Új privát üzeneted érkezett!

szia Böbe! Kép

Én messziről figyelgetlek titeket, mindig olvasgatom, miket írtok, csak most nem igen tudok hozzászólni dolgokhoz. Ma délután megyek orvoshoz, már nagyon várom. Ma vagyok a 36. napon. Kíváncsi vagyok, hogy mit mond a doki. Kérek drukkot, azt hiszem most rámfér.
(Nekem is mondta a párom, hogy igazán ledoktorálhatnék!) Kép Kép Kép Kép
Mindenkinek nagyon sok drukk-ot küldök, és kitartás!+++++++++++++++++++++++++++++++++
Sok puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Na végre, egy kis mozgás.... Kép

Sziasztok!
Zita, Kriszpy!
Én ma beszéltem a dokival, mivel mára abszolút elveszett minden remény - úgyhogy kezdem megint kedden a gyogyó szedését. Kép
Serophene? Azt mire szeded? Drukkolok, hogy felmenjen a hőd és megrepedjenek... Ikerbabák, az nem lenne csak az igazi!!! Kép
Kriszpy, ezt nézd: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Azonnal értesíts majd, mi van veled!

Csók

Böbe

Igen, 76 júniusi vagyok Kép
baba76
 
 


Szia Böbe! Kép

(Én '76.novemberi Kép )
Sajna ma csak későn jövünk haza, de írok.
Sok puszi! További szép napot Mindenkinek!
Kriszpy
kriszpy
 
 

 
 

Zituska28
A 7 mm-es nyálkahártya már jó, onnan már meg tudd tapadni a baba.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

Félig-meddig én is vagyok.

Jöttem drukkolni Kriszpy-nek. Nagyon várom a híreket! Kép Kép

Zita, már más is mondta, én is csak csatlakozni tudok: repeszteni!!!! Kár lenne értük, nagyon szépek. De lehet, hogy hétfőre már magától is megoldódik a probléma.
A nyálkahártya pedig még jócskán változhat. Ne felejtsd el a sok-sok fehérjét!

Böbe, nagyon sajnálom! Tessék emelt fővel nekikezdeni a következő ciklusnak! Csak az első néhány nap a nagyon szar, utána újra benne van az ember, és megy minden szépen. Kép
Majd, ha beveszed a gyógyit, ne feledd el a delejezést. Zitánál és nálam is bejött már! Kép

Az LH teszttel kapcsolatban: miért kell kínlódni vele? Nem értem, nem fér a makacs kis fejembe. Ígyis-úgyis rendszeresen megy az akciózás, akkor minek????? Ezt most nem személyesen rátok értem, hanem általában. Úgy tudom, hogy a med. centrumokban is rögtön ezzel kezdik. De ha vannak hormonvizsgálatok is, akkor... Nem értem.

Kedden megyek a Dokimhoz. Tegnap elvacakoltam az időt. Fáj a hasam, derekam, állandóan pisilni járok. Jól felfáztam megint, a fene egye meg, de legalább most hüv. ügyben minden rendben, ezt megúsztam (kopp-kopp-kopp). Nem kell még ezzel is kínlódnom. Érzem, hogy lappang bennem valami, szívja ki az erőmet.

Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Vera!Kép

Bocsi, a kérdésért, de most olvasom a tüneteidet: nem vagy te véletlen terhes????

Én bejelentkeztem hétfőre a dokihoz, hogyha addig nem reped meg magától, akkor repesztünk!Kép Ha meg addig megreped magától, akkor örülünk neki!Kép
A fene egye meg ezeket az LH teszteket, csak jól felidegesítettem magam rajta! Tényleg akció van anélkül is! Tanuljatok a hibámból, nehogy komolyan vegyétek, nem ér az egy kalap sz..rt se! Na, ezt most jól megmondtam!

76-osokKép, még eddig én vagyok a legbanyább, én februári vagyok!Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
azt mondta a doktor bácsi, hogy 3mm-es a petezsák, de jövő héten vissza kell mennem, újra megnézi. Kép
Viszont most megyek apához bújcizni, szép álmokat mindenkinek!
Puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Kriszpy
Hát ez szuper gratulálok! KépKépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kriszpy!

Eppen akartam irni, hogy drukkolok, de mire ideertem mar le is irtad, hogy 3 mm!!!!

Nagyon orulok, es kivanom, hogy minden siman es egeszsegesen menjen!

DODO

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Kriszpy!

Tiszta szívből gratulálok! Kép Kép Kép

Vera! Szerintem is gyanús lehetsz... Kép

Zita! Akcióra fel!!!!!!!!!!! Kép

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Nagyon szépen köszönöm, igyekszen élni a sok jókívánsággal. A jövő hét pénteki UH többet fog mondani, azért addig még izgulok, de nagyon vigyázok a picire, hogy ne legyen baja.
Mindenkinek kívánok babaesős tavaszt! És a nyarat mindenki kezdje POCAKOSAN!!!!!!
sok puszi Mindenkinek!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok!

Kép
Kriszpy! GRATULÁLOK!!!! Kép Kép Kép Kép Ez szuper!!! Vigyázz nagyon magatokra! Gondolom most a pénteki napot várod borzalmasan! Kép
Mondd, mit érzel? Hogy vagy? "Kismamásodsz"már? Kép

Zita, Böbe! Tudom, hogy így leírva a tünetek arra utalhatnának, DE NEM! Ez tuti felfázás. A múltkor is ugyanilyen volt. Nem tudom, hogy honnan a fenéből szedem össze, mert itthon vagyok szinte mindig (tanulok ezerrel), de ez az. Már a Férjem is ezzel nyösztet (meg van róla győzödve, hogy mégis sikerült, szegényke). Én nem kívánom magam ilyesmibe beleélni. Kedden megyek a Dokihoz, és majd Ő megmondja, mi a helyzet. Addig fel vagyok fázva, és kész!

Amúgy nagyon aranyosak vagytok!!! Kép Kép Kép Kép Kép Tudjátok, azért... bárcsak igazatok lenne! Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Vera!Kép

Én nagyon szorítok azért, hogy ez a "felfázás" VALAKI legyen!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Köszi, Zita!

Nagyon drága vagy!!! Kép Kép Kép Kép Kép Bárcsak ilyen könnyen menne!! Hmm... Kép
vera77
 
 


Szia Vera! Kép

Én is azt hittem, hogy felfáztam, meg hogy daganatom van meg ilyenek.........!
Tüneteim még annyira nincsenek, néha napján émelygek, NAGYON fáradt vagyok állandóan, egy nap alatt ki alszom a jövőhetet is, össze-vissza tudok enni dolgokat, persze utána rosszul vagyok. Néha fáj a gyomrom, és a tegnapi napig 10 percenkén jártam pisilni. Ez tegnap óta egy picit szűnt. Híztam másfél-két kilót, de az biztos a boldogságtól van. Végre kezdek a súlyomnál lenni. Kép Kép
Nagyon drukkolok neked! Várjuk akkor a keddet, és azonnal szóljál majd, hogy mizú?
Sok puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Vera!

Én azért bízom benne, hogy csak nem mersz hinni benne, hogy valaki jelentkezik nálad a pocakban... Mindenesetre drukkolok - hogy is fázhatnál fel, ha alkalmad sincs rá... Kép

Kriszpy, vigyázz nagyon a kicsire, nehogy valami bajotok legyen...
(az a másfél kiló egy kicsit sok lenne ennyi idősen, de ha elfér rajtad, egye a fene... Kép )

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Böbe! Kép

Én alapban hízókúrán vagyok, akkor szeretem ha 53-54-55kg vagyok, ami sosem jön össze, általában 53-nál megállok. De a munkahelyi dolgok miatt nem tudok jobban hízni. Sajna. Amikor a tesztet csinálta, akkor voltam 51 kg. Atikámmal 12kg-ot híztam, a szülőszobáról csontvázként jöttem ki. Semnki nem akarta elhinni, hogy szülni voltam az éjszaka! Kép
De atikával a lelki állapotom is teljesen más volt. Sokat sírtam...stb.
Most viszont egyfolytában jó kedvem van, és élvezem, hogy a párom mellettem áll. Egy új kapu nyílt meg a számomra, és ez nagyon szép helyre nyílt.
Bocsi, ha egy kicsit érzelgős voltam, de ez most valahogy kijött belőlem. Kép Kép Kép Kép
sok puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok!

Kriszpy!
Nagy- nagy gratula a pocaklakódhoz!!! KépKépKép

Vera!
A tüneteid alapján..., szóval én nem lennék ennyire meggyőződve arról, hogy ez nem lehet egy babóca. Kíváncsian várom a fejleményeket.

Zitus!Kép
Gondolok rád, hogy jól alakuljanak a dolgaid.

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Hééééé, Lányok! A végén még belémbeszélitek azt a babát! Kép Na, nem mintha bánnám. Én is elgondolkodok rajta, hogy mi lenne, ha mégis, de, ahogy Böbe is mondja, hinni nem merem. Várjuk ki a keddet. Majd akkor okosabb leszek.

Kriszpy, nyugodtan lehet érzelgősködni! Kép Egy kismaminak mindent lehet! Kép

Zita, mikor lesz hétfőn az UH? Nagyon várom a híreket! Kép

További jó hétvégét még erre a pár órára.

Üdv.: V.
vera77
 
 


Szia Vera!Kép

Annnnyira izgulok, mit mond neked a doki kedden!!! Nem akarok benned hamis ábrándokat kelteni, de én NAGYON szorítok, hátha mégis...Kép!

Én holnap du. 17.45-re megyek UH-ra, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakultak a dolgok odabenn! Kicsit elkezdtek fájdogálni a cicijeim, remélem azért, mert megrepedtek a tüszőcskéim!Kép

Most éppen nagytakarítok, ráadásul nagyon megszívtam a takarítónővel, akit hívtam segíteni, úgyhogy nem haladok vele úgy ahogy kéne! De azért este még kukk ide!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Hajrá Zita! Egyszer úgyis elkészülsz vele. Kép Kép

Majd gondolok rád este. Én éppen akkor leszek fogorvosnál. 99%, hogy húzás lesz. Szóval majd rád gondolok, hogy Neked most milyen jó! Láthatod a megrepedt tüszőcske helyét. Kép Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Kriszpy! Hogy te milyen mázlista vagy.... Én bezzeg olyan vagyok mint egy kicsi malac! Kép

Vera! Reméljük, sikerül beléd beszélni a babát...

Zita! Bízom benne, hogy minden OK a tüszőcskéiddel...

Nem tudom, tudtok e segíteni, de mitől lehet az, hogy olyan barnás az izé, amikor megjön? Progeszteronhiány vagy mi lehet az oka?

Segítsetek!

köszi

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Böbe, ismereteim szerint lehet progihiány is. Nálam ugyanígy szokott lenni, és kevés is a progim. De azért biztos, ami biztos legközelebb kérdezz rá a Dokidnál.

Zita, megy a drukk este! Nagyon kíváncsi vagyok!

További szép napot! Kép

V.
vera77
 
 


Zita!

Gyere már, mert meghalok a kíváncsiságtól! Kép

Meg persze a sajgástól is. Nemrég húzták a fogam, most már kezdem érezni. Kép Óriási gyökere volt.

Kíváncsi vagyok!!!! Kép
vera77
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Hol vagy? Kíváncsi vagyok a fejleményekre.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


SZIASZTOOOK!!!Kép

Itt vagyok végre! azt hittem már sose jutok ide!
Na! A tüszőcskék megrepedtek maguktólKép, a mnyh. 10 mm!Kép Nagyon örülök!!!KépKépKép

Vera!Kép Részvétem a foghúzás miattKépKép.
Holnap nagyon szorítok neked, tudod miért!Kép

Terika!KépKép Tegnap este nem tudtam a géphez jönni, mert késő estig takarítottam, meg a párom vmit töltött a netről, és nem engedte, hogy a géphez nyúljak! Hogy vagy?

Böbe!Kép Én is úgy tudom, lehet progihiánytól is, de nem törvényszerű, hogy attól van! Azért nem árt megnézetni! Bár a Closty állítólag javítja a progiszintet is!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Zita, nagyon örülök a jó híreknek! Kép Kép Kép Kép Ez már fél siker. Ugye, hogy ugye??? Kép Kép Kép Kép Most aztán türelem! Már nincs egészen két hét, amíg várakozni kell. Ez nagyon izgi!

Csináltam reggel tesztet. Negatív lett. Így már nem kell annyira szorítani nekem este. Majd azért megírom, mit mondott a Dokim, mert a 25. napos ciklusomat csak kielemezzük majd.
A fogam helyén hatalmas lyuk, nem is tudom, mikorra jön rendbe. Sajog is az arcom.

Szép napot! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt Mindenki! Mi a helyzet?

Voltam a Dokimmál. A felfázást most megúsztam, nem vészes. Sok-sok folyadék (eddig is ittam rengeteget, v.szeg már félig-meddig kigyógyítottam magam). Persze, ha rosszabb lenne, akkor vissza kell menni.
Miért jött meg 25 napra? Persze sok lehetséges ok van (most nem sorolom őket). Esetemben feltételezhető a sárgatest elégtelen működése, ezért a következő stimulát ciklusban majd kapok a closti mellé sárgatestet stimuláló szuri(ka)t is, és majd meglátjuk. Egyébként a closti adagja marad napi 1 szem, 5 napon keresztül a 2. naptól. Ez elég volt a múltkor is. Remélem, most is beválik.

Jelentkezzetek!
Zita, megy a drukk!
Kriszpy, hogy érzed magad?
Terika, Dodo, Böbe, felétek mi a helyzet? Remélem, senkit nem hagytam ki!

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!
Hogy vagy? fogfúzás Kép
Mit állapított meg az orvosod?

Zitus!Kép
Örülök a jó hírnek. Kép Innen már szinte egyenes az út az ikrek felé Kép . Továbbra is szorítok érted.

puszi: Terika
terika
 
 


Vera!
Most olvastam a soraidat.Bízom abban, hogy beválik neked ez a bogyó kombináció és sikerül a babásodás! Kép
Velem semmi érdekes nem történik mostanában. Érzek vmit a petefészkemnél.... Amúgy csütörtökön megyek uh- ra. Rám most leginkább az esélytelenek nyugalma jellemző.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Szia Vera Kép

Mostmár ebben a hónapban babád lesz! doki bá megmondja, mit szedjél, és csatlakozhatsz a "rosszul vagyok" csapatához. Kép Én sosem gondoltam volna, hogy fogok még "örülni" ennek az érzésnek. KépKépKép
Én köszi szépen, megvagyok. Nagyon változó, van amikor semmi bajom de egyszercsak jön egy roszzullét. Még mindig nagyon fáradékony vagyok. Át tudnám aludni a napokat! Kép
Sok pusza!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok! Kisütött a nap!!! Kép
Bocsi, hogy így eltűntem,de bent is és családilag is elég sűrű az élet: két hét múlva asszony leszek! Kép

Zita! Tiszta szívemből örülök!!!!! Olyan helyes ikerkocsikat láttam, mikor a múltkor a barátnőmnek néztünk babacuccokat... Kép

Vera! Nagyon sajnálom,de legalább a felfázás nem komoly és nincs nagyobb gond... mindenesetre azért majd mesélj, mitől lett 25 napos a ciklusod... Kép A fogorvos miatt részvétem... A nőgyógyit már kezdem "megszokni",de a fogorvos grrrrr...

Nekem tegnap kellett az első clostit bevenni, egyelőre a kihűlés határán leledzem (36 C, no de ez a normális), várom a hatást... 6-án doki!!!

Legyen szép napotok!
Puszi
Böbe
Ui: Kriszpy! Te kis mázlista Kép
baba76
 
 


Vera!

Koszi hogy hianyoltal, jol vagyok, de mostanaban nem tortenik semmi velem, azon kivul, hogy vasarnap megjott, bar nem is nagyon szamitottam ra hogy most sikerul. De legalabb 28 napos volt a ciklusom, annak legalabb nagyon orultem.
Szoval most ujra closti, de emelt adagban, 2.5 szem naponta, hogy emelkedjen a progiszintem is.
Neked miert nem a clostit emelik? Nekem a dokim azt mondta, hogy a clostitol no a pogiszint is, en azert kapok most tobb clostit!

Azert orulok, hogy nincs felfazasod, vagy nem olyan veszes.

Terika!

Hajra a csutortoki Uh-hoz! Remeljuk szep dolgokat fognak latni odabent!

En jovo penteken megyek. Addig erlelem a kicsikeket.

Böbe!

En is tegnap vettem be az elso clostit!
Mi akkor nagyon egyutt mozgunk! Egyutt is fogunk tologatni 9 honap mulva, ok??????

Kriszpy!

En is szeretnek hamarosan a rosszul erzem-taborban lenni!!!!!! Vigyazz magadra!

Zitus!

Juj, de izgi, mar csak 10 nap kb, igaz, es kiderul!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!

Remélem, igazad lesz!!!! Kép

(annnnnnnyira szeretnék reggelente émelyegni.... Kép )
Puszi
Böbe
baba76
 
 


Terika, megy a drukk a csütörtöki Uh-hoz. Majd jelentkezz utána.

Kriszpy, hidd el, hogy most sokan irigyeljük a fáradtságodat és a rosszullétedet! Kép A babásodással várnom kell kicsit, hiszen ez még most pihenős ciklus. Kb. 2 hét múlva indul újra a closti-szedés.

Böbe, remélem nem felejtetted el megdelejezni a clostit, mielőtt bevetted. Tudod, ez már bevált Zitánál és nálam is. Ha elfelejtetted volna, még most pótold be gyorsan. Kép
Biztos magyarázat nincs rá, mitől lett 25 napos a ciklusom. Nagy valószínűséggel a sárgatest nem működött megfelelően, hiszen a méhnyálkahártyámmal minden O.K. volt. Olyasmiket mondott még a Dokim, hogy pszichés, fizikai megterhelés, hormonális problémák. Ebből nálam ez utóbbi jöhet szóba.

Dodo, gratulálok a 28 napos ciklushoz! Kép Hidd el, már ez is eredmény. Én is úgy tudtam örülni, mikor beállt. Most pedig megint vacakol itt nekem.
Az igaz, hogy a több clostitól nő a progiszint is, de azzal együtt több petesejt érik, nagyobb az esélye a cisztásodásnak is, és egyáltalán nem garantált az, hogy elégséges lesz tőle a sárgatest működése. Nálam már az 1 szem is szép peteérést produkált, csak utána voltak gondok. Ezért inkább majd a sárgatestet késztetjük fokozottabb működésre a ciklus második felében némi kis szurival. Termeljen csak jó sok progeszteront. Ha pedig sikerül a teherbeesés, akkor jön rögtön a progipótlás is. Addig hagyjuk, hagy dolgozzon a szervezetem. Remélem, hogy beválik ez a taktika.
Az az igazság, hogy szívem szerint én is több clostit szednék, biztos, ami biztos, de megbízom a Dokimban. Igazából én is a kis lépések híve vagyo. Nem tudom, ki szokta írni, hogy ne lőjünk verébre ágyúval?! Na, ezzel teljes mértékben egyetértek.
Épp tegnap mondta a Dokim, hogy ha ez a ciklus sem lesz sikeres, akkor utána megcsinálja a HSG-t. Ha azzal minden rendben, akkor utána nem rabolja tovább az időmet, segít med. központot keresni. Így is sikerülhet persze a dolog, de közben nekem telik az idő. Közben mi már megbeszéltük a Férjemmel, hogy idén még nem megyünk med. központba (ennek sok oka van). Mondtam is a Dokimnak, hogy ha orvosilag még megoldható, akkor kísérletezgethetünk nyugodtan. Ebben meg is egyeztünk. Kép

Zita, megy a drukk ezerrel! Te leszel május hónap kismamája! Kép Kép Kép Ki is akar még csatlakozni? Gondolom, mindenki. Kép Lányok, én hiszek abban, hogy előbb-utóbb mindenkinek sikerülni fog.

Bocsi, hogy ennyit fecsegtem. Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok Csajszik!Kép

Végre itt vagyok, már alig vártam! Most fejeztem be a nagytakarítást VÉGRE!
Köszönöm szépen a sok-sok drukkot, olyan aranyosak vagytok!!KépKép Én csak óvatosan merek reménykedni!

Vera!Kép Örülök, hogy nincs komolyabb gyulladásod! Meglátod, ha most még a sárgatesteket is felpofozzátok, meg lesz a siker!Kép
ez a mondatod NAGYON jól esett, könnybe lábadt a szemem:
"Te leszel május hónap kismamája!"
bárcsak így lenne...!Kép

BöbeKép, DodoKép
Tessék delejezni azt a bogyót!!!! Nagyon szorítok nektek, hogy 9 hónap múlva együtt tologassatok!KépKépKép (mondjuk velem együttKép)

Terika!Kép Nagyon izgulok holnap érted!Kép Remélem tudunk dumcsizni hamarosan!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is...

Dodó!Kép
Én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz látható holnap! Már két napja szenvedek: reggelente hányingerem van, a pocakom meg nyilall... (14. nap a mai)

Vera!Kép
Én is biztos vagyok benne, hogy előbb- utóbb mindenki pocakosodni fog.Kép

Zitus! Kép
Aranyos vagy!Kép
Már dumcsizhatunk...

puszi: Terika
terika
 
 


Terika
Nagyon gratulálok neked, látom nagyon sok mindenről lemaradtam. Tényleg babás vagy...KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!Kép

Aranyos vagy, DE: Ne gratulálj, mert korai lenne. Szó sincs az én esetemben babásodásról. Félidős uh- ra megyek holnap, megnézni a tüszőcskéimet....

Terika
terika
 
 


Terika
Bocsika, de azt hittem...hogy már inszem után vagy 14. napon. Ezért gondoltam, hogy baba van a dologban, meg a reggeli hányinger, feszülés.Akkor nagyon félre értettem valamit. De azért úgyan úgy szorítok neked. KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

A várva- várt uh eredmény a következő:
- mnyh: 9.3 mm Kép
- jobb oldalon 22 mm- es tüszőcske Kép, ami bármikor repedhet ( szerintem ma délután ez meg is történt, mert nagyon fájt a jobb oldalam)
- a bal oldalon már nem volt látható semmi, de elképzelhető, hogy ott is volt tüszőcske és azt éreztem tegnap ill. tegnapelőtt - de ezt már sosem fogjuk megtudni
Majd meglátjuk, hogy mindez mire elég. Ha nem sikerül, akkor újabb Clostis kúra következik.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Én ezen a topicon új vagyok, de sorstársatok. 3*1 closti..., szép adag, mi?

Böbe

Most lesz az esküvőd? Nekem tegnaphoz képest egy hónap múlva.

Dodo

Én is veled egy napon kezdtem el szedni a bogyót- reméljük ez mindannyiunknak szerencsét hoz! Drukkoljatok, hogy most csináljon nekem peteérést! (múlt hónapban nem volt 2*1-től.)

sziasztok!
cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Sziasztok!

Terika, Kép Kép Kép Kép Kép Kép Tudtam, tudtam!!! Kép Ez gyönyörű eredmény. Akkor most nincs más hátra, mint két hétig várakozni. Ez nagyon izgalmas időszak. Minden hétre jut valaki, akinek lehet drukkolni.

Cica, ez tényleg jó kis adag. Hátha ez már meghozza a kívánt hatást. Kép Mióta szeded a clostit?

Előre is gratulálok az "asszony lesz a lányból" csapat tagjainak! Kép Kép Kép Kép

Bár clostimentes ciklus van, azért megsúgom, hogy most hétvégén lenne nálam aktuális egy jó kis tüszőrepedés.
Kibabráljunk a világgal, és mindenkinek májusban költözzön be a pocaklakója? Mit szóltok hozzá? Kép

Üdv, V.
vera77
 
 


Vera!Kép

Olyan aranyos vagy!Kép Kép Kép
Annyira jó, hogy így tudunk lelkesedni egymás eredményéért, mint ahogy te is teszed most ezt az enyémért!Kép
Nekem tetszik az ötlet- a májusi pocakosodást illetően.
Szorítok érted!!!( magam miatt csak azért nem, mert úgy gondolom, nem lehetséges az, hogy most is már az első kúra hatásos legyen)

Cica!
Üdv itt! Reméljük, rád is hat majd a sok- sok drukk a részünkről!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Terika!Kép

Most értem haza, de gyorsan bekukkantottam, hogy mi újság!
SZUPER!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép
Akkor együtt...OK?

Cica!Kép

Nem semmi az adagod! Nagyon szorítok, hogy legyenek szép tüszőcskéid!KépKép

Vera!Kép

Hétvégén hajrá!KépKép Most, hogy nincs gyogyi, nem is néznek UH-n?

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita, most nincs UH. Ez mindenféle szempontból pihenős ciklus. Kivéve egy valamit.Kép
A tüszőrepedés ideje miatt kérdezed az UH-t?
Egyébként, nem tudtál aludni az éjjel? Kép

Terika, én is csak akkor vagyok ám ilyen lelkes, ha nem az én bőröm van vásáron. Kép Miért ne lehetne már az első kúra hatásos? Hány ilyet láttunk már? Pozitív hozzáállás!!!!!! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Zita! delejezem, delejezem, be veszem és feszülten várok - egyébként pedig csatlakozom: én is májusi babásodást szeretnék!!!!!

Terika! Gratulálok!!!!! Kép

Cicamica! Május 15 a nagy nap és napról-napra izgatottabb vagyok (amire szerintem a clomifen is rátesz Kép ), így szerencsére nincs sok időm a lesz e baba témán görcsölni!

Köszönöm a gratulációt! Kép

Vera! Biztos ez a mostani lesz a nagy alkalom!!! Most, hogy nem is várod...

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!Kép

Vera!Kép

Igen, a tüszőrepi miatt kérdeztem!
Az ilyen "pihenős " hónapban szoktak jönni a meglepi babák!KépKépKép
Este elmentünk kicsit kikapcsolódni, és akkor értünk haza, amikor írtam!Kép Na, reggel alig bírtam felkelni!

Böbe!Kép

Minden OK, amit írtál, csak NE feszülten!!!
Ja, és sok boldogságot!KépKép
Mekkora dínom-dánom lesz?

Én most úgy érzem - pedig nem akarom - hogy nem jött össze most... Persze nagyon szeretném, meg minden, de ez az érzés miatt nem akarom beleélni magam!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Vera!
Persze, hogy hatásos lehet már az első kúra is - ezt már tapasztalatból tudom. Csak azért kételkedem, mert egyszer már volt akkora mázlim... Azért most is jólesett a bíztatásod. Kép
Megy a drukk hétvégén Kép Várjuk a meglepi - babát!

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!Kép

Nem vagyok éjjeli bagoly, de megint most jutottam csak a géphez!KépKép

Terika!Kép
Úgy látom, téged ma is lekéstelek, de hátha holnap "találkozunk"!Kép

Kellemes hétvégét mindenkinek!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: