Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Egy kis helyzetjelentés rólunk:
A múlthetet a Klinikán töltöttem, mert 24-én szombaton durva keményedéseim voltak kb. 8-10 perces rendszerességgel. A ctg fájásokat mutatott, a méhszájam is nyílt kissé - jelenleg 2110.
Kaptam infúzióban visszatartó koktélt, ami szerencsére hatásosnak bizonyult, de azért megfigyelésre bent tartottak 1 hétig.
Szednem kell a Mg-ot, és a seduxent, és szigorú pihi.
Mostmár jól vagyunk, néha keményedgetek, de remélem nem lesz mostmár gond, legalább jan. közepéig nem szeretnék szülni, Noncsinak ott a legjobb,ahol most van, ezért mindent megteszek, hogy sokáig ott maradjon!

Majd igyekszem jelentkezni!
Pusssz..

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zituska :)
Drukk nektek! Remélem a csajszi nem siet kifelé! :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Barbi :)
Itt van már anyukád?

Zituska :)
Hogy vagytok?

Orsi :) Andi :) Cat :) Hurki :)
Mi van veletek?

Noémi :)
Te sem voltál ezer éve! Hogy vagy? Dani? Kistesó? 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Egcsi! Köszi a hiányolást. :lol: Megvagyunk, semmi különös. Bár Péter megint beteg, szerencsére csak köhög, megfázott egy kicsit a doktornő szerint, remélem gyorsan helyrejön. Anyósodék megérkeztek? Hogy bírod? :roll: Nekem csak egy napot voltak, vasárnap, bőven elég volt.

Zituska, jól vagy?

Kép Kép
Kép[/url]
pandi28
 
 


Andi :)
Tegnap éjszaka befutottak...egyenlőre bírható, most elmentek vásárolni a kisfiúkkal én meg őrzöm a gyerekeim álmát. :D
Kaptam egy órát, 12O ezer forintos, de nem tetszik, egyáltalán nem az én stílusom. Azért hordom, legalább amíg itt vannak. :roll:
Hoztak DVD-ket, van amiből már 2 is van, mert tavaly is hoztak.
Berci jól el van velük, ez a lényeg. :wink:
Szoptatsz még? Próbáltál már adni valami mást is? Én ma adtam egy kis reszelt almát, a lé ok volt, azt szerette, de a sűrűjét azt porlasztva küldte vissza. :lol: Kicsit megcsappant a tejem, már a fagyóból is kell előszednem. :? Bercinél nem volt ilyen gondom, azt hittem most is addig szoptatok amíg én vagy Bence akarjuk. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! :)

Egcsi :)
Anyósékhoz kitartást! :roll:
Lényeg tényleg, hogy a gyerekekkel jól elvannak, a többihez meg jó erős fogösszeszorítás! :lol:

Andi :)
Péternek jobbulást!
Boti is olyan kétes állapotban van, nem beteg, de azért szurtyizik kicsit az orra, de annyi meg nincs, hogy rendszeresen leszívjam neki.
Úgyhogy nyomatom neki a C vitamint, meg az ehinacia szirupot, hátha megússzuk...

Bébikémmel jól vagyunk, remélem, a Klinikára már csak szülni megyek vissza, és még jó pár hét múlva! :)
Tegnap voltam dokinál, sajna kinyílt kicsit a belső méhszáj is, de a doki szerint ettől még símán bentmaradhat a végéig, no para!! :)
Pihizni kell ezerrel, szerencsére rengeteg segítségem van, Anyukám, Anyósom, Sógornőm személyében. Párocskám továbbra is sokat dolgozik, de valakinek pénzt is kell keresnie ugyebár. :? Azért igyekszik ő is , már amennyire sikerül..

Többiek, akik már nagyon-nagyon rég jelentkeztetek!! Tessék életjelet adni magatokról!!
Tudom, hogy mindenki elfoglalt Anyuka, de azért néha tessék benézni ide is!!!!!

Kép
Kép
zituska28
 
 


Egcsi! 120 ezer ft-os óra??????? :roll: Ez igen!
Még csak szopizunk. :lol: Nekem ez hatalmas öröm. És hízik is Ábel, éjszaka is már csak egyszer eszik. :D Védőnénivel meg is beszéltem, hogy csak karácsony után kezdjük az almázást (20-án lesz 6 hós), mert ünnepek alatt jövünk-megyünk.

Zituska! köszi, szerencsére szinte már nem is köhög Péter, de azért a héten már nem megy oviba. Örül neki, főleg mert apja is szabin van.
ÁBelnek viszont ma már 4-szer is porszívóztam az orrát, azt hiszem adok majd neki egy kis oscillo...-t.
Jó, hogy van segítséged! :) Drukkok mennek továbbra is!

Többiek? Mindenki karácsonyi lázban ég?

Kép Kép
Kép[/url]
pandi28
 
 


Zituska :)
Kitartást az utolsó hetekre! Ha a dokid nem aggódik, neked sem kell. :) Rövidebb lesz a vajúdás. :wink:

Andi :)
Jobbulást Ábelnek!
Olcsóbb óra is jó lett olna, inkább hoztak volna Bencének valamit. :roll: Ja, hoztak, koszmó elleni sampont, de annak inkább én örültem. :wink: Berci kapott egy csomó mesekönyvet. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello csajok!
Csak jöttem, hogy jelezzem mi is vagyunk.
Aztán nehogy megint befagyasszam a topikot és napokig nem ír senki.

Zituska, én is nyíltam Milánnal, aztán pikk-pakk kibújt 2 nappal a kiírás előtt:) Hajrá!

Rólunk: alapvetően jól, csak Bálintnak van kötőhártya gyulladása. ma riasztottak az oviból, hogy menjek érte, mert az nagyon fertőz.
Úgyhogy most újra 2 gyerekes vagyok. nem mondom, hogy így ünnepek előtt örülök, hogy megint egész nap ezredest kell játszanom :lol:

Csak ennyi. Nem tudok mást írni, meg fáradt is vagyok.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok! :)


Edit :) Nem hagyom, hogy befagyaszd a topikot! majd én, jó? :lol: :lol:
Köszi a megnyugtatást, ebben bízom nagyon én is! :wink:

Csak hogy ne legyen már minden teljesen okés, tegnap voltunk UH-n, és úgy döntött a Csaj, hogy mégsem jó neki fejjel lefelé, ezért most inkább csücsülősre vette a figurát. :?
Doki szerint nopara, még megfordulhat! Hát én nagyon győzködöm, az tuti! :D
2400g-nak becsülték a súlyát, amin majdnem dobtunk egy hátast Apával! Tudom, ez csalóka, meg nem túl megbízható adat, de megnyugtató, hogy 2kilón felül van már most! :D
4D-n is meglestük volna, de a kishölgy úgy döntött, csak a fülét mutatja meg, a többi legyen mostmár meglepetés! :lol:

Na eldugultam, megyek vízszintbe!
TÖBBIEK TESSÉK ÍRNI!!!!!!!!

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zituka :)
Eddig is Noémi Anna volt a kicsilány vagy az Anna most lett?

Csak benéztem. Bence almázik, ma megevett 8 kanálkával. Úgy látom nem lesz gond az új ízekkel. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi :)

Eddig csak Noémi volt, de annyira tetszik az Anna név is - csak sajnos magában nem igazán megy a vezetéknevünkhöz - hogy úgy döntöttünk ez lesz a második neve Csajszikánknak! :D

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok. Jó rég jártam erre.

Zituka: Az anna név nekem is nagyon tetszett de nekünk sem ment volna a vezetéknevünkhöz. Mert dy-re végződik és ha gyorsan mondja az ember olyan mintha Dyanna lenne.
Mikorra vagy kíírva?
Jó nagy már a baba. :) gratula.

Kép
csucsu05
 
 


Mi is megvagyunk.
Lili nem eszik kanállal, olyan, mint Levi 1-2 kanál után szájzár. 2 hete nagyon meg volt fázva folyadékpótlásként adtam kis almalevet, azóta próbálkozunk, de elég esélytelennek tűnik a történet.

de tök normálisan hízik, elérte a 7 kg-t.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
Dobj már képet a gyerkőcökről! Lili is biztosan sokat változott.
Forogtok már? Fogacskák? :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Lili hasról hátra forog, nem billen már, tök szabályos forgás. Ha leteszi a fejét négykézlábazik ill. segget égbe tol nyújtott lábakkal.
2 foga van, ca. 3 nap alatt jött ki mindkettő, de szerintem még van kijövőben neki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
2 fog :D Nagyon cukkeróni lehet. :) Bencének is jön, de nem középen, hanem mellette van beduzzadva. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :D

Sajnos nagyon úszok munkailag, de látom nem én vagyok az egyetlen aki eltüntem. :?

Egyébként jól vagyunk a fiúk hétördögök, de ez a legjobb korszakuk. Sokszor imádkoznom kell, hogy legyenek kicsit csöndben, annyit dumálnak.

Ha nem tudnék jönni, akkor MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Puszi
Cat

Ps. Zituska :) Én Anna név párti vagyok, szerintem nagyon szép! Vigyázzatok magatokra, és majd természetesen várjuk a szülés híreket. 8)

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat :)
Kitartást a fiúkhoz, el tudom képzelni, csak megszorzom Bercit kettővel.... :roll: :lol:

Tegnap kirándulni voltunk a Tűz Völgyében:
Kép Kép Kép Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok,

képzeljétek, meglátogattuk a gödöllői négyes ikreket, gondoltuk itt a karácsony igazán segíthetünk, hátha örömet okozunk. vittünk nekik már nem használatos játékokat, vettünk rágókákat is, ruhát nem mert Zsófi kisebb mint a 4 kislány, meg édességet a nagyobb fiúgyereküknek, szaloncukrot és kaptak tőlünk egy karácsonyfának való fenyőt. Nagyon aranyosak voltak és kedvesek, behívtak és megnézhettük a csajokat. Beszélgettünk is velük, és örültek az ajándékoknak. Képzeljétek, clostit szedett....ugye hűűűűű (?) mi megúsztuk-gondoljuk most többen is ? 14 hetesen derült ki, hogy négyen vannak. Én nem láttam bele csak icipicit az életükbe, de nagyon nehéz lehet. Nem állnak fényesen, a tápszerek is marha sokba kerülnek. mázli, hogy kapják a pelenkát és popsitörlőt, így egy rahedli pénzt "megspórolnak". Ha van megunt ez az vagy csak mint a barátnőm bement a boltba és vett nekik 4 rózsaszín kistakarót, angyon boldogan elfogadják és egész biztosan hasznát veszik. Megvan a címük ha valaki szeretne küldeni nekik ajándékot megírom.
Boldog Karácsonyt kívánunk Erika Zsófi Balázs és apuci
hurki
 
 


Hurki: Ha megírod nekem a címüket akkor szívesen küldök én is nekik ezt azt amit a lányom kinőtt. Sok olyan ruhája van ami szinte új. Majd bele nőnek majd. Meg van egy csomó plüss játékunk Szabinának úgyse kell ennyi.
Köszi.
És nagyon kedvesek vagytok, hogy elmentetek hozzájuk. Manapság nagyon kevés ember segít. pedig néha egy rágóka vagy egy jó szó is nagyon sokat segít.

Kép
csucsu05
 
 


Erika :)
Ez nagyon szép volt tőletek! :) Tutter befigyelt néhány pirospont odafent a Nagykönyvben. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello csajok :)
Jöttem évvégi Boldogot meg békéset és szeretetteljeset és jövő évi sikereset és legjobbakat kívánni.

Én már nem valószínű, hogy idén leszek gépközelben.

Legyetek jók.
Sok puszi,
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Erika :)
Ez nagyon szép gesztus volt Tőletek! :D :D
Nekünk is van pár felesleges ruhánk, de fiú rucik, de szívesen elküldeném én is nekik!

Csucsu :)
Lánykádnak nagyon boldog szülinapot!! :D :D :D
Képeket tegyél majd fel!
Ha a mieink a gépen lesznek, akkor én is teszek majd fel! :D

Egcsi :)
Csodás helyen jártatok már megint!! :D

Én kérek egy kis drukkot, mert az ucsó UH szerint a Csajom medencevégű tartásban van a pocakomban (remélem, ez azóta már változott), és lelkileg totál kivagyok a császár gondolatától. :(
Nem a fájdalomtól félek, attól egyáltalán nem, hanem - nevessetek ki - nekem nagyon jó volt szülni, és több gyerekem nem lesz, át szeretném mégegyszer élni!
Persze ha csaszi, akkor azt is elfogadom, mert tudom, hogy minden elsősorban a baba érdekében történik, és ez a legfontosabb!!!!!

BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYT, ÉS NAGYON BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!!!!

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Hurki! Légyszi nekem is küld el a cimüket. Szivesen küldenék én is nekik egy csomagot, ha nem is ruhákat, gondolom sok más is jól jönne. Mennyi idősek egyébként a gyerekek? :lol:

Zituska! Nagyon-nagyon drukkolok, hogy még megforduljon a csajod! :D Teljesen megértelek, hogy igy érzel. :roll:

Egcsi! Megint nagyon szép helyen jártatok.

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kivánok!

(nálunk sajnos nem lesz túl vidám, a 25-i nagy (35fős) családi buli elmarad, mamámat tegnap vitték kórházba, jobb fele lebénult, nem valószinű, hogy már felépül. 80 éves. Nagyon igyekszem, hogy azért Péternek ez ne tűnjön fel rajtam, nagyon várja a karácsonyt. Bocsi mindenkitől a szomorű off-ért.)

Kép Kép
Kép[/url]
pandi28
 
 


Zituska :)
Nekem is nagyon rosszul esett, hogy Berci császárral lett meg, egészen addig depi voltam, amíg meg nem láttam kis pofiját. Bencénél is nagyon készültem a normál szülésre és ő is császáros lett, de az már nem érdekelt annyira. :)
Így vagy úgy lesz egy gyönyörű babád és ez a legfontosabb! :wink:

Andi :)
Szegény mamád! :? Jobbulást neki és neked is!

Mindenkinek áldott Karácsonyt és a legjobbakat az új esztendőre!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mi is nagyon boldog karácsonyt és még boldogabb új évet kívánunk mindenkinek!
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Angyal, vidd meg a hírt az égböl,
Mindig új élet lesz a vérböl.
Találkoztak ök már néhányszor
- a gyermek, a szamár, a pásztor -
Az alomban, a jászol mellett,
Ha az Élet elevent ellett,
A csodát most ök is vigyázzák,
Leheletükkel állnak strázsát,
Mert Csillag ég, hasad a hajnal,
Mondd meg nekik -
mennyböl az angyal.

(Márai Sándor)

Nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Cat, Zoli, Oli és Samu

Cat
Kép
cateye
 
 


Halihó! :)

Na, kinél hogy sikerült a karácsony? Kinek mit hozott a Jézuska? :)
Nálunk nagyon bőkezű ajándékozás volt, annak ellenére, hogy nem akartam a gyerekeknek játék hegyeket, nem volt okuk a panaszra. :D Berci kapott megint autókat, egy nagy kardhal formájú párnát, DVD-ket és ami a legjobban bejön, egy baseball játékot. A szerkentyű kilövi a labdát, neki meg el kell ütni. :D
Bence kapott egy Vtech játékot, később át lehet alakítani járgánynak is, kapott egy bébifotelt és ruhákat. :)
És akkor néhány kép, a teljesség igánye nélkül, ne velem legyen tele az oldal. 8)
Kép
Kép
Kép
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi :) néztem mi a szöszön ül Berci tök jó bár tényleg a baseballal többet tud játszani. És már el is találja? Engem néha meglep Balázs ügyessége.

A 4es ikrek címét megírtam mindenkinek aki kérte, ha mégis elbénáztam valamit léci írja meg aki nem kapta meg. egyébként fél évesek, pelenkát és popsitörlőt ingyen kapják, a lányokat olyan 80-86os méretnek mondanám. Egy nagy ágyban alszanak és a nagy ágy fölött 1 db zenélő körbeforgót láttam csak. Ezen kívül mutatta hogy most vett a lányoknak hálózsákot kínaiban 3000ft/db (egyből számoltam te jó ég csak hálózsákra költött 12e ft-t.) Bizttos az is jól jön majd. ÉS nem rózsszníben volt mind a négy lány volt barnábamn és kékben is. Na ennyit róluk még magunról egy kicsit.

Zsófi 2,5 hónapos és elmentünk uszodába Balázzsal Zsófival, és annyira jól sikerült imádja a vizet ő is akárcsak a tesója. Babaúszás is van abban a medencében jó meleg is így nem aggódtam és Balázs is olyan rendes és ügyes volt. Jaj óbégat a királylány megetetem. BUÉK Erika
hurki
 
 


Hurki :)
A kardhal-párna az ágya és a fal között tesz nagyon jó szolgálatot, de néha húzkodja is, hogy most fogta és tegyük bele a halászlébe. 8) A baseballt eltalálja, igaz nem szabályosan lengeti az ütőt, de az most részletkérdés. Majd nyáron beiratom, hátha az igazi is tetszik neki. :wink:
Majd dobj képeket a gyerkőcökről! :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hű csak gyorsan dobok egy fotót a királylányról a karácsonyi szerelésében :D

Kép
hurki
 
 


Erika :)
Naggyon cukker! :D Kis rózsaszín falatka. :lol:

E.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


hurki írta:Hű csak gyorsan dobok egy fotót a királylányról a karácsonyi szerelésében :D

mi meg nem csináltunk fotót :roll: :roll: :twisted: :evil: :shock: :?

tündéri a lányod!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


köszönjük köszönjük a dícséretet. Bevallom a rózsaszín rucit már akkor megvettem amikor még csak a hasamban volt :D meglátni és megszeretni erre mondják. Nézegettem a vállfán, tudjátok kissé libának éreztem magam...na de a hormonok :oops:
Erika
hurki
 
 


Hurki :)
:lol:

E.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nagyon szégyellem, de ezer éve nem volt idöm ide irni. Orsi elkezdte összel az ovit, ami jó választás volt (igaz itt csak 1 ovi van, de be akartuk hordani elöször egy nagyvárosba). Norbi már nagyfiu :) de még nem mászik, nem áll fel, igy jövö héten megyünk kezdjük a tornát. Ja és a 2 gyerek ekcémás, most vittem el öket bördokihoz. Én meg ezerrel tanulom az angolt, a tanárom nagyon hajt, idöm igy szinte alig marad.

Frissebb képek itt vannak: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6660&page=3

A sok uj babához nem is gratuláltam, még ott tartottam hogy Orsi nemsokára szülni fogsz :o szóval örülök hogy ennyi uj kiscsöppség lett.

Egcsi! Ez a babafotel irtó jo, irigy vagyok :lol: Föleg hogy Norbi nem tud rendesen ülni, ill. nem is ültethetem hogy magátol nem tudja még, amugy megülne de támasztás nélkül igy megtiltották.

Hurki! Hát ez a szerkó irtó csini!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen :)
Szia! Jó, hogy benéztél! :wink:
Nagyon nagylány lett Orsi és a fiatalúr kis vigyori, nagyon aranyos! :)
Hajrá torna! Biztosan gyorsan meghozza a várt eredményt! :)
A fotel tényleg klassz, bár nem tartom benne sokat, de kedden mennek haza anyósék, akkor ismét segítség nélkül maradok, a fotelra is gyakrabban sor kerül majd. 8)
Ha lesz időd, gyere beszámolni! Érdekelne az oviba beszokás és persze a torna is, Norbi biztos ügyi lesz! :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok :)
Levetkőzöm a lustaságomat és olvasó üzemmódból kicsit átváltok íróba is.
Először is BUÉK!

Karmen :)
Nagyon szépek a gyerkők. Orsinak hihetetlen milyen szemöldöke van....nekem még akkor sem ilyen rendezett, ha épp kozmetikustól jövök :lol:

Erika :)
Hát ez a kis rózsaszín csomag...irigy-irigy még mindig :lol: én a barátok lányainak veszek mindig szép ruhát, ha ünnep van, mert rajtuk tudom kiélni ezen hajlamom.

Egcsi :)
Nagyon szuper helyeken jártok.
Nagyik nélküli időszakhoz kitartást! Nem akartam elhinné, hogy Bence már több mint fél éves.

Nnna, Milán sír és kiabál, hogy nem akarok aludni. megnézem mi a kín.....

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Semmi extra kín nem volt, csak nem akart aludni. De megnyugtattam, elmondtam, hogy Bálint is alszik az oviban és most úgy tűnik elaludt.

Teszek fel ide is róluk egy fotót.

Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Köszönjük!

Edit! Mások is mondták már ezt a szemöldökére :lol: Hü Milán jó koránk kezdi hogy nem akar aludni, Orsi is már néha mondja v. probálkozik is nem alszik, jo mérgesen kell rászolnom hogy akkor csak pihenjen (szinte mindig el is alszik, eddig csak 3x maradt el) de ö már nagyobb szerintem egyre inkább elhagyjuk majd. (pedig én hogy szeretem a du. alvást addig van egy kis csend, nyugalom :lol: )
Mondták már mennyire hasonlítanak a srácok?? És nagyon helyesek! (irtó csini a szerkójuk, én most minden ilyet megcsodálok mert Norbi egyelöre Orsi cuccait hordja még kevés pasis szerkonk van, lassan nekem is ideje lesz beszerezni öket)

Na indulok szemészetre Norbival,szemfenék vizsgálatra[/i]

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Edit :)
Nagyot nőttek a fiúk! Gyönyörű kissrácok! :D

Orsi :)
Minden ok Norbi szemével? Pasis szerkók: a fiúknak éppolyan jó dögös cuccot vásárolni, mint a csajsziknak. :D

Ma voltunk oltáson, 66,2 cm és 7,88 kg a legény. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! Mármint nekem akartad irni a pasis szerkót, nem?? :lol: Nem tudom, egyelöre nehéz elképzelnem még mindig hogyan tudok majd csinosan öltöztetni egy fiút, Orsinak könnyü mert folyton szoknya v. ruha (télen is, mert kintre ráveszi a sinadrágot, v. overált). Köszi, ma megyünk a gyogytornászhoz mászás elmaradása miatt, jövö hétfön meg szemfenék vizsgálat lesz neki, szintén emiatt. (tegnap már nem fértünk bele). Amugy 2 hónapja volt neki a gyulladások miatt szondázás is, azt sem usztuk meg, de azota legalább nem gyulladt még (elötte meg 2 hetente)
Bence jó nagyra nött! :) Ügyes legény. Szopizik még ö is? Norbi imádja neki még mindig az a fö kajcsi.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen :)
Igen, mostanában egyre többen mondják hogy hasonlítanak és már én is látom ezt rajtuk.
Ami vicces, hogy ha csak Milán van velem, szinte mindig megjegyzi valaki idegen, hogy milyen szép szeme van, ha mindkettő velem van, akkor kivétel nélkül mindig Bálint kapja ezt a dícséretet (hiába a mandula vágás a nyerő :lol: ).
Fiús szerkók: majd meglátod (ahogy Egcsi is írta), hogy nagyon jól lehet öltöztetni a fiúkat is, olyan igazi kis pasisra...persze más mint egy babos-habos kiscsaj az tuti.

Egcsi :)
Köszi. Kislegényed szép méretes :lol:

Pincurkám megint reklamál az alvás miatt. megnézem

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Karmen :)
Neked hát! :roll: Csak a lányod járt a fejemben. :lol:
Igen szopizunk még, de elkezdtük a bébikajákat is, a suli miatt februárra két szopit ki kell váltanom kajával. :? Nagyon szeret enni, ha meglátja az üveget és a kanalat, mejd kirepül a székből. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na megjártuk. Gyogytornász kereste a kezelölapot, az nincs. Nem adott a neurologus és nem mondta kellene (ahogy a gyogyászati recepcios sem kereste amikor idöpontot kaptunk). AKkor valszeg a gyerekorvos ad, akit nem tudok most elérni, azt mondja nincs ilyen szám.
Holnap van rendelés. Ha neki nincs ilyen lapja (Mert Morán van de ez az orvos mondta nem irhatja fel nem ide tartozunk) akkor ortopédia (ami ma van de beutalo nélk az sem fogadhat, legközebb 1 hét mulva rendelnek) v. reuma, de ott valszeg csak felnöttnek irnak fel. Igy v. gyerekorvos kezelőlapot v. beutalot kell most adjon. Csüt. reggel lenne hogy megnéznék Norbit ha lenne kezelölapja ha addigra nem lesz akkor marad a szakrendelésen beszerzés lehetősége, ami jövö kedden lesz, vagyis mire végre tornázunk már 3 hét hiába eltelt. Aztán meg majd a febr. kontrollon ne lepödjek meg ha nem fejlödött eleget és mégis elküldi MRI-re v. CT-re mert mondta akkor dönti el kell-e :(

Egcsi! Szerintem mindkettönek egyformán szép a szeme, tényleg irtó hasonlók!!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen :)
Hát ezelég bonyolultan hangzik. :? Remélem azért minden jól alakul! :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hurki: Gyönyörű a lányod:) A ruhájában egyszerűen zabálnivaló:)

Reditke: A fiúk valóban nagyon helyesek. Szerintem lesz még gondod amikor a csajok zaklatják majd őket :)

magamról annyit sokan talán nem is emlékeznek rám. most tudtam jönni igaz néha olvasó üzemmódban vagyok csak nem írok mert nincs mit. Rosszat tudnék írni de azt minek.
Szóval most a képek láttán gondoltam írok mert nagyon tetszettek a képek.

Puszi: era azaz csucsu

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,
Én is megszólalok végre, hogy tudjátok olvasok ám! :)

Egcsi :) Írod, hogy elkezdtétek a bébiételt. Nagyon csodálkoztam, hogyhogy ilyen hamar! Erre megnéztem a vonalzót, és láttam hogy Bence már elmúlt 6 hónapos! Hihetetlen, mennyire megy az idő, nem is értem!

Karmen :) Tényleg nagyon helyesek a gyerekek. Norbi csuda kis mosolygós! A fiúkat pedig szuperul lehet öltöztetni, meglátod! Most vannak a leárazások mindenhol, sikerült is a fiúknak egy-két jó cuccot venni.... :D

Reditke :) Annyira helyesek a fiúk!!!! Mindig megcsodálom őket. Milán megszokta már, hogy a tesó oviban van?

Nálunk most kezdenek a fiúk együtt játszani úgy igazából. A kicsi persze mindenben majmolja Zétit. Zéti meg a kedvenc meséje, "Sam a tűzoltó" hatására Samnek képzeli magát, a kicsit meg kinevezte egy másik szereplő alapján Pennynek. Mindig úgy hívja, és minket is kijavít, ha eltévesztjük. A kis majom Zali meg hallgat rá, és ha kiabál Zéti, hogy "Gyere Penny", akkor megy. Állítólag kinövik.... :D :D

Szóval jól vagyunk. A ronda idő ellenére is sokat vagyunk kint. Zéti órákig képes túrni a havat, jeget kesztyű nélkül, meg sem kottyan neki. Zali viszont nem bírja ezt a hideget. Hiába, augusztusi gyerek!

Kép Kép

Alena

Kép
Kép
alena9
 
 


Alena :)
Jó, hogy írtál! :D Nagyon jóképűek a fiúk, az egyenszerkó meg külön szupi! :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: