Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, köszi a kedves szavakat!

Kissedi!
Szuper erdmények, mennek a drukkok!

Ahugika!
Nem jöttél ma. :( Az a gyanúm, hogy ez rosszat jelent. Sajnálom.

Vius!
Gyógyulást!
SAjnálom, hogy megint költöznötök kell. Remélem találtok egy jó helyet, ahol sokáig maradhattok!

TIMEJKA!
Ha tudnád, mennyit gondoltam Rád! Köszi, aranyos vagy, hogy írtál! Veled mi van? Bence már 10 éves is elmúlt! Hogy telik az idő!

És végül egy fénykép... :)
Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki drága, nagyon szép a kisfiatok! :D

Vius, azt tudom tanácsolni, hogy lapozzátok át a tolnai extrát, ott mindig vannak kiadó albérlet-hirdetések, én sajnos egyet sem tudok.
Jobbulást neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kiki csodaszép a fiatok :)

Nem jöttem ma,de csak azért mert nem volt időm. Reggel nem is csináltam meg a a tesztet... Mostanában nem mértem a hőmet, de ma reggel megmértem és sajna visszaesett:( Barnázás van, nem nevezném mensinek, az még várat magára. De nekem az a gyanúm, hogy a Duphaston késlelteti, és azért nem jött meg még rendesen. Ma este még beveszem, holnap reggelig ha nem önt el piri megcsinálom a tesztet, ha negativ bogyit abbahagyom. De már elég kis esélyt rátok rá. Elkeseredve nem vagyok, első ritkán szokott sikerülni. Következő ciklus kimarad, mert itt a laboros szabadságon lesz, ha jól számolom, majd dec elején mehetek újra.(de szép karácsonyi ajándék lenne :oops: )

Köszönöm mindenkinek a drukkokat és hogy gondoltatok rám :)
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 

 
 

Kiki: jajj, mennyire aranyosak vagytok együtt! Nagyon cuki a Kismanótok! :)

Hugika: óóó... :cry: Az az igazság, hogy nagyon jó olvasni, hogy milyen pozitív vagy! Így is kell, hajrá Kariaji! :D :D :D
noeeka1978
Budapest
 
 


Köszi Vicky és Beze!!!
Ma szóltam anyum nagynénijének hogyha tud valamit ő is szóljon mert ős is szekszárdi.

Kiki Csoda szép Babátok van legyetek nagyon nagyon boldogok:)!!!!!

Remélem én is hogy lesz egy olyan lakás amiben sokáig maradunk.Pedig itt ebben is jó volt csak mióta mondták hogy eladó azóta stresselek és tiszta pattanás vagyok.(Mondjuk egykönnyen nem tudja eladni mert 4 sávos ut melett van közvetlen nagyon hangos és sokat is kér érte!)
Jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Ma végre kialudtam magam :D Nem is gondoltam, hogy ennyire fáradt voltam. Megviselt lelkileg ez a hónap, és eddig nem is vettem észre, mindig volt min izgulni, idegeskedni. De most már tudom kb. mire számíthatok a következő inszemnél, és így nem fogok annyira rágörcsölni a témára 8)

Többiek hogy vagytok?Noeeka, vicky, kiki? Kissedi is régen jelentkezettt..

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Nekem tegnap óta késik, holnap csinálok egy tesztet. Hátha.



vicky79
 
 


Huhhh, szorítok nagyon :D Nem is tudtam, hogy ti is voltatok beavatkozáson, vagy spontán? Várjuk a híreket holnap! :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Most nem voltunk meddőségiben, csak spontánkodunk. Ez a második hónapunk. Reménykedem, hátha sikerült.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Vius, igazán nincs mit, remélem, nagyon hamar megtaláljátok a megfelelőt. :wink:

Vicky, csuriban mindenem, nagyon drukkolok! +++++++++ Azért csak a spontán baba az igazi. :roll: Lexi nálunk is megérezte a 2. kistesót, igaz, azt hitte, hogy hugi lesz. :)
Fent vagy fb-n?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki egyszerűen gyönyörű a kisfiatok!!!!
Vicky hajrá!!!!! nagyon szorítok!
Ahugika remélem a pozi teszt bekerül a fa alá :wink: Én de sokszor álmodtam már erről. De talán majd most.

Jövőhéten csak felhívom Debrecent és kérek időpontot. Nem tudom mennyire gyorsan mennek ott a dolgok. Minden kivizsgálás megvan, api eredménye jó, szerintetek mikor kerülünk sorra?
Így, hogy apinak javulás van, így inszemezhetünk, azt mondták.

Sajnos mi megint elértünk a hullámvölgybe. besokalltam, nem bírom. A hétvégén lesz 6 éve hogy próbálkozunk, a hugom nemsokára szül, nekem semmi eredmény :twisted: Nekem sosem lesz gyerekem :cry: Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítom a bajom, de muszáj kiírni magamból! Api csak puffog, mert én olyan vagyok mint aki citromba harapott. semmihez nincs kedvem :cry:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi! Írd csak ki magadból és mi azért vagyunk itt hogy meghallgassunk. Tudom 6 év nagyon hosszú és mindig reménykedik az ember, hogy majd most, aztán mégsem... De újra talpra kell állni és menni tovább! Végre apinak jó az eredménye, így már jó eséllyel indultok az inszemnek. Hívd fel Debrecent minél hamarabb, nem tudom hova mentek, a Kaáliban sajnos több hónap is lehet a várakozási idő. Ha inszemeztek szerintem próbáljátok meg a Nagyerdei Nőgyógyászati Centrumot, Dr. Sápyról jókat hallottam :) Az első konzultációra ott kb csak egy hónapot kell várni.
Most nézem Borsodiak vagytok, ott nincs meddőségi központ? (vagy nem jókat mondanak róla?)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Negatív lett a teszt, szóval megint csak a ciklusom hosszabbodik. Aminek marhára örülök, mert megint kiszámíthatatlan lesz minden. Azért elszomorodtam, becsapott a testem. :(

kiseddi: Miskolcon is van Kaáli, de a sógornőmék valamiért inkább pestre jártak. Ha jól emlékszem ott nem csinálnak talán lombikot, nekik meg az kellett. De inszem szerintem van. A húgom annó a központ vezetőjénél (Molnár dokinál) született. Rendes fickó, legalábbis akkor az volt. Megértelek, 6 év az nagyon sok idő. Én nem bírtam ki eddig a meddősgivel, az inszem egy fokkal biztosabb, mint a spontán. És ha az sem segít, akkor a lombik még mindig ott van. Ne kenődj el, biztosan lesz neked is gyereked.



vicky79
 
 


vicky!
Nem lehet,h. túl korán tesztél? Barátnőmnek mindhárom terhességnél csak 1héttel később mutatta ki még a 10es teszt is. Mennek még a drukkok!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


De lehet, majd ha még a jövő héten sem jön meg, akkor csinálok még egyet. Mondjuk ma elég csalódott vagyok.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Vicky, fogalmam sincs, milyen elmaradt mensi után 2 nappal tesztelni, mert mindkét fiúnál a 22. dpo-n lőttem egyet késő délután, full pozitív lett szinte azonnal. Szóval amíg nem jön meg, van remény, én drukkolok!!!

Kissedi, ölellek! Teljesen megértem a hullámvölgyet, de ilyet ne is mondj, hogy nem lesz gyereked, mert NEM IGAZ!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: Ez a 22 dpo kb hányadik nap volt az elmaradt menses után? Csak mert én nem tudom, hogy mikor lehetett pé-m és így elég nehéz számolni. Barbussal is jó későn volt, de ott a gyógyszerek miatt tudtuk mikortól számoljuk. De most?



vicky79
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok, csak padlóra küldött a megfázásom, uh offline voltam teljesen. :) Egy hét a vérvételig, a lelkem hol repked, hol a padló alatt... Remélem nem dilizek be... :shock: :D

Ahugika: helyes, tessék csak kipihentnek lenni, aztán hátha beelőzitek a köv inszemet... Én szorítok, hogy így legyen... :D

Vicky: szorítok, hogy csak korai legyen a teszted... Hajrá spontánbaba! :) Ismerek egy családot, ahol az első baba 6.-ra sikerült és a második spontán babájuk pedig a napokban... De itt is vannak ilyen remek "referenciák" jópáran, szerintem hamarosan te is köztük leszel... :)

Kissedi: mondd csak ki bátran, ami fáj, hogy szabadulj a fájdalomtól! Bizony sokszor két elmondott mondat is sokat segít az ember lelkén, és itt mi mind pontosan tudjuk, hogy mit érzel. Azért remélem már jobb a kedved időközben... :) Nekem 15 év kellett, hogy kiderüljön mi a gond, szóval volt pár ellőtt nega tesztem ez alatt (persze nem azóta próbálkozunk, csak addig úgy tudtam, hogy minden ok és azt hittem, hogy gólyahír van a dologban...
:shock: )
noeeka1978
Budapest
 
 


Köszi lányok a támogatást, jól esik. Azóta lelkileg jobban vagyok. Most sajna a hasam megy. Sztem a tejre leszek érzékeny. Mostanában ha huzamosabb ideig iszom, utána hasmenésem van. Aztán hanyagolom és jobb lesz. Kellene valamilyen kivizsgálást kérnem :roll: Holnap viszem a hugom nst-re.
Vicky Ahugikamár voltunk miskolcon a Kaáliban. Nekem is Molnár doki csinált kétszer inszemet. Lelkiismeretes és kedves, de nagyon drága a Kaáli. Azért mentünk debrecenbe a meddőségi szakrendelőbe.Most egy fiatal doktornőhöz kerültem (Farkas Ágnes). Nagyon aranyos volt. Holnap hívom őket!
Beze ok értettem! :lol:

Kép
kissedi
 
 


kissedi: Nem is gondoltam, hogy olcsóbb debrecenbe járni, mint miskolcon kaálizni. De gondolom ez van. Nekünk szerencsénk van Budapesttel, hogy mehetünk oep-esbe. Remélem a kis dokinő szerencsét hoz. Hajrá!



vicky79
 
 


Vicky olcsóbb Debrecen abból a szempontból, h ogy oepes, és itt csak az injekciót és gyógyszert kell fizetni. Miskolcon +még a beavatkozásért is külön (45 ezret). :?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

vicky, csak Marcusét tudom, 8 nappal később teszteltem, Mánunál be sem állt a ciklusom, nem éreztem pé-t. sőt, meg voltam győződve róla, hogy nincs is, de Mánu rácáfolt. :)

Kissedi, helyes. :wink: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: És Mánunál gyanús lett valami? Vagy mikor derült ki, hogy jön a baba?



vicky79
 
 


vicky, ügyetlen lettem, mindent leejtettem, enyhe hanyingert is ereztem, barnaztam, de vilagos volt, nem sötet es nem egyfolytaban, hanem szakaszosan. Amikor meguntam a talalgatast, nov.22-en ellöttem egy lh-tesztet, ebed elött,utana lefeküdtem, aludtam egy orat. Felkeltem, megneztem a tesztet, teljesen meglepödtem, hogy pozitiv. Telefonaltam a ferjemnek, hogy vegyen patikaban hcg-tesztet, du 5-kor hazaert, rögtön elvegeztem, azonnal full pozi lett. Utolso mensi okt 21-en volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Senki nem jelentkezik pár napja, remélem jó hírekkel jöttök :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hello Ahugika! Szerettem volna jó hírrel jönni. Reménykedtünk, de nem jött össze most sem. 33.napon jött meg. Nem tudom miért van ez :roll: mindig van egy évben kétszer így, megjön 28 napra pontosan egyébként, néha pedig így kitolódik. Hogy egyen minket az ideg :?: :twisted: :wink:
Remélem azért lesz még jó hír!!! Noeeka????

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok! Még nincs hír, hétfőn lesz a vérvétel az ünnep miatt... :shock:
Egyelőre semmi egyéb sincs (szerencsére), bár nekem sosem volt óramű pontos a ciklusom, szóval ez nem jel. :) Az az igazság, hogy nem is nagyon merek észrevenni semmit... Szóval két nap és minden kiderül. :D :D :D

Kissedi: sajnálom, hogy megviccelt piri, de legközelebb már nem fog reméljük! Lelkileg már rendben vagy ugye?

Ahugika: látom, fokozatosan fogysz! Mi a módszered?
noeeka1978
Budapest
 
 


Én max kedden reggel tudok tesztelni. Addig vidéken vagyunk.



vicky79
 
 


Noeeka! Az jó ha nincs semmi :D Már 2 hét eltelt a beavatkozás óta, és piri még nincs :D Drukkolok nagyon, és hétfőn várunk a hírekkel!!!

Vicky Neked is mennek a drukkok!! :)

Kissedi! Tudod karácsonyi ajándék! :wink:


Fogyómódszer? Norbi Update!Nagyon nem hittem benne(és iszonyatosan ellenszenves a pasas), de aztán a sógornőm 15 kg-t fogyott ezzel a módszerrel, gondoltam mi is kipróbáljuk. Napi 4-5 étkezés, kevés mennyiségek, és az első hónapban csak 1es kódú ételek. A legjobb az egészben, hogy tényleg sosincs az a kifalomahűtőtolyanéhesvagyok érzésem :D Most már eszek 2est és néha be-be csúszik 3as is (persze az időpontokat figyelve),de a fogyás nem állt meg. Nem nehéz betartani, főleg, hogy vannak tésztái és kenyere is. Olcsónak nem nevezném a "saját márkás" termékeit, de összességében sokkal kevesebbet eszünk. Kíváncsiságból még nyáron összeírtam mennyit költöttünk ételre, és most drága termékek ide vagy oda, kb ugyanott vagyunk árban.Még vagy 4 kg kellene és akkor életemben először a "normál" testsúlytartományban lennék. :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Ahugika: köszi a szorítást, persze, jelentkezni fogok! :) olyan gázos lesz a jövő hetem a mh-men, hogy csak na, de amint "net-végre" fogok kerülni írok majd.

Fogyi-ügy: wow, nagyon ügyi vagy! :) Én sem bírom N-t, de tényleg sokaknak segített már és ha másért nem, ezért jár a respekt. :) A BMI-vel azért bánj óvatosan, a lényeg, hogy jól érezd magad, nem az értéke. Nekem az endo-dokinénim mondta, hogy a BMI azért becsapós, mert a test zsír/izom/csont arányát nem veszi számításba. Szóval azóta készülök ilyen összetett mérésre elmenni, de most azért van fontosabb ügyletem is... :D :D :D

Vicky: mennek a csurik ám! :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Ahugika :wink: ok karácsonyi ajándék lezsírozva!
Nagyon ügyi vagy fogyózásban akkor. Nekem is megfordult a fejemben a dolog, de hozzánk elég messze van ilyen bolt. Mostanában nekem sajna elég sokat van ilyen mindent felfalok érzésem. eszem rendes kaját, aztán jól esne egy kis édesség, rá valami sós, aztán megint édes... és így tovább, tovább..... :twisted:
Noeeka mennek drukkok!

Kép
kissedi
 
 


Vicky neked is drukk, kedden várunk!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos negatív lett a vértesztem eredménye, úh nem enyém Kiki baba-párja ebben a hónapban... :(
Most éppenséggel nem vagyok feldobott, de ahhoz képest egész jól vagyok, ahogy gondoltam, hogy leszek, ha ezt a hírt kapom. Az jár az eszemben, hogy az első volt és elég kevesen vannak, akiknek az első sikerült, szóval hajrá tovább... :)

Holnap megtudom a menetrendet, hogy hogyan folytassuk, de addig is szeretnék jelentkezni a "Karira babát szeretnék a pocakomba" táborba, ha felvesztek... :D

Vicky: továbbra is hajrá, hajrá!!!
noeeka1978
Budapest
 
 


Sziasztok!

Noeeka, sajnálom. :( De nem szabad elkeseredni, nekem Lexi a 4.re sikerült, persze nem azt akarom ezzel írni, hogy jussatok el időig. :wink: Drukkolok!!!!!!!!

Vicky?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: Köszi, aranyos vagy! :) Értem, hogy hogyan értetted amit írtál és hát lássuk be, hogy az is benne van a pakliban, hogy 4.-re sikerül, mint ahogy az is, hogy nekem így nem is. Ezt tisztán kell látni, mert fájdalmas így is a (z átmeneti) sikertelenség, de ha felhőkben ringatózva azt hiszem, hogy egyből összejön, akkor nagyobb a kudarcélmény (szerintem).

Viszont egy kérdés felmerült bennem. Neked változtattak valamit a stimun vagy ugyanaz volt mind a négyszer? Nem mintha jelentene valamit, hiszen gondolom intézménytől, orvostól is függ, csak érdekes. :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Igen, először clostyt kaptam, majd merionalt, az utolsó kettőnél pedig fostimont, erre reagáltam a legjobban.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nálam nincs sok semmi, ha csak az nem, hogy ma hányingerem lett a kávétól, pedig alapvetően szeretem az illatát.

noeeka: Sajnálom, remélem neked nem kell a negyedik beavatkozásig várni. Egyébként nálunk is ez lett sikeres. Nálam a melional vált be. Volt hogy ugyanakkora adagtól 8 tüszőm lett, volt hogy csak egy. Az utolsónál átálltunk a puregonra, de az egyáltalán nem vált be.



vicky79
 
 


Sajnálom nooeka! Hát persze, hogy felveszünk a csoportba :D És igazad van, ha nem éljük bele magunkat, kisebb a csalódás.

Akkor Kikibaba párja kizárásos alapon már csak vicky lehet!! :D Várjuk a holnapi teszteredményt

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Csont negatív lett a teszt megint. Elég dühös vagyok, mert tuti a wellnesses hétvégínken fog beköszönteni a kis mocsok. És már megint kiszámíthatatlanná vált az egész. Sajnálom csajok.



vicky79
 
 


beze: az eleje az nekem is így ment, először closty (semmi mozdulás) aztán merional (két versenyző, egy érett tüsző, 0 gyermek-mint már tudjuk :shock: ). Most kíváncsi vagyok, hogy hogyan tovább? Szóba került, hogy ki kell hagyni valamennyit a következő előtt, de lehet, hogy nem is, mert ugye szeptemberben nem történt semmi. 11-kor kell telefonálnom majd, akkor okosabb leszek. :)

vicky: sajnálom nagyon! :( Amit írtál, azt viszont nem értem, hogy hogyan van (bocsi, alig aludtam, szóval az agyam nem pörög ma nagyon). Az utolsónál kaptál puregon-t, de az nem használt? De nem akkor sikerült a kicsi lányod? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek... :)

ahugika: akkor most már igazi csoport vagyunk! Azért a tegnap estém nem pont annak a szellemében telt, hogy nem éltem bele magam és tovább kell lépni... de ezt nyilván (sajnos) ti is ismeritek... de azt is gondolom, hogy ezeknek a "mini-gyászoknak" is le kell zajlani bennünk, hogy továbblendítsen, erőt adjon. Vagy rosszul gondolom? :shock: :( :)
noeeka1978
Budapest
 
 


Az utlsónál puregonnal kezdtünk, de a 9. napig nem történt semmi, utána megint merionált szúrtam. Ezért is lett meg az inszem csak a 21. napon.



vicky79
 
 


Vicky: jaa, most már értem. :) :) :)

Közben megvolt a telefon, és egy hónap pihi következik... hát ez most olyan, hogy megértem, hogy erre van szükség, de azért robognék is tovább a témában. De olykor türelmesnek kell lenni, és ez most az a pillanat. :shock: :)
noeeka1978
Budapest
 
 


de azt is gondolom, hogy ezeknek a "mini-gyászoknak" is le kell zajlani bennünk, hogy továbblendítsen, erőt adjon. Vagy rosszul gondolom?


Szerintem nagyon jól gondolod. Mindenkit megvisel, van akit jobban, van akit kevésbé.. De most pihizz egy hónapot, nem kell orvoshoz rohangálnod, szúrkálnod magad, csak ÉLNED :)

Ma voltam a meddőségiben, következő mensi után szúrhatom magam megint :) (sosem gondoltam, hogy ennek még örülni fogok :lol: ) Most vagyok félidőben, dokinéni mondta, hogy azért kapjam el apát a napokban, nem kell tétlenül várni a köv hónapot :) Ahogy számolgattam a dolgokat, a következő beavatkozásnál nagy esélyünk van, hogy hétvégére esik az inszem. Rákérdeztem, hogy olyankor mi van, elvégzik e egyáltalán. A laborosnéni kerek perec kijelentette, hogy persze, ő egy 10est kér azért, hogy bejöjjön :evil: Remélem csúszunk valamelyik irányba, mert sejtem, hogy a doki sem a 2 szép szememért fog aznap befáradni :(

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Vicky, sajnálom. :(

noeeka, amikor a 2. inszem simán nem sikerült, mert utólag kiderült, hogy rossz volt az időzítés, sokkal jobban viseltem, mint az 1-t, és főleg 3-at, amikor már petezsákot is láttam, és mégis elvetéltem. 1-nél csak sejtettük, hogy elindult valami. Igazad van, meg kell gyászolni a meg nem született babát is, de utána fel kell állni, és menni kell tovább!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ahugika: ez aranyos, akkor "csak" élünk. :D szurkálódik a bal oldalam, gondolom a gyógyszerek elvonása miatt készülődik piri, vagy ki tudja? Mondtam is az Uramnak ( :D ), hogy most akkor "élnünk" kellene vagy mi a szösz? Még nem dőlt el, hogy mit teszünk... :D :D :D viszont a te vonalzódat nézve, nektek ez ma "kötelezőőő"... :)
Pénz: azért ez olyan nem szép dolog... Értem én, hogy ők is pénzből élnek, de így kerek-perec odavágni az embernek, hogy bizony most fizetni fogsz, mert hétvégén ovulálsz... Hát ehhez kell arc.
:shock: :shock: :(

Beze: rossz volt az időzítés? Komolyan olyanokat írtok lányok, hogy égnek áll a hajam. Nagyon kezdő vagyok a témában, az tény, és ahogy olvaslak titeket mindig tanulok, és mindig rájövök, hogy nagyon hosszú út állhat még előttem. Hát meg kell edződnöm. :shock: :) A 3-as lehetett a legszörnyűbb... Istenem! :cry:
noeeka1978
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kikindának jöttem gratulálni. :D :D :D már rég jártam erre, és most Timejka szólt, hogy érdemes lenne benézni:-)

Kiki, drága, szívből gratulálok és sok szeretettel köszöntelek az anyukák körében!:-) Sok boldogságot ehhez a gyönyörű pici fiúhoz:-)

Sok sikert minden még babára várónak!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Noeeka, igen, előbb megrepedtek a tüszőim, gyanús is volt a dolog, de mégsem szóltam, persze utólag tudom, kellett volna, de most már mindegy.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Kata! De jó téged újra látni. Hogy vagytok? A picúrok gyönyörűek. Ha nem gond elmentettem a blogotokat, majd olvasgatok néha.



vicky79
 
 


Szia Vicky,
Köszi, mi nagyon jól vagyunk. A kicsik tüneményesek és szerencsére nagyon jók. Nem lehet rájuk egy rossz szavam sem, kivéve hogy Emília néha megmakacsolja magát vacsora közben.
7,5 hónaposak vagyunk már.
Most látom, hogy elindultatok egy kistesóért. Sok sikert kívánok hozzá!

i.kata
 
 


Voltunk Debrecenben ésjövőhónapban indulunk inszemmel. Mennem kell jövőhéten rákszűrésre, aztán ha megjön akkor vv. és indul az injekciózás! Már nagyon várom!
Kata! Jó újra itt látni! A gyerekek nagyon cukik. szoktam látni a képeket iwiwen.

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: