Új privát üzeneted érkezett!

SziasztoK!

Az a problémám, hogy magas a prolactinom. 1,5 éve hagytam abba a fogamzásgátló(előtte majd 10 évig szedtem). Azóta nem nagyon jött meg (48,60,90 napra). Több orvoshoz is elmenetm,de ne mondhatom, hogy foglalkoztak velem. Az utolsónál(a mostaninál) kicsit határozotabb voltam és elvártam, hogy vizsgáljon meg végre mielőtt hormonokkal tömne. (ezt mindenkinek javaslom, mármint a határozottságot, úgyis fizetni kell, akkor már kapjunk is valamit érte)
Szóval hatott a megöntözés és levetette a véremet amiből megállapított, hogy magas a prolacvtin(jaj, de jó) 3500 valamennyi vol, meg 2900 valamennyi, mert két vérvétel volt.
Felírt Bromocriptint, meg elküldött kopony röngenre, meg MR-re(ennek holnap lesz eredménye, a koponya röngen negativ volt)
Már három hete szedem ezt aa bogyót. A negyedik hét végén újra veszünk vért, aztán kiderül.
Sajnos bármennyire határozott vagyok a doki minig csak azt ,mondja, hogy: "aztán majd meglátjuk"
Hát én azt szertném, ha írnátok erről. Aki már hallott róla, vagy ilyenje volt meg ilyesmi.
Jaj, de hülye vagyok, azt elfelejtettem, hogy babáért küzdünk, úgy indult ez az egész,( bár ez kitalálható.)
A reakcióitokat előre is köszönöm:
Réka

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Réka,
van egy ilyen topic: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/408.html?1065030763 , itt sok lány küzd ezzel a problémával, mind babára várnak, írj oda.
Névtelen
 


Szia Réka!

Igaz, hogy én magamat diagnosztizáltam azzal, hogy magas a porlaktinszintem, de amiket olvastam orvosi könyvekből mind rám illet. Szóval nem vagyok hiteles neked, de azért leírom, hogy én mit csináltam.
Teljesen megváltoztattam az étkezési szokásomat, szigorúan csak egészséges dolgokat ettem és olyanokat, emly nem emeli alapból a prolaktin szintet. Fern Reiss: Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért c. könyvben találtam megfelelő étkezési tanácsot. Nekem teljesen bejött, abbahagytam bármilyen kis mennyiségű alkohol és koffein fogyasztását, nekem ez váltotta ki jobban a magasabb prolaktinszintet. Én is sokáig szedtem a fogamzásgátlót, kb. nekem 2 év kitisztulás kellett, míg végre rendeződött a menzeszem. Hormont nem szedtem, nem akartam így megoldani a problémát, de én nem akartam akkor rögtön babát. Mire végre aktuális volt a babavállalás pont rendbejött minden nálam biológiailag. Ha meg akarod gyorsítani a dolgokat, biztosan hormonokhoz kell nyúlni. Egy barátnőm, nagyon depressziós lett a fogamzásgátlótól, ezért azonnal több napon át infúziót kapott, hogy kitisztuljon a szervezete a hormontablettától. Jobban is lett 1 hét után.
Nem vagyok doki, így lehet, hogy az egész a véletlennek köszönhető, de azért kipróbálhatod.
Kislányom most lesz 2 évesKép

figyeld magad, mire lehetsz érzékeny és rá fogsz jönni, hogy mitől jön meg időben vagy mitől késik jobban.

egy másik barátnőm menzesz problémájával inkább belgyógyászhoz ment, aki az étkezését és a hormonszintjét figyelte 1 hónapon át, de ez minden reggel vérvételt jelentett, de így helyre hozta a menzeszét. Azt hiszem egy igazi hormnonszint vizsgálat legalább 1 hónapig tart, legalább is annak van értelme (barátnőm orvosa szerint).

Sok szerencsét!

Zsuzsi
zsu26
 
 

 
 

Szevasz Zsuzsi!

Én vagyok az, Réka, Anett barátnője, tudod?
Köszi a tanácsod, utána nézek ennek a könyvnek, mert bármi bejöhet!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Rékacs!

Nekem is magas volt a prolaktinom (most is az, de most a szoptatástólKép), szintén Bromocriptint szedtem, mellé pedig Mastodynon cseppeket, ez egy homeopátiás cucc, prolaktincsökkentő hatása van. 3 hónapig szedtem, (annyit kellett várni a vetélés utánKép), de az első próbálkozós hónapban összejött ez a csajKép:

Kép

Hajráhajrá!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Szia Réka!

Tudod, hogy végig Rád gondoltam?Kép Csak nem mertem rögtön megkérdezni.Kép
A könyvet kölcsön tudom adni Anett által, csak szólj. Különben a könyv elég sok furaságot is mond, de legalább segít abban, hogy rájöjj, hogy a szervezeted mire érzékenyebb.
Idézem, mit ír erről a könyv:
"Prolaktin emelkedését eredményezhetik az alábbiak: alkohol (még olyan kis mennyiségben is, mint a heti egy pohár bor); a jelentős fehérjefogyasztás; a depresszió elleni gyógyszerek; a fejfájás-csillapítók; a fájdalomcsillapítók (pl. menstruációs görcsökre); valamint a hallucinogének (pl. marihuána). A NutraSweetben található aszpartám ugyancsak megnővelheti a prolaktinszintet. A - teljes őrlésű gabonában, szójababban, kelpben, dióban és búzacsírában található - B6-vitamin megvéd a magas szérum prolaktinszint ellen. Betegségek melyek megemelkedett prolaktinszinttel függnek össze: Stein-Leventhal-szindróma, hipotireózis, a hipofízisben fellépő apró, jóindulatú daganat."

Remélem segítettem, a könyv több problémára próbál táplálkozási tanácsot adni.

Üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 


Szia Zsuzsi!

Én már olyan lelkes vagyok, hogy meg is rendeletm azt a könyvet, így nem kell kölcsönadni, de azért köszi!
Úgy vagyok vele, hogy ártani nem árt ha ilyeneket utánaolvasok. Amúgy ma reggel voltam vévételen, (mert állítólag félidőben vagyok, mármint egy normál ciklus félidejében, csak azt én nem nagyon ismerem) hogy megnézzék a prolactint. Kiváncsi vagyok. Meg MagneB6-ot szedek. Az akkor biztos jó. Már a könyv alapján, nem?
Úgy vagyok a hormonokkal, hogy nem nagyon szertnék, de ha tényleg nincs más választás akkor beszedem. Persze minden mást megpróbálok( intimtorna, homeopata bogyesz, Gynevac meg ilyenek) Meg már február óta nem is cigizek(jaj, de ügyi vagy Réka!)
Na, dolgozok!
Sziasz: Réka

Szia Zulu!
Köszi a biztatást!
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Réka!

Még egy tanács, ami csak lelkileg stimulál, de lehet, hogy hat a testre is: kisbabát megfogni, szagolgatniKép Lehet, hogy hülyén hangzik, de pl. engem nagyon feldobott barátnőim terhessége (sőt megálmodtam őket!)és mikor megszülettek a babák, rögtön mentem látogatni őket, azon a héten teherbe is estem.Kép
Másik praktikus tanács: akció után függőlegesben legyen a tested pár percig (én gyertyába álltam Kép, de elég csak ha párnákkal felpócolod a fenekedet. A gravitáció sokat tud segíteni!

Ha mégis kell a könyv, csak üzenj!

Puszi: zsuzsi
zsu26
 
 


Réka:
Tök aranyos ez a kép Rólad!Kép
zsu26
 
 


Szia Zsuzsi!

Szerencsére babákkal körül vagyok véve: A nővérem(a szomszédomban lakik) hat hete szülte Benedeket, a sógornőm meg vasárnap szülte Regőt. A terhesekből meg egyet ,ugye, jól ismersz és még van négy(és nem csak Anett vár ikreket) Tehát van kit fogosnom, és szívesen meg is teszem!!!
Szép napokat nektek: Réka

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Réka!

Mi újság? Hogy állsz a vizsgálatokkal? Szurkolok Neked!!!!Kép

Puszi: zsuzsi
zsu26
 
 


Zsuzsi!

Terhes vagy? Ez annyira jó, hogy csak na! Nagyon gratula!

Amúgy én vagyogatok. Nem sok jó van. Az orvosom abbahagyatta velem a Bromót( én hülye meg abba is hagytam) így a prolactinom felugrott 10*-esre. Hát így most elég biztos hogy 2004-es oroszlánt nem szülök. Az meg hát nem olyan nagy baj, pláne, ha mondjuk szüzet meg szülnék.

Nagyon helyes a kép a lányodról!

A pár hetesbe is járok néha, mert Dinocs ott az én kis Dina kolleganőm(cégtársamvagymi?) Terhes, de még nem nagyon publikus! Klassz, mi? Ő nekem a remény, mert másfél éve próbálkoztak!!Kép

Na, dolgozok, majd írj! Pusz Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Réka!

Úgy néz ki, hogy jön a kistesó, de szerdán megyek dokihoz. Különben azon gondolkodtam, hogy biztos-e, hogy a prolaktintól nem jön a baba nálatok. Voltál más vizsgálaton is? Pl. egy bartánőmnek elvégeztek valami petevezeték átfújást, másnap!!!! teherbeesett.
Azért gondolom, hogy nem teljesen a prolaktin lehet a hibás, mert én javában szoptattam még Dorkát, mikor összejöhetett a tesó.
Szavaidból úgy érzem, nem bizol a dokidban, miért nem váltasz????

Puszi: Zsuzsi
zsu26
 
 


Szió4
Régen jártatok itt pedig, folytatnunk kéne ,érdekes topic!
írjatok !
Hukk
hukmuk
 
 


Sziasztok!

Én szeretnék kisbabát, már 1éve próbálkozunk a férjemmel.Most tudtam meg, hogy nekem is magas a prolactin, és én is ezt a Bromo...izét kaptam.Eddig 2szemet vettem be.Nem küldött el az orvos MR-re vagy hasonlókra,de én is utána néztem ennek a prolactinnak, és most nem csak attól félek, hogy nem lehet babám, hanem attól is, hogy talán valami komolyabb bajom van.Jó elolvasni amiket ti írtok, egy kicsit azért megnyugtat.
szasziszka
 
 


Sziasztok,

szerintem is jó lenne ha feléledne a topik, mert jó lenne magas prolactinnal megbabásodó történeteket hallani.

nekem is magas a prolactinom, régen szedtem rá bromot, az levitte, de amint abbahagytam, vissza felment. most éppen akupunktúrára járok, és sajnos most olyan magas lett, mint még soha. Pedig semmi tünetem nincs, ami volt (mellfeszülés). Abban reménykedem, hogy csak rosszul mérték.

Szasziszka!
a bromotol nem lettél rosszul? Elvileg negyeddel kell kezdeni és növelni az adagot, de fel-enként szokták javasolni utána is.

Üdv,
Plussz
plussz
 
 


sziasztok,

na akkor keltsük életre a topicotKépnekem is magas a prolactinomKépeddig nem volt az....majd 12-én megyek a dokimhoz,addig lerágom a 10 körmömKépszóval mit is befolyásol ez a prolactin?magát a teherbeesést?mert nekem a tesztoszteronom is magas,ez miatt mindenképpen stimulálni kell hogy legyen pé-m,várhatok még mást is???????????????????olvashattam azt a prolactinnal összefüggésben hogy vetélést is okozhatKép????????????????

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok!
Mennyi az a magas?
Az 500-550 ig ok nekem 584
Nektek?
Másik rendszer szerint 25 ig jó!Más mértékegységben mérik!
hukmuk
 
 


hukmuk,
nekem a másik szerint van(25-ig jó) és 27,8 lett.

gigi
Vendég
 


Szia Gigi83!

Mikor vették észre? Mennyi ideig próbálkoztatok előtte? Mit kell szedned? Késik a havi mikulás? Hova jársz dokihoz?
hukmuk
 
 


hukmukKép

Kép most derült kiKépés nem próbálkozunk jelenleg,már van egy 16 hós fiam csak kontrollképpen voltam hv-n mert a tesztoszteronra volt kíváncsi a dokim és amellett a prolactin is magas lett meglepinekKépmég nem tudom mi van mert nem voltam nála,majd 2 hét múlva.....addig idegeskedemKépés nekem nem jön meg....úgy semmikorKéptétényibe van dokim de magánba járok hozzá.remélem semmit nem felejtettem elKépkérdezzKép
most te jössz,mondjuk ugyanezekre válaszoljKép

gigi
Vendég
 


Szia Gigi83
Nekünk nincs még babánk, most szeretnénk!
2 hónapja próbálkozunk ,késik ,de nálam ez nem jelent semmit, bár mióta abbahagytam a fog gátlót azóta 28-33 jött meg. Előtte rendszertelen volt teljesen. Nekem a belgyógyxászom vette észre mert mondtam mi a helyzet és csinált vizsgálatokat.Azt mondta ez nem vészes ettől lehet baba.Neked mit mondott ez kóros?
M vizsgálatokat csinált?
Kb nálad is 10% az eltérés?
Első baba könnyen sikerült?
Akkor jó volt v nem is nézték.
puszi
Orvosod nő?egy nőről hallottam aki nagyon jó!
hukmuk
 
 


hukmuk,
kóros???????????????????nem,semmi ilyet nem mondott!!
nálam csak hormonvizsgálat volt és mikor stimulált akkor kellett egy uh.ennyi.lövésem sincs mennyi az eltérés....első baba egyből sikerültKéphála istennek!!!!!!remélem a második is így fog menni!!!!!!!!!!!prolactin akkor még jó volt.....
nem,dokim pasi.de majd ha visszmentem hozzá akkor elmondom mit mondott konkrétan ha érdekelKép

sztem nincs nagy probléma nálad,ez nem is igazán cikluszavar.....nekem az vanKép

cupp
gigi
Vendég
 


Szia Gigi 83!
Tényleg szívből kívánom , h 2. babóca is sikerüljön.
Köszönöm, az jó lenne , ha leírnád, h mit mondott.
kérzeld most nem jött meg 36. napon vagyok reménykedek.Jó lenne ha baba lenne !!!!!!!!!!!Kép
Ha nem akkor miért késik ennyit?
Sajna szerintem nincs pocaklakó.
puszi
hukmuk
 
 


hukmuk,

mi ez kérem???????????csak pozitívan,küldök neked pozitívat:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép
és írj hogy mi vanKépszorítok ezerrel.és persze én is szólok hogy mit mondott.

puszi
gigi
Vendég
 


Szia Gigi
Nincs babócám pont a szülinapomon jött meg ,gondolhatod ezek után milyen volt?
Sokan nem is értették miért vagyok rosszkedvű.
puszi
hukmuk
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem is a magas prolactin-szint a problémám, a progeszteron szintem meg alacsony. Pedig már nagyon szeretnénk kisbabát.
Írtak fel aKáli-ban bromocriptint meg clostylbegitet. Kérlek, ha valakinek ez oldotta meg a probémáját,mármint hogy sikerült teherbe esnie, írjon nekem, hogy legalább egy kicsit bátorítson. Köszike előre is: Anita
ancsi1
 
 


Szia Ancsi!
No para!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz babócád az tuti!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energia!
Gyere át a megint meglöttbe ott a csajok szednek ilyesmit bíztosan segítenek!
puszi
És ne maradj soká
hukmuk
 
 


Szia Hukmuk!

Köszi, hogy írtál. Rendes Tőled! Akkor átmegyek a megint megjöttbe. Neked van már Bébikéd?
puszi: Ancsi
ancsi1
 
 


Szia!
Ha még ide nézel , bár a meglöttbe vagyok fébe hóba.
nekem nincs még bébikém most szeretnénk!
írjál
Puszka
hukmuk
 
 


Szia
Nincsen még most szeretnénk!
Írjál jó lenne levelezni!
puszi
hukmuk
 
 


Szia Hukmuk!

Örülök, hogy írtál! Ha van kedved, írhatsz nekem a saját e-mail címemre is: banita@4eversport.hu
Ti mióta szeretnétek babát?
pusszantalak
ancsi1
 
 


ancsi,
closty jó cuccKépnekem elsőre bejött,bálint lett belőleKépbromot még nem szedtem de most asszem az elött állok én isKép+ closty! no paraKépén is pozitív vagyok,adok belőleKép+++++++++++++++++++++

gigi
Vendég
 


hukmuk,
jelentkezzKépvoltam dokinál veled mi van?beszámoló érdekel még?

gigi
Vendég
 


Szia Dréga !
már nem tudtam mi van veled?
Persze minden érdekel!
Az eső babátok term uton sikerült v szedtél vmit?
Nem akar felmenni a hőm a 15. napon se !
Kezdek parázni, h nincs pém!
Puszka
hukmuk
 
 


no para drágaKép
majd én tartom benned a lelket,meg fordítvaKép
tehát,első baba is clostys.sztem ez a hőmérés csak arra jó hogy borzolja az ember idegeitKép
tehát azt mondta a dokim hogy:nekem ugye most 27,8 volt a prolctin,eddig ezzel nem volt baj.....ez most új tünetemKépna és azt mondta hogy a felső határ 24 DE 14-től már kórosnak mondhatóKépszóval most az van hogy félévente nézni kell folyamatosan a prolactint és ha felmegy azonnal bromo....mert azt mondta hogy annyira nem magas hogy egy olyan erős gyógyszert írjon fel és ha nem zavar a tejcsorgás akkor várjunk még vele(tekintve hogy nem akarunk most tesót).mert a mensimet meg "helyre teszi" a fogigátló amit a magas tesztoszteron miatt mindenképpen szednem kell!
na és ha jön a köv örökös elötte 3 hónappal megint megnézzük mit csinál,ha kell leviszi bromoval és utána closty,ha nem akkor egyből closty.de engem megnyugtatott,azt mondta semmi gond nem lesz,figyelembe véve az első terhességemetKép

te voltál már amúgy dokinál,vagy anélkül álltatok neki?mert egy alaphormonvizsgálat sztem nagyjából képet ad mindenről!megérné és akkor legalább biztosan tudnád van e pé-d.de az sem nagy gond ha nincs,nézz meg engemKép

cupp
gigi
Vendég
 


Szia Drága !
Olyan jó hogy írsz!
Remélem van pé-m!
Írnál a Closty ról többet én még nem vagyok képbe ilyen téren!
Hol szültél?
Puszka
hukmuk
 
 


szia,
closty:pé-t serkentő gyogyi.én a legkisebb adagot kaptam a 3.naptól 5 napig napi 1.utána a 12-13 napon uh,ahol megnézik "csinált" e vmitKéplényeg hogy nagyon el kell találni az adagot!!!!!!!!!!!!!!!!!ha nagy a dózis és túlstimulál na abból lesznek az ötösikrekKép ha meg nem reped a tüsző akkor becisztásodszKéptehát vannak mellékhatásai,de ha jó a dózis úgy jársz mint énKép

és a tétényiben szültem.

de figyi,ha tényleg már komolyan akartok babát vedd már kezdbe a dolgokat,keres egy utlra jó dokit és járjatok utána hogy minden ok e!sztem ne parazold az időt meg az idegeidet minden féle bizonytalan próbálgatásra(pl hőmérőzés)csak konkrétanKép))))))))))))))))))))))))))én olyan hálás vagyok a dokimnak hogy egyből kiderült minden és nem mondta azt hogy lövöldözzünk vaktöltényekkel hanem felírta a closyt és lám,első hónap sikerKép))))))))))))))))))))))))))))

na zaklass ámKép
cupp
Vendég
 


És előtte hogyan derítik ki h van e pé-m?
Parázok már tiszta ideg vagyok !
Szar ez a hőmérőzés is !
JAN BA ELMEGYEK HA ADDIG NEM JÖN ÖSSZE!
a PÁROM TÖLTÉNYEI JÓK!
mIT NÉZTEK NEKTEK A KEZDET KEZDETÉN?
pUSZKA
hukmuk
 
 


szia,
béna vagyok nem értem a kérdéstKép mi elött hogy derítik ki?????????
nekem szerencsém volt mert még mielött szerettünk volna babát kiderült hogy sz@r a hormonszintem,ezért már akkor felírta magának a dokim hogy ha baba akkor closty!és mikor mentem hogy baba akkor már nem kellett kivizsgálni meg semmi hanem felírta és lámKépHÁLA ISTENNEK!!!!!!!!!
csak így legyen minden a következőnél is,azon imádkozom minden esteKépjahnba van a dokid?most szült ott az uncsitesóm felesége.......

cupp
Vendég
 


Szia
Úgy érterttem hogyan derítik ki h nincsen peteérés!
Mikor és milyen hormonszitet néznek ?
vannak fogalmaim de jó léett volna h ha te is elmondod nálatok pontosan mit néztek?
Puszi
hukmuk
 
 


hali,
nekem a 3-5 nap között hormonvizsgálattal.mert azok a hormonok amik nekem magasak gátolják a pé-Képés alaphormonvizsgálatot csináltatott a dokim.
még valamiKép?
Vendég
 


Szia!
nekem most jött meg ennek az eredménye és rendben van!
Akkorbíztos, h van pé?
Puszi
hukmuk
 
 


Üdv mindenkinek!
Ma derült ki,magas a prolaktin szintem.782 szám szerint.
Nálam biztos attól van,hogy nemrég hagytuk el szopit.
Az orvosomnál még nem voltam vele,péntek lévén majd hétfőn.

P.é-m sztem volt ettől függetlenül.(Múlt ciklusban UH mutatta,most meg a hőmérő.)
Úgy gondolom én,hogy nem emiatt nem esem teherbe.
Rengetegen lesznek babásak szoptatás alatt,pedig olyankor tombol a prolaktin.
No persze biztos kapok rá gyógyikát.
Sziasztok:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


hukmuk,
az biztos ami megtörténtKép)))))))))))))))meg az hogy ha nincs pé-d akkor azt nem a magas prolactin gátoljaKépaztán beszámolni hogy mi vanKép!!!!!!!

kriszti,
nekem azt mondta anno a dokim hogy szopizás alatt és abbahagyás után fél évig nem lehet adni az eredményekre pontosan az miatt amit te is írtálKép
de ennek ellenére úgy gondolom hogy ha magas a prolactin akkor utána kell nézni hogy van e pé és fordítva is,ha nincs pé meg kell nézni hogy nem e a magas prolactin miatt (is).....persze én is hallottam már olyan kuriózumokról mint teKéphogy többszörös prolactin mellett volt a csajnak pé-je.nekem picivel a felső határ felett nincsKép

de a lényeg mindenki számára,hogy nagyon jól kezelhetőKép)))))

gigi
Vendég
 


Sziasztok!
Kaptam gyógyit a prolaktinra.Szedem is böcsülettel,de olyan álmos vagyok tőle egész nap!Estére kikupálódom,de akkor jön a következő adagKépKép
Sebaj,pár nap ,és reggel is kell szedni!Kép
Puszka:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Nem tudom , h mi van de még nem jött megma van a 38 nap és még semmi!
Ki vagyok!
Nem a kar megjönni pedig nem val h baba van.De akkor meg mi a fenéért késik ennyit?
puszka
hukmuk
 
 


hukmuk,
mesélj már,mi van veled?kivizsgálás volt?minden hormonszint oké?????????????mert én csak arra tudnék tippelni hogy azért jön meg össze vissza

gigi
Vendég
 


Szia !
Olyan jó h írtál!
itt olvasgatom a topicokat de depi vagyok, és sehova sincs kedvenm írni!
Kérzeld ma van a 40. nap és még semmi?
Ne örülj éán nem bizakodom!
Ebben a hónapban a 24. naptól voltunk együtt előtte védekeztünk mivel a fogaimat rendbe akartam tetetni csak okt végére kaptam időpontot.Azt hittem sok lyukas fogam van de kederület csak kettő és az sem nagy!
Hormon volt menzi 5. napján akkor jó volt minden!
De itt nem stimmelvmi!
Azt hiszem ha megjön akkor is elmegyek a dokihoz mert eznem normális!
Szomorú vagyok nagyon és félek ha sokat panaszkodom eleged lesz belőlem!
Páromnál minden ok!
Büszke vagyok rá!
Mit csináljak!
Életem párja tökre beleéli magát ez is olyan rossz!
Mért vagyok ilyen h még teherbe se bírok esni, és az életben semmi sincs ingyen?
puszka
hukmuk
 
 


hukmuk,
gigi88kukacgalambpontnet-re írhatsz privit is ha gondolodKépés van msn-is,azon is tudunk beszélniKépés ne hülyülj már hogy megunlak,irgum burgum,akkor nem is foglalkoznék veled!!!!sztem azért vagyunk itt hogy foglalkozzunk a másikkal,nem?????
tesztet csináltál már?doki nem küldött el uh-ra?
stop,most nem vagyok képbe,most voltál dokinál,nem,vagy honnan tudod hogy ok a hormonvizsg?de akkor milyen dokihoz akarsz megint menni?tudom hogy ez nagyon nehéz és nem is próbállak meg vígasztalni mert dunába vizet lenne,ezt a csalódást hónapról hónapra meg izgalmat hogy sikerült vagy sem,ezen semmi nyugtatás nem segítKépén csak azt tudom neked elmondani amit én tudok és tartanni benned a lelket,remélem sikerülKépés jelenkezz gyakrabbanKép Kép Képalapszabály:NE MAGADAT HIBÁZTASD,TE SEMMIRÕL NEM TEHETSZ

cupi
gigi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: