Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok a biztatást én is reménykedem hogy minden rendben lesz...valószinü gyulladás elég erős szerintem azért fáj mindenem.Remélem lekezelnek és utána jön a béjbi!
Varatlan neked elég érdekes sztorid van  De ha megismétled már tuti lesz!
Sarah16 ne aggódj ...csak ne izgasd fel magad mert a baba megérez mindent! Pihenj kicsit és lazits
Nyullancs majd megmassziroz minket és minden ok lesz
rita86
Eger
 
 


@szomani:


Ma töltöm be a 28. hetet, a babát pedig pont 27 hetesnek mérték ma. Pár mm ekkora eltérést okozhat? Az jó lenne... Az ultrahangon nem örültek nekem, mert soron kívül kellett bevenniük, kérdezték, hogy mikor néztek utoljára ultrahanggal. Ott azt mondtam, hogy a 18. héten, mert tényleg az volt az utolsó hivatalos mérés. (Amúgy röhej, hogy a 18. és a 32. hét közt az alapellátásban a kutya nem néz rá a gyerekre, ha a dokim nem ennyire lelkiismeretes, hogy biztos, ami biztos, nézessük meg, akkor még 1 hónapot kéne várni a soron következő vizsgálatra.) Úgyhogy ennek tudatásban ott azt mondták, hogy 1 hét eltérés tök normális, rendben van a gyerek. Csak ugye én amiatt izgulok, hogy a 4D-s ultrahang meg 2 és fél hete volt és ott még mást mértek, csak ezt itt ilyen bevezető után nem mertem reklámozni. De remélem, hogy nincs gond, a Párom kiadta, hogy innentől tömni fog :D Csak azért első gyereknél bármivel könnyű megijeszteni...
De köszönöm Szomani a biztatást! :)
sarah16
 
 


@sarah16:


Igen tényleg katasztrófa, ha nincs orvosod akkor kb 3 UH van csak kötelező 9 hónap alatt, ha jól emlékszem. Nekem is volt anno orvosom és 2 hetente UH-ozott, felváltva a kórházban és a magán rendelőjében. Azt mondta más a gép és szeretne megnézni mindkettővel. Réggebben írtam, lehet még emlékszel, hogy az ikreim 28. hétre jöttek, ma már elmúltak 4 évesek és makk egészségesek, semmiben nincsenek lemaradva, sőt már az oviban a nagycsoportosok feladatait is meg tudják oldani. Szóval szerintem ne aggódj, ha ne adj Isten valami baj lenne a babáddal (ami persze nincs, hisz mondták Neked az UH-on is) és meg kellenne születnie idő előtt akkor sem lesz semmi gond. Pihenj és figyelgetsd, ha aktív és nem érzel furcsa változást (kevesebbet mozog vagy egyáltalá nem mozog) akkor nincs semmi gond.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 

 
 

@szomani:


Nagyon szépen köszönöm! Egyébként van dokink, viszont neki nincsen magánrendelése, így csak a TB-s eszközökkel élhet. Viszont iszonyatosan rendes, figyelmes és nagyon tapasztalt, ezekszerint azért csak kiszúrta tapperolás alapján az 1 hetes lemaradást. És volt annyira lelkiismeretes is, hogy nem csak legyintett rá, hanem elküldött, hogy azért nézzék meg.
De az is nagyon megnyugtató, amit Te írtál, úgyhogy köszönöm, így még kevesebbet fogok aggódni! :) Neked pedig nagyon szorítok! És tényleg köszi a támogatást, pont erre volt most szükségem...
sarah16
 
 


@sarah16:
Szijjó

Ne aggódj nekem ugyan ez volt csak. 23. Héten hozzá teszem hogy én sem kímélték magam meg fel is voltam fázva de mára már olyan szépen össze szedte magát a drágám hogy több mint 2 kg már. Ugyhogy ne aggódj nincs semmi baj. Pihenj sokat.
flappancs
 
 


Sziasztok! 


Vegre talaltam egy oldalt, ami meg aktiv ezzel a temaval kapcsolatban. Es elore is bocsanatot kerek, hogy ekezetek nelkul irok, de nem magyar billentyuzetem van, ugyanis kulfoldon elek, de sajnos itt sem sokkal jobb a hozzaallas az egeszsegugyben. 


Na de akkor terjunk a targyra! Utoljara februar 28/an jott meg rendesen a mensim... Kb 2 hete kezdodott az egesz azzal, hogy szurkalt a hasam, es mensis gorcseim voltak. Aztan a paromnak feltunt, hogy sokkal nagyobb lett az etvagyam, es csak kifejezetten a spagettire... Kesobb jott az emelyges, neha fejfajas, derekfajas, mellfeszules, gyakori vizelesi inger, a szagok is borzaszto erzekenyek lettek... Csinaltam egy tesztet, amit elvileg a mensi elotti napokban kell elvegezni, mert az mar 99 szazalekossaggal biztosan kimutatja a terhesseget, hat negativ lett... Rengeteget olvastam utana az interneten, gondoltam, meg tul korai volt a teszteles, mas praktikakhoz folyamodtam. Ovulacios teszten egyertelmuen erosodo csikok jelentek meg, a homero is allando 37.1 es 37.4 kozott volt... Mar biztosnak tudtam be, hogy terhes vagyok, amikor par napja a mellbimbombol nyomasra minimalis tej jott ki... Egyre faradekonyabb is lettem, csinaltam megegy terhessegi tesztet, szinten negativ, de a tunetek nem maradtak alabb... Az egyebkent percre pontos mensim egy nappal elcsuszott, es joval kevesebb, eloszor barnas, estere mar veres, masnapra, kis barna volt, aztan semmi... Felhivtam a nogyogyaszt, hogy rendkivuli esetkent, azonnal szeretnek bemenni, megtudni, hogy mi a helyzet... Masnap, azaz tegnap -mar alig tudtam kivarni- elmentem a dokihoz... Ugyan nem o az en nogyogyaszom, de egy baratnom ajanlotta, hogy profi... Khm... Hat kb 5 perc alatt lerendezett... Bementunk, elmondtam a tuneteim, bugyi le, bekukkantott, mondta, hogy a terhesseg kizart, mert a mehnyalkahartyam sem vastagodott meg... Kerdeztem, hogy akkor megis miert produkal a testem ilyen tuneteket, esetleg hormonzavarom van? Ranezesre megallapitotta, hogy nem, es kozolte, hogy ne nyomogassam a mellbimbom, mert akkor amugyis mindenkinek jon belole valami... Kerdezem, nem vehetnenk le vert, hogy magamat megnyugtassam, hogy minden rendben van a szervezetemmel, csak az elmem jatszik talan velem?! Nagy bunkon kozolte, hogy nem.... Olyan pipa voltam ra, legszivesebben elbogtem volna magam, ja mert persze hiperultra erzekeny is vagyok mostansag... Es egyik percben nevetek, a masikban a konnyeimet torolgetem... Na mindegy... Meg tegnap telefonaltam a haziorvoshoz, hogy szeretnek egy vervetelt, mondta az aszisztens, hogy csak menjek be reggel  fel 8-tol 10-ig, es ennyi... Bemegyek ma reggel, mondtam, hogy ki vagyok, miert jottem... Majd kerdi az apolo, hogy es ki kuldott... Mondom, senki, csak amugyis minden evben csinalok egy altalanos kiviysgalast vervetellel mindennel, most is ezt szeretnem... -Hat az nem ugy van- jott a valasz... Tokre mergesen, mondom, akkor legyen szives idopontot egyeztetni a haziorvossal... Meg delutan visszamentem, nagy nehezen rabeszeltem, hogy vegyenek holnap vert tolem, DE a hormonjaimat csak ugy nem lehet megnezni, csak ha a nogyogyasz keri..... AAAAAhhhh gondoltam mindegy, mostmar akkor is megcsinalok egy sima kivizsgalast, a nodokimhoz pedig csak aprilis 21-re kaptam idopontot... 


Nem allitanam egyaltalan, hogy en beszeltem be magamnak a tuneteket, mert egyaltalan nem terveztunk babat a parommal, persze nekem nem jelentene gondot az sem, ha terhes lennek, de nem ertem, hogy miert ilyen nemtorodom az osszes doki velem, vagy csak en erzem igy?! Vagy ez azert, mert en kulfoldi vagyok, es pont nem erdekli oket az en nyavalyam?! 


Tehat osszegezve az egeszet, mar tankonyvi terhessegi tunetekkel, egeszen erdekes 2 napos menstruacioval, de negativ terhessegi teszttel varnom kell a kovetkezo nogyogyaszati vizsgalatig illetve a kovetkezo ciklusomig... Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Es mi lett az eredmeny? Annyit stresszelem magam, hogy mi van velem... 

porsi89
83700 Weissach, Tegernseerstrasse 99
 
 


@porsi89:


Nem vagyok orvos, de a tüneteid alapján szerintem magas a prolaktin szinted. Ezt a vérvétel ki fogja mutatni. Ez egy hormon, ami sok mindenért felelős. Ha túltermel a szervezeted összezavarja a ciklusod, azért is késik vagy válik abnormálissá a menzid. Sajna a hormon túltermelődése produkál trhességi tüneteket baba nélkül is. Elég sok minden okozhatja, stressz, túlzott fizikai munka, lehet pajzsmirigy probléma miatt..stb. Sajnálom, hogy ott is ilyenek az orvosok, pedig pont nekik kellene normálisak lenni, amikor kiszolgáltatott helyzetben vagyunk. Bárhogy is, de menj el és harcold ki a vérvételt, ahol hormont (prolaktint) is mérnek. Gyógyszerrel jól kezelhető.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Nagyon szepen koszonom a valaszt!  A sok utana olvasas utan en is erre gyanakodtam, ezert is ragaszkodok a vervetelhez, de ez annyira idegesito, hogy igazabol konyorognom kell, hogy vert vegyenek le tolem... Ha azt mondja a doki, hogy minden rendben, oke, elfogadom, de szeretnem a sajat magam megnyugtatasakepp, hogy vizsgaljon ki rendesen, es utana mondja azt, hogy igen, minden oke... Mert nem tudom elhinni, hogy akarmilyen kepzett, profi orvos ezt mar ranezesbol meg tudja allapitani. 

porsi89
83700 Weissach, Tegernseerstrasse 99
 
 


Sziasztok. Tegnap voltam dokinal es sajna nem tul jo hirt kozolt. Talalt egy cisztat a jobb petegeszkemen. De mondta hogy ne ilyedjek meg, kb minden masodik nonel elofordul, ez okozza a verzeskimaradast. Azt mondta magatol el kell hogy muljon, vagy gyogyszerrel lehet kezelni. Csajszik mindenkinek ajanlom, ha valami nem szokvanyos tortenik mensszi kozben, kesik vagy hasonli, jobb egybol dokihoz fordulni es nem talalgatni.
21lilike
 
 


@varatlan:


Mi újság Veled? Teszteltél azóta?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok
Megint nem ment el amit írtam?
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Ezt a mai 14.55-ös hozzászólásodat látom, de áprilisi nincs több Tőled.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Elutaztam Pécsre tanulmányútra, és mobillal nem tudtam elküldeni amit leírtam. Kétszer is próbáltam, és csak a felsőbb üzi ment el. Nem is értem. A lényeg, hogy nekem megjött. Sokáig ment a habozás, jöttek a jelek, de csak nem jött meg, aztán hirtelen meg igen, és jó erősen. Persze, Pécsről hazafelé a 6,5 órás úton. Így én nem tudom, lesz e még próbálkozás, mert ezt az időt adtam meg magamnak. HOgy ha akar jönni a gyerkőc, akkor jöjjön most. JElezze, tulajdonképpen. A párommal is ezt beszéltem le. Nem tudom, hogy nekiugrunk e még egyszer. Szomani Te hogy állsz ezügyben? Neked valami? Megjött? vagy KÉt csík? Többiek hogy vagytok?
varatlan
Miskolc
 
 


Sarah 16, neked is akartam írni. Remélem, azóta is midnen rendben van. De azt el tudom mondani, hogy nekem a kislányom két héttel lett későbbre írva, mert kicsi. Én nem tudtam, hogy meg kell ijedni, ezért nem is ijedtem meg. Persze december 18-án született és nem december 31-én, amire a doki tette, mert 3 kg-os volt, de teljesen minden rendben. Így könnyebb volt megszülni is. Azt is tudom, minden uh gép más. Ezért nem annyira ijesztő, ha mindig ugyanaz a doki néz meg ugyanazzal a géppel, mert az nem okoz ilyen fennakadást és félelmeket. Ne aggódj. Az én kislányom is teljesen egészséges szertornász kis kitünő tanuló hölgyike. :)


21lilike igaz amit a doki mondott. HOgy szinte minden nőnek van cisztája csak ugye aki nem egy havonta nézetni nem tudja. Így ezek fel is szívódmak szépen, tulajdonképpen azt sem tudják iért vannak,és miért múlnak el maguktól. AMikor már tüneteket okoz, akkor meg segít a doki és a gyógyszeres kezelés. Veled is minden rendben van azóta is, remélem. Próbálkoztok újra azóta? Vagy még kezelésed van? Vagy kell szünet most, hogy císta van?
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok!
Nekem 1 hete késik a mensim eddig mindig pontos volt!
3napig volt 1-1 barna pötyike mára már semmi!
A Mindjàrt megjön érzés is elmúlt! Most olyan mintha fellennék Fázva,.. Pedig Sztem nem vagyok!
A teszt negatív! Nagyon izgulok! Szerintetek?
gubcsi
 
 


Gubcsi, bármi lehetséges. Tesztet nézz, ha az sem mutatja ki, akkor időpont uh-ra és akár lehet baba is. Terveztétek? Remélem, baba lesz. De közben, ha volt barna pöttyözésed, nem tudom, hogy a teszt hogyan mutatja ki, vagy kimutatja e egyáltalán. Volt ismerősöm, akinek végig volt havija, és utólag azt mondja, hogy persze voltak jelek, de nem tudta, hogy várandós. VIszont ő így nem is nézett tesztet . Az a tapasztalat, hogy azért, ha van baba, a késést követően 1-3 héten belül kimutatja. Volt akinek egyáltalán nem mutatta, de feltéteezem, azért nem ez a gyakori... Te mit szeretnél?
varatlan
Miskolc
 
 


Későbbre terveztük de akkor is örülni fogunk ha baba van a dologban!
ccsak egyenlőre attól félek, hogy nehogy valami más legyen...
gubcsi
 
 


Varatlan, a doki utani kovetkezo napon meg is jott, megnyugodtam, gondoltam akkor rendben vagyok. Voltam vissza kontroll vizsgalaton, ott mondta a doki hogy nem erez cisztat, gyulladast es semmifele folyast sem lat. Azan lementunk ultrahangra, ott szinten elmondtak hogy ciszta nincs, viszont mas pedog igen. Polycistas Ovulacios Szindroma. Ez kb.azt takarja hogy tobb kisebb ciszta van a petefeszkeimben, es ezek nem is mulnak el. Nagyon elkeseritettek, ma meg a szememet is kisirtam. Felirt Diane 35 fogamzasgatlot es Inofolic-ot. Valaki tud errol a dologrol valamit? Lehet e kezelni? Hogyan? Mert a neten eleg sok mindent talalni rolla, de nem tul jo dolgokat.
21lilike
 
 


21lilike sajnálom. Nekem sok POSZ-os ismerősöm van, szinte mindegyiküknek van gyermeke. Foglalkozni kell vele természetesen, ahogy mindennel. Én kipróbálnám a helyedben a homeopátiát is erre, mert ártani biztosan nem ért, ellenben használhat. MOst akkor mennyi ideig kell fogamzásgátlót szedned? Abbamarad így a babaproject? Nekem személyesen nincs semmilyen tapasztalatom a témában, így sajnos nem tudok Neked segíteni.
Gubacs, persze lehet sok minden. Megnézeted magad és kiderül. De azért késés előfordulhat akkor is, ha nincs baba. Felfázástól kedzve a gyulladásokig sok minden okozhatja a sima stresszig. Nekem pl soha nem volt fix. MIndig más időpontban jön meg egészen kamaszkoromtól, így már nem is lem ezt meg problémának. Van gyermekem, és soha semmi problémám nem volt. Nem szedtem mondjuk fogamzásgátlót sem, ami beállítja, csak a jeleket figyelem, és onnan tudom, hogy most fog megjönni, és persze írom is, hogy tudjam kb milyen hosszúságuak a ciklusaim. De nem egyforma. És nincs cisztám sem, gyulladásom sem. Le is kopogtam ezt gyorsan.
varatlan
Miskolc
 
 


@Anonymous:


 Szia,sziasztok! nekem az utolsó vézzésem jan.29.-e volt azóta semmi! Elég rendszertelen a havim,szoval nem gondoltam terhessére egyből,de amikor Február is eltelt és semmi akkor vetttem tesztet,ami negatív lett...majd vettem kb 1hét mulva mégeggyet...és azon nagy nagyon halványan de ott volt  a második tesztcsít...elmentem dokihoz aki azt mondta h nem lát terhességet de más problépmát sem...írt fel gyógyszert " Duphaston-t" 10 napig kell szednem majd visszamenni az orvoshoz...mióta szedem semmi vérzés nem jelentkezett mellem kicsit érzékeny...de havi nak nincs jele! csináltam közben egy tesztet am viszont negatív lett...holnap lessz egy hete h csináltam szóval most újra tesztelek... Lehteséges h a teszt nem mutatja ??
zsazsa10
Visz
 
 


@varatlan:


Sajnálom :-(
Én ma ciklusom 33. napján vagyok, még nem jött meg. Én az elmúlt 1 év tapasztalatai alapján testi tüneteknek nem hiszek. Fájdogál a hasam, fájnak a melleim, sokszor kell mennem pisilni. Tesztelni jövő héten fogok, ha addig nem jön meg. Az első terhességemet is csak a 40. nap után mutatta ki, 2 negatív teszt után. De milyen érdekes képzeld az ikreim december 18-án születtek, mint a Te lányod.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Szia,sziasztok! nekem az utolsó vézzésem jan.29.-e volt azóta semmi! Elég rendszertelen a havim,szoval nem gondoltam terhessére egyből,de amikor Február is eltelt és semmi akkor vetttem tesztet,ami negatív lett...majd vettem kb 1hét mulva mégeggyet...és azon nagy nagyon halványan de ott volt  a második tesztcsít...elmentem dokihoz aki azt mondta h nem lát terhességet de más problépmát sem...írt fel gyógyszert " Duphaston-t" 10 napig kell szednem majd visszamenni az orvoshoz...mióta szedem semmi vérzés nem jelentkezett mellem kicsit érzékeny...de havi nak nincs jele! csináltam közben egy tesztet am viszont negatív lett...holnap lessz egy hete h csináltam szóval most újra tesztelek... Lehteséges h a teszt nem mutatja ??
zsazsa10
Visz
 
 


21lilike, sajnálom! Ebben a témában én sem vagyok jártas szerencsére, de én is nagyon sok PCOS nőről tudom, hogy van gyereke. Illetve erre is nagyon jó az Aviva-torna, azok a mozdulatok fel tudják őrölni a nagyobb cisztákat is, így tudnak távozni, miközben a hormonháztartásodat is rendbeteszik, szóval érdemes lehet kipróbálnod. Tudom, hogy mindenre ezt ajánlgatom (úgy, hogy én 1 hónapot jártam :) ), de nekem nagyon tetszik, hogy természetes, gyógyszermentes és csak a mi csoportunkban is tényleg mindenfélére voltak sikertörténetek (régóta várt teherbe esés, PCOS gyógyulás, menstruációs ciklus beállítása, menopauzás hőhullámok megszüntetése stb.). Jobbulást kívánok!

Váratlan, köszönöm Neked is a biztatást! Nem is az ijesztett meg, hogy kisebb, mint kéne, csak az, hogy előtte pár héttel még nem volt meg ez a késés. De most már megnyugodtam, köszi :) Azt hiszem, a helyzetének a meghatározásához viszont a következő ultrahangot nem is kell megvárnom, ugyanis elkezdtem a gyomromhoz kapni a rúgásokat és reggel fekve nagyon szépen ki is lehetett tapintani a picúrka lábát, szóval helyzetre is megfelelő... :)

Viszont Váratlan, nagyon sajnálom, hogy így alakult! Nem tudom, hogy végül hogyan döntötök, ha mégis folytatnátok, akkor sok sikert hozzá... Szomani, Neked pedig nagyon szurkolok :)

sarah16
 
 


Szomani szorítok Neked nagyon. :) Sarah16 akkor minden oké, már feloldódtál. Érthető, hogy izgulsz. Azt hiszem a terhesség alatt nem tudja egy kívülálló, hogy mennyi minden számít, és mennyi mindent lehet félelmetes oknak tekinteni, ami kicsi kis apróság tud lenni. Kitartást, hamarosan itt anyár és a kezedben tarthatod a gyermeked. :)
Zsazsa10 január nagoyn régen volt. Úgy gondolom, hogy a tezst már kimutatta volna, mert ez már lassan két és fél hónap. De itt előfordult már, hogy nem mutatta ki a teszt. DE az orvos akkor is látná talán. SZámolj be azér,t hogy mi van. Te is lehetsz különleges eset....
varatlan
Miskolc
 
 


@zsazsa10:


Szerintem sajna nincs baba Nálad. Azt látta volna a doki is és már nagyon sok nap eltelt ahhoz hogy ne legyen pozitív a teszt. Az sem jelent túl jót, ha már láttad a 2 csíkot, most meg nem. Bár vannak extrém esetek, hallottam olyan nőről, akinek több gyereke is van és egyszer sem mutatta ki a teszt a terhességét. Szerintem menj vissza a dokihoz.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@varatlan:


sarah16

Köszönöm a szurkolást!! 
Jó lenne már valaki azt írná, hogy pozitívat tezstelt!!

szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Én is pont erre gondoltam, hogy jó lenne, ha már valaki a két csíkos pozitív teszt hírével jönne. :)
varatlan
Miskolc
 
 


@szomani:


Szia! hát igen 2-hónap de szokott máskor is kimaradni csak nem ennyit! Meg nem tudom van valakinek tapasztalata a Duphaston tabletárol...mert én azt olvastam hogy magzat megtartó...és vetélés gátló..ezért gondoltam hogy esetleg azért írta fel a doki hogy nem biztos benne de ha mégis ak ne legyen baj! Egyépként most hétfőn megyek vissza vizsgálatra! HOLNAP ujjab tesztet csinálok!!! A párommal egyépként tervezzük a babát...és azért bizakodom benne !!
zsazsa10
Visz
 
 


Sziasztok csajok! Jó sok minden történt itt mióta eltüntem
Örülök a pozitiv dolgoknak viszont vannak rosszak is ugy látom....ezzel én se vagyok másképp!
Sajnos még nem tudni hogy nálam mit takar a p3 a doki nem mondott semmit...irt hüvelykupot ezt viszont nem értem minek kell...de ő tudja...viszont tegnap voltam uh-on van egy cisztám a méhembe ez okozza a görcseimet 2 hét mulva mennek kell vissza hogy elmult e a citologiát juniusba ismétlik.

Velem mindig rossz történik pedig szivesen irtam volna nektek a két csikot
Sajnálom azt akiknek megjött ...pedig azt hittem közületek tuti babás valaki!

rita86
Eger
 
 


@zsazsa10:


Én sajnos nem ismerem ezt a gyógyszert. Nem tudom mire jó.
Teszteltél ma?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Rita86 a hüvelykúp nem probléma. Nekem a terhességek alatt is írt a dokim, mint egyfajta tisztítást, úgyhogy sem gyulladásom, sem folyásom, semmi hasonló nem volt. lehet, neked is egy tisztítás miatt írta csak. Remélem hamarosan tud már valami konkrétat mondnai a doki ezzel kapcsolatosan. Ha citológiára csak júniusba kell visszamenned, akkor biztosan lyan nagy probléma nincs, nem? De nőgyógyászati gyógyteákkal segíthetsz esetleg. Vannak ilyen fürdők is, amik kifejzetten női problémákra vannak, nem tudom, a lakóhelyed közelében van e? De Cickafark teák, meg más gyulladásokra adott teákat simán ihatsz, és lehet júniusban már teljesen rendben lesz minden  értéked.
Zsauzsa10, ha ezt olvasad a gyógyszerről, akkor lehet a dokid azért ítra fel, mert figyel arra, hogy szeretnétek a babát. Ez akkor mindenképpen jó hír!
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok!
varatlan remélem igy lesz...hogy minden rendben lesz én bizom benne h talán zért nem jön össze a baba mert kikéne tisztulnom.Juniusban mondta igen hogy megismétli azt mondta 3 havonta kell nézni hogy miért azt nem tudom.A babára azt mondta nyugodtan lehet próbálkozni...itt gondoltam hogy akkor nagy baj talán nincs.
Mindenesetre köszi a jótanácsokat!
Remélem most mr mindenkinek csak a jó dolgok jönnek!
rita86
Eger
 
 


@zsazsa10:


Én is úgy hallottam, hogy ez a gyógyszer erre jó, hogy ha van baba, de a Te szervezeteddel valami gond van, akkor segít megtartani a babát. Én is ezt a gyógyszert próbáltam kipréselni az orvosokból tavaly nyáron, de nekem nem adtak. Szóval remélem, hogy Neked ezért írt! Teszteltél már?
sarah16
 
 


Azt is tudni kell, hogy ha cysta van, ha bármilyen nőgyógyászati betegség, a terhesség pozitív hatással van rá. Teljesen helyre tud jönni olyankor a szerevezet. Ha lehet próbálkozni, az jó!
varatlan
Miskolc
 
 


@zsazsa10:


Mi újság? Teszteltél? Voltál orvosnál?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Szomani Neked valami hír? Még nem jött meg? De kivárod a jövő hetet? Vagyis, már most jövő hét van, nem?
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Még nem jött meg. Csütörtök reggel tesztelek, ha addig nem jön meg, az lesz a 39. nap. kb 10 napja volt pár napig mindjárt megjön érzésem, aztán elmúlt. Néha fájdogál a hasam, melleim feszülnek, fájnak, de ez nekem szokott leni menszesz előtt is. Sokat járok pisilni. Hányinger nincs
Szóval nem tudom mi van, tartok tőle, hogy nincs baba, most valahogy úgy érzem, de majd holnapután kiderül.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Nagyon szurkolunk!!!
sarah16
 
 


@sarah16:


Köszönöm!! 
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Köszönöm mindenkinek a szurkolást, de a "sormintát" sajnos én sem töröm meg. Nem kell holnap tesztelnem, mert most jött meg. 
Igazából valahogy éreztem is, hogy így lesz.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Nagyon sajnálom... :( Próbálkoztok még azért?
sarah16
 
 


@sarah16:


Igen. Bár kicsit el vagyok keseredve, mert megint 38 napra jött meg, ez nem utal túl jóra. Adok 2 hónapot még az avivának, aztán visszamegyek a dokihoz.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok! Újabb helyzetjelentés. Kedden voltam dokinál, de sajnos nem jó híreket kaptam. A closti ellenére sem indult be a peteérés, így hiába bíztatott a doki is korábban, nem terhesség miatt maradt ki megint a vérzés. Most eljátszuk előlről az egészet. Egy doboz Norcolut, aztán ha megjött egy Clostylbegit. A ciklus 10. napja körül aztán megint ultrahang, és ha most sem lesz peteérésem, akkor hormonvizsgálat. Kezdek attól tartani, hogy komolyabb gondok lesznek...
gpetra
Nyíregyháza
 
 


@gpetra:


Ezek nem jó hírek, csak azt nem értem miért nem küldött el már most hormonvizsgálatra? Kísérleteznek és húzzák az időt 
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:
Ez kicsit az én saram is, az előző adag closti szedésénél is mennem kellett volna ultrahangra, de elsumákoltam...Bár valószínű akkor is beszedetett volna még egy adagot, ha elmegyek, mert eleve két adagot írt fel...Azért reménykedem, hogy nem kísérletezgetés lesz belőle...
gpetra
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok. Nekem van a PCOS, ugy dontotte minden esetre megnezetem magam meg egy dokival, biztos ami biztos, egy nagyon komoly klinikan.Keddre kaptam idopontot. A babaval egyenlore nem probalkozunk, valaki nem tud errol esetleg vlamit? A baba rendbe tudja szedni ez a gondomat? Hallani sokmindent hogy a szervezet megujjul a terhesseg alatt, de azt is olvastm hogy a PCOS gyogyithatatlan.
21lilike
 
 


Sziasztok! Végigolvastam az egész topicot ez elejétől .Délelőtt kezdtem... Natehát, konkrétan nem találtam meg a választ a kérdésemre, így szeretném a tanácsotokat kérni. Március 1-én menstruáltam (28 napos ciklusok, 5 napig menzesz), a következő pedig márc. 31-én jött meg, azaz 3 nap késéssel. Itt 2 nap késésnél teszteltem egy negatívat. Mivel megjött, ezért nem tulajdonítottam az egész késésnek jelentőséget, ám az egész 2,5-3 napig tartott a korábbi 5 nap helyett, és nem volt semmilyen komolyabb görcsöm.( Én elég hasfájós vagyok, Appranaxot kell szednem majdnem végig, különben felkelni sem tudnék.) Ezután eltelt egy hét és azóta úgy feszül az alhasam, hogy ki kell gombolni a nadrágoma, ha ülök, és alig ér rajtam össze. Kiszámoltam, hogy a párommal márc. 13-án voltunk együtt, tehát kb. középidőben. Semmilyen más tünetem nincs, nem is volt. Szerintetek mi van ilyenkor? (jövőhéten szerdára már bejelentkeztem nődokihoz)
jasmin83
 
 


@jasmin83:
Az leírtak alapján nem gondolnám, hogy baba lenne. A menstruáció változását és az alhasi tüneteket okozhatja rengeteg egyéb ok is. Az mindenképpen jó, hogy bejelentkeztél nődokihoz!! Remélem, megosztod majd velünk, mi lett az eredmény!
gpetra
Nyíregyháza
 
 


21lilike mi volt a klinikán? Mit mondott a doki? A PCO mellett sok nőnek született gyermeke. Nehezebb és gondos nőgyógyászati odafigyelést igényel, de simán lehetséges. Tényleg sok nőnek van. Az Aviva tornát szerintem kezd el, mert az sokat tud segíteni rajta, és veszíteni meg semmit nem veszítesz vele. pLusz ott is vannak hasonló betegséggel nők, akik több mindenben tudnának neked segíteni.
Jasmin83 mensi mellett lehet teherbe esni, és ebben az esetben nem tudni, hogy a teszt kimutat e bármit is. Egy ismerősöm volt, aki végig menzeszelt a teressége alatt és nem is tudta így, hogy várandós, őt kérdeztem kb 1 hónapja, hogy mikor sejtette hogy baba van. AMúgy azt hiszem 7 hónaposan derült ki, mivel eléggé elhízott, és a baba mozgását így bélgörcsöknek ítélte. De egészséges kislánya született, aki már 3 éves. Nos, azt mondta, a mensi ilyenkor barnás, két- három napos. A doki szerint egyre gyakoribb ez. NEki mindig is ingadozott a havija, így nem gondolt terhességre, nem csinált persze egytelen tesztet sem. De azért orvos kimutatja ezt, még ha lehet, hogy ilyen korán nem is. Jövő hét szerda lehet jobb is, mert már nagyobb a gyerek, és könnyebben kimutatható. Szorítok hogy babó legyen, de ha nem, akkor meg majd legközelebb. Tünetek általában ilyenkorán még nincsenek, de vannak hiperérzékeny emberek, akik hamarabb megérzik a testük változását...Aminek az oka sokféle lehet.
Szomani hogy vagy? Az Aviba segít valamit? Adj több esélyt neki, több időt, hogy hasson. Nekem sem fix a havim, így kiszámolni akármilyen peteérést is nagyon nehéz. Nem hőmérőzök, mert ugye hirtelen helyzet volt ez a babavárás. De kitartást Neked.
Sarah16 ti hogy vagytok? Írj, ha van időd, mert lelekesítő, hogy ott a pocaklakód, és Veled együtt tudjuk várni. Újraolvastam az előző topicocat, és azért vannak pozitív eredmények, sok. Csak most nekünk így alakult. De hiszem, hogy nemsokára mindenki pozitív eredményeről számol majd be.
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Köszi jól vagyok. Avivázom rendszeresen. Nem számolgatok éb sem, bár nem tudom hány naptól kóros a ciklus, gondolom a 38 már nem jelent túl jót peteérés szempontjából. De hát új hónap, új esély.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: