Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megint senki sehol, lányok ilyen elfoglalt mindenki?
Kitty?
Mizu? Megvolt a műtét? Minden rendben?


Szia!

Nagyon szépen köszönjök a drukkolást!

Sajnos most nagyon nehéz időszakon megyünk át mindannyian, de bízunk, és Anyu nagoyn erős! Kérlek gondoljatok ránk sokat!

legközelebb remélem, jó hírekkel jövök!

Puszilok mindenkit!
Vendég
 


kitty, en sokat gondolok ratok, es szoritok! a lenyeg h ne veszitsetek el a remenyt es a poziyiv gondolkodast! es anyukad elott ne nagyon mutasd ki ha elkap az elkeseredettseg!
puszi nektek!

Kép

 
 

Bocsi az eltünésért, de tönkre ment a kölcsöngépünk, meghalt a winchester.

Kitty, gondoltam rátok és szorítok nagyon!


Szparanghen, nagyon gratulálok a babóhoz! :lol: :lol: :lol:

4D képet nem tudok feltenni, mert a formátuma nem jó: bitkép
Nem tudom hogy kell átkonvertálni, hátha tud valaki segíteni, vagy megkérem egy barátunkat, bár a távolból nem tudom hogy fogja elmagyarázni.

Pussz mindenkinek!

Timi, Rena gyertek!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


kinyitod a 4d kepet paint-ben, es elmented jpg ben. az alatt a sor alatt ahol irja h milyen neven mentsd el, ott van alatta a sor h milyen formatumban. a mereteit ha kell csokkentsd akkor ugyancsak a paint-ben megteheted, vagy egy kepjavito programban.

Kép


sZPARANGHEN köszi, ez könnyűnek hangzik, délután kipróbálom! :lol:

Addig is lefotóztam a monitort, így nem olyan jó, de látszik.

Kép PROFILKÉP

Kép KUKI ÉS ZACSI :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Igaza van szparanghennek, fő a pozitív gondolkodás!
Én az édesapámnak mindig azt mondtam, minden perc egy küzdelem, ő nagyon beteg volt, de az utolsó percében is folytak a könnyei, de küzdött! ő még akkor is pozitívan állt a dolgokhoz. Sajnos ő már 2 éve nincs velem, ezért majd nem láthatja a pici babámat ha lesz, de azt gondolom, POZITÍVAN hogy mindig velem van.
Minden nap gyújtok neki gyertyát:http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/8421.kivalasztott
Úgyhogy minden rendben lesz, és nemsokára haza is mehet, majd meglátod!
Angie, hát nem a legjobbak a monitorképek, de azért látni rajta valakit! :D :lol:


Sziasztok!

Kitty!Sokat gondolok rátok és nagyon bízom benne,hogy minden rendben lesz anyukáddal!!!!!!

Szparanghen!Gratulálok!!!!!!Jónás baba lett?

Angi!Nagyon édes a kisbabád!Remélem jól vagytok!!

Timi???????????????????????????
Kriszti?????????????????????????
Marcsi?????????????????????????

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:54-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Örülök,hogy anyukád javulgat és kevesebb gyógyszer kell neki!Remélem most már gyorsan felépül!Addig is tarts ki!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Rena
de jó, hogy írtál! Köszi!
Már nem is kell gyógyszer, csak fájd. csillapító, ma leveszik a lélegeztetőről, és beindult a megmaradt veséje is.

Te hogy vagy? Írjál magadról is!

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty ezek tök jó hírek,látod, a pozitív gondolkodás sokat segít! :D

Többiek?


Tündérvirág, szia! :D
Igen, az biztos, hogy nagyon sokat segít :wink:
Tegnap már kommunikálni is tudtunk, mert levették a lélegeztetőről, de amiatt egy csomó trutyi van még a torkán, és azt fel kell köhögnie. De az volt az első szava: haza akarok menni. Szóval van benne erő, kitartás, az orvos is ezt mondta :D
Vendég
 


szia kitty, szivbol orulok, csak igy tovabb, megy a drukk!
rolam: az ejjel indulunk a tengerre, 1100 km csinalunk 3 nap alatt, bejarjuk az egesz orszagot! 28-29 ediken jovok haza!
baba: tokmagocska petezsakja 10 mm! epp ma vagyunk 5 hetesek! latszik az ici pici embriocska is benne! tokeletesen van! szepen be van agyazodva a vastag vererekbe a mehben!mint egy kis tojaska, aminek 2 oldalan latszik valami feher potty! az egyik oldalon, azt mondta a doktor bacsi h az az embrio! a masik oldalon nem tom, lehet a mehlepeny? a lenyeg az h tokeletes terhesseg!
es nem, nem jonas baba!
puszi nektek!
sziasztok!

Kép


Vagyok lányok, csak nagyon-nagyon lusta! :cry: :cry: :cry:
állandóan fáradt vagyok és fáj mindenem. Ez a második terhesség most nehezebb sokkal!

Kitty, kitartást.
Szparanghen, nektek jó nyaralást, vigyázzatok a picurra!

Mindenkinek üdv.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Szparanghen
nagyon örülök, hogy minden rendben :D És nagyon jó pihenést kívánok, de nagyon vigyázz magatokra! Szerintem a másik a méhlepény lehet.
Köszi!

Angie
köszi! Pihenj sokat, csak legalább néha adj életjelet :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hatalmas nagy gratula a kismamiknak!!!!!!!!!!!!!!

Kivel mi újság????????????
Mi nagyon jól vagyunk,Kingusom rossz mint egy kisördög,úgyhogy zajlik az életünk. :lol: :lol: :lol:
Ígérem,hogy mindennap benézek!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek:Kriszti

Kép


Szia Kriszti!

Örülök, hogy írtál, már rég voltál!

Velünk nem sok minden, most anyuval foglalkozom, mivel kórházban van, de már holnap lekerül az intenzívről!

Többiek meg sajnos nagyon eltűntek :cry:
Vendég
 


Szia Kitty!!!!!

Édesanyádnak jobbulást kívánok,és kitartást mindanyiótoknak!!!!!

Többiek hol vagytok??????????????


Üdv:Kriszti

Kép


Kriszti
köszi!
Ti mikor kezditek a kistesó projektet?
Látom, pont a szent ünnepkor jöttetek össze :D
Vendég
 


Vagyok lányok!

Hú, ez a meleg! Őrület! Nincs légkondink, elővettük a ventillátort és basszus nem működik. Tavaly vettük. Szemét.

Kriszti, 17 hónapos kisördög... :-) Tudom milyen! :lol:

Kitty örülök, hogy anyud jobban van. Kitartás!

Timi, Rena és többiek tényleg hol vagytok?????????????

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
a meleg engem is kiakaszt, pedig nem is vagyok terhes (csak megjött) :?

Köszi, most beszéltünk Anyuval telefonon :D

Timi már ezer éve nem volt :cry:

Rena???
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!!!

Kitty!!!!

A kistesó projekt nálunk már be van fejezve,mert az első házasságomból van egy 15éves kicsi fiam,és egy 10éves kicsi lányom :lol: :lol: Én már nagycsaládos vagyok :lol: :lol:

angi28!!!
Hogy bírod ezt a nagy meleget :?: :?: :?:

Többiek merre vagytok :?: :?: :?:

Üdv:Kriszti

Kép


Kriszti
így már más :lol:

Én ma nagyon kivagyok a melegtől. Egész nap fájt a fejem, most egy kicsit jobb már, de még mindig nagyon melegem van :?
Vendég
 


ÚTÁLOM EZT A NAGY MELEGET :twisted: :twisted: :twisted:

Kép


Kriszti
én is, főleg hogy fáj a fejem két napja (lehet, a b.fogam) :?
Vendég
 


Egyet értek!
És nekem is fájt tegnap egész nap! :cry:
De van jó oldala is a melegnek: pillanatok alatt megszárad a kiteregetett ruha! :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Hétvégén egész jó idő volt, de már megint kezd meleg lenni :(
Vendég
 


Hali!
Isteni idő volt, olyan jó hüvös. Szerencsére minket elkerült a nagy vihar, csak egy kis frissítő zápor volt.
Kitty remélem anyud javul!

Rena, Timi gyertek már legalább egy mondat erejéig, hogy tudjuk jól vagytok! Légyszi!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is csak sazbin voltam a múlt héten, és nagyívben elkerültem minden elektronikát, mert már a fejem is fájt ha gépet látott a szemem. Ma az első munkanap.... elég nehezen telik. :( (haza akarok menni a múlt hét jobb volt otthon) :?
Kitty ez tök, jó, hogy már nem kell a lélegeztető gép, és ha le tudott szokni róla mindenféle beavatkozás nélkül aza legszuperebb!!

Többiek?? Ti is szabiztok?? :D :D


Angie
igen, a hűvös idő jó volt, de már kezd meleg lenni megint.
Anyu javul, már felül, eszik-iszik, szóval lassan, de erősödik :)

Tündérvirág
elhiszem, hogy rossz újra melózni :( Kitartást!
Vendég
 


Sziasztok!

Neharagudjatok,hogy ritkán jelentkezem!

Kitty!Remélem anyukád jobban van!!Te hogy bírod lelkileg?

Angi!Ti,hogy vagytok?Kis manócska jól érzi magát a pocakodban? :lol: Pihenj sokat!

Kriszti!De rég hallottam felőled!Örülök,hogy jól vagytok!Kingus biztosan nagyon édes és már jó nagy lehet.


Velem nincs semmi különös baba ügyben a helyzet változatlan.Most munkahelyet szeretnék váltani mert a mostani nagyon gáz,vagyis a főnököm teszi gázossá.Szorítsatok légyszi!

Timi!Merre vagy!
Marika meg teljesen felszívódott. :(

Kép
 
 


Rena
de jó, hogy írtál! Gyere gyakrabban most már!
Anyu jobban van, mindig egy picit :wink: Lelkileg nehéz, de az első két hét intenzív után most már egész jól vagyok. Főleg mióta tudunk telefonon is beszélni :)

Munkahelyhez megy a drukk! A mhelyi légkör, és főleg a főnök sokat nyom a latba!
Vendég
 


Szia Rena!
Jó hallani rólad, a munkaváltás nem könnyű, megy a drukk!

Dani jól van, mindig tudatja is velem, szétrugja a hasamat. :lol:
De ez így van jól! :lol:

Puszi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Megint megjött! :cry: :cry: :cry:
És most haragszom az egész világra!! :x :x :x


Angie
akkor nagyon aktív a kisfiad :lol:

Tündérvirág
mi a baj? :(
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Nagyon örülök,hogy anyukád jobban van.És,hogy te is jól vagy!Köszönöm a drukkot.

Angi!Örülök,hogy ti is jól vagytok!De jó érzés lehet mikor rugdal a babád. :lol: Remélem egyszer én is átélem ezt!Köszönöm a drukkot!

Virág!Sajnálom,hogy megjött!De ne keseredj el!Fel a fejjel!

Timi????????????????????????????????????????????

Kép
 
 


Szia Rena!

Nagyon helyes, hogy többször benézel :D

Anyu már sétált is tegnap, persze kicsi távon, meg támogattuk, de ez nagy haladás már :)

Timi nagyon eltűnt sajnos, már jó rég volt :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, hát az a baj, hogy megint nem lett baba. Lehet, hogy én aggodalmaskodom már túl a dolgot, reggelente hőmérő, mindenféle vitamin, már azt mondtam ma reggel, hogy én alkalmatlan vagyook még arra is, hogy megfoganjon bennem egy baba!

Na hát, csak ez a baj! :cry: :cry: :cry: :cry:


Tündérvirág, nem szabad így felfogni!
Most nem emlékszem pontosan, te ovuteszteltél????
Szerintem ez a legbiztosabb módszer, persze csak ha nincs vmi, ami akadályozza a teherbeesést.
Fel a fejjel, mert ha így kiborulsz, az is gátol! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Tündérvirág
fő a pozitív gondolkodás! Szerintem is nyugalomra van szükséged, ennyi az egész :) Sokat stresszelsz a baba témán, ki kéne kapcsolódnod, vmivel lefoglalnod magad, és akkor össze fog jönni ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nektek van igazatok, és sokat stresszelem rajta magam! Majd megpróbálom másfelé terelni a gondolatokat! :D :D :D


Tündérvirág
ez a beszéd! Meg ilyenkor nyáron ez nem is nehéz! Szóval hajrá :D
Vendég
 


Kitty! Köszi a biztatást, aranyos vagy, de tudod, könnyű ezt mondani alapon ma megígérem, hogy nem stresszelem magam, aztán ha megint odajutunk, akkor meg hajrá a stressz megint!


Kriszti!

Kingusnak sok boldog névnapot kívánok! :D Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kitty!De jó,hogy már olyan jól van anyukád,hogy sétálgat! :D

Virág!Nem is szabad stresszelni rajta.Tudom ezt a legkönnyebb mondani de hidd el átérzem a problémád mert mi már 5 éve várjuk,hogy megtörténjen a csoda és végre nekünk is legyen babánk!Fel a fejjel! :wink:

Kép
 
 


Kingus
Kép

Rena
de jó, hogy jöttél! Nem is tudtam, hogy 19 éves korod óta próbálkoztok. De egyszer eljön a Ti időtök is! :wink:

Tündérvirág
tudom, hogy könnyű írni, de azért próbáld meg! Hidd el, segíteni fog :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hááááát, megígérem, megpróbálom! Aztán majd meglátjuk! :D


Sziasztok lányok!!!!!!!!!!

A Kingus nevében nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat :lol: :lol: :lol:

A múltkor azt olvastam,hogy a legújabb tanulmányok szerint az a jó,ha valaki teherbe akar esni,akkor a lehető leggyakrabban kapja el a párját :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk bevált,és már másfél éves a Kingus :lol: :lol: :lol:

Holnap nyaralás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti

Kép


Sziasztok!

Sehol senki?? Mi van veletek? Nyaraltok? :D

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron