Új privát üzeneted érkezett!

Szia Rayo!

Köszi az információkat! Ha majd nekimentek ennek a tanfolyamnak, írsz arról is néhány sort?

Egyébként: foglalkoztat még a petesejt-adományozás, vagy most már inkább az örökbefogadásra "készíted" a lelked? (Olvastad fentebb Böbe ajánlatát?)

Pussz! - Nadir -
 
 


Kedves Nadir!
Én már letettem a beültetésről! Rengeteg pénz, sok idő, kevés esély! Nekem!!! Másnak biztosan más paramétereket ad az orvos! Természetesen írok, ha túl vagyunk a tanfolyamon, de még várni kell,ugyanis csak 5-6 pár esetén indítják nálunk!Pestről jönnek pszichológusok és gondolom nekik is drága az idejük!Mi meg csak várjunk teljes nyugalommal!!!Elég jó felállás, de most ők diktálnak!Addig is tanulok, hogy eltereljem a figyelmemet!Jól haladok, mostanra már csak minden ötödik gondolmatom a gyerek, eddig minden második volt!De ezt neked mondjam!!!Böbe a csúcs!Hihetetlenöl önzetlen, nincs sok ilyen ember! Sajnos! Én viszont már nem hiszem, hogy élek a lehetőséggel, sem magamat, de főleg a férjemet nem szeretném kitenni egy több éves hercehurcának! Tudod, milyen kellemetlen ez nekik és tényleg minimális a siker esélye! Évek alatt átértékeltem magamban a dolgokat!Nagyon szerettem volna saját babát, de nekem mást írtak meg!Boldog vagyok, szeret a férjem és én is őt!Ez számít!!!!!

Kép
 
 


Sziasztok
Sajnálom Rayo, hogy feladod, bár meg tudlak érteni. Az első sikertelen probálkozás után és is fel akartam adni, nagyon megviselt, mert 100% biztos voltam benne, hogy sikerülni fog. Rettenetes csalodás volt, amikor negatív lett a teszt.

Nadír
A Kaáli Intézetben csak az első vizsgálatért kell fizetni 8000 Ft-ot, az összes többiért, beleértve az ultrahangot, vérvételt, injekcióbeadást semmit nem kell fizetni. A gyógyszerek ára valóban magas, de ez nagyban függ attól, hogy a hormonszint alapján mennyi gyógyszert és injekciót kell kapni. Az első beültetésem 2000. június 8-án volt, akkor összesen 85.000 Ft volt, mindennel együtt. A második beültetés 2001. június 8-án (mindkettő pont a születésnaponon történt), ekkor már 150.000 Ft-ba került. Mivel az első sikertelen volt, másodikra már drasztikusabb adagokat kaptam, ez növelhette meg ennyire az árát, meg persze némi infláció. Én tényleg csak jót tudok mondani a Kaáliról. Nem kell várakozni, kedvesek a növérek és meggyőződésem, hogy sokkal korszerűbb mondon történik minden. Nekem az utolsó injekciómat pontban éjjel 12-kor kellett megkapnom, hogy másnap reggel 9-kor letudják szívni a petéket. A Kaáliban éjszaka nincs senki, de felajánlották, hogy ha nem tudom megoldani, hogy valaki éjfélkor beadja, nagyon szívesen bejön egy növér beinjekciózni. Ugy gondolom, hogy a gyógyszerek ára más helyen sokkal többe kerül, mert a gyógyszertárak nem bontják meg a 10 db-os injekciósdoboz csak azért, mert valakinek csak 3-ra van szüksége. Ez nálunk egy olyan injekcióval történt meg, aminek darabja 9000 Ft. Felhívtuk Krizsa doktort és elmondtuk neki, hogy nem adnak 3 ampullát, és tanácsolta, hogy a Déli gyógyszertárba váltuk ki, ott megbontják, mert szerződtek velük. Elfordult, hogy hétvégén kellett mennem ultrahangra és ugy látták, hogy nem volt elég a három ampulla, még egyet jó volna kapnom és ők adtak 1 db-ot, mert ugye a gyógyszertár nincs nyitva vasárnap, viszont ha nem kapom meg lehet, hogy elszaladnak a megérlelt petesejtjeim idő előtt és kezdhetjük előről az egész érlelést. Szóval én tényleg csak ajánlani tudom, semmi rossz tapasztalatom nem volt velük szemben.
Mindenkinek drukkolok, hogy sikerüljön az elérni kívánt célja.
üdv. Böbe
 
 

 
 

Szia Böbe!

Te aztán sok mindent megéltél ebben a "műfajban"...
Megkérdezhetem, mi volt az oka, hogy a két beültetés között egy egész esztendőnek kellett eltelnie?
Anyagilag sem volt semmi végigcsinálni, igaz?

Ez a hónap nekem -úgy tűnik- újabb kudarc. Ilyenkor mindíg úgy elszomorodom... Igaz, lombikon még nem voltam, de így is nehezen viselem.
Hátha egyszer szerencsével járok majd én is...!!!

Puszi! - Nadir -
 
 


Szia Nadir
Év közben otthont változtattunk, egyébként csak
3 hónapnak kell eltelnie hivatalosan, de szerintem jó volt az egy év, mert nem csak testileg kellett regenerálodnom, hanem lelkiekben is.
Sajnálom, hogy ismét kudarc ért, tudom jól milyen érzés. Az első méhenkívülimről most nem írnék, viszont a másodikat megemlíteném, mert szerintem nincs ennél borzasztóbb, mint amit akkor éreztem. Egy napon ugy éreztem, mikor már egy hetet késett a vérzésem, hogy hányingerem van. Vettem egy tesztett, pozitiv lett. Nagyon boldog voltam, a fellegekben jártam. Délután elmentem orvoshoz, közölte, hogy semmi jelét nem látja terhességnek. Persze a pozitiv teszttel nem foglalkozott. Az orvostól hazafelé rosszaul lettem, a már ismert fájdalmakkal. Szinte négykézláb sikerült felérnem az otthonunkba. Rögtön telefonáltam a mentőknek, pontosan leírva a dignozist, hogy méhen kívüli terhességem van. Kicsit csodálkozott is a diszpécser, hogy talán csak nem orvosit végeztem. Beszállítottak az István kórházba, addigra már rettenetesen fájt mindenhol. Ott közölték, hogy ne sipákoljak, mert ma biztos, hogy nem fognak megmütetni. Az eltöltött éjszaka és a rá következő délelött rettenetes volt. Nem is igen a fájdalmak miatt, hanem a tudat miatt, hogy egy élő embrió van bennem, rendes szívhangja volt, csak éppen nem jó helyen tapadt meg. Egész éjjel beszéltem hozzá, hogy bocsássa meg nekem, hogy nem sikerül segítenem rajta.
Szívből kívánom, hogy végre szerencsével járjál.
üdv. Böbe
 
 


Drága Böbe!

Milyen igazságtalan néha a sors... Sosem szeretném ezt átélni! Végre ott volt benned valaki, akiért annyit küzdöttél - aztán hagynod kellett, hogy kioltsák a pici életét...

Az egyik kolléganőm mesélt hasonlót:

Neki sikerült egyszerű inszeminálással teherbe esnie. Sőt: öt petesejtje termékenyült meg, és négy teljesen életképes kis embrióvá fejlődött. Azt tanácsolták neki, hogy ne vállalja el mind a négyet, mert csökkenti az egészséges fejlődés lehetőségét. Kettőnek káliumot fecskendeztek a kicsi dobogó szívébe, hogy elhalva "szépen" felszívódjanak.
Így megkímélték a két kiválasztottat a mehanikai beavatkozás veszéjeitől, "Minden a legjobban alakult!" (Ezt mondta a doki, miközben szegény anyuka kisírta a szemét...)
Ő sajnos nézhette is az UH monitort - és nem tudta nem nézni: Látta, ahogy menekültek szegénykék a tű közeledtével. Olyan hihetetlen...
De az áldozat náluk is gyümölcsözött végül: Két gyönyörű, jól fejlett kislánya született!
Semmi sem történik ok nélkül! Nem igaz?

Na futok, mert megyek dolgozni! Még a végén lekésem a buszt...

Puszi! - Nadir -
 
 


Szia Nadir
Borzasztó a leírt történeted. Nekünk megsem fordult a fejünkbe, hogy esetleg az egyiket megszurassuk. Nagyon örültünk neki, mikor az ultrahangos orvos mutatta az képernyőn a szívverést, majd megkérdezte, hogy mi jön az egy után. Háromszor tette fel a kérdést mire válaszolni tudtam, hogy kettő és utána mutatta a második szívhangot. Csak potyogtak a könnyeinek. Ultrahang után elbeszélgetett velünk az orvos, és ő megemlítette ennek a lehetőségét, de mi megsem hallottuk.
Ti, hogy álltok most?
Szia Böbe
 
 


Sziasztok!

Én 27 éves vagyok,van egy kislányom.Mostanában próbálkozunk egy kistestvérrel,ami eddig nem akart összejönni.Néha kétségbe vagyok esve,néha meg könnyedén veszem,hisz annyi energiát még nem fektettünk a dologba.Rajtatok sajna még nem tudok segíteni(merthogy mi is szeretnénk),de ha megszületett a baba mindenféleképpen szeretnék majd petesejtet felajánlani.Remélem mire ide jutok a ti baba kérdésetek megoldódik.Mindenkinek kitartást és sok szerncsét.
Bea
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy már fél éve inaktív a topic, de azért megpróbálom, hátha visszatér az élet.
30 éves vagyok, szintén korai klimax diagnózissal. 4 éve nincs vérzésem, a folyamat orvosilag visszafordíthatatlan. Nagyon sok helyen megfordultam már, de mindenhol csak a donációt tartják egyedüli megoldásnak. Két orvost is találtam, aki vállalná, az egyik Pécsen, a másik Pesten a BMC-ben. De donort nekem kell találni.
12 éve szeretnék édesanya lenni, és ez nagyon hosszú idő.
Böbe történetét olvasva megint azt érzem, hogy igenis vannak még önzetlen emberek, akik egyben nagyszerű édesanyák is.
Nem tudom, hogy az elmúlt fél évben változott -e valami, ezért csak csendben kérdezem, tudna -e segíteni valaki rajtam?
 
 


Sziasztok

27 vagyok és petesejtdonort keresek.
a többit inkább magánban ha nem baj.
köszönöm megértéseteket

moncsi
 


 
 


Kattca!
Gynevac. Négy sikertelen lombik után most 16 hetes kismama vagyok.
takacslaci@chello.hu
Hajni
 
 


Spermadonorláshoz keresek Magyarországon olyan férfit aki 35 év
alatti 173 cm körüli, barna hajú, családos, vércsoportja lehetőleg
A-s vagy 0-ás.
Jelenkezni: teofilos2003@freemail.hu címen.
 
 


Sziasztok!

34 éves vagyok, korai klimax diagnózissal. 1 éve nincs vérzésem, a folyamat visszafordíthatatlan ugyanugy mint a Kattcanak. Donort nekem kell találni. Valaki tud segíteni?

Vila
 
 


Vila,

Jelenleg szoptatok, ezért hónapok óta nincs menstruációm.
Hogyan lesz valaki donor?

Kép KépKép
 
 


Lorca! amikor én akartam lenni másfél éve, (aztán váratlanul terhes lettem, majd sokáig szoptattam, igy már nem vagyok alkalmas a feltételeknek) akkor min.1 gyermek és max. 35 éves életkor volt a feltétel. Persze aztán még egészségesnek kell lenni, meg gondolom olyan személy akinek rendszeres ciklusai vannak, van peteérése. Nekünk a lombik elött kellettek orvosi vizsgálatok, AIDS, Hepatitis, gondolom a donortól is megkövetelik, remélem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


sziasztok

régen A moncsi néven voltam itt, azóta találtam donort, terhes is lettem az első beültetéssel aamikor 2 babót ültettek vissza, az egyik egyből a másik 6 hetesen ment el spontán.
októberben kezdjük a következő lombikot, mert még van 3 babó fagyizva Kép
sok sikert mindenkinek
Kép))))))))))))))) legyetek optimisták!!!!!

üdv. minyuu
 
 


Minyu!! emlékszem rád, drukkolok!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


szia Karmen

köszi, te is régi motoros vagyKép
milyen nagy lett a lányod, nagyon szép

üdv minyuu

üdv. minyuu
 
 


Sziasztok!

Hogy lehet valaki petesejt donor?Én szívesen segítenék,de hogyan tegyem?Valaki tud valami okosat mondani nekem?
Köszi.
Bea
 
 


sziasztok,

Bea77, szerintem nézz körül az ilyen honalpokon, és telefonálj. Nem tudom hol laksz, mi Tapolcára jártunk, és kalap előttük. Egy telfonnal szerintem sok mindent megtudhatsz.

www.pri.hu (pannon reprodukcios intézet)
Tel: 87/510-365 Fax: 87/510-366
e-mail: pritap@axelero.hu

www.kaali.hu (kaali intézet honlapja)

Minden jót, és sok sikert mindenkinek, Lora
 
 


Sziasztok,

most kaptam meg a válasz a pri-től (Pannon Reprodukciós Intézet): a mai magyar jogszabályok értelmében személyre szólóan nem lehet petesejtet adományozni (én neked). Fel lehet ajánlani a felesleges petéket, és ha csak úgy bemész, hogy jelentkezni szeretnél petesejt donornak, a költségeket neked kell fizetni. Ha kezelés alatt állsz, (pl inszem előtt, vagy lombik előtt), és több érett petét szívnak le, amit nem ültetnek vissza, rendelkezhetsz róluk. Azokat fel lehet ajánlani.

Remélem, tudtam segítani. Sok sikert, Lora
 
 


Sziasztok!


Akinek sikerült, gratulálunk, akinek folyamatban van, sok sikert kívánunk!
Mi pedig segítséget szeretnénk kérni. /Endometriosis miatt operáltak./Évek óta tartó kísérleteink nem hozták meg a várva várt eredményt. Egyetlen utolsó lehetõségként petesejt donort keresünk. A jogszabály szerint van lehetõség itthon is, amennyiben az önkéntes donort mi visszük. Mivel ez nálunk családon belül nem oldható meg, ezért fordulunk kéréssel e lap olvasóihoz is. 35 év alatti, egészséges, szülésen már átesett nõt keresünk aki vállalná az ezzel járó nem kevés kényelmetlenséget. Természetesen minden költséget mi állunk.
" Aki hallja adja át!"

Üdvözlettel: Kati és élete párja Attila
 


Sziasztok!

Én angyon szívesen segítenék nektek.
Lombikozunk és kb. 10 napon belül lesz a petesejtleszívás.
Lehetséges az, ha több petesejtet tudnak nyerni(az előzőnél 9 db volt)akkor adjak nektek belőle?
Ezt nagyon szívesen megtenném!
Amúgy 32 éves vagyok és még nem szültem.
Üdvözlet Nektek!
 
 


Sziasztok !

Látom nem sokan látogatják ezt a fórumot, mégis megpróbálom.

Több éves küzdelem után pár hete az orvosom kimondta a végső "ítéletet": csak petesejt donorral lehet gyermekem. Az első elkeseredettségből kilábalva most megpróbálom megtalálni azt a segítőkész nőt, aki hajlandó lenne segíteni.

Tudom hogy ez nem egyszerű döntés az adományozónak sem hiszen sok mindenen kell keresztülmenni, de azért bízom benne hogy sikerülhet...

Ha valaki segíteni tudna, a részleteket inkább e-mailben vic71@freemail.hu

Köszönöm !
 
 


Sziasztok!
Petesejtdonort keresünk, nagyon kérlek e-mailban jelentkezz, ha 35 évnél fiatalabb vagy, már van gyerkőcöd és segíteni tudnál nekünk. Más esélyünk nincs, csak így lehet babánk. Minden megoldás érdekel bennünket!
Ahogy Kati írta: "Aki hallja, adja át!"
Köszönöm!
christie29@citromail.hu
 


Kedves Bea77!
Most olvastam a hozzászólásod, ha még nem tudod, mi ez az egész petesejtdonáció (bár már december régen volt), én szívesen elmondom, és ha nem riaszt el túlságosan amit hallasz, akkor igénybe venném a segítségedet, természetesen a fontos részletek megbeszélése után!
Köszi: christie29
christie29@citromail.hu
 


Sziasztok!
Még nem jártam erre, de érintve vagyok a témában.
Igazából csak lelket szeretnék önteni azokba, akiknek még nem sikerült.
Nekem már 25 évesen jelentkezett az elég korai klimax, így férjhez is úgy mentem, hogy nem tudtuk lesz-e gyerekünk, aztán a tündéri tesókám és a Kaali int. hathatós segítségével a 3. próbálkozás összejött, így ma már egy 6 éves kissrác anyukája vagyok.
Szóval: a teljesen esélytelen szituk is meg tudnak oldódni!
 
 


Sziasztok!

Én is hasonló cipőben járok,mint oly sokan ezen az oldalon!
Petesejt donort keresek,mert a hormonkezelések bár részben eredményre vezetnek,tehát mesterségesen tudnak tüszöket produkálni,a szép,nagy tüszőkben éretlenek a petesejtek és sajnos nem is tudják őket megérlelni,tehát hiába vagyok túl 5 lombikprogramon,csak más petesejtjei segíthetnének rajtam és a férjemen!
Bea77 és Cris74 vagy bárki más ,aki segíteni tudna,kérlek jelentkezzetek!
Köszönettel:Paris
 
 


Sziasztok!

A probléma nálam is ez. Korai klimax ( kiráz a hideg ettől a kifejezéstől)

Petesejt donort keresünk! ( Szép karácsony?!)
Aki esetleg tud segíteni, az is jelentkezzen, minden megoldás érdekel bennünket.

Kérek mindenkit aki hasonló cipőben jár, keressen fel, mert tanácstalanok vagyunk. Tudja -e valaki, hogy ez a korai klimax visszafordítható-e?

Köszönöm!!!
 
 


Sziasztok!!!!

Kérlek segítsetek!
Várom olyan segítőkész 35 év alatti nő jelentkezését, aki már szült és petesejtet adományozna nekem és a férjemnek!
Ez az egyetlen reményünk már!
(bár elindítottuk az örökbefogadási procedúrát is, de olyan jó érzés lehet, ha valaki van a pocakban:)))
Írjatok!Olyanok is ,akiknek már sikerült!!!Sokat segítenétek!
Paris(Judit)
 
 


http://cimlap.blogter.hu/link/6797

Itt találhattok sok érdekes írást béranyaságról, petesejt-donorságról! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Sokat gondolkodtam, de most itt vagyok :)
Szívesen segítek, ha valakinek még szüksége lenne rá...
Írj privit kérlek!
 
 


Sziasztok!


Én is bevállalnám ,keress meg priviben! 27 éves vagyok és van már 2 szép gyerkőcöm!
 
 


Sziasztok. 30 éves vagyok. Én már voltam egyszer donor a Kaáliban (Budapestiben). Vállalnék még egyszer donorságot, de nem a Kaáliban. Nem azért mert nem voltam megelégedve velük, hanem mert furi lenne visszamenni. Persze vidéki Kaáli szóba jöhet.
Ezen az e-mail címen lehet keresni engem: padogami@gmail.com


31 éves vagyok. Van egy gyermekem. Tavaly volt egy sikeres adományozásom és ismét adományoznék.
agcsado@gmail.com
 
 


Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem! Sajnos több stimuláción vagyok túl de petesejtet nem tudtak nyerni! Petesejt donort keresek! A költségeket persze vállalnám! Utazás,gyógyszerek!Debreceni kaáliba járok!
H atud valaki segíteni kérem jelentkezzen!
Vendég
 


Sziasztok

27 éves, két gyermekes, diplomás nő vagyok.
Petesejtet adományoznék.

Írj: katakata27@citromail.hu címre


Sziasztok. Petesejt adományozást vállalok.Vállalnék komoly szándékú és akaratú szimpatikus korrekt párnak.Ha komoly az elhatározás csucsu12@freemail.hu email cimre irj!Kisfiam mellett kevés időm marad fórumok böngészésére.
csillagszem4
Esztergom
 
 


Sziasztok,
petesejt donort keresnék. Több lombikon is túl, most már csak ez az egy lehetőségünk maradt sajnos. Ahogy látom nem túl aktív ez a topik, de ha valaki úgy érzi, tudna és szeretne segíteni, várom jelentkezését.
Köszönettel
 
 


30 éves egészséges diplomás nőként donorprogramot vállalok. Sikeres adományozáson vagyok túl, az eredményeim jók.

Egy kislányom született 10 éves, egészséges, jó tanuló. Rólam: szemem kék, hajam barna, 172/65

Olyan párokon segítenék, akik már kialakították a saját biztos egzisztenciájukat, még nincs saját gyermekük, kapcsolatuk stabil.

Ahol kapcsolatba léphetsz velem: gyermektelen@citromail.hu


Sziasztok! 22 éves egészségügyi szakközépiskolát végzett, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, 165/65, szőkésbarna hajú, barna szemű, két éves szöszke kisfiú anyukájaként szívesen segítenék gyermektelen pároknak. Ha te is megbízható, komoly gondolkodású és elhatározással szintén rendelkező  vagy nyugodtan keress: remenyereje@citromail


sziasztok donornak jelentkeznék irjatok ha szeretnétekkisbabát segitek szivesen :)


Kovács Margit Andrea
andrey
Érd
 
 


Sziasztok,


Nekünk is petesejtdonorra lenne szükségünk.


35 év alatti, egészséges, lehetőleg gyermekes, nem sokszoros donor de elhatározott, értelmes (!) és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.


(Szőkés, nem túl magas jelentkezők előnyben.)


Budapesti kivizsgálás és ügyintézés.


Kérjük, az alábbi e-mail címre írjanak, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.


(Komolyan gondoljuk, átverésre játszó akárkik kíméljenek, mi nem az ő esetük vagyunk!)


legyenbaba@citromail.hu



szia irtam email. cimedre babamamapapa nevű felhasználó


Kovács Margit Andrea
andrey
Érd
 
 


@andrey:
Szia mi az elerhetoseged? andrey nevű felhasználó


Sziasztok!
Nekünk is donor petesejtre van szükség, hogy kisbabánk legyen. Kérlek írj, ha tudsz segíteni! Komoly betegség miatt kimerült a petefészkem, sajnos nincs stimulálható állapotban.


















Mi egy Vas megyei házaspár vagyunk, és csak petesejt donorral lehetnek gyermekeink. Várjuk olyan önfeláldozó,komoly, 35 év alatti édesanyák jelentkezését, akivel kölcsönösen segíthetünk egymáson!
E-mail:babavaras2015@gmail.com







 


 


SZULJ HELYETTEM!!!
Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.
szitakoto1915@gmail.com



Sziasztok,

Mi is petesejt-donort szeretnénk találni.  
Egészséges, 35 év (ha lehet 30 év) alatti, már gyermekes, intelligens, elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk, aki donációs programban még NEM vett részt.


Ha hozzánk hasonlóan barnás-szőkés, kék/zöld szemű vagy, annak külön örülünk :)
A kivizsgálás és ügyintézés Budapesten lenne.

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.
legyenbaba@citromail.hu
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: