Új privát üzeneted érkezett!

Lilla!
Igazad van, rosszul írtam, 1x2 mgot szedtem, utána 2x2 mgot. És folsavat is szedtem mellé, meg még egy halom vitamit, meg halolajat.

Bea!
Drukk neked a szüléshez!
Nekem mostanában többször volt short protokolom is. Annál nem kellett annyi gonapeptyl, csak a menzitől kezdtük a stimut.
Szerintem  a cetrotode-osnál az a jobb, hogy az elején csak a gonalt kapja az ember és semmi nem fogja visza a peték növekedését. És kisebb adagok is elegendőek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi
Írnál a vitaminjaidról?
Mikor lesz teszt?

Kép
 


Lilla!

Mindkettennszedtük férjecskével, kivéve az inozitolt, azt csak én szedtem.

C-vitamin, E-vitamin, B-vitamin komplex, cink, szelén, multivitamin, Kálcium+magnézium+D3 vitamin,
Halolaj, Q10 (de ezt csak kb 2 hónapig).

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 

 
 

Bumi, nagyon drukkolok, jol allnak a csillagok :) tesztelsz itthon vagy majd inkabb csak vv?
az izonitolt hol vetted?

Lilla, nem tudom, mar voltunk ilyen megbeszelesen, gondolom ugyanazt elmondjak. itt nem tokolnek, egybol nyomatjak a lombikot... szoval igen, gondolom kezdunk. egy honap fogamzasgatlo.. majd ha megjon akkor a tobbi..igy lesz majd julius is mire elerunk oda, ugyanus epp a kinzi elotti heten jon majd meg...
igen, valszeg meglesznek, mert apr. vegen megyek vissza. ha ott lesz vmi elteres akkor nem megyunk..
nem lehet h. baba van a dologban?
szep napot
drukk!


Szokás szerint kaptam 2 naponta az 1/4 ovitrellet, tegnap adtam be utoljára. Sajnos ez bekavar a tesztelésbe és teljesen összevissza csíkozódnak. Majd csak mostantól lehet valamire következtetni, kb 1-2 nap múlva.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi
Hát, nálunk ilyen nincs, hogy ovitrellet kell utána is adni. Az mire jó, hogy kapod? 
Köszi a vitaminlistát. 

Reginand
Baba nincs, este már megjött. Csak nekem ilyen még nem volt, hogy előtte egy napig barnázzak. 
Nálad miért fogamzásgátlóval kezdenek? Nálunk csak simán megy a ciklus 21. napjától a suprefact, és a következő ciklusban már megy a gonal, ha a hosszú protokoll van.

Kép
 


Lilla! Én mindig kapom, állítólag a megtapadást segíti elő. Progi vv megvolt ma, eredményt nem tudok, mert csak a csajokkal beszéltem, de azt mondták jó magas. Ugyanúgy megy tovább minden, mint eddig, és csütörtökön reggel megyek hcg vérvételre.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Lilla,
oszinten? sztem azert mert ez tamogatja most oket... de azt mondta h. pihenjenek a petefeszkeim, es hogy igy be lehet loni pontosan hogymikor kerulok programba..
nekem azt mondta a doki hogy rovid lesz. igaz a fogigatloval hosszu...

Bumi,  megneztem a vitaminokat, mi is ezeket szedjuk, semmit nem segitett eddig :(
Igaz most ket hete nem szedek Q10 et de elotte 200 at szedtem.
Majd elvetodok mar nemsokara boltba a cuccert.
Na igen, tudom ezek a dolgok bekavarhatnak. De tesztelsz majd otthon elotte? vagy kibirod? csutortok mar mindjart itt van!
reggel es este szurod magad? azt hogy birod?

Bocsi mindenkitol ha napkozben kicsit osszevissza irok, de melohelyrol megy es telorol szoval sokszor alig latom :D



Sziasztok!

Az inozitol port innen rendeltem: http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=236

Szerintem az számít, hogy ezt is legalább 3 hónapig kell szedni. Rengeteg cikket olvastam róla, és mindnél alap volt a 3 hónap.

Reginand!
Tesztelek én folyamatosan, egyébként is tesztfüggő vagyok . Gyakorlatilag a tüszőrepesztő beadásától tesztelek, mert kíváncsi voltam, hogy 2 ampulla Ovitrelle milyen csíkot okoz. Meg a transzfer előtti naptól minden nap, hogy lássam kiürült-e már a tüszőrepesztő. És mióta az 1/4 ovitrelleket szúrom, reggel is és este is tesztelek.
Csak összevissza csíkos a teszt, na de majd mostantól...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Még annyit akartam írni, hogy nekem egyzser  volt fogigátlós stimum, akkor nagyon felpörögtek a hormonok és a 11. napon már leszívás volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi, szep kilatasok. bar mibden szervezet mas..nekem alapbol koran van pe..
be is szerzem gyorsan az izonitolt.
en nem vagyok ilyen tesztelis bar en mindig negativat teszteltem, kiveve inszemkor, aznap direkt csinaltam egyet h lassak msr egy pizo tesztet, megha fals is, lehet soha nem lesz igazi..

meg tudnatok mondani hol lehet csinalni osszeferhetetlensegi vizsgalatot ill. pontosan mi is az? mi van ha itt a gond nalunk?milyen dokit kell keresni?
koszi
szep napot

drukk az eles teszthez!


Nekem az immunológus mondta, hogy a clexane is segíti a megtapadást, akkor ezek szerint az ovitrelle is. Nem tudom, hogy Tapolcán miért nem tudják ezeket a dolgokat. Ott semmit nem adnak semmire.
Az inozitolt én is innen rendeltem, lassan el is fogy, a héten rendelnem kell. 
Jaj, Bumi, annyira izgulok érted. Csütörtök már hamar itt van.
Amúgy a clexant is hasonlóképpen kell beadni, mint a többit? Ez kevergetős, vagy előre töltött?

Kép
 


A clexane előre töltött fecskendő. A prolutexet (progi szuri) fel kell szívni, de nem kell kutyulni, mert nincs por része. Mindkettőt utálom szúrni, mert sok és fáj és pl a prolutex helye sokszor be is keményedik. De ha kell, hát kell.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Szia Bumi!
Na???Nagyon izgulok érted már! :)
 
 


Bea
Te még egyben??? Mikor szülsz? És hogyan? Eldöntötted már?

Bumi
Én is izgulok. Írj, ha megvan az eredmény!!!

Kép
 


Bumi, én is nagyon izgulok értetek!!! :)
Írj, ha tudsz valamit!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Nem sikerült, hcg:8.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


 
Ezt nem hiszem el. Teljesen úgy éreztem, hogy 3 db 5 napossal sikerülni fog nektek! Hát, nem találok szavakat. Nagyon sajnálom!
És akkor hogyan tovább? Mikor mentek az eszkimókért?

Kép
 


Bumi,

én is nagyon vártalak és meg vagyok döbbenve. Nagyon sajnálom!

Lilla,

nem folytatjuk tovább, csak érdeklődtem, milyen volt Buminak a találkozás Fülöp doktorral.
Az onkológusom nagyon örült, mikor mondtam, hogy nem kockáztatjuk tovább az egészségemet.
 
 


Bumi, nagyon sajnálom! :( Hihetetlen, hogy ilyen szép kezdet után mégsem sikerült :( Én is teljesen le vagyok döbbenve....


Zsó, spontán ciklusos IVF-en nem gondolkodtatok? Ott nem kellenek hormonom.. Én már ezen gondolkodom, mert annyira alacsony az AMH-m, és nehezen stimulálnak, hogy nincs értelme annak a rengeteg hormonnak... Amugy az egyik ismerősöm, most 40 éves, mellrák, kemo és egyebek után, most spontán csodababát vár :)


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Jucus,

jó hallani, hogy ilyen is van, köszi, hogy elmondtad! Én is hiszem, higy történhet csoda, de számolni nem lehet vele a hétköznapokban.
igazából én nem nagyon látom értelmét a spontán ciklusos lombiknak. 1 db petesejt vagy megtermékenyül, vagy nem...azon kívül minket lelkileg is teljesen hazavágott ez az egész, a tortúra, a várakozás, a kudarc...nem megy tovább.

De látjátok, azért be- benézek ide és mindenkinek drukkolok!
 
 


Nálunk a férjemet vislei meg nagyon a sikertelenség...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Zsó, igen, tényleg nem sok esély van arra, hogy rögtön az első hónapban sikerüljön.. sőt, a mi korunkban az sem biztos, h minden tüszőben van pete... Ebbe csak akkor lehet belevágni, ha rászánsz jópár hónapot, akár egy évet (na meg jó sok pénzt), hogy minden hónapban megpróbáld... teljesen megértelek, hogy ez már nem hiányzik neked! De kívánom, hogy egyszercsak hozzátok is megérkezzen egy kis Csoda!!!

Bumi, teljesen meg tudom érteni.. :( De még van 2 kis blasztobabátok fagyiban!!! Nagyon drukkolok, hogy veletek maradjanak!!! 


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Bumi
annyira sajnálom!!! :( én szinte biztos voltam bent hogy most sikerül.... Mondtak valamit esetleg mi lehet a sikertelenség oka?bár nekem se mondtak semmit anno.... :( sajnos a férfiak sokkal gyengébbek, nálunk is apit szokta megviselni jobban.idő kell még feldolgozzák.

Lilla
igen még mindig egyben szerintem minimum egy hétig még tuti ha nem tovább... Kedden voltam dokinál azt mondta várunk egy hetet (mára vagyok kiírva ugyhogy jövő csüt.ök) aztán ha akkor se akkor befektet vmikor.kedden megyek majd megint azt mondta akkor majd megbeszéljük.de mondta rendben minden és amig semmi nem indoloja nem fogja piszkálni a babát.várunk.... Elvileg simán szülök aztán majd kiderül a végére mi lesz....

Zsó
Jó,hogy néha bekukkantasz te is :) jó hallani felőled!

Jucus
veled mizu?
 
 


Sziasztok, en is ideertem nagy nehezen.

Bumi, nagyon sajnalom a tortenteket. Sok erot a veszteseg atveszelesehez! Mar kerdeztek, hogyan tovabb? nagyon biztam a sikeretekben a kecsegteto kezdet utan. Ebbol is latszik mennyi, de mennyi buktato van egy ilyen folyamatban..
Orokbefogadason gondolkoztok? ez most mindenkinek szol, bar ahol van mar egy gyerkoc nem hiszem hogy ebbe belekezdenenek..

Remelem mindenkit jol meglocsoltak, hogy ujult erovel kezdhessunk az evnek.
R


Sziasztok, en is ideertem nagy nehezen.

Bumi, nagyon sajnalom a tortenteket. Sok erot a veszteseg atveszelesehez! Mar kerdeztek, hogyan tovabb? nagyon biztam a sikeretekben a kecsegteto kezdet utan. Ebbol is latszik mennyi, de mennyi buktato van egy ilyen folyamatban..
Orokbefogadason gondolkoztok? ez most mindenkinek szol, bar ahol van mar egy gyerkoc nem hiszem hogy ebbe belekezdenenek..

Remelem mindenkit jol meglocsoltak, hogy ujult erovel kezdhessunk az evnek.
R


Sziasztok, en is ideertem nagy nehezen.

Bumi, nagyon sajnalom a tortenteket. Sok erot a veszteseg atveszelesehez! Mar kerdeztek, hogyan tovabb? nagyon biztam a sikeretekben a kecsegteto kezdet utan. Ebbol is latszik mennyi, de mennyi buktato van egy ilyen folyamatban..
Orokbefogadason gondolkoztok? ez most mindenkinek szol, bar ahol van mar egy gyerkoc nem hiszem hogy ebbe belekezdenenek..

Remelem mindenkit jol meglocsoltak, hogy ujult erovel kezdhessunk az evnek.
R


Sziasztok, en is ideertem nagy nehezen.

Bumi, nagyon sajnalom a tortenteket. Sok erot a veszteseg atveszelesehez! Mar kerdeztek, hogyan tovabb? nagyon biztam a sikeretekben a kecsegteto kezdet utan. Ebbol is latszik mennyi, de mennyi buktato van egy ilyen folyamatban..
Orokbefogadason gondolkoztok? ez most mindenkinek szol, bar ahol van mar egy gyerkoc nem hiszem hogy ebbe belekezdenenek..

Remelem mindenkit jol meglocsoltak, hogy ujult erovel kezdhessunk az evnek.
R


Sziasztok,
most latom hogy ez sokszor ment el..:(



 
 


Sziasztok! Most van egy kis időm hogy megosszam veletek életünk legnagyobb örömhírét!Április 8-án megérkezett Milánka 3230 gramm és 50cm. Csodaszép kisbaba és nagyon okos olyan könnyen született hogy meg se éreztem az egészet! :) <3
 
 


Dobok pár képet! :D 


 
 


Szia Bea! Gratulálok! Minden nap gondoltam rád, hogy megszületett-e már Milánka. Sok egészséget, boldogságot kívánok nektek! Nagyon szép baba, tökéletes méretekkel! Örülök, hogy könnyen ment a szülés! Puszillak titeket, vigyázzatok erre a kis csöppségre!

Kép
 


Reginand!

Mi már több,mint 2 éve elindítottuk az örökbefogadást ( is )!De amikor most nyáron 4.-re sikerült Milánka akkor se mondtuk vissza pont év elején újítottuk meg!Sőt most hogy átéltük ezt az egész csodát egyáltalán nem bántuk meg.Mikor a kezedbe tarthatod a picit elfelejtesz minden kudarcot,bánatot szenvedést,fájdalmat... Nekünk nagyon sokára 6 évre jött össze van még 1 próbálkozásunk ahogy ismerem magunk nem fogjuk kihagyni ha sikerül ha nem.... De ha ma hivnának,hogy van számunkra 1 örökbeadható pici se tétováznánk azonnal igent mondanánk!Tejlesen mindegy saját vagy nem!Milánka még egy hetes sincs de annyi örömet boldogságot szép pillanatot adott már most,hogy ez mindennél többet ér!Biztos vagyok bent,hogy ugyanezt meg tudja adni egy örökbefogadott pici is!Ő nem tehet róla,hogy az lett a sorsa!De arról tehet,hogy ilyen pároknak mint mi és a többiek akik gyerkőcre várnak bearanyozzák az életüket!Inkább egy örökbefogadott minthogy egyáltalán ne is legyen!Mi annyira gyerekcentrikusak vagyunk mindkettőnknél nagy a család elképzelhetetlen,hogy gyerek nélkül éljük le az életünket!És mindkét részről az egész család is ugyanígy gondolkodik hál isten!Milánkáért már most rajong mindenki előre félek,hogy fogom tudni elkerülni,hogy ne legyen elkényesztetve!De abban is 100%-ig biztos vagyok ha a 2. örökbefogadott lenne ugyanúgy szeretné mindenki.Soha egy gyerek között nem volt különbség téve nálunk egyik családba se!Teljesen természetes az egész dolog nálunk...
 
 


Köszi Lilla! :)
 
 


Bea
Most nézem a cumikáját.  Nem is tudtam, hogy ilyent is lehet. Ez amúgy MAM-os cumi? Megkérdezhetem, hol csináltattátok?

Kép
 


Lilla!
Igen MAM-os cumija van meg mindene MAM-os :) Itt nem messze van a cumigyár régi munkatársam ott dolgozik.Dolgozók irathatnak csomagot maguknak ingyen.Tőle kaptuk ott bent csináltatott ilyen neves cumit+iratott magának csomagot ami nekünk lett :) Rengeteg mindent hozott nekünk,hál isten erre nem volt gondunk :)
 
 


Bea!
Gratulálok! Nagyon szép baba!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bea, szívből gratulálok!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Bea, Gratulalok, gyongy kis csoppsegetek van. Egeszseget, boldogsagot! :)

Lilla, most szedel mar vmit?  Mikor mentek? En jovo hetvegen megyek inzulinterhelesre+immunologiara.. kivancsi vagyok mi lesz..
Sztetek tonkre vagtam a dietamat ha ettem mult szombaton egy keves tortat? tenyleg keves volt, epp csak megkostoltam.. Azota meg tiszta lelkifurkam van..

Ha vegeztem a teszttel tuti beugrok egy cukiba , egy szelet tortaert...


Szep hetveget!
R


Bea
Szuper a cumi. És mi is mamosok voltunk. Marcinak csak ilyen cumija volt. Mondjuk itatóba más márkát használtunk.
Hogy vagytok amúgy? Tudsz szoptatni? Milyen baba Milán?

Reginand
Igen, vitaminozok. De csak sima multit szedek, az aspirin protectet, és az inozitolt. Még nem tudom, mikor megyünk, majd ha megjön a mensim, többet tudok. 
Kíváncsi leszek az inzulinodra. Dehogy baj, hogy kevés tortát ettél. Annyi nem árt. Ügyesen tartod a diétát. Fogytál is? Hú, én tuti nem bírnék édesség nélkül élni.

Bumi
Most mentek a fagyikért, vagy pihentek?

Kép
 


Lilla,
En is vettem izonitolt, en is iszom, kivancsi vagyok hogy lesz e eredmenye..

Megint fogytam, egy hete 50 voltam pontosan, most 49,7. Tudom nem sok, de nalam azert latszik.
Lehet tobbet kellene ennem.. Mindegy ha megvan a Terheles akkor tuti cuki az elso ut :)
Hat en total kikeszultem agyilag h. kepes voltam megenni. hetfon meg ettem egy gomboc fagyit.. ezt megtetezve..

Kivancsi leszek mit mondanak majd a mensmentisbe is. Oda jun 3 ra sikerult idopontot kapni.. Maj 28 BMC,  majd megint elmondjak hogy mi lesz a menet.. dehat ha mondjuk jun 3 an szar dolgokat mondanak akkor nem megyunk..gondolom..
Meg meg kell csinaltatom a Leiden mutacios vizsgalatot is. KI ne menjen a fejembol..

A MAM egy babamarka ? hat nekem foggalmam nincs ilyenekrol..:( jo ? es draga is? Barki csinaltathat ilyen nevreszolo cumit? Hol kellene? Lehet tesomekat meglepem eggyel :)

Szep Napot!
R


Sziasztok,

Mi van veletek ? Semmi nem tortenik sehol? Bea, milyen a Babucival? Megszoktatok egymast?

En ma voltam terhelesen, ami 4,7 es cukorral indult. Kivancsi leszek mi lesz a tovabbi eredmeny, persze ahogy megigertem ettem sutit is, es most egy kis jegkrem.
Voltam immunologian: minden eredmenyem negativ: kiveve ketto valamit ami azt jelenti ha terhes leszek fokozottam kell figyelni a babara mert ezek az antitestek szivbetegseget okozhatnak nala, meghalhat meg az anyamehben illetve kesobb ha nem figyelunk ra. De ha figyelik akkor m inden okes, mehen belul mutheto is. De ez csak elofordulHAT. Szoval en ezt jonak itelem :D
Megjottek a hormoneredmenyeim is, es kepzeljetek minden tokre jo! meg az FSH is 8, valamennyi!
Az LH kicsit alacsony, 5, valamennyi.
A prolaktin magas, de meg hataron belul.
De majd a doki megmondja hogy ez mit is jelent konkretan, hogy allnak ezek egymashoz viszonyitva..

Szep napokat!
R


Sziasztok,

Mi van veletek ? Semmi nem tortenik sehol? Bea, milyen a Babucival? Megszoktatok egymast?

En ma voltam terhelesen, ami 4,7 es cukorral indult. Kivancsi leszek mi lesz a tovabbi eredmeny, persze ahogy megigertem ettem sutit is, es most egy kis jegkrem.
Voltam immunologian: minden eredmenyem negativ: kiveve ketto valamit ami azt jelenti ha terhes leszek fokozottam kell figyelni a babara mert ezek az antitestek szivbetegseget okozhatnak nala, meghalhat meg az anyamehben illetve kesobb ha nem figyelunk ra. De ha figyelik akkor m inden okes, mehen belul mutheto is. De ez csak elofordulHAT. Szoval en ezt jonak itelem :D
Megjottek a hormoneredmenyeim is, es kepzeljetek minden tokre jo! meg az FSH is 8, valamennyi!
Az LH kicsit alacsony, 5, valamennyi.
A prolaktin magas, de meg hataron belul.
De majd a doki megmondja hogy ez mit is jelent konkretan, hogy allnak ezek egymashoz viszonyitva..

Szep napokat!
R


Sziasztok,

Mi van veletek ? Semmi nem tortenik sehol? Bea, milyen a Babucival? Megszoktatok egymast?

En ma voltam terhelesen, ami 4,7 es cukorral indult. Kivancsi leszek mi lesz a tovabbi eredmeny, persze ahogy megigertem ettem sutit is, es most egy kis jegkrem.
Voltam immunologian: minden eredmenyem negativ: kiveve ketto valamit ami azt jelenti ha terhes leszek fokozottam kell figyelni a babara mert ezek az antitestek szivbetegseget okozhatnak nala, meghalhat meg az anyamehben illetve kesobb ha nem figyelunk ra. De ha figyelik akkor m inden okes, mehen belul mutheto is. De ez csak elofordulHAT. Szoval en ezt jonak itelem :D
Megjottek a hormoneredmenyeim is, es kepzeljetek minden tokre jo! meg az FSH is 8, valamennyi!
Az LH kicsit alacsony, 5, valamennyi.
A prolaktin magas, de meg hataron belul.
De majd a doki megmondja hogy ez mit is jelent konkretan, hogy allnak ezek egymashoz viszonyitva..

Szep napokat!
R


Reginand, Eltaláltad. :) Velünk semmi nem történik mostanában, egy-két családi dolgot leszámítva, de baba dologban semmi. Várakozó állásponton vagyunk. :)
Na, a 4,7 nagyon jó. Mikor lesz eredményed? Majd írd ám meg. Hú, jó vékony lehetsz, ha nem vagy 50 kg. És mekkora a magasságod? Én sajnos nem tudom megállni az édességet. :( Örülök, hogy immunológiailag és hormonügyileg is minden rendben. Akkor a babásodás útjába ezek nem állhatnak. Szívbetegséget okozhatnak antitestek??? Hát, reméljük nagyon kicsi rá az esély, és nem következik be ilyen. Az FSH/LH aránynak kb. 1-nek kell lennie. Mennyi volt a prolaktinod. Nekem is kicsit magas, de határértéken belüli, az endokrinológus azt mondta, hogy az ok. 
Akkor most mi a következő lépés nálatok?
Mióta iszod az inozitolt? És hányszor egy nap?

A mam az egy márka, cumi, cumisüveg, stb. Nem drága. Sokat úgysem kell venni. :) Ha tudtam volna, én is csináltattam volna névre szólót. De jó volt az is, amit az ajándékcsomagba adtak. :) Nagy francok különben, mert a babaváró csomagba beraktak ajándékba egy mam-os újszülötteknek való cumit, persze, azt kapta meg a gyerek, utána már csak mam-ot fogadott el. :) 

Bumi, Jucus, Bea???

Kép
 


Lilla,
Azt mondtak egy het, az inzulin miatt meg a csomo mas miatt amit egyszerre vetettem le, sullyedes teljes verkep, meg SHGB vagy mi.. Azert fizettem, de csak 2000 volt.
Az elso vervetelt tegnap vagy 6 kemcsobe vettek.
Igen, azt irta hogy nagy a valoszinusege, de nem erdekel mert ez nyilvan nem fog megtortenni.. Ha hamarabb sikerulne a baba gondolom ez is benne lenne, de mivel ennyit kinlodok hiszem hogy ez nem fog megtortenni.. Amugy meg ha megtortenne, operalhato es a bababol kiveszik a pacemakert par honaposan, mikor kiurul ez a szar antitest.. Lehet masokban is van, csak ezt nem figyelik , nem csinaltatnak ilyen vervetelt igy nem is derul ki.
Ami azt illeti az FSH LH aranyom nem a legjobb :( 1,7 most, 8,71 Az FSH es 5,1 az LH..ezt lehet vhogy javitani?
A prolaktinok 433 volt es 496 volt a felso ertek, de tudom hogy ideges voltam aznap reggel is..
Az izonitolt azota hogy Bumi irta, es 1x2 g + mehpempo+ vitamin
A kovetkezo lepes hogy majus vegen megyunk a BMC be, Mensmenstisbe pedig jun 03-ra.
Aztan majd meglatjuk mit mondanak. Egyenlore en most tiszta vagyok!

Ejha, akkor jol kitalaltak ezt a brandet, design-t :) Ennyire jo lehet ez a Cumi ?

Szep napot!


Sziasztok, megjott a terheleses eredmenyem, azt hittem jo lesz, tokre elkeseredtem :(

Cukor: 0': 4,7
60':6,1
120':5,1

Inzulin:3,6
30,3
24,7

Sztetek nagyon gaz, rosszabb lett ? :( nagyon szomoru vagyok, igaz nem sportoltam, de nem gondoltam volna..

Remelem sokkal jobban vagytok..


Reginand
Szerintem ez jó eredmény! Bár nem vagyok szakember, de én úgy gondolom nem rossz. Az éhgyomri inzulinhoz képest lehet, hogy kicsit magas a 60 perces, de nem vészes, és utána csökken, a cukor is. Erre szerintem az endokrinológus is azt mondja, hogy oké. A múltkori eredményed milyen volt?
Fogalmam sincs, az FSH LH aranyon hogyan lehet változtatni. A prolaktinod is rendben, határértéken belül van, nem hiszem, hogy erre kapsz valamit. 
És ezeket az eredményeidet hova kell bemutatni? Mész endokrinológushoz? Mert azért jó lenne, ha látná egy szakember.

Kép
 


Lilla,

Koszi, hat meglatjuk majd mit mondanak a dokik..
Az elozo inzulin cukor ilyen volt:
Cukor
4,9
6,9
6,1
Inzulin
4,1
39,9
39,1

Igy lehet hogy javult de nem tudom.. Nekem a 3,6 keves, es tenyleg sok a 60 perc. Kivancsi vagyok mit mondanak, jun 03 an megyunk vissza a mens mentisbe ezekkel az eredmenyekkel+ shbg meg ilyenek. Mindenem jo, verkepen tiszta, crp 0,4 ami jo mert nincs gyulladas.

Lehet hogy azert esett ennyit az inzulin mert keves a szenhidrat?  Amugy meg mindig fogyok, es mar aggaszt :( most reggel 49,4 voltam, egy hete 49,7.. Bar en azt hittem hogy inkabb tobb lett a sulyom mint kevesebb..

Hogy birod a varakozast?

Bea, Ti hogy vagytok? Picur jo baba?

Minden jot
R

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron