Új privát üzeneted érkezett!

Lexa!
Nagyon szomorú vagyok! :cry: Pedig teljesen azt hitem, hogy + leszel!

Miért vártok jövő őszig? Kell egy kis pihi előtte? Mondjuk érthető lenne...

Az ikerpár nagyon jó ötlet! Most mondta egy kolléganőm, hogy ők is nekiindulnak. Állítólag ikrekkel sokkal gyorsabban megy! Mégis, mennyi idő lehet kábé?
Én már olyan türelmetlen vagyok, egyre nehezebben bírom ezt a babavárást! Már ha holnap meglenne is késő lenne!

Lányok!
Mióta én írok ide, mindenki negát tesztel? Hányan is? Már vagy 8-an!!! :shock: Ez nem ér!!! :evil: Hol vannak a híres százalékos arányok, amiket a szép statisztikákban látni???

Lexa! Még annyit, hogy igazán nagyon jó szíved van, hogy ilyen körülmények között ránk gondolsz! Te aztán már tényleg megérdemelnéd, hogy végre anyuka légy! :)
backa
 
 


jaj istenem,tényleg annyira szomorú vagyok!lexa én annyira bíztam benned!
backa!
már csak te tartod bennünk a reményt.ennyire nem lehet rossz ómen az a szept 15.
mondjuk nekd hétfőn volt a beülti.akkor holnap te tesztelsz?
azt nem értem,hogy miért kell ennyit várni az örökbefogadásra is, mikor annyi baba van?pl.nekem volt pénteken egy esetem egy gyermekotthonos ügyféllel.
lexa!küldjem felétek?most egy hónapos terhes a kislány,nagyon szép.annyira borzasztó, de nekem mikor mondta egyből ez a topik jutott az eszembe.hogy nekik egyből sikerül, nekünk meg...
lassan siratófalas topikká válik.
lola29
 
 


lexa28


Elkeserítő. :oops:

Ez a hónap nem a mienk volt, de a dokik se jeleskedtek - tudom, a természet - :cry:
mukucs
 
 

 
 

Jó reggelt Lányok!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy vígaszaltok! Annyira jólesik, hogy el sem tudom mondani! :oops: :)
Ez most egy ilyen hónap, de azért még ott van Backa, Dezsina, Julika! Értük még nagyon kell szorítani és ők lesznek azok akik fordítanak ebbe a topikban!!!

Igazából azért várunk, mert én egyre inkább azt érzem, hogy a fejemben van a gond... szerintem nem tudom belül (tudat alatt) elhinni, hogy én is lehetek édesanya. Ez a sok negatív teszt olyan kudarcélménnyé vált bennem ami minden próbálkozásra rányomja a bélyegét. Szeretnék elmenni egy pszichológushoz és talán az örökbefogadási procedura ideje alatt jön majd a bébi! :wink:


Lola!
Ha nem akarja megtartani a babát, de megszülné akkor irányítsd a Gólyahír egyesülethez! Ott számtalan család vár kisbabára. Mi még csak most kezdjük ezt a tortúrát... bár már ma bevállalnám :)
Akkor Ti már ebben a hónapban nekifogtok a következőnek?

Backa!
Nagyon köszönöm! Ez a mondatod a szívembe vésődött!!! :)
Minden reményem benned van!!!
Maga az eljárás nem tudom meddig tart (tanfolyam, környezettanulmány... stb) de ha a nyílt örökbefogadást választod szerintem sokkal gyorsabb ráadásul a kórházból Te viheted haza a babát, sőt ha a biológiai anya engedi még benn is lehetsz a szülésnél. Az ikrek gondolata szinte egyszerre jött Apával... jelnek tekintettük! :D

Tessék jó hírekkel jönni!
Pussz!
Vendég
 


Jó reggelt, Lányok!

A HCG-Line tök negatív. Még nem hívtam a Kaálit, de majd azt mondják, két nap múlva ismételjek. De minek??? Én még nem hallottam olyat, hogy érdemes lett volna. Ti??
Ez a széria elég siralmasra sikerült.
Én is úgy vagyok, hogy már kezdeném is a következőt, de sajna januárban lehet csak! Kiszámoltam, dec. 18 után kezdhetem az új stimut, és kb. jan elején jön majd meg. Most nagyon szar, hogy nincs fagyis....

Dezsina!
Mi lett a szombati teszted????

Julika!
Mindent bele, gyakorlatilag csak Te maradtál! :)
backa
 
 


Sziasztok!

Negativ. No comment.....

Julika! Clau!
Mindent bele!!! Mutassátok meg, hogy Nektek sikerül :D

Backa! Lexa!
Együtt érzek a szó szoros értelmében :cry:

Virág!
köszi az infot. Hol vettél ilyen készítményt és mi pontos neve.

Még lejentkezem, de még nem olvastam végig a hétvége termését....

:cry: :cry: :cry:
Ja, és márciusban kezdhetek újra. Annyian vannak elöttem. Ez áprilisi beültetés jelent. Ha behozzák az új rendeletet, akkor februárba mehetek, mert akkor állítólag kiesnek a 40 éven felüliek és a 4.-5. lombikosok! Hát tudjátok, inkább várok márciusig :!: remélem nem merik ezt megtenni :!: Novemberben megyek konzultációra. Most várom, hogy megjöjjön :shock:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Iszonyatosan le vagyok törve!

Március? Április? A fagyibabásokkal? Jézusom, ez nagyon durva!!!
'clau'
 
 


Sziasztok Lányok
a helyzet elkeserítő, az elmúlt egy hónapban nem sok pozitív eredmény született :) Nálunk dec. elején lesz a következő lombik....nem is tudom, mit mondjak.....
monyo
 
 


Szia Clau!

Fagyibabám nem lett :cry:

Ez az április a 2. lombikra vonatkozik...

Monyo!
Nagyon örülök a decembernek! bár én is mehetnék ilyen hamar!!!!

Legalább szilveszterkor bepiálok!
dezsina
 
 


Hahó lányok,
elkezdődött egy újabb hét, megint tudok írni nektek. VAN AKI A HÉTVÉGÉN TESZTELT?????Bocs, de nagyon le vagyok maradva, ma délután foglak visszaolvasgatni titeket. Én a hétvégén nem lettem beteg, ami azért nagyszerű, mert inszemeknél mindig pontosan – tudom, lehet, hogy ez semmit nem jelent, én mégis röpködök tőle, mert így még 4 napig biztosan elhiszem, hogy kisbabát várunk. S ez fantasztikuuuuuuus! Nagyon fájnak a melleim – alig tudok hason feküdni, gondolom ez a hormonoktól van, meg attól, hogy nem jött meg – másnak is fáj/fájt már így közben? Ugye a héten mindenki pozitív lesz minden értelemben??????? Puszi a pocakokra!

A szerk: én már visszaolvasgattam, igazán nagyon sajnálom a nega tesztelőket. Egy kérdés: én szerzem be a tesztet, bármilyen gyógyszertárban kapható jó? (eddig is szereztem már be de nem tudtam, hogy lehetnek különbségek az érzékenységben). köszi! Mindenkinek kitartást és sok-sok erőt!
julika79
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon sajnálom, hogy nem akarnak összejönni azok a bébik:( De ne adjátok fel...bár tudom, hogy a hónapok meg csak mennek mennek.......
Szorítok mindenkinek a következő próbálkzáshoz.

Én pénteken megyek uh.-ra meg vérvételre. Csak clostilbegyt-et kell szednem, semmi injekció. Azt modta a doki, hogy megpróbáljuk sima ciklusba visszaültetni a fagyikat....hát majd meglátjuk.

Zsani
Vendég
 


Csajok,
hát ki vagyok... Ez nagyon lehangoló. Úgy reménykedtem és szorítottam mindenkinek!!!! :(
Azt gondoltam, ha nekünk nem jött össze és Andreáéknak sem, akkor majd a mostani sorozat sikeresebb kimenetelű lesz. Tényleg sajnálom...
Az a fontos, hogy ne adjátok fel! Tudom, ezzel és hasonló szavakkal tele van a padlás, de én is voltam ebben a cipőben, nem is olyan régen.
Próbáljatok meg a pozitívumokra koncentrálni, még ha eleinte nehéz is. Apa kényeztethet titeket, jöhetnek a bulik, kirándulások, ehettek-ihattok amit akartok. Nem kell dokihoz szaladgálni, nincs szuri, se gyogyi marékszámra, kicsit (sokkal) több marad a családi kasszában, mint a lombik alatt. Nekem ez nagyon jól működik, annyival nyugodtabb vagyok az előző hónapokhoz képest.
Két barátnőm is mondta, hogy valahogy megkönnyebbültek, miután vége volt a dolognak, még ha nem is sikerrel végződött. Az egyiknek negyedikre nem jött össze, a másiknak elhalt a fagyibabás terhessége. Nem tudtam volna soha sem elhinni, hacsak nem tapasztalom meg én is a saját bőrömön. Nagyon féltem én is a több hónapig tartó semmittevéstől. Aztán már eltelt a stimutól több mint két hónap.
Mire körülnézünk, itt is van a tél és mehet a következő projekt :D Remélem, senkit nem sértettem meg és senki nem érzi úgy, hogy én nem is vágyom annyira babára. Csak próbálok mindent a jó oldaláról nézni, hogy növeljem az esélyeinket a következő ciklusban. Ha lelkileg szét vagyok hullva, a szervezetem is mindenféle szarsággal reagál.

Julika,
a legtöbb teszt azért korán kimutatja a terhességet.
Qupido a legalacsonyabb hcg-re is reagál, de nem tudtam venni egyet sem, sehol sem lehetett kapni, rendelni sem tudtak.
Ezt egy topikról szedtem:
Rapi preg corax: 20
Rapi preg direct: 20
Gabriel: 20
HCG: 20
Clear blue: 50
Medi-lab: 20
Szorítok, hogy jó hírekkel jelentkezz mielőbb!
Küldöm a pozitív energiát: + + + + + + + + + + + :lol:

Lexa,
mi is beszélgettünk apával az örökbefogadásról. Még biztos nem kezdenénk el, ahhoz nagyon az eljén vagyunk - de úgy gondoltuk, jobb átgondolni és megbeszélni egymással minden lehetőséget.
Mert szerintem (szerintünk) az sem megoldás, hogy inkább nem gondolunk arra és nem beszélünk arról, hogy "mi van ha esetleg..." Nálunk is rögtön beugrott az ikres dolog :D Tényleg könnyebb ikreket örökbe fogadni? Miért, kevesebben vállalkoznak erre?
Nálunk az utcában is van olyan, aki már túl van minden lehetséges próbálkozáson és miután beindították az öribaba procedúrát, ott is volt a spontán baba. Talán ez is egyfajta megnyugvást jelenthet, hogy tudja az ember, mindenképpen anyuka lehet és így nem nehezedik rá az a lelki stressz, ami éveken keresztül jelen volt.

Te atya-gatya!
Mondjátok, hogy húzzak innét :oops: - ahogy a gyerekeim mondanák - csak f**om a szót :roll:
wandrea
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok ám hűtlen, csak egész nap nem voltunk itthon. Elmentem a papával Győrbe, sétáltunk, beszélgettünk, mászkáltunk. Nem, mintha jobb lett volna, mint itthon. Bár ki tudja, milyen lett volna, ha maradunk?!
Holnap reggel elmegyek Zircre, csináltatok egy vérvételt, béta hcg-re, ha kapok az ottani nődokimtól laborpapírt. Az már tuti biztos lesz, nem akarok már tesztekkel játszani. Szerintem mondjuk felesleges, de ingyen van, miért ne...
Legközelebb csak holnap este jövök!
Addig is puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra és fel a fejjel! :)
backa
 
 


kedves lányok!
lassan siratófal leszünk!tényleg elkeserítő a helyzet .nem tudom mi van!
törje már meg vki!
most a családineten egy csaj sikertelen lombik után spontán terhes.
tegnap mondta nekem egy lány, hogy menjek izraelbe. mondom jó.mondjuk a félmillió,ahol tartunk,már elmehettünk volna.
vagy erdélybe.ott is van egy tó.vmi híres,aki benne megfürdik,gyereke lesz.
ja és hogy ne keseredjek el,mert Sára a bibliában is 80 évesen lett terhes.mondom jó,akkor már csak 60 évet kell várni!
annyi az esélyem mint mamámnak!mondjuk ő özvegy 13 éve, úgyhogy lehet hogy egy hajszállal több...
megint fél napig menstruáltam.ez normális?napok óta fáj a hasam.de ez is szinte csak barna volt tegnap du.1 db tisztasági betét.
mondom du jön meg,majd ma lesz az első nap.muszály a 0. napot elsőnek venni, mert most semmi nincs,
belőlem kislánykoromban ömlött,a fogigátlótól 2 nap, most meg fél.múltkor szóltam a dokinak,csak legyintett.akkor jó.és utána volt rendes peteérésem!
előtte felhívtam az intézetet is,de majdnem elküldtek oda,hogy ők nem tudják megállapítani mennyire vérzek innen.mondom azért szólok.
régen is mondtam egy régi nőgyogyimnak, de azt mondta ne aggódjak.nem aggódom.én már semmiért.
amúgy megyek méhtükrözésre.ehhez e régi dokimhoz.tök rendi volt.kérdezgetett.hányat kaptam,hogy volt meg ilyenek.az elmúlt 1,5 évben első normális szót kaptam ezen a területen.
mondjuk mondta, hogy menjek holnap a magánrendelésére,de ez már részletkérdés az a 5e ft,a kaális 40-hez képest.
na jó van nem unttalak titeket!
várom a mensimanókat,hátha jelentkezenek!ma egész naos rendezvényne leszek,nem nagyon lesz időm nézegetni, de hátha.
szia mindenki,és fel a fejjel!
lola29
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Brühühühühü…….Olyan rossz így irogatni, nem is tudom igazán mit írjak? Mindenki vegyen egy jó nagy lélegzetet, olyan nagyot, hogy a következő próbálkozásig kitartson!!!!!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy biztatgattok – óriási nagy szíve van itt mindenkinek!!!!!! Nem tudok hamar eredményekkel jelentkezni, nálunk apa nagyon szigorú – ő veszi a tesztet (esélyem sincs nekem beszerezni, ahhoz hál’ Istennek eléggé csendes falucskában lakunk épp elég messze a városoktól), és azt mondta, ismer engem, így csak szerdán fogja hazahozni, és őrizgeti is egészen csütörtök reggelig. Nekem csütörtök a 14. nap, ha a beültetést a 0. napnak számolom, remélem, ha van pocaklakó, azt már kimutatja akkor. Azt hiszem pénteken így se, úgy se megyek dolgozni, azt a napot engedélyezem önsajnálatra, vagy magas ívű repkedésre. Ti mit gondoltok? Elképesztőek a következő lombikok időpontjai, még a levegő is megakadt bennem egy pillanatra, mikor olvastam: április-március……Fagyibabánk nekünk sincs, hát nem könnyű az biztos.
Lexa – mi az elejétől beszéltünk már apával az örökbefogadásról (szerencsére nálunk apa mondta ki előbb), mi úgy határoztunk, ezt az első próbálkozást meglátjuk, és januárban, ha ez nem sikerül belevágunk. Tudom, hogy még nagyon az elején vagyunk, de úgy érzem, nem tudok most várni éveket, hamar szeretnék kisbabát – persze tudom, hogy ez is egy hosszú-hosszú folyamat, de ahogy a többiek is írták, én is azt gondolom, talán azzal, hogy kicsit megnyugszik az ember, megváltozhat egy csomó dolog, ki tudja, talán a spontán babák is felfigyelnek egy nyugodtabb anyucira…….Ha sikerül valamikor, akkor is szeretnénk egyet örökbe fogadni, azt hiszem aki egyszer ezt kimondja, az már vissza nem vonja. Ahol meg lesz remélhetőleg 2-3, ott egy 4. is biztosan elfér – akkor már tudunk körjátékozni is……
Clau – neked mikor volt a beültetés? Te is előttem tesztelsz?
Dezsina, Backa, Wandrea, Lola, Lexa – ennyi jószívű teremtést nem is sikerülhetett volna akarattal sem összehozni. Kérlek titeket, el ne tűnjetek a fórumról – kicsi vagyok, félek, segítsetek a kis Vuknak – maradjatok itt, lehet, hogy ez egy ilyen széria, aztán tavasszal újra mindenki mellfeszülésről, szurkálásokról, utrohegyekről irogathat megint. Ha meg addig lesz egy +++++-os, azt meg majd jól megszakértjük együtt!!!!!!!!!!! Ugye itt maradtok? Nekem csak csütörtökön lesz eredményem az biztos (apának katonának kellett volna állnia – vagy talán tanult tőlem valamit a tanításról?) , kérlek , nézzetek rám akkor is.!!!!!!Azért addig még írok, mert az nagyon megnyugtat, talán akkor érezném még jobban magam, ha tudnánk napközben beszélgetni!!!!(én tudok gépírni, úgyhogy vissza is kell fognom magam, hogy ne írjak oldalakat pár perc alatt – 5 percenként törlök ám…)
Wandrea – apa köszöni a teszt-sulit, viszi magával a gyógyszertárba! Valaki dicsérte a Gabriel tesztet, jól emlékszem? Nálunk – Szombathelyen – lehet kapni, apa mindig olyat vesz. Küldjek nektek? A spontán családalapításhoz is biztosan jó………
Puszi mindenkinek – nagy levegő……….lesz itt babakocsiderbi, majd meglátjátok!!!!!!
julika79
 
 


Szasztok Lányok!

Hát ez elég elkeserítő :(
Backa! Dezsina! Sajnálom csajok! :cry: Mondhatnék bármit, az most biztosan nem segítene... egyszerűen idő kell, biztatásképpen minden órával picit jobb... Felállni és menni tovább!

Julika, Clau, Zsani! Bennetek a reményünk!

Dezsina!
Nekünk tegnap azt mondták a Kaáliban (telefonon) hogy ők eddig úgy tudják 4 lesz támogatott, de ez is olyan kósza hír mint a többi.
Amikor mi augusztusban kezdtük akkor megkérdeztük K. dokit mit javasol. Fagyi vagy teljes lombik, mert mi azt hallottuk, hogy lecsökkentik a próbák számát. Erre legyintett egyet és azt mondta, hogy a 90%-os gyógyszertámogatásról tárgyalunk nem a csökkentésről. Ezért választottuk a fagyis akciót! Most meg itt a csökkentés... :evil: Na erre varrjatok gombot! :roll:

Andi!
Öribaba ikerpár. Igen, állítólag az ikreket nehezen és ritkán vállalják be. Sőt, sokszor az egymás után érkező testvéreket sem mindig, pedig az alapítványok/egyesületek arra törekednek hogy a testvéreket együtt tartsák. Bennünket nem az idő, hanem a több gyerekszám(száj :D ) motivál. Egyből tele lenne a ház. :D

Lola!
Nekem a menzi a fasorba se! A melleim még mindig kókuszdió nagyságuak és fájnak is állatira... a franc se érti... ennyi hormot pumpáltak volna belénk??? :?

Na megyek mert melózni is kell! (jó kis olvasó üzemmód :P )
Vigyázzatok magatokra!
Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Lányok,

Hallottatok-e arról, hogy egy Gynevac kúra jótékonyan hathat e az emberre, 1 millió alatti seregszám esetén?

Úgy tudom, alapvetően gyulladás csökkentő a szer.
mukucs
 
 


Lexa!
Köszi a bíztatást. Próbálom, nagyon neház :cry:
Arra gondolok, hogy végül is se a páromnak, se nekem nincs semmi bajunk. Elméletileg sikerülnie kellene :)
Nem adnám fel addig sem, amig eljő az április és probálkoznánk hagyományos módon, úgy ahogy Wandrea is írta: turbékolva :oops:
Te most hanyadik lombiknál tartassz??? Amúgy a szomszédom azt hallotta, hogy 4-et fognak támogatni. a Forgácsba a doki azt mondta, hármat és kiesnek a 40 év felettiek. Igazából, azért is kell csak novemberben mennem konzultációra, mert addigra kiderül. Nagyon bízom benne, hogy semmi sem változik! Igazán felháborító lenne.

Lányok!
Mikor kell megjönnie, ha szombat óta nem szedek semmit? (Utro, ösztogén, progeszteron) A melleim még mindig "jók" :P De azért már kicsit idegesít, hogy semmi jele, ha már egyszer nem sikerült. Minnnél előbb belevágnék a természetes módszerbe :lol:

Julika!
Mindent bele :D A Gabriel tényleg jó teszt!!! Várjuk a pozitiv híreket! Amúgy hogy indít el az ember egy örökbefogadást? Én csak saját gyereket szeretnék :oops: (egyenlőre) Ilyen meg sem fordult a fejemben....

Clau!
Mit érzel???? Bírod még teszt nélkül?

Lola!
Nekem is pont igy volt a mesi. Lányos koromban dőlt, fogigátloval 1-2 nap, Clostyllal is 2 nap. Most várom mi lesz lombik után?! Elméletileg dőlni kéne a méhnyálkahártya miatt, nem :?: :roll:

Backa!
Remélem, jól sikerült a napod! Írjál :!:
dezsina
 
 


Mukucs!
Tegnap átmentem a Gynevac topicba... Gyere át, nézz körül! Én leírtam a gyulladás csökkentő tapasztalataimat, ami nekem negativ volt, illetve nem segített...
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Vmi negatív erő van mostanában jelen, mert ennyi rossz hírt már rég nem tapasztaltam. :cry:

Rólam:
Ma kb 11:00 tól elvált nő vagyok. :cry: Lehet, hogy örülnöm kellene egy kicsit, de most még nem megy. :cry: 15 perc volt az egész. És annyi. :(
Backa,
tudom, hogy azt írtam, hogy szüneteltetünk, de tegnap este a férjem elhívott beszélgetni és arra jutott, hogy ő ezt így nem akarja és inkább váljunk el. Most nem tudom őt úgy szeretni, ahogy ő engem. Nem megy. Máshova húz a szívem. :roll:
Tudom, hogy szeret, de nem tudom viszonozni. Mindkettem megsínylettük a válást. Ha az élet úgy akarja lesz még közünk egymáshoz.
Aztmondta, hogy nyitva az ajtó csak rajtam múlik mikor kopogok.
Igaz, hogy pénteken megbeszéltünk, leírtunk vmit, de mindaz eddig tartott. :? Ha majd megint tőle szeretnék vmit, akkor nekem kell majd udvarolnom.
Holnap kell mennem az orvoshoz a leletekkel. Már előre be vagyok sz@rva, mert ez a hét nem vmi jól sikerült. Hétfőn a fogorvos után nem tudtam menni dolgozni, mert bedagadt az arcom és fájt a fogam. Ma a válás, holnap meg a neurológus. :shock: :roll:
Azthiszem holnap a maradék tequilát megiszom, ha még vmi negatív dolog fog érni. Ezt már lassan nem lehet éppen és józanul elviselni. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Hajnoca!

Kivánom, hogy rendeződjön mielöbb az életed és sok-sok pozitiv energiát küldök :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi, hogy izgultok értem (is)! Nagyon jól esik! :D

Julika!

Nekem 25.-én volt a z ET.
Jövőhét hétfőn (a doki szerint inkább szerdán,mert az a tuti eredmény) kell tesztelnem. -úgyhogy én leszek az utolsó, ill. Zsani, ha jól tudom!

Szorítok Nektek!!! Kérlek kezd el a pozitív hullámot :!: :!: :!:
Te érzel v.mit?

Dezsina!

Remélem kicsit jobban vagy! Kitartás!

A "tüneteim" :
Fáj a mellem, hányinger folyamatosan (enni is alig birok), álmosság. -Dehát ez mind a gyogyik hatása. Meg néha egy kis szurkálás a petefészkeimnél.

Gondolkoztam rajta, hogy hétvégén csinálok egy tesztet, de nem tudom... egyre jobban be vagyok tojva!

Puszi
'clau'
 
 


Szia Clau!

Hányinger :?: Álmosság :?: Fantasztikus :!: Nekem olyan nem is volt, egyáltalán nem!!!!
Nagyon-nagyon drukkolok :!:
Tessék már egy pozitivat tesztelni :!:
dezsina
 
 


Szia!

Köszi, aranyos vagy!

Jól vagy???
Látom spontánoztok! Sokmindenkitől hallottam már ilyet, hogy 1.sikertelen lombik után összejött a baba! Hátha!!!
Sőt! Egyik ismerősnek (40 éves) 10 évig semmi,már majdnem föladták, utána 3-as iker lombikkal, és szülés után pár hónapra spontán terhes lett. Ez a nem semmi!

Ha nem bántó, megkérdezhetem, hogy miért nem lett fagyibaba? 10 sejt kezdett szépen osztódni, nem? mi volt a gond velük?
'clau'
 
 


Szia Clau!
Fogalmam sincs miért nem lett. a Sipos dr-t kérdeztem ez ügyben, azt mondta nem lett én meg hülyén nem kérdeztem, hogy miért. Novemberben megyek a konzultációra, akkor kifaggatom a Forgács dr-t tüzetesen. Elméletileg 7 nek maradnia kellett volna.! Hát ez az én nagy szerencsém :cry:

Irjál mindig!!!!

Nagyon drukkolunk :!:
dezsina
 
 


Mukucs,
a Gynevacban olvass vissza. Dezsinával írtunk pár regényt túl :wink: biztos nagyon szeretnek minket ezért :lol:
Nálunk apa is kapja. Volt néhány gyulladása, a doki szerint attól is lehet alacsony a katonák száma. Meg jobb, ha nem fertőzzük egymást oda-vissza - már ha van mivel, ezt sosem lehet tudni...
Egyáltalán nem olyan fájdalmas, mint mondják, simán ki lehet bírni. Az, aki már lombikozott és szitává szurkálta a hasát vagy a fenekét, már nem nyafkázik... 8)

Dezsina,
én hétfőn raktam fel utoljára és csak pénteken jött meg. Na de utána 10 napra megint! :twisted: Nagy örömömre... Már akartam kérni beutalót 21 napos vérvételre (3 naposon már voltam), de most kezdhetem a számolást elölről. A doki mondta, hogy ilyen előfordul és a másodikat tekintsem az utolsónak. Remélem tényleg így van és nem köszönt be jövő héten megint. Mer akkó mérges leszek!!!

Julika,
nagyon nagyon drukkolok nektek. Dehogy megyünk el! Hogy is gondolod? Kihagynánk egy jó kis pozitív tesztet???? :lol: Mert az lesz, annak kell lennie! Nagyon rá férne mindenkire egy kis jó hír...

Hajnoca,
a válás tényleg 15 perc, de csak az a része, ami bent a bíróságon zajlik. Amit ez lelkileg jelent, az azért nem múlik el ilyen gyorsan. Kívánom, hogy megtaláld azt a boldogságot, amit eddig nem sikerült megtalálnod. Csak adj időt magadnak...

Lola,
mint feljebb írtam, nálam is össze-vissza jött meg. Pedig úgy örültem, hogy ezzel évek óta nem volt gondom. Biztos a hormonoknak köszönhető az egész. Talán azért is jó a stimuk közti szünet, hogy a szervezet visszaálljon a régi kerékvágásba.
Barátnőm volt Erdélyben, a Medve tónál egy kúrán. Negyedik lombikja volt nyáron, ezért mentek előtte tavasszal. Nagyon bíztak a kezelésben, de a beültije sajna megint nem sikerült. Neki is azért tanácsolták, mert sok nőnek meghozta a spontán babát.
Látod, jó, hogy a régi nőgyogyival beszéltél. Az ötezret meg tényleg ne sajnáld. Nekem nagyon jó dokim volt/van és sajnálom, hogy a babaügy miatt Pécsre kell mennem. Magamtól eszembe sem jutott volna, hogy egy jó orvos-beteg kapcsolatot lecseréljek egy személytelen futószalagra. Mert akármilyen kedvesek is a dokik a klinikán, nekem nagyon jól esett mindig, hogy tudja a nevemet, nem kell elmondanom, mik az előzményeim, ha rácsörgök, visszahív - és egy olyan dokitól, akinek több száz inszemes meg lombikos betege van, ezt nem is lehet elvárni.
Másrészt még spórolsz is egy kicsit, ahogy írtad :D

Backa,
naaaaaaaaa? Várlak ám, te világjáró :D
Voltál vérvételen?
wandrea
 
 


Szia Dezsina!

LR cégtöl rendelem az ALOE VERA gélt.A többi cég nem jó.És igyál hozzá grapefruit mag olajat 65%-os ból napi fél deci rostos üditöbe
20csepp. De gyulladásra jó még a ALOE VERA propoliszos krém,amit a hüvely körül be lehet kenni nem baj ha bele is kerül.
Te hányadik lombikon vagy túl?
virág32
 
 


Sziasztok!
Vérvételen voltam, de eredmény még nincs. Az eszem megáll az eü ellátástól. Állítólag Veszprémbe küldik a vért, de nem tudják, mikor lesz meg! :shock:
Holnap telefonon nyomozok majd Veszprémben...Hátha elárulják..
Ma még utro-zok, de tegnap óta csak 2x2-t. Semmi mensi-jel. Nekem eddig mindig simán megjött 3x2 utro mellett...Pedig a sima stimukkal együtt már 7-szer csináltam utrozást.
Tudom, hogy semmi esély, de ezt a napot még meghagytam magamnak. Holnaptól abbahagyom. Az már a 16. nap lesz.
Holnap jövök válaszolni is, de ma már ki vagyok nyúlva!
backa
 
 


Halihó,
azt hiszem ez már a vég: egész éjjel álmomban teszteltem – nem tudom milyen eredményekkel, de hogy ki nem aludtam magam az biztos. És még a mai éjszaka hátra van………Annyira durva ez a 4 lombikos dolog – ha jól értem az orvosok a gyógyszertámogatás mértékét akarták megemelni, ehelyett egy rém hozzáértő politikus – akinek valszeg az ismeretségi körében sincs lombikbaba – hozott egy olyan döntést ,amely 100 meg 100 család életére lesz kihatással. S a legborzasztóbb az az egészben, hogy ezt a többi idióta hagyja……puszi mindegyikőtöknek, holnap jelentkezem -drukkoljatok légyszi!!!!!!
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Időszerű volt a kérdésem, mert ma hajnaltól megjött. Jó erős eddig az első nap. Akkor most elkezdem a számolást és ebben a hónapban még teherbe ejtetem magam. :lol:

Virág!
Köszi! Sajnálom, de nem tudom mi az a LR :shock:

Backa!
Küldöm a pozitiv reményt holnapra!!!!

Julika!
Mikor tesztelsz?
dezsina
 
 


Sziasztok!
Köszi a még reménykedőknek, de a drukkokat most már Julikának küldöm tovább! :) Aztán meg Claunak és Zsaninak! :)

A veszprémi laborban megdöglött a gép, nem tudni, mikor lesz eredményem. Mindenesetre az utro-t abbahagytam, a 16. napon vagyok, nincs tovább értelme!

Julika!
Millió drukk megy holnapra! Ráférne a topikra már egy jó hír! A nagy számok törvénye alapján is sikerülnie kell! Volt itt vagy tíz nega teszt az elmúlt hónapban, muszáj már egy pozitív is!
Korán reggel jövök a jóhírért!

Clau!
Hétfőn simán tesztelhetsz, szerintem! Persze Te tudod, de én nem bírok várni, már a 12-en meg szoktam csinálni. Ki is mutatta, amikor volt mit!

Dezsina!
Tényleg nem kezdhetsz előbb? Én januárig is alig bírok várni! :roll:

Na, majd jövök ám még!
backa
 
 


Backa!

Sajnos tényleg csak áprilisi beültetésre van sorszámom :(
Addig próbáljuk természetes módon :lol:
dezsina
 
 


Julika szerkesztője:

Dezsina!
Holnap tesztelünk reggel.

Nagyon-nagyon izgulunk............
julika79
 
 


Lányok,

a BMC-s topikban sokkal jobb a babásodási arány, mint a Kaáliban, :roll: miért van ez?
mukucs
 
 


Dezsina!
nem elég az ember baja, még ez a várakozás is! Mondjuk én a 3 hónap tb-s várakozást sem tartom igazságosnal!
Mi is ezerrel rajta vagyunk a spontánon! :wink:

Julikáék!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++küldök és sok-sok gólyát!!!
backa
 
 


Mukucs!
Nem tudom!
Én úgy tudom, a győri Kaáli az egyik legeredményesebb az országban.
Asszem sajna csak "rosszul" jöttünk össze! Persze kizárólag ebből a szempontból! Amúgy miénk a legjobb társaság!
Majd csak nézd meg pár hónap múlva! Lesz itt annyi pocak, hogy csak na!!! :lol:
backa
 
 


Backa !


Neked legyen igazad, de elég szomorú ennyi negatív teszt.

Tudom, hogy a sikeresség a természeten is múlik, de... :roll:
mukucs
 
 


Szia Dezsina!


Az LR a cég neve. A párom keresztapján keresztül rendelem ö foglalkozik vele.Ha komolyan érdekel meg adom a telefonszámát.
Oksi? Árak érdekelnek?
virág32
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ LETT A TESZT! :D :D :D

AZTÁN MÁSODSZOR IS: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++LETT :D :D :D

MINDENKINEK KÖSZÖNJÜK A DRUKKOKAT!!!

IGAZÁN ELNÉZÉST KÉREK MOST NEM TUDOK MIT MONDANI, MAJD TALÁN A NAP FOLYAMÁN KÉSŐBB.

a Szerk
julika79
 
 


:lol: :lol: :lol:
Na??? Mit mondtam a nagy számok törvényéről????
Nagyon-nagyon gratulálok! Biztos irtó boldogok vagytok!!
Most aztán pihi, nyugi, kb. két hét múlva meg már jön a hathetes uh, ahol szívecskét is hallhattok!!! Sőt! SzívecskéKet!!!
Nem mentek el vérvételre? A béta Hcg-szint alapján lehet tudni, hogy mennyien vannak a pociban! Rettentő kíváncsi vagyok! :lol:
backa
 
 


Julika!

Igen :lol:

Nagyon-nagyon örülök :lol:

Nehogy elfelejts minket!!!! Minden részletre kiváncsiak vagyunk :!:
dezsina
 
 


24-én megyünk UH-ra a Kaaliba, addig mindenképpen mindkettőnek mesélünk minden este. :roll: :P :lol: Addig utrozni kell még, a nőgyógyász itthon felírja. Szombaton még megismételjük a tesztet.
A Julika -ha a hétvégén nem lesz lehetősége internetgépközelébekerülni (talán szombaton sikerül)- akkor csak jövő héten hétfőre tud írni nektek.
Nem felejt el benneteket - nagyon sok erőt adtatok neki a bizonytalanabb időszakokban is. Köszönöm!
A szerk
julika79
 
 


Julika!
GRATULÁLOK EZERREL!reményt adtál, hátha egyszer nekünk is sikerülni fog!
biztos nagyon boldogok vagytok most.
ez neked az első volt?
Többiek!
holnap szorítsatok nekem.megyek méhtükrözésre!ma megjártam a kaálváriámat.reggel vérvétel,csodák csodája elsőre sikerült venni!nagy volt a bódogtág.erre du kiderült,más is kell ellenanyagtermelés.hiába mondtam nekem van,3 hónál régebbit nem fogadnak el!tehát ma 4* szúrtak,nem jött a vérem. a sírógörcs határán voltam.egy nagyon régi dokim csinálja, aki el is visz a kórházba.40 km!meg haza is hoz!
szerintetek hogy kóstál most a borravaló?
este kicsit kiborultam, mert elkezdte kérdezni a tavalyi méhenkívüli esetemet.azt mondta a hcg-ből lehet következtetni sokmindenre.
emelkedik,jó,csökken,nem jó,stagnál, méhenkívüli.ezt most hallottam először!
ordítani tudnék!!!!!!!!7. héten elmentem meglehetett volna menteni a petevezetőmet,és 10! nap múlva hívott vissza, akkor már persze hogy menthetetlen bvolt!mert elutazott!!!!!!
miért nem küldött el vérvételre ?és ilyen idióták teszik tönkre az életünket!
miért nem mondta addig menjek máshoz!!!!!!szemétség!!!!
szorítsatok holnap!!!!
lola29
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola!
Micsoda kálvárián mentél keresztül :evil:
Nagyon szorítok Neked pénteken!

Clau!
Mi van Veled? Nagyon drukkolok Neked :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Tegnap délután óta nem tudtam belépni, azt írta, hogy belső kiszolgáló-hiba! :evil: Nálatok is szarakodott?

Lola!
Most mondd meg, min múlik! :evil: Felelőtlen szemétláda! :evil:
Ma izgulok érted, biztos minden rendben lesz! Nem fog fájni, hamar túlleszel rajta és legalább megnyugodhatsz, hogy minden oké!
Az ellenanyag-szűrést én is megszívtam!
Nekem itthon kellett levetetnem a vért, és nem lett kész az eredmény(szokás szerint!) Már Pesten voltam a kórházban, azt mondták, nem lesz műtét, ha nem kerítem elő az eredményt! A húgom rohangászott utána Veszprémbe, de nem adták oda neki, azt mondták, csak orvosnak adhatják ki. Nagy könyörgésre aztán átfaxolták a kórháznak. Gondolhatod, mit paráztam!
Jelentkezz, ha túl vagy rajta!!!

Dezsina!
Hogy vagy?

Clau!
Tesztelsz hétvégén, vagy bírod még??? Izgulok ám!!

Zsani!
Hol tartasz??? Ma van uh meg vérvétel, ugye?? Jelentkezz ám, ha tudsz valamit!
backa
 
 


Sziasztok!

Nekem is állandóan szarakodik, reggel óta próbálkozom és csak most engedett be.

Julikáék!
Szuper! Hatalmas GRATULA!!! :P

Eldöntöttem, hogy csak hétfőn tesztelek. (remélem kibírom)
Nagyon - nagyon izgulok!!!

Köszi a drukkokat!

Puszi
'clau'
 
 


Sziasztok!

Én is gratula Julika, tényleg nagyon szuper!!! Mondogast a babuciknak, hogy kapaszkodjanak:)

Én ma voltam vérvételen meg uh.-n. Hát nem nagyon bízok én most ebben. 1 szem 10,5 mm-s tüszőm van baloldalt, a többi nagyon kicsi. Talán ebből lehet valami, de hát.....
Persze tudom, hogy megkell próbálnia a dokinak sima ciklusba visszaülti, de hát ez nekem olyan reménytelenek tűnik.
Szóval kedden ujra uh. és akkor kiderül.
De azért rossz volt hallani, hogy nem biztos, hogy így meglehet csinálni.
Na meg az is bosszant egy kicsit, hogy nov. elején lejár a fagyasztás és most 1 hónap miatt (remélem csak annyi) 20000-ért hosszabbíthatjuk meg.
Majd jelentkezek, hogy mi volt.

Backa
Mi lett a vérvétel eredménye? Lehet, hogy már írtad, csak kicsit lemaradtam most.

Clau
Én biztos nem bírnám ki. Én már 1 hét után teszteltem mindig. Szorítok nagyon!!!

Zsani
Vendég
 


Clau!

Nagyon-nagyon drukkolok :!: :!: :!: Egy hős vagy, hogy kibírod hétfőig!!!!:wink:

Backa!
Köszi meg vagyok :(
Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy miután egészségesek vagyunk, kell, hogy spontán is sikerüljön :!: Kicsit magam alatt vagyok, de ez érthető. :( Egyszerűen nem értem, mi a fenéért nem sikerül :?: Az a baj, hogy nem tudok beletörődni, hogy nem lesz és nem tudom feladni. Ugynakkor iszonyúan belefáradtam az egészbe. Tele van a t-m. Remélem, nem leszek megint depis, mert akkor elég elviselhetetlen vagyok... Próbálok megnyugodni. Most akkor hőmérőzni fogok, persze nem tudom, hogy rögtön lesz e peteérésem. Minden esetre jó erősen megjött.
Most Ti is spontánoztok, vagy van valami fagyibaba még a raktáron?

Mnzsani!
Drukkolok :!: Egy tüszőből is lehet baba :lol:
dezsina
 
 


Clau!
Tényleg hős vagy! Nagyon drukkolok én is!

Zsani!
Ez hányadik cn. volt? Azért a 10,5-ös tüsző nem olyan rossz!! Ezt most nem annyira értem! Mikor nekem fagyis beültim volt, előtte Suprefact orrspray-vel le kellett állítani a petefészkeimet (1 hónapig fújtam előtte), hogy ne legyen saját ciklusom! Pedig az volt a papíron, hogy "ET spontán ciklusban". Akkor most megvárjátok, hogy megrepedjen a tüsződ és azzal egyidőben ültetik be a fagyikat??
Én sem bírtam soha a tesztet a 12. napnál tovább. Ki is mutatta, amikor volt mit!

Dezsina!
Nekem is csak azon jár az eszem, hogy talán spontán is menne...Végül is nekem "csak" pco-m van, más bajom nincs! Ha sikerülne peteérést összehoznom, nem lenne akadály!
Emiatt próbálok most clostyt szerezni, de úgy néz ki, nem fog menni. A pco-s topikban kaptam tippeket, azt mondják premens-t kéne szednem, állítólag sokaknak segített! Ne kérdezd, mi az, mert én is csak a nevét hallottam!
Gynevacot próbálsz? Azon is gondolkodtam! Sajna, most időmből kitelik! Januárig semmi sem lesz, mert most nem maradt fagyim.
Nekem is megjött tegnap, mint az állat! Fáj is, meg baromira vérzek.
Ja, meg a hőmérőt is megpróbálom. Bár még nem csináltam ezelőtt.
Egyébként meg ugyanúgy érzek, mint Te. Én is elfáradtam, mégis úgy várom a januárt, mint a messiást :lol:

TÖBBIEK!!!!!!!!!!!MERRE VAGYTOK??????????
backa
 
 


Julika,
nagy-nagy gratula :D Olyan jó, hogy sikerült. Nagyon szorítottam neked is. Csak vigyázz magatokra, és írj, ha voltál uh-n. Pontos terhességi protokollt kérünk :lol:

Dezsina,
ne csináld. Biztos, hogy összejön. Ha nem spontán, majd a következő lombik. DE biztos nem lesz már rá szükség :D
Ne legyél depis. Gondolj arra, hogy van egy klassz kis férjed (amit abból gondolok, hogy babát akarsz tőle :wink: ), próbálj meg rá koncentrálni, na a babagyártásra. Hátha sikerül kicsit elterelni a figyelmedet a dologról.

Lola,
nem lesz gond, gyorsan felépülsz, ez csak egy kis beavatkozás. Mint mondtam, én nem fizettem a műtétre, de varratszedéskor magán mentem vissza a dokihoz és adtam neki 10.000-t. Nálam a méhtükrözés együtt volt a laparral.
Egyébként nem mondták, hogy ki kellene hagyni azt a hónapot, csak azt, hogy kisebb a valószínűsége annak, hogy spontán összejön (néhány napja említetted, hogy ki kell hagyni 1 hónapot).

Backa,
remélem jobban vagy és az új ciklusban újult erővel esel neki apának :lol: A szegény!
Pco-sban írtad, hogy akarsz clostyt. Nem biztos az info, de úgy hallottam, a clostyt nem fogják már gyártani, hanem egy új gyogyi van helyette - ugyanúgy fokozza a hormontermelést. Én is fel akarom íratni, de még várok az inzulineredményemig.

Mi nagyon jól elvagyunk. Megkaptam a 2. gynevacot, szedem a természetes bogyóimat és próbálkozunk ezerrel. Mindezt orvosi előírásra, tehát mondhatnám, papírom van róla :lol:
Apának még talán túl jót is tesznek ezek a gyogyik, ha egyáltalán van ilyen 8) Nem lehet bírni vele. Na de nélküle se :roll:

Zsani,
miért kellene egyáltalán tüsző a beültidhez? Nem értem. Nekem még azt is mondták a fagyibabásnál, hogy jobb, ha nincs érésben lévő tüsző, mert legalább nem kever be. Tényleg fura, legalábbis nekem :shock:
wandrea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: