Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nagyon cukik a nyuszik :)
Nekünk nincs háziállatunk, de szeretnék majd egy kiskutyát. De csakis az udvarra, és olyat ami kicsire nő meg, hogy a gyereket ne zavarja.Ja, és nyugodt kutya legyen :) Ugyanis volt nekünk egy kiskutyánk, de mikor Martina olyan 11 hónapos volt, épphogy elindult, és kimentünk az udvarra, a kutya mindig ugrott rá,és ellökte olyan kis játékos kutya volt .Ezért apósomék elvitték, de onnan meg elszökött :(

jeanner: sajnos vannak ilyen emberek. Elég nagy szégyen :cry:
Legszívesebben én is felakasztanám az ilyet....

Ja, és elvileg holnap NEM kellene megjönnie... :roll: :lol: :lol:
Izgi:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benirenata 2011.02.16 11:49-kor.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


jeanner, az ilyen csak azért lesz terhes, mert annyira primitív, hogy védekezzen.. és tessék, nekik összejön.
himia
Budapest
 
 


reni, a kutyák kb másfél éves korukig ilyen virgoncak. ameddig gyerekek. a gyereknek se tilthatod meg, hogy ne játsszon. ha nyugodt kutyát akarsz, akkor menhelyről hozz el egy idősebb kutyust. semmiképp ne kölyköt. és ne félj tőle, hogy felnőtt kutya, nem fog engedelmeskedni. a menhelyes kutyusok sokkal jobban ragaszkodnak az emberhez , mert hálásak, hogy kihoztad onnan.
himia
Budapest
 
 

 
 

Hát csajok, nem tudom, miért terhes, miért jön neki össze, de Dunába lőném őket saját kézzel, a gyerekeket meg odaadnám olyanoknak, akiknek nem lehet, de képesek lennének szeretni őket... az ilyen gyerekek szülnek 10 évesen, meg lesznek drogosak 15 évesen... meg csövesek meg minden, mert bármi, csak anyámék ne!!! Fuhhhhh....

Reni, drukk holnapra! ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


himia. nekünk itt a környéken nincs menhely, de megfogadom a tanácsodat, és idősebb kutyust kerese, ill. keresünk. Amúgy majd csak nyáron szerintem.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Rena, de ha egy tanácsot megfogadsz, olyasmi helyről hoztok kutyust, ahol állatorvosok is vannak, más helyeken nagyon férgesek a kutyusok... Majdnem ajánlottam a mi dokinkat, de rájöttem, h nektek a III. kerület igen messze lenne :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


keress rá neten reni, biztos találsz valami elhagyott kutyust, akire ráuntak. :(
himia
Budapest
 
 


hát, meg vagyok döbbenve!!!! egyrészt azon, hogy vannak ilyen emberek, másrészt meg a ti reakcióitokon!

akkor sem beszélünk így az emberekről, ha nem érnek semmit a szemünkben!!! "belelőném a Dunába","felakasztanám", "megfolyatnám".... ennek bezzeg sikerül... emberek, ennyire nem lehettek önzőek és elkeseredettek, hogy ilyet mondjatok!

mindenki foglalkozzon magával, ne másokkal... hogy neki ezért nem sikerült, bezzeg ő... nem véletlenül vannak a dolgok ,úgy ahogy!

és lehet nem idéztem pontosan, de nem is a lényeg!

kicsit kiábrándultam belőletek... :cry: :cry:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, nekem nem az a bajom, hogy nekik sikerül, hanem ahogy a kislánnyal bántak... talán azért is, mert engem is bántottak ennyi idősen, és nagyon jól tudom, mit érezhet szegény... arról nem is beszélve, hogy úgymond "elárulta" az anyja... szerintem ez szörnyű... persze igazad van, mindenki törődjön a maga dolgával...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


selyem

Szerintem ez egy kicsit erős megnyílvánulás volt, hogy ennyi miatt kiábrándultál belőlünk.
És én akkor is kiállok amellett, hogy egy gyerekkel semmilyen körülmények között nem szabad így bánni, és megszégyeníteni mások előtt. Másrész, nyílván az indulat beszélt belőlem, és nem mondd azt, hogy te soha senkire nem voltál ideges, és nem akadtál ki vmin. Pl. szoktál te híradót nézni? Ott sosem akadtál még ki semmi? Pl. ha azt hallod, hogy egy anya a kukába dobja a gyereket, szerinted az nem érdemelné meg, hogy felakasszák???????
Lehet, hogy kicsit túloztam a felakasztás szóval, nyílván nem a szó szoros értelmében gondoltam, hanem átvitt értelemben :arrow: megérdemelne egy büntetést.

Természetesen én is kiabáltam már a lányomra, és volt, hogy a fenekére ütüttem, de ha egy közlekedési eszközön ülnék, először is nem szégyeníteném meg mások előtt. És még az apjával szemben is kiállnék érte, nemhogy akkor ha csak egy m"mostohaapa" lenne...

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


selyem, szerintem a reakciód volt túl erős. nézz körül a hazánkban mi folyik. normális ember gürizik, egy életen át dolgozik, és épp hogy meg tud élni, mert mellette segíti a gyerekeit. míg ezek a söpredék, kisebbségiek meg 20 évesen ott tartanak, hogy van 8 gyerekük, emellett iskolázatlanok, egy percet nem dolgoztak, csak a segélyért hepciáskodnak, közben a pulyáik minket rabolnak ki akár fényes nappal. ne mondd, hogy neked nem megy fel tőle a vérnyomásod 300ra! és én igen is - még ha drasztikus és visszataszító a megnyilvánulásom - ezeknek halált kívánnék.
himia
Budapest
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Élek, virulok, csak a hétfő, keddem olyan sz@r, hogy reggeltől estig az egyetemen vagyok és mire hazaérek, konkrétan már nézni sincs kedvem ki a fejemből, de most itthon vagyok jippijáááááájééé. És még gyrost is ettem suli után, most alig bírok itt ülni, tele vagyok. Tényleg, csinálok pocifotót, látnotok kell mekkora vagyok :D
Szóval most meg takarítanom kéne, mert holnap jön hozzánk egy szocmunkás környezettanulmányra (köcsög exem nem akar gyerektartást fizetni, szerdán megyek tárgyalásra, amiatt kell)
De előtte csinálok képet, OK? és majd visszaolvasok, mert nem ültem gép előtt pár napja.

chamomilla
Pécs
 
 


mai pocifotó 8) (szerintem van aki ekkora hassal már szülni megy és én még csak 13 hetes vagyok.......jó, uh szerinte 14 de akkor is....ugye mondtam)

Kép

chamomilla
Pécs
 
 


jeanner elég durva, amit írtál. sajnos sok család élhet így. Amikor 20 éves voltam és az akkori pasimmal laktunk albiban, a falszomszédot mindig tisztán lehetett hallani (panel volt). Volt, hogy ki akartam hívni a gyámügyet, de a barátom lebeszélt róla, ne avatkozzunk bele....úgy sajnáltam a gyerekeket. A nő ütötte vágta őket, azok meg csak sírtak, a nagy iskolás volt a kicsi meg olyan 3-4 éves, de babakocsiban tologatta a lakásban is, mert az volt a kényelmes az ostoba anyjának, így a gyerek szerintem menni sem tudott. Asztmás volt és egy csomószor hallottam, hogy fulladt és az anyja ordított, hogy fulladj meg, nem adom oda a sprayt, a kicsi meg csak sírt és kérte hogy anyucikám kérlek add oda....a szívem szakadt meg. Az apa meg börtöntöltelék volt, örökké verte az asszonyt, amikor épp otthon volt. (a börit onnan tudom, hogy örökké azt ordította oda, hogy visszarakatja oda) szóval nagyon kemény....
amióta orvosira járok, bennem teljesen átértékelődött a halál fogalma, és aki megöl vkit, vagy kínoz vkit, vagy a gyerekével így bánik, lelkiismeretfurdalás nélkül nyírnám ki, de úgy hogy szenvedjen. Senki nem születik gonosznak, egy ártatlan kisgyereket bántani, ő nem tehet semmiről....pláne a saját vérét.....ezek az emberek nem pszichológiailag sérültek, meg nem mentális betegek, hanem csak simán nem méltóak az életre.... én visszahoznám a halálbüntetést komolyan. Az a gyógyszerész csóka, aki tavaly lövöldözött nálunk a suliban.........gondolj bele, a gyereked eljut orvosi egyetemre, aminek a legnagyobb presztizse van, és lelövi egy idióta....a családomban is történt gyilkosság, egyik pszichiáter orvos rokonomat ölte meg a betege, 2 kisgyerek maradt árván és elmondanám a gyilkos 14 évet kapott....1 év múlva szabadul....na mindegy, kicsit elkanyarodtunk a babaprojecttől.....

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!
Sajnos szégyen gyalázat,hogy vannak olyan nők,akik többre nézik az új hapsijukat,mint a gyereküket. :cry:
Egy gyereket nem szabad mások előtt se megszégyeníteni,mert olyan kisebbrendűségi komplexusa lesz,hogy el se hinné az ember.
Az ilyen tényleg nem érdemel gyereket.Na erre mondom,hogy az ilyennek még kutyát se adnék.

Na,kutya téma!
Én már nézegettem menhely képeket,olyan aranyosak is vannak,hogy azt mondtam,menten elindulok érte. :lol:

Én nagy állatbarát vagyok,minden kóbor állatot etetek
:lol:

Milla,tényleg nagy a hasad!
Nekem alapból ekkora. :lol: :lol: :lol:
Akkor mekkora lesz????

Rena?Hogy gondolod??Sikerült??
Volt szex bőven???? :oops: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


chamomilla: Nagyon szép formás pocid van, és nem semmi ,hogy a 3. gyereked várod és milyen csinos vagy :)

melinda.
Igazából semmi megérzésem nincs,ill. olyan ami valódi, merthogy szerintem mivel nagyon szeretném a babát sok mindent beképzelek. És inkább arra gondolok, hogy most még nincs baba. Hát szex az volt, de nem voltunk olyanok mint a nyulak :lol: Csak mikor jólesett, kérdés, hogy jó időben voltunk-e együtt. Az volt a baj, hogy 2-3 napig nem tudtunk mert párom késő este esett haza a munkából és hát fáradtan már nem volt kedve, meg nekem se...
DE mivel elvileg a gyógyszer után 30 napos ciklusaim lettek így abban az időben mikorra kiszámoltam az ovut akkor együtt voltunk.Ma vagyok a 30. napon. :roll: Még nem jött meg, nem érzek semmit, de mondjuk én annyira nem is szoktam érezni, hogy meg fog jönni. Elszólni nem akarom magam...
Még a mai napot megvárom,ha nem lesz semmi holnap reggel tesztelek mert nem bírom tovább, csoda, hogy eddig is kibírtam :lol:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök szinte, jegyzőkönyvezni kell :(

Milla, csini a pocakod!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

melinda, milyen kutyulit szeretnél? nálunk szőrös állat kizárva, Milán allergiás meg én is. Múltkor volt 1 napig cicánk, de visszakapta a régi gazdi. Volt sírás :cry: ez van. Habár most hörcsögért nyúznak, de nem fogok belemenni...max ha kitakarítják. Szeretem én is nagyon az állatokat, csak sokat lenne egyedül, nem tudnék odafigyelni rá, ahogy kéne, így inkább nem vállalom be. Szóval ha egyszer lesz sok pénzem, veszek szőr nélküli macsekot. Imádom a cicákat, de vörösre dagad a szemem a szőrtől és ég és szúr és fáj és ÁÁÁÁÁ

Na tőlem meg most ment el a szoc munkás, kedves csajszi volt, adott 1-2 tippet. :twisted:

Reni, drukkolok neked, hátha sikerült

Én meg szerencsére pár napja nem hányok, így most tök jó kedvem van, neki kéne állnom tornázni rendesen. Kezdek ellustulni, azon veszem észre magam, hogy örökké lifttel járok az iskolában is, lusta vagyok lépcsőzni :oops: meg tanulnom kéne, 2 hét múlva neuroanat zh, meg fogok halni, olyan nehéz :cry: most komolyan, miért ilyen bonyolult az ember agya?????? ahogy egyre mélyebbre ásom magam, rájöttem, nagyon sok minden megmagyarázhatatlan, tuti minket összerakott vki. (nem istenre gondolok.....és nem apámra meg anyámra)

chamomilla
Pécs
 
 


Milla!Én régen nézegettem kutyusokat,azóta már van,egy kis amstaff.

Rena,de jó,hogy így kibírod!!Megy a drukk!!!Pisiinger nincs???Nekem az már a nemvárt előtt volt.

Himia?Merre vagy?


Jeanner,mi az a jegyzőkönyv?Mármint azt tudom,de te mit csinálsz pontosan?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, ez nem olyan jegyzőkönyv, suliba kell mérési jegyzőkönyv, azt csinálom :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


melinda..... amerikai staffi??? júúúúúúúúúj, az éééédes :) mi is olyat akartunk még annó bátyámmal, aztán végül lett beagle, ami néha hajaz a staffire :D (ha pl a fülét hátrafogjuk :D)

mi most próbálunk gyarapodni, nemsokára középidő :)
himia
Budapest
 
 


igen,majd lefényképezem,szökik a francos.


Rena,mizujs?Sehol semmi??

Jeanner!Ja,olyan jegyzőkönyv... :lol: én meg már azt hittem mit csinálsz :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kép kutyusom 6 hetesen

Kép és már nagyon :D
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mizujs?
Himia,nem látni.
:cry:

Rena?Megjött??Remélem nem!

Többiek,mizu??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


2 napja késik :lol: majd meglátjuk. Nem akarok előre inni a medve bőrére.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


És nem teszteltél?áááááááá ezt nem hiszem el.És otthon vagy teszt nélkül???Megőrülök!!! :lol: :lol:
Szokott késni??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok,

Csajok, nekem a 45. napom van, és sehol semmi... Teszem hozzá, terhes csak akkor lehetek, ha még decemberben sikerült, annak ellenére, hogy január 6-án megjött.
Szerintetek ez lehet?

Barbara
angyalka2011
Budaörs
 
 


angyalka.
Szerintem kicsi ennek az esélye így, hogy terhes vagy, ha közben meg is jött, és csak decemberben eshettél teherbe. Persze hallottam már ilysenről, hogy vki terhes mégis menstruál, de szerintem nagyon nagyon kicsi az esélye. Teszteltél már? Az elárulna mindent. Ha nem irány a doki. Ennyit tudok mondani :)
Majd írj, hogy mi volt

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


melinda. Írtam privit, megkaptad?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Nem,nekem nem jött semmi... :cry:

Angyalka,van itt egy nő az utcánkba,Így volt mint te,csinált tesztet,akkor már nem látott rajta semmit,elment uh-ra,és 16 hetes volt :lol: :lol:
Azt hitte elmarad neki,40 év körüli.
Úgyhogy,szerintem tesztelj! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda.
Akkor vmit nem jól csináltam. Meg kell még tanulnom ezt. De mindegy már nem is lényeges, amit akartam kérdezni.Köszi

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Nekem se ment egyből,ott azokat nem jól kezelem.

Ki mit csinál ma?
Mi a sógoroméknál ebédelünk Gyöngyösön,most ment be albérletbe a barátnőjével.A gyerekeket lepasszoljuk,mi meg Tescozunk egyet,olyan kajajegyet kap a férjem,csak oda jó :cry:
Na jó nem kesergek,van,aki nem is kap.

Jeanner,kivégezted a jegyzőkönyvet?? :lol:
Te mikorra nem várod??

Gyerünk lányok,hozzatok szép csíkos teszteket!! :wink: :wink:
HAJRÁ EZ A FÓRUM!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda, én ma tanultam meg főztem. de még tanulnom kéne......csak a férjem beteg lett, így a gyerekek miatt igen kizárt. :? olyan cuki a kicsi, miközben tanulom az agyi magvakat, meg areakat, mindent kérdez közben és meg mutatom a fején is, hogy Brodman 4 gyrus precentralis, elsődleges mozgató kéreg és tiszta beszarás, mutatja utánam. :lol: :lol: :lol: csak egy idő után kissé zavaró hogy de miért anya, de most akkor miért? :lol: :lol: :lol: szóval éjjel folytatom asszem.............de úúúúúúúúúgy utáloma hétfőt, hogy fogom kibírni. Ami izgat, hogy holnaptól kezdődik egy új kurzus, anyaság és születés pszichológiája a pszichiátriai klinikán, na ez most érdekel nagyon.
Ja szerdán meg bíróságra kéne mennem, de nagyon nem akarok találkozni az exemmel, mert még agyvérzést kapok. Szóval valahogy remélem elmegy a férjem helyettem, de nem most beteg???!!!

chamomilla
Pécs
 
 


na kellett is rinyálnom, az előbb jött apósom és levette a vállamról a kicsit, sőt holnap elvisz az egyetemre, úgyhogy egy szavam sem lehet. Milánnal meg jól el lehet lenni, kezében az anatómia atlasszal órákig elvan :o (bezzeg én)Annyira csípem ezt a korszakát, hogy már nem a mesevilágban él, hanem a környezete érdekli, felfedezni a világot. Pl totál rákattant a Discovery-n Bear Grylls-re (remélem jól írtam :oops: 8) ) Tényleg olyan dolgok érdeklik, amik engem és ez úgy tetszik. Azért neki sokkal könnyebb dolga lesz majd a suliban, mint nekem volt....én mit tanultam meg anyámtól, felmosórongyot fogni......(azt sem rendesen :oops: )szóval amit tanulok tök érdekli és szívja az agyába. Alig várom a jóidőt, hogy kiránduljunk, ősszel is voltunk sokat a közeli erdőkben, tanítgattam neki melyik milyen fa, növény, gomba (jó azért én sem tudok már sokmindent, de a bioszon növényes szakirányon végeztem), fotóztunk, itthon meg átismételtük, mi micsoda. Nagyon élvezte!

chamomilla
Pécs
 
 


valóban jöhetne már a jó idő, mert ez nem állapot.
himia
Budapest
 
 


mi van veletek csajok? A tegnapi hétfői nap kifogott rajtatok? :)
Gyerünk altíválódjatok. !!!! :lol:

Himia. nálunk most pillanatnyilag süt a Nap, de hideg van. Bár már a látványnak is örülök :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Milla,én is várom,hogy érdeklődő legyen a kisfiam,igaz már kezdi,most a temetés,halál fogalma nem világos neki,na meg a menyország.

Nálunk ma süt a nap.
De csatornáznak,és akkora sár van,hogy sírhatnékom van,ha kinézek az ablakon! :cry:

Na lányok,bementem uh-ra,mert hol van még 12. hét,minden ok,petezsák 26mm,hallgattunk szívhangot is,úgyhogy minden ok.
Jaj,de jó volt.

Most kinek nem várjuk??Rena neked,meg Jeannernek,ugye???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, nekem sem várjuk, úgy van :)

Ööööööö, jegyzőkönyvek egyik fele kész félig, másik felét még ki akarom bogozni hogy van úgy és miért, és a beadandókkal is állok... valahogy... :roll:

Milla, holnap gondolok rád, ki megy végül?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Neked mikorra is nem várjuk??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Remélem csatlakozhatok hozzátok! Még csak éppen átfutottam a hozzászólásokat, de majd igyekszem megjegyezni, hogy ki hol tart éppen :)

Mi is úgy döntöttünk, hogy szeretnénk babát! Eddig vigyáztunk is, de aztán mensi előtt egy héttel abban maradtunk, hogy már nem kell és akkor követlező ciklustól mehet élesben. 15-én jött volna meg, de nem jött (remélem nem is fog már! ), viszont csak február 10-től voltunk együtt élesben. A teszt még negatív, a doki azt mondta, hogy a kimaradt mensi első napjától számolva a 14-16. napon teszteljek. A mellbimbóm érzékeny, éhes vagyok, a hasam eddig szúrkált, ma még nem igazán mondhatnám, hogy éreztem. Nekem volt már egy vetélésem 3 éve, úgyhogy be vagyok tojva, hogy finoman fejezzem ki magam! :) Szerintetek lehet még pozitív a tesztem, és valóban csak korán teszteltem, azért lettek eddig negatívak? Kedden megyek dokihoz majd!

Kép
encsike87
 
 


encsike. szia. üdv köztünk :)

drukkolok a babához. Végülis minden elképzelhető. Lehet, hogy korán teszteltél, bár mensi előtt 5 nappal nem sok esély van babára, de nem kizárt.! :)
Nekem a lányomnál az 1. teszt nem mutatta ki , viszont rá kb. 3 napra már igen. szóval mindenképp csinálj még tesztet.
kedden miért mész dokihoz? szerintem még nem fog látszani semmi, ha van is baba.
Mindenesetre jó, hogy jöttél, várjuk a fejleményeket:)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!!
Szia Encsi!
Villámgyorsan bemutatkozok:Melinda vagyok,25 éves,3 éves fiam, 1,5 éves lányom,és most van egy 8 hetes terhességem,(előző elment a 6.héten,csak petezsákom volt,van ilyen) 3 éve házas vagyok,férjem 32,hőkezelő autóiparban,a Mátrában lakunk,falusi lettem :lol:
Röviden ennyi!!!
Szerintem tesztelj,nekem a 4 terhességemből van vagy 40 tesztem,de egy csomót nem találok! :lol:

Reni,mizu?Hogy vagytok?Ti milyen mesét néztek?Nálunk Postás Pet a menő :lol: :lol:

Selyem,Milla,Jeanner?
Himia,lassan te sem várod,ugye?????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Milla,ha erre jársz,ránézel erre?
Van egy barátnőmnek egy uh-os papírja,ez van rajta,+ van egy kis bevérzése,de azok jó eséllyel felszívódnak,ugye?
Szóval a lelete:
"Gravid. ut.-ban 4x3mm-es geszt.gyűrű
Környezet eltérés nélkül.
Kóros erezettség nincs.
A Douglasban szabad folyadék nem látható.
Korai grav. valószínű.
2 hét múlva kontroll."

A geszt. gyűrűnek nem az átmérőjét nézik?Ezt nem értem,de te okosabb vagy,mondjuk ez teljesen más megyéből van,lehet,hogy ezért??Nálatok hogy nézik??Köszzzii!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nagyon elfoglalt vagyok. mosok, főzök, takarítok... áhh, nehéz ez az asszony élet. közben a munkahelyen már megint jól átvertek, aztán csodálkoznak hogy csökken a munkakedvem...
nekem mostani napokban van peteérésem, igyekszünk, aztán meglátjuk mi lesz :D
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!


Reni,
azért megyek dokihoz, mert a vetélés miatt félek, hogy mi van ha baba van és esetleg nem tapadt meg rendesen vagy nem tudom... Én is arra gondoltam, hogy mensi előtt nem sok esély van rá, de azt mondta a doki, hogy ma már az a ritkább ha valakinek középidőben jön össze, hmm fura, de remélem, hogy nálam is erről van szó!
Neked mennyi idős a kislányod/kisfiad?

Melinda,
Köszi a gyors bemutatkozást :) Akkor Te is nagyon fiatal anyuka vagy! Én is mindig az akartam lenni, csak eddig a megfelelő apát nem találtam meg :) De most, hogy megvan, semmi akadálya a babázásnak! :):)
Mátrában merre laktok? Szerintem nagyon szép helyek vannak arra!
Sajnálom az előző terhességedet, de mostmár biztos minden rendben lesz! Mikor kell menned dokihoz?
És az a 40 teszt mind pozitív lett? :) Egyet adhatnál nekem is, vagy csak küldj valami erőt az én tesztemnek, hogy kétcsíkosodjon :D

Kép
encsike87
 
 


Bemutatkozok én is röviden :)
24 éves leszek, a párommal kb 5 éve ismerjük egymást, de csak nyár óta vagyunk együtt, addig csak kerülgettük egymást :) Főként azért, mert Ő Görögországban dolgozott/dolgozik. Ezek után gyorsan úgy döntöttünk, hogy összeházasodunk, március 26-án lesz az esküvőnk.
Én egy irodában dolgozom, többnyire az emberek ügyeit intézem cégen belül, de inkább mindig, amit éppen kell.
Budapesten lakunk, de május 1től Görögországban leszünk szeptember végéig. Párom már nem akart menni, mert szeretett volna itthon maradni, de annyira nem találtunk semmiféle munkalehetőséget, amiből meg is lehetne élni, hogy más választás nem igazán volt, menni kell vissza. Kérdés én voltam, hogy hajlandó vagyok e menni vele. Megbeszéltem a főnökömmel, hogy mi a helyzet, és szerencsémre mondta, hogy persze, menni kell, majd ősszel folytatom itt a munkámat. :)

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!
Gyöngyös mellett Szücsiben,de ez annyira kis falu,hogy meg se találjátok a térképen! :lol:
Ó,én még határt se léptem át... :cry: Ja,de egyszer egy ismerősömmel átmentünk tip-mix-ezni Szlovákiába :lol: :lol: De az Magyarország :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ez jó! :) Pont múltkor beszéltünk erről, hogy régebben tip-mixezni átjártak Szlovákiába ismerősök, mert hogy ott mindig lehetett nyerni :) Te is nyertél? :)
Hogy vagy egyébként? Hányinger stb?

Kép
encsike87
 
 


Én már a második gyereknél se akartam tudni a nemét,de apa(férjem) addig erőszakoskodott,hogy megkérdeztem.Na most tényleg nem fogom,majd én megérzem,és kitalálom,mert ugye ha hányok fiú,ha édességre gondolok lány,erre tegnap egész nap a sütin járt az agyam,és hánytam :lol: Úgyhogy nem tudom mi lesz :lol:

Á,nem nyertünk,péntek 13-i vagyok,nem az a szerencsés fajta :lol:
Bár most nyertem a sorsjegyen,ami 300 ft volt,és nyertem 300 ft-ot :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: