Új privát üzeneted érkezett!

Ja, önmagában az LH:FSH arány nem mond semmit a PCOS-ról, ugyan az egyik legerősebb marker, de ennek "jósága" még nem zárja ki a PCOS-t (ebben a cikkben is ez áll):

http://www.lombikbaba.com/index.php?option=com_content&task=view&id=479&Itemid=7 7

Na mostmár eldugulok Kép
 
 


Norka!
Gyere bármikor,én örölük neki!
Köszönöm a válaszod sokat segítetKépIgazából már csak a terheléses cukor/inzulin vizsg.szeretném kiharcolni,aztán két pofára eszem a gyógyotKép
Olyan jó,h ennyi pozitiv eredményt tudsz elénk rakni,kitartást addKép
Ja és még egyszer sok sok boldogságot és örömteli pocakosodást kivánok.
Gabi
Vendég
 


Andi!
Köszönöm szépen!!!Kép

A két szám jó,de más minden rossz, azt mondjuk nem tom milyen formájú a petefészkem!!!!

'Jó' munkát!
szióka
Vendég
 

 
 

Lányok.
Ebben a metforminban lehet valami. Nekem már lassan 5-6 éve nincs rendben a ciklusom. Áprilistól szedem a Siofor 500-t (nálatok ennek megfelelője az Adimet), és segít. Van ciklusom...
Talán eccer peteérésem is lesz?

Reménykedünk :-)

Gina
Vendég
 


Ginuska
Na látod,milyen jól alakulnak a dolgokKéplesz ott pé. is!!!!Picike idő kell még biztos h a gyógyszer hason rendesen!Gondolom én!Kép
Gabi
Vendég
 


Andi!
Hol vagy???????????????????
Hiányzó máKép
Vendég
 


Vendég
 



Akkor vedd úgy hogy ma kimenőt kaptál a babanetrőlKép
Csak aggodom érted,remélem nincs semmi baj!!!!Kép
Nem szoktál te így elcsavargászni!Kép

Ui.:A rákszürős eredményem, negativ,úgy örülök!
Szióka
Vendég
 


Szia!
Képzeld 1 cn. vagyok!!!!Kép
Úgy görcsölök,mint állat,de úgy örülők!Tudom morbid így Kép,de ha már baba nincs akkor jöjön pirike,aztán jöv. hónap hátha...

Ígérem,ha nálam végzett küldöm hozzád!Persze inkább küldenék babucit...

Na szia
Vendég
 


Szia Gabi!
Bocsika,hogy nem jelentkeztem tegnap este!Kép
Dolgozó után,volt még jó pár utam...és mikor férjem haza jött,elmentünk a Mikulás gyárba.Vittünk cuccokat,Natinak nagyon tetszett (Õ szedett össze játékokat!).Csavarogtunk a városban,,megnéztük a kivilágításokat!Nagyon szép volt!Mikor meg haza értünk,Nati leült játszani (sz.gép elé),míg folyt a víze...majd férjem és 1/4 12-kor meg inkább bedöltem utánuk az ágyba!Kép
Most meg megyek is dolgozni...a délelöttös hetem ilyen...de azért ma jövök délután!
Nagyon örülök,hogy jött hozzád piros....a szenyó,hozzám is eltolhatná a seggét!Kép
Tök jó,Te ma már új hónapot kezdtél...remélem Én is ,napokon belül számolgathatok!
Na megyek...
...majd jövök...
pusza
u.i.:Írjatok sokat....legyen mit olvasni!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hellóka!
Akkor szépen telt a du.-tokKép
Mikulás gyár,az amit mutatak a tv-be is?Átlátszó kupolás vmi és középre gyüjtik a játékokat?Az nagyon frankón nézet ki!

most azon gondolkodám,h mit csináljak!Csüt.mentem volna doki nénihez,de így?A másik,úgy is elakar küldeni sztem vérvétel meg ilyenek,annak ide adja a beutalót ,aztán majd máskor elmegyek uh.-ra.Vagy hivjam fel és kérdezem meg tőle???Kép

Várlak du...
Szióka


Ginuska
Eredmény?????????????
Vendég
 


Szia Gabi!
Igen az az...,csak tv-ben sokkal nagyobbnak tünt!Ismét egy élmény...és megyünk még,mert Nati már csomizott másik adag játékot! Kép
Szerintem hívd fel,hogy Õ mit mond!Uh-ot azért kérjél mensi után,vérvételt...meg már ma mehettél volna a 2.napira!?Nem?
na megyek főzni!
Majd még jövök,Nati edzése elött!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szióka!
Aranyos,h ennyi mindet oda addKép
Mi jót főztél?
Mensi jelek?
Milyen edzésre jár?
Gabi
Vendég
 


Szia Gabi!
Megjöttünk!Focizni jár!
Csirke pöri-nokedlivel.
Semmi jel nincs ,sajna!Kép
Voltunk fát is nézni!Hát siralmas...annyira csúúúúúúnyák!Na igaz,csak 2 helyen voltunk!Sajna mindig Én veszem meg a fát,mert mire férjem végez a m.h.-én,sötétben....inkább Én!Nati jó kis kritikus,megmondja a frankót...így ketten tökéleteset szoktunk venni!Jó drágán...KépKészülsz a karira?
Van msn-ed?
-egyszerübb lenne ott írni...ha nem is a témáról csevegünk...bár a forgalom itt...nem szól bele...
Ginussal mi újsi lehet?
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szióka
Andi!
Az fincsi kaja!
Mi is most néztünk szét fa ügyben, csak csúnyákat láttunk,persze iszonyat áron!Mi meg csak a hosszú levelűt veszünk,az tetszikKépTavaly gyönyörű volt,adtunk 500ft-ot a csávónak,ha jön fa válassza ki a legszebbetKépNem tom most hogy lesz!
Kari?Semmit nem csináltam még,nem vásároltam!Most vhogy nem nagyon tud meghatni!azt a karit várom már amikor a babánkkal ünnepelhetünkKép
Miket szoktál főzni,sütni?
Van msn csak gőzöm sincs hogy kell használni,majd mondom Zolinak mutassa meg.Ok?
Szia
Vendég
 


Andi!
láttam Ginuskát egy másik topicba, sajnos negativ lett neki!
Vendég
 


Szia!
El kell most mennem,csak késő este jövökKép
Ha már nem találkoznánk,akkor Jó éjszakát és szép álmokat!!!!
Tesztelsz holnap??
szió
Vendég
 


Szia Gabi!
Ma valamiért ,nem megy az írás...mellé ütök,kilépek véletlen stb.
Nem vettem tesztet,mert délután fájt a hasam!Ki tudja ,talán holnap megjön...de nem is voltam patika,vagy auchan környékén...
Okés...tanuld meg a msn-t használni,aztán azon nyomjuk majd....ki mikor ér rá!Kép
Főztem még gomba levest is,jó tejfölöset (Én azt vacsiztam). 1-2 hónapja undorodok a husiktól,csirke sonkát,májkrémet megeszem stb.,de a csirke pöriből ha ennem kéne....hát a piroskát kergetné a róka koma!Tuti a metformin hatása!Érdekes!Kép
Karácsonyra a fözöcske anyosommal együtt zajlik,ki ki a saját konyhájában!Mindig u.a. vagy 13éve,kb. 10féle kaja...sütni Én szoktam csak)sütiket!),és Anyukám-Apukám is itt van 4-5 napig ilyenkor!msn-en megdumcsizzuk....hátha adsz jó ötletet,új kajcsira!
Ginuskának és Neked is a következő hónap a nyerő!
na pusza...férjem hív!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi!
Aranyos vagy!Kép
Na végreKép, vmi tünet,akkor most már nem kell sokat várni arra a nyavajásra!!!
Fúúj,én a gombától vagyok rosszul,főleg a rántottól,spagettibe v. amibe aprób még meg eszem imel-ámal,de...
Simán lehet a gyógyszertől,nekem is mondta az orvos h készüljek a legrosszabbra,pl.hasmenés stb..
Ok!Holnap majd megnézem ezt az msn dolgot!Biztos nem bonyolult,meg láttam már férjemet dumálni vele,csak eddig én még nem használtamKép
Aztán jól kibeszéljük magunkatKépKarácsonyi kaja?Nálunk is mindig u.a.,egyedül a sültekkel vagyok gondba,mert nem nagyon szeretiek az itthoniak a pulykát,csirkét +ugyan már...én meg a kacsát utálom!Kép
Szeretném ha mindháromunknak a jöv.hónap lenne a nyerőKépKépKép
Álmodj szépeket,és kapd el piri grabancát!!!
Holnap taliKép
Szióka
Vendég
 


Jó reggelt!
Még éjjel benéztem,de...most válaszolok!
Okés,msn-jobb lenne!Kép
Nem fáj semmim,elmúlt a hasfájás....tünetmentes vagyok ismét Kép
Tuti lehet a gyógyszertől,mert a CsaládiNet-en olvastam több lánytól és furcsálottam....és engem is elért a mizéria!Kép
Karácsonykor Nálatok nincs hal?
Gombát főleg rántva szeretem...na meg tejfölös leveskébe....Kép
Ma ismét mozgalmas napom lesz,Natinak ma van a focibemutatója az oviban,mert ott is jár focira!KépUtána stabilan itthon leszek-okés...akkor msn-ezünk ...!
Dokit felhívtad?
Na megyek,mert kávét kell innom,mert még nem tértem magamhoz!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi!
Jól megszenvedtett pirikeKép
Sajnálom,h elmult a hasfájás,pedig szugerálom a csajt!!!
De van hal,csak azt a sogórnőm csináljaKép
Ha ráérsz irj,aztán átmegyünkKépfigyelek,sztem ugyis itthon leszek.
Még bebújok apa mellé egy kicsitKép
Szia
Vendég
 





Vendég
 


Ird le gyorsanKép
Vendég
 



Oké!
Szia
Vendég
 


Hellóka.
A tesztem tegnap negatív lett, de számítottam rá. Szomorú voltam, de már jobb
Ma már végre dolgoztam. Szupi volt, a gyerekek hihetetlenül őszintén örültek nekem. Nagyon jó érzés. A kollégák is rendik voltak. Van 2 idősebb (50,54éves) kolléganőm, akik "hasonló cipőben" jártak valamikor, de egyioküknek sem lett baba. Velük jó volt dumcsizni erről-arról. És egy másik 30 éves csajszi közülünk ma mesélte, hogy nekik kiderült, csak együtt nem lehet baba. A lány "megöli" a srác kiskatonáit. Huh, kellemetlen. Ja és egyik barátnőnk ma szült, 4 kg-os babucit. Na meg egy másik csaj ma behozta bemutatni a kisfiát, a 4 hónapos Bencikét. Tök édeske :-)
Szóval a mai nap gyerekekről ill. babákról szólt :-)

Veletek mizujs? Hogy telt a napotok?

Gina
Vendég
 


Andi!!!!!
Nem kaptam még meg!!!!
Irok egy másik cimet:
ella84@freemail.hu
Vendég
 


GinuskaKép
Szép kis babás napod volt!Kép
Ne is szomorkodjKép,jönni fog az a gyerkőc!
Most én is a 2 cn. vagyok nagyon örülök,mert új hónap,teli reményekkel,hátha...Probáld te is így nézni!
Hogy telt a napom?A kezem majd ki esik a helyéről,úgy fáj a takarítástól,pedig még csak az előszoba+az ajtók vannak készenKép
Szép estét!Kép
Vendég
 


OKÉ
Megérkezett ne küld el a másikraKép
Vendég
 




Ginuska
Hát Nekem elég mozgalmasak a napjaink...pirike még várat magára...
Ne add már fel,lesz még 1éven belül saját babácska a kezedben!TUTI!!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi, Gabi!
Köszi a biztatást. most én csak abban bízok, hogy 2006-ban valahogy összejön a baba.
Szeretem a gyerekeket, minden körülvesznek. De egy sajátért ölni tudnék :-)
Másét nem irigylem, valahogy ez nincs bennem. Max a terhességet irigyeltem néha, de mikor már kezembe volt valamelyik baba, semmi irigység. Nagyon tudok mások sikerének örülni. Ti hogy vagytok ezzel?
Gina
(Ja és ti szedtek metformint? Mióta?)
Vendég
 


Ginuska!
Én már 22.hete szedem,már jól hozzá is szoktam!Várom a 3.spontán ,hormon nélküli ciklusomat!
Normális dolog,hogy a sajátra vágysz!Én is ,így voltam ezzel....és mikor Nati már vagy 3 hetes volt,akkor tudatosult bennem,hogy de frankó...senki ,nem veheti el Tőlem,csak az enyim,nem csak percekre van Velem...stb.Ha vissza olvasol...ott leírtam,hogy miért alszik Velünk mai napig!Most is megyek mellé...na meg 5-kor ébresztőm van!
Na pusza...holnap jövök...na az 5 perc múlva lesz! Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Szióka!
Most keltem fel,zúg a fejem,mint aki tegnap bepiázottKép2,30 kor értünk haza,sz@r volt a gép!
Sajnos sztem ma már nem érek rá msn-ni,mert kaját kell csinálnom,meg megyek a dokihoz,de előtte be kell ugranom az egyik ismerősömhöz,este +megint megyek.BocsikaKép
Holnap leszek,ha ráérsz akkor bepótoljukKép
Pirike?Agyon csapom most már ha nem megy hozzád!
Szép napot!
puszi
Vendég
 


helloka Lányok
Mizujs veletek? Hol vagytok?
Vendég
 


hellóka!
AndiKép
Hát, a ma estém se volt jobbKép
Voltam dokinál:most nem csinált semmit,elvi sikon haladtunk csak.Lényeg a köv.ciklusnál,teljes vérkép,progi.cukor...ill.uh-val figyeljük a dolgokat.A kari miatt csúszunk 1 hónapotKépAzt mondta,h ennyi eredményből amim van felelőtlenség volt pco-t mondani,majd az eredmények után meglátjuk!
Mi újság veled?Pirike?Holnap msn??
Na csók,megyek szunyálniKép
Vendég
 


szia!
Holnap postázom a pirit,nálam már múlóban!Kép
Mi jót csinálsz?
Várlak...
KépKépKépKépKép

Ginuska
Szia!
most már vagyokKép
Hogy vagy?
Vendég
 


szia!
Holnap postázom a pirit,nálam már múlóban!Kép
Mi jót csinálsz?
Várlak...
KépKépKépKépKép

Ginuska
Szia!
most már vagyokKép
Hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!
Ma kirohangáltam magamat,de még mindig nincs fánk Kép
Nem jött meg még mindig!47.nap,rontom a statisztikát így!
Gabi várlak a msn-en!
na pusza,majd még jövök!
AndiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi
Az nem lehet, hogy esetleg baba lesz? teszt?
Gina
Vendég
 


Ginuska!
..á nem lehet....ez csak a PCO,tesztet a héten még nem csináltam...majd veszek holnap és vasárnap csinálok...de csak fölösleges pénz kidobás lesz ismét!Semmit nem érzek...eddig minden terhességet megéreztem,vagy cicim bedurrant akkor...most semmi!
Mi újság Veled?Készülsz a karácsonyra?Sütögetsz?
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szia Andi! Köszönöm hogy írtál nekem. Azóta szerencsére én is jobban vagyok, elmúlt az émelygésem a gyógyszertől. A hasam még fáj hébe-hóba, de már sokkal jobb. Holnap elutazom egy hétre, de utána újra jelentkezek.

Szia,Andi
 


Andi!
Bocsika,csak 23h után értem haza,de akkor még foglalt voltál utána eltüntélKép
Én még gép előtt leszek!
Jó éjszakát!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: