Új privát üzeneted érkezett!

móni,
ha nem szeded a 12.hétig az okoz vetélést nem a bromo.ha abbahagyod felugrik megint a prolactin az okozhat vetélést is.ez az összefüggés :wink:

én májusban kezdtem el a bromo-t,szedtem két hónapig,akkor volt egy kontroll hogy lement e a prolactin és utána kezdtünk próbálkozni és a második hónapban sikerült.
Vendég
 


Gigi, ezzel erőt adtál és hitet!!!! (Remélem nálunk is így lesz!) Köszi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
 
 


snufi,
nagyon örülök hogy tudtam segíteni :wink: :D és nagyon drukkolok hogy így legyen :lol: egy kedves barim mondta hogy a baba meg az eső akkor jön ha nem számítasz rá.nos,valóban :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Gigi
Én is köszönöm az infokat!
Igaz lehet,hogy akkor jön a baba,amikor nem számitasz rá!
Ugy néz ki,hogy én is igy jártam!

Annyira el voltam foglalva a prolactinnal és a méhszájsebbel,hogy eszembe sem jutott,hogy most összejöhet,ennek ellenére most van kettő zebrás tesztem!
Fogalmam sincs,hogy történhetett ez, a bromot még csak kicsit több mint két hete szedem!!

Azt hiszem ezt hivják csodának!!

Puszi mindenkinek

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Húúúúú Moncsi: ez naggggyon jó!!!!! GRATU!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
 
 


Sziasztok!

Snufi
Köszi a gratulát,de sajnos az örömöm nem lehet teljes ,mert mint kiderült a méhszájseb elölheti a babát!
Remélem erre nem kerül ujra sor,de benne van a pakliban!

Nálad mi a helyzet?Mióta próbálkoztok?

Puszi
:lol: :lol: :cry:
 
 


Nincs nagy forgalom,...

Tegnap voltam ismétlő vérvételen. A prolactint nézik, levitte-e 2,5 hónap alatt a Bromo. Hát,... remélem. :arrow:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
 
 


snufi!

remélem hogy hatásos volt a gyógyszer!
én is szedem már egy pár hónapja, le is vitte a szintet, de még mindig nem sikerült a bébi! :cry:
Vendég
 


2.5 hónap alatt a Bromo levitte a prolactinomat 850-ről 19-re!!!!! Most meg a határérték alá ment! De ez nem baj. Adagomat csökkentenem kell 2*1 helyett 1*1-re.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
 
 


Sziasztok!

3 hete csurdogál a tej a mellemből. Nem voltam még terhes, de 3 lombikon vagok túl. ELmentem orvoshoz, ő vetettet vv.
Értetlenül állok a dolgaim előtt: mára kiderült, hogy a prolaktin hormonszintem jó, de még is van tej csorgásom. Mitől? Dokinőm csak lazán annyit mondott a telefonba, hogy ad egy 10 napig szedő tabit. Ennyi lenne a bajom??

KépKép
 


Snufi!

Én 1 évig szedtem a bromocryptint (+ még 2 másik gyógyszert) mire sikerült a baba, de ezt nem elrettentésként írom, épp ellenkezőleg: mikor már azt hinné az ember, hogy na, ebből sosem lesz terhesség, akkor is összejöhet!!! Drukkolok! MINDENKINEK! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

én is szedtem Bromot, napi felet, majdnem 2 évig. Az értékem még határértéken belül volt, de a felső határnál (azt hiszem 628 akármi volt a felső határ, nekem 608 volt). Le is vitte a Bromo, és terhes is lettem. Sajnos 4-5 hetesen vége lett a terhességnek, amit csak a 10. héten vettek észre, mivel nem véreztem, semmi bajom nem volt, bár szívműködést nem láttak, de mindig ráírták a papíromra, hogy élő terhesség.... :? A vetéléskor abbahagytam a gyogyit.

Utána új dokihoz mentem, akihez vittem az új hormoneredményeimet, a prolaktinom most picivel határérték felett volt. Azt mondta, nem szeret "lórúgással" kezdeni (Bromo), van egy homeopátiás szer, ami jó erre: Mastodynon csepp. 2x30 cseppet kell naponta szedni belőle. Háááát, megmondom őszintén, még sosem szedtem homeós cuccot, így kissé szkeptikusan, de elkezdtem szedni. Rá van írva, hogy 6 hét alatt/után fejti ki a hatását. Néztük 8 hét múlva, gyönyörűen a középmezőnybe került az értékem, "lórúgás" nélkül.

Már csak hab a tortán, hogy a homeós csepp szedése utáni 3. hónapban babás lettem, amire HÁROM éve vágytunk!!!!!!!! :lol: (hozzá teszem 2 stimus hónapom volt: Closty + Choragon injekció dupla adagban). :lol:

Szóval, csak annyit szeretnék mondani: kezdek hinni a homeós bogyókban... :wink: Ezt is a terhesség 12. hetéig kell szedni.

Szóval a prolactin csökkentésére van más megoldás is, legalábbis ezek szerint. Senkit nem szeretnék rábeszélni, mindenkinek a saját döntése, mit szed, ez csak az én véleményem.

Ha érdekel valakit, itt van róla egy tájékoztató:
http://www.csaladinet.hu/kisokos/homeop ... jekoztato/

Mindenkinek sok sikert, és mielőbbi babásodást kívánok!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Gabuska. köszi!!!!! Kép

Hoppá: köszi az infókat, utánanézek a dolgaimnak,..

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
 
 


Sziasztok!

Nemrég voltam hormonos vérvételen (ciklus 29.napján) és 1122 Prolaktinszint jött ki nekem. Duplája megengedettnél, de az orvosom nyugtatott, hogy nincs baj, nem kell Bromót szednem. De miért nem? Tudja ezt esetleg valaki?
Ide tartozik, hogy magas IR miatt szedem a metet. Lehet, hogy a kettő gyógyszer kizárja egymást?

KépKép
 


Charlott,
nekem a mensi 2. napján kellett vérvételre mennem, amikor a prolaktin szintre volt kíváncsi az orvos. :shock:
Más módszerrel sem próbálja levinni, ha a bromóval nem?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Charlott,
megkaptam a prividet, de gondoltam itt válaszolok. A 29. napi prolactint tök fölösleges néznie, nem látni belőle sok mident, a 3. napi számít. Annak kell jónak lennie.

Ha babát akarsz, mindenképpen rendbe kéne tenni szerintem, ha gond van a prl. szinteddel.... Nekem a Mastodynonnal sikerült "bebabásodnom :lol: ". Sok sikert.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Gabuska: a doki is azt mondta, hogy a mensi előtt fel kell mennie a prolaktinszintnek! (ne, de ennyire?) Gondolom csökkent a mensi idején. Legközelebb már úgy megy vv-re. :)
A pco miatt még nem állt be rendesen a mensi, és ahogy látom 32-35 napos leszek, így nehéz volt jó időben vv-re menni.
Hoppá ajánlott Mastodynonnal próbálom azért kezelni ezt a dolgot.

Hoppá:köszi, még egyszer a tippet. Igazad van, addig nem is próbálkozunk lombikkal, spontán meg úgy sem sikerülhet, amíg a hormonháztartásomat rendbe nem teszem. Addig is keresem a cseppeket. Kevés a biobolt .... :roll:

KépKép
 


Charlott,
mastodynont én gyógyszertárban vettem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Charlott, a Masto-t csak receptre felírva lehet kapni!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretlenül írok ide, de a tapasztalatokra, és a tudásotokra lenne szükségem.
Már január óta próbálkozunk babával, 4 inszemen vagyunk túl, amiből kétszer terhesség lett, de a korai szakaszban elmentek! Végre csináltattak velem hormonokat az egész ciklusban, és úgy tűnik a prolactinom igen érdekes. Majd csak december 14-én megyek dokihoz, ezért kíváncsi lennék a véleményetekre!
Prolactin szintjeim:
3. cn: 562 mU/l (referencia tartományt meghaladta!)
20. cn: 318 mU/l
24. cn: 572 mU/l (referencia tartományt meghaladta!)
Egyébként volt 22 mm-es domináns tüszőm, és ovulációm is.
Sajnos én nem nagyon értek hozzá. Segítenétek? Bármilyen véleményt elfogadok!
Köszönöm

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron