Új privát üzeneted érkezett!

Ez vicc!
Gondolod, hogy ezért a pár esetért beszerzik a szükséges gépeket és a szaktudást?
Nem akarok károdni, de ...

Éva
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy már már a régi tpoiclakókban felmerült az ötlet akkor elnézést, de nincs sok időm vissza olvasni.

Szóval mi lenne, ha mondjuk a Kismama magazin munkatársaival vennénk fel a kapcsolatot, és kérni, hogy foglalkozzanak a magazinban, bőven a tmával.
Megkéne nekik adni ennek a topicnak az elérhetőségét és remélni, hogy az újság álltal nagyobb támogatottságot kapnánk kismamáktól, anyukáktól, apukáktól nagyszülőktől, szakemberektől.
Aztán már nagyobb" hangal " ismét meglehetne próbálkozni, hivatalosan is.

Butaság? :oops:

Szerintetek?
A nőklapja egészség magazinban olvastam a cikket meg az ebből a topicból kivett hozzászólásokat, de lássuk be a Kismama magazin jut el a legjobban az illetékesekhez.

Egyébként más topicokat is olvasgatok, hát lányok!!
Nyakra főre derül ki hogy kislánnyal várandósak az anyukák
.
Nállunk már tényleg mindennapos esti téma a férjemmel a 3. baba.
De annyira félek lányok....

sziasztok!

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Czeizelt ezen a számon lehet elérni: 0612731913
Itt a titkárnője, vagy az aszisztense jelentkezik és kérheted, hogy kapcsoljon be!
Azt hiszem szerda reggel van fogadóórája 8-tól9.ig!
Ha nem jól emlékszem majd megmondják mikor hívhatod!
Szorítok nektek a kislányért! Üdv: Édes Virág

 
 

Asiye !

JÓ ötletnek tartom. Mondjuk mi is megszervezhettünk volna már egy aláírást gyűjtést mondjuk a színészek között. (Otthonszülés)
Az előző hozzászólásomban írtam, hogy januárig van idő.
Az a baj, hogy a topicot mindenki csak olvassa és mástól várja a megoldást. Én azt javasolnám, hogy akinek valamilyen ötlete van azt bátran kezdje el megvalósítani. Én magamrészéről tényleg próbálok mindent megtenni. Leveleket írok, hivogatom az illetékes személyeket. Sajnos egy fecske nem csinál nyarat. Úgyhogy kérlek, ha van ötleted, ötleteket akkor rajta csináljátok, csináljuk. Higgyétek el nem olyan nagy durranás írni egy levelet vagy felhívni egy olyan embert aki lehet, hogy tud segíteni.
 


Sziasztok!

Szami!

Bennem már naggyából meg is fogalmazódott a levél, amit azt hiszem meg is fogok írni, és emailban továbbítani a szerkesztőségnek.
Bár ha ebből lesz valami( mármint hogy ha az újság foglalkozni kezd a témával, ) akkor számíthatunk bőségesen olyanokra akiknek negatív véleményük lesz :cry:
Ebben szinte biztos vagyok.
De nem baj.
Mihelyt lesz időm, meg is írom. Csak azt kérdezném, hogy hívatkozhatom e rátok? Mármint a topicra?
Hogy ez a háttere ennek a "megmozdulásna2". És hogy innen nyugodtan nézhetnek anyagot, vagy privát üzenetben kérhetnek hozzászólást?!


Ági!!
Hogy vagy?
Meg van az ÁFP erdmény,
mikor lesz uh?
Mennem kell
SZIASZTOK!

Kép Kép Kép
 
 


Asiye!
Csütörtökön megyek vissza az afp eredményért, és valószinü, hétfőn megyünk el a genetikai uh-ra, mert mehetnék pénteken, de akkor egyedül, mert a párom dolgozik. Viszont hétfőn szabad és most úgy érzem, ott kell lennie. Nem tudom, miért....

Jelentkezem majd, most mennem kell, gyors fürcsi, meg le kell feküdjek, mert ma sokat mászkáltam és feszeng a drága odabenn elég kellemetlenül.

Ja, azt még elújságolom, hogy ma végre beadtam a válókeresetet és a héten még megirom a biróság elnökségének a soronkivüliség-kérvényt a terhesség miatt, igy sokkal hamarabb lefolytatják a tárgyalásokat, csak kell egy igazolás a dokitól is, hány hetes vagyok, azt csatolnom kell. De az a lényeg, hogy végre-valahára megvolt minden hülye papir és el tudtam vonszolni magam odáig....... elindult válás, ez a lényeg.....

Jövök majd, legkésőbb csütörtökön az afp-eredménnyel.

Vigyázzatok magatokra! Ági
Vendég
 


Asiye !

Nagyon örülök, hogy nem vetted rossz néven amit írtam. Természetesen nyugodtan hivatkozu ránk. Úgy gondolom ezt a többiek nevében is írhatom. Dobozi Pálma a nőklapja egészségrovatában írt egy cikket erről a témáról. Az egyik riportalany is ebből a topicból volt.
Mi nagyon lelkesek voltunk ennek a topicnak a megnyitásakor. Az a baj, hogy már annyit csalódtunk, hogy lassacskán a kedvünk is elment mindentől. Ez egy szélmalomharc, de úgygondolom, ha több ember összefbna akkor igenis el lehetne érni valamit. És most megismétlem amit az előbbi hozzászólásomban mondtam, hogy nem csak olvasgatni kell a topicot, hanem cselekedni. Már 6000 látogatója volt a topicnak. Ezer egynéhány hozzászólás. Ez azért jelent valamit. És még valami, ha megnézitek a szavazás végeredményét ami úgy egy hónapja zárult le a babaneten akkor azt látjátok, hogy hatezer szavazatból kb. 3000 megválasztaná a harmadik gyerek nemét, de legyen csak 1500. Ezek szerintem elég nagy számok.
 


Lányok!

Néhányan, köztük én is írtam nyár elején levelet az eü minisztériumnak. Válaszra sem méltatak.
Igazad van Szami, elment a kedvem az egésztől és beláttam, hogy nem lesz belőle semmi.

Még Kókát lehetne megkörnyékezni, mert nagy pénz van ebben az üzletágban és az egészségüggyel kapcsolatos, ami őt érinti (vizitdíj autómata).

Én a magam részéről egyre inkább gyerekre vágyom, nem kislányra. Persze mindent megteszünk majd a kislány érdekében, de most lefoglalnak a fiúk és nem érek rá ezen rágódni. Valaki írta ezt korábbna és nem tudtam megérteni, de valahogy változik az ember.

Üdv!
Agmano
 
 


Sziasztok lányok!
Megígértem nektek, hogy ha megtudom a kisbabám nemét, akkor fogok írni. Hát mégiscsak rákérdeztem. Kislány, nagy valószínűséggel. Nem 4D voltam, úgyhogy nem 100%, de azért ez is valami. Én egyébként már nagyon sok uh felvételtnézegettem, és én is úgy láttam, hogy puncis.

Remélem tudlak benneteket bíztatni az én esetemmel! Mindenki alkalmazza az összes praktikát. A legfontosabb a pé. előtti 3. nap. Ezt pedig szigorúan ovuteszttel kell kiszámolni, nem tippre, és kb-ra a ciklushosszból! Higgyétek el!Nagyon soknak beválik!

Kép
 


Tulipán!

Hát ez szuper!!!!!!!!!!!!!
Biztos, hogy sokan felbuzdulnak ezen a jóhíren, és nekilátnak a kívánt neműnek!
Köszönjük, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat!!!!!
Új lendületet kaptam most és mindnképpen, ha eljön az ideje belevágunk mi is.

Milyen érzés? Lebegsz a föld felett? Mi sokan Veled együtt örülünk!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Éva
 
 


Tulipán!!

Gratulálok tiszta szívből.
Olyan jó ,hogy sikerült.
Tényleg milyen érzés?
Más?
Annyira izgi!
Ha tudsz írj légyszi az érzéseidről. Mármint hogy miben változnak a dolgok most hogy tudod hogy lány lesz?
Bocsi ha nagyon indiszkrét voltam!

Ági!

Na mi van az AFP-vel?

A válással kapcsolatban csak annyit , hogy remélem minnél hamarabb túljutsz ezen, mert ennél nem sok rossztabb dolog lehet. Pláne így terhesen.

A levéllel még sehol sem állok, mert alig van 2 percem

Sziasztok

Kép Kép Kép
 
 


Asiye!

Bocsi, nem irtam tegnap, de napok óta az agyvérzés kerülget az exem miatt. Hittem én akkor, hogy nyugalom, beadtam a papirokat, most már tuti. Ahha, egyre jobban belefurkál a válóperbe az ex nője, aki el akarja érni, hogy az ex ne fizessen gytartást, mig a biróság ki nem mondja a válást. Eddig nem volt semmi, fizetett minden hónapban, amit ezt a p...csát meg nem ismerte. Ennek is van egy lánya és nem dolgozik, igy persze, hogy kevés neki a pénze az exnek. Nekem már nem jut. Mivel nem kötelezhetem fizetésre, nem tudok mit tenni, be kell adnom még egy papirt, hogy ideiglenes intézkedést kérek a biróságtól a gytartás miatt, ezt peren kivül megállapitják.
Most rábeszélte arra is a nője, hogy ők meg adjanak be egy kapcsoattartásra vonatkozó ideiglenes intézkedés-kérelmet, mert nem engedem ottaludni a fiúkat.
Igy állunk, én napok óta remegek az idegtől és holnap ráadásul át kell élnem, hogy jön értük. A látványától is kiráz a hideg, egyszerüen fel tudnék robbanni. Miért kell belefúrni abba, ami eddig müködött???????????????? Az ilyen nőket legszivesebben addig ütném amig mozognak.......

Bocsika, ez nem ide való volt, de most nagyon kivagyok!!!!!!

Az afp eredmény nincs még meg, tegnap lementem, ahogy a doki bácsi mondta, de nem ő rendelt, ma sem, igy várhatok hétfőig.

Hétfőn meg ki tudja, hogy jutok el odáig, hiszen Attila fiam két napja lázas, nem tudom, kiszedem-e belőle addig. Igy a kicsi is itthon van, a lázas gyereket nem fogom végighurcolni az utcán az oviig, csak hogy a kicsit bevigyem.

Úgyhogy most egyenlőre minden baromi kusza nálunk, nem tudom, mikor jutok el a 18.heti genetikai uh-ra, ami lehet, hogy majd 19-20hetes lesz....... posta, kérvényirás, orvosi igazolás, ha a gyerek nem gyógyul meg, hétfőn vele is doki....... kész.....

Állitsátok meg a világot, ki akarok szállni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyugi, majd elmúlik!

Jobbulást az elsőszülöttnek. Mi is vírusozunk!

Éva
 
 


Lányok !

Ha van egy kis időtök kérlek benneteket nézzétek meg "Segíts, hogy egy beteg kislány meggyógyulhasson " topicot. Akinek van módja, hogy segítsen az tegye meg. A szívem szakad..............,
 


Agmano!

Nálatok milyen virus lábatlankodik?
Attilám csütörtök óta lázas, kb. 38.7-ig megy fel neki, olyan napi háromszor, de szerencsére a nurofen nagyon szépen leviszi neki. Tehát nem olyan makacs láz, ma már nem volt több a legmagasabb 38.2-nél. Ez is haladás. Jobban izgat, hogy kijött valami a szája szélén, olyan, mintha herpesz lenne és két napja nem eszik szinte semmit, inni sem sokat, mert nagyon fájlalja. Csak ott, azon az egy helyen. Most este sikerült beletuszkolnom egy fél szelet szerencsétlen szalámis kenyeret, azt is olyan apró darabokra felvágva, mondtam, ennél kisebb már csak a morzsa ami lehullik róla. :) De csak igy volt hajlandó a szájához venni. Ilyet még sosem csinált. De ezen kivül semmi más tünete nincs, egyszerüen nem jövök rá, mi lehet a láz oka. Gondolom a foghullatáshoz nincs köze, mert most mozog a felső foga nagyon, az is baja szegénynek. Hétfőn doki, de idegesit, hogy tanácstalan vagyok, pedig néha orvos nélkül is kikezelem ezeket a lázas-náthás, stb. állapotokat. Úgy tünik, ez most mégis megkiván egy dokit majd.

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk 3 hete kezdődött a semmiből egy vírusos fülgyulladás az 5 évesnek, 1 hét múlva a 3 évesnek. Azóta nem jönnek rendbe, savós a fülük, nagynak újból gennyes, így időpontot kapott tubus/grommet/csövecske beültetésre 2 hét múlva. Addig kell meggyógyulni, vagy műtét.... Ez a 3. adag antibiotikuma. Orrmandulájukat szept-ben kivették.
Szóval nem túl rózsás a helyzet. A pláne, hogy nincs se láz, se rossz közérzet csak egy enyhe nagyothallás. És néha egy picit nyom a fülük.

Barátainknál most van 41 fokos láz, tüdőgyulladás, 4. napja hányás-fosás kiszáradás szélén, úgyhogy minden előfordul.

Gyógyuljatok!!

Éva
 
 


Sziasztok!

Megvan, mitől nem eszik Attila. Virusos herpesz. Tele van a szája kivül-belül. Tegnap kaptunk a dokitól gyógyit, arra meg kell gyógyuljon a héten. Remélhetőleg ma már többet fog enni, inni.

Mi ma megyünk genetikai uh-ra, az AFP jó lett........

Irok, ha hazajöttünk, talán megtudjuk most, ki lakik bent.....

Ági
Vendég
 


Örömmel jelentem, megtört a jég...... :)

KISLÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az egész család nagyon boldog, anya majdnem sirt a telefonba, én végigbőgtem az uh-ot :) , kicsi szerelmem is nagyon örült, még anyukáját is felhivta rögtön, hogy elújságolja neki (Zoli is lányt akart) hogy teljesült a vágyunk. Persze anyuja rögtön felhivott, hogy gratulál és ő is nagyon örül még egy lányuncsinak (mert ugye neki már ott van Zoli kislánya is).

Úgyhogy nagy az öröm minálunk!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Ági
Vendég
 


ÁGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANNYIRA ÖRÜLÖK!!
TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK.
ESTE JÖVÖK BŐVEBBEN MOT NINCS IDŐM
SZIASZTOK

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Ági! Nagyon gratulálok. Tudom milyen érzés ez. Én is nagyon boldog vagyok.

Asiye!
Te kérdezted tőlem, még néhány nappal ezelőtt, hogy milyen érzés. Azóta nem írtam erről a témáról, mert magam sem tudtam elhinni. Tegnap voltunk 4D-n ott is azt mondták, hogy kislány. Még mindig nem tudom elhinni. Szerintem te is hamarosan meg fogod tudni, hogy milyen érzés, csak bátorság kell hozzá, én annyira hiszek benne, hogy ha valaki szigorúan betart mindent, akkor sikerülnie kell.

Ági, és többiek!
Higgyétek el, ti is meg fogjátok tudni, hogy milyen érzés amikor azt mondják az uh-on, hogy kislány.

Tiszta szívből kívánom mindegyikőtöknek ezt az érzést.

Kép
 


Megnéztem a beteg kislányról a filmet, amit Szami mondott. Végig potyogtak a könnyeim.

Istenem! Bárcsak mindenki küldene egy keveset, akkor biztosan összejönne a pénz!

Kép
 


Sziasztok!

Ági!
Te vagy a nap "hőse"!
Tényleg örülök és biztos most a felhők felett jársz!!
A neve is nagyon szép. Ez a Zsófia olyan elegáns(nekem mindig Zsófia főhercegné jut eszembe a Sisi filmből :D )!
A Petra meg nagyon nőcis!
Tényleg nincs véletlenül uh. fotó a kislányodról?

A válásoddal kapcsolatban meg csak annyit hogy nekem mindig a szülei válása jut eszembe, mikor válásról hallok. Nagyon megviselt, 14éves voltam és azt hittem vége a világnak. A legnehezebb korszakban, a kamaszkor elején, a két személy aki a legfontosabb volt nekem, becsapott, hátatfordaítgott nekem és a két tesómnak ,a 11éves hugomnak meg a 4 éves öcsémnek. Legalább is így éreztem.
Én csak a gyerekekre tudok ilyenkor gondolni...
Gondolom ez neked is nehéz. Ma már felnőtt( :roll: felnőttem??), fejjel másképp látom
Azárt remélem mihamarabb rendeződnek a dolgok!!

Éva!

Hogy vagytok? Meggyógyultak a fiuk?. Mi is végigmentünk a fülgyulladásos lázas viruson. A kiét kicsi 4 héten keresztül volt beteg egyfolytában.

Néha már nekem is mindegy hogy fiu lesz a 3. vagy lány, csak gyerek legyen már!! :lol: :roll: :wink:

Tulipán!!
Köszi! Remélem igazad lesz és lesz kislányunk!!
El is hiszem hogy nagy az röm. tényleg van már neve a csajszinak? És képa 4d-s uh.-ról?

Sziasztok! Mennem kell. A férjem ma elutazott Franciaországba, melóból kifolyolag, de csütörtökön már jön is. De annyira hiányzik :cry: :cry: :cry:
Olyan rosz egyedül . A kisebbik már alszik, de a nagyot nem lehet lelőni! :lol: :lol:
Sziasztok!!

Kép Kép Kép
 
 


Arra leszek még nagyon kiváncsi, drága nagymamim hogy fogja fogadni a hirt, hogy megéri egy Zsófi születését..... :D

A Petra most jött kb. két hete, érdekes szitu volt. Kicsi párom kicsikét kiruccant (munka után egy-két sör, de ez kb. két-három havonta, ha előfordul, ennyi neki is kell, ha eltiltom, menekülni fog), de nem sokáig, mert már éjfélre itthon volt (10-kor végez). Ez csak mellékzönge volt. :) Szerintem a sör hatására megeredt a nyelve itthon és elmondta, hogy neki a Petra mindigis nagyon tetszett, de ezt előtte nem emlitette sosem. Azért megbeszéltük, hogy marad a Zsófi elsőnek, de legyen akkor a második, amit ő szeretne. Hogy mire emlékszik pontosan ebből a beszélgetésből az ma este kiderül..... :) De nekem is nagyon tetszik igy a kettő. Eredetileg Zsófia Erzsébetet akartam, de le lettem hurrogva anya és Zoli részéről is. Lemondtam róla. :)

Atis fiam ma már evett, igaz, csak tejbegrizt, de legalább végre valami ennyi nap után.....

Ági
Vendég
 


Megint én :lol:

Uh kép, sajna nem 4D-s, de oda is szeretnék menni még idén, majd meglátjuk, lehet, holnap beszélek anyával, hogy azt kérem karácsonyra tőlük Zolival együtt (mert ugye hiába beszéljük meg, mindig adunk valamit) :)
Szóval, Zsófibaba:

Kép

Kicsi szivemnek mondtam este, hogy csináltam ám új vonalzót és az van ráirva, hogy Zsófia Petra :) erre úgy elkezdett puszilgatni meg szorongatni és sürün közölte, hogy szeret.... :D
És annyira éreztem, hogy boldog, nem is kellett mondania semmit. Az uh képet rögtön ő is befényképezte a telefonjába :)
Úgyhogy megvolt az összeborulás Zsófiért :)

Ági
Vendég
 


Annyira jó hogy ilyen boldogok vagytok!!!



Tegnap nem csak tőled kaptrunk jóhíreket.
Képzeld, a sógornőm 18 hetes terhes és neki is kislánya lesz. Bár nekik első baba és inkább kisfiut szeretett volna elsőre, de azt mondta mindegy majd másodjára.

haha! én is ezt mondtam! :lol: :lol:

Aztán meg néztünk mint Rozi a moziban! :shock: :shock:

Talán ő egy nap meg egy"kisfiut szeretnénk" topicba fog írogatni :roll: :roll:

Bár nem tudom Törökországban van e ilyen oldal mint a babanet.
Biztos :wink:

SAziasztok!

Lányok! A többiek hol vannak?

Kép Kép Kép
 
 


Ági, nagy gratula!

Neked is Asiye, hogy eljutottál oda, hogy mindegy, hogy mi lesz, de nem baj, ha fütykösös!

Most megyünk a fülészetre, remélem javulunk.
Nálunk is a Petra név van talonban...

Éva

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Dvd-re kértük a felvételt, nem vagyok valami nagy zseni, de szerintem azt nem lehet ide feltenni. A nevét titokban tartjuk, mert amikor a harmadiknál a neveken gondolkodtunk, és megosztottuk a ismerőseinkkel a terveket, akkor mindenkinek volt valami reakciója. Ezek a vélemények engem nagyon befolyásoltak, és az lett a vége, hogy nem azt a nevet adtam a kisfiamnak, amit a legjobban szerettem volna.

Emlékszem rá, hogy nekem is volt egy időszakom amikor azt gondoltam, hogy elégedett vagyok a 2 kisfiammal, sőt még azt is gondoltam, hogy jobb is így, hogy fiú mind a kettő. Nálam ez elmúlt. Aztán újra kislányra vágytam. Megszületett a 3. kisfiam, akit nagyon imádok, és most már tényleg úgy jó ahogy van. Biztos vagyok benne, ha nektek is kisfiú lenne a 3. azt is nagyon szeretnétek. :D :D :D

De én azt tanácsolom, hogy azért tegyetek meg mindent a kislány érdekében, mert aztán úgy jártok mint én, hogy újra előjön bennetek a kislány utáni vágy, és újra azon fogtok gondolkodni, hogy nem kellene-e újra megpróbálni. :wink:

Hát én így jártam :lol: :lol: :lol:

Kép
 


Tulipán!

Csak most olvastam vissza, hogy akkor most neked mit is mondtak, mi lesz....
Nagy-nagy bocsi, úgy látszik, elvakitott a saját boldogságom, meg előtte az izgalom, hogy nem vettem észre, neked is lányod lesz. Utólag is nagy gratula nektek!!!!!!!!!! :)

A nevét nekünk sem árulod el?
A családban énis kaptam hideget-meleget, amikor Attilát pl. Eriknek vagy Ivónak akartam hivni.... Most meg ugye készültünk fiúnévvel is és nekem a Marci nagyon, de egyik anyakönyvezhető fajtája sem tetszett, viszont találtam egy nevet, amit Marcizni lehet, a Marcián-t és én abba beleszerettem.... na, mondanom sem kell a reakciókat!!!! Igy maradt a fiúnévnek Gergő (pedig énis jobban húztam a másikhoz, mégis a békesség kedvéért), a Zsófi meg szerencsére régi álom volt és a család is nagy egyetértéssel bólogatott rá.......

Én kiváncsi vagyok, milyen nevet szeretnétek adni a kis hercegnőtöknek...... :wink:

Ági
Vendég
 


Ági!
Hát ha annyira érdekel, akkor elárulom a három nevet, ami nekem a legjobban tetszik: Johanna, Angelika, Regina.

Igazából meg lehet érteni az embereket, hogy elmondják a véleményüket a nevekkel kapcsolatban, mert én is amikor meghallok egy-egy szörnyű nevet, akkor arra gondolok, hogy szegény picúrka, egy életen keresztül kell viselnie a bizonyos borzasztó nevet. De hát kinek mi a borzasztó. Szóval sokszor én sem tudom magamban tartani, hogy mit gondolok.

Nekem az a szép név, ami nemcsak hogy jól passzol a vezetéknévhez, és szép hangzása van, hanem még becézni is lehet. Nálam ez fontos kitétel. Én el sem tudom képzelni, hogy ne becézzem a gyerekeimet.

Kép
 


Tulipán!

Szerintem mind a három nagyon szép név. Igen, nálam is az az első, hogy tudjam becézni, akár többféleképpen is. Azt osztom, hogy vannak olyan nevek, amitől a viz kiver engem is, és szerencsétlen gyerek, nem lennék a helyében nagyobb korában. Mondjuk, most igy visszagondolva nem adnám az Ivót egyiknek sem. :) Első gyerekes anyuciként majdnem... szerencsére, most már ezt mondom, lebeszéltek róla. Attilát kérdezték sokan, mikor megszületett, hogy fogom becézni. Magam sem tudtam hirtelen. Aztán jött magától Atis, Tilla (nem a Tilla miatt), Tillus, Atika, Ati, atyaég, reggelis tudnám sorolni :) A Barnabás meg szintén jól becézhető és magában is szépen hangzik. Azért a vezetéknévhez is figyeltem, hogy jól menjen, a fiúknak Bencze a vezetéknevük, Zsófinak Szabó lesz, ahhoz meg szinte minden megy :) Szegény anyám volt bajban nálunk, Tivadar a vezetéknevünk és ahhoz elég nehéz volt szépen hangzó utónevet adni.... de sikerült neki :)

Szerintem nincs miért titkolnod a neveket, egyik sem szörnyü egyáltalán, sőt, nagyon is szép nevek és mégcsak nemis túl különlegesek, hogy esetleg azért piszkáljanak. Szerintem...... de te ismered a családot :)

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Én pont ellenkezőleg vagyok a becézéssel. A lehető legkevesebbet. Nem szertném, ha a gyerekeim, mint Öcsi, Kicsi, Bogyó, Lacika, stb becenevekkel futkossanak felnőtt fejjel.

Sajnos én és a testvérem így jártunk, mert anno a szülők/ keresztszülők neveit kellett örökölnünk és a megkülönböztetés kedvéért volt egy becenevünk, ami rajtunk ragadt.

Így is jó ám és lehet őket Bogárnak, Cicának, Mókusnyuszinak, Rosszcsontnak, Huligánnak becézni, de alapból Martin és Norbi (azért nem Norbert). Sosem mondtuk, hogy Martinka.
Nálunk is tiltakozott a család természetesen.

Szami, írtam privit már jópár napja, ha nincs meg küldöm mail-ben.
Üdv!

Éva

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Nézegetem mindig a topicot, de nagyon nem jön senki! :(

Azért hátha valaki olvassa...

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS MÉG BOLDOGABB BABÁS ÚJÉVET KIVÁNOK NEKTEK!!!!!

Kép

Ági
Vendég
 


Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!

Kép
 


Halihó lányok!

Mindenki eltünt? Asiye, Agmano, Tulipán és a többiek... !!!!!!

Vagy kihalt a topic????? :(

Én nézegetem mindig, de magammal nem akarok beszélgetni.
Mi újság veletek???????
Vendég
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek békés, boldog új évet!
Gratulálok az anyukáknak akik kislányt várnak!
Természetesen azoknak is akik kisfiút, hiszen egy gyermeknél nincs nagyobb ajándék!
Nem tudom mit várhatunk a 2008.as évtől! Remélem sokunknak teljesűl a vágya és a kívánt nemű babája megszületik!(vagy egyáltalán babája születik)
Jó lelkes embereket olvasni ezen a topicon, végül is ezért indítottam el!
A Nől Lapja cikkel ismét nem értűnk el semmit! A lelkesedésem a béka feneke alatt! Leveleket, telefonokat én is intéztem folyamatosan, de sehol semmi!
Kellemes téli napokat mindenkinek! Vigyétek szánkózni a srácokat, ha van nálatok hó!
További szép telet!

édes virág


Sziasztok!

Van még itt valaki?
Hogy állnak a babára vágyók?
Mi csúsztatjuk a projectet... lehet, hogy végleg :cry:

Üdv mindnekinek!

Éva
 
 


Szia Agmanó !

Ez nem jó hír. Hogy jutottak erre a döntésre?
Mi csak két év múlva próbáljuk meg. Addig is szívom fel az információkat.
 


Szia Szami!

Mint már mondtam munkahelyet váltok, 2 fél állásom lesz vállalkozóként rugalmas munkaidőben, ami a fiúk mellett ideális. Mindez nyáron fog véglegesen letisztulni.
A férjem viszont most semmit nem tud nekem segíteni a gyerekekben, mert ő is egész nap gürizik. Ha szülnék még egyet, rá maradna a 2 nagyobb, amit már nem tudna megoldani. És én sem egy kicsi mellett. Így várunk, mi is max. 1 évet aztán végleg lezárul a kérdés vagy így vagy úgy.
Amúgy ismerősök is gyártottak tudatosan kislányt, bíztatóak az eredmények.

Most végre lejárt a gyeses időszak, jó egy kicsit jobban élni, nem tudom elkezdeném-e még egyszer a pelenkázástól. Most nekem is elég volt egyelőre, el tudunk már menni ide-oda, hosszú volt ez az 5 év amíg egész kicsik voltak.

Tesóméknál ott a kislány, 5 héttel korábban jött 1800 g-mal, most már 3 kiló, talán a hétvégén meglátogatjuk őket, még nem láttuk, mert mindig valaki náthás volt közülünk. És képzeld, nem érzek féltékenységet vagy ilyesmit. Most már megnézhetem én is a rózsaszínű ruhácskákat, csak nem magunknak veszem.
Kíváncsi vagyok, a fiúk mit szólnak majd a babához.

Norbi januárban kezdte az ovit, de eddig csak 10 napot volt egészséges, talán már kitavaszodik és mehet végre rendesen. Simán beszokott, egy nap alatt, pedig nem oda jár, ahová a báttya. És szereti is az ovit, úgyogy nem panaszkodhatok.

Elkezdtél már dolgozni? Bölcsi beindult?

Pussz!

Éva

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvaslak benneteket, nekem 3 fiam van és nagyon szeretnénk egy kislányt. Jónással próbálkoztunk volna, de egy éven keresztül a zőld sávban volt a Jónás nap. Decemberben változott, januárban nem sikerült tündérkét gyártanunk március a következő hónap amikor kislányra gyúrhatnánk, de sajnos ott meg a mensibe esik bele a Jónás nap. Javasolták, hogy próbáljunk peteérést figyelni és peteérés elött akciózni. Azt hiszem, hogy ti profik vagytok ebben, tudtok nekem segíteni? Nem igazán tudom, hogy hogyan mükszik egy ov teszt és mikor van esély kislányra.
Bocsi, hogy így megtámadtalak benneteket.
Ja és lehet még olcsó tesztelet vásárolni?
Segítsetek legyetek szívesek, ha tudtok.
 
 


Szia Mina!

Szerintem itt dedöglött egy kicsit a dolog + nem is ez a főtéma. Pár sorral lejjebb a Megterveztük a kisbabánk nemét... topicban minden infóhoz hozzájuthatsz. A tesztet a Vaterán nézd meg, de előtte faggasd ki a csajokat és olvass vissza, érdemes!
Sok sikert! Reméljük összejön az a kislány! Megérdemelnéd!

Éva

KépKépKép
 
 


sziasztok! ez a topic tenyleg kihalt....azaz sajna a targya lett targytalan. (kihuztak alola a talajt ismet) Szoval, a Czeizel-fele javaslat helyett tovabbra is csak a szokasos praktikakban bizhatunk (Jonas, pé, stb). De ne keseredjetek el, ugy nez ki, ezek is hatasosak neha!:) Tulipan es pumpoka utan nekem is sikerult a varva vart kislanyt "beszereznem"....hajra lanyok!


Gratulálok! Na mesélj, hányadik héten vagy? Pink & blue?

Éva
 
 


Agmano
Küldtem privit!
A tesódéknak gratula !
Jövőre Te is nézegetheted a rózsaszín ruhákat a kislányodank, ha így folytatjuk, akkor szerintem kiderül, hogy ez a módszer 99%-os. Még jó,hogy van az internet. Jönnek,mennek az infók.

Lányok!
Sajnos ez a topic ténylegesen bedölt. Semmi hírt nem kapok, Sajnos ez a kormány inkább az igéreteiről híres, semmi másról. A mézesmadzagot elhúzta, és ennyi......, Czeizel Endre tőlem tudta meg, hogy nem lesz az egészből semmi, úgyhogy gondolom Ő teljesen feladta, amin ugye nem is kell csodálkozni. De fel a fejjel, igaza van Indiánmamának nem szabad feladni.,
 


Szami!
Küldtem neked itt priviben friss képet magunkról, hátha nem megy el megint a mail.

Puszillak benneteket!!

Kép
 


Ha esetleg valaki járna még erre :) ....

ugy néz ki, (90%),hogy kislányunk lesz!!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Én még év elején jártam erre, aztán nem nagyon, mert nemigen jött senki sem.

Asiye!
HATALMAS GRATULA NEKTEK!!!! :D :D :D Én utánadolvastam ám pár napja! :wink: Úgyhogy láttam a kis jövevény vonalzóját! :D
Yasemin... csodaszép nevet választottatok neki! :wink:

Tulipán!
Nem szeretnél tenni képet a kicsilányról, hogy megnézhessük???
Gratulálok igy utólag is hozzá!! Gondolom nagy a szerelem a fiúk részéről.... :wink:

Nálunk hatalmas! :) Mindenki meg van veszve a kicccsajért... :lol: Apája totál szerelmes bele, ő meg apájába. A fiúk is állandóan szeretgetik! :)

Azért ha valaki még erretéved, irjon.... :roll:

Puszi mindenkinek: Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok a lányokhoz! Remélem mi is belevágunk valamikor....

Éva

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Mivel idén még senki nem járt errre, ezért B.U.É.K.!!!!!!!!!!! :) :)


És a jó hír:

Január 14-én megszületett a KISLÁNYOM! Akiről a 13.héten azt mondták kisfiú lesz! :)

Ő Yasemin Seyda:
Kép
Kép
Kép


Remélem mindenki másnak teljesül a vágya mihamarabb!! :)




HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
AGMANÓÓÓÓÓÓÓ! :D :D
tUDJÁTOK MÁR A NEMÉT?????????
Bár gondolom ha kisfiú ugyan úgy szeretitek, ugyhogy hülye kérdés! :)
gratulálok!!

Kép Kép Kép
 
 


Asiye!

Gratulálok Yaseminhoz és a szép nagy családhoz! Nekünk is egyelőre a 13 hetes információnk van, ami alapján fiú, de én láttam is a golyóit, így nem fér hozzá kétség.
Most a magas AFP miatt izgulunk, szervi baja nincs, de rossz a tartása, összegömbölyödve fekszik lábát átfogja a kezével, 2 hét múlva kontroll és genetikai tanácsadás. Eléggé kivagyok. Mai UH-on meg sem kérdeztem a nemét, eszembe sem jutott.
Még egyszer gratulálok, és sok boldogságot!

Éva

KépKépKép
 
 


Éva!

Elhiszem hogy ilyen esetben nem is fontos a neme, meg hát tök mindegy, ugyis szereti Őket az ember :)

ne izgulj, biztos nem lesz semmi baj! :)
és azért majd ha esetleg mész 4d-re rakj fel képet!légyszi!
:)

és én is gratulálok mégegyszer! :)

Kép Kép Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: