Új privát üzeneted érkezett!

Köcce.
Nálunk (Szlovákiában) a 10. és a 14. napon van teszt. Nemtom miért. Szerintem, hogy elvegyék a kedvem. A csodák pedig úgy néz ki csak másokkal történnek :-(
Gina
Vendég
 


Hellóka!
AndiKép
Képzeld lehet, hogy tényleg fuldoklottKépa fülem mert amióta használom az orr spray-t nem fáj.Csak igaza lesz az orvosnak!
Nem már 21,5Kép
Nekem is kiveték 5 éve a mandulám,írtózatossan fájt,én se tudtam enniKép
Mi jót csináltok a hétvégén??
Vendég
 


Gina
A CSODA MINDIG MINDENKIHEZ KIVÉTEL NÉLKÜL ELLÁTOGAT,NE ADD FEL ÉS FÕLEG NE HIBÁZTASD MAGAD.
KépKépKép
Vendég
 

 
 

Ginuska!
Egy szabály azonban van:-csak a jókedvű anyucikat tartják meg maguknak a babák!Érted?????-és ne dobd el magadtól a soron kívűli csodát.
A beágyazódás néhol 3-5 napot is igénybe vesz...vedd alapúl,hogy a lombikoknál a leszívást követő 4-5.napon ültetik vissza a babókákat!-és akkor kezdik a beágyazódást és onnatól kezdve teszteltetnek a 14.napon!....na akkor??????okés?KépKépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gabi!
Na örülök,hogy jobban vagy már!Igyál nagyon sokat,sok-sok kamilla teát (ha szereted!)!Na szegény füled,dobjál neki mentő mellényt!Kép
21,6 nem semmi kor....de jó is lenne a Natival annyi lenni!19,6 voltam amikor elöszőr terhes voltam....na ha meg tudott volna születni...lenne egy 13éves lányom?fiam?na mindegy!ez van!
Nem fáj semmim,ez a leszbikus jöhetne már!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Mindig is szerettem volna fiatalon szülni,
remélem az én kis csodámra nem kell sokat várni!Kép
Ezt nem hiszem el én is 19,6 éves voltam mikor terhes voltam!
Egyébként nem tudom, de ez tuti jót jelent,h ennyi hasonlóság van köztünk!Legalábbis én észre vettem egy páratKép
Félre ne érts nem vagyok ilyen hókuszpókusz nőci,de szoktak megérzéseim lenni és általába bejönn!Csak azt a fránya 5 lóttó számokat nem tom megérezniKépZoli(Férjem)mindig ezt mondjaKép
Vendég
 


Gabi!
Inkább abban ne hasonlítsunk,hogy mikor szülöd az elsőt...és persze a vetélések...!Szóval Te 1éven belül szülsz és kész...okés!?
Amúgy férjem is nagyon fiatalon akart apa lenni,ezért is örült a legelső babának...de hát,nem lett 20évessen apa,csak 26-al!KépKépKépKépDe lényeg,hogy lett!Férjed hány éves?Köztünk csak fél év van!Kép
Lottó fölösleges dolog...nem azzal jut az ember előrébb....az már el van könyvelve,hogy kinek a nevére írják.Persze egymás között!!!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Azt a részét kihagynám ha lehet,pont elég volt egy vetélés.Csak az a baj ezt nem én + mi irányítjuk ezeket a dolgokat!
Inkább úgy mond h mind2 1 éven belül szülni fogunk!Okés!?Kép
Férjecském 25 éves lesz,ő is már nagyon szeretne picurit.Köztünk 3 év 1 hét a korkülönbség.
Hol dolgozol?Gondozónő vagy?
Vendég
 


Lányok.
Rendesek vagytok.
Köszike....
Nem tudok aludni...nem jó ez így. Olyan jó nektek....
Én ma nagyon szerencsétlennek érzem magam...
Na jó.
Csak ennyit, hogy KÖSZIKE
Gina
Vendég
 


Gina!
Ne butáskodj már!
Mért is jó nekünk?Nem mi megyünk 4 nap múlva hatalmas hcg tesztet produkálniKép
Ha van kedved inkább beszélges velünk,kicsit talán kikapcsolnál,ha nem akkor küldök neked álom manókatKép,amitől egy jó nagyot csicsikálszKép
Gabi
Vendég
 


Gabi!
Köszi. Picit még maradok, míg az álommanók ide nem érnek :-)
Jó, hogy biztattok. De én valahogy mindig azt hittem, majd megérzem, ha terhes leszek. Most nem ezt érzem...
Gina
Vendég
 


Gina!
Ez annyira változó!Hallotam olyat is hogy már a találkozást is megérezte a nő,vki 3 hét után,de sokan csak már a tünetekkor kezdenek gyanakodni a babára!
Ne emészd magad emiatt mert nem érzed mi folyik odabent,ez már sztem az anyai ösztön h a kezdetektől fogva gondoskodni akarsz róla,ez term. is,de attól mert nem érzed még ugyan olyan jó anya leszel mint bárki másKép

Andi?Te érezted Natit?
Vendég
 


Gabi!
Én már szültem,egy csodával megelégszem....de Te még nem!...extra csoda azért jöhetKépHa így halok meg,hogy egy fiam van...érdemes volt élni,akkor is!KépMost te jössz,meg Ginuska!Ill. azok akik még nem szültek...várok a soromra!
Igen gondozónő vagyok bölcsiben!
Ginuska!
Írtam elöbb,ne dobd el a reményt magadtól!Próbálj pihenni és magadnál tartani a babót!Egyél sok fehérjét,vitamint és igyál sokat!Én szinte átaludtam a 14 napot,na és utána azt a 37 hetet!ill. majdnem 38 volt!A félelmeim miatt inkább pörgettem a napokat,hidd el,hozzá lehet szokni az alváshoz.....csak most Te felpörgetett áll. vagy!Igyál mézes tejecskét,langyosat!-és nézz a tv-ben vígjátékokat!KépKépKépJó???léci-léci!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Én más eset voltam,3-an voltak!Inszem után a 3.napon a cicim kezdett baromira húzni!Hányingerem,csak az első Uh-on volt...amikor is elöszőr hánytam!...de mondom a 3-as iker terhesség más!
Az elötte lévő 4 terhességemet,csak 4-5 hetessen tudtam kb!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Megpróbálom. Hétvégén relax, pihi, stb...
No stressz. Tudom.
Na majd lesz valahogy.
Szió
Kellemes hétvégét nektek
Gina
Vendég
 


AndiKép
Aranyos vagyKép
Milyen bölcsibe dolgozni?Biztos jó lehet annyi kis manó közt dolgozniKép,na mondjuk bizto h vannak rossz percek is!

Gina!
A mézes tejcsi tényleg jó!
Vendég
 


Szióka!
Neked is kellemes hétvégét!Kép
Vendég
 



Hát Én szeretem,de ezt a szakmát se sokan tudják csinálni....szinte erre születni kell,más gyerekét egész nap dajkálni....ez főleg akkor volt rossz,amikor még nem volt Nati.Na 4évig itthon is voltam Vele,2002-ben mentem vissza dolgozni csak!KépTudod az a szomorú,hogy Én szenvedek,hogy csak legyen,más meg alig várja ki a 6 hónapot és hozzák már.Na meg a reggel 6-,este 6-ig....és van reggel6 órás gyerek,nem is egy!-és nem azért,mert anyuci dolgozik!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Elvonult a családom szunyálni....követem Õket!
Sok pusza Gabóca!Álmodj nagyon szépeket.....holnap már 41.napon leszünk.......ill. 40 perc múlva....basszus....egy ütem....KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Minden szakmára születni kell,az tuti.
Az élet soha nem igazságos,pont az lesz terhes annak lesz gyereke aki nem is akarja vagy csak nyügnek érzi.Az ilyeneket fúúúú,nem is írom tovább,sztem tudod mire gondolok.

Nem baj holnap ki'csajozom' magam,jönnek sógornőmék, 3 éves iker lányai vannak+10éves fia.Imádom őket!
Vendég
 


Szia!
Jó éjszakát!
Szép álmokat!!!
Pusssz
Vendég
 


Gabi!
Mi újsi....nálam semmi jó!Piri még mindig nem tolta ide azt a nagy orrát.
41.nap se jött így be,nem javul a statisztikám!
Kibabáztad magad?

Ginuska!
Mi újság-kialudtad magadat?Pihenj és várunk a jó eredménnyel a 14.napon!Kép
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Nálam sincs semmi extra!A cicim néha fáj,a hasim egyáltalán nem,ennyi!Pirike,hát nem tartozik a barátnőim közéKépMost már azért kezdem uni ezt a várakozást,hátha csüt-ön okosabb leszek!

ÓÓÓ,végig játszotuk az egész napot,úgy szeretem őket!KépRáadásul itt volt még a barátnöm a párjával,még jobban prudukálták magukat,egész du.nevettünkKép

Mi jót csináltál ma?
Gyönyörű szemű fiacskád hogy van?
Szió
Vendég
 


Gabi
Ma nagytakarítás,majd nővéremék átjöttek mikulásozni...mert az csuszott egy kicsit,majd lusti estig!Tv nézés stb,most vároma mosógépet,hogy lejárjon....ki tudjak teregetni!
Nem semmi...vannak tüneteid,nekem semmi az égatta világon!Na most akkor,vagy pozítívat tesztelsz jövőhét elején,vagy megjön....nekem meg még van pár napom,hogy vegyek ob-t!KépKépKépKép
Fiacskám amúgy egy ördög....kb.fél órája alszik!Kép
Na megyek,lejárt a centri!
Szép álmokat!
puszaKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hát, a mai nap asszem minden eldőlt. Reggelre megjött a menzeszem. 29. napra, hát várhatott volna még pár hónapot (legalább 9-et). Szóval nincs itt baba. Nem sikerült. Sírok, mint egy kisgyerek. De majd elmúlik. Meg tudom : "majd legközelebb" :-(
A dokinéni azt mondja, kedden így is el kell mennem vérre, mert sem a 10. napi HcG, sem a menzi nem zárja ki teljes mértékben a terhesség lehetőségét, bár az esély nagyon pici..
Hülyeség. Mindenki tudja, hogy ha jön a menzi, nem jön a baba!
Mindegy. Szóval ne sikerült...
Ez az év életem legrosszabb éve. Sorra jöttek a tragédiák, negatív események. (nagymamim, akit imádtam, meghalt. Utána nagybátyám öngyilkos lett, meghalt. Az első inszemem nem sikerült,stb...)Miért gondoltam én, hogy a vége talán jó lehet??? A punkció napján az jutott eszembe hogy nálunk szerencsétlenebb pár nem lehet. Párocskámnak már vagy 5-ször is nézték a spermiumszámot, mindig 50-60 milla volt. Szóval nem féltünk, hogy ezzel is gond lehet. Erre a punkció után jön a laboráns csaj meg a doki, hogy ICSI kell, mert csak 10 mill. kiskatona lett. Vagyis így jött össze, hogy a 23 szép kis petikémből 5 sikerült, na de végül nem mentek fagyasztásra. Még nemtom miért, de ha lehetett volna, akkor felhívtak volna. Na szóval ez kész pechsorozat! Nem?
Mindegy, remélem a jövő év csak jobb lehet.... Ennek a 2005-nek meg legyen má vége, utálom!
Juj, de sokat panaszkodtam.
Sorry.
Lányok, veletek mizu?
Gina
Vendég
 


Sziasztok, ne haragudjatok, hogy ide bepofátlankodom...

Ginuska olvastam az elkeseredett soraidat, és ez adott lökést, hogy megint írjak.
Van egy régi PCO-s brancs, az itteni lányok mind PCO-sok, még az NLCafén jöttünk össze 2-3 éve, azóta igaz, átköltöztünk. Összesen 11-en vagyunk benne ebben a brancsban, és nyolcan vagyunk azóta anyukák illetve kismamik. Mindannyian megpróbáltuk az asszisztált reprodukciót, a Kaáliban.
A végeredmény: egy anyuka inszemmel lett terhes, egy kismami lombikkal. Mindkettőnél gond volt a férj spermájával. Az összes többi hat, annak ellenére, hogy már mesterséges próbálkozásnál tartottunk (lombik is) spontán lett végül terhes, metformin kezelés mellett. Legutóbb én voltam a csodára példa, mert úgy lettem terhes, hogy előtte a lombiknál ICSI volt, ugyan elég volt a párom spermaszáma, de nem termékenyültek meg a petesejtek. De ezzel a saját esetemmel nem is példálózgattam, mert sokan azt mondták, ez abszolút csoda (ráadásul zárt petevezető mellett).
Igen ám, csakhogy szintén két ICSI-s lombik után, egy lány, aki már több, mint 3 éve próbálkozott, ma belépett a kismamik táborába... szintén metformin segítségével. Egyszerűen csak egy jó minőségű peteérés kellett hozzá. A hormonokkal ezt nem lehet elérni.

Ezt biztatásképpen írtam le, lányok, az már nem lehet véletlen, hogy ennyi mindenkinek metforminnal sikerült a baba, egyébként meg sehogy sem. Kép

Üdv Norka (13+3)
 
 


Norka!
Ezt öröm volt olvasni. Szóval van remény?! Én is szedek metformint, tavaly áprilistól. A párom is olvasta soraidat és azt mondta, hogy : "látod jól döntöttünk, amikor a köv. lombik időpontját a nyári szünetre toltuk! " Talán addig megtörténik a csoda.
Amúgy javulok. Tavaly óta -20kg, menzim is alakulgat. Igaz 30-35 napos a ciklus, de még mindig jobb, mintha nincs. Juj, reménykedni kezdtem. Köszike.
:-)

Megnyugodtam. Ha ennyi lánynak összejött. Talán nekem is...

KÖSZÖNÖM A REMÉNYT

És gratula a kicsihez. Hányadik hónap???

Gina
Vendég
 


Ginukska!
Sajnálom,hogy most nem jött össze....mondom...most!Olyan nincs,hogy baba nélkül maradsz,maradtok!Csak sajna az idő....mért nem lehet picc-pakk?!...Már sokszor leírtam,a mi babáink sokkal többet kapnak,miután megszületnek,mint az aki csak úgy becsuszik!...és tudod Titeket is várat a baba,mert utána sokkal jobban fogtok Neki örülni....kis rafkosak már odabent is!KépFiam az élő példa...nem akarjuk elkényeztetni,de hát....na nem egy nyafogós fiú...de mindent elér amit akar!Mai napig Velünk alszik,na jó 220x200cm-es az ágyunk!Amúgy is keveset tudunk együtt lenni,mióta ovis,még éjszaka se halljam,hogy szuszog???!!!Akárki mit mond (nem érdekel!),Nekünk így jó!KépMajd 7évet vártunk Rá!Majd kihagyom azt az éjszakai 9-10-11órát...nem!,hülye leszek külön szobába dugni éjelre!Van külön szobája és imádja,mert akkor van ott amikor akar!-és ha szegények lennénk?Akkor is egy szobában laknánk?Nem?
Na kicsit hosszú voltam!Kép
Norka példájábaól felbuzdulva,írattam fel a következő nagy adag mercformint,mert ki tudja....hátha kapok Én is még egy csodát!A PCO-s petefészek ma már ,nem kizáró tényező....és az alacsony spermaszám....hisz 1babához,1spermium kell...nem?Kép
Ginuska:Norka írta 13 hét és 3.napnál tart!
A nevük mellé a lányok a baba heteit írják!Kép
na pusza
-új hónap új remény!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi!
Hát ha nekünk összejön, bizti kissé elkényeztetnénk mi is.
Megértelek.

Köszi az infót, már tudom mi a 13+3

Amugy neked mennyire előrehaladott a PCO-d? És a kissrác hogyan jött össze?

Gina
Vendég
 


Sziasztok!Itt vagyokKép
Du. benéztem már,csak nem irtam.Most ment el dolgozni Apa ,most már duhajkodhatok a gép előttKép
Andi
De jó,hogy te már túl vagy a nagytakarításon,nekem is elkéne már kezdeni de nincs sok kedvem hozzá!Oda fagyni az ablakhoz meg....Kép
Piroska,ááá már a cicim se fáj semmi,sztem én visszafele működökKép

Gina
Sajnálom,hogy ez a mostani probálkozás nem sikerült, de láttod Norka is milyen sok pl. mondot,h igen is lehet,meg lesz is babád,+Andinak is+ Nekem is + mindenkinekKép

Én képzeletbe már elkényesztettem a babámatKép,nem tom mi lesz így a nevelésbőlKép

Norka
Gratula a pocaklakódhoz!!!!

Gabi
Vendég
 




Ginuska!
Na hát eléggé,régi a PCO-m,92-óta van róla papirom is.Voltak műtéteim,de minek...és 21 hete szedem a merckformint!4 spontán terhességem volt és 4 vetélésem.5kórházban megfordultam(ajánlás alapján mentem oda),majd a Nyírőben a Dévai tett velem csodát.Első stimu sikerült és az első inszem!Stimu elött volt 139-napos ciklus követésem és a következőnél a 79.napon kaptam ismét norcolutot és amikor megjött,második napon kezdödött a stimu!3-as ikreim voltak,az első babát az 5.héten,másodikat a 11.hét végén vetéltem el!Nati a 38.héten született meg!
Évente 1-2x jön meg,na persze,ha elmegyek a dokihoz gyógyszerért!Azért is tök jó,hogy volt 2 ciklusom,hormon nélkül és várom a 3.ciklust....Gabival együtt a 42.napon tartunk!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gabi
A nagytakarítás még hátra van....ez olyan hétvégi nagytakarítás volt!KépMég a neheze hátra van!
Nekem se fáj semmim!Szerdán teszteljünk újra???
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Nem nagyon szeretek én se takarítani,de mikor végeztem olyan jó végig nézni a lakásonKép
Nem akarok tesztelni,mert csüt.-ön megyek Uh -ra,ha lenne vmi ott látom úgy is.
De tesztelj ,aztán majd szerdán neked csüt.ön meg nekem örölünkKépOK?

Na megyek nézem tovább a Taxit,még jövök!
Vendég
 


Szió!
Vége a filmnek!
Figyu csak,milyen vizsgálataid voltak amiből meg állapították a Pco-t? Mielőtt elkezted szedni a Merckformint csináltak vérvételt?
Csak h okosodjakKép
Vendég
 


Gabi
Szerdán reggel elvileg tesztelek,el is felejtettem,hogy csütörtökön mész Uh-ra!
A vizsgálatok nállam amiből megállapították a PCO-t,az az összes létező Uh (szeder szerű petefészek,vagy szőlő fürtök)!-és a vérvételeknél az Fsh-Lh arány!1:1 körüli értéknek kéne lenni,Nekem minimum az 1:5,de volt 1:7 is!
A doki azt mondta,hogy ne Adiemet-et szedjek,mert hát bonyolultabb eset vagyok annál,mert 1992-től 2005-ig volt jópár leletem.Inzulint nem néztek,szóval Én csak kimondottan a PCO-ra kaptam.A jelek szerint jó,mert mindenben változás lett!Anyagcsere (nem szedek hashajtót),bőröm (gyulladt ragyáim voltak néha,ami lassan gyógyult,ma már hála....nincsenek!)hormon nélküli ciklus,nem érzem lufinak magam,és persze -7kg....szóval ennél több bizonyíték,már csak egy csoda lenne!Kép-érted?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lányok!
Megint kérdéssel jövök. Ti most miképp próbáltok therbe esni? Hőmérőztök? Számoltok? Esetleg megvan, mikor kell együtt lenni?
Gina
Vendég
 


Amugy nekem a PCO-t idén januárban állapították meg. Áprilisban cukororvosnál voltam, jött az inzul. rezisztencia. Így a nőgyógyász meg a cukordoki megegyezett, hogy napi 3szor szedjek valami Siofort, ami metformint tartalmaz, vagy mi. Segít...
Csak a csoda még nem jött :-(
Vendég
 


Ginuska!Kép
Ez jó kérdés!
Én csak spontán szeretem a férjem,és szex-elünk!hihihiihi.....jól megaszontam!
Hőmérőzni-számolni...minek,honnan tudjam mikor jön meg!Nincs Nekem normális ciklusom!
Képzeld el,miként a 120.napon számban a hőmérővel várom a peteérést és a norcolut megoldja,a mensit!KépA Pco-soknak nem szokott lenni spontán Pé!Csak évente 2x!KépKépKép
.....na mentem ,már ma nem jövök,mert 5-kor ébresztő!
KépKépKépPusza,szép álmokat!KépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi
Köszike a választ!
Nagyon klassz hogy ennyit javultál tőle!Nem a gyógyszerrel van bajom,+annyi jót hallottam már róla,csak én beszari vagyok és mivel azt láttam ,h vizsgálat kell előtte nem kezdtem el.
Azért is vannak áll. kétségeim mert majd 4 éven keresztül nem tudtak kigyógyítani különböző nemibet.-ből,15kg-t hiztam,gyomorhurutom lett a rengeteg gyógyszertől...jártam 1 pár orvosnál és nincs jó véleményem róluk.Szept-be volt az h akkor meggyogyultunk!többek között ezért megyek most is egy megerősítésre!
Tudod mi még a furi,h nekem az FSH:7,89 Lh6,76!
Sztem ez teljesen jó.És pco .nál ezek a rosszak.Nem?Csak a progim volt alacsony!
Vendég
 


Andi!
Jó éjszakát!!!!!!!!!!
Pussz
Vendég
 


Gina!
Kb. ugyan az mint, amit Andi mondot.Hőmérözni,nyákokat figyelgetni csak akkor érdemes ha normális a ciklus,mivel nekem nem az semmi értelme.szerintem! Meg abba csak még jobban bezazulnékKép
Útba van már az a csoda!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!!!!!!!!
Gabi!
Elvileg ez a két szám nem is lenne rossz,de a rendszertelen mensi,és a szedres petefészek stimmel?
Amúgy meg,Nekem is volt clamydiam,amit majd fél évig nem tudtak kiírtani belőlem....lehet,hogy ennél is azért húzódott el,mert szar a petefészkem,rossz volt a felszívódás is (kaptam vagy 6 féle hüvelykúpot stb.,majd egy bazi erős gyógyszert(szájon át,attól lett jó,az eredményem)?ki tudja
Na megyek dolgozni,majd délután jövök!
Szép napot Nektek!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Jó reggelt,
még két dolgot jegyeznék meg az azóta írottakra. Kép

Az egyik Kandi habituális vetélése. Kép Azt nyilván tudjátok, hogy a PCOS-nál a nem egyensúlyban levő hormonműködés miatt (magas LH, alacsony progi stb.) sokkal nagyobb az esély a vetélésre. Igazából ez volt a nagy kihívás eddig a meddőségieknek is, mert a PCO-sok általában jól reagálnak a stimulálásra, van petesejt, van minek megtermékenyülni, de aztán sorozatban nagyon sok biokémiai terhesség van, vagy korai vetélés. És ezzel soha nem tudtak mit kezdeni a hormonos kezelések keretein belül. A metformin alapból rendbe teszi a hormonháztartást is, csak sok idő kell. Hogy megint a mi PCO-s brancsunkkal hozakodjak elő, a hat Adimet-babás lány mindegyike!! - egy kivétellel - korábban megélt egy rosszul sikerült startot. Viszont a metformin (Adimet) mellett létrejött terhességek eddig mind erősnek bizonyultak, és bizonyulnak, remélem. Kép

A másik Ellához szól. Éppen azért, ha nem szereted a dokikat és nem bízol bennük, ajánlott lenne ez a módszer. Mert tulajdonképpen kell kérni egy 3.napi hormonmeghatározást, meg terheléses cukor/inzulin vizsgálatot. Ezek birtokában már felírják a gyógyszert, és csak a hatást kell várni, nem kell dokihoz járkálni stb. Ez azért is jó, mert így az ember lánya nem görcsöl rá annyira a projektre.

Ginuska, tegnap az a lány, aki 3 éve próbálkozott már a csapatunkból, és végül babás lett, március vége óta szedi az Adimetet, már fel akarta adni. Végül októberben volt tőle az első spontán pé-je, és a novemberivel babás is lett... Kép Várni kell. Van, hogy egy egész évet, nem szabad feladni! A lombikot tényleg hagyd most a csudába! Kép

Norka (13+4 azaz 4.hónap elejeKép )
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: