Új privát üzeneted érkezett!


Szia Gabi!
Nati este átesett a holtponton és nem aludt,még 1/2 12-kor is,filmet nézett a gépen!Bocsika....ezért nem tudtam jönni dumcsizni...amikor meg végre kidölt...Én is...Kép
Még mindig nem jött meg és nincs fánk Kép
majd jövök még....
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na Szióka!
Most jutottam géphez,eddig takarítotuk a konyhát A-Z-ig,szörnyű voltKép
Én is kidöltem éjfél körül!
Pedig küldtem pirit,nálam csak kis foltozás van!
Nekünk sincs fánk,de holnap megyünk vásárolni,úgy se jövök haza fa nélkülKép
Képzeld a sok törölgetéstől már nem fáj a lapockámnálKép
Szió
Vendég
 

 
 

Kép
Szia Gabi!
Nálunk szakad a hó...olyan szép,most indulok vásárolni,remélem már nincsenek sokan!
Férjemnek éjjel szorult be a levegő a hátába...úgy szenved...akkor holnap Õ is port fog törölgetni KépKépKép
Piri sehol,veszek tesztet...reggel megcsinálom azé.....pénzkidobásssssssssss!
Na megyek,majd lehet,hogy benézek ma!
Bár fiúk játszanak majd bizti,ha elmegyek a géptől....Kép
Anyosoméknak,Pirinek vettünk fát...Nekem keddre igértek egy tökéletest!
na pusza:Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Nálunk nem esik a hóKép,pedig már úgy szeretném!
Jó vásárlást,én is mondtam apának ha hazajön szaladjunk ki akkor a tescobaKépBiztos örülne nekünk a pénztáros hajnali 2 kor, odaállítanánk egy megtömöt kocsivalKép
Megyek keresek vmi nyuszis receptet a neten!
Várlak holnap az eredménnyel!!Kép
Szia
Vendég
 


Szia!
Eredmény,mi más is lehetne,ismét kidobott 787.-!
Na mindegy....
Éjjel 11 elött pár percel értünk haza,hála ,nem volt tömeg,jó sokat vásároltunk...
Ma férjem egész nap focizik,takarítok,fözök...gyereket nevelek...olyan szemtelen lett...mi csináljak?Vissza nem vihetem a szülészetre,hogy elcserélték...nem fér már be egy pólyába!Kép
Na megyek belehúzok!
pusza Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


szió!
Pedig úgy szorítottamKép
sok erőt+kitartást akkor máraKépNem igazán tudom mit lehet egy kis rosszcsonttal csinálni,de biztos hogy úgy csinálod ahogy azt kell,ennyire azért már ismerlekKépMi is megkajálunk aztán megyünk vásárolni!
Este tudok csak benézni...
szép napot nektekKép
Vendég
 


Halihó
Na meg is jöttünk,már nem veszünk semmit a Natinak,és a nővérem fiának...bár mindig ezt mondjuk...aztán közbe ha látunk valami jót...megvesszük!Bár már minden jót megvettünk!KépKépKépKép
Hát ez van,csak már jönne meg....új hónap....
Nem akarok dokihoz menni,ünnepek elött főleg...szóval csak jöjjön meg a merckforminton...mint az elmúlt 2 ciklusban....-ezt szeretném...
Mi jót vásároltatok?
3 napig egész napos leszek,szóval csak esténként tudok majd jönni!-de Te írhatsz,mail-t is...Kép
na majd még jövök!
pusza,szép estét

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Hellóka!
Na megjöttünk, és van fenyőfánk, és még szép isKépTeljesen olcsón megúsztuk(2400ft),mondjuk biztos azért mert fekete fenyőt vettünk,de ha nekünk az tetszikKép,2 méteres és szép terebéjesKépTi milyet szoktatok venni?
Kajához,sütikhez vásároltunk+ pár ajándékot vettünk a gyerekeknek.Annyian voltak az áruházba,majd megörültem,utálom a tömegnyomortKép
Nem'tom miért nem megy még hozzád piri,pedig eddig csökkent a ciklusod hossza a gyógyszertől!
Sztem próbáld kivárni míg megjönn,gondolom nem akarod h gyógyszerrel meghozzák,mert pont az a lényege h helyre rakja a dolgokat.Tudom pocsék...várakozni!!!Ez csak az én véleményem,nincs belőle harag?KépNagyon remélem nem sokára már mindketten babásodunk,annyira szeretném már,lehet h ez is baj már!
'Jó dolgozást'akkor!írni fogokKép
Most elköszönök megyek fürcsizek, aztán tv-zek 1-t.
Este lehet benézek még!
Szióka
Vendég
 


Halihóka!
Na de jó,hogy van,már fátok...Mi ezüstöt,vagy normandot szoktunk venni!Kép
Nem akarok hormont,szedtem már eleget....várok,ha kell jövő évig!KépKépKép
Mi is ma hamarabb fekszünk,mert a hétvégén,mindig átcsúsztunk a holnapbaKép
Majd még Én is benézek!
szia

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziamia!
Tévéztem,utána elkezdtem olvasni jó volt,főleg h rég csináltam már ilyen 'görbe'estét!
Holnap vagyis már ma este tali!Kép
Gabi
Vendég
 


Mákod van már mindjárt itt a jövöév!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKép
Azért remélem nem kell addig várniKép
Vendég
 


Ezer bocsika....a msn-es eltünésért!
Pont írtam,hogy mennyire fáradt vagyok,erre u.ö.-ék jöttek,és most mentek csak el...a laza estéről ennyit! Kép
Na megyek még ajándékokat csomagolni!
Sajna holnap későn jövök haza....de írj!Ha tudok msn-re is jövök!
puszaKép
jó éjszakát!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Semmi bajKép
Azért ne maradj fönt sokáig, mert szent estére kikészülsz.KépSipirc az ágyba!!!!!
Jó éjszakátKép
Gabi
Vendég
 


Hellóka!!
Végeztem a takarítással!Jaj, úgy örülök már, csacsi-ragyi mindenKép
Megyek veszek,díszitőelemeket a szobához!

Hogy vagy?Pirinyó?
Várlak...
CuppancsKép

Ginuska merre jársz?
Vendég
 


Szió!
Láttom neked se lesz km hiányod,ha még mindig nem vagyKép
Olyan szép lesz a szobánk,fenyőággal,narancs karikákkal,dióval,masnival diszitjük,csak még nem fejeztük be,de majd holnapKép
Nem tudok felmenni az msn-re!KépAzt irja ki nem elérhető a szolgáltatás!
Azért irj ha tudszKép
csumika
Vendég
 


Szia Gabóca!
Na itt vagyok,haza értem végre ma!
Én se tudok a msn-re menni!
Vettem fát végre,ma volt az utolsó vásárlós körút...az ovónőknek...na és a vacsora a bölcsiben!Már becsomagoltam az ajándékokat amit Nati visz reggel,dolgozok kicsivel több...mint 8órát és ha minden jól megy...csak jövőre megyek dolgozni!Kolléganőm ma jött a vacsira...és közölte,hogy péntek óta beteg,gyógyszert szed...szóval lehet,hogy nem tud jönni és akkor dolgozok még csütörtökön és pénteken is!Kép
Na még mindig nincs piri!51.nap!
Na megyek fürdeni,le is fekszem ha nem gond!Kép
Holnap igérem korábban jövök és többet dumcsizunk!
De ügyi vagy,hogy csiri viri a lakás!!!!!KépKépKép
na pusza-musza!
-az Én kicsi fiam!:Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Én is megyek alukálni,(csak megvártalak)mert már majd leesik a fejemKép
Holnap majd dumcsizunk!!!!!
Jó éjszakát!
Gabi
Vendég
 


Szióka!
Mizújs nálad?
Kész a szobánk,olyan szép lett!Kép
Képzeld olyan pocsékul aludtam az éjszaka,miután irtam el is aludtam,2-kor felkeltem mert hazaért a Férjem és nem tudtam visszaaludni,diszitettem stb...végül 5óra után aludtam el,tiszta kába vagyok!
Itt van nálunk Zoli keresztfia,adok neki kajcsit aztán megpróbálok msn-re menni,de lehet ki leszek túrvaKép
Szió
Vendég
 


Szióka!
Andi!Kép
Mi újság?Fránya piri?
Egész lightos napom volt,de.bevásároltunk,aztán pihi!Képzeld az Auchon-ba nagyon olcsó minden,300ft volt egy ilyen karácsonyi házikó,toronnyal,emberekkel stb-vel, és még szinesen világit is,50ft gyertyatartó!Poén hogy nem annyira gagyi!
Ennyi volt ma velem,holnap meg indul a sütésKép
Majd bekukk este msn-re,de nem igérem+dolgozóba is megyek!
Pussz
Ui.:Teljesen elkapott a karácsonyiláz,nem gondoltam volnaKép
Vendég
 


Szia Gabi!
Nálam egész nap készülődés van...profiterol sütiért voltam a sütődében(ismerős szerzi),majd auchan-os bevásárlás...Ne is mond a leárazásokat:Bionickle amit vettünk 2100.-körül...ma 500.-volt,vettem is még 5db,majd felrobbantam!
Ágyat alakítottuk át,halakat pucoltam,pakoltam,padlizsán krémet készítettem,ágyakat húztam.Szóval húzós volt a mai napom is!
Elvileg szüleim holnap vonattal jönnek fel,nem megyek értük...fosok,hogy jeges lenne végig az út!
Piri,csak anyósom jelenlétében volt ma itt!Majd késöbb benézek a msn-re!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Gabi
Na mi újsi?HiányoztálKépLusi-musti voltál,vagy a munka miatt voltál távol???!!! KépKépKépKépKép
Ma Én folyt.köv.a takarítás,főzés....szóval készülődés!Piri nuku!Tegnap írtam,hogy halat pucoltam....na az akvárium volt!...nem a karácsonyi vacsi hal!Kép
Nati szeme tegnap begyulladt,ráhúzodott a virus...tuti,mert a bölcsiben is,ugyan ez van...nem váladékozik,csak piros mint a nyuszinak!Kép Rajta vagyok az ügyön...holnap estére remélem,elmúlik Neki!
Na megyek,sütöm a bejglit!Majd még bekukkantok!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi!
Hát már hulla vagyok,én is sütöm a bejglit,meg a többi kajeszt stb...
Tegnap melóba voltam,ma is megyek,de megpróbálok jönni mégKép
Jó munkát neked is!!!
Pussz
Vendég
 


Szia!
Reggel 9-től este 20,15ig a konyhába főztem-sütötemKépkész vagyok most meg megyek nyomibaKép
Natinak jobbulást,szegénykém!
Te hogy állsz a kajákkal?én elég jó!
Egyébként tegnap mindkettő halas variáció eszembe jutotKép
Anyukádék megérkeztek szerencsésen?
Hú, nemtom mikor jövök,de holnap bizti benézekKépKépKép
puszi
Vendég
 


Szia Gabi!
Na Én is nagyjából mindennel készen vagyok,Nati másik szeme is piros lett máraKép
Anyukámék,4-re már Pesten voltak...sokkal gyorsabban feljöttek,mint kocsival.Kép
Most férjem még focizik,ha hazaér,Nati fürcsizik,fekszik...mikor elaludt,kezdjük díszíteni a fát,kb.:3-ra készen is leszünk....Reggel temetőbe megyünk,és folyt. köv. a kaja gyártás!
Majd benézek ide,de msn-re nem bizti,hogy tudok jönni!
Ügyes legyél,fincsiket készíts!
Nagyon szép estét,a munka után,meg pihenj,hogy holnap szárnyalhass,mint az angyalkák!Kép
Na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hellóka!
Aztán szép legyen az a fa!Kép
Hú,amiket eddig csináltam(töltöt káposzta,bejgli,krumpli sali)azok nagyon fincsik lettekKép
Akkor holnapra még egy nagy erőt a főzéshez!Kép
Holnap bizti én sem leszek msn-en,de nagyon időnk se lenneKép
Mivel már elmúlt éjfél,így már mondhatom,h:
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánok!Szeretetben,Boldogságban teljen ez a pár nap és a legszebb ajándékot hozza neked/nektek/ a Jézuska...Kép
Puszi

Ui.:Ma még benézek hozzádKép
Vendég
 


KépEgy ilyen ajándékot,kívánok Nektek!:KépKépKépBékés boldog,szép SZENT estét és Karácsonyt kívánok!Kép
<font color="119911">...a fánkról,teszek fel képet még ma este!
pusza:Andi</font>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
De szép képek!Kép
Köszönöm szépen a jókívánságokatKép
Most végeztünk a vacsival,fincsi volt+bekajcsiztunk!


Sok puszi
Gabi&Zoli
Vendég
 




Hellóka!
Nagyon szép a fátokKépMi is mindig vegyes szinekkel diszitünk,sztem így a legszebb!
Milyen nagy már Nati!Hogy tetszet neki a fa+ajándékok?
Szép estét!!!Kép
Gabi
UI.:Sajna én nem tudok képet felrakni Kép
Vendég
 


Szia Gabi!
Ma se tudok még jönni,de holnap este,már igen!
Nagyon jól sikerült a kari,csak fárasztó...ma nővéremék is itt voltak!Kép
Nati nagyon sokat ajit kapott,majd msn-en leírom!
Majd még képeket is mutatok,ha szeretnéd!
Te miért nem tudsz képet feltenni?Kép
Nati óriás bébi márKép
Még mindig piri sehol!56!
Na pusza,holnap!
estét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi!
Azért csak most irok,mert vendégek voltak ma nálunk!Elég jól sikerült nálunk is a karácsonyKép
Gyerkőcök mindenhol sok ajit kapnak,nálunk is a lányok jöttek mozeskosaras babával..,itt is kaptak csomó mindent,tiszta gyagyák voltak.Kép
Persze várom a képeket!Nem digitális a fényképezőgépünk,+nem is tudnám csatlakoztatni,ezért nem rakok fel képet!
Nem semmi ez a piri!KépPedig teljes gőzzel küldtem!Kép
Ma egésznap úgy fájt a hasam,nem'tom mitől?Bizok benne h nyerő lesz ez a hónapKép
Most már ráérek,ha te is akkor várlak...
Puszi
Vendég
 


Szia Gabi!
Örülök,hogy jól sikerült a kari....sajna ,már vége!Anyukámat-Apukámat is,már haza vittükKépKép
Férjem holnap dolgozik már!Dumcsizhatunk msn-en egész nap!Kép
Fáj a hasad??????Az jó....mondtam,hogy kari után,szilveszter elött lehet a Pé-d!Mindent bele!Kép
még benézek
pusza
57!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Szia!
Gondolom...sokáig voltál fenn,ezért nem voltál eddig gép elött!Én 3/4 3-ig néztem a tv-t! Kép
Most megyek fözni,majd még benézek!
puszaKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
jó gondoltadKép3 körül aludtam el én is,és 11-kor keltem fel.Gyors elmosogattam,rendet raktam,de ma még nem fözök úgy döntöttem, teli vagyunk kajával.
Mit néztél a tvbe?
Akkor majd benézel,ha végeztélKép
szióka
Jó főzést!
Gabi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Elteltek az ünnepek, kellemesen, csak baba nélkül :-((

Régen voltam, nem volt időm netezni.
Nálunk karácsonykor 3 napig nagy a nyüzsi.

Veletek mizujs? Kari hogy telt?

Gina
Vendég
 


Gabi!
Mivel undorodom a husitól,kénytelen voltam főzni...főzeléket...krumplit!Kicsit hülyén nézett volna ki,ha főzeléket is fözök karácsonyra!
Itt vagyok...írhatsz!
Ginuska!
Ami késik,nem múlik,1hét múlva...idei karácsonyod már babássan fog eltelni!
Kívánom,hogy Ti is annyit készülgessetek majd rá,mint mi! Kép
Jó volt Nekünk,de kicsit fárasztó gyerekkel....titkolozás,szervezkedés,éjjel 3-ig kari fa készítés...stb.
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Ginuska!
Nálunk is egész jól sikerült a kari!Sokat ettünk-ittünk,beszélgetünk,társasoztunk,tvztünk!
Ne szomorkodj, jövö karácsonykor már a kezünkbe tartjuk a babáinkat!Kép
Szia
Vendég
 


Andi!
Na kiderült kivette fel a telefont?KépSztem nálunk,mert anyós elég sejtelmesen mosolygot mikor rákérdeztem!
Jó volt dumcsizni veled!Kép
Na pussz
Vendég
 


Gabi!
Nem baj,nem hallott semmi olyat...KépKépKép
Na majd hívlak holnap is....ha akarod!
Haza jött férjem,új egeret tett a gépre,szerelgette,azért ,nem jelentkeztem eddig!
Megyek fürödni!Majd még benézek!
Írt Noi,24mm-es a baba!
Kolléganőm,meg azért hívott,mert meghívták Egyiptomba....megkérdezte,hogy mit szólok hozzá!Kép
na puszaKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Bármikor hivhatsz,persze h akarom,örülök nekiKép
Az nagyon szupi,mit csinálna Egyiptomba a kolléganőd?
Köszi Noi-ról a hireketKép,hatalmas már a babucia!
Előbb úgy szenvedtem,a másik topicba már tiszta hülyeségeket irtamKép,de most elvagyok, elkezdtem olvasni.Azért néha benézek mizú van!
Szió
Vendég
 


Szia !
Egyiptomba...telelni mennek,sógoráék ,mindig meglepi Õket!Nem akar menni,de rábeszéltem,elengedtem!Szeretem nagyon,57éves lesz,de fiatalos!
Másik kolléganőm is hívott,annak csak szimplán hiányoztam!
Na hívás elött,azért majd megnézem,hogy a msn-en vagy-e már,vagy alszol...KépKépKépKépKépvagy írogatsz!
Úgy szurkál a jobb oldalam,a petefészkem körül...még avégén az 57.napon lesz Pé-m....ez nevetséges lenne....nem?KépKép
Na elmentem ,vizszintbe teszem magamat!
Holnap talizunk!
pusza-Jó éjt!
Szép álmokat!
Holnap gyerekes napom lesz,mozizás,játszóház....keresztfiammal+kicsifiammal!De majd jövök azért!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Szia!
Jaj de jó lenne,ha most lenne pé-d!Na idefigyelj mindig te biztatsz mindenkit,h bármikor-bármi lehet,úgy hogy fő az optimizmus.Oxi?!szurkolok nagyon!!Kép
Fúúú,Jól tetted h rábeszélted, nagyon kár lett volna kihagynia ilyen utazást!
Holnapra jó szórakozást nektek!!!Kép
Szép álmokat!
Puszi
Ui.:Lehet, h 10-ig nem kellek fel,elég nagy mormota vagyokKép,de ha sikerül bejelentkezek msn-re!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron