Új privát üzeneted érkezett!

Hát ez a mi nagy mázlink :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Jártok közösségbe Bíborral?Pl:játszóház vagy olyan hely, ahol bandázni tud.
csnóri1
 
 


Csajok csajok!


Ezer éve nem jártam erre, és csak nézek nagyokat mi történt a topikkal!

Nóri, Bíbi nekem személy szerint nagy kedvenceim voltatok! Engem is hívtak a másik topikba, és ott le is írtam, hogy miért tűntem el.

Bíbi: neked nagy szerencséd van a lánykáddal, de hidd el azért van ahol nem ilyen egyszerű a gyereknevelés. Amit a depresszióról írtál azon eléggé kiakadtam! Sosem tudhatod, hogy mi áll a háttérben! Képzeld én Bálint születése után depressziós voltam, de marhára nem azért mert unatkoztam! Vessetek meg ezért, de ezt csak az értheti aki már átélt hasonlót. Kezdődött azzal, hogy 4 hónapig pocakfájós volt és rengeteget sírt. Nagyon rosszul aludt, ami azt eredményezte, hogy minden nap zombi voltam, ettől elapadt a tejem ami amúgy is alig volt. Hiába fejtem vért izzadtam csak, hogy szoptathassak de nem ment. Ettől úgy éreztem, hogy rossz anya vagyok és nem érek semmit. De kimásztam a gödörből. Erről ennyit.

Amúgy én sem vagyok az az anyuka aki arról szeret írogatni, hogy éppen melyik foga jött ki a babának, vagy hányszor kakált be egy nap. Ha gondom vagy problémám van megoldom. Ezért sem jöttem, mert nekem erre nincs időm. Könnyed csevej és humor az nagyon üdítő tud lenni, de ahhoz itt kell lenni napra készen, erre sincs időm. Persze mondhatjátok, hogy mindenkinek arra van ideje amire időt szakít. Hát nekem ezek most a gyerekeim. Nagyon pici a korkülönbség, és mindkettőnek meg akarom adni a maximális figyelmet. Igazad van Bíbi ez az ember életének egyik legszebb időszaka, de emellett én nagyon vágyom rá, hogy egész nap ne csak egy 5 hónapossal, és egy másfél évessel gagyarásszak, hanem értelmes felnőttek között legyek. Elég nagy kettősség ez az ember életében.

Különben és sosem sértődtem meg azon, hogy engem innen nem hiányolt senki. Ez egy adok- kapok. Ettől függetlenül mindig örülök ha hallok felőletek! Külön köszönöm Babszinak aki többször megkeresett mailben! Nagyon jól esett. Nórikám anno te voltál az elsők közt akinek megírtam sms-ben, hogy terhes vagyok Gergővel, de nem reagáltál semmit. Ez nem szemrehányás akar lenni! És Arikon is nagyon hiányzik!

Én továbbra sem ígérem, hogy írni fogok, se ide, sem a másik topikba, de az iwiwen mindig megnézegetem a képeiteket. Egy - egy mailt viszont jó lenne váltani. Tudom itt nekem kell megtennem az első lépést.

Amúgy nem tudom, hogy anno mi történt itt, miért csaptak össze a hullámok, de így utólag nem is érdekel. Viszont tényleg nem vagyunk egyformák, de ezért nem kell senkit megvetni vagy utálni, pláne megsérteni.

ui: anno dobtam nektek fotókat mailen a gyerkőcökről, azzal meg nem untatok senkit hogyan telik a napunk.

puszillak titeket

Kép
Kép
mirci74
 
 

 
 

Mirci, de jó, hogy írtál!
Én kaptam a srácokról nemrég mailt és válaszoltam is rá elég hosszan, nem kaptad meg? :shock:
Elhiszem, hogy nem könnyű 2 mini pasival, de ha tudsz, pár sor erejéig gyere majd, én kíváncsi vagyok rátok.
Puszi nektek, vigyázzatok magatokra!
(és igen, tudom az sms-t és nem szokásom magyarázkodni, de akkor a lányom betegsége már igen komolyan befeketítette a napjainkat, nemigen foglalkoztam semmivel és senkivel, főleg nem más terhességével, ezért lehet megkövezni)
csnóri1
 
 


Mirci, én is örülök Neked! Most néztem csak meg a régi címemet, tényleg küldtél a srácokról képeket, ne haragudj, én oda nem is lépek már be, vmi 1853 olvasatlan üzenetem van. Majd megírom az újat, tényleg jó lenne néha egy-két sort váltani.

Rendben, akkor korrigálok, én a műdepis műanyák ellen léptem fel, kik tényleg unatkoznak, nem csinálnak semmit, a játszótéren is csak megy a nagy duma, a gyerek meg kussoljon már ott a hintán stb.

Nóribébi, játszótérre járunk- ott együtt ülünk a homokozóban és építkezünk- meg apa koncertjeire, ennyi egyelőre a közösség, épp
elég.

Tényleg piszok szerencsém van Bíborral, szerintem pont meg is érdemlek majd egy hasfájós-nemalvós-üvöltős tesót, na, majd akkor megnézhetem magam :lol:

Az meg, hogy mi történt itt, hidd el, néha engem is bánt, néha csalódott vagyok, félreismertem pár embert, de már nem bánom, sosem szerettem az álszenteskedést és a színjátékot.

UFF! :lol: :lol:
Vendég
 


A mai nap nagy eseménye, hogy megjött a nagyfaluból a gyógyszerem, ami miatt ki kellett hagynom ezt a ciklust.Itten van a kezemben, 18 ezerrel meg rövidebb lettem, de sebaj, örülünk!Hurráááááááá!
Na Bíbi, ha tényleg depis leszel, majd röhögök rajtad hangosan, tényleg megérdemled a nyűgös kistesót.És én is szeretnék egyet, mit bánom én, ha zombi leszek, csak legyen már úgy...persze könnyen dumálok így előtte! :P
csnóri1
 
 


Klassz...De legalább a következő ciklusban meglesz.
Amúgy meg van vmi homeos golyó, pont a zombulás ellen. Senki se mondhassa, hogy nem készülök. :twisted:
Vendég
 


Én nem hiszek a homeopátiában, nekem nem jött be, több dologra próbáltam többször.
csnóri1
 
 


Nekem sem. Szedtem azokat a szülés előtti vackokat is, hogy gyorsan, flottul menjenek a dolgok...aztán 36 órát vajúdtam. :roll: :lol: De mielőtt terhes lettem, a teák rendbe hoztak. Szóval félsiker. Illetve összességében azért egész, de nem a bogyóktól. Amúgy szerintem placebo az egész. De melyik gyógyszer nem? És akkor inkább a homeo, mint a vegyszer.
Vendég
 


A gyógynövények azok oké, abban hiszek egy bizonyos szintig, de mára elszállt az ezoterikába, természetgyógyászatba, a pozitív energiákba vetett hitem.És a kedvencem a "minden fejben dől el".Na erre ugrok. :twisted:
csnóri1
 
 


Pedig lehet, csak fejet kéne cserélned. :twisted: :twisted: :twisted: De a homeo, azok a gyógyteák, nem? Meg ezek a golyók is azok, gyógynövények. Konkrétan a fengshui ellen tiltakozol, meg a távgyógyászat ellen? Írtad, hogy jártál Ezoterikéhez. Ott mi volt, amin kibuktál? A pozitív energia, pozitív hozzáállás?
Vendég
 


Kinezológushoz jártam nagyon sokáig régebben utána pár évre rá tavaly, amikor Jázmint elvesztettem.A pozitív hozzáállással nincs semmi baj, valóban kell és valahol működik is.De amikor egy hülye picsa, akiben hiszek évekig és próbálok általa lelkileg jobban lenni, talpra állni...azt mondja nekem, hogy a pici lányom azért lett beteg, mert az univerzumból bevonzotta a lelke.......na akkor szakadt el a cérna, felálltam és mondtam , hogy ennyire ne legyen tuskó.Otthagytam, nem akarok többet vele találkozni.Ilyen baromságot azért ne mondjon...A genetika az genetika, kőkemény orvostudomány, és a kromoszómarendellenességet ne merje az univerzummal egy lapon említenie, mert az már egyenesen közröhej.
Na én többek közt emiatt szakítottam az ilyenekbe vetett hitemmel.
csnóri1
 
 


UUUUU, hát ez tényleg durva.
Vendég
 


Mikortól adod oviba a csajt?
csnóri1
 
 


Sziasztok!

Én is itten. Bár épp mosómasát játszom - és elég sz*r egy játék ez :lol:

Mircikém!
Örülök, h jöttél. Kicsit gyakoribb is lehetne, no meg néha válaszolhatnál is a mailemre, mert azt hiszem, h nem kapod meg :twisted:

Csajok!
Szerintetek mikor kéne megjönnie nekem??!!
Jóktól kérdezem, mi? :lol:
Annyira nem vágom én ezt. Műtét után talán 3 napra megjött, most, meg várom.... igazából mindegy is, h mikor jön meg, csak a kíváncsiság beszéltet. :roll:

Nóri!
18 rugesz? Az szép! De a hagnsúly tényleg az örülünkön legyen :wink: 8)

Bíbi!
Apa koncertjére járni tök tuti lehet Bíbivel! Bár gondolom hátulról nézitek, nem?

babszika
 
 


A dokid mit mondott?Nekem kereken 6 hétre jött meg szülés után, de nem tudom, hogy ez nálad hogy lesz, az tuti, hogy nem ciklusszerűen fog jönni, hanem később.
Lóvé?Ne is mondd, minden utunk 30ezer és majd jönnek a gyógyszerek, de nem panaszkodok, önként vállaltuk!
csnóri1
 
 


Nórikám: én anno nem tudtam, hogy a lányod beteg, különben nem is küldtem volna azt a fránya smst.

Bíbi: Nem kívánom neked, hogy azt átéld amit mi anno Bálinttal. Sokszor együtt sírtunk vele mert nem tudtunk rajta segíteni.

Mi is együtt játszózunk Bálinttal, Gergő meg addig a babakocsiban figyel. Időm sem kedvem sem lenne diskurálgatni. Ami sokszor kiakaszt, hogy ott mobiloznak, a gyerek meg közben eszi a kavicsot, veri a másikat...stb. Nem is érdekli őket. Mi még a zenebölcsit nyomjuk, azt is nagyon élvezi Bálint. Amúgy elkezdett udvarolgatni olyan formában, hogy az útjába kerülő összes lányt megtépi, a csajok meg visítva menekülnek tőle. Hiába magyarázom neki, hogy ez nem a legjobb taktika, de egyenlőre még kitart, én meg győzzem kiszabadítani a csajokat a karmai közül.

Homeo bogyókban én sem hiszek. Anno én is szedtem még az első szülés elött, hát nem tudom volt e értelme. Most a másodiknál nem szedtem semmit, és két óra alatt meglett Gergő. Na jó talán a zombulás elleni szer érdekelne :).

Bocsánat de lelépek mert be kell altatni a lurkókat.

pusszantás

Kép
Kép
mirci74
 
 


Te figyi már!
én nem tudom, h mostanság hogy van ez, de amikor anno még Gyuláról a szüleim hordtak fel Pestre kezelésre, akkor a tb visszatérítette a benyót.
vmi ktg-elszámolásos papír kellett a tb-től, amit a kórházban lepecsételtek és hazaérve vissza a tb-hez és kifizették.
nézz már utána, hátha van még ilyen.

Erről nem is beszéltem a dokimmal. Végülis ha a 6 hetes kontrollig nem jön meg, akkor majd rákérdezek.

babszika
 
 


Nóri, Babszi én a kapott mailekre mindig válaszolok. Valami gond lehet a postafiókommal vagy nem tom.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Zenebölcsi?Az milyen?Én is akarok olyanba menni!!!(elvisz valaki?)
Tudom én Mirci, ismerlek már annyira, csak...á, mindegy, nagyon szar időszak volt, de újra a régi vagyok, talán...

Bálint taktikája nem piti, majd rájön a cselre. :D
csnóri1
 
 


Babszi:nálad mit takar a "benyó"?
csnóri1
 
 


benzin :roll:

babszika
 
 


Kép


(gázolajjal gurulunk, de rákérdezek, mert 700 km azért ölég sok pénz még barátok közt is)
csnóri1
 
 


valójában nem azon múlt, h mivel megy az autó!

babszika
 
 


És az egészet kifizették?
csnóri1
 
 


hát, nem most volt ez, szóval marhára nem emléxem mindenre teljesen, de ha jól rémlik, olyan volt, mintha céges utazási lett volna.
meg van határozva, h hány forintot adnak km-enként

babszika
 
 


Valami benga térítésről dumiztok, látom.
A tb nálunk is téríti az egészet, most hogy járunk kezelésekre, lombikokra :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


látod nóri?
gyorsan kérdezz rá!!!!!!!! :wink:

babszika
 
 


betty!
te jól vagy? minden ok?
gondolom, tűkön ülsz és idegeskedsz belül, h mi is a szitu :roll:
csurizok ám ezerrel!!!

babszika
 
 


Ez ilyen pesti tájszólás vagy mi?
Meg szülcsi felcsi, mi?....ggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :twisted: :lol:
csnóri1
 
 


sőt, ebcsi
Kép

babszika
 
 


Nóri
nálunk benga, és szüli feli itt somogyban :lol: :lol: :lol:

Babszi
köszi, jól vagyunk, remélem ti is :wink:
Hát egy kis tűkön ülés van bennem, de még van időm... :lol: egy kicsi :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi
az ebcsit azt én se vágom :oops: :lol: aa meg mii :?: :shock: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:továbbra is babaragacsok mennek!+++
csnóri1
 
 


na, hát akkor elárulom, h én a felcsit nem :lol: :lol:

az ebcsit mindig az ex főnököm mondta.... totál kikészített vele
(ebéd)

babszika
 
 


Nóri
köszike tőled is :wink:
Nemsokára mi szurkolunk neked :wink: :wink:

Arikonnal mi van :?: Tudtok róla vmit :?: Még nem kezdenek a második lombikkal :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi
atttttyaég ebcsi Kép én kutyára gondoltam, mint eb :arrow: ebcsi :lol: de hogy ebéééd legyen belőle :?: :!: :lol: :lol:
A felcsit sem értem, na mindegy, talán feleség :?: (szüli-feli után szabadon) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:Arikonék majd kezdik a másodikat, de ki kell várni a 3 hónapot.Amúgy jól van, csak nagyon sok a melója.
csnóri1
 
 


Köszi Nóri
jó tudni, hogy rendben vannak, csak már régen láttam azért kérdeztem...a 3 hónap meg már lassan sztem le is jár :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mirci, hát erről beszélek, akkor nem csak én látom ezt a játszótereken...Tetszik nagyfiad udvarlási szokása, nagyon komoly. :lol: És hogy altatod a fiúkat? Egyáltalán egy időben alszanak? És a kicsi ha felsír éjjel, meg felébred, nem zavarja fel a nagyot is? Egy szobában alszanak, vagy külön? Istenem, nem egyszerű két gyerekkel sem...

Zenebölcsi klassz lehet, Bíbor a mai napig extázisba esik, ha szól a rock. :lol: Igen, megpróbáljuk apa koncertjeit a háttérben élvezni-legalábbis az lenne az én tervem, de Bíbi mindig bemegy a B középbe, vagy csak egyszerűen megtámadja a színpadra vezető lépcsőt, s ellentmondást nem tűrően igyekszik apájához....én meg "örülök", hogy a figyelem központjába kerülünk :oops: Hétvégén megyünk megint, kíváncsi vagyok, idén ez lesz az első, s mindig kirukkol vmi új műsorral a kiscsaj. :lol:

Nóri, miért kérdezed az óvodát? Kíváncsi vagy, hogy asz-t nevelek e a csajomból is?:twisted:
Én még nem is gondolkodtam róla, nem akarom elsietni, minél többet maradjon csak a szoknyám meg a kistesója mellett, addig jó-nekem. :lol: Én pl. elkezdtem rendesen 3 évesen oviba járni-Istenem, hogy bőgtem minden reggel, úgy utáltam már akkor mindnekit :twisted: , még egy Bálint forma a fogamat is kiverte-aztán 20 év múlva valóban szerelmet is vallott :roll: :lol: -, pedig én csak délelőtt jártam oviba, ebéd előtt jött anyukám az öcsivel értem, s otthon együtt aludtunk. Nem tudom, ez jó volt, voltam is közösségben meg nem is, kb. ilyenben gondolkodom én is, illetve hogy nem is gondolkodtam még ezen. :lol: De most, hogy ez szóba jött, hát rettenetesen öregszenek a gyerekek, az tuti! :lol:
Vendég
 


Nóri, miért kérdezed az óvodát? Kíváncsi vagy, hogy asz-t nevelek e a csajomból is?


Mi az az "asz"? :shock:
(antiszoci mi?)...közben leesett.

Csak kíváncsi voltam, vannak elképzeléseim erről is, érdekel ki hogy éli meg.
csnóri1
 
 


Na, milyen elképzelések? Hogy vajon várom e, hogy végre lepasszolhassam a gyereket? :twisted: Nem várom. Ez a halálom amúgy, akkor minek szül az ilyen? Nálunk nincsenek nagyik, meg egyáltalán, nincs kire bíznunk soha, egy percre se Bíbort, de még soha nem volt teher. Egyedül akkor nincs velem, mikor kéthetente nagybevásárolni megyek, ilyenkor apa vigyáz rá, nekem meg szakad meg a szívem, mikor mások nagycsaládostúl meg bömbölő gyerekestűl együtt vásárolnak. Pedig mi is voltunk már így hármasban, hát nem nagyon vált be, mégis mindig rohadtul hiányoznak, ha ilyet látok. Vagy másra gondoltál?
Vendég
 


Igen, saját magamra.A saját elképzeléseimet vetem össze a tietekkel.
csnóri1
 
 


És homlokegyenest más képzelsz? Vagy most fogóval kell kihúzni belőled, vagy mi, nem beszélgetünk, csak kérdezz-felelek?
Vendég
 


Öcsém, kicsit ültetsz azt egyből agresszor vagy! :wink:
(A szomszéd szele megcsapott)

Én nagyjából úgy képzelem el, hogy olyan másfél -egy éves koráig otthon és otthoni meló, aztán 2 éves kor után szépen visszamenni dolgozni.Neki is kell a társaság és nekem is.Persze, ha közben jönne a tesó (mikről fantáziálok...) akkor otthon és no ovoda, max játszóházak.Szóval nem vagyok az a fajta, aki miután szül egyet kettőt, természetesnek veszi, hogy akkor ő már az életben nem dolgozik többet.Persze ezek elképzelések, aztán majd vágd az arcomba, ha mást mondok annak idején. :wink:
csnóri1
 
 


A szomszéd szele...ez tetszett. :lol: :lol: És hajtanak a csíráim, illetve csak csíráznak a magjaim,no nem a most vetettek, hanem a 3 nappal ezelőtti virágmagjaim!De nagyon jó!!!

Oké, megjegyzem, mit mondtál. De vesd össze, hogy Neked ott lesz a tuti melód, nekem meg gyakorlatilag nincs hová visszamennem dolgozni, csak a gyomorgörcs, ha erre gondolok... De ha nyernénk a lottón, jó sokat, akkor innen kezdve mást nem is csinálnék, mit szülnék és teherbe esnék, meg szülnék és teherbe esnék, amíg lehet, és meg sem állnék egy kisebb csapat Csiricsapatig, az tuti. És ha nem is a lottó ötös, de megtehetném, hogy soha többé nem kell dolgoznom, akkor maximálisan boldog tudnék lenni itthon is - de nem tehetem, így jó karban lévő háromdiplomás negyvenes két kicsigyerekkel és nulla segítséggel munkát fog keresni-ez de nagyon jó is lesz. :?
Vendég
 


Addigra én már nagykutya leszek, úgyhogy nyugi, lesz melód! :wink:
De viccet félretéve, igen, megértem, nagy szar a helyzet gyerek nélkül is, nemhogy két kicsivel, senki nem vesz fel, már interjún is beugró kérdés a gyerek..."Magyarország, én így szeretlek!"
3 diploma, bakker, ezt most kell megtudnom?Akkor nekem is kell még kettő.
(hol vetted?) :D
csnóri1
 
 


Fénymásoltam. :lol:
Tegnap néztem a Grace klinikát, előtte ugye beszéltünk Krisztináról, igazatok lehet, hasonlíthatok rá, végre beláttam, mikor úgy jellemezte a főnöknője, hogy "Maga meg irritáló" :twisted: :twisted:
Vendég
 


Naná, hogy igazunk van!
Jájjj azt a "szlón"módszert én is kipróbálnám.... 8)
csnóri1
 
 


Azt meghiszem. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: