Új privát üzeneted érkezett!

Kép

eddigi tapasztalatom! nagyon jó a teszt! azonnal két csík lett rajta! szinte egyszerre! :D ma nem menekül a párom! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hú és még laptető is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Baba: :lol: :lol: :lol: :lol: Hát.... sok szerencsét laptetőhöz :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán babaásodjál nekem :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

te megkaptad már? amúgy egy borítékban volt, ami ki van párnázva belülről :D
Vendég
 


Délelőtt néztem, mielőtt elindultam meléózni, de akkor még nem volt benne. Reméle, mire haza érek, benne lesznek :lol:
Te mikor kaptad meg?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én délután, mert itt későn jár a postás :D

először véletlenül a pirosat bontottam fel, aztán láttam hogy az hcg :oops: visszacsomagoltam gyorsan, remélem azért még használható lesz :oops: :D
Vendég
 


nagyn remélem, hogy igen... zárd le ragasztóval, hátha nem lesz semmi baja

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


egyébként nálamnagyon érdekesen alakul a hőm.... tegnap éjszaka esett egy tizedet, mára meg 4-et ugrott :roll: :roll:
mi lesz ebből?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is mérem a hőm. Hogy is pé? Hogy veszem észre? Köszike a segitséget!
encike 2
 
 


Huncutka!

Megkaptam!Köszi!
Reméllem a pénzt is megkapod minnél hamarább!!!!

Én is kipróbáltam kiváncsiságból egy LH-t és egy HCG-t is!
Meglepett a dolog,mert 28 napos ciklusaim után 23 napra jött meg most túl vagyok egy 3 napos kisebb vérzésen és az LH-teszten 2 csik van!
Ki érti ezt?Tuti nincs ovum,most!

Sikeres teszteléseket és mielőbbi babásodást!
SOK-SOK POZITIV TESZTET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Encike!
Ha szeretnél teszteket nekem teljesen mindegy, hogy utalod és küldöm, vagy utánvétel küldöm. Ha utalod akkor 350ft a postaköltség, ha utánvétel szeretnéd akkor a postaköltség 950ft körül van.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka: Köszönöm szépen, megkaptam a csomagocskát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Encike: Nálam fájni kezd a hasam, megduzzadnak a melleim, a hőm pedig egyik reggelre 2 tizedet esik, aztán másnap pedig visszamegy.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Huncutka : Pü. írtam.

Jó éjszakét
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Kuzsanna4
Köszönöm. Mostmár én is jobban figyelem a szervezetem. Ebben a hoban kezdtem el mérni, meg majd lh-zok is.
encike 2
 
 


Az nagyon jó a hőmérőzés, sok minden kiderül belőle
....Teljesen jól látszik, mikor van PÉ és mikor fog megjönni a mikulás....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba: Az enyém is pont ilyen lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Holnap felteszem én is az enyémet..... sajna most föltődik a gépem :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dorka! Nem kaptam semmi üzit:((((

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Íme a tegnap esti és a ma reggeli tesztek.


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Ez még nem potitív ugye tudod? csak, ha egyformák lesznek a csíkok.
A reggeli vizeletből nem szabad Lh- tesztet csinálni, csak a délutániból, vagy estiből, de lehetőleg mindig egyidőben.
Szerintem ma este leszel, vagy holnap teljesen pozitív. Mintha a mai kicsit erőssebb lenne, de tudod az reggeli, javaslom, hogy este csinálj mégegyet.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


SZIA HUNCUTKA NEKEM IS KELLENE TESZT IROK PRIVIT!

Kép
bévi
 
 


Sziasztok Lányok!
Képzeljétek, hogy 22.-e körül kellene peteérésemnek lennie mert márc 6.-án volt a pirim és 30 napos a ciklusom, de most van a jónás napom (márc 12.-15.-ig) és ma halvány kétcsíkos az Lh teszt.
Eddig mindig csak a 16. nap körül szokott kétcsíkos lenni.
Már nem nagyon bíztam a jónáskában és most úgy tünik, hogy mégis igaza van.
Néztétek már jónás alatt a tesztel a peteérést?
Nekem most kétszer lesz?
mina29
 
 


Szeva Encike! Hőmérőzés is, teszt is? Nagyon be vagy indulva (a macska meg fel van mászva a fára). Javítsunk: nagyon beindultál.

Huncutka szuper érzékeny ovu tesztet szeretnék. Most voltam dokinál azt mondta semmi peteérésem nincs, a tüszőm is kaka. Mindegy, csak azt nem értem, hogy egyik hónapban lehet az embernek péje, a másikba nem? Ugyanis nekem a két ciklus közötti középidőbe szokott szúrni a bal oldalam. Én már semmit nem értek. Nem baj.

Hogy lehet megrendelni? Vagy postán vagy utalással fizetnék. Egy tesztet csak 1x lehet használni ugye? Ne nevess ki a kérdésért, de én még nem használtam ilyet.

Köszi előre is a választ.
timejka
 
 


szia huncutka! Tegnap csináltam hcg-tesztet Medi-Lab-al ami halványan de pozítivat mutatott.Ma vettem a tescoba pregimax-ot ami ma már negatív lett.Most nemtudom melyiknek higgyek.Kb:mennyibe kerülne ha 3-bd-ot rendelnék tőled utalással eggyütt?

Kép
keti25
 
 


Sziasztok!
Timejka a tesztet csak egyszer lehet használni.
Bárhogyan kérheted, utalásnál a tesztek árára 350.-ft-ot, utánvételre kb 950.-ft-ot kell rászámolnod.
Szerintem biztosan van PÉ-d ha szúr.

Kerti25!
Nem mindegy, hogy milyen érzékeny a teszted!http://www.medi-lab.hu/ ha itt megnézed a medi-lab 20- as erősségű teszt.

A pregimax plusz az érzékeny, de a sima pregimax úgy tudom, hogy 25-ös csak.
Melyiket vetted?
Az én tesztkeim 10-esek.
Tehát a legérzékenyebbek.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Huncutka!

Én is szeretnék tesztet. Írok privit.
Juc
jucis
 
 


huncutka!

itt vannak a tesztjeim! ma még nem csináltam, majd estére.
olyan erős mind a három napi. nem kellett volna ennek már halványodnia? :shock: baloldalt volt nagy szúrkálás szobatig, aztán elkezdte a jobb, mára már az is megszünt :roll: lehet hogy két pete ért? :shock:


Kép





Kép
Vendég
 


Huncutka!

Megkaptad a pénzt????????????????
Irj már lécci ha igen!!!!!!!
Vendég
 


Szia Huncutka!

Köszönöm a teszteket :lol: :!:
Ma kaptam meg!
Remélem jó ómen lesz:)

MÉg 1x köszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


T.Kriszti!
Ma még nem kaptam meg, de ne izgulj, ha átvetted a teszteket biztosan nekem is hozza a postás az árát.
Gyors zebrásodást!
Pamilla!- nagyon szívesen! minnél elöbb zebrásodj te is és tessék ide felrakni a képeket.
Baba8!
Én is jártam már igy, hogy egy nap hallvány csík után 2,5 nap erős csik és másnap teljes negatív.
Örülj, mert hosszabb ideig vagy termékeny az átlagnál.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


huncutka

ez a ma délutáni
Kép

ugye ez már negatív? :)
Vendég
 


Huncutka!

Ez a mai esti eredményem, pedig azt hittem hogy már nem lesz semmi mert 2 napom van a termékenységi időszakom végéig :lol:
szerinted?

Kép

Kép
pamilla
 
 


Baba!
Neked most van Pé-d. Most Most-most!
Érted!
Apára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Pamilla!Ez pozitív! Hajrá neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


huncutka

apa lelépett olaszba :roll: azért így is van esélyünk? elvileg szuppik a kiskatonái :D
Vendég
 


Ezek az enyémek!!! Na erről mondjatok véleményt nekem!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia huncutka!Mind a két hcg teszt 25-ös volt.Egyébként most készülünk az első inszemre.Hétvégén kezdem a stimukat.Inszem után kb mikor lehet tesztelni nemtudod?Mert addigra szeretnék tőled rendelni tesztet.Privibe megírhatnád léccike hova küldjem a pénzt.köszi

Kép
keti25
 
 


Baba: Akkor most szingli lettél? Remélem, a kiskatonák dódoznak odabent nálad rendesen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!

Én is zaklatlak egy kicsit! 8) Ha van egy halvány csík a teszten az jelenthet már valamit vagy ennyire érzékeny a teszt? Nem élem bele magam, mert írtad múltkor, hogy 10-es és, hogy sokkal korábban kimutatja ez a teszt, de láttam már a 10. napon 25-ösből is ilyet vagy ennél erősebbet! Mi a tapasztalat? :roll:


Kép
Vendég
 


gröni

azért azt tedd hozzá, hogy nem első pisi és nem reggel :D
Vendég
 


Szia!
Mikor volt az utolsó mensid?
Hány napos a ciklusod?
Ja és a mensitől számítva hányadik napokon akcióztatok?
Bocsi a kérdésekért, de igy pontosabban be tudlak" lőni". :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Clostis hónap volt, 16. napon volt pé! Felrakom a görbémet is, hátha.... 27 napos a ciklusom, elvileg holnap kéne jönnie pirinek, de így clostis hónapban nem tom! :roll:


Kép
Vendég
 


Baba drága! Ha nem lennél ellennék veszve! :lol: Igen, és nem első pisi volt! Ez a nagyon fontos infó kimaradt! :lol:
Vendég
 


gröni

16+ 14= 30. Vagyis akkor kéne megjönnie neked! nem? :roll:


ja és csajok! a mai lh-m sokkal erősebb mint a tegnapi.... majd rakok képet amint tudok. :shock:
Vendég
 


Baba!

Nekem 12 napos a luteálisfázisom! Jobb esetben! Volt már 10 is! :? Veled meg mi van? :shock: Sorban gyártod a petikéket? :lol:
Vendég
 


A görbéd szerint megjön, de nem fog!!!!!
Mert a teszted pozitív!!!! :P
Szóval egy kis infó minden leendő kismamának:
A várható menstruáció idején a szervezetben a HCG szint 100mlU/ml. A szervezetben lévő HCG hormon naponta a beágyazódás után 1,5 szörösére nő. NAPONTA.
Tehát: Ha a HCG teszt ugye 10mlU/ml -es ez mondjuk legyen a kiinduló nap.

1. nap 10mlU/ml ( ez ugye a mi tesztünkel már kimutatható)
2. nap 15mlU/ml
3. nap 22,5mlU/ml
4. nap 33,75mlU/ml
5. nap 50,62mlU/ml
6. nap 75,93mlU/ml
7. nap 113,9mlU/ml

Ha mondjuk a ciklus 28 napos akkor ugye-7 nap, tehát a 21. napon optimális esetben ezzel a tesztel kimutatható a terhesség.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Persze ez attól a pillanattól igaz csak amikor a szervezet elkezdi termelni a HCG hormont.
Másik oldalról:

A peteérés és ovuláció után a megtermékenyüléstől számított 3-8 nap mire a beágyazódás megkezdődik.
A hormontermelés is ehhez köthető.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


huncutka

és mi van az lh-kkal?
Vendég
 


Ja hát a görbém az tényleg gáz, de ez sem újdonság! 8) A lényeg, hogy ikrek biztos nem lesznek! :wink: Köszönöm a segítséget! :wink: És, hogy pont egy potyateszt hoz szerencsét? :roll: :wink:
Vendég
 


Baba!
Ez teljesen rendben van!!
A termékeny időszak négy-öt nap.
Te jól működsz!
De azt vedd figyelembe, hogy a pisid fajsúllya mindig változik így az összetétele is, ha többet iszol, vagy sok levest narancsot stb. eszel hígabb lesz.
Ha pozitív erős két csíkos biztos lehetsz benne, hogy csúcsponton vagy.
Holnap délután már biztosan halvány lesz.
Írd meg majd.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!
Bocsi ha nem ideillő kérdés. Febr. 20.-án volt vetélésem. Mikorra várhato a menszi? Ha jol gondolom mostanában esedékes lehet?
Köszi.

Ui.: Jan. 8.-án volt utso menszim. Ha most megjön hanyadik naptol lh-hatok?
encike 2
 
 


huncutka

Kép

ehhez mit szólsz?

nem a koncentrátum zavart be az tuti! mert a mait később csináltam mint a tegnapit.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: