Új privát üzeneted érkezett!

encsyke.

Nekem 2 és fél éves múlt a lányom,Martina, de a vonalzómon látszik :wink:

melinda.
Én Martinával csakis a savanyú, sós dolgokat tudtam enni, az édeset nem, szóval nem törvényszerű ez sem,hogy akkor milyen nemű lesz a baba :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


encsyke: üdv!

1. baba: csak édeset és 20. hétig infúzión is hánytam....fiú
2. baba: csak édeset és a 12. hétig hánytam....fiú
3. baba: inkább édeset, de mióta nem hányok, ennék bármit ....ja és most is kb 12-13. hétig hánytam........nemét nem tudjuk, de lányt érzek. De fiút szeretnék inkább :oops:

melinda: mit szeretnél tudni a lelettel kapcsolatban? Szerintem tök rendben van! én ma tanulok :roll: most épp agyszeleteket rajzolok, tök élvezem :cry: :cry: :cry:

chamomilla
Pécs
 
 


Szia Milla!
Csak mondták neki,hogy van egy kis bevérzése,de a leletre nem került rá.Csak mondták,hogy pihenjen.Mennyire veszélyes a bevérzés,és mire kell figyelni??
(Én meg a petezsákot nem értem,van olyan,hogy nem 4*4,hanem 4*3,mert nekem mindig átmérőt néztek,és mindig szabályos van ráírva,szóval van olyan,hogy nem teljesen szabályos alakú,vagy senkinek se az,csak úgy mérik,hogy nagyjából??))Köszi!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Ja,nekünk már mindegy a neme,de neve nem lesz.
Írjatok már szép neveket,ti miket adnátok a Fülöp vezetéknévhez?

TITANILLA,AMARILLA,DOMITILLA,EGYIKET SE ENGEDI APA,MÉG A FÉDRÁT SE,PEDIG A FÜLÖP FÉDRA NEKEM TETSZIK :lol: :lol:
Fiú név,ZÉTÉNY,apa meg Botondozik,de sok van belőle.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda.
Nekem is nagyon tetszik a Fülöp Fédra :lol:

De amúgy a Fülöp vezetéknévhez szerintem sokminden illik. Nem egy olyan furfangos név :) Ráadásul lehet a keresztnév rövid is,hosszú is.
Biztos jól fogtok választani. amúgy előbb várjátok meg,hogy mi lesz, és azután gondolkodjatok a neven. Vagy a szülésnél fog kiderülni csak? :wink:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


én a Fülöp nevet nem rontanám el ilyen túlcsicsázott nevekkel, mint ezek a -illa végződésűek. de igaza van Reninek, tényleg minden megy hozzá, szóval nem hiszem, hogy tudnátok mellényúlni. de szerintem ne akarjatok valami nagyon extravagáns nevet adni, mikor a másik két kisgyereknek tök hagyományos neve van. de ez az én véleményem.
himia
Budapest
 
 


Hát ez az,hogy eddig ilyen neveink voltak,mert mi is azok vagyunk.
Nincs név,és nem is lesz,mert én nem diktálok be Bözsit az is biztos. :lol: :lol:
A Fédrát akarom legjobban,de azt se akarja apa. :twisted:
Igen,értem,hogy a másik 2-nek hagyományos neve van,de nem ők lesznek egy család,tehát teljesen mindegy,hogy mit adok nekik,mert ők "csak" testvérek,érted mit akarok kihozni belőle...
Nézzétek meg milyen magyar nevek vannak,hát ....

Kinek hogy telt a hétvége??
Apa éjszakás,de nem szeretem.. :cry:
Mostanában sz@rul vagyok,a húsra rá se bírok nézni,ilyen még nem volt,csak Pistike születése után.Hányok rendesen,de hát én akartam,kussolok is... :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda.
jobbulást. :)
Amúgy skype címed nincs?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Köszi!
Msn van csak.Valami alap xp-nk van,laptopon,a gépet eladtuk,mert irtó hangos volt.És azt írja ki,hogy valami hiányzik a skyphoz,pedig volt az is.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Na, előkerültem én is :)

Melinda, nálunk az Illangó volt ilyen, a férjemet sehogy nem lehetett rábeszélni, pedig nekem nagyon tetszett, akkor kitaláltam, hogy Léla, erre feltette a kérdést, hogy "de akkor nem Illangó?" ;) puhítsd még, hátha! :)

Megnéztem a vonidat, de az visszafelé számol :( hanyadik hétben vagy most?

Milla, kitartást a tanuláshoz, átérzem minden "bánatod", én is emiatt vagyok eltűnve... szerintem sem lehet általánosítani, anyu pl. sose volt kívánós, velem rosszul volt, húgommal nem, lány, lány :D

Remélem, mindenki jól van, jövő héten igyekszem már aktívabban jönni, de a héten még suli van... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


nálunk a név kérdés el van döntve. az első nevet én választom a másodikat barátom.
pl. a kisfiúnak már ki van találva (mondjuk én csak fiúban gondolkodom) szabolcs bendegúz. ha netán kislány, akkor emese vagy anna. mondjuk mi nagyon északi mániákusok vagyunk, és gondolkoztunk, hogy a második nevük valami skandi legyen, de sajnos a nagyon magyaros vezetéknévhez nem illik egy külföldi név :(
himia
Budapest
 
 


Himia, az Anna nálunk is nyerő ;)

Többiek merre vannak? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Törölve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benirenata 2011.03.07 18:34-kor.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sajnálom reni :(
himia
Budapest
 
 


himia.
Én is. :cry:
Veled mi újság?

Többiek hol vagytok???

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


de inkább most történjen ez, mint később valami rendellenességgel szülessen a pici.
nekünk még 5 napunk van a nemvártig.
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!!
Hú,Himia,már csak 3 nap.A barátnőmnek is,majd szorítok nektek! :lol:

Kivel mizu?
Reni?Mi újság???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda, úgy érzem, ezt a hónapot is buktuk :(
himia
Budapest
 
 


mi az? miután a topik nagy része bebabásodott már nem is aktívkodik?
himia
Budapest
 
 


Hát nem tudom.
Én vagyok,Milla tűnt el nagyon,ami érthető,hú,én nem tudnék tanulni gyerekek mellett,max jogsi... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


GRATULÁÁÁLOK JEANNERNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Én is,ha az orrunkra köti :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


himia: mia helyzet? valamikorra most nem vártad, nem?

Kép
selyem
Pécs
 
 


melinda: hogy haladsz a terhességben?tünetek? hogy bírod két gyerkőc mellett?

Kép
selyem
Pécs
 
 


holnapra írja a ciklus.hu. még nem teszteltem semmit, mondjuk tünetem sincs. meglátjuk.
himia
Budapest
 
 


Sziasztok, azt hiszem én elköszönök tőletek, mert abszolút nem tudok jönni soha, nagyon elfoglalt vagyok. Az életem egy rohanás és ezt értsétek szó szerint. Minden nap fél 6-kor kelés, gyerekek ovi, bölcsi, futás az egyetemre és este esek úgy haza, hogy múltkor is ruhástól aludtam el. Amikor van némi szabadidő, na akkor tanulok (az orvosin folyamatosan tanulni kell, ez sajnos nem az az egyetem, amit anélkül lazán elvégez az ember), gyerekek, háztartás. Irigylem, aki ráér gépezni, a mailjeimet is csak a telefonomon tudom többnyire követni, még jó, hogy van wifi a suliban. Ma ráérnék, de most meg úszik a lakás, azt kell rendbe rakni, majd megyek AFP-re és vége is napnak szinte, gyerekekért menni kell. Nem panaszkodni akartam, én élvezem, hogy nem tespedek itthon, csak azt sajnálom, nem tudok kicsit netezni, mert szívesen jönnék.

Mindenkinek boldog babavárást, ha lesz energiám, azért bekukkantok, meg az augusztusi topikba, mert őket is nagyon megkedveltem. 8) vigyázzatok magatokra

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Selyem, köszi, bár az orrakötéssel még várni szerettem volna a 8. heti UH-ig (jövő szerda), de így sem rossz :lol:

Voltak nálunk most gondok megint, de babamanó jól van (volt eddig, de szerintem még megvan, úgy érzem :) ), szóval most azért bizakodok...

Kami, sajnálom, hogy itt hagysz minket :(

Meli, csatlakozom, hogy vagy? :) Mikor mentek UH-ra?

Himia, teszthez drukkolok!

Jól eltűnt mindenki... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


milla, megértjük hogy a gyerkőcök mellett ennyi dologra nincs időd. akkor sikeres vizsgákat, meg felhőtlen babáskodást :)

jeanner, hűűűha, nagyon nagy gratula :D

jelentem, még mindig semmi piros. de nem hiszem, hogy baba van. bár ki tudja. lehet ma déli kutyasétáltatásnál beugrom egy tesztért.
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Jól vagyok,köszi,hol hányok,hol nem.10+2 vagyok,lassan mehetek az első genetikára.Jól bírom,csak a fiam sokszor beteg,és ma se akart oviba menni,kész cirkusz volt.Délutánonként alszok,szaglásom kiváló,rengeteget pisilek,azt se tudom mennyi lenne a normális mennyiség... :lol:
Milla,sajnálom,de megértem.
Jeanner,gratula!
Hímia,hajrá! :lol:
Selyem,neked meg volt már a fagyasztás?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


itt vagyok én is. Élek :)

Nekem se sok időm van, mostanában kicsit zűrösre sikeredett ez a pár hetem. Remélem mostmár visszatérünk a régi, szürke hétköznapoba és nem kell semmin idegeskednem :) :roll:
Jövök amint tudok.

jeanner gratulálok :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Reni, idegeskedésmentes napokat neked!

Köszi csajok a gratulációkat, hát remélem, hogy szerdán minden rendben lesz :) Én szerencsére nem hányok, mint Meli, csak émelygek, mikor hogy, elég rossz... :( ma vagyunk 7+2 :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Nyuszi16 a babanetes barátnőm :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hát nem jött meg ma. de a teszt negatív. remek.
himia
Budapest
 
 


sajnálom himia :S egyszer csak összejön...

Kép
selyem
Pécs
 
 


miért van az, hogy amióta igazán rajta vagyunk az ügyön, azóta szórakozik velem a testem és folyton napokat késik? azelőtt megjött amikorra kellett.
himia
Budapest
 
 


talán pont azért, mert nagyon akarod...

Kép
selyem
Pécs
 
 


mi most 3 hónapra visszavonulunk, lehet, hogy valami egészségügyi problémám van :(
himia
Budapest
 
 


jeanner, halkan gratulálok!!! :D :D :D 8) :wink:

himia, nem olyan régóta próbálkoztok, ne add fel, viszont ha aggódsz, vizsgáltasd ki magad. Meg próbálj ne görcsölni rajta ennyire és majd meglátod, akkor jön a baba.

chamomilla
Pécs
 
 


Himia, van egy baromi jó barátnőm, ő 2 éve próbálkozott, 1 év után kiderült, hogy PCOS-s, inzulin rezisztens, minden sz*rt beszedett, minden diétát végigcsinált, minden dokit végigjárt, de nem, de nem, de nem... mindig kérdezte, mikor már, de mindig csak azt a választ kapta, hogy türelem... már egy fél patikát beszedett, amikor karikor azt mondta, szarik az egészre, neki nem lehet gyereke, szóval utazni fognak, befejezi az egyetemet, mittudom én, erre januárban +-t tesztelt... ez sajna csak ennyin múlik :( de látod, nekik is összejött, amikor már mindennel felhagyott :) drukkolok, hogy hozzátok is mihamarabb odaérjen a gólya :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


2 napja 1-2 csepp barnás valamit találok a bugyimon. remélem ez jelenthet valami jót :D
himia
Budapest
 
 


na, végre megjött :D
himia
Budapest
 
 


Himia, az szupi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jövő héten meg megyek nődokihoz, mert valamit csinálnia kell, mert ez így nem normális
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
A barátnőm is így van,minden hónapban 1-2 nappal később jön meg neki,bár ő még szoptat.Nem tudom mitől van így neked is.

Jeanner,hogy vagy?

Rena?

Selyem?Neked meg volt a műtét?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok

én megint babás voltam, csak nem akartam mondani.... de 4hetes6naposan elment megint. kivizsgáltatom magam, mert valami miatt nem marad meg. utánaolvastam progi elégtelenség lehet, mert a szervezetnek az 5-6.héten van rá a legnagyobb szüksége. nekem meg mindig pont akkor ment el.

de jó hír, hogy teherbe tudok esni, szóval nagy gond nem lehet.

egyébként gyönyörű tesztjeim voltak, 5-6 nappal ovu után már hatalmasak voltak a melleimés állandóan fáradt voltam, tudtam hogy terhes vagyok. a nemvárt napján szépet teszteltünk chammel ;) de aztán, derült égből villámcsapás...vasárnap a semmiből mensi áradtat. nem késett mensi, hanem egyértelmű vetélés mint múltkor (hatalmas darabokban vállott le a méhnyálkahártyám).

megviselt, nem kicsit. de tudom, hogy egy kis segítséggel legközelebb sikerül.

a fagyasztást hagyom, mert jó lett a citológiám.

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, neked legalább sikerül. nekem még össze se jön.
himia
Budapest
 
 


Selyem, nálunk is ez volt, nem lett baba, aztán ittam a palást teát és tessék, itt ficánkol... Ka(ti)-ra talán emlékszel, tőle szedtem a praktikát, náluk most 3 vagy hány hetes a Bogi, szóval talán neked is működne... de persze a kivizsgálás pontosabb :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: