Új privát üzeneted érkezett!

boris!

szió!Szeretnék pocak fotót látni!
Lujzinak milyen az ovi?
Nia nagy sokat változott mostanában.
Erőszakos,akaratos,követelőző,minden ami nem úgy van ahogy akarja,akkor bőg.Nehezen viselem. :?
kötőhártya gyulladása volt.megint itthon volt,de már nem csinálja a hánytatást.
Most egy buzgó anyukától vagyok ki.Mindig gyűjt pénzt valamire.
Nem győzöm beadni a pénzt.Az ilyen nő a párom szerint :_otthon nincs elismerve,és így akar a figyelem központjában lenni.

zel!

Azért semmi sem lehetetlen.Hajrá spontán baba
:lol: :lol: Lukács is igazi aktív fickó,akár az én Niám.
Ja képzeld minden nap új mondókát mond el.
megzabálom.

Mágnes!
Hogy vagytok?

Tücsike!

Nőnek a gyerekek mintha nyújtanák őket.
fotókat majd teszel,
sikerült valakit találni aki segít?

Bbilona!

Olyan édi Kinga.Nekünk is volt bajunk az orrfolyással.
én mindig szívtam.
mint kiderült semmilyen sterimar és társait nem tudunk használni azóta.Mert a gyereknek megduzzadt az orr nyálkahártyája tőle.

gyönygyike!

segített az oscilo?nekünk nem sajnos.Egy fajta vált,be 3 hónapig nem volt beteg.imunno glukan.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


reni, nem értem világosan a sterimartól dagadt be a nyálkahártya v a sok szívástól? Én naponta 3x Nasivin t is cseppentek, mert sokszor nem kap levegőt pedig nincs is szmötyi az orrában.

Nia, hű bújik ki belőle a kis nőci! Csak, h ne unatkozz!
 
 


bbilona!

A fül orr gégész mondta ,hogy semmit ne fújak az orrába,mert tönkre
teszi az orrnyálka hártyát.Nem szabad, és irritálja a nózit.
csak ha meg van fázva,akkor is csak az első pár napba.
Sterimártól állandóan szörtyögött,és vérezett az orra.
Ne fújd be neki,és ne szívd csak ha megvan fázva.

Én is ezt csináltam amit te,és lecsössztek a fül -orr gégén.
:shock:
Niát ma megdicsérték,hogy milyen ügyi. :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 

 
 

Sziasz!!! :)


Köszike a biztatást.. Olyan drágák vagytok. Ma meséltem el anyumnak a 2 hetes késést, stb... Erre azt mondta, hogy másfél hete mondta apunak, hogy tök dilis vagyok és, ha nem tudná, Lukács milyen nehezen sikerült, simán azt mondaná,babás vagyok.. :) :shock:
Röhej nem?! Na ennyit az anyák megérzéséről.

Hát, lányok, nem tudom, az orrfüles doki tudja, mit mond, de csak a józan paraszti eszem azt mondaná, hogy a Stérimare -tól nem fog a nyh beduzzadni. Az " csak" tengervíz" gyógyszerek nélkül.. Vagyis olyan hatóanyag, mint az orrcseppekben, nincs benne. Mi akkor szoktuk használni, ha beszáradt a nóziba taksi. Jól fellazítja és utána simán ki lehetett szívni. Viszont az orrcseppet én sem szerettem Lukácsnak az orrába nyomni, csak akkor, ha már nagyon-nagyon muszáj volt, nem kapott volna levegőt. Mert az viszont tényleg kinyírja az orr nyálkahártyáját. Meg függőséget okoz, és bazi nehéz róla leszokni. ( Barátnőm így járt és sokáig nem érzett rendesen szagokat, illatokat)

Gyöngyi! Mi fütyizünk, mégis volt gond... A sárga bigyó... :) Ahány védőnő, ahány doki, ahány könyv stb.. annyi vélemény a fütyi kezeléséről. Jaaaaj, de sajnálom Petikét, biztosan nagyom durva lehetett neki..
Na, kíváncsi vagyok, mi lesz a fütyikével... :)

Renim! Jaaaaaj, a buzgó anyukáktól mentsen meg az élet.. :) Én is utálom az ilyeneket. De te vagy olyan remek csaj, hogy esetleg szólsz neki, hogy ugyanmá, a te pénztárcádra ne pályázzon.. Ja, és valami értelmesre gyűjt?
Niám is kis hiperszuperaktív? Megyek hozzátok Lukáccsal. A két prücsök majd jól kifárasztja egymást,. mi meg egy jót pihenünk, dumcsizunk.. :)

Ilonám! De ugye nem kell minden nap a nasivint csöpizned???? Mert az anygon nem lenne jó....

Tücsök! jaaaj, de megnézném azt a három csodát játék közben.. Kész bölcsi..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel!

Igen a két híperaktív.biztosan jól ellenne.Tényleg jó lenne már dumálni,hiszen egy jó pár éve vagyunk virtuális barátnők
ha szabad ilyet mondani.
Kicsit vitába szállok veled tündérkém.

Szerintem igaza van a dokinak,Hiszen az orrba semmilyen
spray nem való,ez mind átverés.
Onnan gondolom én is ,hogy előtte minden takony száradásnál fújtam.és voltak panaszok.
hapcizás,orrfolyás stb.
mióta nem használunk ilyeneket.azóta no tünet.
Én mindig fújtam és cseppentettem az orrát,aztán a férjem mondta,hogy menjünk el a dokihoz,mert ez nem normális,hogy a gyereknek állandó megfázásos problémája van,És ott mondták,hogy ne fújjam az orrát.Csak nátha első napján.
Én ha takony beszáradás van ,csak benedvesítjük, a fültisztitó pálcát,és kijön a cica kaka.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


zel!

Egy kimaradt :lol:
Buzgó anyuka.Én semmi jónak nem vagyok az elrontója.
Szeretek adakozni,rengeteg játékot adományoztam a bölcsinek, de amikor egy hónapban több dolgot is kitalál,akkor az már egy kicsit sok.
Most például arra adtam pénzt,hogy lecseréljék a gyerekeke ágyát.
ki is fizettem szó nélkül.Most a székeket akarja ,lecserélni.
sajnos senkinek sincs sok pénze,a legtöbb szülő alig tudja az ebédet meg az alapítványi pénzt befizetni.Aki meg tudna adni az meg nem fog.sajna :?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Renim! Okés....
( szerencsére Lukács orrába sem kell fújni, csöpizni. elég szépen kifújja egyedül, ha meg fikája van, jön, hogy szedjem ki. Azt meg egy fültisztítóval kiveszem neki,.)

Jó hogy írtad a dokid véleményét, meg a tapasztalatot is. Ez nem vita, hanem nagy-nagy segítség. :)

Mióta is vagyunk barátnők??? Ide már együtt jöttünk az endós oldalról.. akkor legalább 5 éve? Nem semmi... Tökkkkk jóóó!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Na lányok, akkor szummázom, szólnom kell Kingának, h mostantól fújja ki az orrát :wink: . Mindenesetre a Nasivinről leállok, nehéz lesz, mert ki nem állhatom ha valaki szipog, erre pont az én kis prücskömet kell hallgatnom. Köszönöm az infókat.

Reni, én néhány konnektort szeretnék a gyerekem szobájába :D
 
 


Sziasztok!
Csak gyors életjel
Megvagyunk, Bence megint taknyos, persze holnap mennénk haza,Húsvétkor voltam otthon utoljára...

Reni:
Hát innen látszik, hogy mennyire mások a dokik :)
Nekünk a fül orr gégész kifejezetten mondta, hogy Sterimart naponta nyomjunk az orrába, mert az áttisztítja neki.
A Nasivinre azt mondták, hogy 3 napnál tovább nem szabad alkalmazni.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Kinga! Fújd az orrod, életem, mert anya már konnektort is akar a szobácskádba.

Konnektorgyűjtés indul... Mivel a műhelyem épp készül, én nem anyagilag járulnék hozzá, hanem van pár méter vezeték, vezetékház, sőt, lehet, hogy maradék konnektor is... :)

Mágnes, így taknyosan nem mertek elindulni? Gondolod, hogy komolyabb lesz egy náthánál? ( Bár ki látja ezt előre.. ha otthon maradtok, két napig taknyos lesz és kész, ha elindultok félúton belázasodik.... Murphy..)

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Drága lányok,

csak egy gyors bejelentkezés, mert ma majdnem megpusztultam annyira fáj a hasam. Nagyon sok minden történt nálunk a családban. Lassan túl vagyunk rajta, úgyhogy fogok jönni, és mindenkinek írok.
Most csak egy kérdés: nem adott senkinek a dokija calcimuscot? Ez egy ampullás szuri, és egy felet kell meginnia a gyerkőcnek az orrfolyós időszakban. Ez rendbeteszi a nyálkahártyáját a picikéknek. A nasivin tényleg tönkrevágja, ha túl sokáig használja az ember, na meg maga az orrszívás is. Lotti is fújja az orrát, de még nem tökéletesen, tegnap például egy tök idegen anyukának odaadta a kibányászott fikuszát. zsebkendővel kiszedte, és a kis ujján szállította az anyukának. Nagyon gusztusos volt, bár jót nevettünk rajta :D
Na most lefekszem, mert holnapra már fittnek kell lennem. Nem lehetek rosszul, Lotti nem érti miért fetreng anya....

sok puszi

KépKép
 
 


Trinky!
Jobbulást kívánok! Miért fáj a pocakod?

Nátha ügyében én vagyok akkor az arany középút.
Szóval ha csak kicsit szütyi a gyerek, akkor kifújatom, vagy Ilkának megtörölgetem és fürdésnél jól megmosom - ott még a kiscsaj is fújja. Ha náthás, akkor igenis sokat segít a sterimar vagy bármilyen más tengervizes oldat, mert mélyebbről is ki tudja szívni a porszívó, nem csak közvetlenül az orrüregből. Így ritkábban kell szívni. Viszont a nasivin tényleg gyógyszer, azzal óvatosan kell bánni. Ha jól emlékszem le is van írva benne, hogy csak pár napig lehet alkalmazni, mert ha tovább csöpögtetsz, akkor orrdugulást, orrmandula megnagyobbodást okozhat - röhej, hogy pont azt ami ellen használod. De nálunk a legutóbbi náthánál a doki írt fel egy gyógyszertrban kikevert orrcseppet, ami magasan verte hatékonyságban a nasivint és nem okozott függőséget.

Reni, nem, nincs segítségem. Néha küzdök, néha nagyon kiakadok, de összességében mennek a dolgok.



Sziasztok!
megjártuk a sebészetet. 9-től volt rendelés előtte pár perccel értünk oda és fél 11-kor hivtak be minket.
A lényeg: van egy pici szűkülete. Minden fürdésnél felhúzni és megmosni. Pelenkázásnál is húzogatni kell picit neki. 1 hónap múlva doki megint látni akarja.
Fiús anyukák vagy akinek ilyen gondja volt. Ti hogy csináljátok? Mert ennyi tortúra után nem igazán engedi Peti hogy csináljam neki. nem tudom mi lesz fürdésnél pl. ma este.
Más:
Fülészet: igen minden doki mást mond. nekünk is azt mondta most hogy Annával sokat jártunk hozzá, hogy a Sterimar napi többször és utána porszívózni. Nasivinre pedig azt mondták, hogy azt inkább éjszakára használjuk.
Mi amugy homeopatiást orrsrayt használunk. Most a fülészeten pedig egy kombinált,kevert orrcseppet irtak fel. Azt napi 3-szor kellett használni.
Trinky! Gyere mesélj! Jobbulást a pocidnak!
Ilona! Gyerekorvosnak mondtad már, hogy Kingusnak sokat folyik a nózija? Mert szerintem az nem jó, ha mindig szörcsög.

Kép
Kép
 


hát csajok Lujzi is folyamat taknyos, és most akkor nem használom a nasivint, igaz naponta kb 1x szoktam.
Lujzi meg nem fújja 'jól az orrát..sajna még nem érzi a dolgot..
és egy hete azt hittem meggyógyult, de újra visszaesett, nem tudom mi a franctól, láza nincs csak nagyon köhög és taknyoz..

renim, Lujzi is akarat!!! én most már nem tűröm ezt mert naponta kikészít. rácsapok a fenekére ha nem fogad szót töbszöri szólásra.
elegem lett abból, hogy rám sem néz amikor megmondom neki, hogy rendrakás..
ovi...pont beszokott már ebéd utánig...erre jött ez hét, őszi szünet...ügyelet..szerdán már sírt is, így nem vittem csüt-pénteken, még a végén minden összedől........
anyukák..hát nehéz üg, sok dilis van az tuti..

trin, na most megijesztettél!!! mitől fáj a hasad??? lotti kép???

tücsike, én is moziznék mint zelanyu :lol: tök jó lehet őket nézni!!
hát én nagyon csodállak, néha előre tartok a két gyerkőcös 'helyzetektől..

gyöngyike, anyósom nagyon örül a kukisnak, de amikor az amnióra készültem előtte többször megkérdezte, hogy ha beteg akkor mi lesz? el tudjuk vetetni? :( gondolhatod mit éreztem..
kis Petidet pusszantom.

mágnes, akkor utaztok? ha igen, akkor nagyon jó utat, jó pihenést!!!!

ilonám, konnketor????jujjjjjj, én nem adok :!: :twisted: :lol:

jucika????? dudorka????? kata.....domo????????

Kép
Kép
 


gyöngyike, voltunk doktornéninél, mert be is csipásodott. Kaptunk szemcseppet, amit orrba is kell adni, már az első nap után sokkal jobb a helyzet. Amúgy sehol semmi baj (füle, torka, orra ok), csak náthás.

Na szopizunk.

zel, kösz a konnektorkampányt!

trinky, :wink: :?:
 
 


ilonka, ez a nátha olyan rossz, egész télen nyűglődhetünk, látod nálunk is ez van..mondjuk szerintem Lujzinál hamar hagyatta abba az antibiotikumot a dokinő..

gyöngyike, na akkor megvan a fürdetéshez a plusz programotok :cry: és akkor minden kisfiúnál egész pici újszülött kortól 'huzogatni kell a bőrkét a kukiról? mert jobb ha felkötöm a gatyámat.
anyósom mondjuk már említette, hogy jobb ha a párom csinálja majd.. :evil:

Kép
Kép
 


sziasztok lányok!

Bbiliona!
jobbulást kingának :lol:
küld el a számlaszámod,és hogy milyen konnektort szeretnél.hátha a mikulás meghozza. :lol:

mágnes!

Igen mindegyik orvos mást és mást mond.
Hogy vagytok?

Tücsike!
Az ember a gyerekeiből merít erőt.és erre te vagy az élő példa. :lol:

zel!
szerintem is olyan 5-6 éves lehet a barátságunk.

:lol:

boris!

Ilyen kis akarat bombák a csajok,de ezért is szeretjük őket.
Remélem kinövik.
az antibiotikumot pedig végi kell szedni mert nem lesz hatásos.
és ha megette adjál neki bélflóra erősítőt.
és persze sok sok c -vitamint.
én tiszta szarul vagyok,délután magas lázam lett ,és hajnalban ment le a gyógyitól.most itt fekszem,és fájnak az ízületeim.
remélem a gyerek nem kapja el.
:?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


renim, gyógyuljál meg!!!! influenzád van? basszus..
Lujzi persze, hogy csak itthon ilyen akaratos, nefélj, az oviban szótfogadó :oops: :lol:

védőnőnél jártam....de hogy minek??????:
szóval dopplerrel szívhallgatás...amikor 'bejött az én szívverésem, megszólal, hogy meg van a picié, ő hallja................................................................................................................hát erre nem lehet mit mondani...

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Reni! Jobbulást Neked!
Boriska! Jó kis védőnő! :shock: Nem szóltál rá, hogy az szerinted a tiéd volt? :P
Anno én is amikor megtudtam, hogy fiút várunk picit megijedtem. Pont az ilyen bajoktól.
Minden doki mást mond, de valószínű, hogy jobb ha kezdetektől huzogatjuk a bőrt. Nálunk mindig én csináltam Petyusnak a párom csak aszisztált.
Lányok! Készülgettek már karácsonyra?

Kép
Kép
 


boris!

Köszi :lol: nem semmi a védönő
Nálunk a bölcsiben egy angyal.mindig írják az üziben.
virgoncok, :lol:
Párod???meló?

tudom,hogy rég volt de eszembe jutottak a fiú nevek,én akkor nem
mondtam most olyan elmondom.

Ha fiúnk lesz.
ez a 3 név :Nimród,Zoárd.Martin.

gyönyike!

köszi neked is.
nem semmi ez a kukac ápolás. :lol:

én már a mikulás ajándékát megvettem.
Playsdooh gyurma szett.akciós volt.
formákat,és mindenféle figurákat tud vele csinálni.

Karácsonyra,meg barbie laptopot szeretne.
a jézuskától.
Ti mit szeretnél nekik?elképzelés.
Azt szeretném kérdezni,hogy Anna még mindig etetőszékben ül?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


reni, gyógyulj meg hamar, mert Nia biztosan igényel téged továbbra is! Orvos látott? Hű micsoda extravagáns nevek!

boriska, pont azt gondoltam, h a mi vasgyúró kislányunk aki napi 2-5 órát friss levegőn van, na ő majd megmutatja és nem lesz állandóan beteg. Erre nesze neked.
Mi, h a te szívhangod? Még jó hogy az meg van... Gondolom a 2. babóval már nem jár az ember védőnőhöz olyan szorgosan, kimarad 1-1 alkalom.

Ma almás őszibarackos Univeres kaját ettünk, ez is ízlett. Szinte követeli, ha az előke a nyakába kerül türelmetlenkedik és enni akar. Pár napja hangosan kacag, olyan önszórakoztatásnak, meg ha ügyesen bohóckodunk nekünk is jut belőle. Meg kell zabálni olyan aranyos.
 
 


Hát végül elutaztunk, Bence teljesen jól volt másnapra, nem tudom, lehet, hogy az a négy egyszerre jövő szemfog okozta..
Most hármasban vagyunk itthon, Bence maradt a Nagyiknál, Annával csajos hetünk van. :)

Én Bence fütykösét fél éves kora után kezdtem el óvatosan huzogatni. Inkább én finoman, mint egy évesen a gyerekdoki durván. Szerencsére, úgy tűnik nincs semmi gond az ékességével :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én nem bántom a fütyköst. Nálunk ezt mondták, meg hogy a piszkálástól begyulladhat. Csabié is szűk volt, de minden macera nélkül 2 éves korára oké lett. Mondjuk Andrisé még szűkebb, doki azt mondta 1 évesen hogy éppen határeset, de adjunk neki időt. Én bizakodok.

Boris!
Ha még egy fiam lenne - de nem lesz - akkor Árpád lenne.



Etetőszékhez:
Nálunk már Andris sem ül meg benne. Ha belerakom meg kimászik. Szerintem volt valami akrobata is a felmenőik között. Csabi meg már régóta kisasztalnál ül, vagyis ez azért túlzás, mert néha elkalandozik ha már nem farkaséhes. Most kezdem azt a módszert, hogy ha elmegy az asztaltól, akkor nincs tóbb kaja.



Etetőszék nálunk sincs már. Bence magától bemászott, ha megunta, kimászott, felállt.
Így eletettük, de így nehéz az etetés, mert, ha kedve tartja, akkor leszáll a székről, és megy a dolgát intézni..
:twisted:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


renim, páromnak most épp van itthoni munka, de hát ugye ez csak egy ideig tart..
a neveid jók, nekem leginkább a Nimród tetszik :lol: ...hát még mindig nincs nevünk, ha eszedbe jut még név írd meg bátran :lol:

mágnes, és jó volt elutazni kicsit? már én is mennék néha..

ilona, hát igen..szerencse, hogy egy szívhangot még megtalál..de mondjuk a kukisénak jobban örültem volna....
Kingusod ügyi az evéssel, emlékszem Lujzira, a 3. nekifutásra evett gyümit, közben ki kellett hagyni 1-1 hetet.

tücsi épp már gondolkodkodom az etetőszék elpaterolásán..

na voltam dokinál, méhszáj zárt, hasam tuti, felírt vasat...jönnek a nehéz 'trónolós napok...ja!! és képzeljétek, a védőnő önkényesen beírta a kiskönyvembe a szülési dátumot (doki kiakadt, mert ő szerinte ezt csak az orvos írhatná be..) ráadásul rosszul...márc. 19-et írt, a doki meg az uh-k stb-k alapján márc 13-ra javította. most már az az oldal tljesen káoszos..

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Boriska! Szupi híreket hoztál.
Esély van rá, hogy akkor fog születni mint Petyus. Már ha nem lesz neki sietős. :P
Pocid látszik már? képet Kaphatunk esetleg?
Etetőszék: Ha jól rémlik mikor Petyus megszületett azóta Anna nagyszéken ül.
Ilona! Jó kis evőkéje van Kingusnak :P
Lányok! Nekünk megint 3 napból állt az ovoda. Ma már nem engedtük mert eléggé folyik az orra. Köhincsélget is.
Ráadásul Apa kedden megint látta Anna kis barátnőjét (akivel többször játszik) hogy iszonyat beteg volt. Rá 2 napra Anna is. Ez volt legutóbb is.
Most sokszor melegítem a fülét, porszívózom és orrsprayt használom neki.
Én meg képzeljétek hogy jártam. 2 hete felirattam a házidokival a fogamzásgátlómat (Samba). Több patikát hivtam és sehol sem tudták megrendelni. Hívom a dokimat, hogy ez van azt mondja igen beszüntették. De rendes volt mert telefonba mondott egy másikat. Azt ma felirattam a házidokival megint, tegnap este nálunk a patikában megrendelte a párom. és hálistennek ma sikerült is megvenni. Remélem ezt nem szüntetik meg. Elég ismeretlen a számomra a neve.

Kép
Kép
 


gyöngyike, miért szüntetnek be egy tablettát? Szegény gyerkőc, már megint valami. Barátunk mesélte a bölcsiről, h a gyerekek egymás csőrös poharából, egymás cumiját, ki mit ér, kinek mi a szimpatikus az lóg a szájából. Ez az igazi az immunrendszernek.

boriska, na ennél nagyobb baj ne legyen, h összefirkálták a kiskönyvedet. Vasszegény vagy? Húha! Aranyér? Nimród, az olyan komoly név, meg olyan vadászos.

mágnes, a gyerekek olyan jól alkalmazkodnak, úgy látszik a betegséggel is így van ez.

Kinga jelentem 9730g, 68cm. Azt mondta a védőnéni, h 7 hónapos koráig meg kell ismerkednie a gluténnel, amíg szopizik. Még jó, h elkezdtük a hozzátáplálást, így nem kell egyből egy kanál lisztet a szájába tuszkolnom. Ti hogy csináltátok, milyen főzelékkel kezdi az ember, ami nem fog? Tisztára fel vagyok háborodva, mennyire rossz a tájékoztatás, vagy én vagyok gyagya, de egy csomó minden van amit internetről tudok meg, mert a kutya se mondja. Azt meg sokszor inkább jobb lenne nem böngészni...

Szép estét!
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


gyöngyike, majd próbálom párommal a fotózást :lol:
látszik már nagyon a pocakom, nagyobb mint Lujzinál volt :lol:
na ez a betegeskedés...sajnos szerintem még 1-2 hónap tuti rámegy erre, hogy hol mennek hol meg nem. elég utálatos :evil:

ilona, hát nem merem beszedni a vasat..a doki csak 'úgy felirta, az előző vérvételem tök jó volt. semmi humorom folyamatosan altájjal szenvedni, most is aranyerem van...
főzelék: talán a sütőtök, cukkini, répa jó lehet kezdésnek kis krumplival sűrítve.

többiek?

Kép
Kép
 


Ilonám:
sütőtök,cukkini,répa,krumpli, kezdetnek ezek jöhetnek szóba, én sosem csináltam lisztes rántást, hanem krumplival sűrítettem, ha kellett.

Apa most megy Bencéért, holnap de. jönnek haza, már nagyon hiányzik :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


boriska, akkor miért írta fel a vasat? Én nem szedtem egyáltalán, mert a vérképem alapján nem kellett és jól megvoltam.

lányok a krumpli nem fog?
 
 


ilonkám, én sem értem, de az az érzésem ezek az sztk-s nőgyógyászok zsigerből felírják..rá sem nézett a vérképmre.

szerintem ha csak sűríted a krumplival a a főtt zöldséget akkor nem fog. és pl a sütőtököt Lujzi imádta mert kicsit édes alapból :lol:

mágnes, már nem emlékszem de talán most vot így távol tőled Bencéd? én még nem váltam meg Lujzitól, nekem is tuti nagyon furi lenne, de hamarosan fogunk rá kísérletet tenni, de félek, hogy az éjszakai alvás anyósnál ne lesz egyszerű menet, ezt is fokozatosa kell elkezdeni?

Kép
Kép
 


Helló lányok,

nagyon édesek a gyerkőcök az előző oldalon. Nőnek nagyon.

Boriskám, gratulálok a kicsi fiúhoz. Elhiszem, hogy félsz a vastól, de van olyan amitől nem lesz aranyered. Viszont ha kell szedni, akkor ne állj ellen, mert nagyon meg lehet szívni. Lásd: én.

Gyöngyi, egyszerűen nem tudok napirendre térni afelett, hogy beteg gyerekeket visznek közösségbe. Felelőtlen bunkók, ha már kigondoltam. Az ilyen szülőt nem érdekli az sem, hogy a gyereke, hogyan bírja ki a napot, nemhogy a többi gyerek. Be kellene nyújtani nekik a patika számlát, és később majd még a táppénz-fizetés különbözetet is követelni tőlük.

Ilonkám, édes kis vasgyúró Kinga. Lassan olyan nehéz mint Lotti. Ő most 10 kila és 83 cm. Hosszú lábú nőci, nem olyan mászólába van, mint az anyjának. :D
Képzeld nekem még azt modták, hogy egy éves kor alatt ne adjak a gyereknek glutént. Amikor Lotti 11 hónapos volt, akkor meg hirtelen azt mondák, hogy feltétlenül adjak neki glutént 10 hónapos koráig. Mivel én sem liszteztem a főzelékét, ezért Lotti kenyérhéjat csócsált, meg tejpépet kapott a szopi mellé. Kekszeset.
Azért olyan furi, hogy mindig változik az álláspont. Mindjárt kitalálják, hogy a tehéntejet is adjuk egy éves kor előtt...

Mágnes, hogyan érezte magát Bence, és milyen volt a csajos idő?

Rólunk:
ránk jár a rúd. Voltunk játszóházban, és Lotti elkapott valami hányás hasmenős vírust. Éjszaka hányt, utána egész nap ment a hasa, majd semmi, csak a közérzete volt rossz. Két nappal később én kezdtem el az egészet, viszont engem bevitt a mentő a Lászlóba. Sikerült letornázni a vérnyomásom 60/50-re. Azt hittem meghalok. Kaptam infúziót. Reggel apa telefonál, hogy ő is hány. Mivel anya csak egy van, mondtam a dokinak, hogy haza kell mennem. Senki nem tud eljönni gardírozni a családot, 200 km-re lakik mindenki. Úgyhogy hazajöttem. Nagyon durván vérszegény vagyok - vashiányos- amit sürgősen kezelni kell. A mensim olyan erős mintha szülnék. Ezt is kezelni kell.
Elegem van.......

Na, nem panaszkodom tovább. Lotti énekli az Old Mc' Donalds nótát, úgyhogy Bencével kánonba nyomhatnák. Nagyon sokat fecseg: "télapó itt van, benn a szobába" :D egyre viccesebb. Pisil a bilibe, de szerintem a legjobban a nunitörlés tetszik neki. A földre is előszeretettel pisil, meg rám is :D Olyan mint egy kutyus.
Raknék képet, de a facebookon egy hülye valamiért üldöz, így minden képet leveszek mindenhonnan.

Még mindig nem akarunk zárt topikot?

puszi

KépKép
 
 


Jelentem, Bencém itthon van, úgy érkezett haza 1 hét után, mintha csak az udvarról jött volna fel. Becsukta az ajtót maga után, levette a kabátját, cipőjét, integetett egyet,se puszi,se pá, csak ment babakocsit tologatni... :)

Boriskám:
Volt már távolt tőlem Bence 1 hétig, igaz, akkor úgy, hogy a nővérével együtt. Teljesen egyedül most volt először oda.
Fokozatosság: hát ez gyerekfüggő. Ha nagyon Anyás, akkor érdemes először délelőttre, vagy délutánra ott tartani, aztán a nappali alvással egybekötve, és legkésőbb éjszakára.
Nálunk nem volt ilyenre szükség, mert szerencsére mindkét gyerek a jég hátán is elvan.. :)

Trin:
hát jól kifogtátok a nyavalyát.... Azért vigyázz magadra! milyen vasat szedsz?
Én a zárt fórumban benne vagyok, ha gondoljátok, Anyatanyán nyithatok egyet, ott regisztrálva vagyok, jó hely!

Csütörtökön megyek méhszájseb fagyasztásra. A dokim szerint nem vészes (könnyen beszél, neki biztosan nem volt) :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


trinky, oh a mindenségit tényleg rátok jár a rúd! Erősödj meg hamar! Mi :?: :?: Le kell szedned a képeket :?: Engem megijesztettél, zárjuk a topikot. Hogy kell?Ez új dolog a gluténnel, így valóban bármi elképzelhető. próbáljuk a legjobbat.
 
 


trinky!

jaj édes drágám.Szegénykém mennék szívesen ápolni.
Nekünk márciusban calici vírusunk volt.mindenkin végig ment.
Nektek nem ez volt.?Gyógyuljatok meg++++++++++++

bbilona!

a krumpli tényleg jó sűríteni.tényleg jó nagy Kinga. :lol:

mágnes!

igazi pasi a te kis Bencéd,nem ilyen érzelgősek mint a csajok.

boris!

Nekem annak idején vérkép alapján adtak vasat.
jaj fránya aranyér.
nekem szülés alatt jött ki.
Mit veszel Lujzinak mikulásra,és karácsonyra?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Lányom beszólása:

Apacika van dúgi pénzed?Mennék vásárolni :lol:
Majd meg zabáltuk. :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


trinky!

Milyen őrült?A fene a picsá......

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Reni:
jajj de édes, micsoda dumája van :)

Csináltam egy zárt fórumot próbaképpen. Ha nem jön át mindenki, vagy nem tetszik, akár törölni is lehet.
A következő képpen lehet eljutni a zárt fórumra:

[i]www.anyatanya.hu

1.Itt regisztrálni kell, ugyanúgy, mint anno a babaneten.
2.Ha ez megvan,akkor az oldal bal részénél találtok egy olyan részt, hogy közösség, és ez alatt a címszó alatt csapatok
3.A csapatoknál megkeresitek a fórumot, a fórum címe: Sikeres inszemináció (babanetről)

4.Ide kéritek a felvételt, és mivel zárt a fórum, akkor tudtok belépni, ha elfogadom a jelentkezéseteket. Erről kaptok egy e-mailt.
Ezek után már nem lesz bonyolult a belép
és, csak a legelső bejelentkezés tűnik macerásnak.[/i]

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


trin, na akkor most te lettél mindenki ápolója, pedig te sem vagy fényesen ezek szerint, gyógyulgassál mert nagy szükség van rád...itt is 8) :wink:
miért nem tehetsz képeket, vagy van valaki aki 'beles ide és te nem szeretnéd?

reni, de édes!!!!! jajj úgy imádom ezeket az első igazi mondatokat!!ma Lujzi amikor lejöttem az emeletről azt mondta, hogy 'nagyon vártam már rád'
mikulásra kap egy kisvakond dvd-t (akciósan megvettem:-)
karácsonyra szerintem valami lego-duplot vagy szerszámosládát csavarhúzókkal :P :P :P :shock: :shock: :shock: most az a sláger, hogy ha apja szerel akkor ő is :twisted: nem éppen csajos a leány :D

mágnes én irigyellek, hogy Bence ilyen klasszul elvan a nagyiknál, Lujzinál ez tényleg nem menne, még nem. de jó ötlet, egyik szombaton otthagyjuk délelőtt a kis békánkat anyósnál :P
nekem ez a zárt topik kicsit bonyolult..

többiek?
domo????

Kép
Kép
 


Boriskám:
csak az első lépés tűnik bonyolultnak, utána már ugyanúgy működik, mint itt.
Itt sajnos nem lehet zárttá tenni a fórumot.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


reni, meg kell zabálni, hiába nőből van.
Unokatestvérem kislánya, 2 bátyjával játszott valami építkezős, számítógépes játékkal egy gépen. kb. 4 éves lehetett amikor eladta a tesói fitnessgépeit mert kellett a pénz ruhára. Ez valószínűleg genetikailag kódolt.

boriska, eszem a lelkét kalapál? Nem baj az ha ért ehhez is, a kézügyességének biztosan jót tesz. Szerintem azért nézz el arra az anyatanya honlapra, biztosan menni fog! Állítólag ha anya leszel javul a problémamegoldó képességed is.

Lányok mi minden gyerkőcnek veszünk egy olyan rugón lógó babát a fakopáncsban. Ahány gyerek jön hozzánk kb. 3-4 éves korig, mind azt rángatja. Mi nem szoktunk túl drága dolgokat venni egymás kölykeinek sem, hiszen nem erről szól.. és az öröm így is megvan, hiszen mire mindenki Jézuskája megérkezik, játékboltot lehet nyitni.

mágnes, én megpróbálom.
 
 


Mágnes, köszi a zárt fórumot. Szerintem Domo is több képet fog tenni, és hátha Dudorkánk is jönne. Tényleg tudja valaki az emilcímét, értesíteni kellene, hogy van egy zát fórumunk.

Az a helyzet, hogy egyszerűen túl sok a beteg ember ahhoz, hogy jó szívvel tegyem ki a képeinket. A facebookról töröltem magam, mert egy idióta összekevert valakivel, és tök zavaros dolgokkal zaklatott. Én ebből nem kérek. Aztán valami pedofil is volt itt régebben a babaneten.
Én nagyon örülök, hogy zártban folytatjuk. A zugólvasók meg jöjjenek bátran és csatlakozzanak.

Mágnes küldöm az emil címemet is, és kérek akkor egy blogolvasói hozzáférést. Köszi. Jobb így zártban a blogod?

Ilona, 4 évesen adta el a kislány a tesói cuccait? Hogy?????

Mágnes, tiszta fiú ez a Bence, éppen csak nem kérdezte meg tőled, hogy mi a kaja muter? :D

Lotti bezzeg totál összezavarodott attól, hogy nem aludtam otthon, főleg, hogy mentő vitt el. Egyszerűen nem hajlandó aludni, csak ha fogom a kezét. Az én szuper alvó kislányom fél éjszaka ordít. Ma már ott aludtam a kiságy mellett egy szivacson. Vacilláltam, hogy hagyjam ordítani, vagy sem. Utána arra gondoltam, hogy a fenét! Egy gyerekem van, nem kell osztoznia még rajtam senkivel, nem hagyom, hogy ordítson. Főleg, ha szegény azt hiszi, hogy eltűnök. A hiszti persze más. Ja, és elkezdődött a dackorszak is, semmit nem akar, minden nem-nem-nem. Kezdek immunis lenni :D


Reni, jól csinálja Nia, majd külön banszámlát kell neki nyitni. :D

Mi már kb. egy éve megvettük a karácsonyi ajándékot Lottinak. Egy tök jó konyhát kap. Úgy örülök, hogy erre nem kell kiadni, mert nálunk is egyre gázabb a helyzet. Várom, hogy bevezesség a pedagógus életpálya-modellt, hátha többet keres a férjem. Most vérlázító a fizetése.

Borisom, nálatok mi a helyzet munka frontján? Te tényleg rábíznád Lujit anyósodra? Betartaná a játékszabályokat? Mármint néném....
Költözés?

Mágnes nálatok apa munka?

Többiek? Juci, ezer éve nem voltál.

Zel, király vagy az iwiwes szövegeddel.

KépKép
 
 


Lányok!
Ilona és Trinky már odatalált a zárt fórumra, és higgyétek el, nem bonyolult, ezt ők is tanúsíthatják! :)
Szóval bátran jöjjön, aki szeretne!

A képekkel pedig tény, hogy szívesen visszaélnek nyílt fórumon. Elég csak a nyálcsorgató pedofilokra gondolni.

Apának van munkája, hétfőn kezdett végre, már nagyon kellett ez nekünk! :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Én is benn vagyok az Anyatanyán. Nem nehéz a belépés.
Gyertek ti is majd át.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bocsika, de zajlik az élet.... én nem tudom hol mi a szokás a bölcsibe szoktatással kapcsolatosan, de 2. án kezdtük, ma aludt ott elöszőr és ott kell ülnöm, hogyha felébred azonnal ott legyek. Fel is kelt 13.20 körül és gyors kikapták az ágyból és a kezembe nyomták.... basszus, gondoltam.. Mondom nem lehetne vissza altatni, hisz 2 órákat minimum alszik és mi van ha vissza aludt volna, ha haggyák. Majd holnap anyuka- ez volt a válaszuk. Gyors kocsiba, haza és ágyba be. Aludni nem aludt, de fél órát feküdtünk és meg se szólalt.
Nagyon elkeserid mikor reggel ott hagyom,de azt mondják gyorsan rá haggya és aztán elvan. Persze nem így kezdődőtt, de már jól haladunk. Egyedül eszik, csak inni nem akar. Be vittem a csőrösét, amiből itthon iszik, de állítólag abból sem kell neki. Ez aggaszt, de végülis az első 3 napban kajálni nem kajált. Ami nem tetszik egy falatot sem eszik....Remélem változni fog.
Most hogy a délelött szabad, neki estem a háznak. Olyan jó, takarítani. Őszintén, mióta 2 gyerek van, csak ahol a papok ... tudjátok :? Szóval most minden csilli- billi és még az idő is jó az ablakpucoláshoz.

Mára ennyi és sajnos most csak magunkról írtam, de mindenkinek PUSZI!

Odry

Kép

Kép
 
 


mágnes!

Még nem írtatok az anyatanyán a fórumba?
Beléptem elfogadtad ,de hozászolást még nem tudtam olvasni.
azért mert nincs vagy,nem még máshová is lépni kell?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Reni:
talán összesen 2 hozzászólás van a fórumon

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok!

ilonka, hát igen, Lujzi vagy köműves lesz vagy nemtom :P
Kingusnak adtál főzeléket végül?

trin, ha eladjuk a házat azonnal dobbantunk :lol: munka most épp van, de ez mindig bizonytalan..
tényleg, a ti szobátokban alszik Lotti? mert esetleg kis időre lehetne azt, hogy közelebb van hozzád és akkor neked nem kéne szivacson aludni :lol: :lol:

renim, elfelejtettem, hogy a másik miki ajándék egy adventi naptár lesz amit én készítek Lujzimnak, minden napra lesz egy kis meglepetése (gumicuki, kicsi keksz stb) karácsonyig :lol:

mágnes, én is megprószálom persze a banyatanyát, de kell még hozzá valami belépési valami?

odry, na ezen meglepődtem. felébredt és a kezedbe nyomták????????????? ez azért felhárító. most úgy látom én is, hagy a bölcsibe/oviba nagyon elkényelmesedtek a gondozók/ovónők.....apa megy minden nap Lujziért és mindig 'kap valami megjegyzést, pl. hogy Lujzi nem ismeri a kilincst, nagyon önállótlan, nem játszik stb...minden nap van valami bajuk vele.
néha utálom az egészet.
hát szerintem ne hagyd magad, ha mész, mondd nekik, hogy délután dolgod van, altassák ott, mert csak uzsi után tudsz menni érte.

csajok, dudorkának már írtam korábban egy privit, de sajnos nem válaszolt, ímélcímet nem tudok...

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron