Új privát üzeneted érkezett!

Halihó! :lol:

a szellő elfújta a netünket :twisted: :lol:

Viki!
anyatanya k@rva jó ötlet.engedj be :D én is már alig merek írni ide :?

addig is címszavakban:

Princi!
gratula a 2 milishez édes pofi :lol:

Pompom!
hátha kövin mutizza magát 8)

Sleepin!
hűűű, én rögtön kivettem a sérót 8)

Mami!
királyak a zsiráfos képek :wink:
Krisz!
te se híztál csak pocira :D

na, komolyan ennyire futotta most a szita fejemmel :oops:
Vendég
 


Haliho csajok!

Most csak 3 másodpercem van, mert apa gépét bitorlom. Holnap jövök, vagyis megyek az anyatanyára! :lol:

Pussz mindenkinek és jóccakát!
 
 


Ja, Princziiiii, gratulálok a 2 mm-eshez, juhééééjj!!!! :D :P :wink:
 
 

 
 

Ooo de jó nézni, a kis Márkómuki ma 7 hónapos! :D :wink:
 
 


Szép jó reggelt!

Princzi
Jó képek! :D Gratulálunk!Vigyázz magatokra!!!Sok sok vitamint!!! :D

Fenci
Hogy rohan az idő! :D Grat a 7 hónaphoz!!! :D

Pompom
pü ment :D

Ma boltoozok kicsit de. mert sógornak vmiért rendőrségre kell mennie...de úgyis ráérek. :D
Sajna páromnak tegnap mégsem volt vételije, áll. gondolkodnak a vevők mert túl sok lenne a törlesztő ... pedig csak 3.9 ért vennének egy garzont.De legalább volt a páromnak 2 mutatása tegnap, igaz azok sem vmi ígéretesek mert a vevő passzív bárlistás...szegény nép ez a magyar. :?

Kellemes napot!

Kép


Sziasztok!

Bár én még nem vagyok kismami se meg anyuka se,de szívesen csatlakoznék hozzátok ha megengeditek. :)
Vendég
 


Lili, Fenci, gyertek, várunk Titeket!

Princzi, gyönyörű gyerek!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
 


Nem csak kismamák és anyukák jöjjenek, hanem mindenki, aki régi és szeretne nyíltabban, közvetlenebbül dumcsizni. :)

Tüncsi! C&A ban a legnagyobb body 98-as nem? Azt már nem merem megvenni... Tesco detto, asszem 18 hós a legnagyobb, vagy nem??? Na majd átkutatom én a bótokat! :) amúgy ilyen kenguru és társaiban van, de dbja 1000 felett van, hát anyjuk p..t! Kell vagy 6 db min. :evil:

Fencike, anyatanyán megjelent a vonalzód, itt eltűnt. :D hehe

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Engem is befogadtok a Tanyán? :wink:
Vendég
 


Luca!!!!!!!!!!!!!

Részemről tutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Kedves Gyermekre Vágyó Párok!

A Károli Gáspár Református Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatói vagyunk és szakdolgozatunkat a meddőség témakörében írjuk.
Úgy gondoljuk, hogy a meddőségel kapcsolatban a pszichológiai tényezőket méltánytalanul elhanyagolják a gyógyítás során. Manapság e probléma széles rétegeket érint és számos szakmai tapasztalat bizonyítja, hogy a háttérben gyakran lelki okok állnak, melyekre pszichológiai módszerek megoldást jelenthetnek.
Kutatásunk során különböző szempontok figyelembevételével szeretnénk megismerni, hogy az egyes párok esetében mik lehetnek a meddőség okai.
Munkánk során egyik fő célunk az, hogy az eredmények ismeretében segítséget nyújtsunk a kutatásban részt vevőknek, és mindazoknak, akiket érint ez a probléma.
Azon pároknak, akik részvételükkel segítik munkánkat, részletes visszajelzést és konzultációs lehetőséget nyújtunk. Hiszünk abban, hogy ezáltal segíthetünk közelebb kerülni a megoldáshoz.

Amennyiben Ön és párja már több, mint egy éve küzdenek a meddőséggel és nyitottak ara, hogy részt vegyenek kutatásunkban a babaravarva@yahoo.com e-mail címen jelentkezhetnek és tehetik fel kérdéseiket.

Ha környezetében tud olyan párról, akik a témában érintettek lehetnek, és érdeklődhetnek a részletek iránt, kérjük juttassa el hozzájuk levelünket.


Üdvözlettel:

Csúcs Zita és Horváth Flóra


Szia Lami! :wink:

Oda szívesebben írok.
Vendég
 


Luca :)
Gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Krisz :)
Te is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

KépKép
 


Jelentkeztem, de még sehol semmi. :-(
Lehet, hogy nem jó csináltam?
Vendég
 


Nemtom, nálam nem jelezte, hogy jelentkeztél......
Próbáld meg újra, most itt vagyok még egy kicsit. Amíg sül a husi! :D

KépKép
 


Sziasztok!

Jelentkeztem én is! :)
Vendég
 


én is jelentkeztem, ugyanezen a néven :D

most írni nics időm, főzöm a vacsit míg gyerkőc alszik, csak ki spihenőt beiktattam :P

Princzi
gyönyörűűűűű fotó, emlékszem én is a Máté első képére, hasonló :D :lol:

Kép
 
 


Újra megpróbáltam.
Mostanában nem volt az igazi a Tanya, lehet, hogy nem vette az adást. :-)
Vendég
 


sziasztok!

princzi!
gratula a manócskához!!!!!

krisz!
már a 34. hét hogy rohan az idő!!!!
gratulálok a nyelvizsgádhoz mostmár bizti meglesz. én is gyűröm a lovárit és nagyon tetszik is remélem decemberben mehetünk nyelvizsgázni!!!

gizi!
ti is szépen haladtok előre! és hogy vagytok????

gyugyi!
téged is látni???

ugyan én ritkán jövök de engem is befogadtok a tanyán???
és hogy lehet odajutni???

mi jól vagyunk manócska egyre többet beszél és ügyesen megérteti magát csak a pelenkát nem akarja elhagyni de majd egyszer annak is eljön az ideje!!!
Bence jól van élvezi az ovit és a hallása teljesen rendbe jött. most voltunk kontrolon és mindent rendben találtak. nagyon örülünk neki!!!

jók legyetek szép estét!

 


Tündi!
gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.anyatanya.hu
ott csapatokon belül a RMPPB-MMM
Vendég
 


Napot!

Én már zugolvasónak sem vagyok mondható, de talán újra visszazökkenek, ha kihalnak a bacik, és vki kölcsönöz némi időt!

Beengedtek?

Kép
 


beengedtek? :D

KépKép
 
 


Sziasztok!

Bár jó hírrel jöhetnék újra közétek. De sajnos megint csak rossz dolgok történnek velem. :(
Tegnap "lapátra tett " a főnököm. :( Ráadásul közös megeggyezéssel akar tőlem megszabadúlni. :evil:
Most munkát keresek és jogászhoz megyek, mert nem hagyom azért annyiban a dolgot.

Puszi mindenkinek!
 


Köszi lányok a dicséreteket :lol:


Ma reggel voltam az első vérvételemen. GRRR.... nem szeretem a vérvételeket. Ráadásul 3 tubussal is levettek.

Kép

Kép
 


Sziasztok Csajok!

Nekem már megint megjött...

Akkor most eltűnik a topik?

Tetszenek a képek, nagyon édesek a babák! :P

Nálam most nem történik semmi. Minden időm elmegy a munkakeresésre. Egy helyen el is kezdtem dolgozni, de nem tudtam vállalni a próbaidő utáni feltételeket, így tovább keresek.

Kép
 
 


Szia Mofly!

Ha úgy gondolod,hogy az anyukák mellett kényelmetlen neked is a tanyára menni, szívesen látunk a "beszélgető sarok, mi is babát szeretnénk"-ben is :)
Én is újra babaprojectes vagyok :)
Minden jót!
Vendég
 


Mofly
piri mondjon le.
Remélem, hogy mihamarabb találsz magadnak állást. ennél jobbat!

Kolibri
Basszus! Remélem sikerrel jársz!

Kép

Kép
 


Princzi :)

Neked is gondolom, nehezen jött össze....gratulálok!
Neked inszem volt?

Mofly, te hol tartasz most?
Vendég
 


Mofly :D Feltétlenül gyere a tanyára, nekem nagyon hiányzol!!!!! VÁÁÁÁRUNK!!!! Küldök privit!
 
 


Mofly, NEKEM IS!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
 
 


Hello!
Arik vagytok! :) Jelentkeztem.

Kép
 
 



kandi
hü, mekkora már Belcsi!! és milyen gyönyörü! jol megvannak a fiúk? gyere te is az anyatanyára
Vendég
 


Lányok azért ha vizkriszisback kiscsaja kibújt majd írjatok. Ő már biztosan nem emlékszik rám, de még anno nagyon szúrkoltam neki, és itt nálatok a terhességét is végigkísértem.

Kép
 
 


Mona, nem jössz Te is??? Mégsemben sem igzaán pörög a topik...

Kandi detto, gyere!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
De sajna oda se tudok sokat menni...nem baj?
Köszönöm a meghívást!
Kinél kérjek bebocsájtást???
:wink:

Kép
Mint két tojás?ugye??? :lol:
-csak az egyik csirke a másik strucc! :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szeretném újraéleszteni a topicot, a régi tagok közül megbízász kaptam :)
Csatlakozzon bárki, akinek sajnos "megint megjött" vagy rajta van a babaprojecten :wink:
Vendég
 


óóóó, már ebben a topicban is laptetőőőőőőőő :lol:
Vendég
 


És vajon ki volt az a régi topiklakó?????????


Ne legyél ilyen, légyszives, ott van köztetek ő is és priviben írta,hogy újra kellene éleszteni a topicot, hogy akik még nem babásak vagy szeretnének, jöhetnének ide
Vendég
 


Valaki tudna írni infót VKriszről és Hagáról? Van már náluk baba?

Kép
 
 


Szia Mona :) Téged ismerlek a csemetink-ből :wink:

Vkrisz tegnap szült meg, Alexa, azt hiszem 3200 g, de a beültetés előtt és utáni érzések-ben megnézheted bővebben,
Haga is úgy tudom, neki kisfia lett. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti,
téged már ismerlek! :wink:

Én is csatlakoznék, csak nekem pont az a gondom, hogy nem jön meg, és babás sem vagyok :(
Vendég
 


Köszönöm.
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok nekik!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mona76 2009.11.26 15:05-kor.

Kép
 
 


sziasztok,

Ne haragudjatok, hogy írok, általában nem szoktam idegen topic-ba belekotyogni, de most nem tudtam megállni, hogy ne szóljak pár szót.

Én sosem voltam lakója ennek a topic-nak, de mióta regisztráltam a babanetre azóta olvasom(tudom nem szeretik a zugolvasókat)a hozzászólásokat amiket itt a lányok írtak.
Nagyon sok kismami kálváriáját kísértem figyelemmel, drukkoltam nekik a háttérből és örültem amikor valaki pozitívat tesztelt.
Nagyon sajnálom, hogy elmentek innen, és remélem azóta is mindenki jól van és boldogan babázik, vagy várja a kis csöppségét.

És most nagyon szomorú vagyok, hogy abban a topic-ban ahol boldog, babára vágyó, értelmes anyukák osztották meg egymás között gyötrelmeiket és örömeiket, most napok óta csak az egymást érő szitkok és undorító szavak olvashatóak.
Én nagyon remélem, hogy sikerül egymás között, emberi módon lerendezni a problémákat és hamarosan újra próbálkozó leendő kismamik és anyukák fogják belakni ezt a topic-ot. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Ezt mi is remélük! Nem véletlen mentünk el innen !!!


Azért a topikot ne töröljék!!! Én szoktam olvasgatni a régi írásaimat, meg nosztalgiázni... Meg majd szeretném magamnak elmentegetni, amit a gyerekekről írtam, hogy később meglegyen. Ne már! Inkább csak a csúnya megnyilvánulásokat töröljék!
 
 


Nagyon hasonlítanak itt a szavak ahhoz amit mostanában olvastam a beültis topikban. Érdekes....... Valahogy éreztem, hogy ott is egy valaki kavarja kakit. Nem vették észre, tett érte, hogy másképp legyen. Nagyon szomorú, hogy kisgyermekes anyukának ez legyen a szórakozása.

Én is szeretnék nosztalgiázni, nehogy törölve legyen már!

Judy!

Én is szoktam zugolvasni a topikodat (főleg Panny miatt) és örülök, hogy sikeült négyeskétek! Gratulálok! :wink:

Kép

Kép
 
 


Gröni,
Köszönöm szépen, kellett egy kis segítség ugyan négyeskéhez, de hát a kor nagy úr. :lol: :lol: :lol: A lényeg hogy itt van végre a pocakomban. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

4 gyerkőc? Gartulálok, én már nem merném bevállalni a 4-t :oops:
Most is fociznak a szobában ááááááááááááááááááááá

Kép
Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron