Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
"első gyermek után már a második tulajdonképpen el van döntve" erre kiváncsi lennék mire alapozzák.
Van valami más módszer amivel elöre lehet tudni, hogy milyen nemü lesz a második gyerekem és ezzel hasonlítják össze az állítást? ??????????
Másrészröl meg, amíg nem veszed meg a könyvet azt állítják másodikra is eldönthetö a gyerek neme, de a könyv már az ellenkezöjét írjaKép Jó üzletKép
Nem ismerem a Jónás módszert, de megyek inkább jósnöhöz Kép
Kriszta
Nyanya
 


hát igen, jósnő vagy jónás majdnem ugyanaz.én most nézem a peteéréstést és lazán figyelem a jónás féle naptárt.aztán majd meglátjuk mi lesz.szerintem érdekességből lehet kipróbálni ezt azt de nem szabad beleélni magunkat semmibe.
vannak nők akik görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy nekik csak ilyen vagy olyan nemű lesz a gyerekük és utána esetleg hatalmasat csalódnak, sőt időbe telik amíg feldolgozzák.én sok ilyet hallottam. nem mondom,hogy én fiú után nem vágyom egy kislányra de a fiúnak is ugyanúgy örölnék.ciao!
nyetus
 


Csajok! Mint fentebb irtam: 50% az esély, hogy olyan nemü lesz a Baba, amilyet akarunk.
1 josnö, vagy jos (nem marabou!!!) nekem is jol jönne, olyan jokat szoktak nekem mondani!!! Meg az asztrologusok is!!! Ha maga nem csinal semmit, akkor is sokra viszi, meg ilyesmiket... Ebböl egyenlöre nem latok semmit...Kép Nem csinalok semmit, de nem viszem sokra...KépKépKép
Vendég
 

 
 

Sziasztok !

Találtam néhány könyvet a www.alexandra.hu oldalon, ami a témával foglalkozik (van, amelyik segít kiszámítani a megfelelő időpontot is):

Gyógyító Hold
Hold-tudás
Holdvarázs

A net-en pedig találtam egy címet, ami segít kiszámítani a születésedkor érvényes holdfázist:

http://aa.usno.navy.mil/ (Data Services)

Remélem, lesz akinek segít !

Gamma
Gamma
 


Sziasztok!

A Jónás-módszert nagyon ajánlom én is mindenkinek, aki EGÉSZSÉGES. A módszer ugyanis annyit segít "csak", hogy megmondja, mikor a legtermékenyebb a petesejt. Ehhez azonban a nő szervezetének képesnek kell lennie a petetermelésre - enélkül sajnos nem megy a dolog Kép
Ezenkívül még szükséges az is, hogy a férfi spermája megfelelő mennyiségű és minőségű legyen, valamint a kiskatonák és a pete találkozását ne gátolja semmiféle elzáródás sem a nőben, sem a férfiben.
Ja és persze a méh hajlandó legyen befogadni a kis új életet - ehhez pedig megfelelő mennyiségű progeszteron szükséges.
Ha ezen feltételek közül valamelyik hiányzik, akkor ajánlatos ezt előbb orvossal kezeltetni, és csak utána számolgatnotok a születési holdfázisotokat. A Jónás-módszer sajnos nem állítja helyre sem a petevezeték-összenövést, sem a spermaképződés hiányát, sem a rosszul működő petefészket. De ha az orvos nem talál bennetek semmi bibit, és mégsem jön össze a babó, akkor nagyon érdemes Pánszky dokit felhívni, mert akkor szinte biztos, hogy az ő módszerével hamar kiderülnek a termékeny napjaitok.
A doktor úr weblapja:
http://www.web-hang.hu/dr.panszky/
Sok sikert mindenkinek
Arwena
 


Sziasztok lanyok!

Csak hogy en is valami jo hirrel jojjek ebbe a topicba. En is megszereztem ezt a Jonas tablazatot, es rogton az elsore osszejott, meg kell vallani!!!!!! Ma lett egy ketto csikos tesztem!!!!!! Az meg hogy fiu lesz-e vagy lany, tokmindegy, mert 2.5 eve varunk ra, ugyhogy ezek utan mindegy csak egeszseges legyen!!!!!

Ja, es a baratnomnek is rogton osszejott, ahogy megszerezte a tablazatot!!!! Viszont igaz, hogy csak akkor ha rendben van minden, tehat szervi akadalyok nincsenek. Persze uye sokan vannak akiknek semmi szervi bajuk nincs, de megse jon ossze. Nekik azt hiszem erdemes kiprobalni.

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!

Először is szívből gr...! Honnan lehet megszerezni a Jónás táblázatot? Mi 9. hónapja próbálkozunk, eddig eredménytelenül.

Henci
 
 


Henci!

En voltam egy josnonel, es ott kaptam meg tole. De magatol Panszky dokitol is meg lehet szerezni. Az en hozzazszolasom folott van egy lany aki leirta az elerhetoseget. Felhivhatod ot magat, a dokit is!

Sok szerencset!!!
Majd irjal ide vissza ha sikerult!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo
E-mailen nem tudod átküldeni a Jónás táblázatot?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


<font color="ff0000">Szia mindenkinek!
Most találtam egy weboldalon(www.agykontroll.hu) a Jónás -módszerről szóló könyvet,amit Dr.Jónás írt.Szerintem érdemes lehet belekukkantani,nekem még új a dolog,de megveszem!És elmesélem a véleményem!Üdv.mindenkinek!</font>
 
 


Kagylo/Bekane!

Sajnos azert nem tudom elkuldeni, mert ez az en szuletesi idopontomra van kiszamolva. En csak azt a 12 datumot tudom 2004-re amikor nekunk kell akciozni annak alapjan, hogy EN mikor, hany ora hany perckor szulettem. Ezt mindenkinek szemelyesen allitjak ki. Maskepp nem lehet.


dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo
A ciklusod melyik napjára esett?Annyira hihetetlen, hogy nekem pont a 30-31-ik napjaimra esik, amikor is általában tombol a mensesem. A lombikok miatt még nem volt alkalmam kipróbálni, de most májusban a megjelölt napokon voltunk együtt. Szerencsére nem esett egybe a mensivel, mert késett pár napot. Most úgy volt, hogy a 31-ik napon volt a nagy nap és a menzeszem a 36.-on jött meg. Akkor most mi van? A Pánszky féle "ciklus" 19. napján vagyok és a rendes ciklusom(menzesztől számított) 15.napján.
Lujza
 
 


Lujza!

Nekem most majusban a 13. napra esett, es hat bejott. Csak nem tartott sokaig az orom.
De visszaneztem ezt az evet, jan-aprilisig, es lattam, hogy az inszemek egyaltalan nem azokon a napokon voltak, amiket itt megadott a tablazat.
Szoval mondhatjuk, hogy eleve lehetetlen volt teherbe esnem. Most majusban gyonyoruen kijott a 13. napra, volt is 3 szep tuszom, meg is repedt ugye. Most nekem mar csak az a kerdes, hogy hogyan fog visszallni a mensim veteles utan. Vajon megint ugy, hogy a kovetkezo, mondjuk az augusztusi megint a 13. nap korulre fog esni? Hat erre nagyon kivancsi vagyok, ez rejtely.
Jo lenne, ha beallna, mert latszott hogy nekem mukodik.

Hogy neked a 31. napra jon ki, ez eleg erdekes. Nem tudom, hogy te mikor szedtel utoljara hormongyogyszert, meg utrot, mert latszott, hogy amikor en az inszemek alatt szedtem, utrot, duphastont, akkor az nagyon kitolta a mansimet, es total felborult az egesz! De aztan utana kb 2 honappal visszaallt, es a clostival mar 28 napra jott meg a mensim, amikor mar nem szedtem utrot.
Szerintem neked a lombik is nagyon bekavarhatott. Hany naposak a ciklusaid eredetileg? Neked a peteeresed teljesen rendben van? Mert nekem csak clostival van rendben! De azzal szep tuszoket tudok noveszteni.

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo
Nálam (nálunk, mert a páromnál is) minden rendben van. Hormonálisan is, és a peteéréssel sincs semmi gond. Az orvosok széttárják a karukat. Nincs magyarázat a sikertelenségre. Szép tüszők, szép petesejtek és semmi... A ciklusom 28-30 napos, egyedül a múlt hónapban, a sikertelen lombik utáni eslő ciklusban tolódott ki 36 napra. Már kezdtem reménykedni Kép. A Jónás naptár által megjelölt időpontok a ciklustól állítólag teljesen függetlenek (Pánszky dr mondta).
Lujza
 
 


Sziasztok!

Minthogy nagyon érdekelt ez a módszer ezért fel is hívtam Pánszky Gyulát.Az ár elég borsos 19 000 és 22 000 Ft között mozog. Azért több mint valószínű, hogy megpróbálom, nehogy ezen múljon! Kép

Lujza!
Nálatok csináltak immunológiai vizsgálatot? Most hallottam egy párról,akik 7 éve próbálkoztak és nem jött össze a baba,pedig minden rendben volt és van is velük.Volt lombik is, úgy tűnt minden rendben és 2 hónap után elvetélt a lány. Most derült ki ez az immunológiai összeférhetetlenség.Állítólag ezt lehet kezelni eredményesen.
Gondoltam leírom, hátha...

Terka
 
 


Terka
Azon nem voltunk még. Hol tudnak ilyen vizsgálatot végezni?
Lujza
 
 


Lujza!

Úgy tudom ez a Szabolcs utcai Meddőségi Központ, ahol ilyen vizsgálatot csinálnak.
Hívd ezt a számot és remélem tudnak segíteni a továbbiakban: 061 3504760

Terka
 
 


Lujza!

Neked a lombikhoz nem csinaltak ilyen immunologiai vizsgaltot????? Szerintem kellett!!!! Nekem csinaltak meg annakidejen az inszemek elott!!!! Kerdezd meg azert elobb! Ez olyan alapvizsgalat volt nalunk!

Terka!
Ha neked csak a tablazat kellene, akkor szerintem olcsobb lenne az en josnenimtol elkerni azt, mert o 6000 ft-ert meg josol is neked, na, jo ha nem vagy kivancsi a joslasra, akkor nem kell azt meghallgatni. Engem se nagyon erdekelt, de azert meghallgattam, es orultem, mert legalabb megmondta, hogy LESZ BABANK!!!!!
Na, ettol mar klasszul megnyugodtam!

Szoval ahogy gondolod. Ha szeretnel meg mast is kerdezni Panszkytol, akkor menjel oda, de a tablazatot magat olcsobban is meg lehet szerezni, mint Panszkytol. Persze, nem azert mintha szazalekot kapnek a josnenitol, nehogy azt hidd.... Nem ismerem, nekem is megadtak a szamat!!!!

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!Kép
Köszi, nagyon aranyos vagy!Persze én sem vagyok a saját pénzem ellenésége, szóval mindenképpen elmennék a jósnénihez ha lehet!KépNekem csak a táblázat kellene és egyébként is a Pánszky elég undok volt a telefonban.
Ha megadnád az elérhetőségét... Kép

Egyébként ezt az immunológiai vizsgálatot nem mindenhol végzik el a lombik előtt mert az általam említett párnál sem történt meg és van egy másik lombikos ismerősöm és neki sem csináltak. Neki szerencsére összejött a baba így is.
Furcsa, hogy mindenhol másképp csinálják a dolgokat meg egy kicsit kétségbeejtő is!

Ahogy az írásaidből kitűnik már sokkal jobb a kedved és ez nagyon jó! Jónás táblázatot tanulmányozd, nehogy lemeradjatok a legközelebbi lehetőségről! Kép)

Terka
 
 


Terka!

Mail megy.
Valoban jobban vagyok. Probalok nem ra gondolni, massal foglalkozni. Kov. alkalom most volt szombaton, de persze ezt most kihagytuk, utana meg jul 5, aug 3. Remelem valamelyik azert bejon megint!!!!!

Tenyleg furcsa, hogy pl. egy lombik elott nem csinalnak meg minden minden vizsgalatot!!!!!

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!

Köszi!Kép
Egészen biztosan be fog jönni, ehhez nem fér semmi kétség!Szép nyár lesz az idei! Kép

Terka
 
 


Szia Dodo!
Olvastam, hogy voltál egy jósnőnél, aki elkészítette neked a Pánszky féle táblázatot. El tudnád nekem is küldeni az elérhetőségét? Hátha könnyebben össze tudnánk hozni a segítségével mi is egy babát. Segítségedet előre is köszönöm!
Nikolett
 


Kedves Piglet!
2001. szeptemberi leveledben olvastam, hogy te ki tudod számitani a fogamzási napokat. Ha véletlenül erre jársz még ennyi év után és még mindig tudsz segiteni, kérlek szépen irjál nekem a hezsaie@freemail.hu cimre, mert sajnos az azonositodra nem tudtam rámenni.
Bárki, aki szintén tudna segiteni, nagyon várnám a jelentkezését. Le lehet valahonnan tölteni ezt a kiszámolós programot?
Előre is köszönöm.
Ciklon
 
 


Hahó!
Sajnos nincs itt senki, pedig nekem is segítségre lenne szükségem. Kinek van ilyen programja? Vagy hoygan lehet kiszámolni?
Mit ennek az elméletnek a lényege?
p.


Pitypalatty!

Dobj egy mailt, megadom a josneni telszamat, aki 6000 ft-ert megadja a Jonas tablaztot elore 3 evre, es meg josol is, tok normalis!

Ti egyebkent miota probalkoztok?

dodo32@freemail.hu

dodo

KépKép
Kép
 
 


Hát elég ronda dolog pénzt kérni a táblázatért, amikor ingyen is le lehet tölteni egy angol nyelvű honlapról. Elérhető a http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi oldalon.

Először ki kell választani:
Astrodienst special
Majd ebben az ablakban:
Please select the type of chart you want (legördülő sáv legaljáról kiválasztaniKép
Lunar phases fertility calendar

Most be kell állítani a személyes adataidat (születési hely, idő órával és perccel)
Megnyomni:
Click here to show the chart

Én is kipróbáltam magamon, meg a barátnőimnek is csináltam. nem túl bonyolult a dolog.
Próbáljátok ki!
Üdv, macskási.

Kép
Kép
 


sziasztok!

örülök, hogy tudom, mennyi lehetöség van a próbálkozások sikerességének elösegítésére!

nagyon aranyos töletek, hogy ilyen infokat megosztotok másokkal.

megnézem most ezt az angol lapot......

köszi nektek!
smaragd
 
 


Sziasztok!

Ha valaki tudja, hogy mi a fekete meg a sárga pötty rajta, az segítsen nekem lécccci.

Hajni

Kép

Kép
 
 


Szia Hajni!
A fekete pötty az újholdat, a sárga pötty pedig a teliholdat jelenti.

Éva
 
 


Kösz szépen. Ahogy így leírtad logikus, de magamtól soha nem jöttem volna rá Kép.

Hajni

Kép

Kép
 
 


Szia Macskasi!
Próbáltam letölteni a www. astro stb oldalt amit a múltkor megadtál de nem sikerült. Írd meg légyszi, hogy neked mikor sikerült! És hogyan? Köszönöm a segítségedet!
 
 


Szia Bjuli!
A Macskasi nem tudom mikor jár erre, de amit megadott az működik. Ha rákattintasz arra a webcímre, amit ő fentebb beírt, aztán végigmész azokon az utasításokon amiket felsorolt, akkor neked is fog sikerülni. Én most ellenőriztem.
Éva
 
 


Hahó!
Most járok erre:-))))
Ha valakinek nem sikerült, írjon nekem mail-t, mert azt tutti minden nap megnézem.
Juli! Mikor akadtál el? Írj: veresi72@axelero.hu
Ui: Mi is most próbálkozunk a módszerrel, majd a itt jelzem, hogy sikerrel jártunk-e :-)))

Kép
Kép
 


Kedves Eva és Macskási!
Köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdésemre. Azóta sem sikerült letölteni azt az oldalt a gépemről, de megoldódott a probléma, mert egy másik gépen sikerült. Épp 2 nappal korábban kellett volna megnéznem...
Sok sikert a próbálkozáshoz, írjatok, hogy bejött-e!
Juli
 
 


Sajnos én csak májustól próbálkozhatok, mert szedtem egy gyógyszert a bőrömre, és fél évig kell várni amíg teljesen felszívódik, különben bajt okozhat a babának. A bőrgyógyász sajnos ezt nem így mondta, különben bele sem kezdtem volna. Na mindegy! Előre a májusért!
 
 


Ciklon!

Milyen gyogyszert szedsz borodre, hogy ennyi ido, mig kiurul, vagy felszivodik? Es mire szeded?

dodo

KépKép
Kép
 
 


Az a neve, hogy Roaccutan. Ez pattanásos bőrre való kapszula. Sajnos így 30 fölött is ezzel küzdöttem. A bőrgyógyász azt mondta, hogy 1-2 hónap és nekikezdhetünk a baba projectnek. Mikor legközelebb mentem a nődokihoz szűrésre, akkor megemlítettem neki a dolgot. Kiderült, hogy még 3-4 hónap után is fogantak génhibás babák, így a tuti a fél év. Még szerencse, hogy rákérdeztem! Pattanásom mostmár nincs, de még babám sem. Remélem ami késik, nem múlik.
 
 


Ciklon
Nem próbálod meg a Dr. Hauschka nevű homeopátiás készítményt? Ez is pattanásos bőrre való, a sógornőmis ezzel keni az arcát és teljesen természetes, babaprojekt közben, szoptatás alatt is lehet használni.

Kipróbáltam a fent említett linket a Jónásnaptárat, de az 1976-os évet írja ki, mikor melyik hónapon vagyok termékeny Kép pedig akko rmég csak pár hónapos voltam Kép na, mndegy próbálkozom újra.

KépKép
KépKép
 


Sikerült végül!

KépKép
KépKép
 


Szia Gumicukor!

Köszi az infót, de sajnos már el kezdtem szedni a gyogyót mire a nődokinál rákérdeztem, ezért kell várnom májusig. A szerencse a szerencsétlenségben, hogy összesen 1 hónapig szedtem, és ezalatt eltüntette a pattanásaimat. A biztonság kedvéért azért felírtam azt is amit megadtál. Sosem lehet tudni.

Üdv: Éva
 
 


Sziasztok!

Macskásihoz Kép szólnék, ill. ahhoz, aki tudja a választ. Letöltöttem arról az angol lapról az adatokat, de nem tudom, hogy a függőleges vonal azt mutatja, hogy akkor fogan meg a baba, vagy azt, hogy akkor kell hozzá együttlenni!

Tudja valaki a választ???

Köszönöm előre is!

Fanni
 
 


Fanni
Én is eljutottam oda, hogy leszedjem a netről az adatokat, de én sem értem. A Macskásinak privát írtam az emil-es címére, és kértem, hogy segítsen, majd ha válaszolt, leírom Neked is, hogy mi mit jelent.Jó?

Alina
Vendég
 


Kedves Alina!

Köszönöm és várom Kép)

Fanni
 
 


Nagyon szívesen. Egyébként 6.-án írtam Neki. Remélem válaszol hamar.

A.Kép
Vendég
 


Alina,Fanni

En úgy tudom hogy a viszintes csík a termékeny napokat és a fuggoleges csík a termékeny napok végét jelenti. Szoval ezekben a napokban kell akciozni. Az ures kor a teliholdat és a teli kor az újholdat jelzi.
 
 


Kösziii!
Vendég
 


Kérlek segitsetek mert egy kukot se értek angolul (igy nem jött ösze )nem tudtam kitölteni a weboldalt az http://www.astro.com/cgi/ade.cgi elég béna vagyok hozá Kép
Vendég
 


Ja meg azt akarom kérdezni,hogy minden josnö tud ilyen (Jónás táblázatot) csinálni?Ha megadom az adataimat akor nem tud valamelyikötök csinálni? Ez elég hülyén hangzik ,de mindegy!Bocsika!Kép
Vendég
 


Szia!
Macskási január 17-én pontról pontra leírta a lépéseket, próbáld ki. Ha nem megy írd meg az adataidat, megpróbálom neked megcsinálni.

Éva
 
 


Szia,elég béna vagyok hozá,na meg azt se tudom hogy tényleg igaz ez az modszer?Megadod a mail.cimed?akor leirom az adataimata teljes név,mikor és hol születtem.,kell még valami?Vagy leirjam ide a topicba?nekem mindegy,majd ird meg hogy mi legyen
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: