Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem még nincs baba, úgyhogy ezekhez a témákhoz nem igazán tudok hozzászólni. Sajna nekem úgy alakult az életem, hogy kicsit későn találtam rá az igazira. Elvesztegettem a fiatalságomat egy olyan ember mellett, akivel nem volt könnyű az élet. Ennek eredménye egy válás, és 29 évesen is még gyermektelenség. Na de ez a múlt, a jelenben hál istennek van egy édes drága aranyos párom, aki a világ legjobb férfija, és apuka alapanyaga! :D
Mivel mégcsak 8 hónapja vagyunk együtt, de az elejétől fogva nagyon komolyan gondoltuk, kicsit össze kell sűritenünk a teendőket. Gondolok itt a házasség, baba...
Karácsonykor eljegyezzük egymást, az esküvő időpontja viszont kérdéses. Tavasszal szeretnénk, de ez az anyagiaktól is függ, bár nem lesz nagy haccacáré.
A babát nagyon szeretnénk már, mindketten vártunk már eleget, és végre van egy olyan társunk, akitől szeretnénk. Szóval ezért kezdünk el próbálkozni decembertől. Nem telik el úgy nap, hogy ne kerüljön szóba a gyerek. Már a nevüket is tudjuk. :)
Orvoshoz én is szeretnék menni, rákszűrésre biztos, meg megmondom neki, hogy elég cikkcakkos a görbém, kell-e ultrahangozni, hogy lássa, van-e érett tüszőm. Mivel mégcsak 3. hónapja nem gyógyszerezek, a legfontosabb, hogy legyen peteérésem, meg normális méhnyálkahártya, hogy be tudjon ágyazódni a babó.
Ti szedtek valami terhes vitamint? Én most kezdtem 1 hete a Gravidát.

Bocsi, ha hosszú és unalmas voltam!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok lányok!!!

Nem tudtam hamarabb gépközelbe jutni, a fiuk uralták itt a terepet.

Nati:
Nyugodtan kiöntheted a bánatod, senkit sem fog zavarni :D :D :D
Sőt, még lehet vigaszt is lelsz köztünk. :wink: Nem igaz lányok???
Mi volt a gond a kislányoddal, hogy a 30.-ik héten született?
Biztos nem volt könyű az az időszak!
Kivánok neked mielöbbi babásodást!!!!! :D :D :D

Jenny: merre vagy?? Hiányzol!

Manocska: te is eltüntél? Majd este doki után gyere és mesélj!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaj, bocsi Jenny, mire én megirtam a mondandómat te megelöztél :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

juhééé már a második oldalnál tartunk
tied a LAPTETŐ jenny!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti, semmi baj, pont egy időben jelentkeztünk. :)
Csajok, bárkinek bármi nyomja a szivét, ne szégyellje leirni, azért vagyunk itt, hogy kitárgyaljuk és ahogy lehet, segitsünk. Hiszen igy ismerjük meg egymást, ha megtudunk egymásról minél többet.
Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Igy igaz jenny!!!

Enyim répám(fejem) annyira fáj, hogy alig látom a billenytyűzetet!!!
Ez pontosan azotától van amikorra bejelölte a fertility a peteérést.Este semmi bajom, reggelre meg olyan fejfájással ébredek, hogy csak na!!! Vajon mi lehet???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


JennY!!! Karácsonyi ajándéknak kivánok nektek egy ++++ terhességi tesztet a fa alá!!! Jo lesz? Most irok az angyalnak, hogy elhozza :) :lol:
de van egy bökkenö... :wink: ti kell megdolgozzatok érte ám!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Oké, benne vagyok! :P
Nekem is fáj a fejem egész héten, szerintem az idő miatt van, én amúgy is frontérzékeny+migrénes vagyok.
El kell mennem hajat mosni, sajna ma még dolgozom. :(
Lassan készülődnöm kell, de majd még bekukkantok.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Na megyek viszem ki a fiukat sétálni, mert nem birok velük bent!!!
Öszi szünet van az oviba és az energiák felgyűltek....
Holnap lesz a nagy öröm nap a fiuknak, ám!!!
Jön a nővérem Angliábol, ilyenkor mindig elhalmozza ajándékokkal...

Jenny! Jó, hogy az életed most jo irányba fordult, megtaláltad életed párját, ez a fontos!!!Kivánom hogy ez örökké igy legyen :D És sok kis babócát hozzá. :wink: Vagy ti, hányat szeretnétek?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


csajok,itt vagyok!!!!csak itt ült a család a gép előtt :roll: .

jaaajjjjjj izgibe vagyok a doki miatt,remélem nem ir fel semmit mert akkor biztos elúszik ez a honap....na mindegy majd jövök a hirekkel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és igy akarok mosolyogni.

Jenny:gondolj arra hogy milyen szerencse hogy eddig nem lett babaátok,és igy az igazinak szülheszt :lol: :lol: :lol: .nagyon fontos hogy milyen az otthoni légkör,ebbe a rohanó világba.mi mindig azt mondjuk hogy nincs olyan gond amit ne tudnánk eggyütt megoldani,és ez olyan jóóóóó.

nati:mi volt a gond a terhességeddel????????nyugodtan ird le,én nagyon kiváncsi vagyok.

még jövök.a dokihoz csak este megyünk 4-5 óra körül

pusszzz mano
manocska2008
 
 


mano!
Ugylátszik nálatok is menö a számitogép :D :D :D
Nagyon élvezi a nagy az Egyszervolt.hu.-n a játékokat, nem lehet elzavarni...De az a jó hogy nem valami lövöldözös, agresziv játékok, hanem kápességfejlesztök.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk,mert a picim itt rajzol mellettem,s Tőle nem igazán lehet gépezni :lol:

Olyan jólesik,hogy ilyen kedvesek vagytok :!:
Jenny,teljesen igazad van,ha valakinek valami nyomja a szívét nekünk elmondhatja,s mi segítünk,amiben csak tudunk :!:

Jenny,
sajnálom,hogy kezdetben nem úgy alakult az életed,ahogyan szeretted volna,de most már csak a jelen számít.A legfontosabb,hogy megtaláltad életed párját,s a várva várt baba is hamarosan megérkezik,meglátod :P
Én folsavat és aloe vera cseppeket szedek
Dehogy voltál unalmas :!: :!: :!: Ne is írj ilyen butaságot :x :x :x
Jó munkát Neked,s gyere,amikor csak tudsz.


Márti,ha több időm lesz leírom,hogy mi történt a kislányommal.
Fejfájás :cry: :cry: :cry: :cry: Javulást Neked.
nati06
 
 


az írományom vége lemaradt,valamiért nem küldte el :shock:

Manócska,
hiányoltalak,de miközben én írtam Te is bejelentkeztél :D Nagyon izgulok érted,s szorítok,hogy minden rendben legyen :!: :!: :!: Este várjuk a híreket.

Most el kell mennem,de ma még jövök.

Puszika!
nati06
 
 


Sziasztok Csajszik!

Na, akkor asszem ez lesz az uccsó hozzászólásom ma. Megyek ebédelni, meg uzsit elrakni. Este sajna már mindig olyan fáradt vagyok, hogy nincs energiám benézni, meg apa is igényli a szeretgetést. :)
Ma meg szegénykém 16-ozik is.
Márti, mi eddig úgy néz ki, kettőt szeretnénk. De még azon is izgulok, hogy egy összejöjjön. Nagyon idegesit, hogy a gyógyszer nem tett-e tönkre valamit bennem. A luteális fázisom ( a ciklus 2 fele) elég rövid. 10-11 napos, és ez kevés. Remélem, nincs sárgatest elégtelenségem. :?
Lehet, hogy nem kellene hőmérőznöm, mert csak idegesitem magam. Ha az e havi görbém is szar lesz, elmegyek dokihoz, amúgy is kellene, és kikérem a véleményét.
Manó, szurkolok, hogy jó hirekkel tömjön a dokid!!!!
Majd ird ám le, mit mondott!!!
Nati, köszi a biztatást, most tényleg nagyon boldog az életem.Nagyon szeretjük egymást, ezért merek babát is vállalni.
Szép délutánt lányok, holnap jövök!

Puszi!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok :P Most van egy kis időm,úgyhogy leírom,hogy miért született előbb a babám.
Az egész történet 2005.december 25-én kezdődött.Eddig minden rendben ment a terhességemmel,leszámítva az állandó folyásokat,ami a VOLT(a történtek után orvost váltottam) doktornőm szerint természetes ilyenkor!Ezen a napon,viszont elkezdtem egy picit barnázni,s rettentően megijedtem. Kicsit kellemetlenül éreztem magam,hogy pont ünnepek alatt kell zavarnom a doktornőt,de felhívtam telefonon,s elmondtam Neki,hogy valami gond van :cry: Ő annyit felelt,hogy 27-én este!!!
menjek el a rendelőjébe,s megnéz!Én azt mondtam,hogy reggel szeretnék menni,mert nagyon aggódom.Nagy nehezen beleegyezett.A vizsgálat szerint minden rendben volt.A következő nap azonban már színtelen folyadék csordogált.Ekkor megint telefonáltam.Az Ő válasza csak annyi volt,hogy a vitamin miatt van a folyás!Ekkora butaságot régen hallottam :shock: Felháborítónak találtam a választ,s fogtam magam és bementem a kórházba!Itt órák után találtam egy ügyeletes orvost,aki hajlandó volt megvizsgálni.Azt mondta, minden OK,menjek haza,s pihenjek.Így is tettem.A csordogálás elállt,viszont 30-án újra elkezdődött.Egy-két csepp volt csak,de azért újból visszamentünk a kórházba.A doktornőt már meg sem próbáltam felhívni.Megint vizsgálat,minden OK,menjek haza.Na ekkor már olyan ideges lettem,hogy azt mondtam az orvosnak,hogy én innen haza nem megyek,mert tudom,hogy valami nincs rendben.Befektettek a kórházba!Mondanom sem kell,hogy senki sem foglalkozott velem.Ja közben értesítettem a doktornőt is!Felesleges volt,mert nem jött be megvizsgálni :cry: Január elsején délután 4 órakor/pontosan megjegyeztem/ elöntött a magzatvíz.Szóltam a nővérkének,s ő azt mondta,hogy mindjárt hívja a dokit.Kb.3 óra telt el mikorra a nővér visszaért,ekkor már harmadszorra cseréltem fehérneműt,s közben felhívtam a doktornőt,s elmondtam Neki,hogy elfolyott a magzatvíz,s senki nem hajlandó foglalkozni velem.Erre Ő:honnan tudom,hogy a magzatvíz folyik :?: Azt hittem szétrobbanok a dühtől!Ennek a tetejébe még bejött a nővérke,s közölte,hogy pihenjek,az orvos mindjárt jön.Eltelt egy óra,s már véreztem,s görcsöltem.Nagyon dühösen kirohantam a nővérpulthoz,s követeltem az orvost!A vizsgálat alapján már 3 ujjnyira ki voltam tágulva!Gyorsan hívták a mentőt,s átvittek a SOTE II-re!Megpróbálták késleltetni a szülést,kaptam tüdőérlelőt/amit már a Szent Istvánban kellett volna kapnom/,de már nem volt mit tenni,meg kellett indítani a szülést,mert a picimnek már rossz volt a szívhangja :cry: Január 2-án megszületett a pici.Az egészben az a szörnyű,hogy a SOTE-n azt mondták, hogy még épp időben értem oda,mert ha picit később megyek nem tudták volna megmenteni a babámat :cry:
Végülis azt mondták,hogy egy fertőzés volt a koraszülés oka,s ha ezt időben felfedezi a doktornő,akkor lehetett volna kezelni,s a babám időre született volna!!!!
Szóval ez az én szomorú történetem :cry: :cry: :cry:
Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett,s remélem,nem bánjátok,hogy mindezt leírtam!

Nati
nati06
 
 


Jaj nati!!!!
Nem bánjuk, sőt örvendek, hogy elmondtad!!!! Hogy lehet egy-egy orvos ilyen nemtörödöm??? :evil: Még a hideg is futkos a hátamon!
Legalább megmondtad a magadét a volt dokinénak utána? Vagy már mindegy volt? Hála Istennek , nem lett baja a kislányodnak, ez a fontos!!! Hát nem semmi a történeted. Sajna jellemzö a korházakra ez a nemtörödömség :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!!!!!

akkor minden jo ha a vége jóóó :lol: :lol: :lol: .elképesztő hogy milyen dokik vannak.........

Nati:az aloe vera,az nem jo ha valaki babát akar mert tisztitó hatása van és a magzatot is kizisztitja!!!!én igy tudom járjál utána,hogy kismamiknak vagy babát tervezőknek lehet e enni(inni).

csajok egész nap itthon van a kis férjecském ami nagyon jo csak nem jutok géphez!!!most megyek dokihoz készülődök izgulok :roll: .
este mindenképpen jövök,hogy mit mondott!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: reméljük igy fogok mosolyogni!!

most pussszzzz gondoljatok rám!!!!

ja ki hogy tölti a hosszú hétvégét???csak hogy tudjuk ki hol van :wink: .mi elvileg itthon leszünk,éééééésss :lol: :oops:

puszi mano
manocska2008
 
 


méghogy a vitamin miatt van a folyas!!! Irgum-burgum!!!
Hol végezte az egyetemet??Jajjjjj,sajnálom ami veled történt!!!
Forró ölelés!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mano:

szoritok neked ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kivánom, hogy csak szépeket mondjon a doki!
Azt hiszem mi is itthon leszünk hétvégén, ittlesz a nővérem, HURRRÁÁÁ!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ez a kisfiam Hunor, szép lett mi???
Elvette az arckrémemet es utánozta apát ahogy borotválkozik :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na megyek mindjárt jön apa melegitsek neki ennivalót. Aztán még be kukkintok, lássam a hireket!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Merre vagytok lanyok?????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ugylatszik elijesztettem mindenkit :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Engem nem ijesztettél el,csak eddig nem értem rá.
Köszönöm szépen az együttérző szavakat :!:
Márti!
Az az igazság,hogy nem olvastam be a dokinéninek,bár kedvem lett volna hozzá.Akkor csak az számított,hogy a kislányommal minden rendben legyen :!: :!: :!: 2 hónapot voltunk kórházban,s a sok gond mellett már nem volt energiám vitatkozni.
Nagyon édes kisfiad van :P :P :P Egy ilyen kezelés után,tuti szép arcbőre lesz idősebb korában is :D :D :D

Mano,
hol vagy már??????Annnnnnnnnnnnnyira izgulok érted :!: Már alig várom azt a sok mosolyt :P
Valószínűleg mi is itthon töltjük a hosszú hétvégét :cry:


Pusszancs
nati06
 
 


Szia Nati!
Csak az a baj, hogy epp a legdragabb kenocsomet talalta meg :D :D
Bocsi, hogy nem tettem be a magyar karaktereket.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


en is naon izgulok mar Manoert!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Most megyek fürdetni és vacsoráztatni a kiscsajszit,aztán majd bekukkantok!


Puszi!
nati06
 
 


itt vagyok,hurrrááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .nem mondott rosszat a doki,sőt nagyon örült hogy igy felkészülök a szülésre,még a vizsgálo asztalról is le akart segiteni :lol: .azt mondta hogy az elevite egyem,ne a gravidát mert annak nagyobba folsav taralma,és végül is a folsav a lényeg!!!!csinált rákszűrést,2-3 hét az eredmény jajjjj mindig izgulok mi lesz.meg kérdezgetett hogy menyi idő alatt estem teherbe,milyen volt a szülés....stb.szimpatikus kis öreg ur!! :lol: :lol: :lol: de ugy izgultam hogy nem tudtam megmondani hogy mikor volt a mensim,csak azt hogy mikor lesz ovum :lol: :lol: :lol: ,jot nevetett,én csak pirulva mosolyogtam :oops: .

tündéri a kisfiad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,nekem ugy el vannak téve a krémeim hogy gyerek még véletlevülse nyuljon hozzá!!!!egyster aposomék aludtak nálunk és reggel akart borotválkozni és a férjem Q10-es krémjével csinálta az mint Hunor.kb:megmaradt azon a szinten de sokat tennék rá hogy Hunor okosabb :lol: :lol:

Nati:kiváncsi vagyok hogy lehet e enni atz aloe verát???holnap utána böngészek :lol:

én nem vagyok ilyedőőőőős!!!!!nem lehet csak ugy elriasztani :wink:
Jenny szegény dolgozik????????

még azt is mondta a doki mert kérdeztem hogy 30 éves vagyok és nem vagyok e öreg,hogy igy hogy ez már a 3.baba ugy nem mert mindig azt nézik hogy szült e az illető,ha még nem szültem volna akkor kéne genetikai vizsgálat is....

most jön a férjem és engem akar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
még jövök de most.....hehe

mano
manocska2008
 
 


HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Már nagyon vártalak!!!!!
Ugy örülök, hogy minden rendbe nálatok, mindjárt táncraperdülök :P :P :P
Akkor mostmár munkára fel elvtársak!!!!!!!! :D :D :D :lol: :lol: :lol:

szoval az ovudat jobban tudtad hi-hi-hi
erre mit mondott a dokibácsi? :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ismered a büdösbogárpózt???
azt alkalmazd kexelés után, a lányok szerint az segit, hogy a kiskatonák könnyebben tudjanak felfele haladni. :oops: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na szoval itt vagyok :oops: :oops: :lol: .hogy mit mondott a doki hogy az ovu időpontját mondtam háááát nevetett,én meg hát olyan zavarba voltam de ha kilogattak volna valami emeletről akkor sem tudtam volna!!!!na de babára fel!!!!!mondtam a dokinak hogy remélem minél hamarabb találkozunk :lol: :lol: :lol: ,azt mondta hogy 10napos vérzés kimaradás után menjek csak!!!!!!

csajok elköszönök megyek a férjecském mellé :lol: :lol: :lol: .

holnap jövök pussszzzz:mano
manocska2008
 
 


Lányok-lányok, merre vagytok???
Csak velem van tele ez az oldal :( :( :(
Jo, manocskának most megbocsájtunk :wink: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manocska!!! Inkább apára fel :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csak most tudtam jönni :cry:

Jaj Mano annyira örülök,hogy ilyen jó híreket hoztál :D :D :D Most aztán minden percet használjatok ám ki :P Naggggggggggggggyon szorítok Nektek.Hajrááááááááááááá :D
Az aloe verára én is nagyon kíváncsi vagyok.Nekem a dokim ajánlotta,de most egy kicsit elbizonytalanodtam.Szólj,ha megtudsz valamit,én is utána nézek.

Lányok én is elköszönök,mert a férjem jön a gép elé.Sajna ki lettem túrva :cry:


Szép álmokat Mindenkinek!
nati06
 
 


Sziasztok lányok!!!

Jó hirekre jólesik az alvás :D :D
Nati:
ismerős, engem is kiturnak néha :(

Jó éjt mindenkinek!!!!
Megyek én is,alukálni,aztán holnap mesélek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jo reggel csajszik!!!!!!

végre ide kerültem,férjem uralja a gépet.........szegényke sokat dolgozik igy nincs szivem elküldeni innen :oops: .

még azt is mondta a doki hogy egy átlagos párnál 3-9 honap a teherbeesés aránya addig ne izguljak :lol: .és hogy szerencsénk volt a fiuknál hogy ilyen hamar sikerült!!!!!

a szemem kb:1 honapja be van gyulladva már nagyon kivagyok tőle.....nem folyamamtosan de mindig vissza tér!!!!!soha semmi bajom nem volt :? .remélem szombaton eljutok a magánszemészhez és ad valamit ami végleg meggyógyitja.

most készitem a fiukat focira még jövök!!!!! :lol: :lol: :lol:

pussz:mano

natiíí.délután utánajárok az eloe verának!!
manocska2008
 
 


Sziasztok lányok!

Benéztem hozzátok Én is, ha nem bánjátok!
Szia Jenny,Téged már ismerlek!
Eddig Én is egy másik fórumban irogattam,de ott szétszéledt a banda valamiért :( Amit nagyon sajnálok,mert nagyon szerettem oda írogatni.
28 éves vagyok, még nincs babánk,bár volt már egy próbálkozásunk idén ami szomorú véget ért sajnos.. :cry: Most már előre nézünk és 2.hónapja,hogy újra próbálkozhatunk és nagyon reménykedünk a sikerben!!
Márti:a fiad egy angyal :) nagyon édes!!!

Csubi
csubi
 
 


Mano, privi ment!

Csubi
csubi
 
 


sziasztok csajszik!!!!

csubi ment,privi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!

apa elment és vele a net is hát mindig szórakozok velem!!!!!

csajok remélem azért bekukksiztok,mert nem lehet egész nap a temetőt járni :oops: .mi este megyünk majd kb:5 körül akkor szép a gyertya meg nem kell sok helyre menni,és igy nem jövünk későn :lol: .

csubi:naon ügyi vagy :lol: .

Nati?????
Jenny?????
Márti?????
csubi?????
nagyon várlak!!!!!!!

pussszz mano
manocska2008
 
 


de jóóóó talán most már van net :lol: :lol: :lol: :lol: .jo lenne ha itt volnátok :wink: .

ezen a héten apára koncentrálok ezerrel!!!!csubi te hogy állsz?????
Natiék lassan nekilátnak,Mártiék is ugyeeeee :oops: .jennyék decemberbe :lol: :lol: :lol:

ja csubi nagyon jó a vonalzód!!!!!! :lol: :lol: :lol:


itt várakozok :roll: :roll: :roll:

mano
bogyó77
 
 


ha a bénaságot fokozni lehet............ :oops: akkor megtettem mindenthehe.most hangosan nevetek magamon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

komolyan bocsi érte!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


jol elvagyok itt magammal :lol: :lol: :lol: :lol: .a béna enyhe kifejezés volt :oops: :oops: :oops: .

lányok hol vagytok végre van net meg ide is fértem a gép elé és ti meg sehol.......irgum-burgum :wink:

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Mano: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi a vonalzódícséretet!Bár nem túl megbízható, mert a műtétem óta még nem állt be a piri...Szóval ez csak hozzávetőleges...De majd meglátjuk!!!Hiszen mi most is megtettünk mindent a siker érdekében!!És, ha most nem is jön össze....Jön még a november,december...stb..Szóval nem adni fel!!

Csubi
csubi
 
 


helló csubi!!!! :lol: :lol: és a többiek :lol:

neked mikor is kell nem megjönnie???de jo hogy igy lassan egymásra találunk :lol: :lol: :lol: .a vonalzón látom...de szerinted?????

remélem estefele mindenki csatlakozik!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pussszzz mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Azért csak most irtam, mert anyuéknál vagyunk, és itt nem illik egész nap gépezni. Nagy goffri sütés van egyébként, jó az illata nagyon.:)
Márti, nagyon édi a kisfiad! Nem tudnék rá a krém miatt haragudni.:)
Szia Csubi!!!! Örülök, hogy idetaláltál! Igen, sajnos a másik topic már nem a régi, valami elromlott... :(
Hiányoznak az ottaniak, de aki akar, idetalál. Vagy vissza, végülis mindegy.
Ma mi is voltunk a temetőben,megint sírtam. Ahányszor ott vagyok, nem tudom visszatartani. Nem ismertem párom édesanyját, de nagyon sokat mesél róla. Rosszindulatú daganata volt, 4 éve halt meg. Mikor kint vagyunk, látom rajta, mennyire fáj neki, és ilyenkor az összes fájdalma átszáll belém, annyira sajnálom szegénykémet. Nem tudom megállitani a könnyeimet, de nem akarom, hogy lássa.
Na, szóval vidámabb dolgokat kellene írnom.
Manó, én a Gravidát szedem, mert valaki meg azt mondta, hogy ebben jód is van, az Elevitben meg nincs. Na de ha majd megyek dokihoz, az megmondja, szerinte hogy csináljam.Tényleg kell 30 körül első gyerek előtt genetikai vizsgálat??? Nem is hallottam még erről.
Képzeljétek, 9. ciklusnapomon vagyok, és akkora tojásfehérjék jönnek belőlem!!!!Mi lehet ez???Hőm még 36,7.

Puszika, és pihenjetek sokat!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


hol van mindenki??????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .szomojúúúú leszek ha nem jöttök!!!!!

mano
manocska2008
 
 


sziasztok lányok!!!!

Bocsika, de nekünk sem volt net valamiért mostanáig :( :( :(
Köszönöm mindenkinek a dicséreteket a fiamrol :oops: Aranyosak vagytok :D :D :D

Üdv a csapatban csubi és bogyó77!!!!!!!

Most csak ennyit irok, majd késöbb jövök, ha a párom nem foglalja el a gépet

Puszi!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha engem is befogadtok a Csapatba, szívesen csatlakoznék hozzátok! Gyakran szoktam nézelődni a fórumokon, de még nem szóltam sosem hozzá, de ez a topik nagyon szimpi és hát én is babaprojekt előtt állok és jó lenne "beszélgetni" hasonló cipőben járókkal.

Üdv: Pumukli
pamukli
 
 


Sziasztok!

Jenny:Én csak Folsav tablettát szedek+c vitamint és magneb6-ot,nem akarok Gravidát,vagy Elevitet egészen addig amíg nem lesz már tényleg szüksége rá majd a babának, mert nekem ezek a gyógyszerek teljesen leállítják az emésztésemet és nem tudok tőlük wc-zni..
Szomorú dolog ez a temetőzés nagyon..Én nem megyek ki,pedig az anyukám ott van már 7 éve,de nekem így könnyebb...Régen is mindig csak felzaklatott, ha kimentem...nem kell az....
Mano:Nehéz dolog ezt megmondani,hogy mikor kéne pontosan megjönnie....A mostani pé-m szerint már 4-5-e körül kéne ...Ha a műtét óta eltelt időben tapasztalt átlagot nézem, akkor 8-9-e körül...Szóval azért mondom,hogy majd meglátjuk... :roll:
Remélem írsz még, ha visszajöttetek a temetőből?

Szia Pamukli!Írj magadról 1 kicsit!

Csubi
csubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: