Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most csak gyorsan:

Vernike! Ausztriában van egy cég, ahol házhozszállítással olcsóbb m itt. Én itt akartam venni, de akkor nem találtam az oldalukat. Nekem ez tetszett és 20000 alatt van, és haza is hozzák 2-3 napon belül. Amúgy mi a tescoban vettük a 18kilóigosat, 12 körül volt az ára és sztem jó az is.

http://www.bambinoworld.eu/en/car-seat- ... black.html

Princzike! Az a lényeg h minden rendben van a babóval! Képet majd legközelebb :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci,ezek a nania autósülések,itthol a kiká-ba van,ez pl.17000 most,mi mondjuk a 9-19,vagy 9-25 be gondolkodunk,mert Zéti még olyan "pici"...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike köszike:))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Tudtam vele segíteni Nitácska?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Vernike igazad van, szerintem is Zétinek még kisebb kell, kagyló üléses, dönthető, bár amit Pruci mutatott nagyon szép, de nem fél éves babának való.
Amúgy boldog névnapot!
Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


Nagyon szépen köszönöm Naegele,mindenkinek eszébe jutok csak a férjemnek nem!!Na erre varjatok gombot!!!

ŰÜlésbe a kagylósat,dönthetőt néztük ki mi is.....Az jó lesz neki....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike nekem tetszik de api makacs és 10 e-nél többet nem akar kiadni...... :x :x :x :x
Vernike sok boldog névnapot!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Örülök,hogy mindenki jól van, babák is!
Mindennap olvaslak titeket, de sajna ezekhez a témákhoz még nem igazán tudok hozzászólni. MOst is csak azért jöttem,hogy Boldog NÉvnapot kívánjak Vernike: Kép

Kép
kissedi
 
 


Kissedi babát beszélek már a pocakodba!!!!!!!!!!!!!!

baba-baba-baba-baba-baba-baba-baba :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Köszönöm mindenkinek a köszöntést,nagyon aranyosak vagytok :)
Tegnap sajna nagyot balhéztunk apával,de majd csak lesz valami....
Nitácska,ezek az apák....nem tudják mi a jó.... :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, megnéztem Barnit, nagyon édes. Regisztráltam én is.

Lányok, kérdésem, hogy előfordult nálatok, hogy bedugult a bébi? Amikor csak cicit evett, akkor naponta 4-5x is kakilt, most meg, hogy minden nap kap pár kanál tejpépet, 4 napja semmi, csak nyomkod. Néha felsír. Tudom, hogy ez normális, csak sajnálom, amikor nyomkod hiába. Addig most csak cicit kap, amíg nincs produktum.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele....Nálunk nem volt ilyen gond,de én nem is adtam még neki tejpépet,csak gyümit és zöldséget kap,de így is van neki napi 3-4 kakija...,de nálunk is van egy kisgyermekes anyuka,ő is erre panaszkodott,de neki is azt mondta a védőnő,hogy ez normális.Ő már néha meglázmérőzte és úgy kakilt neki 4-5 naponta.Nem lehet,hogy a tejpéptől van?Muszáj neki adnod?Kevés már a tejcsid?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bekukkantok hozzátok :lol:

Vernike utólag is boldog névnapot. Remélem apival kibékültetek.

Nita nagyon édi Barni, megnéztem. Tiszta apja sztem :lol:

Naegele ilyen gondom nekem is volt Barnussal anno, valszeg tejpéptől volt. Kénytelen voltam adni neki, mert apadt a tejem :( Ő imádta, úgy falta, mint a gép. Sajna egy darabig lázmérőznöm kellett és úgy tudott csak kakilni 4-5 naponta. Úgy sajnáltam szegényt. Ez viszont hosszú távon nem jó, mert a kis belei hamar hozzászokhatnak.

Edi veletek mi újság?? Jó hallani rólad :lol: Hol tartotok most baba-ügyben?

Nekem februárban indul a stimus terminált együttlét a Budai Meddőségiben. Most megint tele vagyok reménnyel...Drukkoljatok majd jó?

Majd jelentkezem, de addigis kedden elhúzunk síelni 3 napra.
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Nyanya, jó síelést.
Nagyon fogunk drukkolni.

Most nem adok tejpépet, keveset cicizik mostanában, mióta volt ez a kórházi dolog, de éjjel kel még mindig 2-3 óránként, akkor pótolja.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele,ez az éjszakai etetés elég fárasztó lehet,nekünk nagyon szerencsénk van Zétivel,8 hetes kora óta végig alussza az éjszakát.Az a gyógyszer sem segít már amit múltkor vettél???De Emma hízik még rendesen??
Nyanya,de jó,hogy jöttél...én nagyon fogok drukkolni nektek,a síelésért meg irigyellek....
Nitácska én nem tudom megnézni a videódat,a gépen még nincs fenn ez a progim..... :( Sikerült etetőszéket találnotok?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nekem nem gond, hogy Emma felébred éjjel, a babaszobában mellette van az ágyam, rögtön kelek. (A fiúk meg a hálóban alszanak) Elfogyott karácsonykor a kapszulám, és nem is tudtam beszerezni, visszacsökkent a tejmennyiség, azóta vettem, és most megint szépen eszik. Már visszavittük a mérleget, mert lejárt a hónap. A héten voltunk tanácsadáson, és 6650 g volt, és 64 cm. Hízott 3 hét alatt 45 dekát, meg 2 centit nőtt. Megkapta a 4 hónapos oltást.
Vernike, nézd meg légyszi nekem, hogy Zéti mekkora volt 4 hónaposan. Nita, ti mekkorák vagytok?

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele.Zétény 11.02-án (8-án volt 4 hós) volt 6900 g és 68 cm...Szóval szerintem ne izgulj,Emma szépen nől,leírnád mégegyszer a kapszula nevét ide nekem,lehet én is beszerzem,este már fél órákat szopizik...
Ma pihim van,tegnap főztem egy rakattal,kicsit vasalok és pihizek :) :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike, ez megnyugtató, a te óriásbébidhez képest akkor átlag vagyunk. Talán mi is ott tartanánk, ha az egy hónapos stagnálás, fogyás nem lett volna.
More Milk Plus a kapszula, bár borsos az ára, de szerintem minden forintot megér. Nézz utána a neten.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Köszi Naegele,mikor múltkor írtad,rákerestem már,csak dícsérték mindenhol,csak most nem volt időm visszaolvasni...Gyógyszertárba lehet kapni?
Egyébként Zéti is ekkortájt indult be súlyilag.....aztán most megint kevesebb,de ez már normális....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Herbáriában inkább.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele nálunk általában 3-4 naponta tuti van kaka!!!!!!!
mi még majd 26-án megyünk a 4.hós mérlegelésre......
de dec 15-n volt Barni 5340 gramm és 60 cm
Nyanya köszi..mindenki azt mondja hogy tiszta apja!!!!! :wink: de a füle és az orra az ENYÉM!!!!! :) :)
Vernike még nem vettük meg....api élőbe is meg akarja nézni!!!......brrrrrr

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita, milyen a maci? Hogy tetszik a fiúknak?

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele nagyon tetszik neki...dumál..nevet......kacag neki!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.....
Így kezdődött.... Kép
És így végződött... Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike csodaszépek voltatok.....na és Zétike .............édessss!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Neked tartogatom Nitácska :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


óh........ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: helyes...... :) helyes :) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nagyon vagány a kiscsávó! Ha hozzászólhatnék én is, inkább Emmának?

Ha valaki szeret barchobázni:
http://www.20q.net/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2010.03.28 13:17-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Hát megfontolandó....nem semmi kis csajszi,Zétinek tetszik:)
Azt mondja neki eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) :)
Hát lányok,gyerekülésre nem lesz már gondunk,most kaptam egy 20000 ft-os Porsche csekket!!!!! :twisted: :evil: :x Hogy robbanjon fel az összes bank.............

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Szia!
Sajnálom, a váratlan kiadás mindig gáz.
Bocs, hogy megkérdezem, de mit jelent a Porsche csekk? Gondolom nem szó szerint kell érteni?

Kép
Kép
naegele78
 
 


de édes és gyönyörűűűűűűűűű csajszi Emma baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A Porsche csekk=a porsche banknál van az autó hitelünk,sajna nem egy porschét törlesztünk,"csak"egy skodát...Még 4 hónap és vége,de addig nyúznak minket ahogy látom... :twisted: :twisted: k.....k be!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Most látom,hogy Emma és Barnika között csak 2 nap van??Hol éltem én eddig???De jó.....Ezt jól összehoztátok... :) :)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Most látom,hogy Emma és Barnika között csak 2 nap van??Hol éltem én eddig???De jó.....Ezt jól összehoztátok... Smile Smile

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Emma is megfordult.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2010.03.28 13:18-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Megnéztem Barnit is és Emmát is :) :) :) :) :) :) nagyon édik :) :) :)
Nitácska az én férjem is éppen ilyen "pihent"!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nagyon édes milyen kis örökmozgó baba Emma!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
az én férjem is éppen ilyen "pihent"!!!

:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló lányok!
Megszűnt a munkahelyem. :(
A státuszom megmaradt, áttették máshová. A kedves főnökömnek eszébe sem jutott hívni, hogy ezentúl mást keressek, ha valamit akarok. Kép
Azt sem tudom, ki az új főnököm, most járjak utána. Bemenni most nem tudok, egyrészt 30 km, másrészt Emmát sem tudom másra hagyni amíg csak cicizik.
Ott kallódott az áthelyezési szerződés az asztalon ki tudja hány napig, hétig, az egyik munkatársam hozta el, hogy írjam már alá. Persze aláírom, mert kell a gyed, de megáll az eszem! A többiek kaptak választási lehetőséget, gondolták én úgyis itthon vagyok, nekem mindegy? Hát nem! Másfél év múlva visszamegyek dolgozni, nem mindegy hova!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Pukkadjon meg Naegele az ilyen főnök!!!Sajnos az itthol levőknek ez mardat csak,az én szerződésem is megszünk ahogy a Zéti megszületett....de jövő márc.-ba megyek vissza én is dolgozni,csak azt nem tudom még hogyan...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Naegele ahogy Vernike is írja....
Pukkadjon meg Naegele az ilyen főnök!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Egy sürgős kérdésem lenne...ti,hogyan adjátok a meggyet a gyerkőcöknek?Csak leturmixolva agy átpaszírozva??A kérdésem leginkább a héjára irányul.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!
A meggyre én nem tudok válaszolni, Emmának még nem adok, Levinek meg nem adtam ilyen kicsi korában még, csak amikor el tudta rágni. Sose pempöltem a meggyet.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!!!!!
meggyet még én se adtam ....Máté meg nem is szereti:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Mindenki eltűnt ebbe a hidegbe....ma voltunk a fél éves státuszon,72 cm és 8 kg 67 dkg vagyunk.Szépen fejlődünk,a forgással vagyunk picit elmaradva,de még a kúszásig ráér azt mondta a védőnő...Ehetünk estefele tejpépet is,ti melyiket adjátok,adtátok a gyerkőcöknek?
Néztünk ma gyerekülést,hát inkább a 0-18-asat ajánlották még Zétinek mert azt jobban lehet dönteni mint a 9-25(azokat alig! :evil: )Most még nem tujduk,hogy legyen....de Zéti egész de.nem aludt el a hordozójába tiszta ideg voltam,sírt és a védőnénihez menet aludt csak el a babakocsiba,na ott meg fel lett keltve,azért sírt mint állat..... :( :( ez van,most alszik....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ez történik,ha gyermekedet leteszed aludni,de Ő mégsem álmos.... Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Csak,hogy értsétek Zétény feje ép ellentétesen volt,szépen betakarva mikor letettem aludni....10 perc múlva erre mentem be....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


annyira édes és kis huncut baba Zétike!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen,5 percig nevettünk csak apjukkal....DE!!!Ma kétszer visszafordult a hátára!!! :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


ilyenkor a leg édesebbek....kis huncutkák!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: