Új privát üzeneted érkezett!

Hali.

Boeske. de jó,hogy rendben megy az ovi.egy kis köhögés nem gáz.bizti hamar elmúlik az is :)
na igen...ez a fekvés sokunk mumusa :) de inkább mint egy koraszülés :wink:

Csajok,tegnap én is belevágtam a fogyókúrába.remélem bírom majd a strapát :D :D :D .-egyenlőre azért büszke vagyok magamra :lol: :lol: ...kedvet kaptam tőletek :P

Mmanya.bizony jövőre suli :) .hááát majd lesz valahogy 8) ,még egyenlőre nem tudom elképzelni :oops: ,hogy hogy mint lesz.

Sali az fincsi :). Én ma 3fasírtot ettem+1/2szelet kenyér +5pici sajtosrúd+3alma.hááátt korog a pocim :evil: :evil:

Menek tentélni,ma búcsúban voltunk :)

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


boeske minden rendben lesz legközelebb nem lesz semmiféle vérzés! :wink:
cleo én este például gabonapelyhet keverek joghurtal /vaniliással/és jollakok tőle igaz reggel nagyon korog a gyomrom :roll: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Igen, én is remélem, hogy legközelebb nem lesz baj, bár egyre valószínűbb, hogy az első (és nagyon zűrös) szülésem során szereztem egy heget, ami a vérzést okozta. Na de ha 2x átvészeltem, miért ne sikerülne harmadszorra is.

Többiek? Hogy vagytok?

Én mostanában függönyt varrok, ha hagyják a gyerkőcök.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

 
 

igazad van 3-szorra is sikerűlni fog!!!!!!!!!!ez a beszéd!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok,

itt vagyok én is,csak picit besűrűsüdtek a dolgaim...

nitácska,
örülök neki hogy kiderült mi okozta a bajt,milyen fertőzés volt ez amit így ki lehet mutatni?bocsi hogy kíváncsoskodom csak érdekel,mert erről most hallok először és anno mikor velem történt meg,azt mondta a doki hogy ezt így nem lehet megmondani hogy mitől volt...ha hormonális lett volna azt igen,de egyébként...találgatni lehet csak :(
nem semmi milyen fiatal mami vagy,én se szültem későn,de te még engem is beelőztél :wink:

beoske,
húúúúúúúúú,ez nem hangzik vmi jól,akkor a vérzés nálad már a terhesség velejárója :o de ha a jó oldalát nézed,legalább tudod mitől van és nem válsz félholttá az ilyedtségtől :? mondjuk biztosan így is félelmetes :( de az a lényeg hogy nem okoz nagyobb bajt és tudod hogy pihenéssel minden rendben lesz :)

újaknak üdv,most ennyire futotta,rohannom kell tovább,este még próbálok jönni és mindnekinek írni :wink:

puszi
gigili
Vendég
 


gigili megkérdezhetem te hány éves vagy?... :oops: :wink:
nekem ezeket a víruokat vérvételből szűrték ki..kel szerezni az ANTSZ-től ilyen papírt amit az orvosod kitőlt milyen vírusokat meg hasonlokat nézenek meg ..szűrjenek ki... :roll:
nekem ezek a vírusok voltak:citomegalovírus,herpes vírus,rubeolás is voltam...ezek veszélyesek nagon a magzatra..mkint nálam is szegénynek a halálát okozta.. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita,
mit a mellékelt nick mutatja 83as vagyok :lol: :lol: és 21 voltam mikor az első született :wink:
nagyon érdekes amit írsz :o a rubeola pl az terhesen nagyon komoly fejlődési rendellenességet okoz,nem vetélést,anniyra hogy nem tarthatod meg a babát :cry: de ha csak valamikor voltál az jó,és legfőképpen biztonságos,mert még 1Xnem lehetsz és így védve vagy a pocakosságra :wink: akinek ez a tesztje negatív,tehát nincs ellenanyag a vérében,annak terhesség elött oltást szoktak javasolni...
Vendég
 


gigili nehari hogy nem figyeltem a nickre :oops: ....a rubeolátol a baba nem ment el.hanem meghalt... :cry: :cry: :cry: ..de legalább már tényleg védett vagyok ellene... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Jövök én is ám :)

Nitácska.ezek a fránya vírusok :( .sógornőmnek is egy szimpla influenza vírus miatt ment el a babája.Mondjuk én is voltam influenzás,mikor 11hetes terhes voltam,de szerencsére megúsztuk.
Sőt,másik sógornőmről egy véradás alkalmával kiderült,hogy hepa-B hordozo...és babás lett,de nem tarthatta meg e miatt :(

Áldom,hogy pocakosságaim alatt nem volt netünk,mert én annyira paráztam mindentől,hogy nem is tudom mi lett volna,ha összeolvasok ezt-azt :lol:

Többiek,??ovizás megy mindenkinek???

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


cleo hát néha én is átkozom hogy minek lett netünk..mert annyi hülyeséget összeolvastam már... :x
de nem fogok semmit se elhinni..ha babás leszek semmi olyat nem fogok elolvasni és nem hagyom hogy rémiztgessenek mások... :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita,
bizti hogy semmit nem értettél félre :oops: :oops: :oops: ?a rubeola nem egy észrevétlen betegség,és rendkívül ragályos,hogy nem vetted észre hogy az vagy :shock: :shock: :shock: a másik meg,hogy ha én 25 éves vagyok,de már oltva lettem ellene 2 évesen,akkor te 3 évvel később meg végképp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cleo,
nah már nem is mondok semmit mert kiutáltok hogy itt okoskod :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: de hát a tapasztalat,meg a rutin,meg az évek :mrgreen: meg a három terhesség.... :wink:
egyébként én mint embert,nem nagyon bírom a czeizelt,de hatalmas koponya,az bizti,barim nála dolgozik,onnét vagyok ilyen jól informált a fertőzések meg a genetika területén :wink:
egy tök egyszerű kérdés pl,ugye az afpvel veszik le a hepatitist is...azért hogy ha +,akkor szülés után a baba megkapja az oltást!és ennyi.életemben nem hallottam még hogy vkitől egy + hepa miatt elvették volna a babát :shock: ez akkori műhiba hogy érdemes lenne utánajárni és cikket íratni róla :oops:

nah,eldugultam :lol:
Vendég
 


gigili mindezt a szülésznőm mondta..csak nem téved...37 év ez a szakmálya... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jöttem kedvet csinálni a fogyókúrához :) én 3 hét alatt 4 kilótól szabadultam meg :)



Ti tudjátok már, h hol fog születni a baba? Ugyanott ahol az előző/előzőek?

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


nuska,

ügyi vagy :D
Vendég
 


Nuska!
Nagyon lelkes vagy, az biztos. :D
Nekem 2 hónapja elromlott a mérlegem, így most lelkiismeretfurdalás nélkül hízom.

Hát, nekem elég idős az orvosom, nem tudom 2-3 év múlva vállal-e még. Majd meglátjuk.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


sziasztok..én sajna nem tudom mérni magam mert itthon nincs mérleg.. :? lehet ez jó lehet nem.. :roll:
nuska elárulod hogy mivel fogytál le 3 hét alatt 4kilótol?engem nagyon érdekelne a dolog.. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali.

nuska.gratula a minusz kilókhoz.én is dicsekszem akkor :) nekem 2hét -3kg :oops: :D .én csak azt furcsállom,hogy a mérleg mutatja,de én magamom nem látom és érzem,hogy fogytam volna :?

Szülni.nálam gáz lesz...új dokit kell keresnem :cry: Van egy favorit dokim...most is hozzá járok (mint mind2 gyerkőccel a pociban),de ő nem vállal szülést :( ...már csajszimmal sem vállalt el-akinél szültem fogadott doki...na az nem jött be.
Helyileg meg ugyanitt szolnokon szülnék megint :)

többiek?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

90 naposozok, nekem nagyon bejött. Boeske, sztem azért vagyok ilyen lekes, mert úgy állok hozzá, h ezt már a babáért teszem. (jó, meg persze magamért is, de most van egy cél, egy határidő elöttem :) )


Cleo, te mivel csinálod? Egybként én is így vagyok, a mérlegen látom, de magamon még nem annyira. Azért a kisebb nadrág bizonyítja, h vmi mégis csak van, csak biztos túl gyakran látom magamat a tükörben :):) Sztem nálad id így lehet.

Én Söfis voltam, de azt ugye, jól bezárták. Viszont az akkori szülésznőm a Bajcsyba ment, így felvettem vele a kapcsolatot ( az iwiw csodái) és ő keresett nekem ott dokit. De úgy tervezem, h csak január környékén fogok elmenni hozzá, hisz akkor azért már aktuálisabb lesz egy kivizsgálás. :)

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


én sajna azért nem állok neki a 90 naposnak mert ott elég sok gyümit is kell enni amit én nem szeretek... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, én sem szeretem, viszont szerencsére ki lehet váltani azzal, h délig 1 tejeskv-t iszik az ember, utána meg minden megy úgy, ahogy a nep megengedi. A gyümölcsnapokon meg elvagyok 1 almával, 1 mandarinnal vagy banánnal. Akkor már úgyis annyira éhes az ember, h megeszi a gyümölcsöt is :)

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


lehet egyszer ráveszem magam... :roll:
most azt akarom hogy a finomlisztet lecserélem durumlisztre a tésztát is tojásnélkülikre ..meg még amit lehet.. :roll:
remélem beválik..és elkezdem megint kicsit keményebben a tornát...ha a doki is megengedi.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali

Én úgymond nem követek semmi módszert.70%-ban gyümit+zöldséget eszem egy nap+teljes kiőrlésű kifli,salik,12%-os tejföl,1,5tejből gyümiturmix.nassolásnak sajt+alacsony kalóriájú cukormentes joghurt/puding.
De ma pl vettem ilyen zacsis gyorsfagyasztott wokos zöldséget.nagyon fini volt.egy egész ebéd belőle 250kalória!!!(mondjuk pici reszeltsajttal ettem...ez plusz valamennyi)

Sajna a tornát a múlt héten elhagyagoltam..az után,hogy jól meghúztam a lábam...,de újra muszály lesz,mert most megálltak a kilók.de folytatom.

Ti csajok mennyit akartok leadni?

Na,de hogy ne csak a fogyiról :wink:

gigili múltkor nem válaszoltam... :oops: .sógornőmnek végülis volt választása..de elmondta a dokinő a lehetőségeket,meg gondolom nem túl babapártian beszlét...és így döntött az ab mellett :?

többiek:gyerkőcökkel mi újság?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


cleo nagyon jó amiket leírtál..lehet én is hasonlókat veszek majd holnap... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem is kéne tornáznom, mert a súlyom kb. jó, de az elrendezése nem az igazi. :D

Velünk nincs semmi különös. Barnus oviba jár, holnap mennek az állatkertbe.
Márkkal küzdök, hogy hordja a fogszabályzóját, és ne a padlóra pisiljen. :D Utóbbira általában sikerül rávennem, az előbbire nem. :(
Andrisnak végre kijött a 3. foga, de továbbra sem alszik jól, így én sem. :(

Ja, és elfolyt 150 köbméter víz a kertünkben egy csinos kis csőtörés alkalmával. :x

Szóval ennyi.

Akinek kell, kitartást a fogyáshoz.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske nekem nagyon kell a kitartás!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Fogyás? (Már aki éppen fogyózik.)

Nitácska? Te vagy a legközelebb a célhoz. Mi a helyzet?

Hogy magamról is írjak: egyelőre várom, hogy beinduljon a ciklusom. Mert még szülés óta nem történt semmi.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske a fogyásra gondolsz hogy állok vagy a ciklusomra? :oops: :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindkettőre. :wink:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


fogyásal:szóval anyám kiderítette nagyrészt minek köszönhwetem hogy meghíztam..hát a drága hormonjaimnak nagyrészt..de most probálom megváltoztatnii az étrendet..finomliszt helyett teljeskiörlésüt veszünk..zsírszegényn dolgokat...és hasonlok..
a ciklusom az hát 9 nap mulva kiderűl hogy megjön e időbe..nagyon remélem..meg probálkoztunk is ..pedig a doki azt mondta kicsik a peték nem fognak megérni..de a lányok azt mondták lehetnek még csodák... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Persze, hogy vannak csodák!
Drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske köszönöm a drukkot..
ti amugy hogy vagytok? :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megvagyunk-megvagyunk...
A gyerkőcök kivételesen korán elaludtak, férjecském még nem ért haza, így olcsó LH tesztet vadászok a neten. Igaz, csak egy év múlva lesz rá szükségem. Negyedszerre megpróbálunk egy kislányt összehozni, és ahhoz tudni kell a peteérés pontos idejét.

Ti kislányt szeretnétek, vagy még egy kisfiút?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


nagyon drukkolok nektek...... :lol:
nekem mindegy mi lesz a párom nagyon szeretne kislányt... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali

Huu csajok,de kihalt a topik :( Mi újság veletek?
Remélem fellendül itt az élet :)

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


én vagyok amikor csak tudok!
ti hogy vagytok? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Na akkor jövök mesélni....

A héten oviszünet volt, Barnus is itthon volt. Holnap várható egy kis harc, mert nem akar menni. Pedig szereti az ovit, de itthon is szeret lenni.
Márk már kb. napi másfél órát hordja a fogszabályzóját, ennyire sikerül rávennem. Remélem ez már használ valamit. Nemsokára újra kontrollra kell vinnem, szóval futhatjuk a köröket (fülészet, fogszabályzás, sebészet).
Andrisnak már 6 foga van, és 20-30 másodpercig kapaszkodás nélkül is tud állni. Még mindig sokat szopizik, szóval ciklus sehol. Persze egyelőre nem hiányzik.... :roll:

Tegnap azt álmodtam, hogy a 4. gyerkőcöm is fiú. Plusz ma apósom egy távoli rokon kérdésére azt mondta, hogy 4 fiú unokája van. (Pedig csak 3 van.) Hmmmm. Jobban örülnék, ha nem így lenne. Mindenesetre annak örülök, hogy kiderült, a család elfogadja, hogy tervezünk még gyerkőcöt. Féltem, hogy teljesen őrültnek néznek emiatt.

Jó éjszakát!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske ez azért már jelent valamit!

tuti lesz 4 .baba!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok,csak Sára beteg volt a múlt héten, megint a füle :(
Előtte meg munkahegyek...

Boeske, Márk ügyes, hogy próbál megbarátkozni a fogszabályzóval, Andris meg egy kis cápa lehet a 6 fogával.
Mi fiút szeretnénk, mondjuk akkor sem leszünk elkeseredve, ha lány, de alapvetően fiúra gyúrunk (legfeljebb majd cserélünk :D:D:D:D:D:D )

Nitácska, veled mi a helyzet?

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


nuska velem minden ok..pénteken megyek uh-ra..megnézik hatott e a closti..... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

De jó,hogy írtatok :)

Boeske.örülök,hogy a család megbarátkozik a 4.baba gondolatával.persze mindíg azt mondja mindenki,hogy nem számít ki mit gondol...de csak jobb az ember lelkének ha örülnek a kis jövevénynek :)
Szerintem ennyi fogszabályozással is értek el eredményt.én is fogszabályozós voltam ovis vagy sulis :roll: :roll: koromban -mondjuk csak éjszakára kellett hordani-de amikor anyuék elaludtak és még fenn voltam kivettem :lol: :lol: -mégis helyreálltak a fogaim

Nuska.ti is fülesek vagytok?? szegénykéim :( tudom milyen-nálunk detto füles Sziszi.tavaly elég sok fülgyuszija volt-és az orrmandiműtét is ott lebegett felettünk,de férjem nagyon ellene volt-így mégsem vágtunk bele.ezért most nyáron beadattam neki a Prevanart (a házidokink +fülész dokinénink akinek hasonló korú gyerkőce van is ajánlotta).De még ugye most jön a szezon.... :?

Nitácska.neked mennek a drukkok és gyere holnap is,hogy mi volt az UH-on :) :)

Nekem mindegy lenne,hogy fiú vagy lány (de titkon lehet inkább fiúcskára vágyom..)

Múlthéten tök rossz passzban voltam...hülye ok miatt.sógornőm babát vár (8hetes,3.gyerek)és szép nem szép írígy lettem :( .De aztán taliztam vele-és jó kedvem lett,hisz még én sem késtem le a dologról :lol: :lol:

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


sziasztok!
hat a closti!!!!!!!16.5 mm-es a kis pete a jobb oldalamon a balba is van de az nagyon kicsi!!!a nykh-m is vastagszik..még 2 honapig szednem kell a clotit!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Ez jó hír!
Két hónap? Akkor addig nem is próbálkozhattok?

Nuska!
Sajnálom a fülgyulladást. Remélem már jól van Sára.

Andi!
Persze, hogy nem késtél le semmiről.
Drukkolok, hogy idén megússzátok betegség nélkül.

Nov. 21-én kiderül, használ-e a fogszabályzó Márknak. Akkor viszem orvos(ok)hoz. Sajnos neki elég zűrös a fogsora, a jobb oldalon keresztharapása van (az alsó fog van előrébb), ezt kéne ezzel a fogszabályzóval rendbehozni. Szerintem előbb fog kitörni a foga, mert már fele olyan vastag a sok dörzsöléstől-rágástól. :(

Andris lázas lett. Ha délutánig nem javul, akkor kerítenem kell egy orvost. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske de probálkozhatunk nyugodtan...sőőőőőőt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali.

Boeske.kellett végülis doki?hogy van Andris?

Nitácska.akkor hajrá!!! ez a hónap a ti hónapotok lesz!!! Nekem is mindkét lurkó novemberben készült :lol:

Nuska.Sárának hogy van a füle? Gondolom ti is melegítitek ilyenkor ezerrel...Volt már felszúrva is neki?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


cleo jo is volna az tuti!!!!
tegnap meg előtte is együtt voltunk! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kedvesek vagytok, a füle meggyógyult, viszont komoly1 hét óvoda után, most hurutosan köhög....

Cleo, felszúrva szerencsére még nem volt.

Nálunk az a képlet, hogy, elviszem a gyerekorvoshoz, ő ad gyógyszert több ezer Ft-ért (általában 2-3 ezer Ft-ért), amivel nem is lenne gond, de nem használ. Aztán elmegyünk az orr-fül-gégére, ott kapunk pár száz Ft-os gyógyszereket, általában 1000 Ft alatt megússzuk, és attól meg is gyógyul. A fene se érti. Egy ideje kihagyjuk a körzeti orvosos kört...


Nitácska drukkolok nagyon :)


Boeske, Márknak is mennek a drukkok :)

Megyek vissza a gályára. :)

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


nuska köszke..........
nektek meg sok gyógypuszit küldök!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak helyzetjelentek: :)
Andris gyógyulgat. Végül csak hétfőn vittem orvoshoz.

Nitácska!
Akkor drukkolunk!!!!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske köszi :lol:
andrisnak további jobbulást!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki elfoglalt.
Mi is készülődünk már az ünnepekre: süteménysütés, takarítás, betegségből gyógyulgatás.

Nitácska!
Újra közeleg a ciklus vége. Hogy vagy?

Többiek???

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: