Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Vernike tudom, hogy az ember aggódik, én is minden hülyeségen, de utólag mindig kiderül, hogy felesleges. Kisfiad amit kéne nem csinál, amit nem kéne csinál? Akkor szerintem nagyon ügyes. Ne aggódj, lehet, hogy holnap meglep vele. Szerintem egyébként ezeket a könyveket tuti olyanok írják, akik csak elméletben okosak, gyerek közelében nincsenek. Minden gyerkőc más. Erre tuti nem lehet adni.
Úgyhogy ne aggódj. Az is baj, hogy túl sok információt zúdítanak ránk. Ha ezt ma nem olvastad volna, akkor még annál maradnál, hogy de jó, Zétike el tud fordulni ügyesen, meg ugye a múltkor írtad, hogy el is mászik. Aggodalomra ok nincs!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Hát igen Naegel,a mai napig azt hittem kisfiam nagyon ügyesen fejlődik,de hát itt mindent máshogy írtak...neked Levente milyen sorrendbe fordult?Hátról hasra vagy hasról hátra először,mert az én logikám szerint,a hátról hasra fordulás nehezebb....vagy nem???Mászni,csak a hátán mászik=rúgja és tolja magát egyszerre,de úgy nagyon....de ma már hason is emelgette a fenekét.... :) Na nem idegesítem magam tovább azt hiszem....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Naegele-lemaradt az -e betűd,bocsi :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

...Ég a gyertya, csendben ég, párat kell aludni még.
“Ígérem, hogy addig jó leszek” – mondja minden kisgyerek.
És számolgatni kezd a kis kezén,úgy csinál, mint egykor én...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek :D !

Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!!!

Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Boldog Karácsonyt kívánok én is mindenkinek! Kép
Tavaly karácsonykor sikerült Emmát összehozni. Lányok, remélem másnak is hoz Jézuska hasonló csodát. Kép

Vernike, nem emlékszem már, hogy Levi milyen sorrendben forgott, de az a biztos, hogy ha most mondom neki mindkettőt megcsinálja. Zétike sem fog lemaradni semmiről, úgyhogy jól teszed, ha nem rágod magad. Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok.Mi is nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek,tegnap este már nem értem ide a gép elé...Zétény nagyon élvezi a fát,meg,hogy minden körülötte forog....
Én ahogy éreztem apától semmit se kaptam,de meg se lepődtem rajta....azért nem hagytam elrontani a karit,szerencsére anyuék bepótolták és hoztak egy szuper extrakönnyű porszívót nekem!!!! :) :) :)
Na megyek,kisfiam felébredt!!!
Mégegyszer boldog ünnepeket mindenkinek!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Naegele!!!Már nem rágom magam,Zéti ügyes és kész!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok!
Kép
Találtam egy nagyon szép idézetet, bár nem karácsonyi, de nagyon szép. Leírom nektek is! Nekem nagyon tetszik, és aki anya az már gondolom ismeri ezt az érzést, és jövőre már én is szeretném... :wink:

Csöpp kis kezed tenyeremben, elfér benne egy az egyben.
Tíz kis ujjad szépen, csendben, simul el a két kezemben.
Szöszke fejed rajtam pihen, nem is tudod, hogy ez milyen!
Hajad selyme sebzi lelkem, könny futja be tőle szemem.
Nem is tudod, ki vagy nekem, mennyi jót is teszel velem.
Mióta vagy, nincs oly bánat, me el ne múlna, hogyha látlak.
Tedd hát kezed tenyerembe, hadd vegyelek az ölembe!
Csituljon el minden félszed, én vagyok az, a te részed.

Kép
kissedi
 
 


Lányok!

Nagyon boldog és békés Karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

http://www.youtube.com/watch?v=u_YsIElJifA


Délután, ha minden igaz, akkor jövök és visszaolvasok egy kicsit :)

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia Princzike!
Voltál UH-on? Jól látom, hogy kisfiú lesz, vagy csak belóg a köldökzsinór?
Már 16 hetes a pici, hogy megy az idő. Kép
Remélem az epeköveid nem rakoncátlankodnak.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele
igen, 23-án elmentünk egy kis UH-ra :). Ez volt mindenkinek a meglepi otthon, hogy láthassák normálisan is egy kicsit a leendő unokát :)
Viszont nagyon úgy fest, hogy kislány lesz.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, nagyon szép, gratulálok. Biztos örültek a szülők.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Princzike biztos hogy kislány?én mintha golyókat látnék a lába közt?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, B.U.É.K! Kép Kép

Kép
Kép
naegele78
 
 


Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,
Orális és anál szexet,
A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!!!Én is nagyon boldog Új Évet kívámok nektek!!!!Sok-sok kisbabával és örömmel!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!!!
Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kép
Mindenkinek Békés, Boldog Új Esztendőt Kívánok!

Kép
kissedi
 
 


sziasztok!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!
Olvastam az Aviva tornáról,szívesen kipróbálnám,de sajnos sehol sem találom az interneten ahonnan le tudnám tölteni a gyakorlatokat.Tudnátok nekem segíteni?
Köszi!
nicka
 
 


Nagyon boldog Új ÉvET kívánok mindenkinek!

Hogy teltek az ünnepek? Mindenki otthon volt? VAgy volt egy kis házibuli is azért?
Mi öregecskén, kettecskén voltunk az idén. Én sajnos nem mertem bevállani a tömeget, még akkor sem, hogy egy kisebb társaságban lettünk volna. Na de majd lesz valahogy jövőre! Hehe :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike mi is itthon itthon voltunk......api dolgozott........
mindjárt 20.hetes vagy!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naegle
Most úgy tűnik, hogy kövecskék nyugton vannak. Remélem még sokáig így is lesznek :lol: :lol:


Nita
Az a fránya meló :(
igen... már nem kell sokat várni a félidőre.
Éppen mondtam apának is, hogy nekünk egy zsebibabánk van, mert szinte még semmilyen pocim sincsen. Na jó... magamhoz képest azért van, de még nem nagyon látszik :lol:
Szerintem addig örülhetek, mert utána meg a nagy hastól nem tudnék egy csomó mindent csinálni.

Lányok... nekem mindig olyan bűntudotom van, ha éjszaka arra kelek, hogy félig oldalt, félig hason fekszek. Ilyenkor kényelmetlen és érzem, hogy szurkál a hasam. Mindig arra gondolok, hogy kilapítom szegény gyereket. De gondolom ilyen azért nem fordul elő....
Pár nappal ezelőtt, meg szerinem elkzdtek nyúlni a szalagok, mert elmentem WC-re (szokásos reggeli csurgatás :lol: ), de mikor felálltam, azt hittem csillagokat látok.... oldalt úgy szúrt, hogy nem is bírtam csak görnyedve elbotorkálni az ágyig. Gondoltam ücsörgök egy kicsit, aztán oldalra dőlök felhúzott lábakkal és lefekszem. Na.. az üléssel még nem is volt gond, de mikor eldőltem, azt hittem, hogy belül valamit tuti szét akarnak bennem szakítani. Tök gáz volt. A könnyem kicsordult majdnem a fájdalomtól. Meg is ilyedtem rendesen. Bár se előtte, se után nem volt semmilyen piri vagy barna, így gondolom nagy gáz sem lehetett. Igaz pár napja szurkált már az oldalam.... :roll:
Szerintetek?

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia Princzike!
A szúrást jól gondolod, nekem is kb 3-4 x volt hasonló élményben részem. Nincs barna, nincs gáz. De ha túl sokszor fordul elő, azért említsd meg terhesgondozáson.
Ne aggódj, biztos nem lapítod ki szegénykét.
Ha nem tetszik neki, majd beléd rúg. Kép
Egyébként érezted már mozogni? Kis halvány kaparászás?
Eljön még az idő, hogy apa köti be a cipőt.

Vernike, hogy álltok a bébikajákkal? Ízlik?
Ma megpróbálok egy rizses tejpépet. Megint szerintem kezd kevés lenni a tejcsi, megint a héten csak 30 g-ot szedett fel.
Megérkezett a vizelet bakter vizsgálat, igazolta a húgyúti fertőzést, ezért volt levert, nem evett. Ha láza lett volna, akkor legalább tudtuk volna, hogy beteg, így meg csak találgattunk meg kétségbe estünk. De mostanra meg már olyan kevés számban van a baci, hogy nem kell antibiotikum.
Nita, ti mit esztek? Csak tápszert, vagy mást is adtál már?

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele mi dec.30-a óta eszünk babakajcsit is.......imádja Barni!!!!!!!!!!!!
most épp alma+sütőtököt evett:))))
de eszik még tápszert is...170 milit......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Hányszor adsz Barninak tápot egy nap alatt? Reggeltől reggelig. Mindig 170-et?
Emmának a tejpép se kell, se tegnap, se ma, pedig anyatejjel készítettem. Fél fiók tejcsi van a fagyasztóban, lassan dobhatom ki, lejár a 3 hónap. :(

Kép
Kép
naegele78
 
 


1 nap reggel táp......délbe táp+babakajcsi.......délután táp+babakajcsi.....este táp...mindíg 170 mili a táp.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Kicsit eltűntem,vacakol a gépem olyan lassú mint a csiga!!!
Mi is itthol szilvesztereztünk apával,majd jövőre mi is megyünk már!!
Naegele!Elég jól állunk babakajával,3 hete adom neki,eszik almát,őszibarackot délelőtt,ebéd után meg,sütőtök,krumpli,vagy répa ill.ezek variációit.Mindegyiket ügyesen eszi,nagyon szereti őket. Kép

Látjátok???
Tegnap voltunk méreckedni...8 kg 27 dkg,72 cm ÓRIÁS-unk van!!
Nitácska,nincs egy kicsit korán a babakaja?!Vagy csak én vagyok ilyen lemaradi???

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike mi is ezeket esszük......3 és fél hónaposan kóstoltattam meg.mondtam magamnak ha ízlik ne kiütéses adom neki......semmi baja...eszi ...ízlik is neki:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naegle
:lol:
Talán tegnap volt az első nap, amikor azt mondtam, hogy ezek talán nem is bélmozgások, hanem inkább a gyerek rugdos belém :roll: :lol: Ma is éreztem hasonlót, de közel sem annyiszor, mint tegnap. Viszont olyan volt reggel, mintha a hasam is lejjebb ment volna.... lehet csak odaben megy a helyzkedés és a dolgokat máshova tolja... passz.

Látom már mindenki szépen eszik :)
Remélem a bacik most már végleg elmúltak.

Mi hétfőn megyünk doki bácsihoz egy rutin kukucsra... remélem sikerül fényképezni a telefonnal :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike majd hozd a képet ha sikerül:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Kisfiam ma fél éves!!!!El se hiszem,nem szeretném,hogy ilyen gyorsan nöjjön.....most született!!!! :) :( :oops:
Princzike,várjuk a képet....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Gratulálok a nagyfiúnak!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Boldog féléves szülinapot Zétinek:))))))) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike
Boldog 6 hónapot Zéténynek!
Azért megünnepeltétek? :lol:
Hát igen... mindig mindenki mondja, hogy akkor látja az ember hogy hogy rohan az idő, mikor gyerekei vannak... :lol:


Annyira örülök ma lányok... (na nem annak, hogy hétfő van ) :wink:
Úgy néz ki alakul a cukrom. MÁr csak ki kell várnom, hogy ma megbeszéljem a dolgokat doki bácsival. Remélem minél előbb rám telefonál. Az eredményeket már megkaptam e-mailben. Na ezért vagyok bizakodó :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike örülök hogy bizakodó vagy!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Megcsinálták a gépem!!!Megy mint a villám!!!!
Princzike ezek nagyon jó hírek,a cukrot úgy hallottam,hogy tényleg jól lehet kezelni diétával....csak legyen aki kibírja....
Szeretnék tanácsot kérni itt a kisgyermekes anyukáktól ismét,most gyerekülés ügyben....jövő hónapban szeretnénk venni a Zétinek,mert a hordozóba már beszorul szegényem,de nem szeretnénk drágát,meg azért olyan gagyit se.Van valakinek jó tapasztalata valamelyikkel??

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!
Vernike, mi a Metróban vettük, nem tudom, milyen márka, kb 8000 Ft körül volt, - igaz, majdnem 6 éve- én nagyon meg voltam vele elégedve, majd Emmának is jó lesz. Szerintem nem érdemes kiadni rá több 10.000-et. Annyi, ha lehet legyen benne kis fejpárna hozzá, mert ha elalszik, a kanyarokban jobbra-balra gurul a feje. Szerintem ezek egy kaptafára készültek, 5 pontos övesek, meg dönthetőek, amíg kisebb a bébi, viszonylag el lehet fektetni. Talán nézz körül a tesz-veszen, vagy a vaterán, ha nem akarsz használtat, újat is lehet kapni fenn, és még úgy is olcsóbb, mint ha pl. a Brendonban veszed.

Princzike, örülünk a jó híreknek, kép?

Kép
Kép
naegele78
 
 


én tegnap voltam a baby autletbe....járókát néztem meg vettem partedliket...............de olyan árak voltak.......babakocsik mind azok a puccosak amik 100.ezrekbe kerülnek...semmi olcsóbb.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajna képet nem tudtam hozni, mert a nődokinál nem nagyon jó a felbontás és a gyerek sem nagyon fért bele a képbe :cry: Remélem a genetikain csütörtökön már lesz használható képem....

Vernike
A tesz-vesz vagy a Vatera tényleg jó ötlet.
Mondjuk én mindig úgy választok, hogy megnézek párat, ami nekem szimpatikus.... megnézem az árát, mi mennyibe kerül és utána megy a nyomozás, hogy melyik a legjobb és hol tudom a legolcsóbban beszerezni :)

Nita
Lehet neked is érdemes lenne a Vaterán vagy a tesz-veszen körülnézni. Amúgy én eddig elég jókat hallottam a Babyoutlet-ről. Ez az ami a Soroksári úton van? ugye?

Kép

Kép
princzike
 
 


igen eza soroksári.....szerintem is jó de olcsóbb dolgok is lehetnének nem csak a pénzesekre kellene gondolni...ők kevesebben vannak......sokkal......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok,a sok,gyors segítséget.A brendon eszünkbe se jutott.....nem a mi kategóriánk,na Nitácska ott láttam múltkor egy 280000 ft-os babakocsit!!! :shock: :) Az én sogornőm csak ott vásárolt mindíg a gyerekeknek,csak szeretni felejtette el őket...
Én is a neten szoktam körbenézni először,begyűjtöm az infot,kb.melyiket szeretnénk,és utánna Győrbe abba a pár boltba körbenézünk,hol olcsóbb.Szeretem kézzel fogni a dolgokat...vagy megnézem élőbe és ha neten olcsóbb ott rendelem...(de ez a ritkább..)
Árba mi is max.20000-ig,mert alatta sajna nem nagyon van már....
Na majd kiderül,meg majd gyújtögetünk a névnapjára a családtól egy kis hozzájárulást :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


én most találta a vaterán meg csomó jó etetőszéket..nekünk most ez kell......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Milyen etetőszéket keresel Nitácska??Újat,használtat,fát,műanyagot?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


müanyagot és használtat...de fektethető is legyen....és ne 25.e legyen.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tudom Brendon drága.....de ebbe a hónaba van egy nagyon jó abc dising etetőszék akciójuk,32000 helyett 19000,nem olcsó,de én mindíg ezt szerettem volna,de az akció kezdete előtt 2 nappal vettük meg a másikat :twisted: :evil: .....dönthető meg minden....
a www.brendon.hu-n rögtön beadja...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


De ez nem használt,csak gondoltam hátha...

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: