Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Gittus akkor Neked jó munkát! :wink:
Férjem most ment el dolgozni nemrég, csináltam neki reggelit, szendókat, elmosogattam, beágyaztam, leszedtem a ruhákat, már megy a mosógép, gyerekek ellátva (kutya-nyuszi)
És most lehet,hogy kicsit visszadőlök 9-ig!
Aztán leviszem a dögöt:))))és ráveszem magam az ablakpucolásra....

Majd gyertek csajok!


ui: Ronci és Sziszkóról tud valaki valamit?? :?:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Bree drága dehogy fogadok el pénzt!!!!!!!!
szivesen adom!!!!!!!!!
csütörtök,péntek és szombaton tudok menni mert api itthon van....így gyerek nélkül is tudok bárhova menni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na megvolt az uh


12 hetesnek vagyok irva a méretei alapján.

crl:51mm(hatalmas:D)

nt:1mm

nb:1.9mm


négy végtag ábr,ennyi:)

ellemezzétek ki nekem:)


ja és jan 10 a kiirás időpontja :)

és a kombinált teszthez levették a vért..

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Bettike nt: nyakiredő vastagságot jelent...........jó az eredmény....
nb:orrcsontot jelent....szerintem ez is jó:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bree

ez a kupon 4d,milyen helyekre szol,hol lehet felhasználni?

KépKép
bettike83
 
 


Nita köszönöm szépen aranyos vagy, mindenképpen írok,hogy melyik nap jó neked is, nekem is, mert akkor a férjem eldob, de szerintem a szombat, mert ő dolgozik. Csüt-péntek nekem meg amúgy is extra sűrű doki, szülésznő, nst, fodrász, minden szar lesz:))))

Bettike:
http://www.csodabent.hu/

-1000 mozi
-2000 vizsgálat árából
Amin spórolni tudsz, hogy ne kérj cd.-re képeket, csak dvd-t és ha van jó proigramotok ki tudtok vágni képeket ti is.
MI is azt csináltuk, az egy ezres amúgy ha ők raktnak nektek képeket cd-re
Amúgy az alap:
7500 Ft és ha mozizól ebből lejön egy ezres a kuponnal, szóval ha nagyon taccson vagytok anyagilag talán ez még elérhető ár.
A dvd 2000 Ft +ba!Azon van 20 perc film.
Én kérnék dvd-t ha már elmentek, mert örök emlék.
ÉN tegnap néztem vissza a 15 hetest is, milyen manó volt még.
Aztán a 25 hetesen mág kész baba.
32-iken meg látni tökéletesen a vonásait is.
Most már csak meg kell születnie.

Na szóval ha mentek, tényleg itt a kupon.
Egyik legjobb minőségű gépük van...!!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Bettike,
én ebből ezt tudom kiolvasni: jó tarkóredő méret, megfelelő crl (ülőmagasság), orrcsont látható (ez tökéletes), bizti a kombinált is jó lesz ilyen jó tarkóredővel :wink:
gratulálunk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


csajok majd jövök,Bálint tiszta pötty,a torka miatt,lenyeli a bacit,és a gyomrán keresztül kicsapja,alig alszunk éjszaka,mert viszkedhet neki....
jelentkezek majd..
Nita-Boldog szülinapot
Betty.-gratula..

Kép


Kép
kistörpe
 
 


ildi

megnyugdtam én is,örülök az eredményeknek :)

bree

én majd asszem 18 hét körül megyek 4dre,mondjuk nálunk nem tudom h van e ilyen hely ahol be lehet váltani a kupont.meg nálunk 12ezer a 4d.

kistörpe

szegénykém,remélem minél hamarabb meggyógyul.

KépKép
bettike83
 
 


Bree a szombat nekem is jó.....este kell körmöt csinálnom a szomszédnak.......
Kistörpe köszi!!!!!!!!!
Bálintnak jobbulást!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bálintnak jobbulást :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


lebeszéltem a bababolttal hogy jővőhéten bemegyünk érte.75ezer az egész,de azt hozzá tette h a szekrény alját meg kell erősiteni picit,annyi az össz baja,többivel nincs gond.ez a pici hiba meg elfér,könnyen meglehet csinálni.

és igy legalább már a baba butorokon nem kell agyalnom.már csak a pici ruhák,aprobb dolgok maradnak.légzésfigyelő,bébiőr,babakocsi,hordozó,mei tai,pihiszék ha kapok használtan olcsón...mondjuk ezek nem is annyira apró dolgok :shock: de anyós hozzájárulásásval,nem fog olyan sokba kerülni,a bababutort álja :) rendes :)

KépKép
bettike83
 
 


csajok köszönöm ,hogy gondoltatok ránk,Bálint jobban van,múlóba vannak a pöttyök...........
Bettyke majd teszel fel képet a bútorról???
Nita -fürdés volt a medencében???fiúk biztos élvezték,nálunk is volt pacsálás,Patrik egész délután fürdött....
Ildi-Léninek elkezdted a hozzátáplálást???-vagy vársz vele??
Mi ha-s tápszert ettünk a dokinőnk csak 6 hónapos koráig irja meg holott úgy tudom,ha ezt a tápot eszi megirhatja 1 éves koráig is,Sziszkóék is ezt használják,Martinkának megirják még mindig ,pedig már 8 hónapos ő,lehet,hogy orvos válogatja???

Kép


Kép
kistörpe
 
 


majd ha már be lesz rendezve a szoba akkor teszek fel képeket.

KépKép
bettike83
 
 


Kistörpe,
Léni egyelőre, szopizik, mi kivárjuk a 6 hónapot. Nem is érdekli, szépen szopik, van tejem, meg van jó sok allergiás hajlamunk, így nem sietek.

Tápszeres kérdésben nem tudok segíteni, nálunk mindössze 1 éves kor felett ajánlott milupa tejitalból fogyott néhány doboz, amúgy az a szerencsés fajta vagyok, akinek nem volt szüksége rá. Ja de hogy ne irigyeljetek, én meg ha fejre állok is hízom a szopi alatt :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ildi

jól teszed h szopiztatod,csak az a legegézségesebb dolog a babának.

KépKép
bettike83
 
 


én is így gondolom, de azért két gyerekkel és sok-sok gyerekes ismerőssel magam mellett úgy látom, hogy tényleg szerencse kell ahhoz, hogy mint nálunk, ne legyenek tejgondok :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


persze ez is benne van a dologban,de bizni kell.

KépKép
bettike83
 
 


ezzel egyetértek, fejben nagyon sok dől el, mind a szülésnél, mind a szoptatásnál :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ildi ezzel csak nem azt akarod mondani hogy nekem nem dölt el a fejembe hogy jobb lenne szoptatni vagy sem????????????????????
tedd össze a két kis kezed,hogy nem kell heti szinted közel 5000ft tápszerre költened........
szülésnél is gondolhatod azt hogy jó lenne megszülni simán,de ha az adottságaid ezt nem engedik nem tudsz mit csinálni ,császár lesz.....
csajok ne haragudjatok meg de tök ideg lettem külöben meg Ildi te mindig "kukacoskodsz "velem....tudok egy-.két csajról aki pont ilyen dolgokért nem jön ide.....köztük leszek én is.......
Bree-Nita-Bettyke millió puszi nektek.......ja suzy is........

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eltűntem, de depi vagyok.
Luca jól van, méhszáj zárt, a hasam sokat fáj, de kibírható, sokat pihenek.
Bár most éppen takarítok, délután meg megyek fodrászhoz meg pedikűrre. Bár már azt is bánom, mert főleg a pénz miatt pánikolok...ugye nincs több fizu...kicsit parázok..a jövőtől..meg vettem a pelenkát is és sokat költöttem ész nélkül...amit megbántam utána..nem vészes, csak már mindenről lemondanék inkább..de akkor meg az a bajom. Szóval szerintem ez már ilyen TERHES dili.
Ágyneműt is megrendeltem...szép, szép..vágyom rá régóta...de mintha a fogamat húzták volna.
Szülésznőtől is parázok,hogy mennyit kell adni neki, meg anyu is tömte a fejem,hogy a csecsemősöknek is kell meg a mittomén kinek (anyu eü-s és ő már csak azért is ad)
Szóval tegnap este sírtam, mint egy ovis...
Segítenek kifizetni...de annyira szar,hogy minden ennyibe kerül.

Gyerekesek Ti ezen már átestetek gondolom és tudjátok mit hol kell megszerezni, pénzt megfogni, gazdálkodni stb..
Rajtam ez most ment át...

Na bocsi a panaszért.

Nita akartam mondani, hogy mivel 5-en szültek előttem, tegnap kaptam egy halom örökséget, köztük betét is...szóval köszönöm mégegyszer, de már van bőven:)asszem jó lesz az még neked a 3-iknál :D (ki tudja :oops: :D )
Örököltem homeos cuccokat is, pelust, ezt azt...nem győzőm már meghálálni mindenkinek.
Még így is menni kéne egy két cuccért, de nem megy, most sem erőm, sem energiám rá és természetesen az is pénzbe kerül, mert messze laknak a csajok....

Kutyám is depi, mintha érezné, hogy jön valaki hamarosan..annyit bújik, nem győzőm szeretgetni.
Szomszédtól ki vagyok..elpasszolják a 4 éves palota pincsit, mert jön a 2-ik gyerek. Az agyam helyben elszállt ettől....
Itt lakik a házban...velem egyszerre szül..na ezzel borított ki egyből...
Aztán:
Minek veszek pampers pelust, meg johnson törlőt meg lófaszt baldahin minek az..ez se kell az is felesleges...mindent csak fikáz ha kérdezi mit vettem, vagy mim van meg.
Mondom baszki, első gyerekem, 9 hónapot szinte végig güriztem, nem mondom,hogy a legdrágábbat veszem/vettem mindenből, meg megvártam az akciókat, duopackokat és a 15 %-os kártyámat is beváltottam pölö a pelusnál...de legalább az első hónapban hagy adjam meg a gyerekemnek azt amit szeretnék. Ha már annyit dolgoztam...és különben is....miért ne lehetne baldahinja..majd leveszem ha felesleges...ELSŐ GYEREKEM, KISLÁNY AMIRE VÁGYTAM...MIÉRT IS NE ÉLHETNÉK VELE RÓZSASZÍN VILÁGBAN PICIKÉT... :evil: :evil: :evil: :evil: na szóval ez volt ma reggel.....
Látom már nem leszünk túl jóban ha örökké kritizálni fog....11 éves nagy lánya van már...most meg 3-ik férjtől jön egy picilány...nyílván nem egyformán gondolkozunk mindenben..van amit ő jobban tudhat..de én meg majd rájövök...

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Borzalmasan sokat írtam bocsika...
Megyek porszikázok tovább lassan készen vagyok aztán ledőlök, mert a 40 fokban még elviszem a Tyutyit sétálni kicsit aztán irány a fodrász. Bár amennyire vártam..ahhoz sincs kedvem...semmihez sem...tisztára magam alatt vagyok...elmúlhatna már.
A könnycsatornámat kiventilátorozom,hogy kiapadjon végre....

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


bree

igenis igazad van,kinek mi köze van hozzá.első gyerek és szeretné az ember ha mindene meg lenne,rozsaszin ágynemű,pici ruhák...gyönyörű lesz benne a pici lányod.és ne bánd,én sem vagyok különb,kicsit sajnálnám a 12 ezret ágyneműért,de most az a vágyam,és erre nem sajnálom.meg a pampers pelus...mert az jobb ha kifojik minden belőlle,meg jól kimarja a seggét é napokig küszködik szegény azért mert picit olcsóbb pelust vettél neki.

ez a kutyás dolog :twisted: :twisted: tiszta idióta,mindek kell azért kidobni a kutyát mert jön a gyerek,ez akkor marhaság,a szomszéd csaj is rögtön elajádékozta a kutyát mikor megtudta h jön a gyerek.é a kislány annyira szeretne cicát,kutyát,de nem szereznek be neki.meg mikor kisebb volt akkor adtunk nekik egy pici nyuszit mert szerette a kislány őket,erre 2 hét múlva vissza hozta,mondván,allergiás a lány rá.kiderült h nem is allergiás...falnak megyek tölük.

nekünk is van kutya,macska,tengerimalac,de nem fogom kidobni őket tuti.

kistörpe

ne menj már el te is,sztem nem úgy gondolta ildi.tudjuk h nem mindig alakul úgy ahogy szeretnénk.van aki kész megszakadni azért h tudja szoptatni a gyereket és mégsem megy.ezt mi is tudjuk és látjuk.de pl volt olyan is akiről hallóttam h direkt nem szoptatott nehogy megcsunyuljon a melle.

KépKép
bettike83
 
 


Na még vissza olvastam..
Szoptatásra nem tudok mit mondani, Kistörpe érzékeny vagy, ne vedd magadra, én biztosan tudom,hogy ezt Ildi nem célozta egyik lánynak sem.
Fejben max az dől el,hogy mennyire vagy küzdőtpus, vagy mekkora a fájdalom küszöböd stb.
Mivel nem szoptattam még nem tudhatom, de volt barátnőm aki bevallotta szégyen-nem szégyen egyszerűen nem bírta ki a fájdalmat szenvedett, sírt..nem ment neki és el is apadt a teje 3 héten belül...van ilyen is. Másik barátnőmnek pici melle van de annyi tejet termel, hogy 3 gyerek jól lakna belőle, a kislányát is majdnem egy évig szoptatta...nem tesz érte semmit, nem fej, nem küzd..csak van neki.
NA szóval nem tudhatjuk mi melyikbe tartozunk, de ilyenen ne vesszünk össze csajok!!!
Én is vettem csicsás cumit, csicsás üveget, tudom van itt anyuka aki elítéli a cumit, de nem baj, én vettem, mert tetszik és ha szükség lesz rá még is hát lesz. :) Így kell ezt felfogni, nem vagyunk egyformák...
Ahogyan pont a szomszédomat írtam le nektek mielőtt vissza olvastam volna.

Úgyhogy Kistörpe "nyakon foglak b*szni" ez az igazi Brees duma :P és légyszi maradjon mindenki, mert ha nincs is nagy forgalmunk de azért Jó itt lenni.
És én pölö nyaggatni foglak titeket egytől egyik tanáccsal...hogy mit fogadok meg az már rajtam múlik, de érdekel mindig mindenki tapasztalata.

Na még azt akartam, hogy Gittus, meg Bettike is kap kupánvágást, mert se pocak fotó, se semmi...tessék már kicsit többet mutatni..
Vagy csak én vagyok ilyen? :shock:
Nesztek bazi nagy Lucahas:


Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Na látom Bettike Te is itt voltál közben, köszi amit írtál:)
Akkor Nektek is vannak állatkák..
Nem véletlen nyalom én is ennyit a lakást, de alapból betege vagyok a takarításnak...gyerek mellett is vigyázni fogok a tisztaságra és a szőrrel is....
Szerintem front van..mindenki érzékeny meg hisztis..én is:)

Na tényleg folytatom a takarítást, mert nem leszek sosem készen, bár most jól esett ülni kicsit...addig is pihentem:)

Este benézek mindenképpen!
Legyetek jók!
Semmi szúrka, mert mindenkitől elveszem a kést meg az ollót! :twisted:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


ezzel egyetértek, fejben nagyon sok dől el, mind a szülésnél, mind a szoptatásnál.

Értsétek úgy ahogy akarjátok,de mi dölhet el fejben,akarom -e szoptatni vagy nem??????????Hát persze....akarnám,akatam őt szpotatni hisz annyi utat jártm meg vele,elsem hiszitek mennyit küzdöttünk érte,hány -és hány nap telt el úgy hogy sirtam munka vközben is miéret pont nekem nem sikerül,eljuttottam a Kaáliig-sikeres beülti 6.dik héten elment,sirás hegyek és a jó isten adott egy csoda babát,hát nekem ne mondja senki,hogy fejben döl-el a szoptatás...............................Nita te ismersz a legjobban,egy másik fórumon elvoltam keseredve "nem érzem magamat anyának nem tudok szoptatni"emlékszel Nita????????????te öntötted belém a lelket akkor....nem csajok nekem nincs szükségem ilyen dolgokra.....sziasztok......

Kép


Kép
kistörpe
 
 


kistörpe

ne menj már el.

tudom h te mindent megtettél,és ez is a természetes,de az h nem tudtad szoptatni az nem a te hibád.

ez a fej dolog meg néha müködik,mert hiába akarod fejben h tudj szoptatni,ha tested vagy bármi ennek utját álja.

anyu pl midengyik testvéremet tudta szoptatni,de ez nem biztos h nálam is igy lesz,ez sok mindenen múllik.


bree

igazad van,majd csinálok képet tényleg,de eddig nem igen látszott mert előtte is volt kisebb pocakom.

KépKép
bettike83
 
 


Én nem könyörgök senkinek, nem bántott senki, én aztán pláne nem, teljesen elkanyarodtál a témától amúgy is.
9-ik hónapban én más jellegű csacsogásra vágyom!
Szóval részemről téma lezárva!
Őszintén?
Pont leszarom ki szoptat / szoptatott és ki nem eddig se érdekelt, eztán sem befolyásol.
Én ilyenekkel nem foglalkozom, nekem aztán kva mindegy nekem nem kell magyarázkodni.
Ez a fórum nem erről szó..de mindegy is na...nekem más dolgom van most.

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


bree

nálatok a baba szoba várja már a pici jövevényt?
biztos szép lesz az ágyikó is azzal a szép ágyneművel,nekem is nagyon tetszik :)

KépKép
bettike83
 
 


Na mire jövök lányok. :roll: :shock:

Kistörpe
Biztos vagyok benne, hogy Ildi nem célozgat semmire és nem akart téged bántani, ő nem az a fajta. Én emlékszem mikor megszültél, hogy küzdöttél, de semmi gond azzal, hogy Bálintkád tápszert kap, sokan felnőnek azon és ma már annyira jó az is.

Nehogy el menj, most akartam neked egy halom receptet küldeni hozzátápláláshoz amiket össze gyüjtöttem. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


igazad van susy :)


veletek mizujs?

KépKép
bettike83
 
 


Bettike
Köszi a kérdést, mi megvagyunk. Még mi is küzdünk a szopival, nagyon makacs a leányom, de én is. :)
Készülünk nyaralni, de még nincs semmi konkrétum, picit félek is, de remélem nem lesz gond.

És te/ti hogy vagytok?:) Hogy érzed magad?

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy

én nagyon jól vagyok,csak ez a meleg készit ki nagyon.

KépKép
bettike83
 
 


Kistörpe van pancsi bizony.,már Barni is bent van a medencében és úgy élvezi a nagy vizet!!!!!!!!!!!

Bree csecsemősöknek nem kell adni semmit se!!!!!!!!!!!!!!!
a szülésznőnek se kell sokat..általában 30.000-ret.......
nem lesz 3. baba!!!!!!!!!
majd eladom a betéteket a neten akkor.......
a szomszédod meg kapja BEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
a baldahin szép és van funkciója is....mi még most is használjuk pedig Barni ugye már lassan 10 hónapos.........
és az hogy ilyen kis pityergős vagy most teljesen normális...kevesebb mint 1 hónapod van hátra....dolgoznak a jormonok.........

ÖLELLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pelus:én nem pampersezek senem liberózok...azok nem váltak be nekünk..hiába a nagy márka..........én rendelem a pelusokat 100 edb 3700ft és jelentem még nem volt 1x sem balesetünk!!!!!!!!!!!

szép nagy Luca lak............:)))))))))

és tetszik a BREES BESZÉD:))))))))))

Kistörpe igen persze emlékszem!!!!!!!!!!
de kérlek ne menj már el..........tényleg nem vagyunk egyformák............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

hogy hogy nem lesz 3. gyerkőc? :)

KépKép
bettike83
 
 


mert nincs semmi segítségem......másik meg el is kell tartani őket........inkább Máténak és Barninak megadunk mindent...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
hát erre én sem gondoltam, hogy ilyen port kavarok, nem állt szándékomban senkit megbántani :oops: :oops: :oops:

Kistörpe,
először is ezer bocsánat, tényleg nem akartalak bántani, sajnálom, hogy magadra vetted.

Köszi, Zsuzsa hogy megvédtél, talán ismernek itt páran annyian, hogy nem vagyok a kötözködős, kóstolgatós fajta.

Mielőtt neki fogtam az írásnak még egyszer elolvastam mindent. Most is úgy érzem, hogy igazán óvatos és nem kioktatós stílusban írtam Bettinek, hogy tényleg szerencse dolga is a szoptatás... de az is igaz, amit a fejemre olvastál - nagyon akarni kell... És igen is fontosnak tartom, hogy Bettit és minden szülés előtt álló kismamit biztassak, hogy tegyenek meg mindent, ahogy Te is én is megtettünk mindent a szoptatásért.

Van a barátnőim között, aki nem szoptathat mert olyan gyógyszert szed (életmentő és nincs lehetősége elhagyni), ami miatt nem lehet, nyilván ő se fejben nem döntötte el, hogy szoptasson vagy sem... édes aranyos kicsi gyereke van, mindent megkap, ahogy Tiéd és itt más többieké is.
Nyilván ha minden fejben dőlne el, én is 3 gyerekes anyuka lennék, de sajna nem így van, én is örültem volna, hogyha elvesztett kisbabám velünk maradt volna, de nem volt más választásom.

Azt gondolom, hogy ilyen fórumokon azok irogatnak, akiknek mindenük a gyerek, sajnálom, hogy pont én lettem ellensége a nem jövő lányoknak... :roll:
Fájó pont ez most nekem és nehezen teszem, de eldöntöttem, hogy egy ideig nem írok ide, hogy ne bántsak meg senkit. :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Helló csajok!

Ildi ne emészd már magad Te is :D Pontot tettünk a végére és kész.

Én nem sértődtem meg semmire, de vannak dolgok, amikre képtelen vagyok reagálni.
Pölö ha Kistörpével nem tudom megértetni,hogy senki nem bántotta, akkor nem tudom. Ez van.
Mint írtam, ez a fórum nem erről szól.

Én mindig is tojtam amúgy az ilyen dolgokra, úgy értem nem szálltam harcba senkivel sem, hogy nekem van igazam.
Cumizik üvegből cumizik, ha nem fogadja el nem fogadja el..ha kiálló foga lesz kiálló foga lesz és így tovább...nincs két egyforma gyerek.
Tegnap hallottátok volna a férjem nagymamáját meg anyóst...hogy majd így fürdessem, meg ezt csinálja, azt csináljam...eltelt azóta 30-40-sőt 50 év is, mióta ők babáztak.
Majd ha itt lesz Luca úgy is el tudom dönteni van e szükségem tanácsra...nem? :)
Már most 5-en 70 félét állítanak...mind a szopiról, mind az oltásokról mind arról,hogy hány hónapos kortól mit lehet adni neki.
A hajam égnek állt tegnap és még meg sem született :D :D :D

Ildi nagyon nagyon kérlek,hogy ne menj el a fórumról, mert én nagyon szeretem az írásaidat és a kislányaid fényképeit is és amúgy is...szóval itt nem hibázott senki sem, szóval nem bomoljunk már fel.

Különben is ma jön az ágynemű ami miatt vajaskenyeret eszünk egész héten... :twisted: erre virtuálisan koccintanunk kell :D

Nita épp akartam írni, hogy ha eltelt az egy hónap és nagyjából megismerkedtem a pelenkákkal és kicsit majd már "értek" hozzá én is...arra gondoltam én is venni fogok 100 db-ost..láttam a Bippa Kft.-ben is.-..sőt itt Erzsébeten is van egy pasi aki hoz pelenkákat olaszból sima zacskóban csilli villi csomagolás nélkül és állítólag jók...
Hátha nem lesz kényes seggű a Lucám és esetleg bejön valamelyik gazdaságosabb pelus:)

AMúgy lányok miért van az,hogy a 37 hetesen a lányom kergébb,m int azelőtt???
Konkrétan egész nap sajtkukac és néha azt gondolom,hogy egy POLIP van odabent :D :D :D
Egyszerre 5 helyen domborodik ki a pocakom :shock: :D
Azt mondták a végén alig fog mocorogni.....hát...:-)))

Na megyek leviszem a kutyát sétálni..aztán jövök ablakot puceválni....maradt a múlt hétről még...

Vissza nézek később..írjatok!!!!!!

Puszi

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Sziasztok lányok,
Kistörpével remélem priviben elástuk a csatabárdot. Kiszellőztetem a fejem és jövök. Ne aggódjatok.

Bree,
én is megvettem volna azt az ágyneműt :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok,

jaj Lányok, ne legyen már sértődés!

Sztem Ildi nem írt sem most sem máskor sértőt, bántót, vagy kioktatót! Így kérlek ne is maradj távol, mert nagyon jól jönnek a tapasztalataid, meglátásiad!

Kistörpe,
kérlek te se vegyél magadra semmit, Ildi nem neked szánta amit írt! Tudod, hogy kedvelünk itt, gyere írj, olvass, maradj!

Bree drága,
megértelek, hogy fáradt vagy, ez már tényleg a finish! Ha vki én nagyon megértelek! Igaz én még "csak" a 34. hetemet töltöm, de egyre gyakoribbak a keményedések, a csontfájások, stb. Biztos gyönyörű lesz az ágynemű, megéri az "éhezést" :) :) . Vigyázz magadra, pihenj ha teheted, készülj a nagy találkozásra, pici Lucáddal! A pocakod nagyon szép enyém is hasonló nagy, bár a második babákkal állítólag nagyobb. Ja és Olivér is rákapcsolt, úgy tornázik odabent, hogy néha az az érzésem a hátamon mászik ki...
Jársz már CTG-re? Hogy viselkedik Luca, nem alszik bele?

Suzy,
de jó, hogy jöttél! Örülök, hogy jól alakulnak a dolgaitok, alakul a napirend! van segítséged?

Bettike,
hogy szalad az idő, már a 12. hetet is elhagytad! Vigyázz magadra, most jön a várandósság szép és nyugis időszaka, a második trimeszter!

Nita,
megértelek a 3. gyerkőc témában. Mi is így vagyunk, korábban még terv volt, hogy lesz 3. de már letettünk róla. Fel kell őket becsülettel nevelni, taníttatni, elindítani az életben, és jelenleg úgy érezzük, ezt 2 gyerkőccel tudjuk max. megvalósítani.

Gittus, Kitty, Brigi, többiek?

Nálunk még mindig sehol nincs a gyerekszoba, kiságy, bár már gyűlnek a dolgok, mind nekem, mind Olivérnek, mind Ilangomnak a sulihoz. Kisebb anyagi csőd ez az időszak... :? :? Mindegy, ezt akartuk, vállaltuk, így nem szólhatok egy szót se. Én is befejeztem a melót, már nagyon ideje volt... :roll: :roll: . Az ovinak is vége van, így most itthon szabizunk Ilangocskával. :) :)
Ma mennem kell dokihoz, mert iszonyú rondán köhögök egy hete és nem javul.... szedni nem szedek rá semmit, lehet ez is baj. Ugatós, száraz köhögés, reggeli torokkaparással. Az orrom nem folyik amúgy.

Megyek mert még ma nem voltam túl hatékony...

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Na jól van örülök, hogy rendeződnek a dolgok. :)

Sucer
Már nincs segítségem, de nem is nagyon akarom, hogy legyen, mert pl most itt voltak anyáék és mikor elmentek haza igen csak zokon vettem. :)

Most megyünk Nórival uh- ra, majd jövök később.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


sucer

remlem h nyugis időszak lesz,bár eddig is az volt ha belegondolok :)

nita

megértem,és igazad is van,2 gyerek is elég bőven :) és őket is fel kell nevelni :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Ildi ne csináld már te is!!!!!!!könyörgöm felnőtt emberek vagyunk.mindenkinek más és más a véleménye........elolvassuk reagálunk.vagy nem és ennyi...............ha most mindenki "megsértődik" akkor végleg kihal a topik!!!!!!!!!!!!!!!

Bree jól teszed.meghaélgatsz mindenkit és te döntöd el mit shogyan fogsz csinálni a kis puncissal.én is ezt teszem...
engem a védőnő akar kioktatni.pedig nekem már a 2.gyerek.de itt be ott kiengedem.ugy is úgy csinálom ahogy én látom jónak.én vagyok az anyja nem ő.ő csak könyvből mond mindent!!!!!

a pelust én is erzsébeten veszem ha épp nem rendelek.ott a csarnoknál van egy bababolt és ott is lehet ezeket a pelusokat kapni.

Sucer jó hogy jöttél.rég voltál:)
nemsokára te is babázol.:)

Betti meg azért se akarok többet mert néha megőrülök.......... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na hellóság!
Merg van pucolva az összes ablak és az összes függöny tiszta.
Be is van vásárolva, holnap reggel vérvétel és csak főzöcskézek végre meg pihizek..no meg várom a kerilányom aki nálam alszik majd:)

Az ágyneműt elkereszteltem:
Kva ágynemű...ez lett a neve..hiszen kva szép, kva drága, kva régóta vágyom rá...kvára várom.......DE KVÁRA NEM JÖTT MEG :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :D :D :D :D
Szóval ha holnap sem jön meg kitépem a hajam :wink:
Tudom HP vagyok...de úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy várom :D

Nita két gyerek melletti voksodat megértem és mindenkinél..mi így vagyunk az egyel is.
Most is a tescobasn majdnem sírtam az áraktól..már régen voltam.
Sokat fizettünk...pedig sem pipere, sem mosópor, sem hús nem volt benne ami amúgy megdobja az árakat.
De vettem sok lisztet, cukrot, pudingot ezt azt..mert fogok sütni most sok mindent a férjecskémnek. :roll: :D

Suzy augusztus végén tesóméknál "nyaralunk" pár napot..egyszer babakocsizhatnánk majd :D
UH-n mi volt?

Sucer NST-n voltam, de végig pörgött a kiscsaj...a héten is megyek csütörtökön.
Meg UH-ra is :D :D :D :D :D :D
Meg tudom hány kilós a kis elefántom:-)))))
A héten ez a progi:
Holnap reggel vérvétel, csütörtökön reggel UH, délután NST és szülésznő!
A többi napon PIHI, barátnőzés, anyuzás, ilyesmi :D
Ja és a KVA ÁGYNEMŰ HA MEGJÖN KVÁRA KIMOSOM ÉS FELRAKOM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na jó befejeztem.

Ildi gyere, ennyi idő alatt már átlátszik a fejed a szellőzéstől :)

Puszi Mindenkinek

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Ildi vagyok én is te is gyere.
Festünk és azért nem tudok most jönni.

Bree-otthon végeztél,gyere hozzánk is takaritani....Már jó lesz,ha pihensz is.....
Nita én személy szerint a Rossmanban szoktam pelust venni,nekünk bejött,A liberótól tocsogtunk éjszaka......
Suzy jöhetnek a receptek......

Bocsi csajok hogy itt csináltam a fesztivált......................

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Hellóóóóóóóó Kistörpe! :D :D :D
Na fasza...liberót már mástól is hallottam....van azom is...kaptam.
No majd kitapasztalom melyik jó..Dmes pelust dícsérték nekem többen, hogy jó és az ára is.
Valaki használta már?
Na megyek kutyázni...esti séta van....
Többiek is, gyertek írni :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Bree, a pelus elég gyerek függő. Nekem pl. a Libero vált be mind két lánynál, a Pampers meg folyik mint állat. Mi használtunk tescos, dm-es, rossmanos pelust is Lillával, nem volt gond egyikkel sem. Most Apa a munkahelyén olyan olcsón vett Liberot, hogy most nem használunk mást. De mindenkinek más a favorit pelusa :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Újra elő bukkanok
Mikor végre elhatározom, hogy jövök, amikor tudok, eltűnik a netünk több mint egy hónapja nincsen net otthon, csak néha-néha. Most is a munkahelyemről írok. Szerencsére még csak egyedül vagyok. Se kollega se gyerek.

Most csak egy gyors véleményre jöttem, (mert végre van valami, amihez tudok szólni) :D
Én itt a melóban sok féle pelussal találkozom. Van itt Dm, rossman, liberó, Pampers, Tesco-s, és márkátlan. A liberó nálunk is át ázik pedig mi gyakran cseréljük. A Tescós pedig az egyik kislányon szétszakadt. Pedig nem egy járó mozgó baba.
De persze ez csak saját vélemény. Mindenkinek más jön be.
Majd megpróbálok még ma jönni a többivel is.

Szép napot nektek!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Jó reggelt!

Zúzmó mindjárt 3 évesek vagytok :D :D :D
Amúgy gyere gyakrabban ha tudsz :D
Mesélj majd mi újság:)

Ildi igen, majd végig próbálok én is egy párat...egy csak bejön nekünk is...Kiderül Luca mit csipáz:)
Tegnap ingyen zenéltem neki :D :D :D
Tescoban bementem a gyerekcuccok közé és felhúztam a zenélőket neki :roll: :D :D :D :D végig hallgattuk, aztán letipliztem onnan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tetszett neki :D
Már voltam vérvételen ma...
Most megint el megyek, de majd benézek..

Pusz

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
bree
 
 


Zuzmo,
Te hol is dolgozol?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: