Új privát üzeneted érkezett!

Arra gondoltam hogy nyitok egy ilyen topikot a "Mar megint megjott babasai" topik mintajara, ide irhatnanak a mar babas vagy epp babat varo lanyok (vagy mindketto mint most en :lol: ) es nyugisan tudnank beszelgetni az anyasag szepsegeirol es nehezsegeirol.
Remelem tobben kapcsolodtok majd hozzam es szepen beindul ez a topik. :D

KépKép
KépKép
 
 


Tehát az is jöhet aki nem most várja, hanem már megvan egy (vagy akárhány) poronty?
Vendég
 


ez tök jóóó ötlet :) Csatlakozom :) Bár én tényleg csak akkro hiszem majd el, hogy babát várok ha már látszik a szívhang az UH-n :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Tontica

Szuper,hogy sikerült megnyitni a topikot!
remélem,itt kellemesen el tudunk beszélgetni mindenről,ami azanyasággal,vagy a mindennapjainkkla kapcsolatos :wink: !
Jut eszembe...nálatok most rokonság van? :roll:

Áfonya

Természetesen jöhet bárki,aki beszélgetni szeretne velünk,még ha nincs is porontya semmiféle formában :wink: !
Olvastam,hogy megjött és most szurizod magad,de az lemaradt,hogy mit is... :roll:


Lányok

Tényleg mindenkit szívesen látunk,aki szeretne beszélgetni velünk,mindentől függetlenül :)!

Pusza,Anyapoc

 
 


Igen végre megjött. Majd csütörtöktől szúrnak (ezt sajna izomba kell adni nem bőr alá, és azt mondták azt inkább hagyjam egészségügyi dolgozóra). Merional szurikat fogok kapni hogy legyen szép érett petécském :)
Nem állom meg hogy ne mondjam: nagyon örülök neki hogy itt megint tudunk beszélgetni! Hiányoztál.
Vendég
 


Üdv mindenkinek és magamnak az új topicban! :D

Bár ahogy látom rám speciel nem vonatkozik, de azért remélem nem baj, hogy itt vagyok! :) Egyszer majd én is fogok talán tudni tapasztalatból szólni az anyasághoz!

Tontica,
a topic anyja! :D

Anyapoc,
az a két kis kép... annyira édes! :) :)

Jajj, az önszurizás! Na azt valszeg nemsokára megtudom milyen! :roll:
 
 


Sziasztok!
Ha nem gond,akkor én is irogatnék ide néha.

Tontica!
Nagyon jó ötlet volt ez a topik :D

Anyapoc!
Villö nagyon édi mind a két képen :D
Ja,azt el is felejtettem írni,hogy múltkor megkérdeztem a fürdéssel kapcsolatban a dokit,és ugyanazt mondta mint te :D
Nem is értem,hogy minek járunk mi dokihoz. :D

KépKép
 
 


Hello, én is megjelentem itt is! Remélem, nem gond.

Tontica, jó lesz ez a topik, csak akkor nem tudom, mi lesz a másikkal (a hőmérőzésessel). Szerinted azért az is élni fog?

Anyapoc, Villő csuda édes, tehetnél fel mindkét babusról több képecskét!

És persze ez minden anyukára értendő, tegyetek fel képet a babukról! Légyszi! Mindig úgy érzem, hogy csak én mutogatom agyba-főbe az egyszem fiamat!

Takido, pocis képet kérhetek? És kapok is?

Kérdés: ti produkáltatok már olyan terhességi tesztet, amikor ugyan 2 csík jött ki, de a terhességet mutató csík átlátszó lett? Én most láttam olyat. Ilyen rossz lenne a teszt? Elvileg "+"esetén mindkettőnek pirosnak kéne lenni. A teszt neve Promed, láttatok már ilyet?

Na nem is zavarok tovább, sziasztok!
Vendég
 


Athiz!
Én ilyen tesztet még nem láttam,igaz,csak 3 teszten vagyok túl.
Majd teszek fel pocis képet :D

KépKép
 
 


Athiz!
Én ilyen tesztet még nem láttam,igaz,csak 3 teszten vagyok túl.
Majd teszek fel pocis képet :D

KépKép
 
 


Oké Takido, köszi! :D
Vendég
 


Képzeljétek... találtam nőgyógyászt :) 27-én fogad... aszongya, akkor már tutira látszania kellene a babának... ha ott van...

5,5 hetes lesz akkor Kb.

Szerintetek akkor mekkora valószínűséggel tudja majd megmondani, hogy mi a helyzet?

Az azt követő héten nyaralni fog a doki... utána meg mi....

Fú... kezdek parázni... az olyan messze van még... de addigra legalább minden leletem meglesz a belgyógyásztól.... (csak kapaszkodjon ... az a lényeg... bár... ez a hülye BKV... úgy ráznak a buszok, hogy kiráznak mindent az emberből.... )
Vendég
 


Sziasztok!

No,hogy megugrott a topik forgalma,ennek nagyon örülök :)!
És hogy ismét dumcsizhatunk egy szuper helyen :wink:!

Akkor szép sorjában,ahogy szoktuk :wink:...

Áfonya

Én is örülök,mint fent :wink:...
Akkor mégis a hormonstimu mellett döntöttél?Vagyis válaszolok magamnak,ezek szt igen :D!
És mennyit kapsz?Vagy ezt hogy adják?És mennyi időt adsz ennek?Látszik,hogy kimaradtam a másik topikból...

Angel

Akkor én is üdvözöllek :D!Hogy ne csak magadnak köszöngess :D:D:D!
Köszi a dícséretet :)...Remélem,nemsokára Te is szupi képeket mutogatsz!!!!Mennyi fogigátlód van még?
Neked progit kell majd szúrnod,meg peteérés serkentőt? :roll:


Takido

Neked is köszi :)!
Ha van új pocis képed,ide se feletsd ám el feltenni :wink:...hadd irigykedjek mááááá! :D
Azért én megnyugodtam,hogy a doki is ezt mondta,mert így nem beszélek sületlenségeket (mindig :D)...
Azért kell a doki,mert szülést nem vállalok :D:D:D:D!
3 teszt :D...te sem bírtad ki,mi? :wink:

Athiz

Természetesen neked is üdv :)!
Teszek fel képeket :).Ne aggódj,nem csak Te vagy ilyen álnok anyuka,teljesen normális,ha szeretsz gyönyörködni a gyermekedben :wink:...és mi is ezt tesszük :)!
Terhességi teszt: én a clearblue-ra esküszük,bár sok rosszat hallottam már róla,én ezeket csináltam mindkettőnél.Illetve amit még csináltam,talán Gravi HCG,nem mutatta ki Villőt :roll:
De az átlátszó dolgot nem értem... :roll:
Nem tudsz képet belinkelni róla?

Csakegy

Ez az UH minőségétől is függ.Norm esetben nálunk úgy megy a dolog,hogy elmész egyszer,akkor megállapítják,hogy van ott vmi.Aztán 1 hétre rá mégegyszer,hogy élő,nromálisan növekvő terhességről van-e szó és akkor kapsz róla papírt,amivel mehetsz a védőnőhöz.Én mindkétszer kb uebben az időben mentem,még csak petezsák látszódott,tehát szívhang valszeg még nem lesz...Ráadásul nálad bezavar,hogy hosszabb volt a ciklusod jóval a normálnál,de ezt biztosan számításba veszik...
Ettől függetlenül egy ellenőrzésre elmehetsz a helyi SZTK-ba is,hogy utána lássák,hogy mi a helyzet...
Azpért megmondom őszintén,elég bátor vagy ezzel a nyaralással... :roll: Én sem vagyok beszari,de ilyen háttérrel nem biztos,hogy ilyen kalandtúrának neki mernék vágni... :roll:

Na,elég hosszú lettem? :D

Pusza

 
 


Most vettem észre a vadi új topikot! :D
Amint babás leszek,ide fogok írogatni az tuti!
Üdv. mindenkinek! :D :D :D Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc,
nem te vagy az első aki visszakérdez: mégis így döntöttem? Soha fel sem merült bennem hogy kihagyjak egy ilyen lehetőséget. A 3. és a 4. nap két adag szurit kapok, 5. 6. 7. 8. nap kapok napi egyet, 9. napon UH és ott eldöntik kell-e még. Mellette (a rengeteg Merional szuri mellett) még Clostylbegitet is kéne szednem de nem fogom. Elég lesznek nekem a szurik, jóból is megárt a sok. Mennyi időt adok neki? 2 hónapot biztosan. Aztán megpróbálom kisírni az 1 üres hónap utáni újabb 2 hónap stimut. De remélem a következő hónapban már összejön.
Vendég
 


És néhány kép Athiz kedvéért ...és hogy én is mutogassam ... :lol:

Kedvenc helyén,az erkélyen :)
Kép

Így állok már :)
Kép

Rámolás...
Kép

És Bulcsú... :)
Kép

Na,befejezem,mert ezt nem lehet abbahagyni :wink:

 
 


Kriszti

Ne szórakozz,neked már van egy babád!!!!!Irány ide is :D!
Mit gondolsz,én mit keresek itt? :wink:

Áfonya

Csak nekem nem volt egyértelmű,hogy végül meggyőztek-e a vitval,vagy sem...De ezek szt nem :).
Igaza volt asszem Monyokának,és a Végtelen történetnek ,hogy tedd azt,amit akarsz!
Minden jó,ha vége jó lesz... :)
Most mesélj Enikőről is,jó?
Ő simán sikerült?és persze képet is szívesen látnánk :)!

 
 


Anyapoc
A középső kép akár nálunk is készülhetett volna :D Még a polc,ajtó elrendezés is stimmel.A gyerek+ cumi+ újságok szanaszét -ról nem is beszélve! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc: úgy vagyok vele, hogy ha a baba meg akar maradni akkor úgyis megmarad... ha meg elmegy az nem a nyaralás miatt lesz... (főleg, hogy az alatt a 2,5 hét alatt úgy kipihenem magam, hogy csak na:)

Nekem inkább az tűnik neccesnek, hogy csak akkor indulunk, ha tutira megmondják, hogy ott van és él... (tehát nem méhen kívüli...) ... mert ha nem él akkor addigra lerendeződik a dolog úgyis... szóval én csak az idő miatt aggódok :)
Vendég
 


Okr: dehát te tényleg babás vagy :) max. még jön hozzá egy másik baba is :) (hát... per pillanat ezerszer babásabb vagy, mint én:) )
Vendég
 


Áfonya: hát akkor nem marad más hátra mint ezerrel szurkolni :) :) :)
Vendég
 


Anyapoc, köszike! Csuda édesek a srácaid! Villő rendesen belelendült az olvasásba :lol: . Bulcsú meg már nagyfiú, hogy így quadozik.
A képpel majd megpróbálkozom, ami a tesztet illeti.

Csakegy, nekem Szilárd 5 hetesen már látható volt, sőt már volt szívhangja is. Úgyhogy hátha neked is szerencséd lesz!

Okr, neked is üdv! Remélem, minél hamarabb babás leszel!
Vendég
 


Anyapoc,
hát Enikő többé-kevésbé simán összejött. 2002 októbere környékén elkezdtünk próbálkozni, decemberben terhes lettem, januárban elvetéltem progihiány miatt az alig megfogant babát. Azonnal próbálkoztunk tovább, márciusban megfogant Enikő, azonnal kaptam Duphastont és így decemberben megszületett Budapesten a 8. kerben császárral, a 38. héten, kerek 4 kilóval :)

Kép
Vendég
 


skacok.... az ugye nem utal feltétlenül progihiányra ha már alig érzékeny a mellem és egyre ritkábban görcsöl a hasam?

én ennek örülök, de ki tudja... azt hittem eddig, hogy a progi miatt fáj a mellbimbóm.....

(semmi pecsét vagy hasonló... szerencsére...)
Vendég
 


Ezt tényleg nem lehet abbahagyni :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Szerintem nyugi Csakegy, nem hinném, hogy gond lenne. Majd megnyugszol, ha végre látod vagy hallod a babát. De a nyaralást én is meggondolnám a helyedben, nem kéne kockáztatni, főleg a külföldi utazást. Persze tudom, csak úgy is elmehet a baba, de miért kockáztatnál, amikor erre vágytál már olyannyira, egy babára!
Vigyázz magatokra! Sosem bocsájtanád meg magadnak, ha a nyaralás alatt menne el a baba!!! Bocs, nem rádijeszteni akarok, hidd el, csak féltelek benneteket. Oké?

Áfonya, Enikő egy tündérmackó! Gratula hozzá!
Vendég
 


Athiz

Köszi :)!Most Te jössz :wink:!
Áááá,csak felült rá,nem ment vele :D!Ahhoz még tényleg kicsi,majd úgy 3 év múlva... :?
Egyébként ovis buli volt kint a szabadban és az egyik családnak vannak ilyenjei,viszik rendezvényekre bérbeadni és ők szervezték ezt is,hadd menjenek a sárcok.Bulcsú egy "szöcskével" ment,majd arról is dobok képet :)!

Áfonya

Édes Enikő és szép nagy súllyal született a 38. héten.Az enyémek is 38. héten születtek,de átlag súllyal :wink:!
Azok a sötét szemek :)!
Azért az a vetélés nem lehetett könnyű... :(
Még szerencse,hogy Enikő ilyen ügyes volt :wink:!

Csakegy

No igen,így is hozzá lehet állni :).Én biztos jobban félnék,bár így egészségesen nem merülne fel bennem... :?
Nyugi,nekem soha nem fájt a cicim és még a hasam is éppen hogy fájdogált :).Tehát ez semmit nem jelent....A pecsételés inkább jelenthetné...
A progit meg hamarosan megtudod...



Kriszti

Akkor mondjuk,hogy náltaok készült :wink:!

 
 


Itt a szöcske :)

Kép

 
 


Bulcsú, Villő és Szilárd is nagyon szép gyerekek! :P
A nagyfiú még nincs 4 éves és tudott menni azzal a szöcskével? :shock: Nagyon ügyes lehet! Enikő még a lábbalhajtós motornál tart :D
Vendég
 


Áfonya

Hát azért én is ott voltam és amikor kellett ,tekertem a kormányt :D!
Egyébként távirányítós,így a "főnök" le tudta bmikor állítani,amikor nem arra mentek a gerkőcök,amerre kellett volna.És ezzel még esni sem tudtak,mert közel van a földhöz :).
Egyébként Bulcsú is inkább a motort kedveli és most tanult meg bicajozni is :)...
Na meg azért az a korkülönbség,ami köztük van,ebben a korban még elég jelentős... :)
Te hol láttál Szilárdról képet? :roll: Mert én csak a centin látom,amit éppen... :D

 
 


Anyapoc, cuki kép ez is! Jó lehet, ha ilyen ovibuliba tudtok járni!

Áfonya, Szili sem hajlandó hajtani a tekerős járgányait, pedig van bringája + egy Forma1-es autója, de csak a Frédi-Béni módszer a menő nála is. De a motorral, azzal teper, mint állat, akárcsak az apja, Ő is sebességmániás őrült!

Sajnos most mennem kell fürdetni+altatni, úgyhogy azt hiszem, el is búcsúzom: jó éjt mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Athiz

igen,tényleg szuper az ovi,hogy ilyeneket szevez...illetve a csoport :)!
Szilárd édes a képen,kis puszilgatni való!!!! :) Gondolom,Te sem tudod megállni!Olyan ártatlanok így... :)
Ne aggódj,Bulcsúnak lassan 2 éves a bicaja és most kezdett el,majd' 4 évesen!!! :? Addig motor,aztán tricikli.Szt egyébként érdemes a triciklit kirpóbálni,mert azt könnyebben megtanulják.És ha annak megy a technikája,akkor jöhet a nagy bicó...Nálunk így ment.Nem tudta tekerni,aztán visszamentünk triciklire(mert régebben azzal is ment,de hanyagoltuk),aztán amint abba belejött,azonnal sikerült a nagy bicó is :)...na,ezt túlmagyaráztam :?
Hűűű,jó későn fürcsiztek... :roll: Nálam már csicsika van 9 óta :)...máskülönben megbolodnulnék,az tuti... :shock:

Na ,én is megyek alukálni! :)
Holnap nem leszek,mert apázunk,addig ne mejetek sokat írni :wink: !

pusszancs!

 
 


Jó így gyönyörködni a gyerkőcökbe.Egyik szebb,mint a másik :D
Már én is nagyon kíváncsi vagyok,hogy a miénk milyen lesz.
Tényleg,Ti tudtátok előre,hogy mi lesz?Mindenki megkérdezte?

Anyapoc!
Lehet,hogy pályát kéne módosítanod :D
Ami a tesztet illeti,tényleg nem bírtam ki.Az első ugyebár később lett pozitív.ill.nem tudom pontosan,hogy hányperc telt el.Ezért pár nap múlva újat csináltam.Meg persze utána egy másfajtát is,hogy tényleg elhiggyem :D

Csakegy!
Szerintem attól is függ,hogy a dokidnak milyen UH-ja van.Nekem hasi UH-val 5 hetesen "csak"a petezsákot látták.Egy barátnőmnek u.e.idősen hüvelyi UH-val a babát is :D

Holnap csinálok friss képet a pocimról,és majd azt teszem fel.Mert ami van,az már 4 hete készült.

KépKép
 
 


Milyen csodaszép gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minta levéve a fiúhoz! :D :D
Aztán,ha meggyanúsít vki,majd mondom,hogy a net az oka mindennek! :D :lol:
Az invitálás pedig nagyon jólesett!Köszönöm! :oops:

Anyapoc
Nálunk már megvan a tricikli vásárolva,de még lábbal hajtós :D .
Általában Ada is alszik már 9 előtt....kivéve ma! :twisted: Most tettem le!
Holnapra jó apázást,aztán majd gyere! :)

Athiz
Az én leányom inkább a babakocsit részesíti előnyben!Nálunk e lábbal hajtós járgány nagyritkán kerül elő. :wink:
Viszont a triciklit próbálgatja! :lol:

Áfonya
Jó nagy súlya volt Enikőnek,ilyen fiatalon :lol:
Miért lett császár?

Csakegy
Én pont így álltam a terhességemhez anno!Pedig vérezgettem is sokáig!Semmi progipótlás nem volt,értelme sem lett volna,hiszem nem tehettem meg,hogy otthon pihizek.Így némi rutascorbin,és E-vitamin,meg két munkahely!
Erős volt,megmaradt! :lol:
Legközelebb (ha lesz ilyen),sem fogok másként tenni.Más kérdés,ha most jönne a babó,megint nem is tehetném meg :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok! :)
Én sem vagyok babás,de ha nem baj, csatlakoznék.

Anyapoc! :)
Jó újra olvasni téged és nagyon aranyosak a gyerekek!

Kriszti! :wink:
Veled mi újság mostanság?

Szia Angel! :wink:


Zsóka
Várom a mailt tőled! :D :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Takido,
én megkérdeztem mert nagyon fiút akartam. A 24. héten tudtam meg 4D-s UHon hogy lány. Nagyon örülök hogy megkérdeztem, így szülésig volt időm megbarátkozni azzal hogy lányom lesz. A végére már nem adtam volna akárhány fiúért se! :P

Okr,
Császár azért lett mert nagyon rosszak voltak a CTG eredmények. Befektettek, napi 4 CTGt csináltak a kórházban de egyre rosszabb volt. Egy délután a 4. lapos CTG után toltak a császárműtőbe. Megijedni se volt időm. Másnap reggel szerencsére már velem volt az én egészséges, hatalmas babám, és nem is engedtem hogy elvigyék. Összebújtunk, aludtunk és szopiztunk éjjel nappal. Mesei lett volna csak a császárseb ne fájt volna olyan iszonyatosan! Én a szülésem után vajúdtam. :)
Vendég
 


Sziasztok lányok! :D

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Itt is jó reggelt mindenkinek! Remélem, mindenki topon van, és szép napja lesz!

:)
Vendég
 


Sziasztok!

Na, gyozok visszaolvasni. :lol:
Tenyleg jol beindult ez a topik de nagyon orulok neki, szerintem tok jo hogy a csemetekrol is tudunk beszelgetni mert a homerosbe eddig nem nagyon mertem dicsekedni a porontyommal. :D Na jo azert igy is megtettem! :lol:

Sajna ki van zarva hogy szemely szerint mindenkinek irjak mert nagyon sokat irtatok meg az en szerelmetes csemetem nem tud egyedul jatszani igy mindig a labam alatt van. :roll:

Annyira szepek a kepek, lanyokert kulon nagyon irigy vagyok tudjatok!

Anyapoc:
Tok jo hogy itt vagy es hogy vidam vagy!!!
Annyira jok a kepek,Ratenak kiguvadt a szeme, mondta hogy ott a baba!!! :D Tok jo a jargany!
Hihetetlen a fiam, nem kepes egyedul jatszani, most betettem a szobajaba es ott ordit de most mar elegem van hogy semmit nem tudok Tole csinalni, es itt most nem az irasra gondolok hanem vasalas, takaritas, fozes, mindig a szoknyam alatt kell lennie, meg pisilni se tudok elmenni nyugodtan.
Rokonok elmentek varost nezni, legalabb ennyi nyugalmam van bar meg ebedet kell fozni. :(

OKriszti:
A Te lanyodrol is szeretnek fenykepeket latni am!!!

Afonya:
A Te lanyod is csodaszep! Nem hulyeseg amit irsz, en is azert szeretnem megtudni a nemet hogy ha fiu, legyen idom hozzaszokni a gondolathoz hogy ket fius anyuka leszek. :roll:
En fiam is a 38. heten szuletett de csak 2800 grammal. Kicsike volt.

Bali: Isten hozott!!!
Teszel meg 3D-s kepeket?

Takido:
Neked nincsenek ultrahangos felvetelek??? Ide nyugodtan folteheted!!!

Athiz: A Te fiad is nagyon edes!!! Akkor a legcukibbak amikor alszanak! :lol:

Csakegy:
En sem akarlak ijesztgetni de a fiammal en is majdnem elveteltem a hosszu kocsiut miatt, hajtsd majd hatra az ulest es pihizz, ja es ne hajtson gyorsan a parod!!!

Biztos kihagytam sokmindenkit de mennem kell!

Puszi!

Ja, holnap megyek a vedonohoz es meghallgatjuk a pici szivecskejet. :D

KépKép
KépKép
 
 


Tontica: köszi a tippet!

Egy nap max. 150-200 km-t fogunk menni, a leghosszabb táv Bp-Linz lesz (az úgy 400 körül van), de sok pihenőt tartunk majd! Ráadásul végig autópályán úgyhogy remélem minden Ok lesz:)

Ha további tippjeid is lennének azt megköszönném:)

(magatokról viszont nem is írtál...)
Vendég
 


Most hívott a doki:)

Szép a HCG-m, tuti, hogy terhes vagyok de látszik, hogy még csak az elején, a progeszteronszintem is jó:))))) a többi eredményem is jó, a cukrom is jó :))))) Leszúrt a D vitamin miatt, azt mondja, hogy látszik, hogy nem szedtem úgyhogy szedjem csak tovább.... (hűha... ennyire látszik, ha nem szedem????)

majd ha hazajöttünk a nyaralásból akkor kell mennem hozzá megint....

Úgyhogy nem fogok extra progeszteront szedni :)))))
Vendég
 


Nahát Csakegy! Tök jó hogy ennyire rendben vagy! :D Még a progid is jó, örülök neki. Mintaterhesség lesz a tied meglásd! :)
Vendég
 


Áfonya: szedd csak a metformint :) A Tiéd is az lesz :) :) :) :) ez egy csodaszer :) :) :)
Vendég
 


Hello!

Tontica, mintha az én fiamról írtál volna, Ő is ilyen kis elkényeztetett anyakedvence, hogy nem képes meglenni magában, szó szerint a sejhajomba bújik, és ordít, ha nem vagyok mellette. Mi is nyitott ajtónál WC-zünk, habár valamelyest azért már javulgatott a helyzet! Ez van, a fiúk már csak ilyen anyásak! A Monserrate nem lánynév? Bocs, de én egy operaénekesnőre gondolok, akinek szintén ez a neve, csak azért kérdezem! A pici szívhangját hallani olyan csodás érzés! De jó is lesz nektek!

Csakegy, nagyon örülök, hogy minden rendben veletek! :wink:

Mire is jó ez a Metformin?
Vendég
 


Athiz,
a PCO gyógyszere, az ezt a betegséget kiváltó inzulinrezisztenciát kezeli. Csakegy is, én is PCOsok vagyunk.
Csakegy,
szedem én szedem. Ha nekem is összejön, én is csodaszernek fogom tartani :)
Vendég
 


Tudom, biztos fárasztó és uncsi is, de légyszi írd/írjátok le, mik a PCO betegség tünetei. Köszi
Vendég
 



Köszi, valszeg nekem nincs ilyen PCOS-em, legalábbis remélem. Bár akkor már csak felfedezték volna, nem?
Vendég
 


athiz... hááát.... iszonyú töketlenek tudnak lenni az orvosok... főleg az idősebbek :( nagyon sok PCO-s jön rá magától, hogy neki az van és vált orvost....

de ha nem stimmelnek a tünetek akkro valszeg nincs az :) (és örülj neki :) )
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron