Új privát üzeneted érkezett!

sajna erre nincs gyogymod mert a petefeszkem eloregedett :( 50eves nok klimaxolnak hat ez a korai klimax amikor akar 20on vgy 30 evesen szep lassan leall a petefeszek funkciod... :roll: sok erdekes oldal van errol ma egesz nap szorcsoltem a neten de angolul vannak :roll: nem nezegettem az embos oldalon mert parom sokkalja a bnetezest igy egesz hetvegen nem is voltam :roll: de majd holnap lesz egy kis idom vgy a heten :roll:

A miomakat vegulis minden alkalommal,hogy megyek megnezetem :roll: ugy tobb mint egy eve allandoan dokikhoz jarok ugyogy karban van tartva :roll: nem tom mi lesz...majd jovok valamelyik nap mert ma kivgyok kicsit :(

Koszi,hogy jottel :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!

Hogy vagy???Sikerült azóta megtudni valamit??Nagyon sajnálom hogy ilyen problémával kell szemben állnod:-((
Egyébként ez a petefészek elöregedés mitől alakul ki??Az inszem és a lombik sincs rá jó hatással gondolom.
Neked volt már inszemed vagy lombikprogramod??
És a doki mit mond erre???
Bocsi ha sok a kérdésem :oops:
 


Szia :)
Hat hogy lennek...egyenlore a miomaval nem tudni sokat csak majd ha figyelve van honapok alatt derul ki mi is lesz a petefeszekdolog meg bonyolult :? A lenyege az ugye hogy mindenki megszuletik egy bizonyos szamu petivel...en nekem ez kevesebb lett :? ezert en elobb fogyok ki a petikbol nem ugy mint egy "normal no" :? ami miatt ugye mivel kezd leallni a pfeszek a testem azt hiszi jon a korai menopauza es egyeb tuneteim is lesznek :x

Magas fhs-nem jol stimulalhato....24.1el el sem kezdik a lombikot :? nem volt se inszem se lombik :roll: a doki azt mondta amig nem megy 10ala o nem kezdni el...max azzal az egy ormal ciklusban ero tuszovel lehet probalkozi ami vagy jo vgy nem jo :? azt ha kell leszivja megcsinaljak ugyan ugy a lombikot...de lehet nem is jo minoseg es az ar ugyanannyi :x azert az meg huzos...ugyhogy most a lenyek minden ciklus 2.cn-jen fsh hormon nezes es ha esetleg 10ala ment mehet a stimu 8) aszonta 20folott tuti nem :? 15re nem mondott semmit a lenyege hiaba stimuznanak nem lenne tuszom nincs ertelme :roll:

Szal varunk es remenykedunk 8) jeee es meg laptetom is lett 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Akik me Mioma-val kuzdenek "biorezinenciás kezelés-t" most hallottam 8) http://biorezonancia.lap.hu/

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!Köszi,hogy beírtad ezt a biorezinenciás kezelést.
Hogy vagy??Van azóta valami változás??Drukkolok Neked!!!!!
 


Na mar vartalak,hogy gyere mert kivancsi voltam mik a fejlemenyek 8) Jaaa meg nincs eredmeny :roll: Mikor mesz :?: En nekem szerdan lesz FSH csekk es akkor kiderul mehet-e a lombik vgy sem :oops: marhara izgulok mert a 3.cn-es vv-telen 24.1 volt az meg hogy most 12ala meg haat eleg csekely az esely :? :roll: de muszaly hinnem benne :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Millió drukk Neked mára!!!!!!!!!Izgulok Érted hogy jó legyen az eredményed,és tudjátok kezdeni a lombikot!!!Gyere majd és írd meg légyszi!!!

Én jövőhéten szerdán megyek vissza Pécsre,már nagyon izgulok hogy mi lesz az eredmény!!
 


Telon erdeklodtem az eredmeny utan
FSH 16 :roll:
E2 60 :roll:

Holnap reggel konzin megmondja a doki mi var ram :roll: de szerintem sztimuzni nem fog :( viszont az egy ero petem ha bevallalom meglombikozza :roll: nem tom az ugy megeri-e :roll: Majd irok holnap reggel is :roll: Te mikor mesz? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nagyon izgulok Érted!!!Drukkolok hogy minden rendben legyen,és sikerüljön!!!!Mindenképpen jövök holnap,hogy lássam mit mondott a doki!!!!!!!

Egyébként megkérdezhetem hogy hová jársz dokihoz?

Én 20.-án megyek vissza Pécsre!Már nagyon várom :D !!!
 


Hat itt jarok kint Japanban :roll: Vgy nem tudom,hogy kerdezted :oops:

Bemasolom az irasom 8)

Dokinal
Hat megjottem :arrow: aszonta a doki nem kezdjuk az injekcio kurat mert nem latja ertelmet :roll: de szerinte azt az egy ero tuszot ami jelenleg 2 azt mindenkepp szivjuk le :roll: es aztan leszivas utan ad gyogyot ami lejebb viszi az fsh-em es ha ebben a ciklusban nem is jarunk sikerrel kovi honapban indulhatna a szurival a lombik :roll: erre en megkerdeztem nem e lehetne clostit szednem es azzal peteket noveszteni es akkor tuti nem 1-et szivna ne...szerinte nem igazan lesz azzal sem tob peti de anno 2007 novembereben egyik oldalt 4 masik oldalt 5petet is lattak szal hasznalt :!: pedig mar akkor is magas fsh-em volt tobb mint ami most :!: Aztan azt mondta megprobalhatom :roll: nehez volt a dontes...de miert ne szedjek semmit es szivjunk le 1tuszot ha egyszer szedhetek gyogyot es talan csinalhatunk tobb petit es akkor mar tobb lesz mint 1 :?: :idea: :roll: vgy rosszul gondolom :?: De akkor ennyi erovel miert nem mehet az injekcio kura :roll: mondjuk arra aszonta nem hatna ennyi ido alatt de a closti az nagy dozis es az hatni fog :roll: de akkor jott a kovetkezo keres akkor o miert nem mondta vgy ajanlotta a clostit :roll:

Lenyeg a lenyeg ilyet meg nem hallottam soha,hogy clostizom es azokat a peteket fogja leszivni es ha minden jol megy vissza is tenni :roll: na meg olyat sem hallottam meg,hogy az abban a honapban ero 1tuszot akarja a doki leszivni :roll: ettol elegge ockodtam...mert ha lehet akkor legyen most 2baba mrt utana mar ki tudja mi lesz alapon :roll: kicsit lehet bonyolultan irok :oops:

Aztan kerdezte mi az ami miatt ockodom attol,hogy az 1ero tuszovel probalkozzunk ebben a honapban marmint azzal legyen lombik :idea: mondom 1 az a penz :roll: arra az egy tuszore ngyon csekelyke eselyem van,hogy minden klappoljon es meg meg is maradjon :roll: en inkabb stimuznek vgy varnek es kovi honap es akkor inkab legyen tobb tuszo az maaaar nagyobb esely de meg ugye igy sem biztos semmi :roll: a masik meg n em csak a penz mert van keret de ze mondjuk ha ingye lenne vgy akcios aron mivel ez egy sima ciklusbol levett tuszo akkor belemennek de igy hogy ugyanannyit kifizetni az igencsak csekely eseltre :? Inkabb akkor varnek :roll:

De a lenyeg a lenyeg abban maradtunk szedem a clostit 5napig 2*1szemet 19-en meg visszamegyek petikukucsra 8) aztan meglatjuk mikor lesz a leszivas stb :roll: errol addig ne is beszeljunk amig nem tudjuk hogy allunk petiileg 8)

Te mikor mesz mar dokihoz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Örülök,hogy leírtad nekem is hogy mi volt a dokinál. :D Szerintem teljesen jól döntöttél a clostival kapcsolatban!!!
Akkor holnap megnézitek a petikéket :D .Nagy-nagy drukk Neked holnapra!!!!!!!!!
Már holnap reggel mi is indulunk,itthonról.Először megyünk Pestre,és majd onnan szerda reggel Pécsre.Délelőtt kell felkeresnem a dokit!Már annyira izgulok hogy mi lesz :roll:

Most mennem kell,de legkésőbb pénteken reggel jövök!Addig is minden szépet és jót Neked!!!!! :wink:
 


Jelentes
Dokinal megvolt minden szerintem a menzim kicsit mindha nem akkor kezdodott volna amikor de aszonta a doki ez nem a menzi erejetol fugg...szla az elso piros napom akkor 13-an volt de verezgetni csak 15-en kezdtem el :roll: A lenyeg egyenlore a jobb oldalon latott 1tuszot a masikon meg semmit :? de aszonta egyenlore nem lehet josolni ebbol mert meg az elejen vgyunk ngyon...levett vert,hogy megneze az FSH-em ment-e feljebb a closti hatasara...es megnezi az E2 szintet is :roll: delutn 4kor csorgok vissza a lelet miatt es akkor megmondjak hogyan tovabb :roll: :?

Kicsit azert elkeseredtem na :roll: persze tudom meg csak 7.cn-en vgyok meg meg van ido meg minden...de ennel tobbre szamitottam :roll:

Koszonom a sok-sok drukkot es viszont kivanom neked a Mioma kontrollon :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!

Rég voltam!

Milyen lett a véreredményed?Hol tartasz most??

Én fantasztikus híreket kaptam,nagyon szépen zsugorodik össze a miómám :D !A márciusi méret 48x46mm volt a szerdai pedig 30x19mm :D :D :D :D :D :D :D :D !Annyira örülök,a doki szerint nagyon szép eredmény 2 hónap elteltével!!!!Még augusztusban visszamegyünk egy uh-ra hozzá Pécsre,és azt mondta hogy addigra szépen fel is fog szívódni,és utána akkor szeptemberben mehetünk is a kis fagyibabócáinkért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!

Drukkolok Érted nagyon!!!!!Írj majd hogy mizu Veled!!!!!

Puszi:Timcsi
 


Na ezek ngyon jo hirek :wink: :D Kép Akkor szeptemberben te is csatlakozhatsz a lombikos topikhoz 8) Mi jelenleg ott tartunk,hogy egy tuszom van :? es arra megyunk ra :roll: ha nem lenne belole semmi akkor kovi honapban meg szeretnek egy stimus honapot de nem tudom kijovunk-e idoileg mert kozben meg ugye koltoznunk kene :?
Elmeletben csutin punkcio de meg megyek holnap dokkerhez megmondja mi van ma kaptam szurit is lehet holnap is kapok :roll:
Ne tunj azert most mar el :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nagyon örülök én is az eredménynek:-),már nagyon várom,hogy eltűnjön végleg a mióma!

Drukkolok Neked nagyon!!!!!!!Ígérem igyekszem minden nap jönni!!! :wink:
Majd írj holnap hogy mi volt a dokinál!!!

Puszi:Timcsi
 


Ma is voltam dokkernel kaptam hasba szurit megint meg uhu volt :roll: Este 9re megyek vissza akkor tuszorei szurit kapok.Szerdan este 11utan se eves se ivas :roll: Csutortokon megyek 8:15re leszivasra apacskaval bar elotte meg lesz egy uhu mert ilyen esetben mikor 1peti van esefdekes az,hogy kilokodik magatol :? es ha ez neadj isten megtortenne akkor nem lesz ugye leszivas :roll: Neki hazahoztam a kis tegelyt itthon fogunk alkotni bele valamit :oops: 8) :lol: :oops: Aztan gondolom szombaton meg visszakapom ot :roll: Mar ha ugye lesz a tuszoben pete es ha egyaltalan osztodik is es a tobbi :? :roll: de pozitiv vgyok es miert is ne sikerulne 8) :wink:

Utana elmentem Magyar baratosnemhez Patihoz aki 36hetes kismami 8) csacsogtunk meg elmentunk vasarolgatni most jottem haza nemreg itt mar fel 7 :shock: Ugyhogy eves ilyesmi apacska is jon :roll: Mar nem ngyon leszek :? de holnap is jovok 8)

Neked is mennek tovabbra a drukkok :!: :!: :!: Es en is koszonom :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!

Akkor csütörtökön lesz a nagy nap:D???Drukkolok hogy minden rendben legyen!!!!!! Kívánom Neked hogy a hétvégére már kismami legyél :D !!!!!!!!!!!!!

Puszi:Timcsi
 


Szia!!!!!

Nagyon sokat gondoltam ma Rád!!!!!!És imádkoztam hogy minden rendben legyen a leszívásnál!!!!!Jaj úgy izgulok Érted!!!Majd ha lesz egy kis időd,gyere légyszi!!!Nagyon várom a híreket Rólad,és a petikédről/petikéidről!!!! :D

Puszillak:Timcsi
 


7:10 csorog az ora es apa kivonul a furdobe anyagot gyujteni 8)

7:30 megvan a csomag :oops: :lol:, elmegyek furdeni,keszulodunk

8:00 uton vgyunk

8:15 Bemegyunk es ott ul 4no(egyedul)csak az en parom virit mellettem 8) de szerintem a tobbi ferfi fent volt a szobakban anyagot gyujteni :oops: Elkellett olvasnom egy papirt amibol kiderul,hoy 5nonek lesz ma leszivas es en vgyok a 2. :shock: :oops: kapok egy nevemmel ellatott rozsszin karperecet :)

8:20 behivnak uhu a tuszom oriasinak tunt mar :shock: es a masik oldalon meg mindha talan lett volna meg persze nem akkora de mar talan hasznalhato :wink: kaptam valami szurit,hogy nyugodt legyek asszem :roll:

8:25 mind az 5no felindul az emeletre ugyhogy apacska mar mehet is :oops:

8:30az elso no megy atoltozni engem pedig bekuldenek a wc-be,hogy dugjam fel a kuppot amit a liftben adtak :shock: aztan ha kijott az oltozobol a no csere...4elfekvo volt ha jol emlexem mi meg 5-en nem is tudom hogy oldottak meg :roll: lehet mire az uccsora kerul a sok mar az elso ember tavozik is :?: :roll:

8:40 lefektettek az elso not az egyik elfekvobe aztan engem is...betettek az infuziot aztan varni kellett :roll:

9:05 korul kezdhettek meg a dolgokat de lehet csak az idoerzekem nem volt jo :oops: lehet az elso not 8:50korul vittek be ha uccso lettem volna kesz lettem volna idegileg :x :oops: orultem,hogy en kovetkezem...ugye azt mondjak 5-10perc alatt megvan gondolom az en 1tuszommel hamar vegeznek :roll:

En jovok besetalok a mutobe egyik noverke hozza a vizes flakont(infuzio) es tele van maszkos emberkekkel :shock: ngyon izgulok :? nem az hogy faj meg igy meg ugy csak maga ez a mi fog tortenni meg hat azert csak egy mutoben vgyok :roll: :oops: felulok az agyra es az asszisztensek egy ilyen monotom szovegben tudatnak velem valami :roll: nem ertettem semmit se belole mert japanul mondta :lol: :oops: :roll: valami olyasmi lehetett,hogy mi leszunk a segedek es,hogy sok szerencset...foggalmam sincs de lehet csak a nagy megilletodestol nem ertem mit mondanak :oops: lefektetnek labakat fel,melegito pokrocokat tesznek a hasam fole es a lamaimra ezen el is csodalkozom milyen kedves toluk :) mondjuk igen itt ez normal :roll: bejon a dokim eloszekit azt meg altatas elott :? Aztan monja,hogy ne aggodjak nem fogok erezni semmit mert majd alszom 8) a vizespalackomnak van egy kis dugoja ahol benyomatjak a kabito cuccot :arrow: marha jo erzes...vegre minnya nem erzek semmit...probalom figyelni az esemenyeket de csak egy nagy sotetsegre leszek figyelmes....nem vgyok magamnal...aztan a mutoasztalon ebredek a labaim mar normal fekvo pozicioban.nem tudom hany ora lehet...elkezdek sirni...nem is tudom konkretan miert :roll: talan csak a gyogyszer hatasa...jon a noverke kerdi mi a baj...mondom nem erzem magam jol erre hoz nekem egy bodont :shock: azt hitte jon roka koma :lol: mondtam neki nem....aztan szolok neki,hogy kernek egy vizes zsepit...torolgetem a szam mer mar szomjas vgyok...jon a doki aszongya faj valami mndom nem :roll: es akkor neki mar angolul elmondom mi is van...aztan azt mondja most figyejetek :!: :arrow: 2petit szivtak le :D Mar pont lecsereltem pedig a 2kacsas vonalzim :roll: jo jo tudom de 2peti...megint a siras jon ram :oops: na nem ugy csak pityergek.

Nem tom mennyi az ido de jon a noverke,hogy megyunk az elfekvobe.hozza a zacsimat es fogja a karom...zavar a lampa leoltatom...es kerdem ihatnek-e azt mondja meg egy picit varjak...aztan megis hoz egy fini hohes c uccsit 8) bar lehet hogy a keres es a kapas kozott eltelt egy ido en nem erzekelem...boldog vgyok :P de meg kaba nem tudok koncentralni a targyakra minden olyan mintha kancsal lennek...ezert meg egy kicsit becsukom a szemem probalok pihenni :roll: felebredek pipilni kell :roll: hivom a noverket van egy gombon azt kell nyomni...megyunk wc-re erzem gyenge vgyok es csak remelem hogy nem ajulok el meg mielott nem jon a noverke vissza ertem :? wc-n is van gomb nyomom jelzem vegeztem :oops: visszabattyogunk es akkor mar a masik elfekvobe kerulok...megkerdem felvehetek e zoknit mert fazik a labam...asszem itt mar 10utan volt az oran :roll: lefexem es probalok pihenni hallgatok egy kis zenet.

10:45 egyszercsak jon a noverke,hogy mehetek haza :wink: atoltozom es lemegyek a lifttel,a foldszinten a szokasos napi rendeles folyik...meg leultetnek picit merthogy a doki megnez :shock: nem varok sokat 2percet es be is hivnak felkexem a szekre es valami gezgubacsokat vesz ki onnan :shock: kozli a jo hirt,hogy ugye 2peti lett :D es,hogy osszeteszik oket es majd holnap 11kor telozzunk az osztodas miatt :roll: ...fizetek nem is tudom miert :roll: ez nincs benne az osszegben :?: :roll:

11:00korul van....kisetalok a foutra es leintek egy taxit,esik az eso,ramaty egy ido van de nekem remelem ez egy szep napkent marad meg az emlekezetemben :) :roll:

Bedolok az agyba bekapcsolom a tevet es valami mesere teszem halkan....elalszom...delutan 3kor ebredtem fel mert a szobatars barinoje kopog,hogy kerdezni akar valamit :roll: na azota itt ulok....csak hol jon valaki mns-en vgy skype-on meg irtam is eloszor mindenkinek...na meg ehhez is kellett kis ido mire kesz lett :) Hat ennyi...mindenkinek ngyon szepen koszonom a szoritast 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


1peti oszotdott :roll: szombaton megyek porontyomert remelem addig meg minden rendben lesz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sajnos most csak egy percre tudok jönni:-((

Nagyon-nagyon örülök hogy sikerült leszívni a petikéket!!!
És már holnap kismami leszel!!!! :D :D :D
Drukkolok hogy minden rendben legyen holnap is,és az elkövetkező 9 hónapban is :D !!!!!!!!!Babaragacsok mennek ezerrel!!!!!!! :D
 


Koszi Timi szeptemberben te jossz 8) :lol: Majd azert ertesitelek mizu 8) a franya miomaim remelem nem zavarnak be mert akkor ngyon merges leszek :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brigdget!!


Nagyon izgulok Érted!!!Annyira várom hogy gyere és írj,hogy minden rendben!!!Drukkolok ezerrel!!!

Puszi:Timcsi!!!!
 


Szia :)
Csak egy mondatra jottem...majd holnap jovok de ma pihi van meg netmentes nap 8)

Szal 1embriot kaptam vissza 8) 8) s remelhetoleg megtarthatom meg vgy 8honapig a vonalzim :) Holnap jon a beszamolo is :!: :wink:

Tovabbra is drukkolok :wink:
++++++++++++++++++++++++++++++++

Ez nem az en dragasagom de igy nezett ki lattam a fotot 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nagyon örülök a jó hírnek :lol: :lol: :lol: :D :D :D .Küldöm a babaragacsokat :wink: !!!Millió drukk Nektek!!!!!!!!!

Várom holnap a beszámolót!
 


Sztimcsi
Koszonom....keszulj fel maert a te idod is lassan eljon :D
Elkezdtem egy blogot irni ha erdekel 8)
http://bridget0801.blogspot.com/

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!

Még olvasni nem volt időm,de pótolom :D !!Annyira drukkolok Neked!!!Tiszta szívemből kívánom hogy csodálatos 9 hónapod legyen!!!!!Mikor kell menned vérvételre??Tesztelni fogsz előtte??
Babaragacsokat postáztam:-):-):-)!!
Írj majd hogy hogy vagy!!!

Én már lelkileg felkészültem :D !!!Most elkezdtem szedni a folsavat,meg iszom a Nonit is(mondjuk ezt már januártól) :D .Most már elég régóta,úgy érzem hogy Szeptember,Október körül kismami leszek :D !!Remélem nem csalnak a megérzéseim!!

Puszi:Timcsi
 


Jok a megerzeseid en is ugy latom :lol:
vv lesz 11-en de holnaptol nana,hogy tesztelek aztan remelem csak erosodni fog az a nyavajas teszt 8)
Babaragacsok megerkeztek...koszonoooom :lol:

Semmi kulcsit nem erzek...allandoan hohullamom van de ez nem attol :roll: a hasamban meg bugybugyok es a jobb petefeszkem nyilal mondjuk amugy ios szokott :roll: elmeletben kedd szerda korul agyazodunk 8) addig nem lesz semmi kuli erzes ugysem :roll:
Majd jovok es irok 8) Fuu de beoffoljuk itt a miomas topikot :oops: :oops: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!

Igyekszem minden nap jönni,de ha esetleg nem jövök,akkor is drukkolok!!!
Látom a babaragacsokat megkaptad :D :D :D!!!!
Majd írj,hogy hogy alakulnak a tesztek!Jó??HA gondolod küldheted priviben is!!
Nagyon tetszik a blog amit írsz!! :D
Küldöm a +++++++energiát!!!!!

Puszi!
 


Jaj de draga vgy :) Koszi csak a bloggal az a baj ha nem tortenik semmi akkor nincs ihlet :roll: es pl tegnap sem tortent semmi
de majd irok azert :wink: folytatom barmi tortenjek is :wink:

Tesztekrol majd priviben irok :wink: elmeletben penteken mar tala n kuldom az infot egyenlore a hcg-szurim meg bennem van :?

En meg neked mioma zsugorito enerdzsiket kuldok 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!

Hogy vagy Kismami :D???Lassan már megtalálta a puha ágyikóját a bébid :D !!!!És szépen befészkeli magát vagy 8-9 hónapra :D :D !!!

Köszi a zsugorító energiát,ideértek :D :D :D

Majd még jövök,de most rohanok!Puszi!
 


Nincs semmi pentekig varok :roll: nincs sok hitem de remenykedem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!

Nem tudtam jönni 2 napig elég sok volt a munka most :? .Légysz írj majd priviben hogy mizu!!!!
Sokat gondolok Rád,és nagyon-nagyon drukkolok NEKED!!!!!!!!!!!

Puszi![/img]
 


Timcsi
Egyenlore nincs semmi :roll: penteken okosabbak leszunk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!!!

Millió drukk Neked péntekre!!!Addig is ha van időm,olvasom a blogodat :D :D :D !!!!Sokat gondolok Rád!!!
Írj majd pénteken!Jó??

Puszi:Timcsi Kép
 


Ok feltetlen megirom te meg vagd a centit visszafele mert lassan te jossz :wink: :lol:

Es ngyon szepen koszonom a kedvesseged :oops: :)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


DRÁGA BRIDGET!

Nem tudom hogy olvasod-e,mielőtt vv-re mész.Tiszta szívemből drukkolok,hogy csodálatos hírt kapj a dokitól!!!!!!!!! Kép Imádkozom Érted!!!!!!!!!

Puszi!

Timcsi
 


Gondoltam beugrok megnézem,van-e már hír,de még látom nem voltál.Annyira izgulok Érted!!!
Nagyon várom hogy írj!!!!!!!!!!

Puszi!

Timcsi
 


itt vgyok

Kép

Ha azon mulna,hogy hanyan drukkoltak nekem,imadkoztak es szoritottak ertem en most ikres kismami lennek...de ez sajnos nem azon mulik :( Reg bogtem mar igy,mint egy gyerek...nem is gondoltam volna,hogy ez ilyen rossz erzes...meg jo,hogy nincs itthon senki es kiadhatom magambol...pedig megfogadtam,hogy nem bukok ki ha megsem ugy lesz de ezekszerint ez nem kivansagmusor :roll:

Nagyon szepen koszonom a sok-sok szoritast es ne aggodj miattam holnapra jobban leszek,talpra allok es ujra kuzdeni fogok(gondolom ezt most en)

Sok-sok pussz en asszem mara ennyi voltam...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ezt nem hiszem el.... :( :( :( :( :( .....Pedig annyira hittem,hogy sikerült... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sajnos tudom mit érzel... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
 


Timcsi
Koszi az olelest jol esett :lol: :wink: Ujult erovel kuzdok tovabb 8) Neked van mar kituzott idopont vgy meg minden a kovi konzitol fugg? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Sok-sok erőt kívánok Neked!!!És nagyon jó,hogy ilyen pozitívan állsz a következőhöz :D !Erős csajszi vagy :D !!!!Csak így tovább!!!És tudom hogy meg lesz az eredménye!!!!
Én is hasonlóan gondolkodtam a 2 sikertelen lombik után,és azt mondtam hogy ha másoknak sikerül,akkor nekem is fog.Soha nem jut eszembe hogy nem!!!Persze néha én is szomorkodom,mert már annyira szeretnék egy kisbabát,de tudom hogy elindultam a hozzá vezető úton,és végig kell mennem,hogy egymásra találjunk!!
És tudom hogy Nálad is így lesz!!!
Továbbra is drukkolok Neked!!!Mensid már megjött??

Nekem meg kell várnom az augusztusi kontroll uh-t,és utána mehetünk a Kaáliba a babócákért :D :wink:
A jövőhéten megyek egyébként be,mert az éves sítábordíjat ki kell fizetni a babáknak :lol:
Tavaly júliusban volt az első leszívás akkor maradt meg a 2 baba,akik fagyasztásra kerültek,és mivel leghamarabb szeptemberben kerülnek anya pocijába így ki kell fizetni az díjat.De hát ez a legkevesebb :D

Vigyázz magadra!!Gyere mikor van időd!!!

Puszillak:Timcsi Kép
 


Szia Bridget!

Olvasom szinte minden nap a blogodat.El kell mondjam hogy nagyon tetszi :D :D !Annyira klassz dolgokat írsz le!!!
Olvastam a pénteki napodat,és örülök hogy indulhatsz egy short protokollal!!!!!!!!Nekem az első volt short,és szerintem ez kevésbé gyötri meg az embert,mint a long.Legalább is nekem ez a tapasztalatom.Kívánok Neked hozzá,sok sikert és sok-sok szép petikét,és gyönyörű,egészséges kisbabákat!!!!!!!!!!!!
Nagyon klassz minden kép amit készítettél :D !!!!!!!És kicsit el is pityeregtem ahogy a táblát elolvastam :cry: !!!!!!!!Nagyon ari vagy,hogy gondoltál ránk is babanetesekre! Kép

Ja és még valami,a héten itt sétáltak a gólyák a kerten és mondtam az egyiknek hogy menjen Hozzád!!!!!!! Kép Szóval gólya bácsi úton van feléd :D

Puszillak!
 


Koszi draga Timcsi :)
Piri megjott vasarnap ma mentem 3.cn-en vv es uhu....hat vv eredmenyek FSH 3,E2 1000valamennyi es a progresterin 0
es van egy az elozo ciklusbol visszamaradt 3*3.3cm-es tuszo :x marhara kibuktam szuri igy nem mehet...holnap ujabb vv :roll: lehet nekem itt mar nem lesz lombikom :? es a napom ugy kezdodott,hogy meghalt a tekim :cry: olvastal biztos a blogomban rola :roll: ugyhogy kivgyok...

Azert koszonom a golyat..hatha agusztus meg minnya itt van...bar nekem most az is eleg tavolinak tunik :roll:

Sitabor ez jo volt :lol: :lol: :lol:

Mas hirem nincs egyenlore :roll: koszonom,hogy olvasod a blogot es a dicsit is...szeretem csinalni de ma sem volt pl idom se idegzetem de persze bepotolom :wink: majd holnap pusza 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!

Örülök hogy piri megérkezett,legalább ez miatt már nem kell idegeskedni.Azt sajnálom hogy nem a legjobb a véreredményed,és hogy nem kezdődhet a szuri :cry: :cry: :cry: !!!
Jaj,ne!!!!!!!!!Teki meghalt???????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( Jaj nagyon-nagyon sajnálom :( :( :( :( :( .Pedig olvastam hogy mér lett volna helye is....Na hát elhiszem hogy most teljesen kivagy :( !!Nagy -nagy ölelés Neked!!!!

Majd írj,ha lesz időd.De ha nem akkor a blogodat úgy is olvasom és onnan fogom tudni,hogy hogy vagy Kép
 


Timcsi
A lombik miatt mar nem aggodom...ugyis lesz vgy itt vgy koltozes utan....a tekim pedig meg a mai napig felzaklat :( sajna meg itt az akvariuma is meg o is igy eleg nehez nekem tullepni a dolgon....na meg az a fenykep sem megy ki a fejembol amikor lattam ot ugy ott lebegni :cry: Oleleseket elfogadom :) jol jonnek :?

Van idom mindig minden nap jovok csak a hetvege a huzos :oops:
Ti amugy spontankodtok addig is vgy meg varni kell :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Teljesen együtt érzek tekivel kapcsolatban! :(
2hét múlva költöztök???Most a vv eredményeitől függ hogy kezdheted-e itt a lombikot??Drukkolok Neked!!
Nálunk az van hogy nekem csak 1 petevezetékem van ami teljesen el van záródva :? a másikat 3 éve kioperálták egy méhen kívüli terhesség miatt :( Nekünk azt mondták,hogy sajnos 0%az esélyünk a spontán babára :( Mondjuk ez sem igaz így teljes egészében mert tavaly decemberben ismét lett egy méhen kívüli terhességem,amit az orvosok sem értettek:shock: :( És így vigyázva van szex :oops: Bár a doki ezután a méhen kívüli után is azt mondta hogy nem kell védekeznünk :shock: .De ez milyen már...és ha ismét kívül ágyazódna be??, :roll: Tehát nem foglalkoztam azzal amit a doki mondott,mi így döntöttünk.Azért egy méhen kívüli terhesség nem játék :?


Puszi!
 


Na hat akkor neked sem fenekig tejfel az elet ahogy latom :? Sajnalom a mehen kivuli babot :( Hat igen igy megertedm,hogy nem ngyon szeretnel spontanozni :? Jaj mar nemsoka jon a te idod is 8) mar latjuk az alagut vegt :wink:

Jelentes
Hat voltam dokkernel...az a valami meg ott van...meretre ugyanakkora sot bar allagra lat a tuszoben valami beverzes szerut es talan olyan mintha roggyanna ossze... :roll: en nem sok jot nezek ki belole :? vert is vettek,hogy megnezzek termel-e meg estrogen-t...marmint termelni termel de ugye 3.cn-en volt 1200valamennyi az E2 hat most holnapra kiderul mennyi most...bar ez meg szerintem nem lesz jo a kovi honaps kezdeshez.Ugyhogy mar szoltam a dokinak,hogy kikernem az eddigi eredmenyeket es ugy nez ki akkor egyutt mehetek apaval :) Talan igy jobb is mintha nem szabadna elsietnem ezt a 2.lombikot vgy lehet epp az usa-ban kell legyen a masodik...nem tudom de most ugy erzem igy jo es minden valamiert tortenik...szoval ez van... :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!!!

Hát igen voltak gondok nálunk is :( :( :( De most annyira bizakodó vagyok,bár nem élem magam bele semmibe,egyszerűen csak olyan nyugodt vagyok most,és csak a jóra gondolok :D :D :D !

Mi volt a dokinál???Annyira drukkolok Neked,még ha nem is tudok jönni minden nap hogy leírjam,de attól függetlenül drukkolok Érted!!!!
Majd írd meg légyszi hogy mit javasolt a dokid!Kezdet itt a 2.lombikot vagy majd csak Amerikában??
Kívánom hogy minden úgy sikerüljön ahogy szeretnétek!! Kép

Puszi:Timcsi
 


Timcsi
Edi vgy mint mindig :D
Dokim 100%-osan kezdene...ugyhogy maradok jah es az E2 lement 68ra 8)

Ugyhogy ahogy a vonalzim is mutatja elobb varom pirit aztan meg 2-3cn-en kezdunk :wink:

Neked isz mennek am a nagy drukkok meg ha nem is jovok minden nap ide :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: