Új privát üzeneted érkezett!

Jitter, hát nem semmi, remélem, a lombikkal majd összejön a baba vagy babák, mert ugye lombiknál ez fennáll! :wink:
Vendég
 


Athiz, hát, meglátjuk... :-) Én mindent meg akarok tenni, ami rajtam múlik, úgyhogy természetes, hogy bevállalom a Gynevacot is :-)

Neked viszont nagyon szép a kisfiad! :D
jitter
 
 


Hú, köszi, éppen macit röptetünk meg itatunk, úgyhogy nem hagy ám élni! Majd neked is lesz ilyen kis rosszcsontod, aki egész nap nyúzni fog!

Én is éppen azon vagyok, hogy mindent megtegyek a kistesóért, akire már 2 éve várok, de még semmi. Remélem, ez a szer nekem is sikert hoz! Igaz, Szilárdra is 4 évet vártunk! Úgyhogy ne add fel!
Vendég
 

 
 

4 évet????? Hát ez igen :-)

Én is szívesen várnék, csak hát már 37 éves vagyok :-( És így azért nincs is már olyan sok időm, bárkibármit is mondjon...
jitter
 
 


Megértelek Jitter, ezért is drukkolok, hogy ikrek legyenek! :D
Vendég
 


Hű, nem is biztos, hogy az jó :lol: A sógornőmnek ikrei vannak, nemsokára egyévesek lesznek :-) Elég nehéz ikrekkel! De én elfofgadnám, egyet is, kettőt is... Csak már lenne! :-)

Azért te is küzdesz egy ideje a kistesóért... Te jársz valamilyen speciális helyre? És a nagyfiúhoz kellett orvosi segítség?
jitter
 
 


Hát végülis mire bejelentkezdtem egy meddőségi központba, amire 1 hónapot kellett várni, mire fogadtak, képzeld, teherbe estem. De nekem kétszarvú méhem van, ezért azt mondták, hogy csak orvosi segítséggel lehet gyerekem, de szerencsére rácáfoltam anno! Viszont most megint itt állok, minden hónapban van peteérésem, a hőgörbéim elég jók, és mégsincs baba! :roll: Már voltam dokinál, de a nyaralásunk miatt, októberre tevődik a folytatás, a kivizsgálások! Addig meg remélem, mégis összejön csak úgy, spontán!
Vendég
 


Spontán jobb lenne... De ha a doki segít, az se nagy baj, csak eredmény legyen! Szégyen gyalázat, de én nem is tudom, mi az a kétszarvú méh... :shock:
jitter
 
 


JITTER!
SZORITOK HOGY EZZEL A SZURIVAL TELJESÜLJÖN AZ ÁLMOD.:)
breni
 
 


sziasztok
én ma adattam be a 2.szurit,és nagyon bizom a sikerében.
eddig 4 beültetésem volt,csak az utolsónál indult el valami,de sajnos baba nem lett belőle.most akupunktura,talpreflexologia,és gynevac,ugy érzem ezek együtt spontán meghozzák a várva várt babát.persze van 6 db fagyibabám,és ha minden kötél szakad visszamegyek értük,de egyenlőre ilyenre nem gondolok.
mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!

bibar
 
 


Szia Bibar, én is ma szuriztatom magam a másodikkal. Remélem, mindkettőnknek szerencsét hoz majd a kúra, sőt, mindenkinek, aki bízik ebben! Sok sikert! ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
Vendég
 


Köszi, Breni, én is ugyanezt kívánom mindenkinek, aki ezért küzd!

Bibar, remélem, ez a "cucc" segít majd!!!!!!!!
jitter
 
 


ÉN HÉTFŐN MEGYEK A 3.SZURIRA.
SZERINTETEK EZEKEN A FRÁNYA PATTANÁSOKON SEGÍTHET?FŐLEG HA NŐGYÓGYÁSZATI GOND?
breni
 
 


Breni, szerintem nem segít. A pattanások hormonális eredetűek lehetnek, azon pedig hormongyogyi segít. A Gynevac jó kis szer, de sajna inkább csak az abnormális folyáson, a méhszájseben, és a női ivarszerveid karbantartásában segíthet. Remélem, helyesen írtam. Hormonszintet kéne nézetned a nődokiddal, ha még eddig nem nézték! :wink:
Vendég
 


ATHIZ!
MOST ANTIBIOTIKUMOT KAPTAM,HOGY ELMÚLJON AZ ESKÜVÖRE.HÉTFŐN MEGYEK A KÖRZETI DOKIHOZ A SZURI MIATT ÉS KÉRNI FOGOK LABORRA BEUTALÓT ÉS HORMONRA IS.BÁR AZT A KÖRZETIS NEM AD UGYE?EGYÉBKÉNT ARRA KELL KÉRNI?VAGY ELÉG HA BEMEGYEK AHOVA KELL ÉS KÉREK EGY HORMONVIZSGÁLATOT?
SEGÍTS.KÖSZIKE
breni
 
 


Breni, szerintem hormonvizsgálatot nem csinálnak "csak úgy"... Általában a nőgyógyász kéri, vagy ha bőrprobléma, talán a bőrgyógyász...
jitter
 
 


Ja, vagy endokrinológus...
jitter
 
 


Breni, úgy van, ahogy Jitter mondja, nődoki vagy bőrgyogyó. Habár én inkább az elsőhöz mennék. Egyébként 1 teljes hónapot igényel, mert ciklus elején, közepén és végén kell vért vetetni. Habár én régebben szintén patik miatt bementem a nődokihoz az SZTK-ba, és kértem Diane 35 nevű fogigátlót. Ez kifejezetten bőrproblémás nőciknek van teremtve, de sajna legalább fél évig kell szedni. Ami azt jelentené, hogy ugye addig baba nem lesz! Ezért inkább konkrétan kérdezz rá a nődokidnál, és majd Ő segít!

Puszillak

Jitter téged is!
Vendég
 


Sziasztok,
ha megengeditek, én is csatlakoznék a Gynevac-klubhoz, csak hogy majd javítsam a statisztikát :D
Én szerdán kaptam az elsőt, a férjem pénteken. Nekem már szerda este nagyon fájt, csütörtökön szerintem hőemelkedésem is volt, de nem mértem, ma (szombat) éjszaka már kibirható volt ha ráfeküdtem. De a férjemnek nem fáj ennyire. (szerencsére)
Én 32 vagyok, volt egy vetélésem februárban, és már több mint 3 éve szeretnénk babát. Mondjuk azóta idén nem is próbálkozunk.
A prolaktin hormonom volt magas, akupunktúrára járok, és az levitte - utána estem teherbe.

Szóval Bibar, az akupunktúra szerintem nagyon jó. Rendbeteszi a hormonokat - a kínai azt mondja, az energiákat.
Breni, egyetértek a többiekkel, nézess hormont. Nőgyógyász vagy endokrinológus ért hozzá jobban.
További szép hétvégét.
Üdv,
Plussz
plussz
 
 


plussz
üdv a Gynevacosok táborában!!!!!!
miután összejött a baba már nem jártál akupunkturára?azért kérdezem mert az én természetgyógyászom azt mondta hogy nagyon fontos hogy terhesség alatt is járjak majd hogy elkerüljem a vetélést és a betegségeket.mi novemberben lesz 4 éve hogy próbálkozunk,ja és a 3. szurit kapom majd szombaton.reméljük használ majd :lol: :lol:

bibar
 
 


Bibar,
az én akupunktúrás dokim azt mondja, csak a teherbeesésig kell járni, utána nem. Majd ha legközelebb terhes leszek, azért rákérdezek, hogy nem lenne-e jobb mégis járni.
Te fülakupunktúrát kapsz? Vagy hova szúrják a tűket?
Nekem fejtető, köldök alá, térd belül és boka fölött belül - összesen 6 tű.

Már szerencsére nem fáj a gynevac helye, várom a szerdát..... remélem most nem fog utána fájni.
Üdv
plussz
 
 


Plussz!És nem fáj az akupunktúra?És tényleg helyreállítja a hormont?De előtte voltál dokinál?
Hallottam biorezonanciás segítségen is.Ti hallottatok már erről?
breni
 
 


plussz
én olyan dokihoz járok aki fülakupunkturát és talpreflexológiát csinál.multkor mikor voltam ott volt egy 8 honapos kismama és meséltehogy 4 évig próbálkoztak majd elment ide ahová most járok és 3 hónap után terhes lett.egészen a szülésig jár hetente egyszer.én most kurát csinálok heti 2 szer.
ja és nekem vagy 15 tüt szur be,nem mondom hogy kellemes,de megéri!!!!/remélem/
ja és az elején szemmel látható volt amikor dolgozta ki a méhemből a lerakódásokat/ezt most nem részletezném/
jó éjt

bibar
 
 



Bibar!
Milyen lerakódásokat? És hogyan? Bocs, ha túl kíváncsi vagyok!

moni
 
 


Breni,
nem fáj, néha kellemetlen, de az a lényeg, hogy érezni kell, hogy ott van a tű. És közben jót lehet aludni. :D

Bibar,
engem is érdekel ez, hogy mit értesz ezen, hogy a lerakódásokat kidolgozta a méhedből.
Régen én is jártam reflexológushoz, eleinte pár pont nyomogatásánál leizzadtam, mikor nyomogatta, de attól nem rendeződött a hormonháztartásom. De gondolkozom, hogy néha elmegyek, mert azért jólesett a talpmaszi.

Pussz
plussz
 
 


Szerintem ez a módszer pont olyan, mint egy bármely másik, amelyikben hiszel, hogy segít. Ki Gynevacban, ki akupunktúrában, ki pedig gyógyfüvekben. A lényeg a hit! Szerintem bármi segíthet, ha hiszünk benne. Persze minden relatív, és semmi nem biztos! Sőt, valakinek ez, valakinek az jön be. Mindenkinek más a szervezete és másra van szüksége ahhoz, hogy egészséges legyen, vagy babát "gyártson". Pusz
Vendég
 


Moni,Plussz
a talpreflexologiának az is a feladata hogy a lerakódásokat és mérgeket kidolgozza a szervezetedből.na hát nekem 4 lombik után gondolhatjátok mennyi méreg van a szervezetemben.....
a talpamon a legjobban a méh pontom fáj,szinte elviselhetetlen,azért mert ott van a legtöbb lerakódás!/méreg/
nekem soha nincs honap közben semmi barnázásom vagy más egyéb,de a 3.kúra után 2 napig barnáztam és valami megfogalmazhatatlan jött ki belőlem,gusztustalan volt ezért nem is részletezem,és a természetgyógyászom mondta hogy mások is ilyenről számolnak be,a lerakódások távoznak.volt egy lány akinekakut gyulladás volt az orrában és ez a góc nem engedte a teherbe esést,hát neki az orrából jött ronda trutyi a kezelés után.azóta már babázik.
hát én abban hiszek általában amire van élő bizonyiték,és erre van
bocs a gusztustalan dolgokért,de ti kérdeztétek :D
persze én is már sok mindent kipróbáltam és ne voltam mindig ilyen pozitiv
puszi nektek!!!!!!

bibar
 
 


szia bibar!

Én is gynevacos vagyok, én ma megyek a második szurira. Mi 14. hónapja próbálkozunk. Megtennéd, hogy a vadsonja@freemail.hu-ra elküldöd nekem ahová te jársz, annak az elérhetőségét...illetve a kezelési költségekről ill. gyakoriságokról, amit tudni kell?

Előre is köszi!
elizabeth25
 
 


Nekem ma volt a 3. szurim, és csak megnyugtatásképpen: tényleg egyre kevésbé fáj! :D
jitter
 
 


Sziasztok

Túl vagyok a második szurin. Ezt nem a bal, hanem a jobb oldalra kértem. Hát amikor kihúzta a tűt nem volt kellemes, de abszolult nem fájt meg ilyenek. Kutya füle volt az egy héttel ezelőttihez képest. :) Remélem lányok tényleg hatni fog ez nekünk és bebabásodunk. :oops:

Jitter neked ki ajánlotta ezt az injekciót, ti mióta próbálkzotok?

Bibar várom az infót!
elizabeth25
 
 


Jitter
ez megnyugtató,bár nekem nem is a szuri fáj hanem utánna a helye,de remélem az sem fog annyira már :D :D

Elizabeth
küldöm a mailt mindjárt,és hát persze hogy segit nekünk!!!!!!!!!

bibar
 
 


SZIASZTOK CSAJOK!

NEKEM IDÁIG A 3.FÁJT A LEGJOBBAN :(,DE MIÉRT?


SZIA ELIZA! :wink:
breni
 
 


Breni, nem tudom :? De remélem, a többi már nem fog!!!

Elizabeth, nekem barátok, fórumosok ajánlották, doki nem, sőt... Amelyik dokinak említettem, mind csak kinevetett vagy legyintett rá.

Amúgy mi több mint 2 éve próbálkozunk, másfél éve meddőségi szakemberekkel, és 6 sikertelen inszemem volt, miközben semmilyen problémát nem találtak...
jitter
 
 


Jitter

Az nem semmi.....nem találtak semmit, mégsem sikerültek az inszemek?
Ez nagyon gáz!
Párodat megnézték?
Amúgy én sokat olvastam a Gynevacról, meg tájékozódtam és az orvosok azért nem veszik komolyan, meg nevetnek ki, mert ha felíratod és rendbe hozatja a dolgokat odabent, ráadásul még a babához is hozzá segít, akkor elesenk attól az úgymond temérdek sok pénztől, amit havonta egyszer-kétszer fizet az ember nekik! Plusz ugye a gyógyszerek!
Megmondom őszintén, hogy én is júniusban elmentem, hogy kivizsgálatatom magamat...levették a vért a hormonhoz, aztán már következő hétre elő is jegyeztek HSG-re, de már nem mentem vissza!
elizabeth25
 
 


Elizabeth, én HSG-n is voltam... Hormonok mind rendben vannak, a pajzsmirigyem is, szabályosak a ciklusaim. A párom 80 milliós mintákat produkál mindig a spermiumvizsgálatokon, és 70-80%-uk virgonc is. Immunológiailag sincs köztünk semmi bibi. Csak terhes nem bírok lenni :shock: És most készülök az első lombikra :? Nem tudom, higyjek-e benne...
jitter
 
 


Jitter!Hát persze hogy higyj benne.Mi is is hiszünk és drukkolok neked.
breni
 
 


Jitter, akkor lehet, hogy jobb, hogy nem is mentem el a dokihoz! Biztos megállapították volna, hogy nem lehet gyerekem, vagy a párom gázos, vagy mindketten. :( De a lényeg, hogy nem szült voltna semmi jót a dolog! :( Azért egy hormont én is fogok nézetni!
elizabeth25
 
 


Sziasztok,
én új vagyok, de sajnos csak ezen a topikon, a lombik témában nem. most én is a gynevacot szeretném kipróbálni és az akupunktúrát. Bibar írtam Neked privit.üdv.
fülemüle
 
 


Sziasztok Lányok!
megvolt a második szurim :lol:
Egyébként azt tudjátok, hogy az 1 hét vagy 10 napos szünetnél ha több van két szuri között, akkor az baj?
Mert nekem az 5. előtt több mint 2 hét fog eltelni, mert akkor megyünk nyaralni. 8)
plussz
 
 


plussz
szerintem belefér a 2 hét is.

fülemüle
irtam neked én is :D :D

jitter
mindenképpen bizz a lombikban,nagyon sok ismerősőm van akinek elsőre sikerült,nekem sajna nem,de én nem hittem benne.ez volt a baj.
már hiszek.én 4 inszem után mentem lombikra,egyik petevezetékem van elzáródva,más bajunk nincs,nov.-ben lesz 4 éve hogy próbálkozunk :( :( :(
most nagyon bizok a gynevacban :lol: :lol:
hajrá lányok,várom az elsö pozitiv eredményt :D :D :D

bibar
 
 


Sziasztok!

Én meg a 3. szurrancsot kaptam ma a popómba, ez most nem fájt már, habár utána azért fél napig éreztem, de most már olyan, mintha nem is kaptam volna. :D

Plussz, mi is most megyünk majd "nyaralni" szept. elején, én inkább összesűrítettem, vagyis kicsit kevesebb, mint 1 hét telik el a szurik között, de azt mondta nekem az asszisztensnő, hogy nem számít. Szerencsére tényleg nincs semmi bajom tőle, úgyhogy én így oldom meg!

Pusz
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

AZT ÍRJA A HONLAP HOGY 1-2 HETENTE,OPTIMÁLIS A 10 NAPONTA.AKKOR A 2 HÉT BELEFÉR.CSAK ÉN AZT NEM TUDOM HOGY NEM BAJ E HA NEM RENDSZERES A BEADÁS.SZERINTEM HA VKI ELKEZDI HÉTFŐN AKKOR AZT 5 HÉTEN KERESZTÜL HÉTFŐN KELLENE BEADATNI.NEM?VAGY NEM BAJ HA ÖSSZAVISSZA VAN?
breni
 
 


Hát szerintem nem szentírás, de a legjobb az 1-2 hét! De ha picivel több ill. kevesebb az időtartam, az sem lehet nagy probléma!
Vendég
 


NA MINDEGY.ÉN MEGYEK HÉTFŐNKÉNT AZ A BIZTOS,MÁR CSAK 2 VAN.
breni
 
 


Szerintem nem gáz, ha eltelik a kettő között két hét, de még is csak az az optimális, ha állandó időnként kapja az ember, szerintem.

Nekem még három van, kedden megyek a 3.ra. A második szinte nem is fájt, abszolult nem volt gáz...fél órával a szuri után már nem is éreztem semmit....az elsőnél pedig órákon keresztül szenvedtem.

Ti mióta próbálkoztok a babával?
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok. Már egy ideje próbálkozunk babával, de eddig még sikertelenül. Gondoltam most már egy kicsit utána nézek, hogyan lehetne egy picivel rásegíteni a dolgokra.

Ez a gynevac tulajdonképpen mit csinál pontosan a szervezettel? Miért lesz nagyobb esélyem tőle a teherbeesésre?

Köszi előre is a választ.
h_reka
 
 


Réka, a Gynevac elvileg kiöli a szervezetedből az összes nőgyógyászati területet érintő fertőzést, amelyek akár tünetek nélkül is ott lehetnek benned. Laktobacillust tartalmaz, és gatyába rázza a hüvelyflórát. A website-jukról sokmindent megtudhatsz: www.gynevac.hu

Amúgy szerintem jobb, ha van valamilyen rendszeresség a szurik között... De Lázár Erikának is lehet írni email (a website-on van a cím), és ő megmondja a tutit! :D

Ma megmondtam a dokinak, hogy kapom a szurit -- most beszéltük át a lombikot --, és azt mondta, hogy ártani nem árt, de a pozitív hatására sincsenek egyértelmű bizonyítékok. Nekem a kétértelmű is megfelel :-) De az orvosok többsége tényleg nem tartja sokra a Gynevacot...
jitter
 
 


h_reka!Nézd meg a honlapját.
www.gynevac.hu
breni
 
 


Jitter

Én azt vettem észre, hogy a dokiknál (tisztelet a kivételnek), az a lényeg, hogy minnél több pénz kerüljön az ő zsebükbe, sajnos. :(

Ha elképzelhető, hogy van valami ami segít az emberen, de ahhoz nem kell rendszeresen orvoshoz járni, vagy egyáltalán nem kell, akkor ők azt elhárítják, mivel nekik milyen ciki, hogy az orvostudományon kívül valami más is hathat az emberre...

Van egy barátnőm, akit agyonkínoztak, ráírták a papírjára, hogy meddő, holott nem találtak nála semmit sem....szegény, gondolhatjátok hogy kivolt. Aztán kiderült, hogy valami rejtett fertőzése volt, amihez az orvosok túl gágyok voltak, hogy észrevegyék, pedig egy egyszerűbb vizsgálat is elég lett volna hozzá, csak az nem jutott az eszükbe. Lényeg, hogy a Gynevac kúra után, kétszer 5-öt adatott be, három hónap után terhes lett...pedig nem voltak kétnaponta együtt, hanem csak sokkal ritkábban. DE hát különbözőek vagyunk, nem mindenkinek hat úgy a dolog, ahogy másoknak! DE a remény hal meg utoljára! :lol:
elizabeth25
 
 


Szóval akkor mindenkinek felírják még akkor is, ha nincs semmi panasza? Mert én teljesen rendben érzem magam, nem értem miért nem jön össze mégse. Azt hittem egyszerűbb lesz. De látom vannak ittmások is, akik már elég rég óta próbálkoznak.

Tapasztaltatok valami mellékhatást?
h_reka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: