Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
Nagyon szépek a fiúk. Bence akkor csak fekszik, alszik (bár amikor kicsi volt többet aludt amikor lázas volt). Én meg félek várni a lázcsillapítóval, mert múltkor felment majdnem 40 fokra a láza, de pillanatok alatt. Éjszaka is mértem, amíg aludt, lázas volt, de nem keltettem fel gyógyszer miatt. Feljebb nem ment hál"istennek. Ma megyünk doki nénihez.

 
 


Angie
nagyon szépek a fiaid! Dani szép kerek, mennyi kg?

Timi
jobbulást Bencének!
Vendég
 

 
 

Sziazstok!

Angie, nagyon édesek a fiúk.
Timi,gyógyuljatok meg hamara!
Kitty veled mizu?
Hozzám már megérkezett a mikulás! :( :cry:


Köszönöm szépen!
Igen, jól hízik: a kórházból haza 3170 el jöttünk, az 1 hónapos tanácsadáson 4430 gr. volt tegnap. :lol: :lol: :lol:
Elégedettek voltak vele, meg mi is! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Virág
sajnálom a pirit. Ahhoz megy, aki nem várja, én már mióta várom, de hozzám nem akar jönni. Nem küldenéd át?
Kezdek idegbajt kapni, más újság nincs. Anyu rosszul van már napok óta, holnap megyek hozzá, és ott is maradok, amíg nem lesz jobban (hányingere van, és szédül, mert baromi vérszegény).
Sógoromat elütötte tegnap egy autó, de csak megfigyelésen volt kórházban, ma ment érte a párom.

Angie
szépen hízik a kislegény! :wink:
Vendég
 


Kitty
Titeket valaki elátkozott? Ezt nem hiszem el. Anyukádnak jobbulást, meg a sógorodnak is. Én átküldöm a mikit szívesen. Mikor is mész dokihoz? Ez a sok stressz nem játszhat közre a mensidnél?

 
 


Sziasztok,

Kitty, nagyon sajnálom, egyen sok céklát anyukád ha szereti. Nekem segített, mert én is vérszegény vagyok! (voltam) mert mindig határérték vagyok.


Tündérvirág
Én szót fogadtam, elmentem ma a zöldségesébe, megláttam a céklát és megszerettem, vettem.

 
 


Hali

Timi aranyos vagy nem azért írtam, csak nekem mindig ezt mondták, így nekem a hűtőben mindig lapul 1-2 üveggel.
(De a vörösbor is 1 pohárral esténként azt mondják nagyon jó) :lol: :lol:

Őszintén megmondva kicsit megílyesztenek ezek a H1N1 hírek amik mostanában vannak!

Többiek?


Sziasztok!

Timi
néha már én is így gondolom, hogy elátkozott vki. Nem tudom, mikor megyek dokihoz, előtte úgyis felhívom, mert neki nincs magánban uh-ja, és ha lehet, nézzen meg úgyis.
Az idegeskedésnek lehet, hogy szerepe van...

Virág
köszi, már mindent kipróbáltunk: cékla, drága gyümölcslevek (áfonya, feketeribizli, stb), és mégis rosszabbodott a vérkép.
Tegnap kapott infúziót, holnap meg két egység vért.
Vendég
 


Kitty
Tudom, hogy minden összejött most neked, az anyukád is, de magadat ne hanyagold, kérj időpontot és menjél, mert ez nem játék.

Tündérvirág
Én az oltással úgy vagyok, hogy már gondolkozom magamon, hogy beoltatom magam, de még nem tudom. Nehéz így, hogy mindenfélét mondanak róla.

 
 


Sziasztok!

Kitty igazaa van Tiiminek, menj és nézezsd meg magad, mert ha Te lebetegedsz, akkor nem lesz ki segítsen anyukádnak! Hisz Te egy biztos támasz vagy neki!

Timi, én nem nagyon tudom eldönteni, beszéltem egy volt osztálytársammal, aki vegyészmérnöknek tanul, és ő mondta, hogy egy gyógyszer kikisérletezése, 3-4 év, ezt pedig 2-3 hónap alatt összedobták, kismamákon nem is tesztelték, úgyhogy nem tudom mit higgyek és mit ne!

Angie, Kriszta!?


Tündérvirág
Én egyik nap beoltatnám magam, a másik nap nem. Most, hogy látom a kismamákat, egyre jobban hajlok az igen felé. De sok olyan is van, akik beoltattták magukat és semmi bajuk nincs. Fene tudja.

 
 


Sziasztok!

hétfőn hívom a dokit, ha addig nem jön (márpedig nem sok esélyét látom, hogy megjön).
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok, csak kimerültem.
Mi beoltattuk magunkat apával, aztán Bencét is.
A gyerek orvos javasolta.
Mi úgy gondoljuk, muszáj tenni valamit, mert ha baj lenne, sosem bocsájtanánk meg magunknak, hogy tehettünk VOLNA valamit!

Boldog Mikulást utólag is Mindenkinek!

Kép Bence kacsintás, imádom

Kép Danika mosolyog, édes

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Tök aranyosak Angie a fiúk. Én a Bencén gondolkoztam, de most beteg volt meg krehácsol még és most nem merném beoltatni.

Kitty
dokit hívtad?

 
 


Sziasztok!

Angie
nagyon édesek a fiúk! Dani nagyon kis huncut, és nem is olyan kicsi!

Timi
ma megyek a dokihoz, megint gyógyszert akar felírni, no vizsgálattal :? Most olyan gyógyszert emlegetett, ami segíti a teherbeesést, kivi vagyok, mit ad.
Vendég
 


Kitty
Előbb nem kéne mensizni? Írd meg, hogy mi volt a dokinál.

 
 


Sziasztok!

Hát, a "kis" Mikulások nagyon édesek!
Kitty, mit mondott a doki?


Sziasztok!

Doki írt fel Norcolutot, amitől megjön, és utána Clostyt kell szedni. Kérdeztem, hogy ez nem okoz-e cisztákat (mert olvastam már sok helyen), de azt mondta, hogy az ritka :roll:
Vendég
 


Hali,

Kitty! meg sem vizsgált, csk felírta és ennyi?
Nem kellene váltanod dokit mostmár tényleg?


Virág
nem vizsgált meg, két hónapja volt rákszűrés, neki ennyi elég :shock: Gondolkoztam orvos váltáson, mert több topikban írták, hogy Clostyt nem lehetne csak úgy felírni :roll:
Vendég
 


Kitty!

Én nem nagyon gondolkodnék a Te helyedben, tuti váltanék!
Nekem is kellene mennem, de olyan nagy a hajtás a munkahelyen, meg szombaton suli, vasárnap örülök, hogy élek, nem tudom mikor siekrül eljutnom hozzá.


Kitty
Keress másik dokit. Egy vizsgálat kellett volna szerintem.

 
 


Sziasztok!

Gondolkodom az orvos váltáson, csak nincs olyan, akihez mennék. Más városban meg nem ismerek senkit, no meg karácsony előtt már úgyse megyek sehova. :roll:
Ma vettem be az utolsó adag norcolutot, nem tudom, mikor meg :roll:
Meg állandóan anyunál vagyok, amikor csak tudok, sajnos egyre rosszabbul van, muszáj mindig vkinek mellette lenni :cry:
Vendég
 


Kitty
Nagyon szorítok anyukádnak, hogy jobbal legyen. Most Neked így nagyon nem könnyű. Mi van anyukáddal? Gyógyszert szed valamit, hogy jobban legyen? Bocs ha hülyeségeket kérdezek.

 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:57-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, nagyon sajnálom anyukádat, tudom milyen érzés attól félni, hogy elveszíted, mert én már apukámat elveszítettem.
Amit tanácsolhatok, nem kell elfogadni, de amennyit időt csak tudsz töltsd vele, és ne gondolj arra, hogy mi lesz holnap!
Most csak a ma fontos! :?


Kitty
Egyetértek Tündérvirággal, bár nekem hál istennek nem volt ilyenbe részem. Annyira utálom az ilyet, még ha egy idegenről is van szó, hogy mi a francért nem tudnak segíteni a betegeken még akkor is ha súlyos a betegség. Ilyenkor mindig gondolkozom, hogy mit tudnék segíteni, milyen megoldás lehet, persze tudom, hogy semmit és semmi, de mégis mindig ez az első gondolatom. Nagyon drukkolok anyukádnak, hogy csoda történjen és felépüljön. (Lehet, hogy ez most bután hangzik, de tényleg drukkolok)

 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:58-kor.
Vendég
 


Baszus Kitty még a hideg is kirázott, ahogy olvastam. Nem tudok semmit mondani. Még mindig nagyon szorítok, hátha valami nagy csoda történik és valamelyest rendbe jön.

 
 


fix.b írta:A zöld napokat úgy tudod kiszámolni, hogy a mensi első napjához hozzáadsz 15-öt, majd +-6 nap, így kapsz 13 napot.


ez a ciklus 15. napja +/- 6 nap nem konkrétan a peteérés időszaka? :shock:
tehát ha a zöld napok a peteérés időszakát jelölik, és ha az ember a gyerek nemével tutira akar menni, és az átfedés nélküli piros napot választja, akkor azokon a napokon hogyan lehet teherbe esni, ha nincs is akkor már vagy még peteérés? :oops: :?:
 
 


SNINA: Egy nőnek egy hónapban többször is lehet peteérése. Jónás szerint akkor legtermékenyebb a nő, ha pont ugyanúgy áll a hold, mint születésekor. Ha fontos a baba neme, azért nem eshetnek egybe a piros és zöld napok, mert a zöld napokon lehet bármikor peteérésed, ezt nem lehet előre kiszámolni, viszont a piros napokat tudod előre, és ott a nemet csak akkor garantálja, ha az utolsó piros napon történik a fogamzás. Így már érted? Egyébként ha visszaolvasol, írtak többen is ebbe a topikba, akinek pl. mensi idejére esett a Jónás nap, és teherbe is esett akkor. Ha fontos a baba neme, és nincs időd kivárni, hogy mikor nem esnek egybe a piros és zöld napok, más módszerrel is próbálkozhattok. Erről is írtak korábban olyanok, akiknek bejött. Ha megírod, hogy kisfiút vagy kislányt szeretnétek, szívesen leírom, miket lehet "bevetni" a cél érdekében :)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:59-kor.
Vendég
 


Kitty!!

Őszinte részvétem :( :( :(
Nagyon sajnálom,és ha valamiben tudok segíteni,akkor keress meg nyugodtan.

Kriszti

Kép


Kitty!
Nagyon sajnálom!Őszinte részvétem!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
 
 


Kitty
Tegnap este gondoltam rátok, hogy mi van anyukáddal. Nagyon sajnálom, részvétem.

 
 


Sziasztok!

Hát nem is tudom mit írhatnék, Kitty! Fogadd őszinte részvétem, most nagyon nehéz, tudom, mert én elveszítettem az apukámat.
Okosak azt mondják, hogy majd az idő enyhíti, hülyeség és ne hidd el nekik. Ha szent beszédet akar tartani neked valaki, hogy hidd el jobb neki, meg ilyenek, hidd el jobb ha nem hallgatod végig, mert csak felidegesíted rajta magad. Na majd pont ők tudják, hogy mi lett volna jobb az anyukádnak! Ne foglalkozz velük, légy erős, mert nehéz lesz ez az időszak, egyet viszont ne felejts el, nem vagy egyedül a teherrel, ott a családod és rájuk számíthatsz, nem kell egyedül viselned ezt a terhet.Ha tudok bármiben is segíteni csak szólj!


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 12:00-kor.
Vendég
 


Kitty
Az biztos, hogy sehogy se jó. Annak viszont örülök, hogy végre megjött a bajod. Anyukád fentről vigyáz rád és küld valakit hamarosan.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

 
 


Sziasztok!

Kitty!Remélem jól vagy!Szerintem is küld majd valakit hozzád anyukád,nemsokára kismami leszel.Légy erős tudom ezt könnyű mondani de muszáj.Amikor apukám elment közülünk nagyon elhagytam magam,nagyon magam alatt voltam egyedül a párom vigasztalása nyugtatott meg.Nekem sokat segített ha jól kisírtam magam és a páromhoz bújta.

Kép
 
 


Mindenkinek:
Kép

Kép
 
 


Kitty , nagyon-nagyon együtt érzek veled, veletek!
biztos nem volt könnyű így a karácsony!
fogadd részvétem!
Sok erőt kívánok neked és úgy legyen, ahogy írtad, anyud küldeni fog egy kis babát maga helyett, én hiszek ebben!
Puszi

hozok majd képeket, meg jövök is ahogy tudok.
Csak most itthon van apa is, sokat vagyunk együtt.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Előre is:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Mindenkinek:
Kép

Kép
 
 


Kitty
Örülök, hogy jöttél.

Rena
Te jöhetnél gyakrabban. Mi van Veletek? Még mindig vigyázni kell? Párod még nem enged?

Mindenkinek Boldog Új Évet! Képet képzeljétek hozzá.

 
 


Sziasztok!

Timi!
Veled mi újság?Van valami fejlemény?
Nálunk a helyzet változatlan még mindig vigyázunk. :( Ez van sajnos nem tudok már mit csinálni bele kell törődnöm.

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Rena
Miért csinálja ezt a párod? Nálunk semmi. Januárba megyek mensbe, aztán ha nem találnak semmit, akkor megyek a Kaáliba.

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: