Új privát üzeneted érkezett!

Kitty
Üsd be a googleba hogy alga, vagy azt hogy wellstar és kihozza. Tapasztalokat is találsz. Holnap kezdem el szedni és most ebben nagyon bízok. Pontos neve: Green Gold Lunar (éjszakai) és a Solar (nappali). Van több termékük. És 12ezer forint, de én az expressz.hun találtam 4.000 illetve 6500 Ft-ért, sőt a teszveszen és a vaterán is árulnak olcsobban, csak a szavatossági idejét kell megnézni.

 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nem akarok okoskodni, de a barátnőm árulta az algákat, kipróbálta, fele dologra sem jó mint amire mondják, és vannak káros dolgai is!

Óvatosan használjátok, sok folyadékot és gyümölcsöt egyetek mellete, és akkor (talán) nem lesz baj!


Tündérvirág
Milyen káros dolgai vannak? Milyen algát árult a barátnőd?

 
 

 
 

Szia Timejka!

A wellstaros algát (Green Gold), van honlapjuk, regisztrálni lehetett, nem tudom most lehet-e még.
Meg kellett annó venni (mikor nekünk ajánlotta kb 100 000 Ft-os első 3 csomagot, amit ha nem kellett akkor tovább is adhattál)
Mindenféle jótékony hatásról beszélnek de ha étrendkiegészítésként használtad, a jótékony bacik nagy részét kipuszíttja a szervezetből, meg méreganyag eltávoltíó, de azt a hatást, amivel csábítják a vásárlásra az embereket, nem hozza. Amennyi jó tulajdonságot mondanak róla, annyi rosz tulajdonsága is van!
A barátnőm elmondása szerint, mert ő használta és árulta is a mikroalgákat!


Tündérvirág
Én más úton jutottam hozzá. Mivel csábítják az embereket a vásárlásra? Ha a méreganyagot eltávolítja az már jó. Baci lehet jótékony? :o De a barátnődnek volt valami baja tőle? Ha igen mi?

 
 


Szia

igen a bacik lehetnek jótékonyak is, és kellenek is a szervezetbe,( nem tudom tudod-e, de bennünk is ugyanúgy vannak férgek is mint az állatokban, csak ezek nekünk jótékonyak és kellenek, azt mondják az okosak).
A vásárlásra azzal csábítják, az embereket, hogy szép lesz a bőre tőle mert a mikroalga miután minden káros anygot eltávolít fiatalítja a bőrt, meg ilyen butaságok. a méreganyg eltávolítása tényleg jó, csak a jótékony bacikra kell vigyázni, a barátnőm csupán rosszul votl , és abba is kellett hagynia, mert a méregtelenítést előídézte, de kórosan kiszáradt az algáktól!


halihó!
Állandó betegeskedés van nálunk, egymásnak adjuk.
Egyébként nehéz már nagyon, állandóan fáj a derekam, néha elég már mindenből.
csak számolok vissza felé már! :lol:
Az algához én nem érteni.
Rena, mizu a munkával?
Pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


RENA BOLDOG NÉVNAPOT
Puszi mindenkinek:Kriszti

Kép


Sziasztok!

Kriszti!Köszönöm szépen!!!!!! :D

Remélem mindenki jól van!Puszi!

Kép
 
 


Rena
Boldog névnapot.

 
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot így utólag Rena!


Sziasztok!

Rena
utólag is:

Kép

Én jól vagyok, csak sokat dolgozok, meg anyósom kórházban, anyu eredményre vár. Én holnap megyek rákszűrésre, mert 4 hete késik, de a teszt negatív lett. Legalább megtudjuk, mi van.
Vendég
 


Kitty
Neked se egyszerű mostanában az életed. Anyunak, anyósnak jobbulást. Anyukádj ól van? Szorítok a rákszűrés eredményért, hogy jó legyen.

 
 


Timi
hát elegem is van már ebből a kórházasdiból. Elég sokat töltöttem idén ott...

Köszi a drukkot!

Anyu jól van, most várjuk a CT és a csont vizsgálat eredményét.

Te használod az algát? Eddigi tapasztalat?
Vendég
 


Kitty
Kb. 2 hete iszom esténként, igazából nem érzek semmit. Most ettől vagy nem ettől nem vagyok fáradékony, reggel is egyből fel tudok kelni, ami nálam nehezen ment.

 
 


Sziasztok!

Olyan pocsék nap van ma, ez az idő teljesen kikészít! :cry: Utálom az esőt, és tessék egész nap esik! :x

Miért nem süthet mindig a Nap! :lol:


Timi
na ilyen szer nekem se ártana néha :lol:

Virág
itt is trutyi idő van egész nap. :(

Voltam pénteken dokinál, kaptam gyógyszert, ami majd meghozza pirianyót (mivel magától nem méltóztatik meglátogatni). Eredmény kb jövő hét elejére várható.
Vendég
 


Tündérvirág
Itt van az ősz itt van újra. És még csak rosszabb lesz.


Kitty
Veled most mi is van? Miért nem jön meg? Mindenkit szivat a mensije?

Rena teljesen eltűnt. (Én beszélek, mi?)

 
 


Hali lányok!
Húúúú, nálunk tegnap nem ősz volt, hanem szinte tél.
Én imádom az őszt, amikor olyan kellemes, tiszta, hideg levegő van szél nélkül. De itt szélvihar volt rengeteg esővel. :cry:
Azt én sem értem miért szivat mindenkit piri.
Más esetben még örülne is neki az ember, ha nincs, de aki babát akar...

Én változatlanul egyben, de meggyógyultunk!
Most nem akarok szülni, mert Rota vírus járvány miatt le van zárva a szülészet, apát be sem engednék velem szülni, én abba belehalok!
pedig amúgy már nem bánnám, ha itt lenne.
Most reménykedünk, hogy hamarosan megszüntetik ezt a látogatási tilalmat, mert már szept. elejétől tart. :cry:

Puszi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Hali lányok!

Hát, pedig én azt gondoltam csak nekem okoz gondot piri,,,
Jövő héten megyek dokihoz, mondjon valamit, miért kerül el a gólya minket!!!( a szomszédunkban van 8 tehén, lehet azért!! :lol: :o :lol:)


Virág
Zavart el a teheneket. Sokan küzdünk hidd el.

 
 


Sziasztok!

Timi
nem tudom mi van velem, még nincs meg az eredmény.
Kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön, mert aug. óta nem volt meg. De még nem jött meg... (doki hét közepére mondta, hogy megjön).

Virág
sajnos elég sok nőnek van gondja a pirivel :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Hol vagytok? Mit csináltok a hosszú hétvégén?

Nekem vasárnap végre megjött, az eredmény pedig csont negatív :D
Vendég
 


Csajok, közeleg az idő, elment a nyákdugóm és éjjel 10 perceseim voltak.
De abbamaradt.
Most várunk és izgulunk!
Pussz mindenkinek, bocsi, most nem reagálok.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
drukk!
Nagyon izgi! Várjuk a fejleményeket! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Angie szorítunk! :D

Én voltam orvosnál, megint van egy 50 mm-es cystám, megszenvedtetett rendesen. :cry: :(
Péntken szülinapi buliban voltunk, húgom szülinapján, szombaton meg esküvőn.
:roll: Ahová sikerült egy csípőbe becsípődött ideggel indulnom, és ott összeszednem egy kis megfázást.
Úgyhogy most próbálok dolgozni, és közben gyógyulgatni.


Virág,
jobbulást! Kép

Én is meg vagyok fázva, köhögök, meg folyik az orrom :(
Vendég
 


Angie????

Többiek???
Vendég
 


Köszi mindenkinek, hogy gondoltatok rám!
Képeket hoztam egyenlőre, időhiányban szenvedünk apával, hipp-hopp elmegy 1 nap! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie
gratulálok Dani babához! Nagyon aranyos kisbaba! Szép család vagytok!
Vendég
 


angie jaj de gyonyoru!!! gratulalok!!!!! nekem is vajon egy ilyen szepsegem lesz? :oops:

Kép


Szparanghen
szia :D Gratula a félidősséghez! Hogy vagytok? Fiú lesz v. lesz? Név van már?
Vendég
 


Sziasztok!

Na megjöttem, de nem gyógyultam meg, hiába voltam múlthéten otthon betegszabin.

Angie gratulálok, nagyon édes a babád!

Szparanghen! Neked is tök jó lehet, de eljön az én időm is egyszer!! :D :D :lol:


ANGIE HATALMAS NAGY GRATULA A GYÖNYÖRŰ CSALÁDODHOZ,ÉS KÍVÁNOK NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT :lol: :lol: :lol: :lol:

TÖBBIEK KI HOGY VAN :?:

Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép


Sziasztok!

Tündérvirág
jobbulást továbbra is!

Kriszta
magatokról nem is írsz?

Rena, Timi?

Én dolgozok (néha elég sokat), és folytatódik a kálvária anyu betegségével. Anyósom szerencsére már otthon van (egy havi kórház után).
Vendég
 


Sziasztok!

Mi nagyon jól vagyunk,itthon dolgozom,Kinga rossz mint egy kisördög :lol: :lol:
A nagyfiam tanítgatja neki a létező legtöbb hülyeséget,és persze ő azonnal el is sajátítja őket :lol: :lol: :lol:
középső lányom meg éppen szerelmes :oops: :oops:
Úgyhogy nálunk zajlik az élet,és egy percre sem unatkozom :lol: :lol:
Anyukáddal mi van?Hogy van?
Jövök ígérem minden nap :!: :!:
Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép


Angie
Gratulálok, nagyon szép baba.

Kitty
Mi van anyukáddal? Milyen kálvária?

Én megvagyok, még mindig semmi, szivat a piri, mert mensi előtt 1-2 héttel mindig barnázok és már annyira utálom.

 
 


Sziasztok!
A szülés történettel még tartozok.
hát, nem a legjobb élmény, mert sokan elrontották.
Szombaton jöhettünk haza miattam, mert 2.császár után így engedett csak haza, de már mindegy, kicsit hosszú volt.
Szülés....
Hosszú, de a lényeg az, hogy csalódtam a dokimban, nem értem el egész vasárnap, a kórháznak sem vette fel csak nagy sokára a felesége, hogy milyen beteg a doktor úr. Persze, gondolom jól berúgott, vagy valami jó programja volt.
apa a zárlat miatt nem lehetett velem a vajúdás alatt, szerncsére csak 3 óra volt, mert már 4 cm-e tágulattal mentem be.
Végül egy tündéri ügyeletes orvos műtött, de a császár nagyon megviselt most. Most jobban rángatták, húzták-vonták kifelé , rányomtak a mellkasomra, nehézlégzés lépett fel, éppen, hogy nem hánytam.
szörnyű élmény, de amikor meghallottam a sírását, úgy bőgtem, mint az elsőnél.Végig hallottam, hogy sír, míg elvitték, akkor mikor az arcomhoz tették az ő arcát, rögtön elhallgatott. Rövid, talán 1 perc lehetett ez a találkozás, aztán 12 óra őrző, ahová nem hozták oda a babámat, mondván az A oldalban van, én meg a B-ben és zárlat van.
Annyira szörnyű volt, hogy csak én jártam így, hogy külön oldalra vitték és mindenki vígan szoptatta, gyönyörködött a babájában, csak én nem!
Most nem is folytatom, mert már sírok megint.
Szóval rendesen tönkre tették az első időnket, de aztán szuper volt.
a dokinak szánt pénzből magánszobát fizettünk és apa, Bence minden nap bent lehetett sokat.
puszi mindenkinek, jövök majd.

Köszi még egyszer mindenkinek a jókívánságokat.
Szparanghen, tényleg, tudod, hogy mi lesz? Fiú vagy lány?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Angie, nem irigyellek, a történetet elolvasva,,,,,
Ez a magyar kórházi körülmény és a körítés. :(

Timejka fel a fejjel!

Kitty!
Anyukád visszaesett, vagy csak átmeneti volt a javulás?

Én jól vagyok, még mindig betegen, de ez van, voltam dokinál, közölte, hogy van egy 50 mm-nél nagyobb cystám megint a bal oldalon, és hozzá tette, "mondták már Önnek, hogy hátrahajló a méhe?"
Úgyhogy boldog vagyok nagyon, engem is szívat a piri egyfolytában, de majd lesz valahogy!
:D


Tündérvirág
Azt várom, hogy megjöjjön, mert 2-3 napja tiszta bolond vagyok és csak szivat, mert megint barnázni kezdtem. 28 napból 1 hét barna 1 hét piri. Már a tököm ki van.
Gyógyulj meg. Cisztával mit csinálnak? Egyszer nekem is mondták, hogy hátrhajló. azóta nem, de legközelebb isten bizony megkérdezem.

Angie
Most már mindig ott lesz veled és ez számít. Azt a kellemetlen időt felejtsd el, csak a jóra gondolj még ha a születésről is van szó. Ne is rágd magad, mert nem lesz sok-sok tejcsi.

 
 


Sziasztok!

Kriszti
legalább nem unalmas nálatok az élet! :lol:
Képet nem teszel fel?

Timi
remélem, rendeződik már végre a ciklusod (persze ezt magamnak is remélem).

Angie
minden jó, ha a vége jó! Az a lényeg, hogy egészségesen megszületett Dani!

Virág
legalább egy lépéssel előrébb vagytok, örülök, hogy optimista vagy! Anélkül nem is megy :wink:

Anyunak áttétei vannak, de nem kezelik sehol, mert se Kecskemét, se Szeged nem vállalja. Gyógyszerésznél voltunk, aki adott homeos szert, meg immunerősítőket szed, meg gyógyteákat iszik (zöldtea, stb).
Vendég
 


Kitty nagyon sajnálom anyukádat!!!!!!!!!!!! :( :( :(

Képeket nemsokára rakok majd fel,addig is legyetek jók :lol: :lol:

Puszi:Kriszta

Kép


Kriszti
szerencsére Anyu nem hanyagolja el magát, meg nem sajnáltatja, u.úgy csinál mindent, mint eddig. Sőt, tegnap mondta, hogy jobban érzi magát, mióta szedi ezeket, a lábában is jobb a vérkeringés (ez már tizenéves probléma, volt trombózisa is).

Mi ma voltunk véradáson, aztán anyóséknál ebédeltünk, most meg pihenünk (orvosi tanácsra) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!
Nem próbálta anyukád még a kopogtatást? :?:
Én mindig kopogtatok, amikor azt mondja, a doki, hogy cístám van, de utána abba hagyom és újra jön, de az meg nem kivitelzhető, hogy mindig kopogtassak,mert ugyanabban az időben kell mindig.

Timjeka fel a fejjel! :D :D :lol: :lol:


Virág
mi az a kopogtatás? :oops:
Vendég
 


Kitty
És akkor most mi van, mi lesz? Tudom hülye kérdés, de ez jött most ki. Nagyon áttétes? Avemart nem szedi? Természetgyógyászt nem próbáltatok?

Tündérvirág
Most már jbban vagyok.

 
 


Timi
két helyen találtak áttétet, de elég kicsi kiterjedésben (nyáron még semmi sem volt, szept-ben meg kicsi foltok). Avemart nem szed, term.gyógyászban nem hisz. Ebben a gyógyszerészben hisz, akinél volt, és amit ő írt, azt szedi. Meg gyógyteákat iszik.
Vendég
 


sziasztok!

Kitty, nagyon sok erőt kívánok nektek, őszintén remélem minden rendbe jön!
Én sem tudom, mi az a kopogtatás?

Timi, elhiszem, hogy ki van mindened, szorítok neked! Kitarást!

Már nálunk is jelentkeznek apró gondok. kis hasfájás.
Eddig még csak ma hajnalban volt, mert nem tudott kakálni.
Szinte minden pelusban van széklet és akkor semmi baj.
Én figyelek, hogy mit eszek, remélem nem lesz durvább, mint annó Beninél.
Az horror volt.
puszi, majd jövök, ahogy tudok!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!
Nos, a kopogtatás, hát ebben sem mindenki hisz, én is azok közé tartozom, akiket nehéz dolgokra rávenni. :)
Ebben nem kell hinni, csak napi 2 percet kell rááldozni, ez egy olyan módszer, hogy minden testnek megvan a bizonyos pontja, ahol megadott számmal kopogtatni kell. Mint pl az ajtón 3 -at.
Mivel a megfelelő helyen kopogtatsz, történik valami, amitől enyhül, vagy el is múlik a probléma.
Én sem hittem benne, és a mai napig is szkepti vagyok, de a cystám eltűnt, pedig műtétre vártam a kis piszok miatt, és azóta ha tehetem kopogtatok.
Mégegyszer mondom, nem kell benne hinni, csak 2 percet kell ráfordítani.
Ha valakit érdekel, akkor beszkennelem és szívesen elküldöm, mert ez egy könyv, amiben minden le van írva, vagy ha kell postán is elküldöm szívesen lefűzbe bármelyikőtőknek,.

Egyébként mára már meggyógyultam, remélem a kis cystám is eltűnt és utána majd lesz valahogy! :D

Fő az optimizmus lányok! :lol:


Sziasztok!

Kitty az echo tv-ben szokott lenni egy nagyon híres professzornak műsora,ahova be is lehet telefonálni.Ő dirrekt a rákkal foglalkozik,és állítólag nagyon jó!

Kriszta

Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: