Új privát üzeneted érkezett!

szia -j-!!!

És mi az alap betegséged?mert szerintem én erről lemaradtam?
 


szilvi!
pontosan nem tudni... másfél éve az ország egyik legjobb orvosa crohn-t diagnosztizált, majd ezt januárban megvétózta... éppen most mentem volna újra biopsziára mikroszkópos colitisre... a lényeg az, hogy van egy valamilyen bélgyulladásom, ami ugyan nem súlyos, de semmilyen gyógyszerre nem reagál... és hát azért bárhogy is nézem, a tünetek piszok kellemetlenek.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


-j-!

Hát akkor neked sem könnyű az élet!És miota szenvedsz benne?nem ismerem ezt a betegséget,ez genetikai vagy csak ugy jön valamitől?mik a tünetei?
Viszont én ugy hallottam ha egy nőnek bármilyen nagy betegsége is legyen persze van egy határ,na akkor egy terhesség csak segit rajta,meggyogyitja.Mert a kolleganőmnek például befelé növö strummája volt,terhes lett és gyogyszerek illetve sebészi beavatkozás nélkül elmult neki,lehet hogy ez csak halvány a te betegségedhez képest csak én ezt hallottam,hátha neked is segit a kis babo :roll: :lol: ???!!nem?

Én ma veszem be az utolso clostyt,de nem megyek vissza az inszemre hanem itthon probálkozunk.majd meglátjuk!!
 

 
 

szilvi!
jó 3 éve tart a dolog. nem vészes. hasmenésem van, illetve hőemelkedésem (igaz, ez csak 2 éve). meg hasi fájdalom, émelygés... de ezek nagyon enyhék.
ha gyulladásos bélbetegség lenne (aminek nem tudni az okát, de vsz genetika+környezeti tényezők együttesen okozzák), akkor valóban jó hatással lenne rá a terhesség... de így jó kérdés, hogy mi lesz. ez az alapvető indok, ami miatt máris táppénzen vagyok.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


szia-j-

Mi ujság?hogy vagy?rosszul létek vannak?vigyázz magadra nagyon :)
 


szilvi!
köszi, hogy érdeklődsz :)
rosszullétek nincsenek, görcsök vannak, cicik fájnak.
vigyázok magamra... mert orvost még nem találtam, aki ezt tehetné :) remélem, holnap sikerül beszélnem a dokimmal... és akkor már az a kérdés is rendezve lesz.

neked még... 4-5 nap a pé-ig? jól számolok?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


szia j-!

Köszi az irántam valo érdeklődésedet,de kisebb nagyobb dolgod is van mint hogy velem foglalkozz!!!én ma vagyok a 10.napon,megprobálom beiktatni apával a minden másnapi szerelmeket :wink: bár szegénykém,nem tudom hogy fogja birni,mert minden nap reggel 6.30tol este 8ig dolgozik,és olyankor már sajnálom nyuzni,mert fáradt.
Örülök,hogy jol vagy azért és nem nyomaszt annyira a rosszul lét.most pontosan mennyi idősek vagytok???
 


szilvi!
nem tudom pontosan, mennyi idősek vagyunk. legutóbbi uh szerint 7(+4) hetesek... de ez 2 hét múlva még módosulhat. azt mondta a doki, hogy akkor véglegesítünk :)

nektek pedig mindent bele :!: :lol:
és hidd el: egy pasi nem tud annyira fáradt lenni, hogy egy gyors menetre ne lehessen elcsábítani :wink: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


szia-j-

Örülök,hogy kezdenek jol menni a dolgok.
Azt hiszem igazad volt mindent meg teszek apának hogy a kedvébe csábuljak :wink:
vigyázz nagyon magadra :)
 


sziasztok,

láttam itt szó volt nemrég a duphastonról
nekem a doki felírta barnázásra 10 napig (napi 2x1), de már lejárt a 10 nap, abbahagytam pár napja, és még nem jött meg.
mikor kell megjönnie?
rögtön, vagy elég 1 héten belül?
bár akkor már sokat fog késni
esetleg erről van valakinek infoja?
 
 


snina!
általában 10 napon belül kell megjönnie. de van orvos, aki a 2 hetet is kivárja, ha mégsem.
de azért általánosabb, hogy 3-5 napon belül lesz eredméyn.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Elég kihalt ez a topic... Kár érte! :-) Remélem, olvassa valaki...

Szóval... elmondanátok, kinek hol volt a laparja (és esetleg méhtükrözése)? És hogy mik a tarifák mostanság? Horror árakat hallok, 90 ezer egy lapar tb-s esetén is...
Esetleg javaslatok (dokik)?
Lombik előtt meg kéne csináltatnom ezeket...

Köszi, előre is.
antoni
 
 


Antoni

Szerintem már túl vagy a műtéten, pedig tudtam volna ajánlani valakit. Ha mégsem akkor írjál privibe és válaszolok neked szívesen.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok! Nagyon kihalt ez a fórum... Azért remélem, vagytok még és tudtok segíteni. Mennyit "illik" adni egy laparos átjárhatósági vizsgálatért+méhtükrözésért mostanság? A kórházban kérdezősködtem, de nagyon horror árakat hallottam. Valaki 20 ezret mondott, más meg 90 ezret. Ez utóbbitól majdnem leestem az ágyról.
Lassan megyek varratszedésre és még mindig nem tudom... Persze tudom, hogy attól is függ, mennyit tudok adni, de mégis... Szeretnék adni, mert tényleg hálás vagyok az emberségért, az odafigyelésért, de mégsem a szülésért, kisbabáért hálálkodok... Nektek mi a véleményetek erről?
fripama
Kerepes
 
 


Szia fripama
Ezt neked kell eldönteni.Mindenki annyit add amennyit meg tudd engedni magának.Azon kívül mennyire érzed azt,hogy meg voltál elégedve az orvosoddal.Amikor én voltam volt aki,10-15-ről beszélt.De ílyen nagy összeg amit te írtál általában a magán kórházakban kérnek el,sőt többet is...
kagyló

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia Kagyló!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!:) Azt hittem, már senki nem néz be ide. Tudom, hogy attól is függ, ki és mennyit engedhet meg magának... Én közalkalmazotti fizetésből élek, tehát olyan sokat biztos nem tudok adni. És természetesen nem magánkórházról van szó. Azt megkérdezhetem, Te mikor voltál? Mostanában, vagy néhány éve?
fripama
Kerepes
 
 


Szia fripama
Nekem tavaly volt a műtétem.Hála Istennek, nagyon jó orvosom volt, és nem magánkórházban voltam.
Szinte semmi nem látszik már meg a pocimon,pedig tartottam attól,hogy fürdőruhában nagyon csúnya lesz majd,de szép halvány.
Hová mész műtétre?
Kagyló

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia kagyló,
mint az első hozzászólásban írtam, nem megyek, hanem már voltam: SOTE II. Azóta már a varratszedésen is túl vagyok. Én is maximálisan elégedett vagyok és nagyon rendes az én orvosom is. Ismerős a dolog a műtéti hegekkel, ez volt a 3. műtétem...
fripama
Kerepes
 
 


Szia fripama
Utólag vissza olvastam,de addigra már elküldtem..Bocsi!
Végül mennyit adtál az orvosodnak? Én is a Sote 2-n voltam.Nekem 4 műtétem volt ott.Megkérdezhetem,hogy miért kellett ez a sok műtét?
Kagyló

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Topiklakók!

2014. januárjától próbálkozunk a párommal a kisbaba ügyében, sajnos semmi eredménnyel. 2015. januárjában felkerestem nőgyógyászom, aki hormonvizsgálattal kezdte. Nem volt rendes peteérésem, ezért Clostibegyt kúrán vettem részt, amitől lett peteérés csak sajnos teherbeesés nem.
Párom szeptember végén spermavizsgálaton volt, minden eredménye jó.
2015.10.22.-én megtörtént a HSG-vizsgálatom (pár napja), és sajnos mindkét petevezetékem el van záródva! 2 hét múlva kell mennem a nőgyógyászhoz kontrollra és a további kezelések megbeszélése végett!
Kérdés: Mire számolhatok? Mire készüljek? Mármint milyen kezelések jöhetnek ezután szóba?!
cagatha
Barcs
 
 


Sziasztok!
A műtét után 9 napra rá fogják kiszedni a varratokat, szerintetek ez rendben van?
A varrat kiszedésig ti cseréltetek kötést otthon?
 
 


@cagatha:
Szia. Mi történt ezután? Volt laparoszkópos átjárhatósági? Lombik kellett?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron