Új privát üzeneted érkezett!

Igen, nekem a nodoki nezte.. hat nem szolt h. ez eppen nem lesz tokeletes..
a bmcben tuti kiszurjak, meg mas nagyobb intezetben is.

Dohanyzas??!! Pannuska, szegyeld magad. de tenyleg. Nem ertelek, a petesejteket karositja a dohanyzas, nem csak a magzatot. En tuti nem mertem volna igy belevagni.
Ja igen, nem csak a levegobe beszelek. en 3-4 eve hagytam abba, amikor is mar korvonalazodott h majd szeretnenk babat. Tudtam h. ha ma dolgozunk rajta, addigra min 1 dohanymentes evet szeretnek magam mogott tudni, hat ebbol tobb lesz :(
20140211131327
 
 


Sziasztok!most nem tudok vissza olvasni,majd este pótolo5 perc késéssel végre odaértünk :) Marha nagy dugó volt reggel.Szóval 8:20-ra beestünk,mondtam,hogy miért jöttünk.Szabit felküldték az emeletre sperma vizsgálatra engem meg leültettek ott,míg megcsinálták a beutalót a vv-re,mert ott most nem csináltak,mert valami nem volt jó.Át kellett menni a János kórházba.Na nagynehezen megtaláltuk,tettünk egy jó nagy kört a szakadó esőbe.Ott viszont rengetegen voltak,de elég gyorsan szórták ki őket.Már kint citerázott a lábam,annyira féltem,mert egyik nő se volt szimpi (4-en voltak). Aztán mikor én kerültem sorra már nagyon rosszul voltam.Éreztem,hogy nem fogja szépen levenni.Így is volt!Pedig nekem nagyon szépen le lehet venni,ez meg forgatta bennem a tűt,meg amikor cserélt akkor se fogta meg rendesen,éreztem.Fájt is,meg elég sokái vérzett is :( Persze azt az izét amivel nézik a méh öregedést,azt nem csinálták meg.Majd megcsináltatom,én oda nem szeretnék mégegyszer menni :(Na mindegy,vissza mentünk,aztán mondták,hogy menjünk fel az emeletre,de én előtte ittam egy kávét,mert nagyon álmos voltam.Felmentünk,egy csaj volt előttünk.Hamar bekerültem.Az az idős doki vizsgált meg aki a múltkor felvette az adatokat.Annyira kedves volt!Még a villanyt is lekapcsolta,hogy ne érezzem magam annyira kellemetlenül,persze világos volt,de nem annyira.Aztán elkezdte mondani az aszisztensnek,hogy bal oldalon van 3 db 8 mm,3 db 5 mm, jobb oldalon pedig kb 15 db füzér alakzatban.És ennyi,én meg nem is kérdeztem,csak azon járt az agyam,hogy felvehessem a bugyim.Én iszonyat szégyenlős vagyok,még világosban szexelni sem szeretek...Ugyhogy így jöttem,ki,hogy nem tudom miről beszélt!Ciszta vagy pete?Mert azt mondta,hogy nem tudja megmondani,hogy volt e már peteérésem.
Vissza mentünk a recepcióra és kérdeztem,hogy hogyan tovább.Azt mondták,hogy ha megjön a menszim akkor hívjam őket és kapok időpontot az átjárhatóságira :)
Ugyhogy ennyi volt ma :) Még kb 2 hét mire megjön :( Már úgy kezdeném. Egyébként szerintem jobb oldalon el lehetek záródva mert ott fájt amikor ott turkált az uh-val.Nem tudom,majd kiderül :)m,csak gyorsan leírom,hogy mi történt :
szisza87
 
 


Sziasztok!
Gabci mizu?Remélem sok szép petéd van :D
Pannuska szerintem sem jó,hogy cigizel,mert az első hetekben fejlődnek a fontos szervei a picinek.Nem tesz jót neki.De a te döntésed.Tesóm is végig cigizte a terhességet,egészséges a kicsi csak tesóm nem tud megküzdeni a lelki ismeretével.Alig alszik,mert attól fél,hogy mire felkel...
Na hagyjuk,neked kell eldönteni,de ha most nem tudod lerakni később sem fogod!
Reginda hajrá,ne izgulj!Meg fogják oldani ezt is majd.Nem szabad eltitkolni,mert ez is gátolja a teherbe esést.Kapsz rá gyógyszert és rendbe jössz.Még kell egy kis türelem,de minden jó lesz meglásd ;)
Csajok! az AMH vizsgálatra éhgyomorral kell menni?kinek volt már ilyen?
szisza87
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!!!!

Na itthon vagyunk már!!! Nagyon sokat kellett várni a dokira ,reggel 8-kor levették a vért,de murber szülésen volt kb 10-kor jött fel,aztán meg  ment a profhoz megbeszélésre. 12-re kellett visszamenni UH-ra,2db szép nagy érett tüszőm van a jobb oldalon, azthittem több lesz,utánna beadták a tüszőrepesztőt és jöttünk haza. Holnap reggel 8-ra megyünk a párom leadja az anyagot,és válogatják centrifugálják kiszedik a gyorsakat,és délre megyek én és felhelyezik nekem. Aztá 2hét és kiderül sikerült-e!!!!
Remélem igen!!!
Holnap ha hazaértünk majd jelentkezek!!!

Pá!!!

gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


Holnap délben gondolok Rád, szorítok!!!!
pannuska12
 
 


@szisza87:


Basszus, amit felsorolt a doki, az rengeteg!!!!! Nem mondta, hogy sok vagy valami? Nekem az itthoni nődokim azt mondta, hogy a túl sok petesejt sem jó, mert akkor nem tud kifejlődni normális nagyságúra, mert sokan vannak. Megjegyzem én is zavarban vagyok mindig, elhatározom, mit kérdezek és szó nélkül kiballagok persze...
pannuska12
 
 


@reginand:


Bírom, ha valaki megmondja, amit gondol...
Én tényleg abbahagyom! Ha nem akarnám, a párom tuti kicsapja a számból!
Anyukám példáját követem, ő így csinálta. Nekem is van olyan ismerősöm, aki végigdohányozta a terhességét. Undorító!!!!
De az akaraterődet irigylem!
pannuska12
 
 


@gabci75:


Sikerulni fog! :) mar ennyien szurkolunk neked!

20140211131327
 
 


@szisza87:


Sajnalom h. ennyire kellemetlen volt ez a vv.. nem is ertem oket..
Hat en nem tudom  h. fogom kibirni a vizsgalatot, mert mar elegem van h. egy csomo helyen terpesszek. bocs ha vulgaris voltam de vegulis ez van, nem?
eleg sok tuszod van akkor. Amugy en is azt hallottam amit Pannuska is mondott. Bar 1 db is boven eleg a boldogsaghoz :)
az atjarhatosagi milyen lesz? altasasos?
20140211131327
 
 


Helló Csajok!!!!!

Túvagyok 4.-ik inszemen,két hét várakozás,remélem sikerült!!!!!
Olyan jó lenne!!!
Köszi a szúrkolást aranyosak vagytok,én is fogok értetek izgulni majd az tuti!!!
Puszi.

gabci75
Érd
 
 


Gabci mennek a drukkok!!!!Hajrá !!!

Pannuska az sem tudom,hogy amit felsorolt az most ciszta vagy pete  annyira zavarban voltam,hogy nem kérdeztem rá. Majd ha megyek legközelebb remélem akkor már lasz valami előrre lépés,mert most egy kicsit úgy érzem,hogy egy helyben állunk.Nem is értem,hogy miért nem kérték ott a AMH vizsgálatot (vérvételkor) mikor a kis lapomra ráírta a doki,hogy nincs meg.Még jó hogy ma elmentem ide a laborba mert az is két hét mire elkészül :( De íg legalább mire megyünk tudom vinni ezt is.Egy kicsit rosszul esett,hogy nem figyeltek oda és megint nekem kellett intézkedni,hogy ez is meglegyen.Az átjárhatóságit még nem tudom.Mert ugye mikor vissza mentem a recepcióra kérdeztem,hogy hogyan tovább akkor azt mondták,hogy ha megjön a menszim akkor telefonáljak és megbeszélünk egy időpontot.Én elhiszem,hogy sokan vagyunk és nem tudnak mindenkire úgy oda figyelni,de legalább az újakat egy kicsit jobban is vezethetnék,hogy mi van,mert ha nem kérdezek körbe én se tudok semmi.Na mindegy,remélem beindulnak már a dolgok!

Reginda sajnos pedig még sokszor kell terpesztenünk  Az lesz a legrosszabb amikor menszi alatt kell menni.Nekem így is leül a pofámról a bőr . Tudom ők láttak már ilyet,de akkor is.Még a férjem sem lát olyankor...De aranyos volt ez az idős doki,mert lekapcsolta a villanyt,meg mondta,hogy tudja hogy kellemetlen,próbál sietni.Hát úgy sietett,hogy most azt sem tudom miről beszélt "turkálás" közben.Nem tudom miért de egyébként az este egy kicsit fájt a jobb oldali petefészkem :( Lehet azért,mert ott tényleg nagyon nyomkodta befelé...
Jajj már én úgy mennék!!!!!
Ja amúgy ma úgy levették a vérem,hogy nem is fájt!!!"szeretek" ide járni.Már amennyire lehet szeretni egy vérvételt,de tényleg jók itt nálunk a nővérkék :)

Puszi
szisza87
 
 


Bocs a sok mellé ütésért,csak nem kapcsoltam fel a villanyt és alig látok így valamit :) de remélem ki tudjátok bogozni,mert nem találom hol tudom szerkeszteni!
szisza87
 
 


@gabci75:


Gratulálok! Remélem feldobottál a dologtól, mert én nagyon!!! A 12.napon lehet már tesztelni! Mit kaptál, tablettát vagy hüvelykapszulát ( amit én is kergetek naponta 2X)
pannuska12
 
 


@pannuska12:




Szia!!!

Köszi szépen! 
Én nem kaptam semmit se tablettát se kúpot egyik alkalom után sem.
Nem tudom miért.De remélem nem ezen múlik és összejön,akkor 24-én teszt,neked mikor?
De majd a beágyazódást érezni fogjuk úgyis ha sikerült.
Bízzunk a sikerben!

gabci75
Érd
 
 


@pannuska12:




Szia!!!

Köszi szépen! 
Én nem kaptam semmit se tablettát se kúpot egyik alkalom után sem.
Nem tudom miért.De remélem nem ezen múlik és összejön,akkor 24-én teszt,neked mikor?
De majd a beágyazódást érezni fogjuk úgyis ha sikerült.
Bízzunk a sikerben!

gabci75
Érd
 
 


@szisza87:


Figyu, talpraesett vagy, így mindig mindent meg fogsz kérdezni! Mindig válaszolni fognak , TE FIGYELSZ ()! Mindegy milyen pofát vágnak,akárhogyan is tudd meg, amit akarsz, mert szar érzés a kétely. Hidd el sokkal jobban fogod érezni magad, ha tudod mit miért csinálnak és mi mit jelent. Intézkedj bátran, eddig is ment!
Tudom, hogy könnyű mondani meg nagy a szám! De muszáj! Hidd el menni fog.
A terpesztős dolgot is próbáld megszokni, gondolj arra ( amire én ), hogy már 156510 db puncikát látott a 13 évestől a 65 évesig, és a tied is csak rutin neki, meg örüljön, hogy ilyen jó kis fiatal p... lát!
pannuska12
 
 


 


@pannuska12:



VÉLETLENÜL KÉTSZER NYOMTAM RÁ,BOCSI.

gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


Én mindkét alkalommal sárgatest hormont kaptam, ami a doki szerint segíti a teherbeesést. A gyógyszer leírása szerint: " Progesztogén hormonkezelésre szolgáló gyógyszer. A progeszteron a természetes progesztogén, a sárgatest és a méhlepény fő hormonja. "
"Az Ultrogestan 100 mg hüvelykapszula az alábbi javallatokban adható:
- mesterséges megtermékenyítés (ivf, in vitro fertilizáció) esetében a lutelális fázis (a menstruációs ciklus 14-28.napja,a tüszőrepedéstől a vérzés első napjáig) támogatására" stb.
Menj aztán kérdezd meg!!!!!!!
Még azt tudom, hogy a sárgatest hormon magától is termelődik, ha terhes lesz valaki.
De mesélj csak, hogyan lehet érezni a beágyazódást???????
pannuska12
 
 


@reginand:


Ki fogod bírni a vizsgálatokat, húzzál bele!!!! Neked is inszeminálással kezdenek majd?
pannuska12
 
 


Pannuska te mikor tesztelsz?Aranyos vagy,hogy így bíztatsz,igen eddig is mindent elintéztem.Próbálok minden után,utnána járni.Mert nem szeretek csak lesni,hogy miről beszélnek :) . Azért ti is majd meséljetek ám,hogy mikor mi jön :D oké?

Gabci nekem 24,-én kellene megjönni!Remélem neked aznap lesz egy gyönyörű teszted és én is haladhatok :D Szerintem nem lényeg ám,hogy adnak e bogyót,vagy kúpot,mert mindenkinek más a szervezete,más kezelést kell alkalmazni.De remélem,hogy ez nélkül is sikerül!

Hajrá csajok!Baba bumm legyen ám ;) :D


szisza87
 
 


@pannuska12:


Kb. a 8.-ik napon van a beágyazódás,mondjuk azt állítólag nem mindenki érzi de ha igen akkor görcsöl a hasad és pecsételés van ilnyen barnás. Nekem 2.-ik inszemnél egyik reggel arra ébredtem hogy nagyon nagyon görcsölt a hasam de ilyen még nem volt soha annyire fájt. De nem lettem terhes ugyhogy lehet nem az volt,de én azt hittem. 

gabci75
Érd
 
 


@szisza87:


Ha kellett volna akkor biztos írt volna fel a doki szerintem.
Én is nagyon remélem hogy POZITÍV lesz a teszt!!!

gabci75
Érd
 
 


Gabci, Szoritok, buztos sikerul :)

Pannuska, igen ha szukseg lesz ra, akkor az lesz. bar.. nem tudom , lehet nem csinaljak meg, mert nincs papirunk. akkor mehetunk egy masik maganklinikara..:(
20140211131327
 
 


Drukkolok am mindenkinek :)
ja, jovo hetre sikerult idopontot szereznem egy endos dokihoz a TSH miatt.
aztan most azon vagyok h. valtok nodokit is..  jo mi? epp ilyenkor..
20140211131327
 
 


Amugy mindegyotok hazas?
20140211131327
 
 


Reginda mi igen,házasok vagyunk.Ha ti nem akkor közjegyzőnél csinálnak élettársi papírt (nem tudom hogy hívják) ha jól tudom 16 ezer...az kell magán klinikán is :( az nélkül nem kapják meg az oeptől a pénzt...
szisza87
 
 


ja, hat es ha kifizetem? akkor sem csinaljak meg? parom nem akar egyaltalan ilyen szarsagot...en sem, de ha nem jon ossze magatol akkor mi legyen?
20140211131327
 
 


Csajok, ez poén lesz:
mi nem vagyunk házasok, sem élettársak (közjegyzős)!!! Kutya nem kérdezte tőlünk! A páromra azt mondja a doki, hogy a férjem, én meg nem tiltakozom. Remélem ebből nem lesz gond. Oldják meg, miért nem kérdezték!
Csúcs! Lehet csak a lombikhoz kell?

09.20-án lesz a tesztem. Elhatároztam, hogy itthon is csinálok előtte, meg ott is csinálnak majd.

Gabci,
egyértelmű, hogy pozítiv teszted lesz, ebbe nyugodj bele!!!

Utána olvasok ennek a beágyazódásnak, a 8. napom jövő hét kedd, megfigyelem magam. De az elsőnél nem volt ilyen jel...vajon miért.
pannuska12
 
 


@reginand:


Mi sem vagyunk házasok,de csináltatni kellett Élettársi szerződést a polgármesteri hivatalban,két tanut kellett vinni,és okmánybélyeg kellett rá már nem emlékszem mennyi de pár ezer ft.Mondtuk hogy nekünk sos kell mert megyünk inszemre,és azonnal kiadták.
Hívd fel a hivatalt és ott elmondják. De ha nincs meg ez a papír akkor nem kezdik el,sajnos!!

gabci75
Érd
 
 


Pannuska a jó isten szóljon belőled!!!!!
Én is figyelem majd a beágyazódást!!!
De lehet hogy most sem lesz mert úgy olvastam hogy valaki meg sem érzi.

gabci75
Érd
 
 


Gabci, hat nem tudom ezt a papirt, majd ott szolnak, hogy mi kell, mert mondtam h. nincs ha nem kerik nem szolok..
bar ha nem lesz es epp akkor kell akkor agyonverem az apajeloltet..

Pannuska, hat orulj h. nem kertek :) es ha egyszercsak kerik, akkor oldjak meg ok :D amugy meg nem tokre mindegy?? merthat en mint en fizetek tbt. o meg mint o.. ugy erzem ez egyaltalan nem fair.. amikor vkinek csak ugy lesz, azt miert nem kerdezik meg, h merte megcsinalni ha nem is hazasok??
20140211131327
 
 


Reginda én nem tudom pontosan miért kell ez a papír,de barátnőméktől is kértek ilyen Élettársi szerződést.De szerintem ha úgy is eggyütt éltek akkor nem olyan nagy gond egy ilyen papírt írni,nem?Nem tudom,hogy mióta vagyok együtt,de ha párod attól aggódik,hogy egy esetleges szakítás után felezni kell akkor van egy rossz hírem!5 év együtt élés után már felezni kell mindent.
Nem akartam okoskodni,bocsi csak nem értem miért baj egy ilyen papír.Magyarázd el neki,hogy kérik.Valahogy csak meg lehet fűzni őt :) Ügyes csaj vagy te :)
Pannuska mennek a drukkok,még egy hét!De szerintem is tesztelj azért előtte otthon is,hiszen csak jobb tudni mi van ;) én szerintem fogok előtt majd,ha oda kerül a sor.Én nagyon teszt mániás vagyok :D
GabciTe is jövő hétvégén tesztel ugye jól emlékszem?
Higgyetek benne sikerülni fog!!!!
Reginda utánuk mi jövünk,kössük fel a gatyát ;) :D
szisza87
 
 


Jó reggelt Csajok!!!!

Jó sokáíg aludtam!!  De azért mert pár napja korán kellett kelni mentünk a klinikára be,de most ugyis itthon vagyok a jövőhét vasárnapig tp-en,majd kipihenem magamat.
Inkább kiírattam magamat mert hozzánk most jön a téli árú és sokat kell ilyenkor pakolni. Amúgy a Camponában dolgozok az Office shoes cipőboltban,tudnak róla hogy mibe fogtunk a főnökség is,és elfogadták,még jó!!! A törvény úgyis véd fél évig,szerintem tudják ők is.
Egyedül vagyok itthon mert a párom kamionozik,tegnap este ment ki,és kedden jön haza.
Illetve nem egyedül mert van egy cicám ami a képen van velem,legalább vele tudok beszélgetni.
Na meg veletek is!! Örülök hogy így összejöttünk.
Írjatok ti is magatokról kicsit ismerjük meg egymást!!
Így hátha jobban átvészeljük amíg nem jön a babyke!!
Igen szisza,majd tesztelek,de én csak 24-én,mert tegnep csinálltál,úúú de messze van mééég!!!
gabci75
Érd
 
 


Jaaaa,és ha lehet tegyetek fel képet hogy tudjunk azt kivel dumcsizunk!!!
Puszi!
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci! Nem is akarsz előbb tesztelni,csak 24.-én?Én tuti nem bírnám ki :( 
Hogy közölted a főnökséggel,hogy mi a helyzet?Régóta dolgozol ott?Mert én most váltok munka helyet,ma megyek beszélgetésre és nem tudom,hogy mondjam-e nekik,vagy mi legyen?Mert azért egy-két nap szabi az majd fog kellene,akkor találjak ki mindig valamit???Szerintem az őszinteség jobb,de nem tudom,hogy így megkapom a munkát?Mert hát ugye nem biztos,hogy elsőre sikerül...még messze van a vége.
Ti hogy oldjátok meg ezt az egészet?
Én képet nem szeretnék feltölteni,de ha gondolod a facebookon bejelölhetsz :) 
Ha akardok,akkor írj privit és megmondom a nevem :D

puszi :)
szisza87
 
 


@szisza87:


Szia Szisza!

Nemtudom lehet hogy én sem bírom ki,majd meglátom. Hááát így más a helyzet mert te most váltassz,így nemtudom. Mert még próbaidő alatt leszel,és hogy akkor is véd-e a törvény ezt nem tudom,utána kéne járni.Én kerek perec megmondtam mi a helyzet,hogy sajnos természetes úton nem jön össze a baby,és mesterséges segítség kell hozzá,de ez azzal jár hogy mikor csinállják akkor táppézen leszek,azt mondták hogy jó. És ha sikerül akkor megintcsak táppénzen leszek végig.
Én 2,5 éve vagyok itt,nem olyan régen. Igen jobb az őszinteség csak ahová mész nekik lehet hogy hosszú távra kell ember és ezért nem fognak felvenni,mert ha sikerül neked is márpedig fof,akkor nemsokáíg leszel ott. Ez a baj. 
Én nem vagyok facebookon de a kolléganőm igen,megtudlak nézni az övén keresztül,küld át a neved 
privibe.
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Gabci ment a privi ;)
szisza87
 
 


Oké,elolvastam!

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!Na megjöttem az állás interjuról :) Úgy indultam el,hogy elmondom,hogy mesterséges megtermékenyítésre járunk és nekem kell 2-3 hetente egy szabadnap.Aztán mikor oda értem kicsit meg gondoltam magam,mert egy nagyon csini csaj fogadott.Gondoltam ő úgy sem értené meg...DE mivel nagyon szimpi,emberséges volt így elmondtam neki!És akkor esett le az állam,hogy rávágta,hogy tényleg?Mi is! :) Na aztán kicsit átment ebbe az irányba a beszélgetés,ők a G1-be járnak :) Ott van a BMC mellett :)
Nagyon ari csaj volt,adott jó tanácsokat,meg minden.Tiszta pozitív élményekkel jöttem el.Mondta,hogy 1 héten belül fog hívni,hogy melyik üzletbe,mikor kell menni póbanapra!Olyan jó érzés volt,de komolyan.Nagyon féltem,hogy ez miatt nem vesznek majd fel, és tessék!Van még normális ember a világon :)
szisza87
 
 


Szia Szisza!!!!

Na,örülök hogy ilyen rendes a leendő főnökasszony,és hogy megért,mivel ő is ebben a cipőben jár!
Ez tök jó hogy ilyen!!
Jól tetted hogy elmondtad neki. Én is azért mondtam el mert jobb ha tudják hogy miért van csere mindíg,és így tudják hogy dokihoz járok,meg a tp. is ezért van. Ez így a jó!!

gabci75
Érd
 
 


@reginand:


Valahogy csak rá tudod venni a párod hogy csináljátok meg,főleg akkor majd ha kérik a kórházban.Ugyhogy rá kell majd beszélned!!!
gabci75
Érd
 
 


Jaj, nagyon sokat irtatok :)

Muszaj lesz megbaratkoznia a gondolattal: mondtam neki h itt nem csinalnak ugy anelkul inszemet.
De sztem o azt gondolja h. itt megcsinaltatunk mindent aztan atmegyunk egy masik intezetbe csak az inszemre.. vagy nem tudom mit gondol..
idegeimre meg ezzel a hulyeseggel..

Szisza, nagyon szerencses vagy hogy ilyen normalisak voltak veled. Latod minden megy szepen :)
En jelenleg eleg szar cipoben jarok, a ceg nemsokara bezar, es addig jo lenne gyesre menni.. ha nem sikerul akkor azt hiszem nem lesz gyerek, elmegyek kulfoldre, az anyaceghez. Nyilvan akkor szakitunk, de ez van.. hiszen mondjuk meg van egy ev itt a cegnel :( ha addig nem sikerul akkor mar 37 leszek, kell egy melohely,mondjuk leszek 38 mire sikerul, aztan 40 mire szulok..:( hat nem , akkor sztem en feladom. bar mar most is ott tartok. Kibuktam a dokitol, hogy nem szolt csak celozgatott nekem a meddosegire.. idiota..
remelem mas bajom nincs.. raadasul ugye mindezt maganba..

Nemsokara megyen endoshoz, remelem biztatot mond, bar gondolom megnezik a leleteimet a bmcben is, nem ? mondjam le inkabb az endost? ja? es most nincs nodokim se :( hurra


Gabci, nagyon szurkolok
Pannuska, ugyszinten :) mar alig varom h. jelentkezzetek a jo hirrel :) Az mar nekem is nyujt vmi remenyt! :)

20140211131327
 
 


Szia Reginand!!

Ne add fel soha,sikerülni fog bízz magadban,az ember meg majd megpuhul!!
Endóshoz meg menj el azért,márcsak a magad megnyugtatására is.
Én már februárban 39.éves leszek,ugyhogy nyugi te még fiatal vagy hozzámképest!!!
Lessz babyd és nekem is meg a többi lánynak is aki itt van velünk!!

gabci75
Érd
 
 


Jó reggelt Csajok!!

Sehol senki??
Esik az eső,csúnyúnya az idő. Elég uncsi itthon egyedül
Netezgetek,de azt is unom már. Lehet hogy kiporszivózok lassan.
Puszi.

gabci75
Érd
 
 


Hali, koszi a biztatast :)
remelem is h lesz..
en egesz nap el vagyok foglalodva ezzel azzal :) piac, kaja, mosas, most bevasarlas, gyerekezes es este szabad :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Most találtam erre a topikra. Röviden rólunk: 5 éve szertnénk babát, de sajna nem jön :( Nálam enyhe prolaktin emelkedés, enyhe inzulinreszisztenicia. Párommal minden rendben volt, egészen májusig, akkor egy mellékheregyulladás teljesen kiírtotta a fiúkat. Úgy látszik végre megszűnt a gyulladása és ismét 50milliós a spermaszám :) Ha minden jól megy okt végén lesz a 4. inszemünk.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szia ahugika:) udv itt is :)
megvan mar az idopont? hova is jartok?
20140211131327
 
 


nem hiszitek el, de a parom azthiszi megcsinaljak vhol majd az inszemet.. mindenfele papir nelkul..
20140211131327
 
 


@reginand:


Kérdezd már meg tőle hogy hol???
Mert akkor oda mentek.Még ilyen makacs emebert!!!


gabci75
Érd
 
 


majd utananez, majd o megmondja.. ne is mondd. Hogy ot ne kenyszeritsek ilyenre..
engem meg arra ne h. ide oda kelljarni
20140211131327
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: