Új privát üzeneted érkezett!

amy:mi nem adattuk be a rota ellenit csak a prevenart pluszba.de amikor kijöttünk a szuriról szidtam is magam hogy miért szenvedtetem a gyerekem mert annyira sajnáltam.nem elég hogy egy kötelező oltás van és hamar túl lennénk rajta én még kérek mégegyet...majd meglátod milyen rossz érzés lesz,amikor sír mert fáj neki. :cry:
Remélem Vendi bátrabb lesz mint Arni!

tabati:nekem tomiee tippee kézi fejőm van és az is elég jó. :wink:

kinga:jó hogy jelentkeztél!Biztos szép házatok lesz,és remélem a kéményre költözik a gólya :lol:

titimee:érezzétek jól magatokat :D

KépKép
lyndee
 
 


Köszi a kép dicséreteket! :wink: Most csak röviden,mert megyek dolgozni.

Syry!

A lányok innen valók a babanetről, taliztunk. :D

Amy, Lyndee!

Sajnálom én is a babukat az oltások miatt, ugyanilyen vagyok, mint ti, talán még bőgni is fogok... :oops: :roll: Amikor kiskutyámat először leszidtam, még a fenekére is kapott egyet, és még másnap is félve jött oda hozzám, én elsírtam magam. Azt hittem ez már mindig így marad. Persze aztán elfelejtette és már semmiféle szidás nem számít 2 percig tart, utána már jön hízelegni és töri a következő rosszaságon a fejét. :lol:

Mellszívótippeket is köszi. Én is ezeket néztem ki, egyedül a medela nem tetszik, meg ezek a kórházi cuccosok (a pumpásakat meg sem említem), mert ez a tili toli mozgatás biztos fárasztó lehet. A tietek meg egykezes úgy tudom. De valószínűleg aventes lesz, mert olyan volt a barátnőmnek és azt már láttam használatban is. :lol:

Timi!

Irigyellek!! Vajon mi mikor jutunk el mostanság bárhova is.... :roll: Majdnem szülésig dolgozom, utána egyértelmű, hogy nem megyünk, no meg anyagiakban sem állunk jól, ugyebár építkezés, baba... Talán jövő nyáron már megyünk a babuval Balcsira. (imádjuk a Balcsit :D ) Azért azt tuti beiktatjuk pénz ide vagy oda, jó lesz kicsit pihenni hármasban. De az még messze van. Addig jön a sok újdonság. :D

Megvettük a kiságyat, használtan 7500 ft. volt. Teljesen újszerű állapotban van, úgyhogy nagyon boldog vagyok. Matracot is kaptunk hozzá, igaz nem kókusz, de szerintem nem is veszünk kókuszot, többen mondták, hogy ráér ha már nagyobb lesz és nincsenek balesetek. Meglátjuk...
Pelenkázólapot is vettem, csak az még nincs itt. Olyan, hogy merev az alja és direkt kiságyra rakható. Helytakarékos, ennek is nagyon örülök. :D Ja! És még kengurut is, ami újszülött kortól használható, vízszintesbe is dönthető. Ilyet szerettem volna, remélem babu is szeretni fogja, mert ez olyan lutri. Mindegy 5000 ft. volt, ha nem válik be majd továbbadjuk.

Na, puszi megyek, remélem nem ismételtem magam, már nem emlékszem miket írtam le régebben nektek... :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:meddig dolgozol?hogy fogadták a munkahelyeden a jó hírt?

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Lyndee!

Tulajdonképpen végig dolgozom, de május közepéig rendesen, aztán már nem megyek be minden nap és akkor is csak pár órát. Június közepétől meg már itthon leszek.

Főnököm sejtette már, hisz nyáron volt az esküvő és ilyenkor mindenkinek evidens, hogy rögtön jön a baba...ha tudnák....mindegy... Tulajdonképpen örültek neki, bár így keresni kell helyettem valakit, most ezzel kínlódnak, azt hiszem ez mindig nehéz.

Kinga!

Még neked akartam írni, hogy örülök, hogy minden oké, és remélem hamarosan megoldódik a net probléma és sűrűbben jössz majd. Jó a kert mi? :wink: Azért a jó időre még egy kicsit várni kell sajna... :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


nálunk meg azt hiszem elindult a fogzás.csak nem a metszőfog hanem a kettővel melletti alul.az egyik oldalon már kint van a hegye a másikon még csak piros. :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Ajajj! :wink: Hogy alszik éjjel, már nyügi? Popsija? Ezek szerint nem törvényszerű, hogy a metsző jön ki előbb... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


nem nyűgi szerencsére.este 10-től reggel 7ig aludt és gyors szopi után még fél 10ig.
én is azt hittem hogy a metsző jön majd ,de nem :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Tabati: igazán ügyes vagy, jó sok dolgot beszereztél, és igen jó áron!!! :wink:

Lyndee: máris fogzás???!!! :shock: Szegény Arni baba!
Reméljük nem viseli meg nagyon! Jövő héten megyünk oltásra... Jaj, már előre félek........... :cry: A rota ellenin még gondolkodom, annyi előnye van, hogy azt szájon át adják, tehát szerencsére nem lenne még plusz szuri....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok mamik!

Köszi a jókívánságokat. Hazaértünk tegnap a kiruccanásból. Nagyon jó volt, csak rá kellett jönnünk, hogy 8 év alatt bizony megváltozott az igényünk :) Ami régen még nagyon jó szállodának tűnt az most inkább kényelmetlen volt :D (vagy csak már nem csak "arra" használtuk a szállodai szobát hanem inkább pihentünk:)
Így csavarogtunk egy kicsit és élveztünk a napsütést.

Most meg teljesen tanácstalan vagyok. úgy néz ki mintha meg akarna jönni, ami érdekes mert az elmúlt hónapban 40 napra jött meg most meg 23ra? az ovu tesztem meg csont negatív. Úgy tűnik ez a hónap is kuka :(

tabati: szépen alakultok. lassan minden meglesz, és jöhet a baba.

Timi
titimee
 
 


amy:mi megjártuk az oltást.szegény nagyon sírt.jobban mint az előzőnél.Remélem Vendi jobban bírja majd a strapát!
Fogra azt mondta hogy nem fog de nem tudta megmondan hogy mi.nem is adott rá semmit.
Mi apával itthon megállapítottuk hogy nem nézte meg jól,mert kemény és fehér,mi lenne más.
Ja és a nyál a szájából nagyon folyik,délután két előkét is csontra eláztatott,plusz rágja a kezét.


titimee:örülök hogy jól eltelt ahétvégétek.remélem legközelebb már hároman mentek :wink:
próbáltad már a málnalevél és palástfű teákat?az rendbeteszi a ciklusodat.
én a vetélés utáni második hónapban ittam és a harmadikban babásodtam :D
Ne keseredj el,helyre kell állnia a szervezetednek.ez nem mindenkinél egyforma.
És még annyit hogy a pocifájás nem jelent semmit.nekem is fájt abban az időpontban amikor meg kellett volna jönnie,de nem jött meg :lol:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee próbáltátok már azt a hűsítős rágókát amit ilyenkorra ajánlanak?
milyen ez a két tea? mikor kell őket inni és hol lehet beszerezni? sajnos "vérzés" is van, igaz csak mutatóban.

Timi
titimee
 
 


Lyndee!

Nem fog? :shock: Érdekes egy doki lehet...kemény és fehér, akkor más nem lehet...

Timi!

Ne keseredj el, ha most megjött, végül is ez az első hónapotok a műtét után. Nem akarok beleszólni, mert mindenkinek más jön be, de én tuti kivárnék még azokkal a teákkal, szerintem magától is visszaáll a rendes ciklusod. De ez én vagyok, mindig is idegenkedtem mindenféle praktikától (lányok tudják már :lol: ) az ovutesztet is egy év után akkor akartam kipróbálni, amikor már sikerült a babu, úgyhogy arra sem került sor. :wink: Tényleg nem Lyndee vélemyénye ellen beszélek (bocsi :oops: ), de olvastam rosszat is a teákról, van akinek még jobban felborította a ciklusát.

Kép
Kép
tabati
 
 


titimee:vettünk neki de még nem jött rá hogyan kell használni :lol:

ha gondolod kipróbálhatod,de csak ha hiszel benne:
http://babatervezok.otthona.net/shop/ma ... tems_id=72


http://babatervezok.otthona.net/shop/ma ... tems_id=74

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!
Hú, a fogzás! Az nem egy jó dolog. Arninak nagyon hamar kezdődött. Máté pont az ellenkezője volt, neki akkor kezdett el kibújni a foga, mikor a vele egykorúaknak már volt vagy 2. :roll: Az oltásokat én is utálom, minél nagyobbak lesznek, annál borzasztóbb. Máté már ha a védőnők felé megyünk, már akkor mondogatja, hogy nem kapok szurit... Én is beadattam neki mindent pluszba, amit lehetett, kivéve ezt a rotát, az nekünk valahogy kimaradt.
Lányok, végre süt a nap! Azt hiszem ma egész délután kint leszünk. Annyira élvezem, hogy nem kell normálisan felöltöznöm, és a fél házat bepakolnom ahhoz, hogy egy kicsit levegőn legyünk. És ami a legjobb, hogy közben mehet a mosógép, beszaladhatok egy pohár üdítőért, stb.
Timi: ne keseredj el, majd meglátod, hogy hamarosan te is babás leszel. Én sem innék még a helyedben teát, kicsit pihentetném még a szervezetemet. De te tudod, nem akarok beleugatni. Egyébként a szállodákkal mi is így jártunk, mint ti, hogy amíg régen valami csúcsszuper volt, most már lepukkantnak tűnik. Szerintem ez azért van, mert régen tényleg csak az volt a fontos, hogy együtt legyünk, most meg már azért van más igény is.
Csucsu hová tűnt?!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!
Új nap új vonalzó :)
Kinga: énis így döntöttem. hiszek a gyógynövény erejében, de úgy döntöttem hogy a következő hónapban fogom megpróbálni a teákat.

Timi
titimee
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: milyen nagy már Arni baba :)

Barátnőmnek is 3 hónapos a kisfia. Most voltak nálunk, kibabáztam magam :) nagyon jó fej volt, ahogy próbált "beszélni".

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Lyndee!

Azok a nagy csodálkozó szemek!!! :lol:

Kicsit eltűntem, de látom mindenki lusti volt írni! :wink: Én elég beteg voltam, de remélem most már kifelé tartok belőle.

Amúgy babu jól van, érzem, hogy egyre kevesebb helye van, mert már minden fordulását érzem pár napja. Furi érzés, más, mint amikor rúgdos. Enyhe hányinger is rámjött, de az lehet a megfázás miatt is. Remélem...csak nem jön vissza már most, épp amikor élvezni lehet már a jó időt! Ma még melózom, aztán szünet 2 hétig!!! :D Már alig várom, hogy vége legyen a mai napnak (pedig még el sem kezdődött igazán :lol: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Na, túl vagyunk az oltáson. Szerencsére Vendi baba nagyon jól viselte. Éppen, hogy felsírt egy picit, amikor a doki beadta neki, aztán ahogy felvettem meg is nyugodott. Este itthon borogattam neki, nem is lázasodott be, semmi változást nem vettem észre rajta. Ennek úgy örültem. Pedig nagyon tartottam tőle...

Lyndee: sajnálom, hogy Arni babát így megviselte... Gyönyörű nagyfiú már! Milyen édesen nézeget, és hogy tartja a buksiját!!! Ennivaló!!! :)

Tabati: remélem már jobban vagy!!! Bizony, egyre kevesebb helye van, és még sokkal kevesebb lesz... :) Nemsokára már kinn lesz... hihetetlenül megy az idő!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy!

Pont most akartam írni, hogy biztos mindenkit kidobott a jó idő a szabadba! :D Én takarítottam ma, meg neteztem kicsit.

Szerencsére teljesen rendbejöttem, csak picit fújom még az orrom, de nem vészes! :)

Vendi szerencsés, hogy így megúszta, meg te is. :lol:

Képzeljétek, hirtelen felindulásból felhívtam egy szülésznőt, akit ajánlottak a kórházas topicban, és elvállalt!! Nagyon örülök neki, mert mindenki nagyon ajánlotta, és segít majd a gátmasszázsban, hogy hogy kell, milyen olajjal stb. homeos cuccokat is nyomatja, és a telefonban is már olyan közvetlen volt, hogy meglepődtem. Ja! És gyorsan pörögnek az események, szerdán, vagy csütörtökön megyünk is be hozzá személyesen találkozunk (ha férjem is ráér ő is jön) kérdezhetek (össze is fogom írni a kérdéseimet, nehogy elfelejtsek valamit) és ha lesz rá lehetőség, akkor megnézzük a szülőszobákat is!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok mamik!

tabati: jó gyorsan szalad az idő. mindjárt babázhatsz :) hogy álltok a babaszobával?

amy: ügyesek voltatok :)

Én meg úgy tűnik, hogy az algopyrinre érzékeny vagyok. Pedig eddig semmi bajom nem volt tőle. Ahová be vagyok jelentve ott nem csinálnak gyógyszer-allergia vizsgálatot, magánba meg 17 ezer forint ez a vizsgálat. Hihetetlen, hogy mindig van valami baj...

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Szerdán taliztunk is a szülésznővel:

Nagyon kedves volt, ahogy a telefonban is. Megmutatott egy szülőszobát, egy csomó mindent kérdeztem tőle, vagy másfél órát ott voltunk.
Nálunk alternatív szülőszobák vannak, nagyon szépek, mindegyikben van kád is. Párom teljesen meg volt döbbenve, mert ő még ott tartott, hogy kórházi kórterem, na ehhez képest ez egy hangulatos szoba volt.
Ajánlotta nekem a Bába válaszol c. könyvet, de nekem az már megvan. Felírt homeopátiás bogyókat amit majd a 37. héttől kell elkezdenem szedni, mondta a málnalevél teát is, meg a szoptatáshoz majd később szintén homeopátiás bogyeszt. Gátvédelemre rákérdeztem. Nem zárkózott el tőle, (Weleda olajjal kell masszírozni a gátat szintén a 37. héttől) , de mondta, hogy első szülésnél ne számítsak rá nagyon, hogy sikerül a gátvédelem. Természetesen megpróbáljuk, de inkább egy kis vágás, mint egy durva repedés.
Megnéztem az alapítványi szobát is, mintha szállodában lennél. Fel is írta, hogy oda szeretnék menni, de természetesen csak akkor lehet, ha épp nem foglalt.
Pénzre is rákérdeztem, hogy mennyit gondolt, de ettől teljesen elzárkózott, mondván, hogy ő nem azért csinálja, és neki megtiszteltetés, ha valaki így megbízik benne, hogy felkéri. Természetesen ennek ellenére adunk neki pénzt majd, csak még utánajárok, hogy mennyit szokás. Úgy hallottam 20-30 ezret.

Timi!

Hát babaszoba külön nem lesz ugye, velünk lesz a mi szobánkban, de már haladunk azért. Tegnap takarítottam, meg a fiúk kipakolták a felesleges bútorokat, hogy a picié beférjen. Ma pedig elhoztuk anyuéktól a kis szekrényt, a kiságyat meg a kiskádat, úgyhogy már minden bútor megvan. A pelenkázó ugyebár olyan, ami merev aljú és a kiságyra tesszük, úgyhogy erre külön szekrény nem lesz, de be sem férne már. Van méf egy fotel ami eleve itt volt nálunk abban fogok szoptatni, csak kicsit átvariáljuk, majd máshol lesz a helye. Még elég kupi van, de szép lassan elkészülök már. Kiságyat még nem rakjuk össze, majd később szerintem, de lehet, hogy nem bírom ki... :oops: :lol:
Holnap megyünk táncizni párommal, vasárnap meg Gödöllőre, jó kis szabadtéri programok lesznek a kastély környékén, hétfőn meg anyuéknál leszünk. Nem is tudom mikor tudok jönni legközelebb, úgyhogy Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Nektek!

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:tényleg nagyon aranyos lehet a szülésznőd a leírtak alapján.Sokkal jobban jársz mintha dokit is fogadnál!
Már nagyon telik az idő!
Láttam az uh-képet az iwiwen és lányra tippelek :lol:

Amy:ügyi volt Vendi,ha van kedved tehetnél képet!


kinga,syrinx jelentkezzz!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Az még a 12. heti kép. :lol: Amúgy legtöbben lányra tippelnek, hasam formája alapján meg miegymás. Kíváncsi leszek... :wink:

Lányok!

Mindenkinek ajánlom Gödöllőt (akik a környéken laknak) így húsvét tájékán. Ilyenkor vannak Ibolya napi rendezvények a kastélyban, és nagyon szupi volt. Mi persze csak sétáltunk és bámultuk a babikat, de igazi gyerekkánaán volt. 4 féle kézművesfoglalkozás, arcfestés, lovaglás, nyuszisimogató, ügyességi játékok, színpadi mese műsor, nagy kert lehet napozni, ugrálni, labdázni...szóval szupi kis hely. És még pelenkázó meg szoptató heyliség is ki volt jelölve. Ja! Játszóház, meg kultúr wc, szóval minden volt. Kirakodóvásár a szülőknek (meg persze a gyerekeknek, mert voltak jó kis játékos standok is... :wink: )

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:

hallottam róla,hogy jó kis progik vannak,csak még kicsinek találtam Arni hogy elmenjünk hosszabb útra,így is a locsolásban is nagyon kifáradt szegényem...
de jövőre biztosan megyünk majd.Egyébként már voltam a kastélyban többször is de még nem untam meg,szivesen megyek még :lol:

Arnika kapott igazi élő nyuszit húsvétra de sajnos nem fogadtuk el,mert egy állat nagy felelősség és amúgy is élő állatot ajándékozni vkinek aki nem tud róla........ :roll:
de aranyos volt,még picike volt és a nyakában piros masni :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Ja, nem is azért írtam, hogy most, hanem ha már nagyobbak lesznek a babuk, akkor szuper program. eméljük nem hagyják abba és lesz minden évben. :) Én is olyan szívesen beálltam volna pl. tűzzománcot csinálni, vagy volt még tojás varrás, selyemfestés, de hát gyerek nélkül furi lett volna. :lol: Na, majd ha már akkora lesz a babu, mehetek én is neki segíteni. :lol:

Hát igen, igazad van a nyúllal kapcsolatban. Mondjuk én nyúlra nem is vágytam sosem. Jók ezek a nyúlsimogatók ilyenkor, a gyerek kiéli magát, otthon meg úgyis hamar ráunna, aztán mehet a nyúl, rosszabb esetben a lábosba. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Tabati: tök jó, hogy sikerült egy jó fej szülésznőt találnod! olyan nagyon sokat jelent, és sokat tud segíteni, az biztos!

Timi: sajnálom az allergiát. Hogy derült ki?

Lyndee: jól látom, hogy Arni már 4 hónapos lassan??? Hogy repül az idő....

Hozok nektek egy pár képet:

Farmeros vagány:
Kép

Szupermeeeeeeen:
Kép

18+:
Kép

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy!

Nagyon édes Vendi! :D

Kényes kérdés bocsi. :oops: Valakinek aranyere...? Mit lehet rá ilyenkor kenni? Sebészeten felírtak valamit, de elolvastam a tájékoztatóját, így inkább nem kenem. Nem fáj, nem vérzik, szerencsére pici, de kellemetlen. Most körömvirág balzsammal kenegetem, lehet, hogy jó lesz ez is, csak hátha van valami speciálisabb, amit lehet várandósság alatt. Amit a doki felírt az szteroidos, a hideg kiráz már a gondolatára is. :x

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati
megkérdezem Tesómat, neki is voltak (vannak :evil: ) ilyen problémái, hogy mit használ.
Német barátnőim jönnek május végén, ők is akarnak menni a Gödöllői kastélyba, Sysy miatt. Mondom nekik, hogy már nem az igazi berendezés van. Egyszer én is voltam ott koncerten, asszem az lovardában tarották. Ezek szerint más programok is vannak ott.

Amy
nagyon helyes-"nagyfiús" Vendi a farmeros szerelésben. sokat nőtt. igazán szép baba. :D

Máté is kapott nyuszit! igaz mi kertes házban lakunk, elfér. Apa hozta a piacról. Én sem tudtam róla, hogy hoz. Apa igazából "nevelő" szándékkal hozta, hogy lássa Máté hogy mindennap adunk neki inni, enni, meg takarítjuk időnként a helyét. egyébként Máté előtti nyáron is volt 6 nyulunk. az emeleten lakó nagybácsi mindig hozott zöldségleveleket, a hobbykertjéből. igaz az nyáron volt, most még csak a palánta fázisnál tartanak a növények, nemsokára már kiülteti őket.

Ime pár kép:
Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


A második képen nem én vagyok, hanem a sógornőm, keresik Mátéval a csokitojásokat. (sógornőm csokigyárban dolgozik. 8) )

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!


amy:nagyon nagyot nőtt Vendi!Mekkorák vagyok?(súly,hossz)

tabati:nem tok segíteni :(


syrinx:de jó hogy jelentkeztél!
Szép kis nyuszit kapott Máté.Mi is kertesben lakunk de amíg ilyen pici Arni,csak nekem lett volna plusz gond,de ha nagyobb lesz mi is szeretnénk neki,mert fáj érte a szíven olyan cuki volt.

Máté nagyon édi,gondolom örült a kis háziállatnak :wink:
Látom újra indult a tesó projekt,hajrá!!!drukkkkk :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!
De jó ilyen képekre jönni :) Rahatnátok fel többször is babaképeket :)
akkor kezdem a dícséreteket:
amy: nagyon szép Vendi baba. hihetetlen milyen gyorsan nő :) s az a beintős kép... :lol:
allergia: a gyógyszer bevétele után kb fél órával elkezdtem viszketni, és kiütések lettek rajtam. kb két perc alatt az egész testemen előjött. szerencsémre volt itthon kalcium injekció, a kutyinak tartok itthon sose lehet tudni mikor lesz rá szükség... hát most volt.
tabati: nekem még nem volt aranyerem, sajnos nem tudok neked segíteni ebben.

syrynxx: nagyon helyes kisfiú Máté. Annyira bájosak a szőke hajú kisfiúk. Nálunk erre nem sok esély van, mindketten sötét hajúak vagyunk.
Hajrá tesóprojekt :wink:

Timi
titimee
 
 


Syrynx!

No, téged is meg lehet itt találni? :wink: :lol: Köszi a segítséget, már nem aktuális, szerencsére nem volt nagy gáz, már minden a régi! :oops: :wink:

Most megyek melózni majd még jövök!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséretet!!!

Tabati: aranyérrel kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni...
Engem elkerült... szerencsére...

Lyndee: ma vagyunk 12 hetesek, este mérjük le pontosan, de 11 hetesen 5790g volt és 61cm.

Syrynx: Máté igazán gyönyörű!!! Milyen szép szőke!!! Biztos élvezte a tojás keresést... És látszik, hogy a nyuszi is tetszik neki!!! nagyon szorítok a tesóért!!!

Timi: még szerencse, hogy kiderült az allergia! Így legalább már nagyobb baj nem lehet belőle!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sehol senki??? :(

Hátha ez a pár kép idecsábít valakit...

Lilaakác köz :lol: :wink:
Kép

szafarira készülünk:
Kép


Kiscsaládom:
Kép

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


jajj de bájos abban a kalapban :)

nagyon szépek vagytok együtt....


még-még-még :)

Timi
titimee
 
 


Amy!

Mekkorák vagytok már és milyen szépek! :D

Kivel mi a helyzet lányok?

Velünk semmi különös nem történik, szerencsére minden megy a maga útján, semmi komplikáció.

Kép
Kép
tabati
 
 


hahó!

életjel!Jól eltűntem,sokat vagyunk kint,meg mindig van vmi program.Ritkán jövök babanetre.

Jól vagyunk,Arni 7300gramm és 68cm.
Mostanság fedezte fel a lábát és a lábaujját szopizza :lol:
Túl vagyunk a kötelező oltásokon is szerencsére!

Amy:Vendi hatalmast nőtt!

Tabati:nagyon telik az idő!Minden megvan már a bébinek?
4D-re nem mentek?

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

lyndee: a málnalevél teát hogy ittad? 2-szer vagy 3-szor egy nap?

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Látom tényleg mindenki megy ki a jó időre. :D Én is inkább a szabadban vagyok, voltunk majálisozni is, meg szüleimnél anyák napján.

Lyndee!

Szinte minden megvan már. Textil pelust nézek még, hol olcsó, meg pelenka kell még, bár abból már vettem egy csomaggal.

Szerinted mennyit vegyek? Textilpelusból a védőnő 10 dbot mondott, de itt a babaneten mindenki legalább 20-at ír. Tényleg kell annyi? Eldobhatóból meg vegyek többfajtát tényleg? De mennyit? Vagy elég egy csomag, aztán majd meglátom beválik e és utána vegyünk?

4Dre nem megyünk, tudod, nehogy kiderüljön a neme. :wink:

Timi!

Miért kell neked a málnalevél tea? :shock: Azt nekem kéne lassanként elkezdenem... :shock:

Amúgy a kórházi cuccosból is már csak pár dolog hiányzik. Ha azok is meglesznek, akkor össze is pakolom a táskát. :wink: Málnalevél teát is vennem kell, meg gátmasszázs olajat...meg nem is tudom, még mi hiányzik felírtam valahova... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: úgy néz ki, hogy a málnalevél a "joker" tea :) mindenre jó....

Timi
titimee
 
 


Értem... :shock: :roll:

De megváltoztál tegnap óta! :lol: Keveset aludtál? :lol: Tied kutya? :D Édes pofa! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen, égnek állnak a füleim :)

lehet, hogy a málnalevél teától :D

enyém a kis radarfülű.

Timi
titimee
 
 


Kis horkolós mi? :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Titimee:én csak 2 bögrével ittam egy nap,de tényleg jó volt!


Tabati:ja a 4D-t el is felejtettem hogy ti nem szeretnétek tudni a nemét 8)
Én textilből 10db-ot vettem.Nekem elég szokott lenni,mert én inkább etetéshez,büfinél használom,meg esetleg a buksija alá tenni,babakocsiba-ágyba.....Azért is elég nekem mert szinte 2-3 naponta kell mosni mert a kisruhák gyorsan fogynak és így cserélődik az is.De ha több van az biztosan nem baj.

Én Liberó eldobhatósat használok,mi az elején az 1-es számút vettük,az 4-kg-ig jó,de ugye mivel Arni 4200-al született még jó hogy csak kis csomival vettem....de ha a te babód kisebb súlyú lesz mint az én Arnim,szerintem az simán jó és köldökvédős,még az benne a jó.

Én a málnalevelet 37.héttől ittam és nagyon gyorsan tágultam szülésnél...lehet hogy a tea segített.

KépKép
lyndee
 
 


Helló Csajok!
Én is előkerültem a süllyesztőből.
Először is mindenkinek gratulálok a babucijához, nagyon édesek!
Tabati, te meg már mindjárt szülsz, aztán még csak most lettél terhes... Úgy repül az idő. Máté is már betöltötte a 3-at, már szabin vagyok, július 1-jétől gálya. :cry:
A házzal nagyon jól haladunk egyelőre, ma rakják a cserepeket, közben készül a válaszfalazás, aztán lassan jöhet a víz-gáz-villanyszerelő.
Jaj, amíg el nem felejtem, Tabati nekem is volt aranyeres gondom a terhesség alatt, én hemorid-ot kaptam (lehet, hogy haemoridnak írják), azt lehet nyugodtan használni, csak mentolos és eléggé kellemetlen.
Nekem a 4. inszem sem sikerült, úgyhogy most úgy vagyok vele, hogy ha valami miatt a sors/a jó Isten/vagy valami más úgy akarja, hogy nekem ne lehessen másik gyerekem, akkor hát ne legyen. Hónap végén lesz 2 éve, hogy próbálkozunk, kicsit (igazából rohadtul) kiborultam legutóbb, hogy nem sikerült.
Na de nem akarom lehúzni a hangultatot, azt nem ígérem, hogy minden nap, de gyakrabban be fogok nézni hozzátok.
Sok puszi
Kinga

Kép
németh
 
 


tabati: igen, röfög, horkol, pukizik és ráadásul egy kis ördög.

kinga: leírnád nagyvonalakban hogy az inszem hogy történik? sajnálom hogy nem jött össze, de ne add fel, előbb-utóbb jönni fog a második baba is.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!
megpróbáltam kicsit visszaolvasni!

Tabati
már készül a kórházi csomag! :shock: hogy eltelt az idő! textilpelenkából szerintem a 10 a minimum. inkább több kell. persze attól függ mennyire lesz bukós a kis babucid. (Máté nem volt az, de így is olyan 15 darab volt. most már lecsökkentettem és 5-6 van forgalomban, a pelenkázó asztalán, azokat cserélgetem.) eldobhatópelenka: tényleg érdemes kipróbálni többet. de az elején nekünk ritkán volt hogy átázott. (mármint az első hónapokban, bár az első időben a híg anyatejes kaki volt hogy kifolyt. :evil: ) mindenki más pelenkára esküszik. :?

Kinga
de jó hogy írtál!!!!!!!!! :lol: viszont szomorú vagyok, hogy az inszem nem lett eredményes. :evil: :evil: :evil: megértem a lehangoltságodat, dühödet. a hétvégén én is kiakadtam. (vasárnap megint megjött. :evil: pedig úgy éreztem, hogy tényleg "jó időben" voltunk együtt. viszont felhívtam a dokimat és a következő ciklusban megkuksol uh-val, hogy van-e egyáltalán peteérés, meg hormonvizsgálat is lesz, meg átjárhatósági. aztán Apát is "sorrakerítjük." én még másfél évet adok magunknak. kicsit több mint egy hónap múlva 38 éves leszek. :evil: :twisted: 40 fölött már nem vállalnék gyereket, tesót. viszont örülök, hogy a házzal jól haladtok! :D képet tegyél majd a házról, meg Mátédat is rég láttuk már. Hú akkor te is visszamész dolgozni? 8 órába vagy kevesebbe? sokat kell majd utaznod? én napi 2-őt utazok, egy oda, egy vissza. igazából ez az ami sok, nem a 7 óra munkaidő. mert így összesen 9 órát vagyok távol!!!!! :cry: :( :evil: a fene vigye. :evil:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Timi: az inszem úgy zajlik, hogy kb. a 7. naptól folyamatosan követik a peteérést. (Ez persze változó, attól függ, hogy milyen hosszú a ciklusod, és kb. mikor szokott lenni a pé-d. Mivel nekem rövidek a ciklusaim és már a 11-13. napokon van pé-m azért kell ilyen korán menni.) Aztán amikor már úgy látja a doki, hogy hamarosan pé van, akkor csináltat lh-t és ha az pozitív, akkor tüszőrepesztő szurit ad, másnap vissza és ha megrepedt, akkor lehet az inszem. Apa leadja a katonákat, majd egy szülőszék-szerűségbe fel kell ülni és kacsával kitágítanak és fecskendővel felnyomják a katonákat. Kb. olyasmi mint a rákszűrés. Utána 15-20 perc pihi és aztán lehet hazamenni. Nem fáj egyáltalán. Ha van még kérdésed kérdezz:)

Syrynx: akkor neked is indul a nagy kivizsgálási sorozat. A cukrod rendben van mostanában? Én 8 órába megyek vissza, mert kevesebbe nem engedték. :evil: Kb. 1,5-1,5 órát fogok utazni oda-vissza. Úgyhogy az is baromi sok. Képet megpróbálok felrakni.
Én meg azon gondolkozom mostanában, hogy mivel most felemelték 365 napra a 180 helyett a biztosított időt, hát nem tudom.... De most meg várjak, mikor már 2 éve próbálkozunk? Akkora rohadtság az egész!

Képzeljétek múlt héten voltunk Mátéval a kukiját "megcsináltatni". Lányok, életem legborzasztóbb élménye volt és még most is tart. Nem engedi megmosni, és hozzányúlni és bekenni. Úgyhogy álmában mossuk le neki és kenjük. Tegnap este mondjuk felébredt, úgyhogy nem tudom mi lesz, csak vissza ne tapadjon.

Kép
németh
 
 


Kép


Ez a spájzban van. :D Most nem találok frissebb képet, a héten rakják a cserepet, majd ha fent lesz akkor arról teszek fel.

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: