Új privát üzeneted érkezett!

csip!
nagyon örülök!!! :D
akkor most remélhetőleg meglesz minden eredmény... és aztán mindent bele!!! (azért nyugtass meg: most sem védekeztek! ;))

na, ma kiderült, jövő héttől a dokim csinálja szerdánként a terhesgondozást.
lehetett volna ez 9 hónappal hamarabb is, akkor nem kellett volna szerdán és csütörtökön is mindig becaplatnom a kórházba.

ja, csajok... nagy bajság van :(
nagyim kórházba került. nem is nagyon akar már kijönni onnan. 89 éves... és azt mondja, neki már elég volt :cry: :cry: :cry:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kitti
Hajrá!!!! :lol:

Juli
Jajj ez a legrosszabb, mikor nem akarnak tovább élni. mamád épp csak kapott egy kis dédunokát, akarjon még élni.
Cickód hogy van?

Kírus
Kristóf 1. szülinapja után pár nappal elindult. Pedig ő olyan későn csinált mindent. :roll:
Hát kíváncsi leszek

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juli!
Sajnálom a nagyidat! :(
Mikor mész a 6 hetes controllra??? Mit ne mondjak nekem is elkéne mennem :lol: :lol: basszus hogy így elhanyagoljam.... :shock:
Az ambulancián mikor rendel a dokink(csüt?)? Oda is kell elötte időpontot kérni?

Éjjel hányszor eszik Áron baba?
Kéra baba is szopizik?
Ajsi nem féltékeny?
Na most elhalmoztalak kérdésekkel :)

Kírát ma el kell vinnem dokihoz, már kb. 1hete köhög, adom neki a homeos lötyit de nem akar múlni, sokszor szinte fullad annyira köhög..
A héten már nem is viszem oviba.
Vendég
 

 
 

Ja a jó reggelt lemaradt!!
Vendég
 


köszi lányok... azt hiszem, éppen ez volt a nagyimnál a lényeg, hogy még bevárja a 2 kicsit... most ilyen rövidtávú célokat tűzünk ki neki, mint hogy pl az anyák napját még muszáj kivárni...

susytündér!
a cicim sajnos nagyon fáj továbbra is.
nem piros, nem feszül, nem csomós... most megint a bimbó... de mintha kést forgatnának benne.
ami furcsa, hogy amióta a jobb cici defektes, egyre rosszabb a bal is :? ugyanis sztem azt jobban kiszívja (a defektes cici után már nem mindig szokta kérni azt, amit korábban lefejtem -ja, mert amikor a bal cici soros, csak akkor fejek, mert amúgy kiszívja), így több a tejcsi és simán 3-4 óra alatt már feszül... pedig a 8 órát ki kellene bírnia.
attól meg félek, ha ezt is elkezdem fejni, akkor sosem lesz vége.
az oxitocinom elfogyott... de hála az égne, este az AB is elfogy... nagyon szenved tőle a babó... pedig tolom bele a probiotikumot is.

kírus!
3-ra van időpontom (igen, a betegelőjegyzést kell a kórházban felhívni, ott időpontot kérni, csak mondani kell, hogy csüt. délutánra). 10-én (8hetesen) kellene mennem így, hogy voltam nála múlt héten, de már nem volt időpont... így hát megyek 7hetesen.

Áron baba éjjel 2x kel. vagyis csak 1x, mert az elsőnél még csak "este" van.
lényegében 4óránként eszik.
korábban átaludta már majdnem az éjszakát (5-7 órát simán szunyált), de most, hogy be van durranva a cicim, én keltem fel, mert hatékonyabb, mint a mellszívó :)

Kéra is szopizik, de nem gyengén :o meg kellett emelni a kiságyat (meg párnával a feje alatt van peluscsere), mert amint vízszintesbe kerül, folyik ki fölül minden belőle :shock: :lol:

Ajsi kicsit féltékeny, de nem az anyjára, hanem inkább az apjára, meg a mamára.
múltkor, amikor anyu mondta, hogy kicsit felveszi a Kérát, abban a pillanatban ott termett a csajszi "anyamama! gyere táncolj velem kint a konyhában!" :lol:
illetve amikor mondta, hogy kicsit megszeretgeti, akkor jött a "most majd már csak engem szeretgess, jó?"
amúgy ha olyan, akkor puszilgatja, simizgeti, segít fürdetni... szóval elvan... de leginkább nem vesz róla tudomást. mintha ott sem lenne...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Juli: sajnálom mamádat, és, hogy van?Mért került be?
Hát a kérdésedre válaszolva: :oops: ismersz már úgy látszik :oops:

Meg volt tegnap a vv....3 hét múlva megyek megint.aztán febr. közepe felé lesz meg a másik vv( 8 faktoros) eredményem...kíváncsi leszek, és utána mehetek a konzultációra....amihez már megpróbálok ma időpontot kérni, mert tegnap megtudtam, hogy megvan már a februári beosztás :lol:
Ezek vannak :D
csip-csip18
 
 


Hahóóóó csajok!

De elvagytok tünve :cry:

Csip!
Sikerült kérned időpontot??
Vendég
 


hali!
sajnos csütörtök délelőtt meghalt a mamám :( :cry:

szerdán amikor bent voltunk, már mondogatta, hogy rettenetesen fáradt... de akkor még úgy volt, hogy hétvégére hazajöhet...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Itt is őszinte részvétem!!
Mikor lesz a temetés? Tudtok már valamit?

Többiek?????
Vendég
 


köszi :(

jövő pénteken lesz, mert unokabátyám Brüsszelben lesz, és akkor tud hazajönni.

nagy öröm lesz így csütörtökön kontrollra menni :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Juli: borzasztóan sajnálom a mamádat :cry: Nem is tudom mit írjak.... :cry:

Kírus: felhívtam a nődokimat és közölte ne foglalkozzak az időponttal, majd ha megyek a vv 3 hét múlva, akkor ő lebeszéli az Endossal, hogy mikor menjek át hozzá a kórházba..megtudtam a magán rendelőjében, csak egy 20 perces konzultáció...12000 forint...csak egy szakvélemény adás....grr....

Ti hogy vagytok??????????és a többiek????????????
csip-csip18
 
 


sziasztok!

Juli őszinte részvétem!

Kírus vagyunk, csak most semmi extra nincs, amiről beszámolhatnánk...

Vajon Zsu-ékkal mi lehet????

Csip 12ezer?!?! aztamindenit! :shock: azért én marha kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki az eredményeidből!

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok!

nézzétek csak, hogy mit csinál Zoé tegnap óta: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
gtunde75
 
 


csip!
kíváncsi vagyok, 12ezerért mit kapsz :roll:

tünde!
ez nagyon édes :!: :D
és rettenetesen ügyes baba.

csütörtökön voltam a 6hetes co-on.
minden OK, dokim továbbra is bolond... de hát ezért szeressük :P még ő győzködött, hogy akarok én még szülni... végül kaptam fog.gátlót, és ha nincs gond, 3 hónap múlva kell mennem legközelebb (volt már olyan, hogy velem nem volt gond???)

többiek???
onlány? (remélem, meggyógyultatok)
ancsi?
ediii?
iner?
joli?
zsu?
többiek :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


na, hahó, népek!!! hol vagytok???

én ma elkezdtem szedni az azaliát. valaki szedi/szedte már?
kíváncsi vagyok tapasztalatokra, hiszen gyakori mellékhatásnak írja a vérzést... ami azért ennyi idő után igencsak meglepne, ha jönne :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Nálam a helyzet változatlan....1 hét múlva ugrik a majom vízbe :shock: Szép nap lesz Valentin napon vv, még hozzá az utolsó...
Aztán szerintem 1 -2 nap és eredmény, aztán meg konzultáció...
Van egy sejtésem, hogy mi áll a háttérben, és bízom a megérzésemben :D a Titokban :D
:roll: :roll: :roll: Aztán mennem kell fogászatra, mert fáj az ínyem...meg fogkövet le kellene szedetni, meg, lehet egy tömésem is távozott...Jah és a személyi igazolványomról nem beszélve, hogy lassan lejárt már 1 éve :oops: :roll: azt sem ártana megcsináltatni...
Szerintem így ezek várnak Rám :oops: :roll:

Na puszikkkkkkkkkkk
csip-csip18
 
 


csip!
nagyon halkan lehet kezdeni drukkolni??? :?: ;) :P

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csip!
Drukk++++++ !!!

Juli!
Hogy vagytok?? Cickóid?
Reméljük nem lesz mellékhatása a gyógyinak!! Nem ismerem(csak hallomásból)

Nimcsi egy nagy kópé csávó, napjában 100-szor felmászik az ágyra(lehet keveset is írtam), megvolt az 1.leesésünk szombaton :( nagyon megijedtem vele együtt. Pont háttal esett le(mellé ült) és jó nagyot koppant a buksija.
Elindult a kis drágaságom!!!! Megtesz már vagy 7-8 lépést anélkül hogy lecsüccsenne..
Ha zenét hall már jön és csimpaszkodik teszi fel a kezét és mulat :lol:
Alul 2 fogunk van, és felül jönnek most a szemfogai :!: kis vámpír lesz..
Ezzel társult a napi 5-6 kaksi és az éjszakai 2-3 ébredés..(bár lekopogom most 3 napja újra átalussza).
Kírának jövő héten farsangi bál, boszorkánynak fog öltözni!
Jövő hónapban már suli beiratkozás :!:

Röviden ennyi! Élvezzétek ki a jó időt!!!! :wink:
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


kírus!
most 2. napja sajnos megint fáj a defektes cici. tegnap hajnalban szopi után egy akkora csomót masszíroztam ki, hogy még 50 tejcsit kifejtem belőle :o

ráadásul a pocok egyre rosszabbul szopizik. talán fáj a hasa... vagy nem tudom, de vannak cicizések, amikor teljesen megfeszíti magát, vonaglik, rángatja a fejét (naná, hogy bimbóval a szájában, pedig mondtam már neki, hogy a cici helyhezkötött jószág :lol: ), sír közben, sír mikor befejezte... szóval küzdünk rendesen. ő is, én is :(

a videót láttam. piszok helyes a kiskrapek ;)

csajszid hogy van? fejfájás?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


-j- írta:
a videót láttam. piszok helyes a kiskrapek ;)


hol? milyen videó??? én is akarom!

-j- írta:ráadásul a pocok egyre rosszabbul szopizik. talán fáj a hasa... vagy nem tudom, de vannak cicizések, amikor teljesen megfeszíti magát, vonaglik, rángatja a fejét (naná, hogy bimbóval a szájában, pedig mondtam már neki, hogy a cici helyhezkötött jószág :lol: ), sír közben, sír mikor befejezte... szóval küzdünk rendesen. ő is, én is :(


még erősen él bennem, hogy mi is ezen mentünk keresztül(csak Zoé nem sírt, hanem nyögött, vagy minek nevezzem...)... csak az én idegeim ezt nem bírták, lefejtem és ilyenkor megkapta üvegből, vagy ha kellett tápit... el is apadt a tejem idejekorán... :( na mindegy... evvan...
mindig úgy irigyeltem azokat, akiknek a babája úgy szopik, hogy nem lehet megállapítani, hogy alszik vagy eszik...

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
én iwiw-en találkoztam vele kírusnál (üzenőfalon)

nem fejem le, és nem adom üvegből, mert nem igazán szereti a cuclit. nem kell neki. amikor a gyulladás miatt fejtem, akkor is volt, hogy csak 4órányi tejet evett, és a korábban lefejt nem kellett neki.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


-j- írta:tünde!
én iwiw-en találkoztam vele kírusnál (üzenőfalon)



jaaah, én nem igazán "járok" iwiw-re...

Kírus nem raknád fel ide a linket? :oops:

Kép
gtunde75
 
 



youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 




de ééééééédi! :D :D :D

köszi Juli! :D

Kép
gtunde75
 
 


csak nem tudom, hogy miért nem sikerült linkként betenni :o :?

kitört rajtam valami nyavalya :? köhögés, hőemelkedés, mindenem fáj... bedobtam egy rubophent, hogy szopi előtt ne kelljen még lázat méregetni :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Juli!
Sajnálom hogy nem megy simán a szopi, de majd csak jobb lesz!! :wink:
Hát havi 1 fejfájás előfordul még nála sajna, mg-ot már nem kell innia..
Jobbulást neked!!!

Nagyon ari Nimi ahogy megy, persze a küszöb még akadály mert elakad a lábujja és akkor hopp seggre csücsül :lol: .
Karira kapta a járássegítöt a keresztanyjától(januárban hozták el) úgyhogy nem sokat használta most már inkább csak játszani szokott rajta néha..

Tünde!
Milyen tápit eszik Zoé?
Kajcsi bejön neki minden amit eddig adtál neki?

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... H5zg28CMUJ

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... bM5dGNiaPR
Vendég
 


Na ettől már sokkal szebben megy, pedig csak pár nap telt el :D már nem inog ennyire.



Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


kírus írta:Tünde!
Milyen tápit eszik Zoé?
Kajcsi bejön neki minden amit eddig adtál neki?



Beba aktív 1-est eszi, és keverek hozzá Sinlac-ot...
mindent megevett eddig, most már pár napja eszik husit is... és egy hete átalussza az éjszakát! nem is akárhogy: este 8-9 körül alszik el és reggel 7-8-ig húzza... a Jóisten tartsa meg ezt a szokását! :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Ó hát akkor nagyon ügyes Zoé :D , szépen alszik...mi 4-5-6 körül már kukorékolunk :shock:
Vendég
 


kírus írta:Ó hát akkor nagyon ügyes Zoé :D , szépen alszik...mi 4-5-6 körül már kukorékolunk :shock:


és mikor fekszik le? ha 4-5-kor ébred, akkor még visszaalszik?

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Általában 7-kor már alszik, de van olyan hogy fél 7kor vagy 8kor. Ugye a du-i alvástól függ.

Van hogy vissza alszik 6körül(ha 4kor kel).. egyik nap is így volt aztán fél 9-kor kelt, ugye már ott kellett volna lenni az oviban...lehetett kapkodni :D
Ha 5-6kor kel akkor általába oviba menet elalszik a babakocsiban.

Juli!
Szuri megvolt????
Vendég
 


halihó!

kírus!
nagyon édesek még mindig a csemeték :)

szuri megvolt. nagyon sírt szegénykém... de csak amíg fel nem vettem. akkor hozzám bújt és megnyugodott.
este megmértük a lázát, nem volt... viszont azóta csak úgy vaktában nem akarok neki lázat mérni, én meg nem érzem, hogy meleg-e, merthogy én meg lázas vagyok :?
szóval semmi sem jó :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Eltűnt bárány jelentkezik :lol:
Tegnap megvolt a vv, és Julinak köszönthetően jókor mentem szerintem :wink: múltkor 35 napra jött meg, és most is annyival számoltam, így a p.é 17, 18 napon volt. és + 7nap...az 24-25 nap...Én meg tegnap voltam a 24 napomon. Akkor csak jókor mentem, remélem!!!!
Ma 12 kor tudom meg az eredményt és akkor beszélek az orvosommal, hogy mikor lesz az Endokrinológussal az értékelés. Nagyon izgulok, hogy mikor mehetek hozzá :D

Szépen növögetnek a babák :D

Nimike is milyen nagy már :D jézusom :D

Julikám: gyógyulgassatok...

Ancsa: Te most már igazán egy picit be be írhatnál!!!!!Ezer éve nem voltál írtál magatokról!!!!!!!!!!!!!

Suzy és Suztünder: Nálatok helyzet???????????

Jjj de jó lenne, ha Ediiim is hírt adna magáról!!!!!

Joli: Na mi a helyzet???Javultak a dolgok????

Iner: és nálatok???Hogy vagytok????????

Tünde: nagy lányod van már Neked is :)
Na puszilok mindenkit!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Na teloztam....

Eredmény....Megszólalni nem tudott a telefonban az orvosom.
Ezt mondta: Én még ilyennel alacsony értékkel nem találkoztam az eredményem: 1 ng/ml. így a 24-dik ciklus napomon
Holnap ismételő vv lesz, az-az a ciklusom 26 napján és utána konzultáció!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:roll: :roll: :roll:
csip-csip18
 
 


Hát írok Én itt hülyeségeket???? :evil:

Na ha nekem 35 napos a ciklusom, akkor a p.é az 21 napon van....és plusz 7 nap, az 28 nap...grrr....szóval nem csodálkozom, ha alacsony az az érték a 24 napi...de még akkor a 26 nap is is kevés lesz szerintem :roll: :roll: :roll: :roll:
csip-csip18
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


csip-csip18 írta:Hát írok Én itt hülyeségeket???? :evil:

Na ha nekem 35 napos a ciklusom, akkor a p.é az 21 napon van....és plusz 7 nap, az 28 nap...grrr....szóval nem csodálkozom, ha alacsony az az érték a 24 napi...de még akkor a 26 nap is is kevés lesz szerintem :roll: :roll: :roll: :roll:


én nem értem a dokidat... vaktában lövöldöztök, hogy mikor lehet pé, amikor van pár biztos módja... uh-os vizsgálatok, hőmérőzés...
csak aztán nehogy ez miatt rossz diagnózissal félrekezeljenek... :shock: :shock: :shock:

Kép
gtunde75
 
 


A poén az Tünde, hogy az Endósnak mondta, hogy a 21 napon menjek a vv, és neki meg is említettem, hogy 30-35 napos a ciklusom....De ragaszkodott a 21 naphoz...És akkor jött az Én nődokim, hogy legyen a 24 napon, és akkor ma ő mondta, hogy akkor megint megismételjük a vv, addig nem szólunk az Endósnak még várunk és nézzük a vv, hogy mi van-lesz-e változás vagy sem....
csip-csip18
 
 


Áhh addig nem fognak engem kezelni az tuti :lol: hőmérőzés van, de nem tudom ott, hogy van és mi van...majd elmondja- és csinálom is :D uh-ról nem nagyon volt szó :roll: de hát addig csak nem kezdenek el kezelni, vagy nem engedem, ameddig Én sem vagyok meggyőződve a bibiről :lol:
csip-csip18
 
 


i tten vagyok I'm very very very happy :D
Nos meg volt a vv :D
Megkaptam a leletemet, amin ez van....

Progeszteron, menstruációs ciklus luteális fázis: 1,19nmol/l (5,30-86,00)
Béke a segge alatt van...

Na rá kérdeztem, hogy"biztos ami biztos"magam is megnyugodjak, hogy nem lehet-e hogy azért ennyire alacsony, mert korán vették le?!Válasz rá: Ezért vettek ma is vért.Meg ennyire alacsony akkor sem lehet, hogy még a min.értéket sem érte el. Biztosak ebben, hogy nem termelődik úgy ahogy kellene.
Aztán jött a konzultáció : Alá támaszthatjuk 99%, hogy megtaláltuk a bajt a történetek hátterében sárgatest elégtelensége van. A vizsgálatokat mai nappal befejeztük, holnap reggel 8 kor még telefonáljak, hogy azért mi lett a mai vv eredményem. De gyógyszeres kezelést írunk ki magának a ciklus 14 napjától amit szednie kell .


Hurrrráááááááááááááááááááá, a drágám még nem tudja, fogászaton van....És várom itthon
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip!
De jó hogy megtalálták már a bibit!!! Hamar helyre fog állni biztos a gyógyszerektől, aztán lesz egy csodálatos 9 hónapod majd!!! :wink:

Juli!
Hogy vagytok? Áron végül nem lázasodott be?

Ma lesz Kíráéknál a farsang, boszinak fog beöltözni :D végre letudtam az idén beszélni hogy ne hercegnő féleség legyen :lol: .
Tegnap kérdeztem az egyik óvónőjét hogy elmehetek-e ma annyira hogy felöltöztetem meg csinálok pár képet róluk, azt mondta persze-persze(ez a rendesebbik óvónéni).
Aztán ma a másik volt bent reggel(ez is óvónénije+ az óvóda vezetője is-ez az akit nem csipázunk annyira), mondom neki hogy tegnap kérdeztem az Erikát hogy eljöhetek-e, azt mondja és mit mondott?? Mondom azt hogy el, erre ilyen fél vállról jól van persze eljöhetek...
Na ne tudjátok meg hogy kedvem sincs már elmenni :( , de megigértem Kírának úgyhogy elmegyek...
Komolyan mondom nem is értem, miért nem lehetnek ott szülők??? Ez akkora baromság, más ovikba mehetnek a szülők is, itt meg soha semmire nem lehet elmenni nem lehet megnézni a gyereket... :evil: :evil: :evil: :evil:
Na mindegy ezt a 3,5 hónapot kibírjuk valahogy...
Lassan indulni kéne de Nimi még alszik a babakocsiba- meg meg is kéne etetnem elötte...de majd csinálok neki szerintem tápit aztán azt majd megeszi a kocsiba ha felkel...

Jövök majd képekkel!!!!
Mentem...
Vendég
 


csip!
örülök, hogy megvan a baj :)
de azért a gyógyszerrel is figyelni kell, hogy nem a 14. cn-tól kell kezdeni, hanem pé után. mert ha nem volt meg a pé és rászedsz az érő tüszőre progit, akkor csak bedöglik a rendszer.
beszéld meg a dokiddal, hogy legalább 2-3 ciklusban csináljatok cikluskövetést, hogy tuti csak akkor kezdd el a gyógyit, amikor uh-n látja, hogy megvolt az ovu!

kírus!
elég gáz az ovi :? mi az, hogy a szülő nem mehet be a farsangra???
és ha csak beállítasz, elzavarnak? vagy kizárnak? vagy mi lenne?

Áron jól van. még csak hőemelkedése sem volt, bár az oltás után meg este is beleerőszakoltam 1-1 kanálka benuron szirupot (a dr.nő azt mondta, inkább ez, mint a kúp, utóbbit hagyjuk meg arra, ha tényleg lázas lesz)

Ma megjött Gremesétől a MEI tai-om :D
olyan csodaszép!!!
ha felébred Áron, kipróbáljuk... de szigorúan az ágy felett...
aztán ha jön a jóidő, végre nem kell állandóan babakocsizni (2emberes meló a sétálás innen a 3.ról), hanem csak magamra kötöm a picúrt és indulhatunk :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....


Na most beszéltem az orvosommal, hogy mi lett tegnap vv eredménye... :roll: hát elfelejetettem az értéket, amit mondott :oops: Mert annyira sokkot kaptam :shock:
1.19 volt, és azt hittem magasabb lesz, vagyis nőnie kellett volna...És hát nem, hogy ment volna felfelé, hanem csökkent, annyira emlészem, hogy azt mondta, hogy 0. valamennyi... :shock:

Azt mondta be kell fáradnom Kedden hozzá a kórházban és felír gyógyszert, és elmondja, hogy mikor hogy an menniyt kell szedni mi a menete....

Juli: oksa, köszi rákérdezzek, hogy hanyadik naptól kell szedni....


Jujjj nagyon izgulok :lol:
csip-csip18
 
 


ancsi!
boldog szülinapot!!! Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csip!
Az nem jó ha még lejjebb csökkent az érték, de majd a gyógyszer beállítja!!

Juli!
Nagyon helyesek vagytok a mei-tai-ban!!! Már megkukkoltam :)

Hoztam akkor pár képet:
Zsúrosról majd késöbb- csak müsor végéig maradtunk
Nimivel,aztán eljöttünk..de majd csorok képeket innen netről, biztos felteszik majd.
Festés elég ramatyra sikerült, dehát sajna nem vagyok sminkes :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


kírus!
végre egy kiscsaj, aki nem tündér vagy hercegnő akart lenni :lol:
nagyon helyes.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


susytündér, zsu!
nagyon boldog névnapot!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Élünk még mi is, csak hát tudjátok, gyerekkel nem egyszerű felvenni a fonalat :D

De nagyon hiányoztok és szoktam ám rátok sokat gondolni!! :wink:

Zsu, Susytunder-Nagyon boldog névnapot :D

Köszönöm a szülinapoi köszöntéseket!!!!!

Mi nagyon jól vagyunk, Lili baba egy tündér bogyó, szavam nem lehet rá, IMÁDOM :D ...Már 56 cm-es 5720 grammos, szóval gömb alakú, hihihihi :D Ügyesen alszik éjszaka, 6-7-8 órákat egyhuzamban és szopizik, mint a gép 2 óránként :D ...Imádunk kendőzni, abban hatalmasakat szokott szundítani, én meg imádom a testemen hordozni :D

Minden topik baba csodaszép és hatalmas, nőnek mint a gomba :D

Pár Lili baba fotó:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na megyek, mert masszírozást kapok Apjuktól! :wink:

Mindenki vigyázzon magára!!

Millió puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok :!:

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket, igazán kedves Tőletek, hogy gondoltatok rám :!: :wink:

Sok puszi Nektek :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: