Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Szerintetek a clostytól lehet hányingerem? Ma vettem be az utolsó 2 szemet, (nekem napig, napi2×2-t kellett szedni) és most masszív hányingerem van.

Én nem vagyok kezdő clostys, a gyerekeim is így jöttek össze, de ilyenre nem emlékszem.

köszönöm: :roll:

sziasztok, Tary
tary
 
 


Hoppá! Laptető! :P :P :P
tary
 
 


Sziasztok!

Tary! Én nem ismerem a clostyt. Arra gondoltam, hogy rendesen megjött a mensid? Nem lehet hogy....... Nem akarom a bogarat belültetni a füledbe, de hátha. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Tyry!Nekem nem jelentkezett ilyen tünet a Closty mellett! Nem lehet,hogy benyaltál valami vírust szimplán,vagy esetleg lakik benned valaki?! :lol:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


SZiasztok!

Áh, most nem is reménykedek, mert a mensis tüneteim percre pontosan jöttek. De tudjátok, engem ez már nem is zavar.
(tudom, érhet meglepi, de az se baj, ha nem)

Tary!
Nekem csak iszonyú hőhullámom volt tőle, hányinger nem. :roll:

babszika
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


tary a clostytol nekem is csak hőhullámom volt...hányinger nem....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát a clostyhoz én sem tudok hozzászólni.

De húzzatok bele lányok, közelít a karácsony, a mikulás és a jézuska hozza már meg a kért babákat. :) én még azért reménykedem, hogy sokan zebrásodtok még az idén.
Vendég
 


Hát, én most számolgatom, h nekem még talán kari előtt meglesz a pé-m, feltételezve, h 2 napon belül megjön.
Ha kicsit csúszik piri, akkor szenteste szexelünk egy akkorát, h ihajj! :D

babszika
 
 


Babszika!!

Hajrá Szenteste és karácsony!! :lol: :lol: :lol:
Mi is akkor húzunk bele. :oops: Remélem jézuska meghozza a várva várt babucit. :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszi lányok:)
Nem , nem hiszem, hogy terhes lennék, bár piri nem teljes erőbedobással jelentkezett, de nem. Lehet, hogy tényleg inkább beettem valamit, meg kicsit levegőtlen is volt a szoba. Már jól vagyok:)

Hááát, ahogy elnézem, Jézuska jobban teszi, ha szenteste nem leskelődik be az ablakokon... :oops: :oops: :lol:

LH teszt ügyben, még mindig semmi...Kénytelen leszek a DM-ben venni egyet:)

tary
tary
 
 


Na, most elszóltam magam..... 1.cn :oops:

(Móni javítsd kérlek)

babszika
 
 


Babszika: Akkor nem marad más hátra mint a Jézuskától kérni azt, hogy akkor jöjjön össze a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Megrendeltem! Lh teszt is sínen van:)
tary
 
 


Csucsu!
Igen, írok is neki! :wink:
(bár, már az elefánt orrmányában is van egy effajta kérés... nem fogom majd tudni, h kinek köszönjem meg :lol: )

babszika
 
 


TAry: Azt írtad hogy nem vagy kezdő clostis. A többi gyerek is clostis baba. Hányadik hónapban jöttek össze clostival??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: úgy szedtem, hogy azt mondta a doki adott 3 hónapot, ha nem jön össze, akkor mindenféle vizsgálódás... Az első két hónapban 2×1 szemet szedtem, ez beállította a ciklusomat rendesen, a harmadikban 2×2 szemet, utána megjött, aztán a következőben nem:) Szóval, kb 4 hónap volt. De nekem nagyon ócska ciklusaim voltak. 45-56 nap, no peteérés- Ennyi röviden.

babszika: majd most Jézuska is besegít:))
tary
 
 


Kép

Babszika!

Javítottam a táblázatot. Sajnálom. :cry: De hajrá karácsony. :wink:

Szerintem én is hamarosan követlek, mert kezd kirügyezni az arcom. :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


babszika azért megy a drukk neked meg mindenkinek!
ha idén nem is de még lehet szép ujjévünk!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!
Az előbb írtam egy csomót, de vmiért eltűnt, mostmár nincs időm írni! :cry:

Szép estét Mindenkinek!
Holnap jövök!
Pusz
pedi
Kalocsa
 
 


jóéjt pedi!!! :lol:
én holnap megyek uh-ra pé nézőbe...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: az tényleg rendszertelen ciklus ha 45-50napra jön meg és no peteérés. De ezek szerint a closti hatásos volt akkor is meg most is:)

Nita: na akkro holnap látod mennyi tűssződ lett:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu remélem a proféta szol belőled!!!!
bár multkor is csinált 1 szép tüszőt.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: egy tüsző is elég :)

Kép
csucsu05
 
 


remélem is!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kijöttünk a szüleimhez, így tudok egy picit írni!

Voltam dokinál, mindent rendben talált. Nagyon poénos volt.

Csucsu!
Tőled akartam kérdezni, hogy hogy vagy? Milyen a ciklusod második fele? Szurkolok, hogy Szabinának meglegyen a legszebb szülimapi ajándék! :lol:

Nita!
Nagyon szurkolok Neked is, hogy holnap is lásson a dokibácsi legalább egy tüszőcskét, és apácska katonái célba érjenek!

Babszika!
Kérésed teljesült: ma megjött :arrow: Szenteste pé! :lol:

Móni!
Reménykedjünk egy picit, hogy a Karácsonyfa alatt már a pozitív teszted lesz! Még van rá esély!

Encike!
Mi volt a védőnőnél?

Nyuszi!
Köztünk a helyed! Igaza van Tarynak, kell a jó példa!
Anuk!
Fel a fejjel, tényleg az a lényeg, hogy Pocok jól van! És hogy megy az idő, már 14hetes vagy!

Bocs, ha valakit kihagytam, nem akarattal volt!

Mindenkire gondolok és szurkolok!
Puszika!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi köszi.....holnap nem a dokim néz meg mert őt nem tudtam elérni.....felveszi a telót majd letette!!!!!velem ne szorakozzon....
így felhívtam a szülésznőm és majd ő néz meg!!!!!!
apival most minden másnap együttvoltunk eddig....remélem eredménye is lesz...... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: és te hogy vagy??


Nita: Elég bunkóság letenni a telefont . Hányszor hívtad?, nem lehet, hoyg megszakadt csak??

Kép
csucsu05
 
 


2 x probáltam....rendesen kicsöngött majd felvette (szűlésznőm szerint lehet nem ő) aztán azzal a lendülettel le is tette!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, Nita es tényleg nem semmi! Az én dokim olyan rendes volt, pedig már fél évenem voltam nála,. és amikor felhívtam rögtön tudta, ki vagyok és a mi szitu velünk! (Mármint, hogy babát tervezünk!) Nagyon meglepődtem, de jól esett.

Csucsu, köszi én jól vagyok, csak nagyon fáradt, rengeteg a munkánk, már nagyon várom a Karácsonyt! Nincs itt válság, ugyanolyan forgalmunk van, ha nem jobb mint tavaly.
Azért rajta leszünk a baby-témán, de szerintem ilyen stresszes időszakban nem fog összejönni!

Jó éjt Nektek!
Holnap jövök!
pedi
Kalocsa
 
 


nekem is rendes ez a doki.....rögtön tudja ki vagyok...nem értem mért csinálta ezt nem szokott ilyet tenni...... no mindegy..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!

Nita!

Megy a drukk az uh-ra! Remélem szép nagy tüszőket láttok majd. :wink:

Edit!

Köszi, ari vagy. :wink: Hát a jövő héten kiderül hogy egy új ciklus vagy egy új élet fog kezdődni. :lol:
Remélem a doki által kiadott házifeladatot tudjátok teljesíteni a farádtság ellenére is. :wink: :wink:

Csucsu!

Nemsokára lehet majd tesztelni. :wink:

S. Vera!

Ez rád is vonatkozik. :wink:

Többiek!

Rólatok se feledkeztem ám el. Mindenkinek nagy ölelés! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hali :)

Megjöttem a védőnőtől. Jól lecseszett, hogy mennyit fogytam, aztán két kilóval többet írt be, mert különben be kéne feküdnöm a kórházba. :D A baba jól van, jó nagy, reggel ki is dudorodott a fejecskéje, meg gondolom a két kis centis pötty a lába lehetett. Simogattam, erre szépen visszalapult. Hasam még mindig nincs, de hát előbb utóbb majd csak lesz.

Most viszont megyek azt szunyálok egyet :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Anuk!
Ezek jó hírek! Tessék enni, és vigyázni Magadra, mert az rendben van, hogy a babával minden ok, de a babának most elsősorban a mamára van szüksége! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Anuk: De gondolom nem dirrekt fogytál ezt azért a védőnő is tudja. Nem lesz baj hidd el szépen lassan majd elkezdesz gömbölyödni is:)


Pedi: mikro nem sejted akkor jön a legkönyebben össze. Szóval sosem lehet tudni:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!!!
nekem is csupa jot mondott a dokim!!!!!
több mint 8 mm-es a nykh-m....azt mondta hogy it már meg tud tapadni a baba és a tüszőm ugyan 12...valahány milis de csütörtökön megnéz megint!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ez szupi. És nem mondtad hogy miért tette le a telefont??
Akkor csütin megint mész?, Miért kell megint menni??
Akkro már valószinű meglesz a PÉ-d és akkor nemigen fog sok mindent látni.

Kép
csucsu05
 
 


Igazából véletlen találkoztam vele...csak megismert és kérdezte mit kell csinálni....mondtam uh-ot....és meg is csonálta és láttam annak hogy örül amit lát.............
azért megyek csütörtökön mert megnézi hogy meg is repedt e a tüsző........de bizakodást láttam az arcán..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az jó ha most normális volt.

Kép
csucsu05
 
 


bizony!!!!!!nekem is most jo kedvem van...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mindenhova ezt linkelted be. Mi ez?? Én nem szeretek linkeket megnyitni a virusok miatt ezért nem néztem. csak kiváncsi vagyok mert már több topicban is láttam.

Kép
csucsu05
 
 


ez egy gyönyörű karácsonyi dal..TNT---fehér karácsony...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Jah értem.

Kép
csucsu05
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tudtam hogy egy mosolygós arcot teszel. Vajon honnan?? :)

Kép
csucsu05
 
 


olvasol a gondolataimba???? :roll: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem nem olvasok. csak mindig ezt szoktad tenni :)

Kép
csucsu05
 
 


általába azért mert vagy nwem tudok rá mit írni vagy nem akarok hülyeséget.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Sajnos én már csak a pirit várom, mert voltam kedden a doki néninél, aki egyébként tényleg aranyos volt, és talált vmi gyulladást nálam. írt fel tablettát, és eltiltott apától 10 napra. Bár megnyugtatott, hogy nincs miért aggódni, lesz majd baba, azt mondta lehet már a jövő hónapban, hát a próféta szóljon belőle! Bár ha most még nincs baba, 10 napig kényszerpihenő, majd piri, nekünk is csak a szenteste marad!!!!

KépKép
Kép
s.vera
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: