Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a véleményt. A jó eredményt abból tudom, hogy sima vérvételnél a cukor teljesen jó (glucose), 3. napi hormonnál a nőgyógy meg kért sima inzulint, az is jó. De terhelésest egyáltalán nem. Ezt kitől kell kérni? Örülök, amit írtál az akupunktúráról. Ez a nő valami elektró akupuntúrát ír. Erről hallottál? És a cérnás az milyen volt? És kik végezték? Mennyi ideig tartott? Mennyibe került? Erre még válaszolnál? Köszi

Nagyon örülök tényleg a kisbabádnak. Tudod, nekem már van a majdnem 4 éves kislányom, egy tündér és imádnivaló. Az élet legfontosabb része. Csöpögösen hangzik, de tényleg érte élek.

Szia

 


Sziasztok!
Nekem ma megjött a 42.napon!!!...írtam már régebben,hogy 62.napra jött meg (előzőleg) a merckformintól és ennek is nagyon örültem....de remélni sem mertem,hogy most 20 nappal korábban fog...!15 hete szedem,Nekem azt mondták,1-2 év mire beáll a ciklus!Sajna az Én vérzésem csak norcolutra jött meg eddig,és most ez a második vérzésem (hormonok nélkül!)! Nagyon fel vagyok tőle dobva....mintha legalább azt mondanák,hogy holnap karácsony! KépKép
S_Norka! További sok egészséget kívánok Nektek....láttam az Uh-os képet...gyönyörű a béby!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Kandi!

Köszönöm a tippet megyek böngészni.Ha kérdésem, lenne feltehetem Neked/Nektek?

Üdv.:

Bangi
 
 

 
 

Szia Bangi!
Természetes,hogy válaszolok....ha tudok okosat mondani...KépKépKépKérdezz!Bár ha Én nem,más bizti tud válaszolni!Kép
...és még valamit elárulok...,most kezdtem el fogyni!6kg-nál tartok!Van még kb.:10kg...amitől szeretnék megszabadulni!KépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok. PCO-s vagyok. Szlovákiából. 26 éves. 2 éve próbálkozunk a babával, de semmi. Menzim ritkán van. Bár most (5 év után eloszor) megjott a 35. napon. Ebben a hónapban lombikprogramon veszunk részt. Már megkezdotek a szurik, meg minden. 1 sikertelen inszemem már volt. Meséljetek, van itt valaki hasonló cipoben? Mivel nem vagyok itt mindig, mailnek is orulnék. ginuska25@freemail.hu
Vendég
 


Sziasztok
PCO-s vagyok, lombik elott kozvetlenul. Jo lenne valakivel dumalni errol, aki hasonlo cipoben van. Emailnek kulon orulnék.
ginuska25@freemail.hu
Vendég
 


Szia Ginuska!
Mire vagy kiváncsi?Bár Én inszemes voltam, több mint 13éve PCO-m van!Most már 18.hete szedek gyógyszert!
Szerintem olvass vissza és akitől kérdeznél valamit....tedd meg!
Sok sikert!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Holnap megyek Pozsonyba, juhé! Ma vagyok a 14. napon és több 20mmnél nagyobb tüszőm is van. Tegnap már megkaptam az éjszakai szurit (HcG)holnap jöhet a punkció. Nagyon félek tőle. Alig tudtam aludni. Na de már az is jó, hogy sikerült a stimuláció, mert már volt 2 sikertelen próbálkozás....Aztán várakozás, beültetés, várakozás, szerte foszló remények, és 10 nap múlva teszt...Nem élem bele magam, mégis örülök, hogy legalább valami sikerült..
Csak azt nemtom, mire kellene figyelnem. Mit tehetek még a siker érdekében?!

Andi: neked hogyan lett babád??? Amugy a fogyás nekem sikerült, tavaly 98 kg voltam, most 78 vagyok. Azt mondják, ez is segít.
Vendég
 


Szia Ginuska!
Nati első inszeminációra sikerült!
Elötte volt 139 napos ciklusom,majd norcolutra megjött és új ciklus 79.napján ismét norcolut....és az első stimu-inszem sikerült!
Pihenj sokat és ne idegeskedj,szedjél vitaminokat,igyál sok szénsavmentes ásványvizet!-és sok fehérjét is!Sok gyümi!Alvás -pihi-no stressz!....tudom könnyű mondani! KépKép
Ügyi legyél,jó pihit Pozsonyban!
szia Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Köszönöm a tanácsokat....Kezdek reménykedni. Ma volt a punkcióm. 23 szép egészséges petesejt lett. Kedden lesz a ET. Remélem sikerül. Szedek viatmint, iszom a vizeket, gyümölcsleveket...A pihivel nemtom mi lesz. Ma mondták a punkción, hogy jó lenne 2 hétig betegszabin maradnom. Mert hát tanítónő vagyok, ez nem éppen stressz és fertőzésveszély mentes meló.
Arany vagy. Köszike.
Gina
Vendég
 


Ginuska!!!!!!!
23 db???????
Úram fia....Nekem egy petesejt sem jött létre a hormonkezelésekből az idén....ebből 2 egész focicsapat+az edző is kijönne!KépKépKép
Próbálj pihenni,megérné hidd el,a körzeti meg simán kiír ha mondod Neki!....komcsira!!!!
Vagy ha mégse,legalább feküdj le korán....és vagy 10órát próbálj aludni...tudom ez is nehéz....de kéne!!!
Sok C vitamin !!!!!!!!
na vigyázz magadra!Írj,hogy mit kaptál vissza a focisták közül....
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Helloka!
Ma hívtam a centrumot, a 8 darab ICSI-s petikéből 5 megtermékenyült. A többi "hagyományos" IVF-vel lett, csak reggel még nem tudták, mennyi termékenyült meg. Ugyhogy beültetni való lesz és a doki szerint fagyasztani is érdemes. Szóval holnap megyek ET-re. Aztán 10 nap reménykedés-várakozás. Ja és kiírt a dokim 2 hétre. Eléggé fáj a hasam alja, ugyhogy ma egész nap pihiznem kellett. Meg ezen a héten is. Max mozgás: 20-30 perces egészségügyi séta...Na ez megoldható, majd sétálgatunk a barátnőmmel és a 6 hónapos kisfiával a faluban.
Köszi a tanácsokat, meg a drukkot.
Majd jelentkezem. Amúgy veled mizujs?
Gina
Vendég
 


Sziasztok!
Ella2 vagyok a"ma megint megjött" topicból,Kandi72-vel már dumcsiztunk egy kicsit ott,de szeretnék veletek is irogatni,ha nem gond.
Sajna pco-t állapított meg nálam is a doki.
Most igazából csak egy kérdésem volna?Ivott vki KECSKERUTAFÛ teát?
HellókaKép
Vendég
 


Ginuska!Szia
Töltödj,az ikrek sok energiát igényelnek majd KépKépKépTudosíts ha már volt transzfer...de pihizz nagyon sokat,aludj jókat!Nézzél sok romantikus filmet és mesét KépKépKép

Szia Ella
Én nem ittam soha ilyet Kép,mire jó konkrétan?Hogy kell elkészíteni?
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi!
Múltkor amikor keresgéltem pco-s oldalakat,akkor találtam ezt a teát is.végülis ezt kiegészitésként iszom agyógyszer mellett +omega3 kapsz eszem.
2dl forralt vizbe 1kk teát 5-10 percig áztatni,ennyi.Kép
Áll.jó még a balzsamkörte és a zöld tea is.Te eszel vmi ilyesmiket?
Neked volt vagy van hasfájás,mert én elégé görcsölök 3 hete(nem mensisen.)
Na,most elköszönök.Kép
Múltkor lemaradt,hogy sajnálom az angyalkáidatKép és kitartást, és mielőbbi babásodástKépKépKép
Vendég
 


Szia Ella!
Na akkor holnap veszek is magamnak!-kipróbálom....hátha!
Zöld teát iszok naponta...de azt nem pont ezért...kávé helyett!
Én is sokszor görcsölgetek,mensi után kb.:2hét után elkezdődik és pl.most is a 32.napon,teszteltem reggel(-)......de nem mensisen görcsölök Én se,néha azt hiszem az,de elmúlik...és sehol semmi! Kép
Ma voltam jósnál...5éven belül bizti nem lesz gyerekem! Kép na mindegy,majd az idő megoldja!
na puszaKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi!Kép
Igazából nekem egyszer jósoltak nem jött be,nem mondom hogy nem hiszek benne,de szerintem ez azért rajtunk is múlik.Emiatt ne keseredj el,lesz babád ez tutikaKép
Most nekem a görcsölésekre bevált a bioptron lámpa napi 4*5perc zöld szin és amiota csinálom, nem fáj annyira.Ha van neked vagy ismerösnek sztem próbáld ki.Tudod mi olyanok vagyunk hogy bármit kipróbálunk,hogy hátha...csak azért merem ajánlani.
szió
Vendég
 


Szia Ella!
Ki fogom próbálni....jó meleg kád víz is jó szokott Nekem lenni...főleg akkor a lámpás!Kép
Amióta szedem a gyogyit azóta érzem amúgy,elötte soha 20.hete.
Ma vagyok a 33.napon...kiváncsi leszek mikor jön meg....remélem hamarabb mint 42 nap!
Tegnapi tesztem negatív volt....mitől is lenne más!Kép
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziókaKép
Sajnálom a negatív tesztedKép,de csak azért lett ,mert a jézuska akarja a +tesztet hozniKép
Holnaptól egész jövöhét csüt.-ig nem leszek gép közelbe,úgy hogy elköszönök most.
Addig is légy jó és küldöm akkor pirikét!
Puszó
Vendég
 


HellókaKép
Hamarabb jöttem vissza,csak eddig még nem jutottam el idáig.
Mi újság van?
Nálam semmi extra,ma beszéltem egy nagyon jó orvossal(nem nőgyógyász),de utána nézet egy pár dolognak ill.ad nekem majd 1 telszámot.Azt mondta,h csak horm.vizsg. és uh.-val nem lehet 100% pco-t megállapítani.Vizsgálatokra fognak elküldeni,aztán ha az van,akkor az van...
Így utolag bevalom még nem váltottam ki a merckformint,de nem bánom,mert azt mondta amig nem tiszta hogy mi van addig csak lehet hogy ártanék vele.rólam ennyit.
Nati hogy van?olyan gyönyörű szemei vannakKép
jó éjszakát!
Vendég
 


Szia!
Na Én meg azért nem is írtam ide,mert Te írtad,hogy nem leszel....na ezt jól megaszontam!
Nagyon helyes,hogy még egy doki legalább látja az eredményeidet!Elvileg több vizsgálat után mondható ki véglegesre egy eredmény!Nem?!Kép
Natival itthon vagyok 3 napot,mert benáthásodott,és sok nagyon a szabim.....így indokkal vagyok távolKép!
Tegnap azért bent voltunk az ovis télapózáson,mert ovónő bekönyörögte!Kép
Na és itthon az Apja volt a télapó....hát majdnem....de mégse ismerte fel.KépBizonytalan volt,de sikerült meggyőzni,hogy nem Apa volt az!Kép
Fiamban a legjobban a lukas arca tetszik KépKépKép na meg mindene,mert az enyim!!!!
Szüleim is Bács-Kiskun m.-ben laknak!Te merre laksz?
u.i.:Sajna nem vettem még teát,mert zárva van a gyógynövényesünk!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hellóka!
Natinak jobbulást!Láttam tegnap a mikulás képeket a másik topicon,nagyon édi volt csak úgy mosolyogtak a szemei isKépAddig jó amig elhiszi,h van mikulás,az olyan jó,szerintemKép
Kecskeméten lakom, és a szüleid?
Majd megveszed a teát ha kinyit a bolt,nem tudok semmit mondani még róla,term.növ. ártani biztos nem árt.
Nekem olyan mensis tüneteim vannak ,1*majd összecsiná... magam utána meg semmi.Hát nem tom mi van!Tünetekkel hogy állsz?Persze a babássalKép

Megyek,mert kész a vacsi!
Jó éjszakát!
Vendég
 


Szia
Anyukámék Szabadszálláson,fél óra KecskemétKép
Ha akarsz több képet nézni,a profilomba van a babanetes fotóalbumok címe!Kép
Nállam semmi tünet,tegnapi teszt is bizonyította,hogy ne is figyuzzam a tüneteket!Kép
Hányadik napon jársz?Kép
Megyek teregetni!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Helló!
Jó teregetést!!!
Aha, tudom hol van Szabadszállás,de nem ismerek ott senkit,egykét volt osztálytársamon kivül.
A képeket feltétlenül megnézem!
37cn. vagyok,hát kiváncsi leszek mikor fog megjönni.Te is valahol itt jársz,ugyi?
Megbeszéltem magammal,h nem fogok tesztet csinálni meg a szinte lehetetlenbe reménykedni(2,33-as progi szinttel),mert csak bele bolondulgatnékKépMondjuk 1 uh-ra elmennék szivessenKép
Szióka
Vendég
 


Hihihihihi versenyezzünk.Pontossan a 37.nálam is!
Tünetek?Cicifeszkó,akkor csinálj tesztet!KépNállam az a nérvadó!Akkor kezdek reménykedni!Progi....ha a babát nem érdekli,akkor téged miért?KépUh-ra fel!
Szabadszállást amúgy utálom nagyon!Azt is,hogy oda leköltöztek az esküvöm után!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Király!!!!!
Ne akard már hogy beképzeljem a tüneteketKép
Kicsit fáj ez is, az is de nem tom.
Na mikorra beszéljük meg a találkát pirikével?
40cn???Akkor legalább megdőlne a42cn!Na ?????????
Miért utálod Szabadszállástés és mért költöztek le? Ha megszabad kérdeznem,ha nem vágj kupánKép
Csumika
Vendég
 


Halihó
Nekem tökéletes a 40.nap,már csak 2 napja van a rohadéknak akkor!Csinálj tesztet!Én már 2-öt is csináltam!Na......léci-léci-léci(szamár)kék virág -piros virággal!Kép
Utálom,mert lecsalta a nagybáttyám Apumékat,hogy szuper hely,és egy nagy kalap kaki.Munka egy száll se.Egy bölcsi sincs,anyum,meg bölcsödében dolgozott 14-éves kora óta....vezetőnő volt a végén....és a szülészeten kihalási alapon van hely.....13-éve,u.a. Apum 5szakmával....meg csak jövő májusban lesz igazi nyugdíjas....addig meg megy a kőkemény fizikai munka/napi 11-12órában.Érted gondolom!Na mindegy!Utálom...
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hellóka!Kép
Akkor ezt megbeszéltük,2 nap múlva elkapjuk annak a nyívetegnek atorkátKép
Tesztet még nem akarok csinálni,talán később majd.Egyébként nagyon beleülteted a fülembe a bogarat,neeee csináld már.KépElőzö hónapba én 4 tesztet csináltamKépKomolyan elkéne menni t teszt forgalmazónak,tuti milliómosok lennénkKép
Sajnálom,hogy így jártak a szüleidKépTudom miről beszélsz!Nagyon sz@r erre felé ez a munka téma,én is már 8 hónapja munkanélkül vagyok.Pesten jobb a helyzet?
Nati hogy van?Hogy telik a szabid?Vagy már dolgozol?
Szióka
Vendég
 


Szia!
Na pont elcsíptelek....most írtál nem olyan rég.....hihihihiKép
Most értünk haza a moziból....az utolsó szabadnapunkat végig csaviztuk és most is csak lustizunk...Nati épít!Jól van,adok Neki Normafloret,Oscillococinumot,vitamint....olyan egészséges lesz mint a makk!!!!Holnap bele is lépünk a hétköznapi életbe....de csak 2 napraKépKépKép
Pesten,csak az nem dolgozik...aki nem akar!Igaz mindenhova kell némi suli,de lehet dolgozni!Anyukáméknál,a sulijaimmal ki törölhetném a szép nagy s...em!Kép
Mi a szakmád?Mit dolgoztál?
2 nap haladék,aztán eret vágok,hogy vért lássakKép
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szió!
De jó,mit néztetek a moziba?Jó pihizést kényeztessétek egymástKép
Sima érettségim van meg egy pénzügyi- számviteli technikum.Hát nem vagyok túl iskolázottKépEddig eladóként dogoztam.
Igazából azért érdeklödöm ennyire,mert pont azt fontolgatjuk,h elkéne húzni BP-re vagy vmerre.Kb ilyen kat.-ba mennyit lehet keresni?Köszike a válaszod,remélem nem baj hogy ilyenekkel zaklatlakKép
Na azért inkább várd már be pirikétKép
Szia
Vendég
 


Csodacsibe-t!
Nem baj,miért lenne az!Kép
Pesten nagyon sok anagy bevásárló köz. ,na és ezek mindig hírdetnek...gondolom K-en is van ilyen...szóval széles a paletta!Szerintem 60-80.000.- körül lehet keresni....de ezt csak hallomásból tudom!Lehet ettől sokkal több is Kép
Na jó 41.napon akkor csak!Kép
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nem láttam,de biztos jó lehet!
Köszike,én is kb. ilyesmire számítottam.Fizu az itt sokkal kevesebb meg még melót se lehet találni.
Semmi baj a G. miatt,azért volt csak fura mert,mindenki Gabinak hív az Ellát csak itt használom.Csak itt és csak most és csak nektekKép
Vedd ugy h felhatalmaztalak ráKép
Nekem már néha fájdogál mensisen a hasam.Neked?
Vendég
 


Nekem nem fáj.........mé nem?Kép
Nem ér!
Az a szenyó kosaras tett egy 200km-es kerülöt,hozzám kéne jönnie!Kép
Akkor hívlak Gabinak-jó?Ha nem baj....az Ella olyan nagy és monstrum...gondolom Te pici és vékonyka vagy!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nagyon koncentrálok pedig mindkettönknek,hogy elkapjon a kiscsaj minketKépEgyébként elhatároztam h holnap veszek 1 tesztet,majd pénteken megcsinálomKép
Nyugodtan hivj Gabinak,igazából az Ella csak elterelő hadmüvelet,Még is ez egy net nem?Kép
De sajna illene rám ez a név,mert elég ducikaKép vagyok,nem nagyon sikerül a fogyás föleg h most vágtam be egy nagy tányér spagettitKép
'Jó' munkát hplnapra!!!
Jó éjszakát!
Vendég
 


Megnéztem a képeket!HÁÁt...Kép nagyon szép kis kópé a fiad ,pici baba kora óta most meg már kész férfi.azt a huncut mosolyt mindig láttom a szemébe,nagyon édi.
Ha ő ilyen szép,milyen lesz a második?Kép
Na szióka
Vendég
 


GabiKépKépKép
Na akkor most teli pocakkal fogsz csicsizni?
Na azé,hogy vettél tesztet!!!!Péntek reggel írd is meg,hogy mi lett...okés?Kép
Nem hinném,hogy ducika lennél!Kép
Ha meg PCO-d lenne tuti,a gyogyitól fogyni fogsz!Én is ,már 7kg-tól szabadultam meg!
Nati édi-bédi...hisz az enyim!KépTesó????Hát???Akár milyen is lenne,csak lenne!Kép
Na pusza,megyek csicsizni!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Hogy vagytok? Mizujs veletek?
Én holnap megyek tesztre, vérből. Kiderül, lesz-e baba. De úgy érzem, nem :-(
Mindegy....
Szóval mizujs itt?
Gina
Vendég
 


Sziasztok!
A fogyás jó lenne,a Pco már nem annyira!
Olyan kaki napom volt ma,semmihez nem volt kedvem, meg fáj is a hasom.Neked hogy telt az első melós napod?
Ja-ja holnap jövök majd az eredménnyelKép,meg megyek a rákszürös eriért is,remélem nem vmi sz..tól fájok.

GinaKép
Drukkolok a holnapi teszthezKép
Ne mond ezt,holnap úgy zebrás leszelKép
Próbálj kicsit lazitani,tudom könnyű azt mondani.
Várunk holnap a hírekkelKép

Andi,holnap leszünk a 40cn.Jelek??
sziasztok
Vendég
 


Ginuska!
Keresztben kezem-lábam....ne add fel ilyen könnyen...szorítok nagyon!!!!Gyere az eredménnyel holnap,hogy gratulálhassunk!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


SziaGabi!
Nincs semmi bajom,nem fáj semmim...ja holnap 40-esek leszünk...
Na Nállam is a sok hormonkezelés,adott jó pár plusz kilót....csekély 13-at!hihihi,jó mi?Utálom a norcolutot is már....fúj...
Jó volt a mai nap...fiam amikor mentem érte 1/2 5-kor...megkérdezte...:Anya éjjel jöttél értem,már a hold is fent van már!....Ennyit az időérzékről 1/2 10 - 1/2 5-ig volt ma oviban....és az egy egész napig tartott Nálla!KépKépKép
Most azért kicsit fáradtabb vagyok,mint tegnap...azé jobb itthon!
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ja és Gabi!
Reggel tedd be a pozitív teszted fotóját...jókedvűen akarok,holnap dolgozni menni!...és a rákszűrésed is jó lesz tuti!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi!
Bocsi,h csak most írok de teljesen szét vagyok csúszva!Olyan fülgyulladásom van mint állat,zsibog a fejem...
Szeretnék neked jó kedved elhihetedKép
Rendesen félek is megcsinálni,apa is ilyet szól ma be,h de nagyok a melleidKépDobbant is nagyot a szivem!
Csak az a baj a mensis előjelek nálam dettó ua mint a terhességnél.
Na jól van lelövöm magam!!
Szió
Vendég
 


Szia!
Esti nyavajgásom után,már elmúlt a bizonytalanság,akkora hatalmas negativ tesztet csináltam,hogy csak naKép
Azért legyen jó kedvedKép
Most rohanok
Puszi
Vendég
 


Sajnálom nagyon! Kép
De hátha még korai,amíg nem látsz vért....ne add fel!
Nálam semi jele a nyomi kosarasnak!
Na megyek....de nem lett jókedvem sajna!KépKép
na majd este jövök!
Gyógyulást a fülcsidre!
Kiskoromban fülfájós voltam....ma már hála,nem!..de még emlékszem a kinlódásokra,fájdalomra!Emlékszem sírtam és sikitoztam néha....az esett jól....de miért?Bizti akkor is már zizi voltam!Kép
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ginuska eredmény???????????
Vendég
 


Szia Andi!
Hát ez van!Kép
Én is nagyon fülfájós voltam gyerekkoromba, nekem állandóan felszurták,Csak az a baj nekem megmaradt.Azt mondta ma rá a doki,hogy nem kap levegőt a fülem az orrom miatt.Na ezt értse meg az aki ....Kép
Arákszűr.erdményét nem tudtam megkérdezniKép
Képzeld jövöhét csüt-ön megyek dokihoz,aztán utána nézünk ennek a Pco-nak.

Na ne legyünk már ilyen rossz kedvüekKépoké????

Pirikét meg most már kinyírom!!!
na várlak este...
Vendég
 


Halihó!
Na itt is vagyok!
Te szegény "Füles",cataflam tablettád van...az nagyon jó rá!Nyugodtan vegyél be belőle 4-5x,Én a mandula kivétel után 8-9db-ot szedtem ....és semmi bajom nem lett,na igaz egy kicsit fájt agyomrom...de enni kell és nincs gáz...de Én akkor nem tudtam enni sajna!Kép
Az a szenyó-ládás,jöhetne már!
Komoly,hogy még csak 21éves vagy?Piszkosul szemtelen életkor!KépKépKép
Jövőhét csütörtökön Uh?Hátha lát egy petezsákot is.....hihihihiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Helloka
A teszt negatív lett, sejtettem :-(
A dokim szerint korai azt mondani, hogy nem vagyok terhes, hisz ez még csak a 10. nap, a hormonszint 4 nap alatt megugorhat. vagyis kedden végső tesztelés...De ebben már nem bízom. Feladtam...
Sírtam, de már jobb picit.
Köcce az együttérzést :-)
(Csak azt nem értem, miért nem sikerült? Mit szúrtunk el???)
Gina
Vendég
 


Ginuska!
Ezt nem értem,minek a 10.napon...ha csak a 14.napi számít????...és milyen hormonszinted ugorjon meg???Találtak Hcg-t csak kevés?Vagy mit néztek?Amíg nem vérzel ne add fel!Itt a neten is nagyon sok csodát olvastam!

Na ezt leírom.....:Én úgy születtem,hogy 3 hónapos koromig anyukám fogi gátlót szedett,volt jópárszor dokinál....de csak azt mondták,hogy nem terhes,norm. nagyságú a méhe,bizti gyomorrontása van stb.na és vérzett is amikor kellett.Magától hagyta abba a gyogyit és kért vizelet vizsgálatot!42.hétre születtem ill. túlhordott 2 nappal és 4200grammocska voltam!

...na pusza és még léci ne add fel!!!!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ginuska
Ne szomorodj el ennyire,a 10 nap még szerintem is kevés,lehet h kicsit több idő kell neki, várd meg a keddi tesztet is.Szorítok nektekKép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron