Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én sokat fekszem, mert nagyon-nagyon fáj a derekam.
Előtte is volt problémám vele, most elmentem vissza mozgásszervi szakorvoshoz és most a porckopáson kívül érzett valamit a bal oldalon a derekamnál szétcsúszva.
Mondta, elhiszi, hogy nagyon fáj, de ebben az állapotban csak Voltaren kenőccsel kenhetem és készüljek fel a császárra! Én is gondoltam, hogy ez lesz, mert Benivel is nagyon fájt, úgy hogy mozdulni sem tudtam.
Ez van!
Tehát most se az ülés, se az állás nem jó, a fekvés úgy, ahogy.
Gyertek többiek, mert kihal a topic!
Kriszti jó nyaralást!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Hali,

Angie nagyon sajnálom, pihenj akkor sokat!


Hello Rena és a többiek!

Jol vagyunk, Petra 4 honapos lesz, elvesz minden időmet, tesok imádják.

Kép

Kép

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Mi van veletek?? Napok óta sehol senki?


Sziasztok!

Én azért nem jöttem, mert Anyu múlt héten hazajött a kórházból, hétvégén Balcsiztunk, a héten melóztam, meg utána mentem Anyuhoz. Ma meg szüreteltünk.
Szóval zajlik az élet.

Veletek mi újság?
Vendég
 


Már szüreteltek???????

mi 7végén dédinél voltunk, megy a festő és ki kellett pakolni a szobát.
 


Sziasztok!

Akkor zajlik az élet, mindenkivel?!
Kitty, akkor ez azt jelenti, hogy az anyukád sokkal jobban van?


Hali!
Én szoktam "olvasni", de sajna sokáig nem jön senki, és így én sem írok! :cry:
Nekem már biztos a császár a derekam miatt. Már sokszor most beáll a fájdalom és nem bírok megmozdulni.
Elvileg október 30-án szülök, ha nem jön hamarabb.
De azért jól vagyunk.
Dani nagyon mozgékony baba, mindig érzem. :lol:

kitty örülök anyudnak! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Kép

Kép


sziasztok! itt vagyok, eddig nem irtam mert semmi mozgas nem volt:(

Kép


Sziasztok!

Szparanghen, ez tök jó! :D :lol: :roll: Nekem még sajna nem jött össze, de majd eljön az az idő is! Jónás baba, vagy hogy sikerült?
Többiek?


Sziasztok!

Angi!Szegénykém akkor megvisel a terhesség a derékfájás miatt.Pihenj sokat!A császárhoz mit szólsz,úgy értem,hogy jobbnak látod így vagy inkább természetes úton hoznád világra Danikát?

Encike!De örülök,hogy jelentkeztél! :D Nagyon szépek a lányok!
Amúgy minden ok,jól vagytok?Hogy bírsz 3 csajszival?

Kitty!Már szüreteltek,nem semmi!Nagyon örülök,hogy anyukád hazajöhetett!!!!!!

Szparanghen!Nagyon édes a manókátok!Remélem jól vagytok!!

Virág!Neked is sikerülni fog!Én drukkolok!!!!!!

TIMI??????????????????????????????????
MARIKA???????????????????????????????
KRISZTI???????????????????????????????

Velem annyi van,hogy az utálatos főnököm leszámol!!!Jipi-jipi-jéé!
Meg a szoba amit festettünk és cseréltük a padlót készen van!Hála az égnek.Illetve a párom még szeretne változtatni 1-2 dolgot de mondtam neki,hogy engem ez a kis felújítás alatt úgy kiidegelt,hogy felőlem csinál amit akar! :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ennyien írtatok :D

Encike
igen, az Irsait itt már szedik. Meg csak most veszik át, így muszáj is volt.
Jó szobafestést!

Tündérvirág
igen :D Anyu sokkal jobban van, egyre erősebb. De még hosszú idő a felépülés, de mi már ennek is nagoyn örülünk :)

Angie
mindegy hogy, de az a lényeg, hogy jön Dani! :)
Köszi :)

Szparanghen
gratulálok :D Hogy érzed magad? Terhességi tünetek?

Rena
de jó, hogy Te is előkerültél :D
Jó, hogy rendeződnek a munkahelyi gondok. Akkor most munkahelyet váltasz?

Nekem meg életemben először megjött 28 napra gyógyszer nélkül. Apró örömök az életben :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök én is , hogy mindenki itt volt egy kicsit! :D

Nekünk sajnos, megint nem sikerült! :( :cry:
De nem adjuk fel (pedig tegnap mikor megjött el bőgtem maga)!!
Majd legközelebb TALÁN!


Azért is vettem egy ovu tesztet, de még jobban elkeseredtem, és mostmár tudom miért nem jön össze, az ciklus hossza össze vissza.
Van mikor 17 nap van amikor 25 nap!
Ez lehet a gond, de már is hívom a dokimat!
:P


Tündérvirág
örülök, hogy kitartóak vagytok! Így is kell ezt csinálni :D
Majd írj, hogy a doki mit mondott!
Vendég
 


Szia,

a doki, közölte, hogy szeptember 1. után van az országban, külföldön van a drága! De jól is teszi, mi is szabin leszünk a jövő héten, 11 nap munka és rohanás nélkül el sem hiszem! :D


HALI CSAJOK :lol: :lol: :lol:

Nem vesztem el,csak egy kicsit sok a munkám,mert a héten egy esküvőre kell sütnöm :lol: :lol: :lol: Imádom csinálni :lol: :lol:
:lol: :lol: :lolEncike Nagyon-nagyon gratulálok a pici lánykádhoz

Puszi mindenkinek:Kriszti :lol:
Kép [/img]

Kép


Sziasztok!

Tündérvirág
akkor használjátok ki tartalmasan az időt ;) Hátha mire jön a doki, addigra ott lesz a pocidban a baba :D

Kriszta
jó, hogy Te is jöttél!
Kinga már milyen nagy! :shock: Igazi nőcinek néz ki, nem is másfél évesnek :shock: :D

Timi nagyon eltűntél!
Vendég
 


sziasztok!

Igyekszem én is beköszönni legalább, de sokszor csak olvasok :oops: :oops: :oops: , mert hulla vagyok!
Nálam visszatért a kezdeti álomkór, most is alig várom, hogy menjünk aludni Benivel.

Rena, kérdésedre válaszolva, jobb az én szempontomból a császár, mert csak vissza kell gondolnom Benivel a szülőszobán meg sem tudtam mozdulni a vajúdás alatt ( 12 óra ), annyira fájt a derekam. Mint amikor becsípődik valakinek a dereka és sehova tovább. Akkor nem volt dokim, csak húzták-halasztották a műtétet, Beni sem tudott befordulni a szülőcsatornába és végül már az utolsó előtti percben döntöttek a császár mellett. Sietni is kellett + nem egyszerű a gerinc közelbe érzéstelenítést beadni 2 percenkénti fájások közepette, amik 1 percig tartanak és akkor ne mozduljak, homorítsak.
Mégegyszer nem kockáztatok inkább.

Kriszta, nagyon cuki a kisasszony! Gondolom ő volt a segítség! :wink:

Virág nagyon jó és eredményes pihenést!

Szparanghen olyan édes a kis maszat, szépen látszik!

Pussz mindenkinek és gyertek!

Timi légyszi írj egy sort legalább, hogy jól vagy!!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
gratulálok a 30. héthez :D
Vendég
 


Sziasztok!
Velem még semmi. Most készülünk az iskolára, megkezdődik a Bencének a suli, már nagyon várja.
Az én dokim most állízólag 2 hónapig betegállományba lesz, máshova nem tudok nagyon menni, illetve nincs olyan doki, akihez mennék, úgyhogy ismét várakozás.

Kitty
Anyukád hogy van?

 
 


semmi terhessegi tunetem nincs, neha sokat pisilek, ennyi. 3 nap delelott rosszul voltam egy kicsit, de ez meg juliusban volt. sose hanytam vagy ilyesmi:P es nem birok, nagyon nem birok. egyfeszt aludnak. a hatam es a derekam nagyon fajnak. ja es NEM jonas baba, felidoben fogant, amikor nem is hittem volna h megfogan.

Kép


ja es meg valami:) latszik a hasam:P

Kép


Sziasztok!

Megint itt, vissza kellett jönnöm a szabiról dolgozni!
Tök jó!
Én most ovu tesztelek,de egyenlőre az sem akar semmit sem mutatni! :x :x

Többiek?


Timi, de jó, hogy jöttél! Gyere sűrűbben!

Szparanghen, miért nem is hitted volna, hogy félidőben megfogan? Akkor szoktak! :?: :?: :?:
Egyébként nekem is látszott már olyan hamar a hasamon. :wink:

Kitti, köszi a gratulációt, de úgy érzem magam, mintha már jóval előrébb tartanék.

Virág, rázódj vissza a szabi után, bár most nézem, azt írtad tök jó, hogy dolgozol. :?: :?: :?:

Fotó a nagy hasamról:

Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Timi :D
De jó, hogy írtál! Már hiányoztál ám ;) Tessék ezentúl sűrűbben jönni, még ha dokihoz most nem is mész!
Anyukám, köszönöm, jól van, már főzöcskézik (na nem minden nap), egyre többet tud fent lenni, kevésbé fáradékony. Majd 9-én megy kontrollra, meg akkor lesz vérvétel is.

Szparanghen
poci képet kapunk? ;)

Virág!
Kitartást!

Angie
micsoda poci :shock: Kíváncsi vagyok, mekkora lesz a végére!
Vendég
 


Sziasztok!

Angie nagyon szép fotók, nagy baba lesz! Mint már írtam én ovu tesztelek teszteltem most, de az eredmény elméletileg akkor pozitív ha a control mező vonalához hasonló vagy erősebb vonal jelenik meg a teszt mezőben. Gondolhatjátok, nekem a teszt mezőben alig jelent meg valami, nemhogy olyan, vagy erősebb mint a control mezőben. Úgyhogy lemaradtunk szerintem most is, de már most feladom, pedig nem ér, de ez van majd ha akar akkor jön!


Szijjjasztok :!:

Ki tudja valaki számolni, hogy nekem mikor van a Jónás napom?
Van akinek bejött?

Tündérvirág! én most rendeltem ovu tesztet,kíváncsi leszek még nem csináltam sosem. Ti mennyi ideje próbálkoztok a babával?
Vendég
 


Bocsi a zavarásért!Talán már nem is emlékeztek rám!! :? Timejkát ismerem,meg Renát!Csajok,hogy vagytok???Rólam csak annyit,hogy 3.hónapja rajta vagyunk a "témán",remélem ezúttal sikerülni fog!!Ádám fiam a 3.hónapban jött össze,hátha a tesója is....... ! :wink:

Kép
 
 


Sziasztok!
Mia én nem próbáltam Jónás napot számolni, ovu teszt nekem nem jött be de az nem azt jelenti, hogy másnak sem jön be!

Többiek???


Sziasztok!

Ovu tesztet sose próbáltam, b.nőm igen, de neki nem jött be. Meg a mikroszkó se.

Jónás napot anno még egy honlapon számoltam, amit Rena adott meg. Sajnos már nincs meg, meg asszem nem is működik.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt jártam, de sehol senki!


Sziasztok!
Voltunk 4D uh-on. Nagyon jó volt újra így látni.
igen csak meglepődtünk, mert a gép szerint a méretei alapján 34 hetesnek felel meg. ilyenkor kb. 1500 gr, ő 2200gr. :lol:
Minden oké vele, teszek képeket

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Tündérvirág!
Én azért nem jöttem, mert enyém volt az uccsó hsz, magammal meg azért nem akarok beszélgetni :roll:

Angie
nagyon édes Danika! :D A 2. képen olyan, mintha kuncogna valamin :lol: Egyértelmű, hogy fiúcska :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok ám!

Kitty!Igen munkahelyet váltok már jövőhéten.Nagyon izgulok!
De jó,hogy 28 napra jött meg neked remélem így is marad!Örülök,hogy anyukád már főzöcskézik is!

Timi!De jó,hogy vére jelentkeztél!Hogy tetszik Bencének a suli?2 hónapig táppénzen lesz a doki,ez nem semmi.

Bea!De jó,hogy te is jelentkeztél,már régen hallottunk felőled!Remélem már kismami vagy!Jó lenne ebben a fórumban is pozi tesztet látni,úgyhogy hajrá!!

Kriszti!Kingus nagyon szép,már kész hölgyike!Még mindig sok munkád van?

Szparanghen!Örülök,hogy jól viseled a kismamiságot és tök jó,hogy már van pocid!

Angi!Nagyon szép nagy pocid van!Danika nagyon édes a 4D-s képeken,tisztán látszik,hogy ő kiskukis!Nem szégyenlős a drága!Remélem jól vagytok!

Virág!Sajnálom,hogy augusztusban megjött!De remélem szeptemberben már nem jön meg!!

Mia!Üdv. közöttünk!Sajnos a Lunariumos oldalon már valamiért nem lehet kiszámolni a jónás napokat így sajna nem tudok segíteni.

Kép
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a hétvége?
Mi horgászni voltunk, és sütögettünk, jó volt nagyon!


Sziasztok!

Rena
jó, hogy jöttél!
Drukk az új munkahelyhez! Ez milyen meló? Irodai? Helyben van?
Én is remélem, hogy most már rendeződik a ciklusom :)

Virág
mi kertészkedtünk, ültettünk sövényt, meg az (egyik) előkertet csináltuk, csak kevés lett a kavics, így még nincs kész :(

Ma meg dolgoztam, aztán főztem, most meg hulla vagyok :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Virág!Jó lehetett a hétvégétek!Nekünk semmi különös programunk nem volt inkább csak pihentünk.

Kitty!Köszönöm,hogy drukkolsz! :D Helyben leszek és egészségügyben fogok tovább tevékenykedni,remélem menni fog.Hát akkor ma húzós napod lehetett,pihenj sokat!

Kép
 
 


Sziasztok!

Kitty! Az tök jó, mi is most kezdjük, tavaly építkeztünk, sé még van mit scinálni odakinn, lassan halad, mert az én kicsi férjem egyszer és jól szeretné megcsinálni, ezért a fű alá vízimértékkel készíti elő a talajt! :lol: :D

Rena!Minden elismerésem a tiéd! Az egészségügy az nem egyszerű munkahely!


Sziasztok!

Rena
Biztos menni fog, miért ne menne? :D Egészségügyön belül milyen munkakörben leszel? És milyen osztályon?

Virág
az én párom is nagy gonddal készítette elő a helyet a fűnek :lol: De azért nem vízimértékkel :lol: De tavasszal az udvar másik része is be lesz füvesítve ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Küldök privit!

Kép
 
 


Rena milyen új munkahelyed van? Lesz?

Bencének még tetszik a suli, sokat nem mesél, úgy kell belőle mindent kihúzni. Még nem tanulnak nagyon, inább csak előkészületek vannak az írásoshoz.

Kitty
Anyukádnak további javulást és jó egészséget kívánok

 
 


Timi
Jó, hogy jöttél :D
Köszi anyu nevében is!

Bencének kitartást a sulihoz, az jó, ha tetszik neki!
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Helyben tudtam elhelyezkedni az egészségügyben.Már dolgozom is,nagyon tetszik.De még sok tanulnivalóm van,remélem rövid időn belül teljesen beletanulok.
Remélem Bencének továbbra is tetszeni fog a suli.

Kép
 
 


Rena
Eddig nem eü-be dolgoztál, vagy igen? Tanulj csak :D Sulival még jóba van a Bence.

 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Rena
milyen a meló? Könnyen beilleszkedtél?

Timi
ti mikor mentek vissza a dokihoz?

Én ma szalma vagyok, párom csak késő este ér haza :( holnap meg szüretelünk...
Vendég
 


Angie
Nagyon édes a bébi. Nagyon jók ezek a mit tudom én hány D-s uh-k.

Kitty
Nem megek vissza dokihoz, csak ha babás vagyok. Ha meg nem, akkor elkezdek algát inni addig amíg nem lesz baba.

 
 


Sziazstok!

Ki merre? Mizu veletek? Én beíratkoztam iskolába, angolt tanulok intenzíven szombatonként!

Rena hogy tetszik a munka?


Sziasztok!

Timi
írnál erről az algáról, vagy honlapon nézted?

Virág
én dolgozok, eléggé elfáradok, mire ide jutnék...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron