Új privát üzeneted érkezett!

ma reggel foztem kvt paromnak de  nem izgatott fel a szaga, pedig mar akkor semm ereztem annyira jol magam, gondoltam ehes vagyok ennem kell.
elkezdtem fozni, jottek a szagok, kozben mar egyre szarabbol ereztem magam, meg nem ettem semmit, gyerunk, kakao egy szelet vajaskenyer.
na ez utan, a szagoktol talan, mar jon az ebed illata, foleg a huslevese, visszanezett a kakao..
hat en nem tudom, nem ereztem h. a tej romlott lett volna, soyatejbol csinaltam. Igaz mar kb 7 napja a hutoben van, az van raairva h. 5 napig jo felbontas utan, de a  multkor 2 hetig ittam..

sztetek remenykedhetem vmi jo kis kariajiban?
amugy semmi mas bajom nincsen..
20140211131327
 
 


Mennek a drukkok!!! A reggeli rókakoma elég bizató jel :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika, nem hinnem h jo jel volt:( attol tartok vmi rosszasag. Megint hoemelkedesem van.. es ez megy napok ota..
ez is lehet az utrotol??

20140211131327
 
 

 
 

Hőemelkedés lehet tőle, mármint reggel. Ha napközben is magasabb a hőd, akkor az inkább betegség. De reméljük a legjobbakat :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


hat ez az, en reggel nem merem, hogy ne legyek ideges :) , de most megint ereztem, es magasabb, de nem ertem. ha beteg lennek mar ki kellett volna jojjon, napok ota ez megy, tolem szokatlan:(
ki tudja ezek a hormonok amiket kaptam nalam hogy jonnek ki.. lehet epp igy..
amugy szerencsere nem faj semmim, a reggeli kis hanyast kiveve tenyleg semmi bajom.


20140211131327
 
 


Regi!!!

Nagyon remélem hogy nem vagy beteg!!!!!
Hanem csak terhes!!!!!!!
Nagyon szurkolok!!!!!!
Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


Ugy tunik csak beteg vagyok.. es szomoru is... :cry:
Megjott...meg nem 1000el de erzem h jon...mar volt nkis barnazas...
Remelem a kov sikrrul!
reginand1pont0
 
 


Itt vagyok, visszaolvasok!
pannuska12
 
 


Na, 2 oldalt visszaolvastam, csak látom aggódtatok! Tök jól esik!
Az a helyzet, hogy megvagyok, rossz pénz nem vész el. Vettem számítógépet e helyett az ősrégi helyett, persze nincs üzembe helyezve. Ezerrel ment az étkező és konyha rendbe tétele. Minden nap jött valaki vagy a festő vagy az asztalos, vagy a tesóm vizet szerelni ( hosszabbítani a lefolyócsöveket, mert nem ért el ). Igazából semmi ment simán, mindenben volt valami gebasz. Anyu főzött ránk még vasárnap is! Kicsit cikisnek éreztem, hogy ennyiszer rákényszerülök és őneki több munkája lesz, úgyhogy a kaját is hordtam. Apukám csempézett, járólapozott. Mi meg ott ahol tudtunk segítettünk. Nagyon készen voltam, minden az ég világon koszos volt. Most szombaton este fél 10-kor végzett az asztalos ( 1 szekrényajtó, néhány takaróelem még hiányzik persze). Tegnap kezdtem el rendbe rakni, ma végeztem. Basszus 2 helyiségen átment az a genya fehér por ( festés előtti glett csiszolás) és mindent át kellett mosnom. Fájnak a kezeim, meg a térdeim. Nagyon el vagyok szokva.... szóval tápos vagyok. Ma már jobb a helyzet, tiramisut is csináltam. Anyu holnap és holnap után is dolgozik és így magamra vállaltam a kaja készítést. Gondolhatjátok, tiszta ideg voltam, hogy nem lesz kész a konyha, én meg elvállaltam a munkát. Alig vártam, hogy legyen egy kis időm rátok! Magamra már úgysem jut,leszarom. Szemöldököm egyenlő egy bozótossal, lábam olyan mint a páromé.... a többit már el tudjátok képzelni. Úgy kapkodtam össze az ajándékokat is.
Amúgy minden oksa, fáradt vagyok, mint mindig. Nekünk könyvelőknek ez a 12.20. a világvége, munka ezerrel. Munkahelyen is pörgés, itthon is armageddon, DE MOST VÉGE!!! Már csak a számítógépet kell kicserélni, szombatra ígérte magát a srác, hétfő van. Mindegy.
Várom nagyon a januárt, végre zabálhassam a clostilbegytet. Totál elhatároztam és teljesen biztos vagyok benne, hogy terhes is leszek. Kész passz!!! Ügy lezárva. Nem szarozunk. Elegem van a munkahelyemből, szabadulni akarok. Csak így tudok. Most jó helyen lesz.
Na röviden ennyi, még visszaolvasok.
Puszi
pannuska12
 
 


@gabci75:


Utólag is boldog névnapot!
pannuska12
 
 


@reginand1pont0:


Regi, hát megvolt az első inszemed. Nálam nem csináltak ilyesmiket. De most megjött vagy nem???? De érzem rajtad, hogy ideg vagy. Vagy csak izgulsz????  Az 1. inszem még nem jelent semmit, főleg nem azt,hogy nem sikerül a 2. Nézd meg Gabcit... nézz meg engem. Egyikünknek így, másikunknak úgy. Teljesen kiszámíthatatlan. Nálam semmilyen tünet nem volt, akkor jöttek miután a menzesz megjött volna, addig semmi. Lehet nálad van/lesz, lehet most görcsölsz kicsit, mintha megjönne, barnázol. Még semmi nem biztos. Bízd magad a jó Istenre. Komolyan mondom. Én rá bízom magam, majd ő eldönti, mi legyen. Szépen kivárjuk! Ugye?


pannuska12
 
 


Csajszikáim,
mindenkinek boldog karácsonyt kívánok és 5-6 gyerekben gazdag boldog új évet !
Ezer puszi mindannyiotoknak!
pannuska12
 
 


Na végre Pannuska!!!

Hiányoztál már nagyon!!!

Akkor kidolgoztad így évvégére magad rendesen.
De nembaj szép lesz a ház,és jöhetnek a csemeték!!!!

Januárban pedig majd nyugisabb lesz és lesz időd ránk is és magadra is!!!!

Regi!!
Sajnálom hogy megjött de azért még lehet reménykedni. De ha mégsem sikerült akkor a második fog!!!
Én szurkolok nagyon!!!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt és babás  2014-es évet kívánok!!!
Sok Puszi mindenkinek!!!!

gabci75
Érd
 
 


Pannus, dejo hogy megvagy:) orulook hogy "jol " vagy!

Ja tudom persze, de gondoltam ez a karacsonyi ize vmi szerencset hoz.. hat nem :( raadasul csinalni kell a dolgokat es gorcsolok, semmihez semmi keedvem :(

20140211131327
 
 


HOgy vagytok Lanyok? mindenki jol teleette magat ?:)
20140211131327
 
 


Sziasztok,
üzembe helyeztem az új gépemet. Állat! Egy-két programot meg adatot át kell tenni, úgy majd még dolgozni is tudok rajta. Itthon vagyok, de már unom.
Jól tele ettem magam, és észre vettem, hogy szépen lassacskán hízom. Most odafigyelek.... Úristen, én meg az odafigyelés.... ezt még én se gondolhattam komolyan??!!!
Regi jól vagyol?
Többiek szabin vannak? Vagy miért nem írnak?
Szilveszterezni mentek? Mi itthon ülünk szokás szerint. Ezt is unom. Apánkat elhajtottam focizni, tök izomláza lett és én rögöhök rajta, erre duzzogni kezdett. Normális? Mármint ő.
Ja, most voltam félidős karácsonykor, rágyúrtunk... most azt hiszem sikerült! Tényleg bízom benne, habár rögöhök magamon! Talán-talán... Hét vége fele kiderül, megjön-e. Már ha jól számoltam, de amennyire szét voltam esve az utóbbi időben, az sem biztos. Nem veszem komolyan ezt a dolgot, laza vagyok vazze... Ha most nem, majd januárban megcsinálja a doktor bácsi! Hú, de hülye vagyok. Most megyek, még van símitani való a konyhán: az ajtó tokot akarom lefesteni mégegyszer, meg egy helyen rá kell javítani a festésre.
Még jelentkezem.
Puszi
pannuska12
 
 


Pannus, cssak pozitivan! : :)
:)
En majd az uj evben keszek csak kozepidos, mi is ragyurunk ha kell ha nem. Nem akarok megegyszer odamenni!
Inabb a fogor os, es oda is mennem kell :)

Jol vagyok ,csak neha kiakadok meg. Ma elmentem fulakupunkturara. Tele van szurva afulem :D
Stresszoldas.
Jah, karacsonykor jol felontottem a garatra, kellett.. n,alunk voltak a haverok, nem vontam ki magam..
Meg lesz idom visszafogni magam.
Szilveszter? Hazibuli, megyunk vhova, haverhoz, de nem sokaig.
Buek!!!
reginand1pont0
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Tegnap voltam az altató orvosnál,minden rendben altatható vagyok. De addig nagyon vigyázzak hogy meg ne fázzak mert akkor elmarad. Még jó hogy szedem a méhpempőt az majd megvéd!!!

Csütörtökön megyek a dokimhoz ultrahang és felírja a szurikat,azért már várom azt a napot amikor visszateszik majd a kis bogyókat!!!

Mi nem megyünk szilveszterkor sehová,itthon leszünk. A párom is 2.-án éjjel megy majd törökbe.
Sziszát már rég láttam!!!!
Hol vagy??

Pannus biztos szép lett a lakás!!!


gabci75
Érd
 
 



BUÉK!!!!! BUÉK!!!!! BUÉK!!!!!

Boldog Babás Új Évet Mindenkinek!!!!!!!!!
gabci75
Érd
 
 


Hahóóóó Lányok!!!!


Ébresztőőőő!!!!!


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!Bocs,hogy eltűntem,de nagyon zsúfoltak voltak az elmúlt napok!
Elsősorban mindenkinek nagyon boldog babákkal teli új évet kívánok !!! :)

Regi most akkor veled mi van?megjött rendesen?mikor lesz a kövi?sajnálom ám,hogy ez nem sikerült,de nagyon jól viseled!

Gabci na mizus?mikor kezdtek?ma voltatok uh-n ugye?nagyon izgi!!!mennyi lett a gyógyszerek vége?

Pannus örülök,hogy minden rendben veled,csak a lakást szépítgettétek :)
Veletek most mi a helyzet?ti most inszemeztek még ugye?mior,merre mi lesz veletek?

Már nagyon várjuk mi is a februárt :) jövőhéten hívom majd őket,hogy mi a helyzet,kell e valamit újra csináltatnunk?
Amúgy velünk minden oké most éljük újra a nászutas heteket,minden rózsaszin ködben és ez nagyon jó :)

Vigyázzatok magatokra!
Puszi
szisza87
 
 


Na itt vagyok,csak a páromat készítettem mert ment törökbe. 
Majd kedden jön haza.
Szóval,voltam ma uh-n,de van egy kis tüszőmaradványom és ha hétfőig nem szívódik fel akkor csak a következő ciklusban kezdünk.
De én remélem hogy felszívódik,nem tudom miért van ez de már volt egyszer ilyen amikor valamelyik inszem előtt ugyanígy jártam akkor is elmaradt. 
Úgyhogy nem tudom mennyi lesz a szuri de talán hétfőőőn!!!!!!!!ÜvöltésÜvöltésÜvöltés

Nincs kedvem menni holnap dolgozni!!!!!!Üvöltés

Na puszi lányok!!!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Szisza, igen, megjott rendesen, meg jobban is mint szokott. Az meg hogy jol viselem? mit tudok tenni? kiborultam elegge azert karacsonykor, aztan 30an elmentem egy fulakupunkturas kezelesre, stresszoldasra. Lehet hasznal, ezert van a leszarom :)
masreszt meg eleg idegesito, ill rossz erzes vagy nem tudom mi, mert mindenki terhes korulottem, es ez igy van, nem viccelek.. aki nem annak vagy most szuletett, vagy mar nagyikoru..meg karacsony elott megtudtam h. egy masik kollegano is terhes , o 15 hetes.. nyilvan eleg hamar sikerult. aztan egy ismeroseknel akik uj par, jon a 3. marmint a holgynek, mert van 2 az elozo kapcsolatbol.. csak ugy jott. midnegyik dohanyzik, full egeszseges eletmod..
aztan most meg hogy az egyik kolleganknak is jon a baba.. neki is a 3. a parjanak az elso.. a parja annyi mint en kb. o meg 44 koruli.. na igen, o tenyleg egeszseges eletmodot folytat.
Azert adja az elet kemenyen :)

Nem akarok odamenni megegyszer, nagyon bizom meg ebben a honapban! nem LH tesztelek semmi, csak egyutt leszunk, ha kell ugyis jon, nem?

Gabci, minden rendben lesz, nyugi :) Nekem sem volt kedvem ma menni, es hetfotol meginkabb nincs:(
nagyon gondolkozom a tpn.. de az csak 60%...:( es rohadt keves..

Jok legyetek!

20140211131327
 
 


Na jólvan lányok,így eltünni mindenkinek,azárt ezt ne csináljátok máááár!!!!!!!

Voltam uh-on,sajnos nem szívódott fel a tüszőmaradvány. Kaptam rá gyógyszert és mosz 1napig reggel este 1-1 szemet kell szednem. Ha megjön telefonálnikell és megyek uh-ra megint,aztán a 20-ik napon kezdődik a szuri,remélem már tényleg!!!!!!
Úgyhogy Szisza együtt kezdünk!!!!! És remélem együtt is szülünk!!!!!
Meg a többiekkel is!!!!!!
Puszi!Csók
gabci75
Érd
 
 


Gabci,
sajnalom hogy nem ment el az a franya tuszo! :(

de Hajra fenruar!!! :) nemsokara itt van mar ! :)

itt nincs semmi, jarok melozni amit utalok...
20140211131327
 
 


Ma van a szülinapom, pálinka 2db, nospa 2 db,algoflex 2 db, mai kaja 2,5 pogácsa. Hajrá!
pannuska12
 
 


@gabci75:


én még ilyet nem hallotam, mi ez gabci?

pannuska12
 
 


@reginand:


Regi, használt ez az akupunktúra! De ne izéljé, mert a csapatban van bagós nem? Na ki is az? Én. A cigi nem egészséges, tudjuk, de köze sincs a teherbeeséshez.
Természetesen körülöttem is mindenki gyerekes már, zavar, hogy amíg én egyedül! a postára megyek, addig mindenki más az iskolába megy a gyerekért!!!! Ez van, mi is leszünk anyukák! Nekünk az van megírva, ÉS EZ MINDENKINEK SZÓL (Szisza,Gabci, Hugika, meg aki olvassa), hogy EZ AZ ÉLET NEM AZ EGYSZERŰ ÉS KÖNNYED UTAT ADTA nekünk, mi nem esünk teherbe csak úgy, mint mások. Mi hiába akarjuk nem sikerül. Nekünk valamiért ezért küzdenünk kell! Nem adják könnyen!!! DE NEM ADJUK FEL!!!! Akármilyen nehézség is jön!!!! És annál szebb lesz, mikor sikerül!!! Mi nem egy kölöncnek, hanem egy KINCS-nek fogjuk tekinteni a gyerekeinket!

Pozítiv gondolkodásom nem véletlen! Holnap kezdem zabálni a closty-t, úgy számolom, 20-a körül inszem. És 100 %, hogy terhes leszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Mert ha nem, meghülyülök és akkor nem tudom hogyan raktok helyre csajok!)
 Tegnap jött meg, olyan görcseim vannak.... majd a pálesz oldja egy kicsit.

Puszika
pannuska12
 
 


Pannus, jo hogy itt vagy:)
na igen, mi nem a konnyebbik utat valasztottuk, kaptuk, de remelem megeri.
es igen, hajra inszem :) ha nekem kellene esetleg akkor mi 31 en megyunk sztem.


Inszem utani ciklusotok milyen volt?? elkezdett fajni a cicim, elegge:( ez vmi maradvany? mult honapban mondjuk nem fajt.. akkor most felborultak ahormonjaim vagy mi?
faj a hasam is :( nyugtassatok meg hogy ez full normalis jelenseg..
eppen azt erzem mint inszem utan a pocakfajassal kapcsolatban.

20140211131327
 
 


Sziasztok lányok!

Pannus így utólag BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :)
Nagyon igazad van!Ezeket a pozitív gondolatokat már szeretem!Akkor most 20-a körül kezdetek?de JÓ!!!Mennek a drukkok ezerrel!Ez most sikerülni fog az tuti,de ha mégsem (amit kétlek) akkor lombik jön utána?

Gabci nagyon sajnálom,hogy nem tudtatok kezdeni,de nagyon jól hangzik,hogy majd most együtt végig csináljuk :DSzupi lenne!Ti majd hány babót akartok vissza kérni?Lehet,hogy már kérdeztem,nem tudom...Mi 3 szeretnénk.Nagyon jó lenne,ha ikrek lehetnének.Nekem is iker tesóm van és nem cserélnék senkivel!Imádom őt!Jó lenne,ha a gyerekeim is úgy nőhetnének fel mint mi.Tudom,hogy nagy meló,de én akkor is beválalnám :)
De most egyébként nem értem ám,hogy neked hogy is volt?Megjött a menszid,bementél.Utána küldtek egyből az altatós orvohoz?De mire szúrhattad volna magad addigra már elmúlt volna a menszid?Vagy ennek ez az üteme?Annyira nem vagyok ám képben és nagyon félek,hogy megint húzni fogják az időt és nem tudunk februárban kezdeni :( Tegnap felhívtam őket,hogy mikor lesz a lombikos tájékoztató.Január 21.-én kell majd mennünk,persze 2 órára...megint kell egy szabad nap.Gondolkodtam,hogy beadom írásban,hogy lombikozunk.Megkérdeztük az ügyvédünk és ő is azt mondja,hogy írjak egy sima levelet amiben benne van és vetessem át vele.Hát majd ez lesz,mert így el kell engednie fizetetlen szabira amikor vizsgálatra megyünk.Így nem megy el a szabim se :) Majd csak igazolást kell kérni a dokitól.
Már nagyon várom,hogy február legyen :D

Regi neked a görcsbe nem tudok segíteni,mert én ezt nem éltem át,de gondolom,hogy a hormonok miatt (amit kaptál) intenzívebbek az érzéseid!

puszi lányok!
szisza87
 
 


Na itt vagyok!!!!

PANNUSKA BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT!!!!!!!

Szóval Pannus nem tudom mi ez de sok nőnek volt már ilyen ahogy olvastam a neten. Ennek magától fel kellene szívódni de án most kaptam rá gyógyszert hogy tuti legyen. 
Szisza!!!
Igen ez a menete,mert mindíg a 20.-ok napon kezdődik a hosszú protokrll,és állítólag az első mindíg hosszú-. De előtte már az altató orvoshoz menni kell a leletekkel,hogy altatható vagy-e.De gondolom a tájékoztatón el mondanak majd mindent. 
Mi is hármaz akarunk visszakapni,aztán ha kettő marad az sem baj,sőt jóóó is lenne.

NA MEGYEK FŐZNI MERT ESTE MEGY A PÁROM KI!!!!

Puszi!!Csók

gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Az jó,hogy kaptál gyógyszert,nem pedig majd meglátjuk...Olyan jó lenne ha együtt kezdenénk :D Én nagyon bevagyok már indulva!Állandóan ezzel is álmodok :) Ugye jól tudom,hogy mi mondjuk meg,hogy mennyit szeretnénk,hogy vissza ültessenek?Ti is akartok majd fagyasztani belőlük?Én minden képpen szeretnék,mert akkor nem kellene annyi hormont beszúrni,hogy nőjenek,meg sokan legyenek...Na de majd meglátjuk mi lesz :D tervek vannak :)

Puszi csajok!
szisza87
 
 


Sziasztok !

Regi, tuti hormon miatt változott nálad most a helyzet! Kicsit megborul a dolog, aztán visszaáll.
Szisza, nagyon be vagy indulva, bárcsak mehetnél már!!!! Pozítivan állsz hozzá és ez tök jó!
Gabci, akkor jól benyaltad, a rohadt életbe miért pont most? és miért pont nálad?
Én most szedem a closty-t, jövő szerdán megyek ultrahangra, már nő a hasam, mondtam is a hasamnak,hogy termeljen-termeljen és jókat. Én meg azon agyalok, hogy tudjátok, most csak 1 petevezetőm van bal oldalon és múltkor a jobb oldalon tapadt meg, tehát nem megy esetleg a balon? Értitek? Nem ám az lesz, hogy bal oldalon nem sikerül vazze..... Akkóóóó mi lesz??? Na, el hessegetem ezeket a baromságokat!!!!!
Természetesen múlt szombat óta egyfolytában dolgozom.... mosott szar vagyok. Tegnap este meg hánytam, csak úgy. Szar volt a gyomrom, ittam tejet, aztán szénsavasat, még mindig szar volt. Este 10 körül meguntam=pálesz. Levert a víz és már rohantam is, úgy megkönnyebbültem gyerekek! Remélem nem nyalok be semmi bacit!
Puszi nektek!
pannuska12
 
 


Pannus , hat remelem ill nem hiszem hogy visszaall, mertha esetleg most nem jott volna ossze, akkor  a kov. ciklusban megint kapom a dolgokat :(
es remelem nem rossz iranyba tekerte meg a dolgokat..

Es butasagokon meg ne agyalj! menj szurass te is a fuledbe tut :) jo am :) laza leszel mint a rigalanc:)
sztem meg olyan sokat ne termeljen , mert az sem jo! inkabb keveset ,de az tutkeraj legyen :)
Te is szeretnel ikreket?

en mondtam a paromnak h. sztem most sikerult es ikrek :) hat jot nevettunk rajta, merthogy o iker de ketpeteju, es allandoan mondom, h ez nem oroklodik, marmint igy h. o a ffi, csak akkor ha no lenne.. de mivel most en kaptam hormont, hat eloferdulhet.

nagyon faj a cickom.. eg inkabb. reggel azt hittem kidorzsolodott, de nem lattam rajta. De a merete nem valtozott, de faj.. es a hasam is. Gorcsol, olyan mensisem.. amugy jol vagyok! :)


Gabic, igyal te is paleszt amig lehet. SZisza, Te is! :)

Jo hetveget!
20140211131327
 
 


mi van veletek Lanyok?

Nekem egyre jobban faj a cickom.. de nagyon szinte elviselhetetlen :(
20140211131327
 
 


@reginand:

Szia,


Mitől fáj a melled? Basszus el kéne menned vele vhova nem? Mi történhetett veled?
Én nem szeretnék ikreket, először csak egyszerre egyet kérek! Kezdésnek kettő ?! Atyaég! Meg is hülyülnék! Nekem elsőre egy lesz és az fiú lesz. Ennyi!
Képzeld, az ismerősöm, aki lombikon volt és sajna nem sikerült neki úgy volt,hogy most januárban ismét mehet.
Na de.. jön a csavar: nem jött meg neki 39 napja. Migrénes fejfájása volt pár napig. Azt mondták neki ez a fejfájás volt a menzesz időszaka, de vmitől nem jött meg neki. Ez ám a hormonszint felborulása!
Tudtam én, hogy ez brutális hormondózis... én, a professzor! Ezért félek én a lombiktól. Senki nem tudja miként is hat, őrá így. Hát köszönöm szépen, én ebből nem kérek. Már azt hitte terhes. Sajnálom.
Holnap megyek ultrahangra, remélem minden ok lesz. Aggódom, mert a hasam múltkor nagyobbra duzzadt, most nem is fájdigál. Mintha semmi nem történt volna.

Kicsit el van tűnve mindenki.  Hol vagytok lányok? Nincs szerdaszulejmán!

Vasárnap összevesztünk apánkkal, Tapolca előtt mindig ez van, szinte törvényszerű, hogy full duzzogva üljük végig egymás mellett ott a napot. Most éppen béke van, de az inszem is odébb van, arra tuti megint balhé lesz. Szerintem egyre feszültebbek vagyunk. Én már most az vagyok. Kedvetlen is vagyok, meg fáradt is, meg nyügi.
Regi, neked milyen a kedved? Te is ilyen depiszerű vagy?
Megyek most, mert fél 6-kor akarok kelni.

Puszilok mindenkit!

pannuska12
 
 


@reginand:


Regi, mikor belépsz ide és választod a 2013 novemberében... láttad ott, hogy 7008 - an látták? Ennyien olvasták amiket írtunk? Ne má! Ennyien tudják,hogy tök hülye vagyok....
pannuska12
 
 


Pannus,
sajnalom a barinodet. Latod epp ezert felek en az egesztol, meg az inszemtol is, a lobikot pedig ezert nem is akarom vallalni..
Baratnomnek volt 3, abbol 1 lett sikeres, es sajnos maradtak neki problemai: mellett meg kellett operalni. En pedig eleve veszelyeztett vagyok genetikailag :( szoval inkabb nem.
Es nem akarok senkit megijeszteni vagy ilyesmi, ez az en dontesem /velemenyem!

Nekem milyen a kedvem? olyan semmilyen :) remenykedo egyelore :) meg nem jott meg, igaz csak a 23. cn napon vagyok, de total mensis tuneteim vannak. Mellfajdalom enyhult, de megint mintha jobban ereznem mint tegnap.  most epp hanyingerem van es sztem ettol a szar cpuccinotol amit a sparban vettem..
Amugy meg tele van am szurva a fulem, direkt stresszoldasra, szoval en nem lehetek depis! :) es nem is erzem magam annak.)

Fel a fejjel, lesz ez meg rosszabb is: amikor majd nem alszunk napokig:) en mar varom:) sokat gondolok ra, hogy fogom birni es milyen szarul fogok kinezni   de kit erdekel. FOleg ha ikrek lesznek!!


ja, az a szam amugy az ahanyszor beleptek / beleptunk a topicba :) en van h. egy nap 10x is ranezek irtatok e mar :)
Szoval lehet csak mi tudjuk mennyire lokott vagy! :D

Szep napot!!
reginand1pont0
 
 


Szisztok Lányok!!!

Itt vagyok csak dolgoztam,tegnap jött haza a párom,ma főztem,holnap megint megyek. A párom pedig holnap már megy vissza megint úgyhogy nagyon sűrű a program. 
Jövőhéten kedd vagy szerda megyek uh-ra,remélem felszívódott az a fránya maradvány!!!
Egy kicsit én is félek hogy hogy fog reagálni a szervezetem a hormonszurikra,de remélem jól!!!!

Én nem bánom ha ikrek,jó kis kihívás lenne,de szerintem megbírkozna vele mindenki még Pannuska is!!!!!

Szisza!!! Eltüntél te is!!!

Ma SZULEJMÁÁÁÁN!!!!!!!!!

Szép estét!!!
Puszi!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Gabci, ++++ a felszivodasert :D
Minden okes lesz, csak ez jarjon a buksidban. Nekem tenyleg hasznalnak a tuk.. semmi nem erdekel :) ill persze, bujom magam figyelem, mikor jon, jon e lesz e, baba e.. dehat ez alol nem tudja magat kivonni aki mar regota szeretne :) de megis vhogy konnyunek erzem magam :)
mintha szivogatnek :D

Azert szoritsatok h. ne jojjon meg vasarnapnal elobb ha mar igy kell lennie :! :)
20140211131327
 
 


Sziasztok csajszik!

A tegnapi ultrahang marhára feldobott Fél hatkor keltem, 8 óra előtt ott voltam, hogy én legyek az 1., persze 3. lettem a sorban. Bal oldalon 1 db, jobb oldalon 3 db pete érik. Bal oldali ( ahonnan simán le tud jönni) LEHET, hogy megnő a megfelelő méretre, a jobb oldalról meg LEHETSÉGES, hogy átvándorol a bal oldalra és onnan le tud jönni. Szerintetek? Kicsit sok a HA. Nődokim azt mondta, hogy minden előfordulhat, de a lombik lenne nekem a tuti. Kényszerszex is volt tegnap-ugye kiadta a doki- hát szar volt nekiállni, de jól sült el Szombaton adom a szurit, és hétfőn INSZEM. Hát... a reménytelenek nyugalmával... de persze megcsináljuk.
Regi, küldjél olyan leszaromtűt!!!!!!
pannuska12
 
 


Lanyok, MEgjon ma ugy tunik, leesett a hom, de nem akarok holnap menni :( Remelem csak este jon meg es akkor hetfon megyunk!
meg egy kis drukkot kerek! :)

Pannus, hat mit mondjak, elhiszem nem jo az UH de ez van ! es hidd el, tenyleg, egy csepp rossz gondolat sem! h. minden rendben lesz van. Lesz pete ott ahol kell , annyi amennyi kell!
es hajra HETFO!!!
reginand1pont0
 
 


Nem jott meg meg, elhiszitek ti ezt? Majd ejjel amikor majd jol nem tudok aludni, jo mi? hogy meg ez is kicseszik velem amikor imadok aludni. De tuljarok az eszen, akkor is alszom :D
de legalabb nem holnap kell menni pestre hanem hetfon!
:)
Juhejj:D
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Regi, a többiek szabadságra mentek??????????
Most inszem után, de ha megjön akkor kell menni? Mert mi lesz?
Nekem előtte kellett, és mondták, ha megjön zabáljam a 3. naptól a closylbegytet és jelentkezzek. Megettem és mentem, középidő előtt 5 nappal és úgy nézték meg a petéket. Nálad ez nem így megy?
Puszi
pannuska12
 
 


Pannus, lehet :) pedig nem kertek es nem is kapnanak :)
sztem szisza melozik ezerrel
Lehet nekem is el kene tunnom :( megint nem sikerult, pedig minden eredmenyunk jo.
azt irtak a parom papirjara h. normazospermia, az azt jelenti, nem ?
akkor meg mi a szar van? allitolag nekem sincs bajom.. vagy menjek meg mashova?
tele a hocipom es nem erdekel ez az egesz.. le akarom zarni elfelejteni..
masok is elnek gyerek nelkul, nem? ugy is meg lehet talalni a boldogsagot..

na visszaterve, ma jott meg. szoval 1 nap. es nalunk ugy van h. 3 +- 1 napon be kell menni, megnezik van e vmi, endo milyen vastag nincs e tuszociszta, vagy vmi mas, es akkor indulhat a kezeles. majd be kell menni x nap mulva amit jonak lat a doki, es megnezi mennyit nottek, majd vissza megegyszer, utana  az inszem

Jajj, nalad az mar hetfon lesz! jaj, nagyon szurkolok!
20140211131327
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi az eltűnésért,de nincs váltóm.Megint a főnökkel vagyok és össze vissza megyek dolgozni.Mire hazajövök már hulla vagyok.Jó ha hetente 1szer feljövök a gépre :( Bocsi,de amint tudok jövök!De persze mindenkinek nagyon szurkolok!!!

Akkor most hogy is vagytok? Pannuskának már hétfőn inszem lesz? :D

Regi te pedig hétfőn mész UH-ra?

Gabci ne félj a lombiktól!Hidd el én is nagyon féltem az első 1-2 nap mikor közölték,hogy mi a helyzet.Elfogadtam,utána jártam a dolgoknak amennyire tudtam...Már nem félek!Annál rosszabb neki állni ennek az egésznek!Bízni kell a dokiban és azt csinálni amit mond!

Nekem megint késik már 2 napja...Ha így fog menni lehet nem is tudunk kezdeni februárban?Vagy ha igen akkor is csak márciusban lenne a visszaültetés ahogy számolom :(

Jók legyetek csajok!Puszi
szisza87
 
 


Igen, en hetfon megyek UH ra

Kitartas!!!
20140211131327
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Itt vagyok csak dolgoztam megint,holnap itthon leszek utánna megint vasárnap-hétfő megyek. Már nagyon unom. Kedden jön a párom haza.

Regi nyugi mááár,lesz baba!!! Én nagyon szurkolok mindenkinek!!!

Pannuska gondolok rád is hátfőn!!

Holnap kéne megjönni nekem is és hétfőn hívom őket hogy mikor menjek uh-ra,utánna a 20.-ik napra hív majd vissza ha minden ok,márpedig az lesz,akkor kezdődik a szuri végre!!!!!

Február 14.-én megyek szemöldök tetoválásra mert még a lombik előtt meg akarom csináltatni mert ha terhes leszek akkor nem lehet majd.
A kolláganőmmel megyek!!!


Szisza,végre hogy jelentkeztél,biztos nagyon fáradt vagy már,de lesz időd pihenni majd!!!!


Jók legyetek!!!

Sok puszi!!!Csók


gabci75
Érd
 
 


Mancika!!! Mancika!!! Mancika!!! Mancika!!!
gabci75
Érd
 
 


Ő az én kis Mancikááám!!!


Nagyon szeretem!!!!!!


Olyan kis szépike!!!!


gabci75
Érd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: