Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre. Sok minden történt velem, meg későn is érek haza munkából... vmi mindig volt :? De most ráérek.

Látom, sokan próbálkoztatok sikertelenül: Puszi, Alle, Bumi, Dete, Sosika, Giina, nagyon sajnálom! :cry:
Petne, Ti hogy vagytok? Kistesó projekt?
Tücsi, gratulálok Luca születéséhez! Szépek vagytok!
Szezso, Rana, Vkrisz, Nyulasz, gyönyörűek a gyerekek! :D
Szezso, jöhetnének újabb Bendi fotók:wink:
Puszika, Veletek mizújs, hogy vagy? Határozatnak örülök!
Skrisz, gratulálok a 14. hófordulóhoz! :D Eszter már kész nagylány! Kis tündér.
Hajnoca, milyen a melóhelyen? Látom, párod kész világutazó.
Bridget, hatalmas, hatalmas, hatalmas gratula Neked! :lol: :lol: :lol: Mindenhez!!!! Lánykéréshez, esküvőhöz, babához, szülinaphoz.....! Kész sikersorozat :wink: Láttam az esküvős fotóitokat, gyönyörűek!! Jártam nyáron a Fő téren, a szobroknál sokat gondoltam Rád! Kicsi fiad uh fotóit is nagyon meghatódva nézegettem :D Ügyesek vagytok! Az elmúlt heteid nem voltak egyszerűek, de minden rendben lesz, vigyázz Magatokra! Amit viszont hiányolok, az a blogod :( Kééérlek, folytasd! Minden nap bekukk, de látom semmi :roll: Persze, persze.... de úgy megszoktam és úgy hiányzik! Na, meg pocakfotót is néznék szívesen :wink: Meg a gyűrűdről is egy fotót. Ahogy a digitális teszted tartod a kezedben, nem látszik jól :oops:
Kis-Csillag, Neked is szívből gratulálok az esküvőhöz és a babákhoz! :D Nagyon szép neveket választottatok!
Dezsina, már Te is férjes asszony vagy :lol: Gratulálok! Spontán babásodáshoz ezer millió drukk Neked!
Alle, nagyon sajnálom az eddigieket, de eljön a Te időd! Továbbra is nagyon-nagyon drukkolok Neked! Majd mesélj itt és a blogodban is! Nagyon kíváncsi vagyok (mindenre)! :wink: Kutyus kiállítási eredményéhez gratulálok!
Ágika, klassz lehetett Londonban. Egy kis pihenés, feltöltődés mindig kell. Fotók? Sajnálom az IR-t és a rossz pajzsmirigy eredményeket, de az azért nem egy rossz hír, hogy 80% esélyt adnak a spontán babásodásra, ha ezeket ráncba szeditek :wink: Drukkolok!
Bumi, látom Nálad is ez a fránya IR és pajzsmirigy :twisted: Cisztától is milyen nehezen szabadultál meg! :?
Lombikbaba, Téged is jó látni! :D Katus tünemény! Azok a szemek...... húúú!
Giina, Sosika, Nektek is rögösebb út jutott! :( Sosika, én is pár napja betöltöttem a 35-öt és 5 éve már hogy próbálkozunk :cry:
Dike, nagyon drukkolok Neked! Remélem, hogy kedden csak jó híreket kapsz! :wink:
Árnika, Csibe, Veletek mizújs?

Rólam. Utolsó jelentkezésem óta intézetet váltottunk. 4 lombikot és 5 beültetést csináltunk a BMC-ben, de biztosan többen is emlékeztek rá, hogy az 5. lombikot több, mint fél éven át nem sikerült elkezdenünk.... Az Orgametril-t eröltették hónapokon át stimu előtt, amit ha abbahagytam azonnal megugrottak a tüszőim és ismét Orgametril-t kaptam..... :twisted: :twisted: (Akkoriban arra is panaszkodtam, hogy egyre kevesebb volt a tüszők száma ennek hatására. Ti azt nem teljesen értettétek. A nyugalomban lévő petefészkekben lett egyre kevesebb a tüsző. A dokim azt is mindig nézte, nem csak azt, hogy stimu alatt mennyi növekszik. Na, a szokásos kb. 20 db helyett, lett a legvégére 8. Hogy abból mennyi indult volna meg a stimutól és mennyi petesejt lett volna, nem tudom.
Megelégeltem a egészet és kértem időpontot a győri Kaáliba. Áprilisban voltunk először, friss szokásos vérvételek, újabb vizsgálatok, amik még nem voltak. XIII. faktor, stimu előtti ciklusban 3 alkalommal mini suction. Az 5. lombik stimut szeptemberben 07-én kezdtük, long volt. Supre orrspray, Gonal, Luveris volt a "program". A punkció múlt hét szombaton volt, 8 szép petesejtem lett, nagyon örültem :D Másnap már kevésbé :evil: Egy sejt termékenyült meg. (Tudjuk, hogy nálunk nagyon komoly apa baj van, de ez a legrosszabb megtermékenyülési arányunkat is alulmúlta.)
Egyszemke fejlődött, osztódott, így 3 napos korában beültetésre került. Itthon pihenek vele, és igyekszem rábírni, hogy maradjon velünk :D Utrot kapok, meg a "kedvenc" progi szurit :? Október 19-én kell vérvételre mennem.

Ami még volt. Tavasszal találtam egy jó talpmasszőrt a városban (Képzeld, Bridget! :D ), azóta is járok hozzá. Meg ismét nézettem IR-t a Mensmentisnél (6. alkalom az évek során, eddig tökéletes volt) és most enyhe IR-t állapítottak meg (120 perces inzulin 38 volt, 0 perces 5 körül). Tűű dokinál voltam, diétát nem írt elő (csak irány elveket beszéltünk át), de Merckformin XR-t igen. Azóta szedem.

Kép

KépKép
 
 


Babaimádó, Téged sem felejtettelek el! :D Gratulálok Fannika születéséhez! Ééédes baba!

Kép

KépKép
 
 


Szia Anett!

Akkor most nagyon-nagyon drukollok a kis egyszemkének. Nagyon sok orvostól halottam már, hogy nem biztos hogy jó a sok petesejt, mert lehet, hogy nem jó minőségűek.
A Kaáliban kihez jársz? Én Kőrösihez szeretnék, de csak decemberre kaptam időpontot. Azóta hetente többször is telefonálok, hátha valakinek spontán sikerült a hosszú várakozás alatt.:-)
(Melyik városban van az a talpmasszőr?)
 
 

 
 

dete! nagyon sajnálom h nem sikerül! :cry:

anett!sziaaaaa!drukkkkk!!!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, eljött a régi motorosok vissza-visszatéregetésének ideje :wink:
Bevallom, időnként olvastalak Benneteket, de az írásra már nem futotta idővel és energiával.
Anett, aranyos vagy, hogy hiányoltál, köszi!

Gratulálok azoknak, akik időközben pocakosok lettek, a kismamiknak is természetesen, az akciózóknak meg kitartást, és zebrás teszteket kívánok.

Dezsi, örülök, hogy benéztél, nagyon sokat gondolok erre a fórumra, és nekem Te voltál az egyik motorja ennek a "társaságnak". Remélem, tetszik az asszonylét, és a spontánkodás mihamarabb meghozza az eredményét.

Rólunk:
Julcsink egyre tündéribb, nem, mintha eddig nem lett volna az, de már dumál, és olyan édes dolgokat mond, hogy nagyon sokat mosolygunk rajta. Én február óta dolgozom, itthonról, napi 2-3 órát, ami belefér az alvások idejébe (délután és éjszaka). Spontán igyekeztem teherbe esni, néha odaképzeltem egy-egy második csíkot is a tesztre, de aztán mindig rá kellett jönnöm, hogy ha csak én látom, akkor valószínűleg nincs ott semmi.
Most végre úgy döntöttünk, visszamegyünk a BMC-be. Először a nődokimhoz mentem, hogy megnézze, mindent rendben talál-e. Sajnos nem talált. A bal oldali petefészkemben endometriozisokat látott. Elmentem a BMC-be, ahol megállapították, hogy nagyon sok 1-2 cm-es endóval van teli a petefészkem, és ezt szerinte nem lehet leplasztikázni onnan, azt javasolta a nődokimnak, hogy az egész petefészket vegye ki, ezzel egyébként (én nem értem miért) növelve is a stimuláció sikerességét. Ja, és az fontos, hogy a műtét után legkésőbb 1-1.5 hónappal el kell kezdeni a stimulációt, különben biztosan nem sikerül. Nagyjából itt tartunk most.
Lelkileg teljesen össze vagyok törve, mert arra számítottam, hogy elkezdjük a vizsgálatokat, minden rendben lesz, és januárban stimulálunk. Ehhez képest műtét vár rám megint, amiről tudom, hogy legalább 1 hét bent fekvést jelent, kb. 2 hét fájdalom, tehetetlenség, kb. 1 hónap lábadozás. Amit időben össze kell egyeztetnem, az Julcsi tejterhelése, bölcsibe beszoktatása, műtét, lábadozás, lombik kezdés, és januárban már rendesen dolgozom. Nem könnyű, és az egészben attól félek a legjobban, hogy nehogy megviselje a kislányomat, hogy miután bölcsibe jár, még ott is hagyom 1 hétre.
Bocs, hogy ilyen hosszú lettem, legközelebb már csak az aktualitásokról írok.
Azért egy képet dobok Julcsiról:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Én is bekukk néha.

Anett, kedves tőled, hogy mindenkiről "megemlékeztél". Nagyon drukkolok egyszemkének!! Nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos!!! ;) Ja és a pozi gondolkodás!

Dete, sajnálom, szegénykém. Azt kívánom, hogy legyen erőd végigmenni az úton, aminek a végén a kisbabá(i)tok vár(nak) titeket! mert egyszer sikerülnie kell!!

Petne, sajnálom, hogy minden összejött. De ha ügyes vagy (márpedig az vagy), biztosan jól megoldod! És lehet, hogy tényleg nagyobb lesz az esély endo nélkül? :roll: Jaj, milyen édes kis boszorkány Julcsi!! :)

Bumikám, remélem minél hamarabb te is boldog kismama leszel végre. Ez a sok küzdelem biztosan meghozza gyümölcsét.

Babaimi, hol találom a képet a picikéről???

Puszi és kitartás mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok,

Petne,
Szomorúan olvasom, hogy műtét vár rád, ráadásul nem is kicsi. Anno nagyon régen édesanyámnak is kivették az egyik petefészkét rosszindulatú daganat miatt. 15 éves volt. Hála istennek rendbe jött, köszönhető volt az akkori béres cseppnek. Akkor azt mondták neki, hogy nem lehet gyermeke. Nos ezt cáfolnám meg én és az öcsém. Spontán esett teherbe egy petefészekkel: :)
Biztos nehéz lesz ennyi mindent összeegyeztetni, de sok kitartást kívánok. Remélem sikerül minden, és nemsokára pocakos leszel. :)

puszi
ágica
 


Sziasztok!

Giina, nagyon szépen köszönöm! :D
A petesejtek minőségével most sem volt gond, azt mondták, hogy a spermiumok miatt lett ilyen a megtermékenyülési arány :(
Dr. Boga Péterhez járok, én direkt nem akartam intézmény-vezetőhöz menni. Kőrösi hatalmas koponya, de rengeteget hiányzik. :? Állítólag beteg, volt amikor hónapokig nem volt. Most a stimum alatt is hol volt, hol nem volt.
Privi megy!

Dike, sziaaa :lol: Köszi! Holnapra egy hatalmas kalappal! :wink: Gyere a hírekkel!

Petne, olyan nagyon sajnálom! :( Elhiszem, hogy nagyon megvisel, de próbálj megnyugodni. Minden rendben lesz!
Én titkon reménykedtem, hogy majd azzal jössz, hogy spontán sikerült :oops: Julcsi nagyon huncut! :lol:

Rana, :D Köszi szépen! :D Nagyon igyekszem, egyelőre nyugodt és optimista vagyok. ET+6 nap
Veletek mizújs? Fotók?

Kép

KépKép
 
 


anett! köszi!:)

KépKép
 
 


Bri,
beszélgetősbe írtam 1 kicsit.

Anett,
a meló jó, a társaságot szokni kell, mert nehéz egy megszokott közösségbe beilleszkedni.
Ami konkrétan a munkám az 'minőségügyi reklamáció asszisztens".
A gyártás során keletkező minőségügyi hibás termékek megreklamálása, selejtezése, visszaküldése, stb...

Az is jó, hogy már nem fizikai költséghelyen vagyok nyilvántartva, hanem alkalmazottin.
Ez pénzben sokkal jobb, mint eddig. ... bár a GYES összege után bármi más jobban mutatna. :lol: :D :D

Tetszik a meló amit csinálok. ... egy új kihívás ami előre visz.

Van még felénk más is, de nem kiabálok el semmit.
Neeem, nem kistesó. :cry: :D
Ez most egy kicsit jegelve van, hogy anyagilag kissé összeszedjük magunkat.
Apa utazásával kapcsolatos, de ezt majd akkor, ha már tudok konkrétabb dolgot.
Lehet semmi nem lesz belőle.


Üdvözlet a többieknek is, de idő hiányában ... és memória kapacitás is eléggé alább hagyott - nem nagyon olvastam vissza és reagálni is alig tudok valamire.
kissé kiestem.

Petne,
Julcsi egy tünemény.
Hát nehéz dió az amin keresztül mentek.
Sajnálom.

Julcsit nem lehetne hamarabb beszoktatni?
mondjuk lehet csak annyit érzékelne belőle, hogy anyának kórházban kell lennie, hogy meggyógyuljon.

Nekünk Bogi csinálja azt, hogy amikor az apja kint van külföldön, akkor nem akar vele beszélni. .... aztán mikor hazajön le sem szakad róla.
Bá büntet minket azzal, hogy olykor - olykor 'ordítós hiszti van", de tudom, hogy neki kell még a szülői biztonság.
ÓÓ, ha tudnátok hányszor megkapom olyankor, hogy apát akarom .... mit válaszolok erre? ... Én is!!!
:lol: :lol: :lol:
persze most elviccelem vagy próbálom lazán venni, de sokat van tőlünk távol akár honnan is nézem.

Bár amikor itthon van, akkor ő viszi oviba és megy érte délután meg a játszóra.
Szóval kompenzálva van azért a dolog.
most is mondta, hogy ő szeretne egy bukfencbabát.
Anyummal megbeszéltük vele, hogy csak akkor, ha szót fogad és nem sír sem az oviba menet, sem az oviban. (Persze csak azért sír, hogy menjek érte délután. ... de mindig megyek, ha én vagyok a 'soros".)

A babát megkapta, mert nem volt már annyi sírás, mint előtte és azóta meg - ugyan volt hiszti (ilyenkor bukfencbaba bekerül a szekrénybe) - nincs sírás és szépen viselkedik.

Mondjuk ez a hiszti inkább belső feszültség (apa utazás vagy kakilási gond miatt), mint 'nem normális gyerek szindróma" ... bár néha annak tűnik.

Na én is kifostam magamból a szót. :lol:
Bocsi mindenkitől.
... ez van, ha ritkán jövök. ... bárcsak több időm lenne. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Dike, ???

Hajnoca, örülök, hogy bejött a meló! :D Kíváncsi vagyok, mi a nagy híred.... első körben én is kistesóra gondoltam :oops:
Sulidból meg ez az utolsó éved, ugye?

Rana, Isten éltesse sokáig a csajokat 1. szülinapjuk alkalmából! Jó ünneplést és hosszú, boldog életet kívánok nekik!
Kép

Kép

KépKép
 
 


Ágika, Anett, Rana, köszönöm.
Anett te vagy most úgy látom a legfrisebb beültetéses. Nagyon szorítok neked.
Rana már egy évesek a kicsik?? Gratulálok és minden szépet és jót kívánok a kicsiknek és az egész családnak :)
 
 


Anett
Egyszemkének nagy-nagy drukkok mennek!
(K. doktor tumoros)

Petne
Laparoszkóppal nem lehet megcsinálni a műtétet? Az kisebb megterhelés lene a szervezetednek...

Rana
Boldog szülinapot a leánykáidnak!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Devecseri ismerősöknek lenne szükség pár dologra.
Az egyik anyuka bármikor szülhet, van egy 2 és egy 6 hónapos baba.
Mindene odaveszett a 3 családnak.
Vasárnap viszik Zsu barátnőmék le nekik a csomagot.
Természetesen Laca bármikor lemegy hétköznap este is, ha újra összejönnek dolgok.
Szóval a kérés: babakaja, pelus, törlőkendő, domestos, babaruha, minden ami egy babának kell. Nem luxus cikkek kellenek, hanem alapvető dolgok.
A felnőtteknek tisztálkodó szerek, fertőtlenítő szerek.
Írjon privit, aki esetleg tud segíteni.

Nagyon szépen köszönöm!

Ígérem, jövök majd, csak most történések vannak.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


Hannácska,
bárcsak tudnék segíteni, de mindnek nálunk is helye van.
Remélem azért sikerül nekik segíteni.

Anett,
mivel most kezdtem a melót egyenlőre napolva van a téma.
Egy kicsit anyagilag helyre kell rázódnunk. ... de azért a SZOCPOL miatt figyelünk, nehogy kicsússzunk.

Amit nem akarok/akartam elkiabálni az az lett volna, hogy felmerült párom munkahelyén egy külföldi meló .... Dubaiban.
Semmi konkrétum nincs, csak annyi, hogy felmerült és megkérdezett, hogy mit szólnék hozzá.
Ha lesz bővebb infóm ... úgy is megtudjátok. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Már nem tudom melyik nap, de elkezdtem visszafelé pörgetni az oldalakat, azzal a céllal, hogy legalább a babákat megkuksizzam. Aztán kicsit beleástam magam, olvasgattam és fogalmaztam a válaszokat. Majd Flóri elszólított és ma ültem ide ismét.
Fogalmam sincs kinek mit szerettem volna írni. Ezért most csak annyit, hogy nagyon szépek a babák egytől egyig.
Ami megmeradt:

Drága Csibe!

Sosem fogom neked elfelejteni, hogy TE voltál aki engem elindított "az úton", ami még egy másik fórumon és talán egy másik életünkben volt. Határozott voltál, kissé talán erőszakos is hál Istennek. Köszönöm. Külön figyeltem rád, próbáltalak követni annak idején. Szurkoltam, szomorkodtam és ha hosszú időre eltüntél akkor kétségbeestem.
Most örömmel láttam, hogy van egy tündéri fiad és még mindí nem adtad fel. Így, vagy úgy bővülni fog a család, amihez kívánok nektek hitet, kitartást, szerencsét és minden jót!

Az utolsó mondatom minden LEENDŐ KISMAMINAK SZÓL!

Kép
 


Szép napot mindenkinek!

Anett, drukkjaim mennek, remélem, szép zebrás napra ébredsz hamarosan!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.


Sziasztok!

Köszönöm szépen a drukkokat!

Sikerült!!! :) HCG: 819, progi mérhetetlen! :)

Nagyon boldogok vagyunk, gyönyörű ez a mai nap.
November 09-én kell menni az első ultrahangra. :lol: :lol: :lol:

Csak hazaérkezés után teszteltem, 1.5 órás pisiből ilyen lett:
Kép

Kép

KépKép
 
 


:D gratulálok anett:) igy ismeretlenül is:)
 
 


Dike most láttam hogy Te is szóltál hozzám, köszönöm :)

Anett, hurrá, gratulálok én is, így ismeretlenül is.
De jó ilyet hallani!!! :)
 
 


Anett!!

Hurrá, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Az egyik barátnőmnek is tegnap derült ki, hogy megfogant életük első lombik babája. Az ilyen híreknek csak örülni lehet.
 


Anett :D :D :D :D Gratula!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.


Anett
Gratulálok! Problémametes várandósságot kívánok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Mindenkinek szép napot!

Sajnos ma olyan híreket kaptam a Kaáliba ami felér egy szíven szúrással.Most összeszedem magam és holnap megírom.
Kis*hol vagy? Kellesz nekem sok sok kérdésem lenne.
Bri;régen olvastam felőled.
Eddgi el voltam veszve de azért olvasgatok és szurkolok az akciózóknak és a babások irásaiból merítek erőt.
Holnap Bővebb leszek addig is mindenkinek sok drukk és +++++++++++teszt
ŰDV Kukori
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm! :D Aranyosak vagytok!

Ágika, a barátnődnek gratulálok! :D

Van most valaki akcióban? Nagyon nagy a csend... :roll: :oops: Kár, hogy a többség nagyon eltűnt.

Kép

KépKép
 
 


Anett,
gratulálok és kívánom, hogy minden úgy menjen ahogy szeretnéd.
:D :D

Kukori,
ilyen nagy a baj? Remélem azért még orvosolható.

Kicsit le vagyok maradva és csak az utolsó hozzászólásokat van időm vissza olvasni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szép estét mindenkinek.
Eldobom az agyam mire megírtam a bánatom ami jó hosszú lett és végigolvastam volna minden elszált
 


Megint ellszált holnap újra próbálom. Más is járt így.
Rőviden elkezdtem az 5ik lombikot ami fagyis lesz ha ébreb fel fagyibaba. Kimondták hogy esélytelen a sok sok myoma miatt ami műthetelen.nagyon el vagyok kenődve mert 8 év alatt nagyon sok és fájdalmas kezelés volt és most menthetelen a méhem ami a legrosszabb. Van ennél borzalmasabb egy gyermekre vágyó nőnek? Csütörtökön leírom mit mondanak hátha nem száll el . Üdv Kukori
 


Kukori
Drukkolok a fagyibabáknak!
(Ha hosszút akarsz írni, érdemes először valamilyen szövegszerkesztőben megírni, és onnan átmásolni!)

Anett
Hogy vagy?

Bridget
Nagyon eltűntél...

Drukkolok mindenkinek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Kukori!
Az nlc.hu-n pont most van egy cikk, ami a Te problémádhoz kapcsolódik/kapcsolódhat:

http://www.nlcafe.hu/egeszseg/20101102/ ... bolizacio/

Talán segít.

SzezsoKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok a kedves szavakért! Már túl vagyok rajta, elfogadtam, hogy ennek kell történnie, és már csak várom a fejleményeket :roll: .

Lombikbaba, először laparoszkóppal próbálkoznak, de ha reménytelen a dolog (nagyon sok apró endó van szerte a petefészekben), akkor az egész petefészket ki kell venni, amihez vágni kell. Szóval csak akkor tudom meg, mi történt pontosan, amikor felébredek.

Rana, megkésve bár, de törve nem – én is sok boldogságot a lányoknak!

Hajnoca, Dubai???? Az igen! Mikor derül ki? Ez nagyon izgi!

Anett, gratulálok, mindig jó ilyen jó hírekre jönni!! Nagyon boldog pocakosságot kívánok!

Kukori, drukkolok, hogy a fagyibabás „projekt” sikerüljön, és a méheddel is minden a lehetőségekhez képest rendben legyen.

Rólunk: Julcsi hétfőtől megy bölcsibe. Ma lett volna az első napja, de hétvégén jól megfázott, úgyhogy halasztottuk pár nappal. Remélem, jövő héten minden rendben lesz. A műtétemnek is megvan az időpontja: december 7. Egyelőre várok mindent, és reménykedem, hogy rendben megy majd a bölcsi is és a műtét is sikerül. Akkor aztán indul az utolsó lombikunk :wink:

Kép
 
 


Anett!!! Micsoda hírek! Ha én benézek ide, (majdnem) mindig ilyen hírek is vannak!!! :D :D :D :D Nagyon-nagyon boldog pocakosságot, majd anyukaságot kívánok neked! :D

Kukori! Sajnálom a hírt, de NE ADD FEL! Hányszor hallottunk már "menthetetlennek" meg "reménytelennek" kikiáltott esetekről, aztán az illető addig ment, míg talált egy orvost, aki úgy állt neki, hogy ezen bizony segíteni kell. És segített is! Számolj be a történésekről!

Petne! Remélem sikerül a műtét is meg a bölcsi is!

Köszönöm a köszöntéseket! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen! :D

Kukori, végül nem írtad le hosszabban.... Szörnyen hangzik, amit leírtál, de nem volna érdemes más szakember véleményét is kikérni? Több szem többet lát alapon. De ez csak egy ötlet. :oops:

Hajnóca, valami hír Dubairól? :wink:

Petne, december 07. hamar itt lesz. Kívánom, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd! :wink:

Rana, :lol: :lol: :lol: Jó látni, gyere sűrűbben!

Lombikbaba, köszi a kérdést. Jól vagyok. A legfőbb tünetként továbbra is a cici feszülést említeném, de már változó az intenzitása. Napközben elálmosodom, elfáradok. Éhesnek vagy nagyon éhes vagyok, vagy semennyire. De a legjobb, mikor reggel korgó gyomorral ébredek, de meg sem tudnám mondani, hogy mi esne jól.... :lol: :lol: :lol: A gyomrom néha nem az igazi, pár napja émelygek is.... de szerencsére csak pár perc és elmúlik. Maradjon is így, csak a baba fejlődjön és növekedjen, a hányáshoz nem ragaszkodom. :wink:
A hasam egy picit kerekedett, egy hete még úgy láttam, hogy továbbra is nagyon lapos, de szombaton akartam venni magamnak hosszú kötött felsőket és ruhákat, széles övvel és nem álltak olyan jól, mint terveztem :lol: A szuris nővér is megjegyezte tegnap. Erről jut eszembe: már csak 10 napig kapom a progi szurit!!!!! Nagyon örülök neki! A csípőm kész szita már..... :? Utána egy hónapig én is Crinone-t kapok, meg persze az esti utrot.
Veletek mizújs?

Voltunk ma a Kaáliban terhes uh-n. Minden rendben van. A baba már 11 mm és szépen dobog a kicsi szíve :D Nagyon boldogok vagyunk. Boga doki gratulált, és utunkra bocsájtott.
Pénteken megyek a nőgyógyászomhoz és megbeszéljük a továbbiakat.

Jó éjt!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Sokáig nem jártam babanet felé, mert elköltöztünk sokan az anyatanyára..

Kukori: embolizációra fel! Én is láttam azt a műsorblokkot, Pesten a SOTE-n fogják csinálni (egyik intézmény..)

Anett: gratulálok egyszemkéhez! 8)

Mi jól vagyunk, 3in1, 32. hét, pénteken megyünk dokihoz UH-ra a SOTE-ra.. Akkor beszéljük meg a befekvést, de most jól vagyok, ameddig lehet, maradnék itthon. Kórházi motyó összepakolva már több mint egy hete, csak 1-2 apróság nincs benne (szobapapucs, töltő, evőeszköz..) :D Babasarok alakulóban, még egy kókuszmatracot kéne vennem, meg ágyneműt, meg egy puha pelenkázófeltétet a komódra, és azt hiszem készen vagyunk.

Vigyázzatok magatokra, puszilok mindenkit!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag, hogy vagytok? Már nagyon célegyenesben jártok! Esetleg befektetnek az utolsó hetekre?
Ki fog híradózni, ha megérkezett Csenge és Csongor?
Drukkolok nektek :D legyen minden a legjobb nektek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.


Halihó

Kiscsillag: húú, már ennyi idősek vagytok! Azta, hogy elment az idő! :shock:

Anett: gratula a dobogó szívecskéhez!

Petne: bölcsi hogy alakul Julcsival? Remélem megmarad a petefészked...(bár eggyel is jók az esélyek :wink: és lehet utána spontán is sikerülne, mert most az endo bekavarhat. De közben visszanéztem, látom mentek lombikra utána :-) Végülis mindegy hogy lesz kistesója Julcsinak :wink:

Rana: Te is szoptatsz még??? Nem semmi :-) (még én is :-)

Alle: mizujs Veled?

És többiek?

Ennyi telt tőlem :oops:

Azért képet még teszek:

Kép

Kép

SzezsoKép
KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát új hírek a piacon:nov15-én fagyis transzfer
:vov22-én neg teszt
ÉS LÁSSATOK CSODÁT :NOV 23-án POZ. TESZT
A beültetés előtt végig azt hallgattam hogy nagyon sok myomám van és esélytelen a dolog. Mivel nincs béranyaság ezért visszakapom ez embriókat és persze nem egyszerre mert több van, de próbáljak beletörődni.
Ezekután most nagyon izgulok holnap megyek vvtelre.
 


Kis* Köszi a privit és élni fogok a lehetőséggel.
Szezso: Ez Európa legszebb férfi felsőteste! Zabálni való kis lurkó!
Anett:Aranyos vagy, köszi hogy vígasztalsz!
Rana: Nem adom fel ,ha holnap poz lesz az eredmény én leszek az orvosi csoda!
Amugy nagyon sok minden érdekes dolgot elkövettem a cél érdekében de babonából még nem kiabálom el.
Puszi mindenkinek! Bárcsak már holnap lenne!
 


Kukori: ez aztán a hír!!! :D csak így tovább! Holnap vérvétel után jelentkezz!!!

Európa legszebb férfi felsőteste - ez jóóóó :lol: :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
 
 


Halihó mindenkinek!
Megtörtént a vvétel.
HCG:101
Most vagyok a beültetés után 11 nap. Nagyon boldogok vagyunk,madarat lehetne velem fogatni!
Babások ez az érték szerintetek kevés így a legelején vagy jó?
Ultrahang dec. 8-án lesz.Szerintem a doktornő még most se hiszi el.
Lányok én 20 éve erről álmodtam, és tényleg vannak csodák .csak hinni kell bennük!
Üdv: Kukori
 


Kukori! Gratulálok! Ez teljesen jó HCG érték ET+11-en. :D

SzezsoKép
KépKép
 
 


Kukori, gratula!!! meg igy hogy nem is ismerlek!!!! en most vagyok ET+4 nap, nagyon remenykedem!!
monibakos
Pátyod
 
 


Kukori gratula!!! :) Megint egy jó hír!!!
 


Kukori
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Sziasztok,

Voltam vissza Valicskó doktornőhöz. Siker!!!!! TSH: 0,6. A legjobb hír, amit kaphattam a múlt héten. Ráadásul a diétának és a mozgásnak köszönhetően 10 kg-ot fogytam szept vége óta. Januárig folytatni kell mindent, majd jan közepén teljes kontroll és utánna meglátja.
Azt tanácsolta, hogy ha jók lesznek az értékek megpróbálkozhatunk egy inszemmel. Az elzáródás figyelmbevételével is. :))))

Remélem mindenki jól van és készültök az ünnepekre.
puszi
ágica
 


Kukori,

ez csodálatos!!! Nagyon örülök nektek!!!

Ágika neked is jó híreid vannak, szuper!
Szezsó, tündér az a baba :)

Kis Csillag mikorra várható nálad a szülés?
 
 


Szép napot mindenkinek!
Tegnap voltam uhun,és egy szép petezsákot láttunk meg a doktornő az embriót is ami olyan pötty hogy egy nyíllal jelölte. Én nem láttam csak a nyilat de lényeg hogy sikerült! :lol:
Szívhangot még nem nézett azt mondta hogy még pici és nem vizsgálgat most tovább.
Elméletileg hétfőn telik le a négy hét de januárig szabin lesz ezért hívott be hamarabb.
Következő uhu dec 29én lesz.
Addig veszélyeztetettként táppénzes vagyok.
 


Folytatom csak féltem ,hogy elszáll és én nem vagyok egy számítógépes zseni.
Szóval még a védőnőt kell megkeresnem akit nem nagyon csípek és le kell jelentkeznem. Nem értem miért ilyen korán de elcammogok.
Elkezdődött a reggeli és szinte egész napos gyomorforgás,és a progreszterontól napi 3 4 órát tudok aludni.Apulzusom os felnyomta 80 100 ra
De ezek ellenére semmit nem szedek mert nem nagyon javasolják ugyhogy türök .kicsit hosszú lett, bocsi.
Mindenkinek további szép napot!
üdv: kukori
 


kukori! nagyon nagyon örülök a csodálatos hírednek!gratulálok!!!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Kukori!
Gratula! Ez egy igazi sikertörténet!

Ágika!
neked is gratula. Nem tudom, hogy hogy tudsz fogyni, gy irigyellek!

Többieknek pusz!


Rólam: voltam Valicskónál 2 hónapi met szedés után, pajzsmirigy eredményekkel. Mivel az antitestjeim már pozitívvá váltak, így arra is kaptam gyógyit, fél szem euthyroxot (75-öst). A két havi met szedése közben 2 kilót fogytam, ami semmi. Így a met adagom is meg lett emelve, így most már 3x850-et szedek. Kivi leszek, hogy így fogyok e, mert valamiért a fogyással köti össze a doki a met szedés eredményességét. (úgy tűnik, addig kontroll vv se lesz, míg nm fogyok )Mindenesetre január elején kell mennem ismét pajzsmirigy kontrollra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: