Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti, Kinga!
Boldog Születésnapot!

 
 


Sziasztok Lányok!!!!!!!!


Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!!!!!!!!!!

Puszi:Kriszta,Kinga :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Sziasztok!

Jó nagy csend van itt!
Gondolom mindenki dolgozik,kivéve engem mert ma szabin voltam. :D Csináltam magamnak egy hosszú hétvégét.

Timi,Kitty!Van valami fejlemény nálatok?Voltatok orvosnál?

Ki mit tervez valentin napra?Mi szerintem nem megyünk sehová mert a férjem dolgozik. :( Ez az én szerencsém,mindegy majdcsak feltalálom magam. Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Rena
mit itthon leszünk ma, nem valentinozunk, mi minden nap szeretjük egymást :wink: sajnálom, hogy egyedül leszel.

Én is dolgozom, szerdán kezdtem, igaz, ez is fizikai munka, de legalább van vmi, és be is jelent, és nem min. bért fizet.
Így lehet, nekünk is csúszik a babaprojekt, hogy meglegyen az egy év munkaviszonyom.

További kellemes hétvégét!

Kép
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Kihal a fórumunk????
Mi újság veletek lányok??
Velem nincs semmi különös,csak dolgozom és dolgozom!

Kép
 
 


Rena
én is csak dolgozom, és dolgozom, ezen a héten éjszaka...
Azért igyekszek benézni ide is, de mivel nem ír senki, így magammal nem társalgok :roll:
Munka nem rossz, csak fárasztó, de már kezdek hozzászokni :wink:
Vendég
 


Kitty!Örülök,hogy jó a munkád!Nagyon nehéz munkát végzel?Szegénykém éjszakázol,az nagyon rossz,így még ki sem tudod pihenni magad rendesen.Babával,hogy álltok?

Kép
 
 


Rena
nem nehéz a munka maga, csak állni kell egész végig. De ez is kibírható.
Pihenni szerencsére tudok, mégha éjszakás vagyok is. Füldugó be, oszt jó'van :lol:
Babaprojekt most leállt, mivel ide bejelentenek, így megvárjuk az egy évet, hgoy kapjak majd Gyed-et. Meg addig rendberakjuk a házat, és utána jöhet a baba. A mensimet azért szeretném rendezni, szóval majd megyek dokihoz, ha továbbra sem akar megjönni, de a babaprojekt majd csak jan. körül indul újra (mivel terhesen itt nem lehet dolgozni).

Ti hogy álltok a babával? Munkahely jó?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én is be-be nézek, de mivel senki nem írt,így én sem írtam!
Kitty, örülük, hogy jó a munkád, és az is jó, ha tudsz pihenni,mert akkor a szervezeted fel tud készülni majd a kis "élősködő" befogadására.
Rena, hát a munka az engem sem kerül el, nagyon sokat dolgozom én is, és fáradok nagyon. Megkaptam már a páromtól, hogy igazából nem is akarok én gyereket, mert "FONTOSABB" a munkám!
Hát nálunk ez van, én dolgozom, ő meg mindig otthon van! Ilyen a jó munkahely ő megteheti, de engem pedig idegileg kikészít, hogy itt possadok 8 órán át az iroda rengetegben, ő meg otthon havajozik!

Szóval ennyi!
Többiek??


Szia Virág!
Örülök, hogy jöttél!
Már sajnos nem dolgozok, csak arra a pár hétre kellettem, amíg sok volt a munka :evil: Utálom az ilyet! És még hitegetik is az embert...
Milyen munkahelye van a párodnak, hogy otthon lehet egész nap? :shock:

Timi
megműtötték már Bencét?

Rena
te gondolom dolgozol :roll:

Angie
fiúk hogy vannak?

Kriszti???
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyos vagy Kitty, viszint kívánom így utólag, de mi nem tartunk ilyen napokat. Nem szeretjük ezeket a "kötelező" ajándékozásokat.
Többiek? Mindenki nagyon el van veszve!


Virág
mi se nőnapozunk, csak sztem aranyos ez a kép.
Tényleg eléggé elkoptunk innen :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Néha bekukkantok!
Remélem mindenki jól van!

Kitty!Sajnálom,hogy már nem dolgozol!Nincs valami más munkahely?
Nálam a helyzet változatlan,a munka jó a párom baba ügyben még mindig hajthatatlan,úgyhogy nálam semmi különös nincs.De elvagyok így,most ezerrel tornázok,hogy visszanyerjem a régi formám és talán a páromnak is jobban tetszem majd.Most is azt mondja,hogy jó vagyok neki így de én úgy érzem,hogy nem fog megártani ha rászoktatom magam a rendszeres mozgásra. :D

Kép
 
 


Ja a nőnapról nem írtam,mi sem visszük túlzásba az ajándékozást mert felesleges.Apósom hozott 1 szál virágot a párom pedig a kedvenc mogyorós mazsis csokimat hozta.De szerintem nem is kell több.

Kép
 
 


Rena
örülök, hogy jöttél!
Akkor is gyere, ha nem történik veled semmi különös :wink:
torna sose árt, legalább majd fitt kismama leszel :wink: A párodnak meg biztos így is tetszel :wink:
Nőnapra én csak páromtól kaptm egy cserepes pálmát, majd ha jó idő lesz, kitesszük a ház elé :)
Vendég
 


Sziasztok,

új vagyok a topicban, nem is tudtam még az egészet végigolvasni, valahol 2005-ben járok még :roll:
Azt szeretném kérdezni hogy hol tudom elkészíteni a Jónás naptáramat? Az Astro.com-on megcsináltam, de olyat szeretnék ami a rizikófaktorokat is jelzi.
Szerintetek ha nem tudom pontosan hogy mikor születtem, csak annyit hogy kb. 11:45 és 12:15 között, akkor van értelme Jónás szerint számolnom? Nekem van már két kisfiam, és nagyon vágyunk még egy kislányra, és sokaknak a Jónás szerint sikerült a vágyott nemű baba, ezért kezdtem el ebben a témában kutakodni...

Előre is köszi a segítséget!
 
 


Szia Roni!
Én még nagyon régen néztem Jónás naptárat, akkor Rena segített, de már sajnos nem tudom a honlap címét.
Sztem egy próbát megér, még ha nem is tudod pontosan a szül. időpontját. :wink:
Gratulálok a fiúkhoz!
Vendég
 


Szia Kitty,

Köszi! :D imádom is őket, de olyan jó lenne még egy kis szoknyás is a családba, nagyon szeretném az anya lánya kapcsolatot is megtapasztalni... :lol:

Ezekszerint Te is próbálkoztál a Jónás szerint teherbe esni?

Tudsz olyanokat akiknek sikerült a Jónás napon teherbe esni, esetleg a kívánt nemű babával?

Addig is olvasom előlről a topicot, hátha választ kapok a kérdéseimre...
 
 


Szia Roni!

Mi nem Jónás szerint próbálkozunk a babával, mivel nekem elég össze-vissza mensim van, így örülünk, ha majd egyszer vhogy összejön :?

Amióta én írok ebbe a topikba (egy éve), azóta nem tudok olyat, akinek így sikerült a kívánt nemű baba, de lehet, a régebbi hsz-ek közt találsz :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Még élek, csak most nem jöttem, mert nem volt kedvem, meg úgy néz ki, hogy vesekövem van és 1 hónapja ettől szenvedek, mire hétfőn kiderült, hogy ez a bajom.

Én nem foglalkozom azzal, hogy milyen nemű gyerekem legyen, nekem teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány. Ha még egy fiam lesz annak is nagyon fogok örülni. Persze ha már van két lány, vagy két fiú, akkor lehet, hogy én is vagynék egy másik nemű gyermekre.

Mindenki jól van?

Rena
Párod mgé hajthatatlan?

Kitty
Jól vagy?

 
 


Timi
jó, hogy jöttél, már azt hittem, kihalt a topik :(
Vesekövet sajnálom, páromnak is van :roll:
Bencét már megműtötték?

Én jól vagyok, melót keresek nem sok sikerrel, páromat felvették a Merci gyárba, szept.-ben félévre ki kell menni :(
Jövő héten megyek nődokihoz, aztán endokrinológushoz, mert már megint nem akar megjönni :?

Amióta jó idő van, kint tevékenykedek a kertben, jó már kint lenni a hosszú tél után, és még mozgok is közben :wink:

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!
Van néha egy kis szünet, de azért jövök én is!
Roni én sajna nem tudom hol lehet megcsináltatni a naptárat, annó én is az astro.com-on csináltam, szerintem mindent betartottam, nekem pont mensis napra esett a bizonyos nap, ami a naptárkészítő szerint nem téma, de nem estem teherbe.
Én már nem nagyon hiszek ebben a naptárban, bocs.

Mi jól vagyunk, egyre többet kint, Bencét be sem lehet rángatni.
Dani már nagyfiú, 5 hónapos. pont tegnap mértük: 7750 gr és 68 cm.
Bence ovis lesz ősszel, a napokban kell beiratni.
Zajlik az élet.

Kitty, biztos rossz lesz az a fél év! Azért fog jönni haza? De a munkahelye az jó!


Rena, miért írod, hogy TALÁN jobban tetszel majd a párodnak?
Úgy érzed már nem igazán tetszel neki? Biztos nem így van!
Remélem hamar megváltozik a véleménye és ő is akarni fogja a babát!

Timi jobbulást! Bencéd hogy van?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
tegnapra boldog hófordulót Daninak!
Havonta egy hosszú hétvégére jöhet haza, ezt nem tudom, mit takar (jún.-ban kezd, akkor tudunk többet).
De amúgy nagy szerencse ez a munkahely, sok irigyek is rá :wink:

Nekem sajnos nincs ilyen szerencsém, se babával, se munkahellyel. :(
Vendég
 


Kitty, lehetnek is irigyek, de akkor arra is legyenek, hogy nélkülöznötök kell egymást! De bízz benne, hogy gyorsan eltelik! :wink:

Mi is készülünk a kertet idén már berendezni kicsit!
Mert ugye építkeztünk eddig és ez kimaradt.
Úgy egész más lenne kimenni, meg úgy el tudnék képzelni szép kerti bútorokat....
Még a kerítést is meg kell csinálnunk, nem lesz olcsó kör, még úgy sem, hogy apa csinálja saját kezével.
Ne aggódj, jönni fog babó, ha úgy érzi itt az ideje!

Na, szép napsütéses napot!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
remélem, hamar eltelik, és utána jön a baba is. Most annyira nem bánom, hogy nincs, és nem is jön, mert egyedül azért nem akarok lenni terhesen :roll:

Mi még füvesíteni akarunk, meg a veteményest csinálni, a többi nagyjából kész. :wink: Meg még cserepes virágokat akarok az udvarra. És elkészül majd végre a kerti sütögetőnk is, már alig várom, hogy lehessen használni :P
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!!!!!!
Kép

Kép
 
 


Hol vagytok lányok?

Rena
hogy vagytok?

Timi?

Kriszti?

Angie?
Vendég
 


Hali Mindenki!
Vagyok!
Húsvét eltelt, szép volt, jó volt, voltunk a fiúkkal rokonoknál, Beni élvezte a locsolódást , de főleg a csokikat! :wink:
Csak rossz volt az idő.
Terveztünk egy kis sütögetést is délutánra, de nem lett belőle semmi.
Remélem jól vagytok!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
fiúkról rakhatnál képet, már biztos nagyok! Lassan Dani is féléves :shock:

Én még nem jutottam egyről a kettőre, ha megjön, megyek majd rá kétre hormonvizsgálatra, és ennyi.
Utána megint orvost keresek, mert ez is egy b..... f... :evil:
Vendég
 


Kitty
Én is csak balf... dokikkal találkozok, most nem is járok orvoshoz, mert tanakodom, hogy hogyan tovább.

 
 


Timi
és meg lehet kérdezni, hogy mi között tanakodsz?
Algát még használod?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Én sem vesztem ám el,csak lusta vagyok írni :oops:
A lányom olyan mint egy kisördög :lol: Beírattuk ovodába,úgyhogy februárban irány az ovi.Kaptak a gyerekek húsvétra egy törpe nyuszit,állandóan etetné teljesen mindegyhogy mivel,csak etetve legyen :lol: Kapásból mindjárt elsőnek adott a nyúlnak egy villát,hogy azzal egyen :lol: Kegyetlenül eleven a Kingusunk :lol: :lol:

Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép


Kriszta
Rendes lányod van, késsel, villával kell enni és a nyuszinak is. Aranyos lehetett. Gyerekem is nagyoneleven volt, állandóan ment, mozgott, meg se állt, nyomába kellett lenni mindig.

 
 


Sziasztok!

Kriszta
nagyon aranyos lehet Kingus :lol: Képet tehetnél róla :wink:
Vendég
 


Hali!
Mindenki leállt kicsit? Én is!
Én most szinte egy délelőtt sem vagyok itthon, úszás Benivel 2x, ovi előkészítő heti 1x, Járok injekciós kezelésre a derekammal.
Zajlik az élet.
Jó lenne már arra jönni, hogy valaki vagy mindenki babát vár!

Teszek képeket Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Angie
aranyosak a fiúk, jó nagyok már!
Derekadnak jobbulást!

Én május 3án megyek uh-ra meg vérvételre, nem, nem vagyok terhes, csak végre nagy veszekedések árán ki tudtam harcolni :roll: kicsit tartok tőle, nehogy olyat találjanak, ami nem egyszerűen kezelhető, vagy nem is kezelhető, de muszáj kivizsgáltatnom magam.
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Angi!Nagyon szépek és aranyosak a fiuk!Sajnálom,hogy gond van a derekaddal!Remélem hamar rendbe jössz!Tök jó lehet a babaúszás,én imádok vízben lenni,úgyhogy ha egyszer lesz gyerekem szívesen elviszem én is úszni.

Kitty!Ne izgulj biztosan minden rendben lesz az uh-n!Szorítok neked!Remélem te vagy Timi hamarosan pozitív tesztes képet raktok fel.Már olyan jó lenne ha a "mi" topicunkban is lenne pozitív tesztes kép.

Kriszti!Nagyon jó a vonalzód,Kingus már kész hölgy a képen,nagyon szép!Már ovi,hogy megy az idő.

Timi!Veled minden rendben van?

Én elvagyok mint a befőtt.Mostanában elég sokat járunk szórakozni amit nem is bánok,olyan jó kikapcsolódni.Baba ügyben még semmi változás nincs.Végre megyünk 3 napra pihenni már ez is ránk fér.Wellneselni megyünk ki sem jövök 3 napig a medencékből. :lol: Na jó max enni kijövök.
Pusszantok mindenkit!!!!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Timi
Kép

Rena
köszi a szurkolást, de sajnos van baj :(

Pco-m van :( Vérvétel eredmény két hét múlva lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Sajnálom! :( De biztosan tudnak neked segíteni.Elég sok lányról olvastam,hogy Pco-val is teherbe estek.Drukkolok,hogy ne keljen sokat várnod a babára!

Timi! Kép

Kép
 
 


Timi!

Utólagosan is boldog névnapot!!!!!
Fel a fejjel,tessék nem feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi:Kriszta

Kép


Sziasztok!

Rena
köszi, remélem, hamar rendeződik.
Jún.-ban megyek endokrinológushoz Szegedre (főorvoshoz). Addigra meglesz a hormoneredményem is.
Hogy vagy? Babatéma?

Kriszti
hogy vagytok?
Tehetnél képet Kingusról :wink:

Timi, Angie?
Vendég
 


Kitty, szia, köszi megvagyunk!
Sajnos (vagy nem sajnos) én nem igazán tudom mit jelent a PCO!
Hallottam már róla, de még sosem néztem utánna, valószínű, mert nem volt rá szükség.
azért nagyon remélem, hogy úgy van, ahogy Rena írja, ettől még teherbe eshetsz!
Férjecskéd még itthon van? Már elutazott?

Timi, én is Boldog Névnapot!
Hogy vagy?

Én egyre többet gondolok a 3. babára, jó lenne egy kislány is, de nem most. Kb. 4-5 év múlva. Meglátjuk!
Most nagyon élvezem a fiúkat.
Már Dani is nagy, folyton ölelgetik egymást, olyan édesek.
Daninak kijött az első fogacskája szerdán. :lol: :lol: :lol: :lol:
Előző este be is lázasodott kicsit.
Bence meg kész kis férfi. Rengeteget változott, elkezdte érdekelni az önállóság. Mindent szeretne egyedül megoldani. Például eddig nagyon el volt kényeztetve a nagyik által, mindig etették és meg sem akarta próbálni az egyedül evést, most meg mindig magában eszik.
sokat vagyunk kint, csavargunk!

Mindenkinek szép napokat!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
örülj neki, hogy nem tudod, mi a PCO :wink:
Ettől még lehetek terhes, csak kicsit várni kell rá.
Párom ebben a hónapban itthon van, jún. elején kezd a Mercinél német órákkal, utána megy ki Németországba.

Képet tehetnél a gyerekekről!
Ilyen jó időben én is inkább kint vagyok, ki kell használni!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Újként szeretnék segítséget kérni, a jónás naptárat már megcsináltam, de a rizikós naptárral egyszerűen nem boldogulok! Tudna ebben valaki segíteni, és esetleg elkészítené nekem, ha priviben elküldöm az adataimat? Nagyon megköszönném, mert indítanánk a második babaprojektet! Az első gyermek egy négy és fél éves kislány, most nagyon szeretnénk egy kisfiút! Remélem valaki tud segíteni.
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok csajok?

Orsi!Sajnos megszűnt a Lunariumos oldal ahol rizikót is lehetett számolni.Így én sajnos nem tudok segíteni.De sok sikert kívánok!

Kép
 
 


Szia Rena!

Azért köszi, legalább már ennyit tudok!
 
 


Orsi
én is csak azt tudtam, amit Rena írt :(
Sok sikert, jöhetsz ám máskor is!

Rena
megvagyok, állandóan a kertben vagyunk, vetünk, ültetünk...
Te?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket (kicsit elkéstem a megköszönéssel). Nem nagyon szoktam jönni, nem tudom miért. Velem minden rendben, baba ügyben még semmi, orvoshoz nem járok, a ciklusom még mindig zavaros, majd lesz valami.

Kitty
PCO-val is lehet babás valaki, de szerintem már találtál is olyan fórumot, ahol tudnak tanácsot adni meg segíteni.

Puszi mindenkinek

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: