Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ki hol szilveszterezett?

Mi itthon voltunk, jött bátyám, meg barátok, ettünk, ittunk, beszélgettünk. Nem volt nagy durranás, de nekem jó volt így.

Angie
nagyon édesek a fiúk!

Rena
sajnálom, én sem értem párodat :(

Timi
drukkolok, hogy idén te is babás legyél! :wink:

Kriszti
hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Hogy vagy?
Mi a barátainkkal buliztunk nagyon jó volt,5 után kerültünk csak ágyba.A gyomrom kicsit kavarog de megéri a tegnapi buli miatt. :lol:

Timi!Már nem értem a páromat,egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni mert azt mondja,hogy jó lenne a gyerek de azért vigyázzunk nehogy összejöjjön.Azzal indokolja,hogy egyenlőre biztosítsam magam a munkahelyemen.Neked viszont ezerrel drukkolok,hogy a 2010-es év a te éved legyen és végre kismami legyél!!

Angi!Gyönyörűek a fiuk!!

Pusssz mindenkinek!

Kép
 
 


Kitty
Köszi. Azért kicsit tudtál szilveszterkor "kikapcsolni"?

Rena
Körülbelül olyan hülye a párod, mint az enyém. Bocsánat a csúnya szóért. Bár páromnak nem jut eszébe, hogy védekezzünk,e lvégre felesleges is. Ha meg a párod akar babát akkor nem kell védekezni.

 
 

 
 

Sziasztok!

Rena
köszi, jobban vagyok, testileg-lelkileg. Bár nagyon hiányzik Anyu, próbálom magam lefoglalni, meg most ugye teljesen belevetettük magunkat a babaprojektbe. Szerencsére az én párom komolyan veszi, és ő is nagyon szeretné, hogy mielőbb összejöjjön.
Sajnálom, hogy nálatok nem, de én sem értem, ha szeretné a párod is a babát, miért kell védekezni?

Timi
ki tudtam kapcsolni, jól elbeszélgettünk, mindenféléről. Igazából csak ilyen csendes, beszélgetős buli volt (semmi zene), de nekem így jó volt.
Meg akartam nézni a görbédet, de nem tudom megnyitni a linket.
Vendég
 


Kitty
Zene nélkül is el lehet lenni. Görbémet nem vezetem, úgyhogy persze, hogy nemtudod megnyitni.

 
 


Sziasztok!
BUÉK mindenkinek!

Olvasgattam amit írtatok, mivel régen jártam itt.
örülök, hogy mindenkinek jó telt a szilveszter, mi is otthonülősek voltunk.
Semmi extra!


Sziasztok!

Idén már nem is akartok írni :?: :(
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Mi újság van veled?Hogy vagy?
Írnék én csak velem semmi nem történik,nagyon uncsi most minden körülöttem.

Többiek????????????????????????????

Kép
 
 


Kitty
De, írunk még az idén. Hogy vagy?

Rena
Ne hagyd, hogy uncsi legyen minden.

Velem sincs még semmi. Minden a régi, szokásos. Gyerekem közölte ma reggel, hogy utálja az iskolát. Eddig még szerette. Biztos még álmos volt reggel, azért mondott ilyet.

 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok!

Rena
milyen a munkahely? Megszoktad már? Munkatársak, főnök milyen?
Próbáld magad lekötni vmivel, hogy ne legyen minden uncsi. Én pl olvasok állandóan, amióta nincs Anyu. Így legalább lekötöm a figyelmemet is.

Timi
aranyos az új avatarod!
A gyerekeknél elég gyakran változik, hogy szeretik-e az iskolát :lol:

Én jól vagyok, keresek munkát, csak nincs, gyúrunk a babára, nem tudom, hogy most összejött-e. Majd jövőhéten, vagy utána héten tesztelek (holnap lesz a 28. nap, de nálam nem lehet tudni, így nem tesztelek még).
Vendég
 


Kitty
Munkát találni nem könnyű. Izgatottan várom a híreket.

Többiek hol vagytok? Miért nem jöttök?

 
 


sziasztok!

Nálunk most csak gond és gond van.
Bence székrekedéssel küzd, őrülten szenvedett minden kakáláskor, ami már 3-4 naponta volt az utóbbi időben.
Folyamatosan kísérletezünk, más, rostosabb étrend, semmi csoki, széklet lazító.
Elértük azt hogy tegnap és ma is volt normál széklete.
Remélem így is marad, mert sokat sírtunk mindannyian vele együtt.
Danikával semmi gond, ő eszik alszik, éjjel alszik kb. 21 órától 4-5ig.
Most már apad a tejem, már fele-fele tápszer-tej.
Sajna.
Emiatt is kivagyok.
Tudom, sok anyának egyáltalán nincs teje, de én Bencével is depis lettem, amikor már nem volt. Annyira szeretném, de nem tehetek semmit.
Csak fejéssel nem lehet annyira szinten tartani a tej mennyiségét, ő meg nem szopik.

Röviden ennyi.
Mindenkinek ölelés, igyekszem én jönni, de hát Bence is nagyon sokat igényel engem is, apát is. Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
Basszus, én azt hittem, hogy Dani már több, mint 11 hetes. Szegénykém, öregítem. :oops: Bencének kb 3 naponta van kaki, bár nem fáj neki olyankor, de engem már idegesít, hogy ilyen ritkán van. Pedig már eszik rendesen, változatosan.

 
 


Sziasztok!
Jelentem én is megérkeztem!
Szabin voltam, kicsit a lakást rendezgettem, jól is esett egy kis pihi, és most rosszul, hogy vissza kellett jönni!

Angie, nagyon édes a picúrka!
Kitty, drukkolok, hátha most összejött!
(Nekem sem jött meg még, de én is várok a teszteléssel) :D


lanyok!!!! itt vagyok en is!!!

Kép


Sziasztok!

Kitty!Teszteltél már!Nagyon szorítok,hogy szép pozitív legyen!!
Köszi,jól elvagyok a munkahelyen,mindenki jó fej! :D az a baj,hogy hamar megunok mindent amibe belekezdek,olvasást meg mindent,jó neked,hogy így leköt az olvasás nekem ritka ha tetszik egy könyv.Most amikor utoljára beteg voltam az Alkonyat(film) utolsó két részét olvastam el könyv formájában,mert nem bírom ki azt mire elkészülnek filmben is. :lol:

Angi!Danika egyre csak szépül minden fotón amit felteszel folyton csak szebbnek látom!

Virág!Ha megvan a teszt eredménye írd ám meg!Drukkolok!

Szparanghen!Hogy megy az idő,hogy már 32 hetes vagy,mindjárt megszületik a babád.Jól vagytok?Tudjátok már,hogy mi lesz a neve?

Timi!Veled minden ok?

Kép
 
 


Kitty!A tesztes kérdésem után képzelj légyszi oda egy ?-et. :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

Háát,
nem kellett tesztelnem. A válasz egyértelmű! :( :cry:
Ez van, de majd lesz máshogy is! (ebben bízom már 8 hónapja!)
Kitty? Te teszteltél már?


Sziasztok!

Angie
kitartást, remélem, hamarosan javulnak a helyzetek!
Nagyon aranyosak vagytok a kisfiaddal!

Virág
sajnálom, hogy nem jött össze, de neked legalább megjön, ha már baba nincs...

Szparanghen
azta hogy megy az idő! :shock: Mindjárt szülsz! Tudjátok már hogy mi lesz? Neve van már?

Rena
örülök, hogy bevált a munkahely!
Nem tudsz eljárni valahova? Ha egyedül nem tudod lekötni magad, akkor érdemes lenne elmenni vhova, pl edzőterembe, táncra, vagy vmire.

Még nem teszteltem, korai lenne úgy, hoy nekem sose rendszeres a ciklusom. Nem érzek semmit, öt percenként wc-re járok, de lehet, csak hétvégén felfáztam. :?
Vendég
 


sziasztok! tegnap voltunk az orvosnal, kislany lesz eddig ugy van :D :D , a masodik neve Maria, az elsot meg nem tudjuk, de majd lesz az is. majdnem 2 kg, viszonylag jol van, csak nem fer odabent, mert nem tagul a mehem, ezert ultem korhazban egy csomot, es egyfeszt pihenni kellene, de ez nalam nem megy, mert orokmozgo hiperaktiv vagyok! de probalom "leloni" magam. szombaton vagy vasarnap apaval tescozunk, itt a vamtol nem messze asszem szalkan, tudtok ajanlani onnan valamit a babanak? nedves torlokendo meg ilyesmi? ha tudtok, elore is koszi. a regi babas anyukak miert nem jonnek mar? regebben olyan nagy volt itt a nyuzsges !!!
puszi mindenkinek!

Kép


Köszi a dícséreteket!
Bence baja úgy néz ki, megoldódik.
Doki szerint minden reggel kaphatja a Leavolac székletlazítót, huzamosabb ideig is, és ezzel nem szenved.
Így is 2 naponta van, de az nem baj. :lol:
Danival semmi probléma.
Én viszont depis vagyok, mert nem bírom megemészteni, hogy napról-napra kevesebb a tejem. :cry: :cry: :cry:
Tudom, hogy csak fejéssel, örüljek, hogy eddig is volt, de őrült rossz érzés. Bencénél is ez volt, ő sem akart szopizni, csak 20 ml-eket, muszáj volt fejni és 6 hét után vége lett.
Dani 3 hónapos és már csak 1-2szer kap anyatejet.
Ez van.

Kitty, szorítok!
Virág, sajnálom! De ne add fel!!!!!!!!!!!!!!
Szparanghen, aztaaaa, már mindjárt szülsz!
hogy vagy? Fiú? Lány? Bocs, ha írtad régebben, most nem ugrik be! :oops:
Timi, nem baj, ennyi idősen még nem sértődik meg az öregítésen szerintem! :lol:
Végezetül a 2 szerelmemről teszek képet (bocs apa, téged is szeretlek)

Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Szparanghen
Én azt hittem, hogy már meg is szültél. Babának akartok vásárolni? Még nem történt meg? :evil: Ejnye!

Kitty
Neked még semmi?

Rena
Fuss egy kört, hogy lekösd magad.

Velem semmi nincsen.

 
 


Sziasztok!

Szparanghen
jó vásárlást, én nem vagyok ismerős arrafelé.

Angie
aranyosak a fiaid!
Ne depizz, az sokat árt még annak a kevés tejnek is. Vmi homeos bogyót nem próbáltál?

Timi
még semmi...
Vendég
 


Kitty
Légyszí ne csigázz, minden nap írjál, hogy mi van. Tesztelsz?

 
 


Timi
aranyos vagy :D Még nem teszteltem, majd talán hétfőn tudok venni tesztet (akkor megyek be a városba, itt a faluban nem veszek, mert félórán belül az egész falu tudná).
Az állandó pisilés megvan még, másik topikban írták, hogy ez jó jel. Hát remélem :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!
Ez tényleg jó jel!Nagyon drukkolok érted.Ha megcsináltad a tesztet írj,ne csigázz minket?

Kép
 
 


Sziasztok!

Kitty?
Na, mizu? Eredmény?


Kitty

Mi a fene van?

 
 


Rena, Virág, Timi
köszi a szurkolást, de negatív lett :(
Vendég
 


Kitty
Ez nem jó hír, azt hittem, hogy pozitiv hirekre jövök. És most hányadik napon vagy? Sokadik?

 
 


Sziasztok!

Kitty!Sajnálom,hogy negatív lett! :(
De mi van ha csak a teszt nem mutatja ki?Mert az unokatestvéremnek csak akkor mutatta ki a teszt a babát amikor már 12 hetes kismami volt.Jó lenne ha nálad is így lenne.

Kép
 
 


Sziasztok!

Kitty! Sorry, de ne add fel, és szerintem mostmár ideje dokit váltanod, hogy elküldjön végre valaki normális vizsgálatokra, és meg tudják mondani, hogy miért áll fenn ez a helyzet!

Többiek? Mi van veletek?


Sziasztok!

Timi
41. napon vagyok, tehát még az sem lehet, hogy túl korán teszteltem.

Rena
köszi, aranyos vagy, de nem vagyok terhes, ennyi idő után már vmi tünetnek is kellene lenni, meg ki is mutatná a teszt.

Virág
Köszi.

Most jelentkeztem be egy másik dokihoz, hétfőn megyek hozzá. Amúgy mamától örököltem ezt a bajt, neki is ugyanez volt, mindig csak gyógyszerrel jött meg rendesen. És mégis lett két gyereke :wink:
Vendég
 


Kitty
Neked is lez gyermeked, vagy lesznek gyermekeid. Ideje, hogy orvost válts.

Március végén Beninek mandula műtét. Nagyon félek!

 
 


Timi
bízom ebben az új orvosban, sokan dicsérik, hogy alapos, meg már idős is, nem ez lesz az első ilyen esete.

Ne félj, mert megérzi Beni is, és az nem jó. Hamar túl lesztek rajta, ez már rutinműtét manapság. Nyugi!
Vendég
 


HALI LÁNYOK!!!!!!!!!!!

Utólagosan is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!!!

Elnézést kérek,hogy csak ritkán jövök,de sajnos nem mindig tudok jönni,mert sok a munkám,ráadásul még valamibe belevágtam,és alig van időm magamra!

Ahogy tudok,azért jelentkezem ám!

Egyébként mi édes-kettesben szilvesztereztünk apukával :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek:Kriszti

Kép


Kitty, sajnálom a negatív tesztet, eléggé kiborító egy ilyen csúnyaság.
De majd most!!!! Az új doki segít!!!
Timi, ne aggódj, biztos rendben lesz, bár magamat ismerve tuti én is aggódnék. Bent kell maradni ezzel kórházban valamennyit?
Remélem nem!
Kriszta, szia, jó, hogy beugrottál!
Rena, remélem te is jól vagy!
Szparanghen? Jól vagy? Bírod?

Én: Most nagy fogyókúrában vagyok.
Diétás étrendet követek, elég jó, mert nem vagyok eszméletlenül éhes.
Ha nem tetszik a vacsora, akkor keverem Norbi update1-el.
Mellette járok gyógytornára heti 2x, vízben torna heti 2x ( a derékfájás miatt ) hasizom gyakorlatok.
6 hét, 6 kg fogyást ígér.
Nekem 2 nap után már volt 1,5 kg fogyás. De gondolom ez később majd stagnál.
Remélem használ, mert nyárra csini akarok lenni.
Ezért is tudok kevesebbet jönni. De igyekszem!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Kriszti
nem baj ha ritkán jössz, csak gyere :wink:

Angie
te már nem szoptatsz, hgoy fogyózol?

Tegnap megjártam a dokit, okosabb viszont nem lettem. Csak kézzel vizsgált meg, írt fel egy új gyógyszert, amitől majd megjön (Provera, ismeri vki?). Ha legközelebb sem jön meg 42 napon belül, akkor alaposabban kivizsgál :roll:
Vendég
 


Kitty, péntekig fejtem mint a güzü 3 óránként (mivel ugye szopni, csak keveset tudott kiszopizni, egyszerre 20 ml-t), de csak 30ml jött egy 24 óra alatt.Ez nagyon kevés, én meg csak emésztettem magam, úgyhogy a védőnő is azt mondta, hagyjam, mert nem valószínű, hogy visszajön a tej, mert csak fejéssel nem lehet fenntartani olyan sokáig.
Fájó szívvel, de abbahagytam.
Igazából már csak kínoztam a lelkem, mert nagyon megviselt, hogy képtelen vagyok több tejet termelni.
most vígasztalás képpen fogyózok szombat óta.
Ennyi
Remélem beválik az új gyógyszer

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
az is jó már, hogy eddig tudtad szoptatni Danit. :wink:
Fogyihoz kitartást, és persze eredményességet! :wink:
Vendég
 


Angie
Jó fogyást!

1 éjszakát kell bent lenni a kórházba, de bent leszek a Bencével én is. Aztán 1 hét betegállomány.

Kitty
Miért nem bírt uh-t csinálni a doktor bácsi? Nem értem. Provera az valami ilyesmire jó, hogy meghozza a mensit.

 
 


köszönöm.
Timi akkor könnyebb lesz neki kibírni, ha te is ott leszel végig.
Ehet sok fagyit! :lol:
Még így van? Régen legalább is azt ették a mandula kivétel után.

Hoztam nektek képeket:

Kép Danika 3 hónapos

Kép Bicajozás a házban

Kép Ketten

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Timi
igen, a Provera mensi meghozó gyógyszer, de többet én sem tudok.
Nem tudom, miért nem csinált legalább egy uh-t, pedig mondtam neki, hogy azért jöttem, mert az előző doki csak gyógyszereket írt fel vizsgálat nélkül. De nem nagyon hatotta meg... :roll:

Angie
nagyon szépek a fiúk! Dani nagyon nagy már :lol:
Az utolsó kép tök vicces, hogy a pici nem cumizik, a nagy meg igen :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Kriszti!BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!! Kép

Kép
 
 


Rena!!!!!!!!!!


Nagyon szépen köszönöm!

Kép


Kriszti
kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog születésnapot!

Kép
Vendég
 


Kitty!!!!!!!!!

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép


Én is csatlakozok hozzátok és

Krisztának NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!!!!!!!!!!

hát, igen! Dani kevesebbet cumizik!
Szeret ő is, de sokszor kiesik a szájából.
Ez így van már születése óta. :lol:
Bence, az nagy cumis! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Kingusnak is nagyon sok boldog születésnapot kívánok és nagyon jó egészséget!!!!!! Kép

Kép
 
 


Kingának:

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: