Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit előbújtam, hátha van vki, aki nem olvassa a blogom. Igaz, csak átfutottam ezt az oldalt, de gondolok ám rátok!

Nita neked és apának gratulálok!

Tary!
kívánok neked erőt!
hidd el, ezeken a dolgokon sajnos mindenki átesik, a mi életünk si a férjemmel romokban volt. Ha emléxel, mi januárban már az 5. évünket kezdjük a férjemmel a baba-ügyben.... és mellette az én anyukám is daganatos lett, ill. jöttek a "jobbnál jobb" dolgok.
Neked különösképp ajánlok egy filmet, ami miatt valójában jöttem....

Szóval csajok, egy filmet hozok nektek!
Nekem megváltoztatta a gondolkodásmódom.
Nézzétek meg és kívánom, h rátok is úgy hasson, ahogy rám:
http://www.youtube.com/watch?v=GRHxHapwirw

Ölellek titeket!!!!!!!
És csodaszép napot nektek!

babszika
 
 


babszika

örülök hogy előbujtál :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma délelőtt hazajöhettünk!!!!!!!!!!!!!!
szüléstörténetet még meg fogalmazom ha lesz időm...... :)
De szülésznőmnek hatalmas köszönet!!!!!!!!!!!!Ilyen szülésznő nincs több a földön!!!!!
Nagyon nagyon hálás vagyok neki!!!!!!!
minden úgy történt és annyi idő alatt hogy ő azt mondta!!!!!!!

Barni most alszik.......eddig nagyon jó baba!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Babszika de jó, hogy írtál ismét :D Nagyon nagyon sajnálom ami anyukáddal történik, légy erős és az a fránya gólya látogasson már végre el hozzátok :evil:

Nita ismét itt :D ,hogy vagytok? Tejcsid van? Nagy lesz most a nyüzsgés nálatok :P

Kép
Kép
melisch
 
 


szia............köszi jól vagyunk........álmoskásan......van tejci de nem sok.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti!

Nagyon-nagyon sajnálom. :cry: :cry:
Azért érdemes lenne elmenni a dokihoz egy kivizsgálásra.

Tary!!

Remélem azért nem olyan nagy a baj a házasságotokban. Kívánom hogy hamarosan rendeződjenek a dolgok.... Édesanyádat nagyon sajnálom. :( Sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked és neki is.

Melisch!

Üdv újra nálunk. :wink: Hamarosan megkezdődik az éles bevetés! :D Drukkolok majd nagyon! :wink:

Babszika!!

De jó hogy jöttél! :D
Örülök hogy a sorsotok most a pozitív irányba fordult. Kívánom hogy sokáig így is maradjon. :wink: És jó lenne ha mát többet jönnél. :oops: :D (kell itt a pozitív gondolkodás-mód)

Nita!!

De jó hogy itthon vagytok!!! :D :D :D
Majd ha lesz egy kis időd, akkor mesélj nekünk. Hogy fogadta Máté a kisöcsit? Milyen 2 gyermekes anyucinak lenni? STB........

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ja!!!

NIta!!

MÁTÉNAK BOLDOG NÉVNAPOT KíVÁNOK!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gnemoni én vagyok csak nem igen történik semmi nálam.


Nita majd még elindulhat nem?

Kép
Kép
melisch
 
 


Boldog névnapot Máténak :)

KépKép
bettike83
 
 


nincs baba,nagy a valószinűsége h vetélés volt,de túl fiatal terhesség volt és igy sok mindent nem tudott mondani,beteg lehetett,vagy csak gyenge,nem maradt meg,és ez sok, terhességnél igy van,van hogy észre sem veszik a vetélést.....hát ez van :cry:

KépKép
bettike83
 
 


Móni:
Máténk nagyon tetszik Barni...fogja is.......ragaszkodik hozzá!!!!!
még nagyon "hülyén" érzem magam hogy ár 2 gyerekem van.....még nem tudom felfogni....iszonyat furcsa!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike!!

Nagyon sajnálom. :( De vígasztaljon a tudat, hogy összejön nektek a babóca, és a következő erős egészséges lesz. Kitartás, bár tudom most nehéz.

Nita!!!

Hát biztos én is furcsán fogom érezni magamat. De idővel ebbe is bele fogunk jönni. :wink: Örülök hogy tetszik Máténak az öcsike. Ha lesz majd időd, légyszi tegyél fel új képeket. :wink:

Többiek!!

Merre vagytok? Nagyon haldoklik ez a topik. :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni

már csak 4 hét,kezd izgissé válni a helyzet :)


kicsit jobban vagyok,legalábbis lelkileg...majd alakul idővel..

KépKép
bettike83
 
 


Móni api hazajön és lesznek új képek golyófejűről!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


várom a képeket :)

KépKép
bettike83
 
 


móni

gmailen hogy lehet téged megtalálni?

pocakfotót nem teszel fel?ki tudja lehet ez lenne már az utolsó,szorit az idő :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok. Sajnos a dolog nem annyira egyszerű. A házasságom nincs csődben (tudtommal:), de anyukám úgy gondolja, hogy én "nem ilyen lovat" akartam. Amúgy 13,5 éve vagyunk házasok és nem vagyok mazochista...Szerintetek, ha valaki sz@r házasságban él, akkor szeretne 3. gyereket?? Nme hinném. Na, mindegy, megoldjuk ezt is. Minden esetre gyerek project kicsit odébb tolva..
Nita: várjuk a képeket!
Moni: hajrá, már nagyon a finishben vagy!!
sziasztok, tary
tary
 
 


tary

én is úgy gondolom hogy ha baj lenne akkor nem szeretnél még gyereket a férjedtől...na de ez is ,megoldódik idővel,a baj nem tart örökké :)

KépKép
bettike83
 
 


betti sajnálom :(

tary: kitartás remélem minden a régi kerékvágásba kerül drukkolok

nika70
Salgótarján
 
 


Tary én is azt mondom mint a lányok!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nika

köszi

veled mizujs?

KépKép
bettike83
 
 


Tary: nagyon sajnálom anyukádat és kitartást kívánok nektek. Remélem mihamarabb rendbejön.
Bettike: örülök hogy jobban vagy és hidd el a következő hónapban már ismét a babára koncentrálsz amikor peteérésed lesz. Nagyon drukkolok nektek.
Nita: üdv itthon és nagyon várom a friss képeket :lol:
Mi megvagyunk, tegnap voltunk dokinál, minden rendben szerencsére. Zárt a máhszáj, a lepény felhúzódott, nincs fertőzés és tök jól is érzem magam. Azt mondta a doki, hogy ha így marad a helyzet, akkor még lehet hogy túl is hordom a kiscsajt. Szép nagyra növesztettem, de azt mondta a doki hogy még négy hétig növesszem. Ma fejeztük be a nagytakarítást, nagyon elfáradtam. Szerencsére végeztünk, már csak egy-két dolog van, de azt mondta anyukám, hogy ha legközelebb jön, akkor azokat majd megcsinálja, mert persze vele takarítottam, azért nekem egyedül nagyon sok lett volna. Most azt hiszem rám fér egy kis pihi :D
Jövő hét csütörtökön megyünk előszőr ctg-re és utána pedig hetente. Annyira kíváncsi vagyok mikor jön a kiscsaj, de jó lenne ha csak 21.-e után jönne, mert a dokim 20-án jön haza külföldről.
Már kész a babaszoba, vagyis a kis sarok amit berendeztünk Lilikének, kimostam a ruhácskákat és ki is vasaltam őket és szépen bepakoltam a pelenkázóba. Holnap felteszem a matricákat is a falra és a szőnyeget és akkor tényleg minden a helyén lesz.
Móni: te hogy érzed magad? Jársz már ctg-re? Nagyon együtt haladunk :lol:
Na megyek, mert hív az ágy :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige

már neked sincs sok hátra,és mostmár miden a helyén van akkor pár hét mulva jöhet is a kis drága :)

örülök hogy jól éezed magad:)

babaszoba kész van már?képet nem kapunk rola? :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!

CSige!!
Igen, nagyon egymás mellett haladunk. :wink: Ki tudja, még lehet együtt szülünk. :lol: :lol:
Én már 2-szer voltam NST-n, de abből az első azért volt mert a múltkor rosszul lettem a vérnyomásom miatt.
Amúgy most jól vagyok. :wink: Bár már nagyon várom hogy megszülessen a kislányom. :oops: Igaz, az éjszakáim szőrnyüek. A sav miatt nem nagyon tudok aludni. A lábfejem olyan mint az elefántnak ( tiszta vízes). :cry: :cry:

Csajok! a étvégén nem leszek. Lemegyünk anyuékhoz. Egy darabig úgyse tudunk majd menni ezután. 8)
Legyetek jók!! És drukkolok mindenkinek akinek "akció" van, vagy akik épp tesztelés előtt állnak. :wink:

Puszika!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: örülök hogy jól vagytok és nincs gond a vérnyomásoddal. Szerencsére én egyáltalán nem vizesedem, így nem akadály a mozgás. Az éjszakák nekem azért rosszak, mert másfél óránként megyek kis pisilni, mivel a babó feje már szépen be van illeszkedve. Sétálni se tudok sokáig, mert majd bepisilek :D
Igen, kész a babaszoba és ma ragasztottam fel a matricákat, szerintem nagyon édes lett. Le is fényképeztem, de sajnos nem tudom a képeket valamiért feltenni, nem tudom áthúzni a gépre. Majd próbálkozom még hátha sikerül.

KépKép
csige-bige
 
 


betti-nagy ölelés neked-
csige-nekem is hasonló tünetek vannak,van úgy hogy éjszaka csak 4 órát alszom azt is megszakitásokkal,volt úgy hogy hajnali 4 kor teregettem nem tudok aludni,pedig nappal sem alszom,na meg a pisilés,biztos a hólyagom körül van a picur és nyomja....
Moni telnek a hetek,örülök hogy minden rendben van veletek.
Tary-nagyon sajnálom ami anyukáddal történt nehéz pillanatokat élsz meg,2 tűz között vagy.
velem minden oké,csak fáradt vagyok hogy nem tudok sem éjszaka sem nappal pihenni egyszerűen nem kapcsol ki az agyam,most kéne pihizni,de nem tudok.
nika merre vagy
pedi te is gyere..........

Kép


Kép
kistörpe
 
 


vagyok én is néha olvsgatlak benneteket :):)

mi jól vagyunk délutánonként gyerek bandázik napközben meg játék van ritkán ülök itt :):):)

egyenlőre nem foglalkozom a témával :)
azért sem írok mindig mert szinte ugyanúgy telnek a napjaink semmi különös :)

nika70
Salgótarján
 
 


csige

remélem tudsz majd feltenni képeket :)

nika

általában ilyenkor szokott összejönni a babó,hátha :wink:

KépKép
bettike83
 
 


ÁMEN

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok lányok!
de ki halt minden,látszik hogy hétvége van :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok lányok!
de ki halt minden,látszik hogy hétvége van :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!!!
szerintetek mi lehet velem?
tegnap rengeteget sírtam api miatt....nagyon hiányzik...........
ma meg hányingerem van szédelgek és gyengének is érzem magam!!!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

nem ártana pihenned,azért nem rég szültél,pihenj nehogy baj legyen.

KépKép
bettike83
 
 


Nita szerintem dolgoznak a hormonok. Én is sokat sírok mostanság és azt mondták, hogy nem lesz ez másképp a szülés után sem. Szerintem is pihizz amennyit tudsz, mert hát azért valóban most szültél. Van aki segít neked?

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!


Csige!!
Majd kérünk fotót a babasarokról. :wink:

NIta!!
Szerintem egy kicsit ki vagy merűlve..... Apácska merre van hogy hiányzik? Nem tud eljönni egy kis szabira, hogy az elején otthon legyen és segítsen?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!!! ez sajna velejár, dúlnak a frány hormonok, persze vannak kivételek, Ők a szerencsések!! :D , én egy hónapig csak bőgtem mikor megszületet a kisfiam... :? reméljük hamarosan túl leszel rajta és jönnek a szebb napok :wink:

Móni!! lassan érted is lehet izgulni :D nemsokára szülsz...

Nem tudjátok mi van Pedivel??? nagyon rég volt....

EDI
ediii
 
 


Hát csináltam egy szép fotót a babasarokról, de valamiért nem tudom áttenni a telefonról a gépre. Ha valakinek esetleg elküldhetem és felteszi, akkor megoldható a dolog, de egyszerűen nem tudom hogy miért nem tudom feltenni.

KépKép
csige-bige
 
 


Kép
Liliána "kuckója"
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, tényleg nagyon eltűntem, de ez szándékos volt. Nem szeretném, ha az életemet a babavárás "irányítaná". Mert bár nagyon szeretnénk már kisbabát, de vannak más nagyon fontos és nagyon szép dolgok az életünkben. Megpróbáltam átértékelni az életemet, azt, hogy mi a fontos. És talán a legfontosabb, hogy jól érezzem magam a bőrömben. De ha állandóan azon kesergek, hogy miért nem jön már a gyerek, akkor nem tudok felhőtlenül boldog lenni. Úgyhogy továbbra is nagyon szurkolok mindenkinek, és nagyon remélem, hogy nem indul általunk Babaprojekt 2010!!!

Hajrá Csajok és apócáik, illetve petécskék és kiskatonák!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi köszi szépen hogy feltetted a képet.
Szerintem nagyon jól gondolkozol, hogy egy kicsit eltereled a gondolataidat. Nekünk így sikerült Lilike.

KépKép
csige-bige
 
 


Pedi nagyon hiányoltalak én is de megértettelek és reméltem, hogy mégiscsak megtöröd a jeget. Mivel nagyon megegyezik a ciklusom mindig a végén lesem mikor jössz jó hírekkel. Persze nem a projekt körül kell forogjon a világ. Megoldódik nálatok nincs gond meglátogat majd a gólya, ja most már csak a csóka :lol: de jön az ne félj!!!!!

Csiga nagyon csini Lilike kuckója.

Én elvagyok, erre semmi nem történik. Kéne még pár vizsgálat de a párocskám elvolt utazva, hazajött és megint elment. Így halogatjuk. De már közeledik a konzultáció ideje és aztán meglátjuk hogyan tovább.

Legyetek jók, pocaksimi kismamáinknak türelmet a mamáknak. Pusszants!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Melisch: márcsak 9 nap :wink: :lol: :lol:

Pedi: teljesen igazad van. Nekem is lassítanom kell, túlságosan rágörcsöltem a babatémára :roll:

Csige: nagyon csini a babasarok :!:

Timi
titimee
 
 


Timi :D igen csak 9 nap de neked sem feladni érted????????

Kép
Kép
melisch
 
 


Betti sajna nagyon keveset tudok pihenni....szinte inkább semmit......csak api van segítségem.....de őt se piszkálhatom mert ő meg dolgozik....vezet....emberekért felelős....pihennie kell neki is......
más segítségem egyáltalán nincs!!!!!!

Moni itthon volt szept 10-től 25-ig....még lesz neki az apasági.....az az 5 nap.....azt majd később veszi ki...
most már jobb....de mikor első nap elment dolgozni egész nap nagyon sírtam!!!

Csige gyönyör Lilike kuckója!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: csak átszaladtam rajta véletlenül, vagy még tényleg nem írtál a szülésről?
Tudom, h hosszú idő egy ilyen beszámoló de ha majd lesz egy szusszanásnyid, én szívesen olvasnám a sztorit! :-)

Csige: nagyon szép lett a szoba! Olyan Ikeás színűek a bútorok. Onnan vannak? Nekünk is ilyenek vannak itthon. :-)

Nálunk mostanság van ovu. Pénteken lesz a szülinapom; milyen klassz lenne egy szülinapi beágyazódás! :-)))

Kép
lujzici
 
 


SZiasztok lányok!
Olvasgatlak benneteket, de úgy látom, ti sem vagytok valami aktívak...
Nálunk ahelyzet változatlan, feszültség a köbön. Nekem szerintem a napokban volt pé-m, de nem nagyon hajtottunk rá a témára. Egyszerűen kedvem sincs hozzá.:(
Nita: sírd ki magad, az segít, de azt hiszem (legalábbis nálam így volt), hogy a hormonk ellen nem is nagyon tudsz mit tenni. Én olyna sírós voltam a második után (az elsőnél semmi ilyen nem volt), hogy amikor a rendőr megállított egy rutin ellenőrzés miatt, ott helyben elbőgtem magam. Kérdezte, mi a gond? Baj van a kocsi paprjaival? Mondom nem, csak 2 hete szültem..Erre visszaadott mindent, és elengedett. Bele sem nézett a cuccokba...
Liujzici: Nekem szombaton lesz a szülinapom:))
Jó éjt mindenkinek!
tary
tary
 
 


Sziasztok. Találtam egy erdekes cikket, gondoltam megosztom veletek is itt is van még aki próbálkozik.

3 "titkot" ami által könnyen teherbe lehet esni ( nem linkelem be, mert románul irja).
1. Azt mondják a "nagyokos dokik", hogy gyereknemzésre a legalkalmasabb ha pé előtt pár napig nem élünk házas életet és aztán egy átlagos 28 napos ciklus esetén a pár mindent beleadjon a 13. napon (amikor az ovuteszt + ) és a 14. napon de ne legyenek együtt a 15. napon. Ezt azzal magyarázzák, hogy bár a spermiumok akár 3 napig is életképesek mégis romlanak öregszenek, ugyanugy a petesejt is. Ideális, hogy frissen termelt spermiumok már a petevezetékbe legyenek mikor bekövetkezik az ovuláció. Azáltal, hogy "öreg" sejt egyesül egy fiatalabbal nő a spontán vetélés esélye vagy az, hogy a baba nem lesz egészséges. Ha azonban a 13., 14. nap vagyunk együtt akkor 2 fiatal sejt egyesül, amiből nagyobb valószinűséggel lesz egészséges baba. Persze mindez megcáfolható és nem kell készpénznek venni de szerintem is van benne valami. Azt ajánlják, hogy egészséges pár legyen együtt a termékeny napokon minden 2. nap az ovuláció bekövetkezéséig és utána pár nap szünet.
2. Növeljük a spermiumok számát a 3-5 napos önmegtartózkodással a termékeny időszak előtt. Esetleg lehet izgatni a partnert de anélkül, hogy magőmlés legyen ez is segiti a spermák számának nővekedését. (Na, én ezt azért nem teném szegény férjecském)
3. Azt is feszegeti ez a cikk, hogy azon nők fogannak egészségesebb babát és kisebb esetben végződik a terhesség a baba elhalásával, akinek a cikusa 28 napos. Szerintük akinek a pé-je 17. nap után van ne válaljon gyereket. Nagyobb az esélye a vetélésre, mivel a sárgatest öregszik a méhhártya pedig vékonyodik napról-napra. Felmérések szerint azon nők akinek az ovulációja a 14. napig történik 90% esnek teherbe, akiknél az ovuláció a 15. napon vagy azután történik a teherbe esés esélye 43%-ra csökken.

Az orvosok azt mondják ha ezt a három pontot figyelembe vesszük sokkal hamarabb maradhatunk terhesek.
Szerintem érdekes megfigyelés, szerintetek van alapja?

Kép
Kép
melisch
 
 


Lujzici: igen az IKEÁban vettük a bababútort, pont azért mert ha nagyobb lesz a gyerkőc, akkor lehet bővíteni majd.

KépKép
csige-bige
 
 


Lujzici már hoztam szüléstörténetet!!!!! :)
Tary azért az kedves volt a rendőrtől!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.
CSIGE NAGYON SZÉP A BABA SAROK A KIS LILIÁNA BIZTI JÓL ÉRZI MAJD MAGÁT A CSODASZÉP KISÁGYBA.
NITA-BARNIKA HOGY VISELKEDIK?JÓ GYEREK,DE AZÉRT BIZTOS NEHÉZ KÉT KICSIVEL ÉS RÁADÁSUL EGYEDÜL....KITARTÁS...ÖLELLEK
PEDI-NAGYON JÓL,GONDOLKODOL,SZERINTEM SEM ÉRDEMES MENDIG A BABÁRA GONDOLNI IGY VOLTAM ÉN IS ,ÉS ELJÖTT A CSODA..
CSAJOK-JÖVŐ HÉT PÉNTEKEN KELL MENNEM CUKOR TERHELÉSRE-NAGYON TARTOK TŐLE PATRIKNÁL IS MAGAS VOLT A CUKROM,PATALÓGIÁN FEKÜDTEM 5 NAPOT MIVEL DIÉTÁVAL BEÁLLITOTTÁK A CUKROM.NAGYON ÉDES SZÁJU VAGYOK ,AZ BEFOLYÁSOLJA.?AMÚGY EDDIG A TERHESSÉG ELŐTT NORMÁL VOLT A CUKROM.MENNYI A HATÁR ÉRTÉK?NEM TUDJÁTOK VÉLETLEN?SZÉP NAPOT-NÁLUNK NAGYON FÚJ A SZÉL...

Kép


Kép
kistörpe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: