Új privát üzeneted érkezett!

@emanu:


Ezek annyira erősek, hogy nem lehet gond!!! Nekem is ilyen volt. Ha egyre erősödik, az egyre jobb.
A tünetek azok mindenkinél változóak. Nekem pl fáradékonyság volt, illetve rettenetesen hánytam. De azt csak a 8. héttől kezdve. 
Engem ugyan nem fárasztasz, sőt,előtörnek az emlékek és annál jobban várom én is ezt az időszakot :))
szappanka
 
 


szappanka:

Te tartod bennem a lelket! Köszönöm!


Többieknek:

Találtam egy nagyon jó oldalt, ha tudtok angolul:


http://www.countdowntopregnancy.com/dpo/iam.php?dpo=10

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? :)

Igaz, lehet, hogy még korai . Tegnap csináltam egy pozitív tesztet. :) 3. gyerkőcünk lenne :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 

 
 

A vonalzóim nem jól működnek. Már idősebbek a gyerkőcök. A fiam 4 éves. A lányom 8.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:


Üdvözlünk köztünk!! :) Persze, hogy csatlakozhatsz, bárki!! :)) Főleg, ha már egy pozitív teszttel teszed ezt ;)
és megjegyezném, piszok mázlista vagy egy kislánnyal és egy kisfiúval :P
szappanka
 
 


Szappanka!

Köszönöm! :)

Visszaolvastam egy -két hozzászólást, ha jól veszem ki a szavaidból akkor van már gyerkőcöd/gyerkőceid. Milyen idős(ek)?

Szabad megkérdeznem, hogy ki honnan ír? Én Borsod megye.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:



Most lett egy éves a kisfiam. :)
Én Budapest mellől írok, kb. 20 km tőlünk.
szappanka
 
 


benirenata:

Üdv köztünk! :)

DPO hányadik napban vagy?

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


emanu:

Köszi :)

Fogalmam sincs. Nem számolgatok ilyeneket. Annyit tudok, hogy július 22-23-án voltunk együtt a férjemmel. A mensimet sem tudom pontosan, mert nem írtam fel. A júniusi 16-án volt, ebből gondolom, hogy júliusban is 15-16-án lehetett. De lehetnek +- elterések.

Sokat gondolkodtunk a 3. babán, de most úgy döntöttünk, hogy csináljuk a dolgunkat :) aztán meglátjuk, hogy akar-e jönni vagy sem. Úgy látszik, akart, legalábbis nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


emanu: Visszaolvastam, és most nézem, hogy kb. egyszerre teszteltünk pozitívat. :) Amúgy én is voltam dokinál, mert elég felfázós vagyok, és  úgy éreztem,hogy megint előjött. Plusz mondtam a dokinak a tesztet. De nekem is azt mondták, hogy kb. 3 hét múlva lenne érdemes visszamenni, mert még nem látszik semmi. Úgyhogy nyugi :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


benirenata:

Tényleg kb. pont egyszerre estünk teherbe!

Biztos minden rendben lesz nálad, hisz már van két egészséges gyermeked!

Én azért izgulom túl magam, mert még csak az első...

Már bejelentkeztem orvoshoz augusztus 26-ra, alig várom, addigra már a 7. hét közepén leszek (leszünk  )

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


Emanu:

A baj csak az, hogy elég aggódós anyuka vagyok :) A második terhességem volt egy picit problémás. De végül minden jól alakult :) Neked mikor lenne esedékes a mensi?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Mi volt a probléma?

Tegnap kellett volna megjönnie, nem szokott késni!

Neked?

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


emanu:

Már 5 hetesen elmentem az orvoshoz, hogy tudjam, hogy jó helyen van-e a baba. Jó helyen volt, méhen belül, de mondták, hogy van egy kis bevérzés a baba mellett, úgyhogy pihenni kell. Rá két napra elkezezdtem vérezni. Utólag kiderült, hogy nem bevérzés volt, hanem egy másik petezsák, csak nem  fejlődött rendesen. Kétpetéjű ikreknek indult a terhesség. Így az egyik elment, de Levi megmaradt.
Ezután kiderült, hogy terhességi cukorbetegségem van. Diétázni kellett, plusz voltam miatta kórházban, igaz csak 3 napot, de rossz érzés volt, mert akkor már itt volt a 3 éves lányom. Igazából nem volt túl magas a cukrom, ezért elég volt a diéta, nem kellett inzulin szerencsére. Szülés után meg eltűnt teljesen a cukorbetegség.
Aztán folyton azzal idegesített az ultrahangos, hogy kicsi a baba, közben meg nem is volt az, csak rosszul mérhette, hiszen a 37. héten született 3250 grammal.
Ezenkívül kismértékű vesemedence tágulata volt Levinek, bár az orvosom megnyugtatott, hogy ez fiú babáknál előfordul gyakran, és szülés után elmúlik. Így is volt.

Mensi: Most azt számolgatom, hogy nekem elég korán lehetett peteérésem. Mert 22 és 23-án voltunk együtt a férjemmel, de én akkor lehettem a 9. vagy 10. ciklusnapon, és aug 8-án meg a 10-es érzékenységű teszt pozitív lett. Amúgy ha jól számolom holnap lenne esedékes.
Tök gáz, mert minden hónapban felírtam, hogy mikor jött meg, bezzeg pont a múlt hónapban nem, így csak tippelni tudok. A doki meg majd attól a dátumtól fogja számolni a szülés várható idejét.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Mi újság? Nagyon eltűntetek!

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Én itt vagyok :D Csak nem történik velem semmi olyan érdemleges, amit itt meg kéne említeni ;)
szappanka
 
 


Szappanka.

Reméljük, hogy nemsokára lesz sok jó dolog, amiről tudunk beszélni :)

Amúgy ki mivel foglalkozik?

Nem gondoltatok arra, hogy bezárjuk a topicot? De a jelentkezés lehetőségét meghagynánk, ha vki csatlakozni szeretne. Mit szóltok?


picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:


Ha szeretnétek, én bezárom, csak mondjátok meg hogy kell :DDD
én pedagógus vagyok, de már úgy diplomáztam, hogy a pocakban volt Milán, úgyhogy még nem tanítottam rendesen teljesen állásban.

Te mivel foglalkozol?
szappanka
 
 


Szappanka.

Én ugyanígy vagyok. :) Tanítói végzettségem van, de amikor másodéves voltam, akkor lettem terhes a lányommal. Ő nyáron megszületett és szeptemberben kezdtem levelezőn. Államvizsga után nemsokára terhes lettem a fiammal. Tanitóként nem tudtam elhelyezkedni. Nem volt nagyon más munka,úgyhogy maradtam itthon. A férjemnek van egy vállalkozása. Annak az papírmunkáját én végzem. Így neki is könnyebb és én is nyugodtabban tudom intézni a gyerekeket oviba, iskolába stb.

Nem tudom hogy kell zárttá tenni, de utánanézek.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Ez érdekes! :D
Én szeptemberbe kezdem a második évem levelező tanító szakon! :D
waldorforchidea
 
 


És hol vegeztetek / főztök végezni?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Én Győrben a Széchenyi István Egyetemen. Te?'
waldorforchidea
 
 


Én Sárospatakon. Az akkor még a miskolci egyetemhez tartozó Comenius Tanítóképző Főiskolán.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Én Pázmányon magyar-német tanárin. Idén próbáltam felvételizni Egerbe doktori képzésre, de sajnos nem vettek fel államira, így akkor marad a 2. baba projekt ;)
szappanka
 
 


Sziasztok! Voltam reggel dokinál, mert hétvégén felfázós tüneteim voltak. Sajnos ez nálam gyakran előfordul, pedig vigyázok magamra. A lényeg, hogy ha már ott voltam megnézett UH-on, de sajnos egyenlőre még nem látott semmit. Azt mondta, hogy még nem kell elkeseredni, mert lehet, hogy nem akkor fogant, amikor én gondoltam és csak jól elbújt a baba. Valamit mintha látott volna, egy kicis pöttyöt, de nem tudta pontosan megállapítani. Viszont semmilyen betegségem nincs, ami miatt késhetne a mensi, és ami jó jel, hogy a méhnyálkahártya 21 mm, 16mm-nél meg szokott jönni a vérzés, ami nálam nincs, és remélhetőleg nem is lesz. Egyenlőre két kimenetele van a dolognak. 1-2 hét múlva kell visszamennem, de azt mondta, hogyha türelmetlen vagyok, menjek 1 hét múlva. Mondtam neki, hogy így lesz, jövök jövő héten. Most vegyes hangulatban vagyok, de próbálok pozitívan hozzállni. Remélem csak bújócskázik velünk a baba :) Amúgy megnézte, elméletileg nem lehet méhen kívüli.

AMúgy ti látjátok a vonalzóimat? Mert először bejelentkezés nélkül néztem rá a topicra, akkor én láttam, viszont ha bejelentkezek, akkor nem. Ahogy láttam nem is rendesen mutatják a gyerekek korát.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


benirenata:

Bocs, hogy eltűntem, de nem voltam gépközelben.
Sajnálom, hogy ennyi rossz történt veled a 2. terhességed alatt. Most biztos minden rendben lesz.



Az normális, hogy egyik nap nem érzek szinte semmit, aztán másnap majdnem végig görcsöl a hasim (csak enyhén) és néha itt ott szurkál a pocim (pl.: bordák alatt)?



Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


@benirenata:


Látom a vonalzót, de nem azok a korok vannak rajta, amiket írtál. 
Az ultrahang miatt pedig ne aggódj, még bőven lehet, hogy nem látják, főleg, ha régi gépe van a dokinak, gondolj bele, itt miliméterekről van szó. :) Nem lesz semmi gond, van ott pocaklakó ;)


@emanu:


A terhesség alatt minden előfodulhat, olyan abszurd helyeken abszurd fájdalmak, hogy csak na.... :) Nem gond. :) Szedj magnéziumot, azt az orvos is fogja mondani! :)

szappanka
 
 


szappanka :

Köszönöm a tippet! Kipróbálom!

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is! Elvileg mi sem várunk 2017-ig. Most hagytam abba a gyógyszert, most egy kis kiürülési szünet, aztán meglátjuk. Elég kuszák voltak a ciklusaim mindig is, a 9 éves lányom is Closty-s baba, úgyhogy kíváncsi leszek, most hogy alakul majd a helyzet.

kacsa414
Debrecen
 
 


@kacsa414:


Üdv köztünk ;)
Mit takar az, hogy Closty? Erről még nem hallottam....
szappanka
 
 


Addig jó, amíg nem tudod. :)


Peteérés serkentő gyógyszer.

Nekem mindig is hosszú ciklusaim voltak, 3-4 hónaposak vagy ég hosszabbak, feltételezhetően peteérés nélkül. Aztán 2006. elején abbahagytam a gyógyszert, volt 3 tankönyvi ciklusom és utána megint a nagy semmi, közben esküvő, nászút, 2x is gyógyszerrel (Norculot) lett meghozva a menzim. Utána pedig jött a Clostilbegy-t és az én kis mikropetém pontosan 9 hónap alatt 3700 gr-ra nőtt. :)


kacsa414
Debrecen
 
 


@waldorforchidea:


Én is SZIF, akkor még az volt, közgazdász, Te?

kacsa414
Debrecen
 
 


Ebben a hónapban a külföldiek által olyan tökéletesnek tartott peteérést-meghatározó-módszert használtam: a hüvelyváladékot vizsgáltam, így a 15. ciklusnapra (pont aug. 15.) eshetett az ovulációm. Még két hét és kiderül ügyesek voltunk-e  




@kacsa414
:


Tanító leszek, majd még 3 év múlva... 

waldorforchidea
 
 


@waldorforchidea:


Na, jó, hogy hoztad ezt a képet! Csak én nem akartam már rögtön ezzel indítani.
Cn. 15., tegnap és ma is nyákdugó szerű (na, ezt a szülteknek mond majd vmit) zselés truttyal találkoztam ... Most akkor erre varrjak gombot ...

Hőmérőzni lenne még jó, de nyári szünetben az nekem lehetetlen küldetés, hogy ugyanabban az időben mérjek reggel ...

LH tesztem is van, de ahhoz most nem volt kedvem, hogy pohárba pisilgessek, főleg, ha elhúzódó ciklus lesz ...

kacsa414
Debrecen
 
 


kacsa414:

Üdv köztünk!

waldorforchidea:

De jó ez a kép, így elég egyértelműen meghatározható. Köszi, hogy felraktad.

Szurkolok mindenkinek: Hajrá csajok!


Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


@waldorforchidea:
Nahát, durva ez a kép, ellenben akkor nagy segítség ;) köszi

Tudja vki h kell zárni a csopit??
szappanka
 
 


Van egy olyan fent, hogy felhasználói vezérlőpult és azon belül a zárt topik. De én se tudom pontosan.

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


Sziasztok!

Írok gyorsan egy pár sort.

Vonalzó: Majd megnézem akkor, hogy lehet módosítani, mert nem jó kort ír.

Csináltam tesztet, elég erős lett a második csík és szinte egyből látszódott, úgyhogy remélhetőleg nem lesz gond a babával, csak valószínűleg még túl pici volt a múltkori UH-on azért nem látszott. 1 hét múlva megyek megint.


Kacsa. Üdv. itt :) Mielőbbi babásodást :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


waldorf. Akkor te is fiatalon akarsz szülni :) Szerintem tök jó, Én 20 voltam. Először aggódtam, hogy sokmindenből kimaradok. De nem így van. Minden megoldható. Mi a férjemmel szoktunk járni szórakozni. Ő 5 évvel idősebb. Persze nem minden hétvégén. :D  De nem úgy értem, hogy disco, (bár voltunk már ott is) hanem barátokkal összeülni vagy nálunk vagy náluk vagy télen megyünk bálba ilyenek, Persze ehhez kellenek nagyszülők is akik bevállalják a gyerkőcöket :) Nekünk szerencsére örömmel teszik.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Na mi újság csajok? :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:


Én még egyetem előtt elvégeztem egy OKJ-s tanfolyamot, tehát már 22 éves vagyok... Deee... Én már 18 évesen is annyira akartam, hogy az lehetetlen. Más korombeli azt mondta hülye vagyok... :)
De hát ugye a körülmények nem voltak megfelelőek... Még most se tökéletes, mert közel se. De mikor lesz az...?!




Fejlemény: mikor említettétek, elkezdtem a 8 ciklusnaptól mérni a hőm. Az esetleges ovuláció napján leesett fél fokkal 35.9-re, azután növekedett 36.1, 36.5, 36.6, majd 4 DPO-n újra leesett 35.9-re, majd pedig 5 DPO 37.00 és MA 6 DPO-n 36.9. Ugyebár mondtam, hogy műszakozok, így nem tudom adott órában mérni, de elvileg, az mindegy is, csak minimum 6 óra alvás után mérjük, és közvetlen ébredéskor. Na most nem tudom, hogy ez tényleg nem okoz-e gondot.


De ami fontos, hogy tegnap óta hányingerem van. Most vagy a testem csinál belőlem hülyét, mert annyira szeretném, vagy nem tudom   Egyébként nem vagyok hányingeres, sose voltam. Azért érdekes az ember... tud tüneteket produkálni, ha akar, ezért nem merem beleélni magam.
Na meg sokan mondják, hogy menstruáció kimaradásig nincs semmi tünet. De tudok ismeretségi körből is, meg fórumokon is van rengeteg aki ilyen korán érzett tüneteket.


És még valami: az ovuláció óta a mellfájdalom nem szűnt meg, pedig csak 1-2 nap szokott.


Lehet sokat figyelem most a testem, meg a hőmérőzéssel túlzásba megyek, de az ezer százalék hogy a hányinger meg a mellfájdalom ilyenkor nem szokott lenni.



Veletek mi újság?

 @emanu: hétfőn mész ultrahangra kb nem? Szurkolok! 

waldorforchidea
 
 


Waldorforchidea. A körülmények sose lesznek tökéletesek. Bele kell várni és menet közben alakítani. Persze legyen hol aludni,még legyen munkát,de a többi jön magától. :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Waldorforchidea. A tünetek azért bíztatóak. Mikor lenne esedékes a mensi?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata: Húúú... Még soká. Mivel össze-vissza jön meg, hol rövidebb, hol hosszabb a ciklusom, így tág időt mondok: aug. 28-29-30-31

 Trying to Conceive Ticker
waldorforchidea
 
 


Csak pozitívan és jó kedvűen Csajok!! Az nagyon sokat számít. Viszont ne beszéljétek be magatoknak ( amúgy ez sztem baromi nehéz elkerülni ), mert az olyan csalódás utána...
De itt még mkinek 2016-ban megfogan az a baba, én tudom ;)
szappanka
 
 


Sziasztok!
Voltam dokinál. Nem vagyok túl boldog. Megint kétségek között maradtam. További 1-2 hét várakozás. Doki azt mondta 2 hét, de ha akarok mehetek 1 hét múlva is. Szóval az van, hogy látott egy 7mm-es petezsákot, de benne az embrió jóindulattal, csak sejthető. Elvileg a doki szerint 6 hetesnek kellene lennem. Viszont a terhesség 5 hetesnek felel meg.Viszont az az igazság, hogy a mensim első napjának július 14-et adtam meg, ami egyáltalán nem biztos, lehet plusz,mínusz 2-3 nap, mert nem írtam fel, és a mensim általában 29 napos, de az előbb néztem, hogy májusban 29 napos volt, júniusban meg 32. szóval ez is befolyásolhatja. Legalábbis ezzel nyugtatom magam. A doki mondta, hogy az egy héttel ezelőtti állapothoz képest viszont sokat nőtt, mert akkor semmit nem látott, csak a nyálkahártya vastagsága volt jó, most viszont már volt egy szabályos petezsák. Én bízom benne, hogy csak el lett számolva, de azért fel kell készüljek arra is, hogy ebből most nem lesz semmi. Ezt mondta a doki is, hogy vagy csak el van számolva vmi, vagy nem életképes. Elvileg 1 hét lemaradásban van.Viszont a ciciérzékenység továbbra is megvan, egyre jobban. Vérzés, barnázás semmi nincs. Néha érzem a derekam , meg a hasam alját, mintha meg akarna jönni, de semmi. Bár ez lehet jó jel is. Azzal vigasztalt még a doki, hogy igazából ő 1 hete is azt mondta, hogy inkább 2 hét múlva nézzük meg, csak én mentem "önszorgalomból" úgyhogy még bármi lehet. De szerintem megyek 1 hét múlva megint, hiszen akkor telne le a múltheti 2 hét. (Na ezt jól megfogalmaztam)

Más: Kérdezte tőlem a doki, hogy megtartom-e, mondtam neki, hogy persze, szeretnénk. Visszakérdeztem, hogy ezt az orvosoknak kötelességük megkérdezni, mert eddig mindkét terhességemnél feltették ezt a kérdeést, és kíváncsi lennék, hogy másnak is vagy csak nekem ? Azt mondta a doki, hogy nekik kötelező. Eddig ezt én mindig sértésnek vettem, azt gondoltam, hogy a korom miatt, esetleg egyből azt feltételezik, hogy nem akarom a babát. Csak azért írtam le, hogyha tőletek is megkérdezik ne vegyétek zokon!

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!
Voltam dokinál. Nem vagyok túl boldog. Megint kétségek között maradtam. További 1-2 hét várakozás. Doki azt mondta 2 hét, de ha akarok mehetek 1 hét múlva is. Szóval az van, hogy látott egy 7mm-es petezsákot, de benne az embrió jóindulattal, csak sejthető. Elvileg a doki szerint 6 hetesnek kellene lennem. Viszont a terhesség 5 hetesnek felel meg.Viszont az az igazság, hogy a mensim első napjának július 14-et adtam meg, ami egyáltalán nem biztos, lehet plusz,mínusz 2-3 nap, mert nem írtam fel, és a mensim általában 29 napos, de az előbb néztem, hogy májusban 29 napos volt, júniusban meg 32. szóval ez is befolyásolhatja. Legalábbis ezzel nyugtatom magam. A doki mondta, hogy az egy héttel ezelőtti állapothoz képest viszont sokat nőtt, mert akkor semmit nem látott, csak a nyálkahártya vastagsága volt jó, most viszont már volt egy szabályos petezsák. Én bízom benne, hogy csak el lett számolva, de azért fel kell készüljek arra is, hogy ebből most nem lesz semmi. Ezt mondta a doki is, hogy vagy csak el van számolva vmi, vagy nem életképes. Elvileg 1 hét lemaradásban van.Viszont a ciciérzékenység továbbra is megvan, egyre jobban. Vérzés, barnázás semmi nincs. Néha érzem a derekam , meg a hasam alját, mintha meg akarna jönni, de semmi. Bár ez lehet jó jel is. Azzal vigasztalt még a doki, hogy igazából ő 1 hete is azt mondta, hogy inkább 2 hét múlva nézzük meg, csak én mentem "önszorgalomból" úgyhogy még bármi lehet. De szerintem megyek 1 hét múlva megint, hiszen akkor telne le a múltheti 2 hét. (Na ezt jól megfogalmaztam)

Más: Kérdezte tőlem a doki, hogy megtartom-e, mondtam neki, hogy persze, szeretnénk. Visszakérdeztem, hogy ezt az orvosoknak kötelességük megkérdezni, mert eddig mindkét terhességemnél feltették ezt a kérdeést, és kíváncsi lennék, hogy másnak is vagy csak nekem ? Azt mondta a doki, hogy nekik kötelező. Eddig ezt én mindig sértésnek vettem, azt gondoltam, hogy a korom miatt, esetleg egyből azt feltételezik, hogy nem akarom a babát. Csak azért írtam le, hogyha tőletek is megkérdezik ne vegyétek zokon!

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:


Semmi gond sem lesz!!! Egy hét múlva, már minden látni fogtok, amit látni kell. :)
szappanka
 
 


szappanka. Úgy legyen! :)

Végülis hogy döntöttetek bezárunk vagy még nem?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Lányok!

a 2015. ősztől próbálkozók topicban még mindig vagyunk jópáran, akik próbálkoznak azóta is. Sajnos sikertelenül. Jönnek hozzánk újak is. Gyertek át ti is és beszélgessünk!
Adjunk ötleteket, írjátok le melyikőtök milyen újabb vitamint, gyógynövényt, tornát vet be a siker érdekében. Biztassuk egymást! 
Azért hívlak titeket hozzánk, mert nálunk nagyon sokan babásak lettek, kevesen maradtunk, akik nem babásak, így haldoklik a topicunk. Ne hagyjuk, inkább fogjunk össze. Gyertek át! sok szeretettel várlak!



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: