Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Velünk sincs semmi. Egyelőre a fagyiabákért sem megyünk.

Reginand!

LH/FSH arány szerintem nem vészes, akkor lennél pcos, ha az LH lenne több. (gondolom a 3. ciklusnapi értékek)
A metet mióta szeded? Mert sok idő kell ahhoz, hogy beálljon. Az terhelt inzulinod még mindig magas, akkor lenne jó, ha a 0. perces ötszöröse lenne. Viszont a cukrodnál látszik, hogy alakul szépen a haranggörbe, ez javulás.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi,
nem szedek semmit IR re, csak dieta van.

Nem tudom hogy beall e majd ez az ertek, Jan. 16 an voltunk ahol kiirtak a dietat, majd el is kezdtem kb egy het mulva. Febr. elejen megmutottek, akkor 1,5-2 hetre felhagytam a dietaval, volt fagyi meg feherkenyer, tej, mivel ezeket volt jo fogyasztani.

Mikor lehet ismetelni a terheleses vizsgalatot? van egyaltalan vmi megkotes?

Kitartast nektek!
r


Sziasztok,

mi ujsag veletek ?
Bumi, hogy vagy(tok)?
Lilla, akkor kezdetek mostanaban ?
Mi kezdenenk, de idokozben egy csomo minden kiderult: pl hogy leiden mutaciom van, igaz csak enyhe, masodik allel, es heterozigota.
Aztan a spermium elleni antitest verbol pozitiv, azt hiszem ez mindent eldont. Remelem minden rendben lesz es ezek kezelhetoek.

Szep napokat!

 
 

Reginand
Mi már elkezdtük, megvolt a beülti is. Várakozunk. Persze megint csak 3 napos, de úgyis kevés embriónk lett. Már görcsölget a hasam, úgyhogy ...
Na, akkor derült ki ez-az az immunológián nálad. Mi az a spermium elleni antitest? Azzal mit tudnak csinálni?

Bumi
Ti voltatok már az eszkimókért? 
Az 5. OEP-es lombik után van még nálatok 150 ezres lehetőség bármennyi?

Kép
 


Sziasztok!

Lilla!
Nagyon drukkolok!
Nálunk tudomásom szerint megy a 150e lombik. De én ősz előtt nem megyek.

Igazság szerint pihenünk, meg anyagilag is rendbe kell jönnünk.


Reginand!
Remélem ti is kezdhettek, és minden okés lesz. De akkor nektek az inszem is elég, nem?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi
Nálunk már ez nem megy. Az 5. OEP-es után még egy 150-es lehetőség van. Ezért is használtuk el az OEP-est, mert egyszer meg kell húzni a határt. Még egy lehetőségünk van, és befejeztük. Hiába szedtük az inozitolt, meg az aspirint, most megy a clexane is. Nem lettek jobb eredményeink. Annyi maradt, amit be is ültettek, hiába volt 20 petesejtem. Sőt, sejtszámilag sem voltak a toppon a beültetettek egy kivételével.

Kép
 


Én 5 vagy 6 db akcióst vettem már igénybe.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


És az 5. OEP-est már felhasználtad, vagy azt tartalékolni kell? Nálunk tartalékolni kell az 5. OEP-est, mert az után már csak egy 150ezres lehetőség van. De ez csak társintézmény, gondolom saját szabályokkal...

Kép
 


Lilla,
ne add fel ! Mikor es Mennyit ultettek vissza vegul? es hany sejtes volt? nem mintha tudnam hogy mit jelent igazan a jovore nezve :) az egyik ismerosomnek 8 sejteset ultettek vissza es lett belole baba. osszesen "csak"4 sejtje lett , embrio, es kettot ultettek vissza, abbol lett egy szep kisbaba :)

A spermium elleni antitest azt jelenti hogy megoli a spermakat a mehnyaknyak vagy mi. Szoval nem jutnak el a celig, mar elotte veguk van, igaz azt is olvastam mar hogy inkabb lecsokkenti oket : szoval ha sok van, esely is van. Amugy azert nem ertem ezt , mert nekem mindig van az a termekeny nyaknak nevezett cucc peteereskor.. szoval akkor az megsem termekeny nyak, hanem kinyiro nyak. Mindegy. Elmeletileg az inszem is szoba johetne, de nekem mar volt 3, igy a doki a koromra tekintettel lombikozni szeretne. Mi elfogadtuk.
Igy kezdunk juliusban, ha megjott. Felek tole, nem kicsit, nagyon.
A leiden miatt kapni fogok vmi extra cuccot is, amit nem tudok hogy mi.


Bumi,
IVF lesz, az inszemek nem jottek be. Pihenjetek ki magatokat jol! Elvezzetek a nyarat!


Reginand
Végül 3 db-ot ültettek vissza, de az egyik csak 4 sejtes volt a 3. napon, szóval annak esélye sincs. A másik kettő 6 és 9 sejtesek. Nekem is elég lenne egy egészséges kisbaba.

Akkor belevágtok a lombikba. Hogy állsz most a ciklusodban? Lassan akkor ti is kezdtek. Drukkolok nagyon. Ne félj tőle, nem vészes. 
A leiden miatt clexane-t fogsz kapni, ami vérhigító, ezt végig a terhesség alatt szúrni kell. Most én is kapok beültetés óta, hát, nem valami kellemes. Elég vastag a tű, alig akar bemenni és a helyén ott marad egy piros folt, van, amelyik be is kékül. 
Bumi neked is ilyen volt? Van esetleg rá valami praktika, hogy ne kéküljön be?

Kép
 


Nekem is hol kékült, hol nem. Anno műtét után a férjem szúrta a felkaromba, az talán jobb volt, de oda ugye magadnak nem tudod beadni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Sziasztok!

Gyors bekukkantok Milánka mellett nem igen ülök a géphez.Köszönjük jól vagyunk Milánka nagyon jó baba csak eszik meg alszik  Most már kicsit fent van evés után elnézeget elnevetgél... az éjszakát is végig alussza este fél9-től reggel 5ig alszik.  hangját sem hallani egyáltalán nem sírós baba csak esténként szok kicsit sírni fürdés után.mondjuk nem is engedtem elkényesztetni,szépen kiságyban alszik és nem kell cipelgetni sem.szereti a pihenőszékét is abba beleteszem elvan bent mindent meg tudok csinálni mellette úgyhogy nem panaszokhatom!amit nagyon ígényel hogy egész nap kint legyünk."sajnos" ehhez én szoktattam hozzá egész nap csavargunk  reggel hamar el szoktam végezni és már megyünk is le egész nap lent vagyunk jövünk-megyünk 6fele szokunk feljönni.szerencsém van hogy tavaszi baba.annyira szeret a levegőn lenni leviszem beleteszem a babakocsiba meg már alszik is.van hogy enni is úgy kell felkeltenem. :) tejem nem sok van felesbe kap cicit+tápot amennyi még kell.Jó evő amit tőlem jó alvó amit az apukájától örökölt  Voltunk babafotózáson amit nagyon élvezett!

Lilla 
de jó,hogy megvolt a beülti!Mikor kell menned tesztre?ne adj a "jelekre" bármi lehet!Nagyon szorítunk!!!!Aspirin protected szeded?

Reginand

A leidenre clexane-t adnak.nekem is végig kellett azt böknöm egész terhesség alatt.

Bumi
mikor fogjátok visszakérni a fagyibabákat?

Drukkolok mindenkinek!!!!

Hogy lehet képet feltölteni????Dobtam volna pár képet Milánkáról...
 
 


sziasztok ,
miert vastagabb a cleanexes tu ? :(  nekem a parom fogja adni a szurikat ahogy eddig is..

Vettem egy lakast, amit fel kell ujitani, szoval van most mit csinalni, kicsit aggodom is hogy lesz ez ha megyunk mar jovo honapban..

Otlet hogy mit mondjak a TP okakent? nyilvan nem szeretnem az igazat megmondani, a haziorvossal leboltoltam mar hogy ne  a kozpontban adott papir alapjan irjonki, szoval ott csak nathas leszek. De nem tudom ezt beveszik e igy hogy most februarban kivettek a mandulamat..

Bea, probalj azert kepet feltolteni vhogy, ne add fel ! :)


Bea
Örülök, hogy jelentkeztél. De jó baba Milánka. Várjuk a képeket. Valahogy próbálj meg feltölteni.
A clexane-t meddig kell szúrni? Szülés után már nem?
Igen, szedem az aspirin protectet, meg megy a clexane is. Már tiszta lila a hasam. De már tegnap úgy voltam vele, hogy be sem adom, mert kezd megjönni a menstruációm. Gondolom a crinone miatt nem jött még meg rendesen, de csak csütörtökön kell visszamenni. Tegnap csináltam tesztet délután, 15. nap, de teljesen negatív lett...
Mi megbeszéltük apával, hogy többet tényleg nem megyünk. Mindent megtettünk, amit lehetett, ennél többet nem lehet. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ez már az 5. lombikom volt, amiből nem lett gyerek. Elég volt. Maradunk 3-an.


Kép
 


Reginand
nekünk szülés előtt 2-3héttel lett kész a lakas (vagyis még most se kész teljesen) :D

Lilla
hát nagyon sajnálom! :( meg tudlak érteni!csak idegesítő nem,hogy egyszer sikerült akkor 5ből 1szer miért nem???!!! :( kíváncsi lennék Zegen tud e valamit mondani a doktornő miért nem sikerült.nem kell már oda visszamenned?
 
 














 
 






 
 


Bea
Gyönyörű a kisfiatok!!! Sok örömet kívánok nektek! 
Nekem mára már tényleg megjött. Szeptemberbe kell visszamenni Zalaegerszegre, de nem biztos, hogy visszamegyek, mi már nem lombikozunk többet.

Kép
 


Bea!
Nagyon cuki baba!

Lilla!
Sajnálom. Szerintem menj vissza Zalaegerszegre, hátha kitalálnak valamit. Ártani nem fog. Aztán meg ki tudja nem gondoljátok-e meg magatokat. Mi is leálltunk anno 2 évre, aztán csak folytattuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Reginand!
És költöztök is, vagy csak befektetés?
Legalább elterelődik a figyelmed és nem aggódsz a lombik miatt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Sziasztok,

ugy latom nem ment el a legutobbi uzim :(

Lilla, nagyon sajnalom ha igy tortent, de sztem is menjetek vissza, nincs mit vesziteni.

Bea, nagyon edes kisfiad van! Cukibogar :)

tesomnak szuletett kislanya 3 hete, nagyon edes , de nem tudok meg ne is akarok tul sokat ottlenni, zavarni :)
Mindennap kuld rola kepet, neha videot, amiket imadok. Nem is gondoltam hogy ennyire odaleszek erte :) Ez teljesen mas mint amikor a baratnoim szultek..

Bumi, befektetes, kicsi lakas csak 35nm. Volt egy kis penzem es vmit kellett kezdeni vele, ez tunt a legjobb megoldasnak, meg igy is hogy most lenullaztam magam..
Meglatjuk, ezt az aggodast, mert azt mar eszrevettem hogy megy ez nekem parhuzamosan is :)  De mit mondjak a munkahelyen, mi az oka a TP nek?
Nagyot nem akarok loditani, de az igazat sem akarom megmondani, bar tokmindegy, nem ez miatt fognak kirugni. A cegnek ugyis nemsokara vege, szoval tobb okbol is sikerulnie kell.

Nem tudom meseltem e mar, de en jarok psziho dokihoz is. Most hogy jon az ivf csinaltunk specko szuggeszios hipnozist vagy nem tudom mar hogy hivjak, a lenyeg hogy meditacios allapot es ott belemondja  a fejembe a gondolatokat.
Ezt csinaltuk amikor mentem mandulamutetre, es a mai napig kellemes emlekeim vannak rola, ugy hogy tudom hogy fajt is neha, de jol ereztem magam kozben. Erdekes volt. Remelem most is sikeres lesz ez a meditacios cucc..

Szep napsuteses napot mindenkinek !


Köszi csajok! :)

Lilla
Sajnálom! :( szerintem is menj vissza Zegre.... Máskor is mondtad már hogy nem mész többet aztán meggondoltátok!lehet kis idő múlva megint úgy lesz...

Reginanad

Szerintem az igazat mond!Anno első lombikomkor nekem is megszűnőbe volt a munkahelyen és dokinak mondtam megyek Tapolcára lombikra 1évig táppénzen voltam 3lombikot csináltunk azalatt!Amíg lombikra jársz és a munkáltatódnak is jelezted előtte akkor NEM KÜLDHETNEK EL!Védelem alatt állsz!nálunk is a cég csődbe ment az embereket elküldték de mivel még nem szűnt meg azonnal hónapokig még munkaviszonyom volt!
 
 


Biztos ott is sokáig elhúzódik a jogi procedúra...

Bocsi a helyesírási hibákért telóról írok....
 
 


bea, hat koszi.  meg meggondolom. Nem tervezek tp re menni csak ha muszaj, igy kihagynam ez az egy ev TPt..
Az a helyzet hogy ezzel meg varnek, nalunk nem csod lesz (sztem,) hanem tudjuk hogy meg masfel ev aztan elkoltozik a ceg mas orszagba.
De ha TP n vagy akkor is vedelem alatt vagy amig tart a tp, nem?
Azt hiszem a lombik meg csak fel evig ved, ha viszel papirt.
Azert is nehez a helyzetem, mert igazabol az magyarorszagon jarok dolgozni, de a munkam kulfoldre kotodik..Szoval ott nem ismerik az itteni torvenyeket, itt meg nem foglalkoznak velem a munkam miatt.. Ha itt bejelentem, ezen fognak csamcsogni amit nem szeretnek, nagyon nem.
Kint meg elmondhatnam, sztem nem lenne gond.. vagy nem tudom..
Nehez, nem akarok senkit "atverni" de azt sem szeretnem hogy nekem legyen hatranyom.

Koszi a tanacsot, gondolkozom rajta..


Táppénz alatt már simán elküldhetnek nem vagy védett.Az már rég megszűnt.
Hát te tudod... én jobbnak láttam elmondani a főnökömnek így is úgyis kiderült volna... annyiszor kell menni meg elkéreszkedni,hogy mindig nem lehet kamudumát beadni hogy hova kell menni ennyiszer.Annyi szabim meg ugye nincs,hogy mindig azt kérjek.De ha valakit nem engednek el a munkahelyéről és igazolod hogy hova mész kötelesek elengedni-igazolt fizetetlen távollét-.
 
 


El tudok menni ez nem okoz gondot, annyira. Le kell majd dolgozni :( az a nagyobb gond :)

Megneztem mi a jogi szabalyozas : a felmodasi tilalom a reprodukcios folyamatban resztvevo no reszere, a kezelesre ill. a kezelest koveto 6 honapon keresztul el.. Igy mivel valoszinuleg nem fognak elkuldeni semmikepp sem decemberig, inkabb kesobb hasznalnam ezt fel.

A munkaltato ertesitese mit jelent pontosan? merthogy itt Magyaro-on van egy fonokom aki a szabikert meg ilyenek felel- o tud a dologrol. Meg is beszeltuk hogy irjak e most papirt es majd ha kell eloveszi. Vagy a szemelyzetit kell ertesiteni? Mert az az amit nem szeretnek. En ugy emlekszem hogy eleg a fonokot, de neki nem kell a szemelyzetit..
A Tp vedelem meg ugy szol hogy Tp alatt is felmondhatnak de a felmondasi ido stb akkor kezdodik amikor lejar a tp.
Azt nem tudom hogy ha nem sikerul a fel ev alatt a terhesseg, tehat mar nem el a felmondasi tilalom, akkor mi van? nincs tobb lehetoseg? vagy mennyi ido utan adhtod be ujra hogy kezeles alatt vagy? Vannak meg kerdesek :D

R




Sziasztok!

Van itt olyan, akit jelenleg érint az a probléma, hogy a párja spermaképe nem lett megfelelő?
 
 


Szia Pamina,

én néha benézek, kérdezz nyugodtan, ha tudok, válaszolok szívesen. Micsoda szép neved van, szóval Taminonál találtak eltérést? Nálunk is.

 
 


Pamina nálunk is ez a probléma!A párodnak meg van már az eredménye a profertil kúra után?szeretnék a többiektől segítséget kérni ki milyen segítséget kapott sperma szám növelésre és ami hatásos is volt!Előre is köszönöm

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Sok mindent kipróbáltam az elmult fél  1 évben, de ezek jöttek be nagyon!

http://shop.biotechusashop.hu/multivita ... bletta_178  ( ezt minden hónapban meg kell venni)
ehez a multivitaminhoz ezeket szedem: ami 3-4 hónapra, elegendő

http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=172       ( fél mokkáskanál)


http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=182       (fél mokkáskanál)


http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=280         (240db ot számoltam, 3 hónapra)
                                                                 (férfiaknak 1 db, nőknek 1)


http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=236      (fél mokkáskanál a férfiaknak!)  
                                                              (hölgyeknek 1 mokkáskanál)

az itt kiemelteket a hölgyek is szedhetik, mert van az inofolic (11890ft)  ugyan ezt tartalmazza!!

http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=282  (1db kapszula)

http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=153  (fél mokkáskanál)

http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=165  (1 db kapszula)

Ez így összesen 3 hónapra: 29360FT(igaz kicsit pepecselős..)
Azt se felejtsük el h az inofolic árát is megspórolhatjuk!!
Nem kell megilyedni mert ha kiszámoljuk akkor a profertil 3 hónapos kúrája az 42582ft!
Azt se felejtsük el h az inofolic árát is megspórolhatjuk!!

Remélem tudtam segíteni!
istvan84
Vác
 
 



Ezt elfelejtettem hozzáadni:

http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=156

így a végösszeg : 30450ft

istvan84
Vác
 
 


István84 köszi szépen,neked is van sperma probléma?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


szia!

Igen van, sajnos... engem meg is kellett műteni hereviszérrel, mert a sotés orvos(tapintással nézett csak meg, nem ultrahangozott !!!!) nem vette észre...juniusban elmentem a honvédkorházba, ott megnézett az Albert dr.  mondta h mi a bajom,és  döntsem el h szeretném e megműttetni magamat vagy sem.
  júliusban lombik(beültetés)(SOTÉN) nem sikerült augusztusban visszamentem a honvédba szeptemberre kaptam is műtéti időpontot !! Megműtött, és mondta, h le  volt tapadva az ondóvezetékem és szerinte ez is szerepet játszott abban, h nem értek meg a spermiumok. most várok h leteljen a 4-5 hónap! újra minta adás, és majd meglátjuk!


privátban küldtem neked üzenetet, h lásd a különbséget moncsika!
istvan84
Vác
 
 



Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


A páromat uhval is vizsgálta az andrológus de nem talált problémát!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok. Az én párom is most készül arra a bizonyos viszér műtétre. Az andrológus eredménnyel háziorvos tud adni beutalót műtétre? Hogy működik ez? Már túl van a 3 hónapos vitaminkúrán is, azóta sem lett jelentősen jobb az eredménye... :( Ez talán segít majd neki, hogy jobb legyen...


Semmigondja szerintem andrológus vahy urológus ad beutalót műtétre!Milyen vitamint szedett a párod?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


A párom cinket, szelént, béres cseppet, q10- et, folsavat, cinket és liposzómás C vitamint iszunk rendszeresen. Ezt az orvos ajánlotta. Ma megy urológiára a párom egyébként műtét időpontért, ma kiderül... :)


Sziasztok!

Voltam hétfőn utlsó kontrolon, minden rendben... Hereviszér kilőve!!!
Mostmár csak  a januárt kell megvárni az új spermatogramm miatt!
Üdv
istvan84
Vác
 
 


István 84: Ez nagyon jó hír, örülök neki! Sok sikert a továbbiakban! 


Sziasztok!Mi jelentkeztünk a BMC-be!Szűcs dokinál voltunk magánrendelésen!Megkezdtük a vizsgálatokat,én voltam ciklus 3.napján vv.-en,a páromnak kell sperma vizsgálatra mennie dec.4.-én,nekem mamográfia dec.7,uh dec.9.Ha megvan ezeknek az eredménye akkor kell kérnünk konzultációra időpontot!
István84 ez nagyon jó hír!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Herevisszér műtétem után 2 hónappal elmentem újra mintát adni a sotéra az A.R.O.-ra !
09.24. volt a műtét 11.23 án mentem vissza!
az előző leletemen:

(2014.10.07)

7,2ml
koncentráció                                    11m/ml                            (>15)
összes spermiumszám                      77m/ej.                           (>39)
össz.mozgo:                                    21%                               (>40)
prog.mozg.                                      19%                               (>32)
nem pr.moz.                                    2%
ösz. nem moz. sp ar.                        79%
prog.moz.sperm.száma a teljes mintában: 15Millió

MORFOLÓGIA:
norm. sperm. 2%
fej rendellenesség 91%
nyak 6%
farok 1%

A mostani leletem...

(2015.11.23)


mennyiség 3,4ml

sperm konc.         21m/ml                       (>15)
össz.sperm.             71 m/ ejac                  (>39)
ö. moz.sper. ar.    45%                           (>40)
progr.moz. ar.       43%                           (>32)
n progr.mo. s. ar.  2%
össz. nem moz. sp ar. 55%

Progresszíven mozgó spermiumok száma a teljes mintában 31 Millió

morfológiai vizsgálat nem történt!

a lap alján...
REFERENCIA ÉRTÉK FELETT!!!

Meggyógyultam!!!!
istvan84
Vác
 
 


István 84 gratulálok,akkor most már mindent bele és dzorítok hogy hamar összejöjjön a baba!
Nekem januát 7-én lesz átjárhatósági(uhs)és ha átjárjató vagyok kezdjűk azinszeminációt!A párom eredménye ugyan olyan mint agusztusban volt!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


szerintetek ezzel az eredménnyel jöhet természetes úton a baba?
ezt nem tudtam eldönteni!
istvan84
Vác
 
 


Persze hogy jöhet ha más probléma nincsen!20 milió/ml az már normál tartományban van!Két naponta akció,párod feneke alá kidpárna hogy bent maradjanak a kiskatonák!Estére időzítsetek és reggelig maradjon fekve utána zuhanyzás!Nagyon szorítok hogy sikerüljön!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!


Jó pár hónap próbálkozás után, végre babánk lesz. :)


Arra gondoltam a megmaradt profertilünket szívesen eladnánk, abban a reményben, hogy másnak is bevállik és segíteni fog.

Részletek:1,5 bontatlan doboz (96db kapszula) Profertil 20.000 Ft

Lejárat 2018. január

8-féle hatóanyag a férfi termékenység támogatásáért. (laktóz- és gluténmentes)

Klinikai tanulmányokkal igazolt, hogy a Profertil összetevőinek speciális kombinációja és koncentrátuma jelentősen képes javítani a spermiumok minőségét. A szelén részt vesz a normál spermaképződésben, a cink szerepet játszik a normál termékenység és szaporodás fenntartásában. A folsav részt vesz a normál aminosav-szintézisben, az E-vitamin és szelén hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

Bővebb infó itt találtok róla: http://www.goodwill.hu/termek/profertil/


Ha szeretnéd, légy szíves privát üziben írj, köszönöm!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok!


Sajnos mi is hasonló cipőben járunk. Páromnál nagyon kevés spermaszámot állapítottak meg, 800 ezer "csak". Mi mindent megteszünk annak érdekében, hogy kisbabánk legyen. Ez nemrég derült ki és szeretnék tanácsot kéreni, hogyan kezeljem? Lelkileg megvisel, de páromat is...igyekszem tartani benne a lelket, hogy nem ő a hibás...de ez nem mindig jön be, főleg ha nem vagyok elég hiteles. Az andrológus a PROFERTIL-t ajánlotta. Van valakinek tapasztalata ezzel a vitaminnal?
Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.
És természetesen minden tanácsot szívesen fogadok!
 
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


szitakoto1915@gmail.com


@babu27:


szia! Az én férjem nov. 17-én volt andrológiai vizsgálaton, nincs hereviszere, se gyulladása, a sperma száma viszont nagyon alacsony. 4,2 millió. MI is el vagyunk keseredve, bár az én férjem bizakodó. Persze mert ő nem olvasott utána, hogy ez tulajdonképpen még inszemhez is kevés. Az andrológus a profertilt ajánlotta nekünk is. Hamar megrendeltük és azóta szedi. A novemberi ciklusban már nem maradtam terhes, de nagyon bízom ebben a decemberi-januári ciklusban. Hátha sokszorosára növeli a spermaszámot, és akkor szerintem más akadálya nem lesz a teherbeesésemnek. Korábban mindig nagyon hamar teherbe esetem. Volt már 5 terhességem, és ebből 3 egészséges gyermekem született. De két betegen fejlődő is volt, egyik 15. héten ért véget, a legutóbbi pedig a 8. héten, mert a 6. héttől nem fejlődött a pici. Ez volt egy éve. Azóta nem esek teherbe. Pedig ez a legutóbbi baba is elsőre összejött. Fura, hogy azóta egy éve meg sehogysem. 

Hormonjaim jók, átjárható vagyok. Hőgörbét vezetek és ovutesztet használok, minden hónapban van peteérésem, szépen látszik a hőgörbén és minden ciklusban meg is érzem. 

Szóval én is a profertilben bízom, de nagyon. Veled mi a helyzet azóta?


1. ciklusnap

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Szia! Azóta csak olyan dolgok derültek ki, ami megoldásra vár. Nekem miómám van, ami a nőgyógyász szerint nem gond, de lombikra nem fognak engedni, míg az ott van. És természetesen nagyon rossz helyen van. Páromnál herevisszér .... tehát, első körben mindkettőnknél műtét. Én még nem voltam terhes, de már nagyon várjuk mindketten. Bár a műtétektől nem várunk csodát, de reménykedünk abban, hogy megadatik a babóca természetes úton is. Nektek is sok sikert! És remélem, összejön, nem olyan kevés az a spermaszám! Kitartást! És sok szerencsét!

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: