendesen minden szombaton! :lol:

Wandrea!
Bizony, nagyon igazad van a kivizsgálással kapcsolatban. Nálunk lombik előtt kötelező vizsgálat a hy-co-sy (méhfeltöltés), ott látott valamit a Boga (asszem leírtam már), azt mondta, addig szó se lehet lombikról, amíg hiszteroszkópiával meg nem nézik! Sőt! A mostani lombik előtt is csinált egy hy-co-sy-t a nyáron! De ott minden oké volt. Aztán az inzulin miatt nem kezdhettem, azt is nagyjából helyre kellett hozni. Akkor nagyon rossz volt, mert már úgy szerettem volna nekiállni, de utólag belegondolva jobb így. Legalább az előre látható akadályokat le kell küzdeni. Anélkül is van épp elég buktató. Mint tudjuk!
Hát, ez a kis második csíkom még mindig megvan, meg is nézem óránként. Bízom a hétfőben! :)
Nem tom, hogy jött meg megint! Ez érdekes! Rendesen volt a múltkor is? Lehet, hogy a sok hormon miatt van! Jövő hónapban már biztos rendes lesz!
Remélem a spontán-baba-akción rendesen dolgoztok! A sok gyakorlás elengedhetetlen! :wink:
A Maca-ról csak annyit tudok, hogy a fiúknak használ sokat: katona ügyben és szerelmi vágy ügyében is!!

Hajnóca!
Szerintem azért 3-ra csak nem veszik vissza! Bár ezektől a szemét disznóktól minden kitelik! Majd ez hozza helyre az államháztartást, nem? Külön kíváncsi lennék, mennyibe van ez, meg mondjuk a sok luxus-repi. Asszem össze lehetne hasonlítani! És végülis nem ajándékba kérjük! Ezért fizetünk ennyi kurva tb-járulékot! :evil:
Mit látok??? Válás-szüneteltetés??? Van valami fejlemény?
Amit az mri-ről írtál, ahhoz nem tudok szóni. Biztos nem gáz, merthogy "diszkrét". Majd feltétlenül mesélj, mi volt!!

Mukucs!
Remélem, rémhír volt! Bízom, de ennyi kudarc után már óvatosabb az ember! :roll:

Lexa!
Ezer drukk reggelre! Jelentkezz ám azonnal! Korán kelek!
Ne keseredj el! Lehet, hogy nem is érintenek a változások! :wink:
Meg majdcsak lesz valahogy! Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy ha valaki nekem előre megmondja, hogy ez ennyibe fog kerülni, azt mondtam volna, hogy nem tudom kifizetni. Aztán mégis megment. (nem mondom, hogy könnyen, ha belegondolok, nem is tudom, honnan volt rá pénz) A férjed meg igazán nagyon édes, hogy így melléd áll!
A boszorkányságodban nagyon bízom ám! :)

Lola!
Én azért a hétfőnek adnék mégegy esélyt! Pláne, hogy már nem is barnázol! Az biztos valami kis megvonásos volt!
Ha mégis úgy alakul, a hisztero nem nagy ügy, simán csináltasd kórházban. A Kaáliban tavaly 40 volt, még áremelés előtt! Felesleges pénzkidobás!
backa
 
 


Jó reggelt!
Várom a jóhíreket! :)

Lola!
Tegnap este hülyeséget írtam! Nem is hétfőn tesztelsz, hanem ma! Hú, de izgi!!!

Jelentkezzetek, ha fenn vagytok már!!!
backa
 
 


szia mindenki!
LEXA!
te voltál az első gondolatom!nagyon szorítok érted!
Backa!rád azért nem gondoltam mert te már sínen vagy!!!!!!!!
nekem csináltak hsg-t még pesten,azt elfogadták a kaáliban,ép méhűr,az van benne.
számít hogy ciklus melyik napján csinálják a m.tükrözést?abban a hónapban nem szabad spontán se próbálkozni?eddig mindig a rossz odalon ért a pete,ahol nincs p.vezető,gondoltam, most a jó oldalon fog érni,és összehozzuk spontán!
merthogy a mai teszt is nega lett.tegnap is teszteltem, csak nem mondtam senkinek.olyat vettem, hogy 999 ft,2 in 1.rossmnan.
alig aludtam, éjjel de nem ezért,mert ez nem volt meglepi 4 nega teszt.
2.22-kor teszteltem,utána 4-ig fennvoltam, majd utána is félóránként .7-kor mondom felkelek.
backa neked biztos megerősödik a csík!
vki kezdje már el a sort!
lola29
 
 


Szia Lola!
A fenébe! Pedig úgy bíztam... :(

A méhtükrözést a ciklus első felében kell csinálni, amíg még vékony a mnyh. De ha a hsg jó volt, akkor nem tudom, muszáj-e! Neked hy-co-sy nem volt Győrben? Bár, ha régen volt hsg, lehet, hogy mégis érdemes.
Lehet, hogy meg kéne várnod a pesti időpontot, és ott megkérdezni a dokit! Ja, csak akkor nem tudnád nov-ben kezdeni, ugye?
Nem tudom, lehet-e próbálkozni,elvileg miért ne? Pláne ha nem csinálnak semmit, csak körülnéznek!
Tényleg! Miért ne érhetne a jó oldalon!!! Hivatalosan egyszer itt érik, másszor ott, nem?
Bár úgy lenne! :)
backa
 
 


backa!
győrben azt mondták 2 sikertelen lombik után szokták javasolni!
bp-en meg azt hogy 3 után kötelező!
nem akarom el pazérolni ezt a hónapot!
neked a gyvenac-ról mi a véleményed?
hivatalosan így érik,meg azt is mondták átveszi a másik petefészek a főszerepet.
február óta nézetem.1* ért márciusban a jó oldalon.azóta egyszer se.persze a stimut nem számítom, mert akkor 20-20 ért!
lola29
 
 


Lola!
Lehet, hogy a stimu miatt begerjedt az a petefészked is! Aztán most már az is gyakran növeszt majd petécskét, nem?
A Gynevac biztos nagyon jó, sok a jó tapasztalat. Szerintem csak akkor használ, ha van valami szemét gyulladásod, amiről nem is tudsz. Mindenesetre egy próbát megér, tényleg sok olyan kórság van, ami mellett teljesen tünetmentes lehetsz! Csak úgy kell időzíteni, hogy a stimu előtt vége legyen a kúrának. Asszem az öt hét, tehát szerintem kezdd el, még épp belefér!
backa
 
 


Mukucs,
sajnos túl vagyok már 6 inszemen, 3 lombikon. Semmi fagyibabás lehetőség nem volt! :cry:
Kicsit most elgondolkodtam, hogy biztosan nem lett volna rá lehetőségem? Ugyanis a Nyírőben voltak a leszívások\beültik. Kicsit fura, hogy 9 petéből 6 - 7 nekiindult és mindig csak annyi volt "szép" amennyi kellett.!! Mindegy. Végülis a maradékot felajánlottuk.
Lehet, hogy anno félreértettük a dolgot és ezért nem volt soha fagyisom?
Mi azt hittük, hogy ha van sikeres terhesség és már nincs 'szükségünk" a többire, akkor használják fel kutatásokra. Ez van. Lehet, hogy megszívtam. :? :(

A 3. lombik vmennyire sikeres volt, mert a 4 babóból vmennyi betapadt, de az első vérvétel után már a HCG szintem csökkenő tendenciát mutatott. :cry: Így azokat a babákat is elvesztettük. :cry: :cry: :(
Kb az utolsó menzitől számítva 5 hetes lehettem. De lagalább vmi elindult odabent.

Backa,
jól láttad. Szüneteltetjük a dolgot, de Ricsinél lakom albérletben. Zsoltimtól\ból ömlik rám a szerelme és én nem tudok vele most mit kezdeni. Egyenlőre fel szeretnék nőni mindenhez és mindenkihez. :!: Egy kicsit had irányítsam ÉN egyedül az életemet. Aztán meglátjuk, hogy mi lesz.
Röviden most ennyi.
Az MRI eredményre és az értékelésre nagyon kíváncsi vagyok, mert tegnap sem voltam jól. Szerintem leeshetett a cukorszintem vagy a vérnyomásom. Ettem egy szelet csokit és aztán egy pöttyet jobban lettem. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


LEXA!
most hívott anyukám,mi van veled!ne csigázz minket!!!!!!
lola29
 
 


Igaza van Lolának!!!

Lexa!
Miattad nézek be óránként!
Remélem, ünnepeltek apával, azért nem írsz! :) Ez nem ér!!!

Hajnóca!
Akkor most egyedül vagy?
Ha a csoki jót tett, lehet, hogy a cukrod kever. Kedden mész dokihoz, ugye?
backa
 
 


Wandrea,
érdekes, amit a dokid mondott az Aloe Veraval kapcsoltban, mert nekem épp babásodás ügyében ajánlottak egy komplett csomagot, amit nőgyógyászok állítottak össze! Ez egyébként Multi Maca-t is tartalmaz méhpempő, lícium (ami stresszoldó) ill. Beta Carotin (méhnyálkahártyára) mellett, aminek 8-szoros a hatóanyaga a MacaVibe-hez képest, és nem csak apának, hanem nekem is szednem kell! A MacaVibe-t egyébként nekünk a Nyírős dokim is ajánlotta kapásból, apa szedte is és abban az időben jobbak is voltak egy kicsit a leletei... Hát tudod, azért ha választani kellene, én inkább a gyógynövényekre voksolnék mint erre a lórúgásnyi hormonra, amit belénk nyomnak...

Fanni
fanny1
 
 


Sziaszok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jöttem.
Nincsennek jó híreim! :(
Reggel egy oltári nagy negatívat teszteltem :cry:
Totál kiborultam! Apa is! Ezért úgy döntött, hogy nincs maradásunk otthon.
Sétáltunk, beszélgettünk, én néha bőginyéztem :cry: (ahogy Apa hívja) és estére megszületett a "hogyantovábbra" a megoldás.
Jövő ősszel 4. (reméljük az még támogatott lesz) lombik (5.ET), közben pedig elindítjuk az örökbebaba dolgot. Ikerpárt szeretnénk örökbe fogadni. :wink: Ettől egy kicsit megnyugodtam, de azért még fáj a szívem/szívünk.

Backa! Julika! Dezsina!
Nagyon-nagyon szorítok értetek, mostmár minden energiámat Rátok koncentrálom! :)

Én most egy kis időre olvasó üzemmódba térek át - ugye megértitek - de onnan figyellek benneteket és izgulok értetek!
Köszönök minden biztatást!
Sok-sok puszi mindenkinek!
Vendég
 


lexa!
hát nem tudom mit mondjak neked!nagyon nehéz lehet most az biztos.
nekem eddig az életben legszarabb volt az egy csík látványa.
én is ki voltam bukva.október végén pestre megyünk újra.
hogy van erőtök újabb egy évet várni?
vagy a doki szerint kell hogy ennyi kimaradjon?én azonnal indulnékilyenkor mindig.
a törvénnyel kapcsolatban nem eszik olyan forrón a kását.ez még nem elfogadott.nem biztos hogy meg merik lépni.
és akkor még van 2 lehetőség,NEM SZABAD FELADNI!!!!
még addig lehet hogy nyertek a lottón,és röhögve mész minden hónapban.
nagyon sok puszi,és azért néha jelentkezzél!
lola29
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: