Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Régiek!

Örülök, hogy Rátok találtam és hasonló problémáinkat megbeszélhettük a fórumon, kiönthettem a lelkem, kimondhattam az aggályaimat, de most már elegem van abból, hogy a kíváncsiskodók állandóan kiforgatják a szavainakat. Nem csak az enyémet. Beleolvasnak, és belekötnek egy-egy mondatba. Nem tudok nem foglalkozni velük. De nincs erre időm.
Ezek után egyelőre priviben folytatom ( vagy nyissunk egy másik topicot?), mert azért sokat tanulhatok tőletek.

BY!
Agmano
 
 


Ágmanó!

Ezt ti írtátok és azért nincs idézőjelben, mert nem szószerint így írtátok! Nem vagyok hajlandó visszaolvasni, hogy ki írta pontosan, mert szinte mindeegyes hozzászólástól rosszul vagyok! De van egy olyan érzésem, hogy ez a te hozzászólásod volt, mert csak te reagálsz! Tudod akinek nem inge...... Kihalt a téma, hogy velem kell foglalkoznod? Menj lobbizni a parlament elé vagy tudod mit, foglaljátok el ti is Kossuth-teret! Egy hülyeség!
Vendég
 


Kedves Agmano!

Nem kell ezeket a hozzászólásokat komolyan venni. Mindenkinek meg van a saját véleménye erről a dologról. Sajnos vannak nem annyira inteligens emberek akik más lelkivilágába minden ok nélkül beletaposnak. "Kedves" Grönland és barátai is ezek az emberek közé tartozik. (Őket most nem minősítem, mert akkor én is belépek a csapatba)

Majd szépen megkérjük Őket, hogy más topic olvasóit boldogítsák minket pedig hagyjanak békén. Úgyhogy kérlek Agmano nyugodtan írjál.
 

 
 

Szuper dolog 4 fiú (vagy3, vagy 2, vagy akárhány) anyukájának lenni! Ez tiszta sor! És tudom, hogy ugyanolyan nevelési problémák adódhatnak akkor is, ha fiú, akkor is ha lány. MErt azért mindegyik egy egyéniség - nálunk vannak elég erős egyéniségek...

Jöhetne az a hisztis, problémás, fiús, nehéz eset... akármilyen kislány!

Egyébként én azt mondtam, ha nekem tablettát adnának, hogy a vágyam megszűnjön, én arra is vevő lennék, de sajnos még ezt a tablettát sem találták ki! :)
 
 


Hat ha az en tapasztalataimra vagytok kivancsiak: en mar elsöre csakis lanyt szerettem volna (csupa-lanyos csaladbol jövök), csalodott voltam, amikor kiderült, hogy nem az lesz, de aztan erdekesnek talaltam a helyzetet. Gondoltam, masodikra ugysem lehet mas, csak lany, erre nagyon hamar kiderült hogy tevedtem, 1-2 napig bömböltem miatta otthon, de aztan lerendeztem a lelkemben par het alatt. Most a harmadik alkalommal szinten hamar kiderült a nem, a nögyogyasz harsany hahotaban tört ki, amikor meglatta az UH-on - en es a ferjem meg könnyekben. (itt kövezzenek meg azok, akik ezt nem ertik meg, nem fogok reagalni, ugyis meddö vita ez, vagy megerti valaki, vagy nem. En megertem, ha valaki nem erti meg....de akkoris igy erzek.) 2 honapig mind a ketten padlon voltunk a gondolattol, hogy megint nem kislany, es mindenfele gondolatok keringtek a fejemben, nem igazan örültem a szegeny babanak, ugy a 8. honapig, de aztan a szülesre összeszedtem magam, es addigra megbaratkoztam a gondolattal, hogy növekszik ismet az indianok es kalozok csapata. A korteremben -akarcsak a 2. bebinel is- mindenkinek lanybabaja volt, hat többször ramjött a siras, föleg, amikor azt ecseteltek, hogy fogja apuci az ö kislanyat kenyeztetni meg szeretni, es hogy ök mennyire lanyt vartak, de azert nem arultam el nekik semmit. A kisfiamat mindezek ellenere borzasztoan szeretem es allandoan olyan cukinak talalom, akarcsak a masik kettöt is, dehogyis cserelnem el öket lanyra, lanyt csak PLUSZBA szeretnek, de mostmar gyorsan!!! Tiz eve varok mar ra! Meg ha meg is baratkoztam a 3 fius csalad semaval, azert pl. nem tudtam azokhoz a baratnöimhez honapokig elmenni, akiknek kislanya lett. A babaklubba, ahova eddig jartam, szinten mindenkinek van lanya, rajtam kivül egy anyuka van meg csak, akinek 2 fia van, ö is elmaradozott, es en sem tudom raszanni magam, hogy bevessem magam a rozsaszin kavalkadba, mert tudom, hogy max. 10 perc alatt könnyekben törnek ki, föleg, mert SENKI se mulasztja el megjegyezni, hogy milyen jo, hogy lanya van es hogy mennyivel egyszerübb velük. Meg a legjobb baratnöm, akinek 2 fia utan lett egy kislanya is folyton lelkendezik, hogy hü, ez mennyire mas, es tenyleg, en kiloholom a lelekemet a kisfiam utan, amig az ö kislanya csak ül, mint egy gomba es jatszogat a földön. Tegnap nalam volt egy masik anyuka, akinek csak egy 5 eves kislanya van, es tizpercenkent hüledezett, hogy nahat, a fiuk mennyivel hangosabbak es vadabbak, holott a fiaim igazan jolneveltek, nem örjöngenek, udvariasan viselkedtek, csakhat ugye ment a szokasos agyuzas, varbevetel es mas programok (amit Gi_anya mar igen plasztikusan es elethüen leirt), a kicsi meg folyton dobalt, berregett, labdazott. Lehet, hogy csak bekepzelem magamnak, de az utcan is a legtöbb babakocsiban rozsaszin kislanybabakat tologatnak, es nem igazan latok masokat ennyi fiuval vonulni. Valoszinüleg, mert kesz idegösszeropi, ha ennyi himnemü gyerköccel akar valaki vasarolni menni, vagy akarmit elintezni. Es nekem is erdekes a kalozozas, varbevetel, autok ütköztetese, de en se tudok benne lelkesen resztvenni. De azert csodalom öket, milyen kitartoan zörögnek-börögnek, kiabalnak es hogy elvezik az ilyesmit. Neha mar attol felek, ha lenne egy kislanyom, mar nem is tudnam, hogy kellene kislanyosra nevelni, annyira elharapodztak a fius jatekok es temperamentum nalunk. Es igenis, tul idös se szeretnek lenni, mire kislanyom lesz, de mar lassan kifutok az idöböl en is. De nem adom fel, van meg nehany modszer...ugye?


Sziasztok fiúk/lányok! én a harmadik babámat várom és azoknak szeretnék segíteni, akik kiváncsiak leendő gyermekük nemére....egy számítási módszer, ami nekem bejött. Csak a Te és párod születési hónap és napjára van szükségem és kiszámolom mikor kell rosszalkodnotok ha fiút ill. lányt szeretnétek. Vagy ha már pocakos vagy, akkor szintén a születési dátumotokra (hónap, nap) és a fogantatás vagy a várható szülés dátumára (hónap, nap) van szükségem. Ja és persze ha megszületett a pocaklakó érdekel az eredmény, mert szeretném tudni mennyire pontos ez a számítási módszer. Szóval várom a leveleket ide, vagy a fiuvagylany@freemail.hu ra. Sziasztok.....
 


Indiánmama!
Azt hiszem nagyon hasonló cipőben járunk. Nekem is 3 fiam van. Én már a 4-et várom a kislány reményében. Rajtam is hasonló tünetek jelentkeztek, amikor szembesültem a tényekkel. Azt hiszem folytatom privátban, nem fárasztom vele a többieket.
 


Lányok !
Nagyon leült mindenki.
Török Zsoltot hívta valaki? Én beszéltem vele. Egy nagyon szimpatikus képviselő. Nem rajta múlott, hogy vissza kellett vonnia a javaslatot. Azt mondta valószínű, hogy csak az egészségügyi problémákkal küzködőkre fogják kivetíteni a tv.módosítást. Ami nem nagyon jó hír, de ez még változhat. Úgy gondolom, hogy az a legnagyobb baj, hogy az MSZP ek között is megoszlanak a vélemények.

Tulipán !
Szívből kívánok neked egy kislányt. Hány hetes vagy? Nem fárasztasz bennünket, sőt.....,
 


Szami!
Ha te mindenképpen ebben amódszerben bízol, akkor várjál rá. Ez a módszer sem 100%-os. Van olyan szakértő, aki 80% esélyt ad neki, van olyan, aki többet. Én is sokat érdeklődtem mielőtt nekiláttunk a babagyártásnak. Személyesen jártam több genetikusnál, Czeizelnél, és meddőségi centrumokat is felkerestem. Persze magánúton, úgyhogy marha sok pénzembe került mire összegyűjtöttem az infókat. Abban pedig biztos lehetsz, hogy vannak olyan dokik, akit még most is rá lehet beszélni a dologra. Ha meg ha engedélyezik bizonyos feltételekkel, akkor meg sokkal könnyebb a dolog. Hidd el, egy kis mosoly, és sok pénz, na meg a megfelelő orvos. Mert nem mindegyik megvesztegethető. Érdekes, de ezeknek a dokiknak van pénzük, és mégis mennyire hajtják. Hihetetlen.

A másik topikon, a válasszuk meg a 3. gyermek nemét, ott leírtam még egy-két dolgot, hogy szerintem mi az, amivel hasonló esélyekkel indulunk, és nem kell hormonkezelés, megalázkodás, és sok-sok pénz. Hiába mondják, hogy néhány tízezer forint az eljárás. Igen, de a dokinak megint oda kell adni minden alkalommal a tízezret, vagy többet. Ha nem magánrendelésen kezded, akkor meg várhatsz, mire sorra kerülsz, mert aki magánrendelésre jár, azt veszik előre. Aki járt már meddőségi központban, csináltak neki inszeminációt, vagy lombikot, az el tudja mesélni, mennyire fizeti a tb az eljárásokat :( Csak magát a beavatkozást, de mire odakerülsz :shock:

20 hetes vagyok. Vagyis az utolsó mensimtől számítva (tudom, hogy innen számolják a terhességet) Ezt írta a doki a kiskönyvembe, de valójában az ultrahangra azt mondta, hogy 2 héttel fiatalabb terhesség. Most megint megyek majd uh-ra kíváncsi vagyok.

És te, neked mik vannak? Lehet hogy már olvastam kicsit feljebb, de akkor bocsi!
 


Tulipán !
Privátba írtam neked.
 


Indianmama %!

Írtam egy privátüzenetet megkaptad?
 


Sajna nem. Mostanaban eleg sok a homokozoban elkoszolodott szarvasbörnadrag, azokat mosom allandoan, ki se latszom belölük. Uj mokasszinok utan is szaladozok, 3 fiuval egyetemben (aki nem tudja, mit jelent ez, probalja ki maga!:)), es az internetem is bedöglött egy idöre, de mostmar ittvagyok. Ime egy uj felfedezes a netröl, aki tud nemetül, nezze meg! www.maedchenoderjunge.de (a PlasmaGen AG müködteti). Egy kemcsö verböl megmondjak a 8 heten 99%-ra, hogy fiu lesz vagy lany az utod. Csak infokent, ha valakit erdekel. Van valami uj a törvenyjavaslat ügyeben?


Indianmama 3 !
Küldöm újra a levelet,de meg kell ismét írnom.

Lányok!
Beszéltem Török Zsolttal, még nincs semmi infója. Próbálkozik szerintem meggyőzni a képviselőket, de nem egyszerű neki. Majd meglátjuk. Azt mondta, hogy szeretne valamikor ezzel kapcsolatban a beszélgetést a kismamákkal. Úgyhogy lányok privátba aki akar jönni az írjon. vagyis ne privátba, mert az állítólag nem jön át, hanem a szami1108@freemail re.
 


sziasztok! Nem vesztem el, csak epp satort bontunk mi indianok (holnaptol költözünk), pakolok 3 fiu elleneben :), es meg ezer mas dolog, füszerezve egy kiados rokazos virussal a gyerekek közt....remelem, legalabb en nem kapom el. :( De majd meg jelentkezem.


Indianmama!

Hát én meg pont fordítva vagyok :D Már elsőre is fiút szerettem volna. Én mindig a fiúkkal barátkoztam egész kicsi korom óta, lányos dolgokat nem szerettem. A lányaimnak sincsenek rózsaszín cuccaik (már amennyiben ez rajtam múlt) Most kezdünk az újabb fiúprojektbe :D Te akkor tudsz tippet adni? ;)
Vendég
 


Szia Gira!
Tudom, hogy Indiánmamától kérdeztél, de nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá. Hát szerintem a világ legegyszerűbb dolga fiút csinálni, .............de kislányt!!!!!!!!!!????????? :wink:

Nekem is 3 fiam van mint Indiánmamának, és nagyon szeretnék egy kislányt. Én már várom a negyediket a kislány reményében. Nagyon sokat olvastam utána, hogy hogyan is lehet növelni az esélyeket. Most komolyan mondom, de a fiút tényleg könnyebb összehozni. Ugyanis, ha pontosan tudod a pé-d idejét, akkor nyert ügyed van, mert aznap akció, és nagyon jó eséllyel fiad lesz. Az a fontos, hogy nagyon pontosan kell tudni a pé-t, nemcsak kb-ra, következtetve az előző ciklusok alapján, hanem "tárgyi bizonyítékokkal". (ovu teszt, uh-os peteérés vizsgálat, hőmérőzés...) Aki így csinálta, annak sikerült. Még van sok praktika, ha érdekel kérdezzél, én nagyon kiképeztem magam ez ügyben, ugyanis ha nem akarok egy magánovit összehozni akkor nekem minden eszközzel azon kellett lennem, hogy sikerüljön a dolog.

Kép
 


sziasztok! mar atköltöztünk egy hete, de meg mindig hatalmas a kaosz, konyhank meg 3 hetig nem lesz, gondolom el tudjatok kepzelni, milyen könnyü igy 3 gyerekkel :)) Persze az indianok is szabad tüzön föztek...Internet sem müködik, igy ez csak egy füstjel, hogy meg vagyok, de talan meg 1 het, amig netezni tudok. :lol:


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Beleolvastam a topikba, nekem két fiam van. A férjemmel egeszségre jutottunk, hogy jöhet még egy gyerek, akinek már lánynak kell lennie, ha mégsem akkor egy negyedik... :?
Én is ismerem ezt a kiszámolós módszert, majd próbálkozom vele, jah és a peterésé előtti szexxel...

Engem nem zavarnak a fiúk, mondjuk nálunk nagy a korkülönbség, tehát az egyik fiú a másik baba... de így elvagyunk, persze én is szeretnék szép rozsaszín ruhácskákat vasalni, hajtogatni, de arra itt a babaruha bolt.

És fiús anyák!!! Én arra gondoltam, hogy azért történik ez így, mert annyira jó a genetikai állományunk, hogy a természet is tudja ezt örökíteni kell, arra ugye meg a fiúk hívatottak... :)

És amúgy is kevesebb fiú van... jah és még azzal vigasztalom magam, hogy pár é múlva minden kislányt a hátam közepére fogok kívánni, akik majd csapják a szelet a fiaimnak! :)

A férjem vigasztaló mondata a következő volt: legalább nem kell tamponra költeni... egyből eszembe jutott, hogy majd helyette óvszerre kell.. :)

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Régebben már írtam ide, de akkor még nem gondoltam át igaziból, hogy belemennék e abba hogy megválasszam a babám nemét.

nekem 2 drága kicsi fiam van, akit nagyon -nagyon szeretünk, és hálásak vagyunk hogy ők vannak nekünk. De nagyon vágyunk egy kislányra.

teljesen megértem azokat akik belemennének ebbe , és azokat is akik csak így válalnának 3. babát.
De azt hiszem én nem tenném. Márcsak azért sem mert elég valássos vagyok és nem tiudnám ezt a 2 dolgot egyeztetni. Mielőtgt az első fiammal terhes lettem, nagyon(mindennél jobban ) fiút akartam. És talán kinevettek, de rengeteget imádkoztam ezért.!
Valószínűleg a harmadik babánál is maradok a "módszerem"-nél, csak most kislányéer fogok fohászkodni! :lol: :lol: :lol: :lol:

Komolyra fordítva a szót, tudom milyen az amikoor egy nő arra vágyik, hogy egy kislány anyukája legyen!!
Hiszen biztosan másabb mint egy fiújé!

Viszont olyan barátnőm is van aki mindennél jobban szeretett volna egész életében egy kisfiút.
De egyszerűen nem lett állapotos több év próbálkozás uán, az első lombik programuk sikeres lett és egy egészséges kislányuk született. Ez 2002-ben volt. Azóta túl vannak 5 sikertelen beültetésen! :cry: :cry:
És már mindegy nekik... Csak lenne.....

Olyan barátnőm is van, akinek 3 fia van és reméli hogy a 4.is fiú lesz. A másiknak meg 2 fia és reméli hogy a 3.is fiú lesz.!!

Szóval lányok ne marjuk egymást, mertr mindannyian másak vagyunk, másak az álmaink, a vágyainl. És egyben egyettértünk azt hiszem:
Hála legyen hogy anyák lehetünk.
Egyébként mi jövőre szeretnénk 3. babát. reméljük kislány. De ha nem, hát talán 4. is lesz... :) :)

Én azért kívánom, hogy ha nektek ez ennyire fontos akkor legyen belőle valami.
Próbálkozzatok lányok..Talán egy kis kitartásal ellőbb-utóbb sikerrel jártok az illetékeseknél..

Remélem mindenkinek teljesülnek vágyai

Sziasztok!!

Kép Kép Kép
 
 


Megint én!!

Gira!
Csatlakoznék Tulipánhoz. Ha megvan a PÉ-d akkor action!!
Azzal egészíteném ki, hogy én még abból is tudom a PÉ-met belőni hogy aznap(sem előző nap, sem utánna egy nappal) menstruácios hasfájásom van. Igaz nem olyan erős, de pont ott fáj, pont úgy!
És ezt csak nem rég figyeltem meg. kb. 2 éve.
Figyelgesd megad a ciklus közepe felé. Lehet hogy te is észreveszed, hogy egy kicsit mintha fájna.
Én nekem is úgy mondták, hogy figyeljem meg magamon. És tényleg.
Azt mondják ez akkor van mikor egreped a tüsző. No de akkor ezerrel!!!!!
:lol: :lol:

Tulipán!
Jól látom már útban a 4.?

És tudod már hogy kislány?

A nagyobbak mennyi idősek?
Na jó megyek!!
Sziasztok!!

Kép Kép Kép
 
 


Asiye!
Igen nekem már a 4. gyermekem lesz. Nem tudom a nemét, mert nem is akarom egyelőre tudni. Nekem így jó. Kaptam már ezzel kapcsolatban negatív véleményt, de nem érdekel. Aztán lehet, hogy mégsem bírom ki a következő uh-on. :lol: :lol: :lol:

Én is rengeteget imátkoztam a 2. és a 3. fiamnál is. Nekem nem volt elég, úgyhogy most amit tehettem azt megtettem, a többi már tényleg nem rajtam múlik.

Kép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok lányok.
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Igen, szeretném, ha megválaszthatnánk a 3. (4.,...) baba nemét.
Rólam annyit, hogy 3 gyerekem van, 1 kislány, 2 kisfiú.
Szívesen vállalnánk még egy gyereket, ha lehet kislányt, hogy meglegyen az egyensúly. (ha 2 lányom, 1 fiam lenne, akkor természesen kisfiút akarnék)

TUdom, most jönnek majd a kövek, mert hisz nekem mindkét nem megadatott. Jöhetnek. De én így érzek, így érezném komplettnek a családot, és azt gondolom, azzal, ha megadatna ez nekem, senkinek nem ártanék.
 


Szia Minimimi !
Üdv a csapatban. Nem kell foglalkozni a kövekkel. Sajnos ez a topic a kövek miatt halódik. Már a lányok inkább csak nézegetik a topicot és nem szólnak a témához, mert bármit írnak arra rögtön támadnak az idióta ellenzők. Nem tudom, hogy mennyit olvastál vissza. Sajnos sok jó hírrel nem tudunk szolgálni, mert úgy néz ki, hogy a Tv. módosítási javaslat nem fog a parlament elé kerülni. Amikor utoljára beszéltem Török Zsolt képviselővel, akkor azt mondta, hogy talán még a negyedik gyereknél megpróbálják a tv. módosítást átvinni, de ezt sem ígéri, mert nagyon sok az ellenző. Úgyhogy, ha van valami ötleted, akkor oszt meg velünk.
 


SZia Szami!

Az ellenzők nem zavarnak, a rosszindulatú hozzászólások meg leperegnek.
Igen visszaolvastam, sőt, elég sokat bújtam már a netet ezügyben.

Aláírásgyűjtésre nem gondoltok? Ill. tudom, gondoltatok, de történt már ezügyben valami?

Az ellenzőknek meg üzenem, hogy itt nem az a kérdés, hogy te személy szerint választanál-e, hanem hogy engednéd-e, hogy más, aki erre nagyon vágyik (szerintem nem olyan rettenetesen sokan, pláne nem annyian, hogy borulna a fiú-lány arány, ha engedélyeznék), választhasson.
 


Sziasztok!

Rég szólaltam meg, bár minden nap olvasom a topicot!
Olyan jó, hogy ilyen lelkesek vagytok és próbáltok küzdeni azért amire vágytok!
Mindenkinek sok erőt és kitartást!
Jó éjszakát!


Sziasztok!

Most találtam rá erre a topicra. Nekem is két fiam van és most várjuk a harmadikat, akiről még nem lehet tudni, van-e kukija. Láttam, hogy nagyon benne vagytok ebben a babaneme témában, egy-két dologra kiváncsi lennék. Igaz, mi nem terveztük a nemét, de természetesen lánykára vágynék a két ördögférfi után :D . Első két fiam az exférjemtől van, a mostani baba pedig új (1éves) kapcsolatomból. Arra lennék kiváncsi, hogy számit-e valamit, hogy az első két terhességem merőben más volt, mint a mostani? Probléma-hányinger-kivánósság stb. mentes várandósságok voltak a fiúkkal. Pocaklakó viszont az összes olyan tünetet produkálja, ami számomra eddig ismeretlen volt. 12hétig egész napos hányinger, pocakfeszülés, lábgörcs, fejfájás, kivánósság, ájulás, alacsony vérnyomás és hasonló kedvességek. :) Vagy ez csak attól lehet, hogy más az apa? Vagy lehet köze a neméhez?
Sajnos ultrahangon nem mutatja magát, (a két fiú mutatta) még a lábát is maga alá húzta. :(
Kiszámoltam már a kinai naptár, feng-shui, meg mindenféle fogamzásnaptár szerint, mind fiút mutat. Irt vki ezen az oldalon is, hogy kiszámolja emilben elküldve az adatokat, hát ő is fiút irt.
Van esetleg valamilyen számolási vagy egyéb módszer a nemének kideritésére??????
Köszi, ha válaszoltok.

Ági
Vendég
 


Szia Pumpóka,

sajnos sz, hogy másképp éled meg ezt a terhességet, mint az előzőeket, még semmit az égvilágon nem jelent, se a baba nemével, se az apukával nem függ össze. :D

Ezek a számítások is hülyeségek sztem, 50%-ban bejön, 50-ben nem.

Az viszont, hogy nem látszik semmi a 17. héten egy jó jel, mert ha fiú, azért azt manapság sok esetben már nagyon korán látni lehet, még ha nem is premier plánban mutatja a lába közét, hisz itt-ott akkor is kilóg valami. Persze lehet fiú is, de azért azt gondolom, valószínűbb a lány. Na, most jól megmondtam, mi? :wink:
 


Igen, irigykedtem is másik topicokban, hogy a 12-13. héten már ujjongva újságolták a kismamik, hogy fiú lesz, látták az uh-n.
Végülis igazad van :) annak is örülnöm kell egyenlőre, hogy nem mutatja magát, vagyis nem látszik, hogy fiú. :)
Hallottam olyat is, hogy az afp ha alacsonyabb érték, ált. lány, ha magasabb, fiú. De ebben is kételkedem, nem hiszem, hogy az afp-nek köze lenne a neméhez. De lehet, hogy én tévedek. :? Várom a két hét múlva esedékes uh-t, talán.... valami....

Ági
Vendég
 


Szisa Ági!

Nekem 2 fiam van kottára egyforma terhességből, de 2 barátnőm is úgy járt, hogy a 2. fiúkkal végighánytak 3 hónapot, míg az elsővel minden szag és étvágy ok volt.

De sok ellenpéldát is ismerek, úgyhogy még reménykedhetsz. :lol:
Az AFP szintén semmit nem mond, szintén barátnőm 3 gyereke közül a fiúnál volt legalacsonyabb az AFP, de közel azonos volt így is az érték és sorban születtek egymás után.

Úgyhogy szerintem örülj bármi is legyen, jelenlegi párod biztos nagyon büszke lenne egy fiú utódra. És a kislányt majd következőre megtervezitek :wink:

Szerintem jobb minél előbb megtudni a nemét - már ha mutatja, hogy az ember fel tudjon rá készülni szülésig. Én is így szeretném a korkülönbségeket a gyerekeim között.

Kíváncsian várjuk az uh eredményedet!

Éva
 
 


Köszi a biztatást!
Igazából én azért reménykedek nagyon, mert negyedik bizti nem lesz, hacsak nem ránkszakad az otp, vagy nyerünk a lottón, stb...
Tudom, soha ne mondd, hogy soha... :)
Akkor azt mondom az esély 1% a negyedikre :)
Egyenlőre elég lesz a három is :) főleg, ha ez is fiú lesz.........
Vendég
 


SZAMI :!:
ÍRTAM PRIVIT :!:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi !
Válaszoltam!

Édes Virág !
Neked is!
 


Agmanó !
Neked is válaszoltam!
 


Én pedig visszamerészkedem a topicra....

Éva
 
 


Sziasztok!!

Ági!

szerintem is nagyon jó jel, ha még nem látott semmit az orvos.
Egyet értek Minimimivel, hogy ha kisfiú lenne, akkor valószínűleg látta volna már a doki.
Én is a második fiammal 13. héten tudtam meg fiú, és mikor rákérdeztem hogy 100%-e azt mondta nem, 150! :lol:

Hát hazudnék ha azt mondanám ,hogy repkedtem az örömtől, mert már akkor is lányt szerettem volna és meglepett, mert nem is gondoltam hogy azon az ultrahangon megfogom tudni a nemét.
De persze ez inkább csak egy kis csalódottság volt.

Ja! Ami még állítólag jel, a baba nemére:(nekem ez bejött).
A terhesség jele hogy a melbimbó és a bimbó udvar sötétebb lesz.
ez már azelőtt hogy a teszt kimutathatná a terhességet.(mikor az első babaánkat akartuk 5 hónapon keresztül minden féle terhességi jelet felvéltem lelni magamon, mégis mindig negatí lett. de a 6. hónapban 1 napja késett a menszeszem, és akkor a férjem mondta, hogy sötét lett a bimbóm)
Szóval, ha ez a sötét szín barnás, mondjuk hasonlít a színes bőrűekére akkor fiú. Ha ez a sötétedés vöröses-pirosas, mintha be lenne gyulladva, vagy mint szoptatás után akkor lány.
Nekem mind a kétszer barnult, a végére már nagyon .
A barátnőmnek a fiánál barnult, de a második terhességénél bevörösödött.
Kértem mutassa meg!( még jó hogy régi jó barátnők vagyunk :lol: :oops: )
És a 15 héten mondtam hogy lánya lesz.
És az lett.
De ő is mondta hogy más mint az elsőnél.

Nagyon várjuk az uh eredményt!!
Ne feledkezz meg rólunk, ha van kép tenyél fel!!

Éva!
Igazad van, szerintem is jobb megtudni mihamarabb a nemét, mert szerintem lelkileg is rálehet készülni, hogy kislányt vagy kisfiút fogunk "kapni"
Meghát legalább lehet szép ruhikat vásárólni.
( úgy vásárolnék már kis rózsaszín meg sárga cuccokat!! :roll: :roll: :wink: :wink: )

Most mennem kell, sziasztok!!

Kép Kép Kép
 
 


A rózsaszin ruhácskákra 7 éve már, hogy vágyom énis. Mindkét fiamnál kislányt vártam. Az elsőnél még végülis mindegy volt, lehet még lány..... :)
aztán a másodiknál 4D-s ultrahangon megkérdezte a doki, hogy anyuka, nemét tudni szeretné?
Mondom, persze....
Akkor anyuka,hogy fogják hivni a kisfiút?
Zsófia...
A kisfiút, anyuka.....!
Jah, Barnabás, fiú???? Ez is??? és elbőgtem magam....

Igy hatott rám... most nem tudom, hogy fog hatni, ha megint fiú, de minél előbb tudom, annál jobb!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem az első babám szégyenlős volt, nem mutatta a nemét. Mindenki mondta, hogy biztos kislány. Szülés előtt pár nappal annyi támpontot kaptam, hogy 51%, hogy fiú. Így szüléskor derült ki, de elsőre ez így volt tökéletes.
Másodikra kb 25 hetesen a 4D-n láttuk a csomagot a lába között. Ekkor még nevettem, de 1 óra múlva már folytak a könnyeim és teljesen kivoltam.

Szüléskor felkiáltott az orvos: kislány!
Én mondtam, hogy az lehetetlen!
-Ja tényleg, csak nem jól láttam!

Ekkor örültem, hogy már előtte kiderült és nem dőltem be az orvos tévedésének.

Hát várjuk a fejleményeket, Ági!

Asiye, ti dolgoztok már az ügyön?

Üdv!

Éva
 
 


Sziasztok!

Éva!

Tetszett nagyon a történeted! :lol:
Jót mosolyogtam rajta, tényleg jó hogy előre tudtad a nemét.
Az orvos mit nézett? :lol: :lol: :roll: :roll:

Mi még nem dolgozunk az ügyön, mert az orvos azt mondta decemberig várjak a teherbe eséssel. Gondolom egy-két hónap ide vagy oda, nem számítana.

Ami az igazi gond, hogy mikor ott a helyzet( és mondjuk még peteérésem is van valószínűleg) mindig elbátortalanodom, és mondom a férjrmnek, hogy ezt az alkalmat még hagyjuk ki és használjuk el azt a csomag óvszert( gazdasági szempont sem utolsó :!: :lol: :lol: :lol: )
Az igazság az hogy félek attól hogy pont annyi esélyem van fiúra mint lányra!!

És ez most csúnyán fog hangzani, de én kislányra vágyom, nem gyerekre!!
Ha értitek mit akarok ezzel mondani!!

Egy ismerősőm azt mondta akkor vágjunk bele amikor gyerekre vágyom, és a neme már csak másodlagos lesz! Nem tudom hogy akkor lesz e baba :!: :?:

Ági!
Mikor is mész mész pontosan uh-ra? 4d-sre vagy simára?
Nekem a 18 hetes 4d-s nem jött be mert még annyira kis csontváz hogy megijjedtem minden rendben van e vele.AZ ORVOS MEGNYUGTATOTT HOGY NORMÁLIS HOGY ILYEN KIS "BÉKA"
dE A 34 HETES AZ GYÖNYÖRŰ VOLT.

Hát azt kívánom neked teljesüljön az álmod és kislány legyen.
De ha fiú, akkor is légy nagyon boldog!!Mert mi tudjuk hogy attól mert nem pont őket vártuk még ugyanúgy imádjuk mint a tesóit vagy egy lányt!!

Lányok !

Mostanában amerre járok mindenhol cak gyönyörű kislányokat látok!!
Mikor terhes voltam mindenhol nagyhasú mamák rohangáltak!. Mikor meg babakocsit akartam választani, mozdulni sem tudtam az utcán tőlük!! eZ MÁR CSAK ÍGY VAN! uGYE?

jA! Azt nem írtam, hogy én első gyereknél ugyanilyen megrögzötten vágytam fiúra!
Mikor kiderült hogy az, elmondani nem tudom milyen boldog voltam. És nem gondoltam volna hogy egyszer egy lányért leszek ennyire oda!!

Ági!!

Ha megvolt az uh gyere( egyébként is)
Éva te is!
TI PRÓBÁLKOZTOK?

sziasztok!

én is Éva!/ asiye!

Kép Kép Kép
 
 


Lányok rakokok fel képet a két kisfiamról! AKIKET MÁR EZER LÁNYRA SEM CSERÉLNÉK!

Szeretném látni a ti gyermekeitekről is képet, ha raknátok fel!! Kép HAMZA

Kép Kép Kép
 
 


ALPER Kép

Kép Kép Kép
 
 


Asiye! Nagyon édes!!!!!!!! :)

Hát igen, az igaz, hogy én sem cserélném semmire ezt a két ördögöt!!!! :)

Jövő héten megyek vissza az afp eredményért, akkor kapok beutalót a 18 hetes genetikai uh-ra a Jánosba. Majd azért ott is rákérdezek, hátha látják. 4D-sre szeretnénk majd menni, de kb. 25hetes kora körül, Barnussal is akkor voltunk és azt mondta a doki hogy olyankor a legjobb mert még belefér a képernyőbe is :)

Gyerkőceim és egy minipoci fotó (mai):

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most éppen betegek a fiúk és már nem tudják hogyan gyötörjék egymást és engem a nagy bezártságban.
Én sem adnám őket a világ minden kincséért sem. A harmadikat mi kicsit későbbre tervezzük.
Üdv!
Éva

Kép rosszcsontok
 
 


Olvastam, jártatok már páran Czeizel Endrénél. El tudná valaki küldeni az elérhetőségét, plííííz!!!

Gyönyörű kispasikat láttam, nem csoda, hogy nem cserélnétek le őket. :) (Enyémek is gyönyörűek, de én inkább maradnék inkognitóban ebben a témában)

Sajnos én is még egy kislányra vágyom, nem még egy gyerekre, de talán mire sor kerül a gyakorlásra, sikerül kiverni ezt a fejemből. :roll: Egyébként mennyire publikus ez a vágy nálatok? Család, barátok tudják?

Mini
 


A vágy nálunk teljesen publikus..... :)

Mindenki kislányért szurkol! A dédimami azt mondta, minden nap elmond egy imát, hátha meghallgatják odafenn, úgy szeretné, ha végre nekem is lenne egy lányom (a családban rajtam kivül mindenkinek 1-1 az állás), nem utolsó sorban bizti benne van a dédiben, hogy Zsófiának szeretném hivni és az ő anyukáját is igy hivták.... legyen egy Zsófi is neki! Bár nem panaszkodhat, mert eddig 7 dédunokával ajándékoztuk meg, most meg jön a 8-dik. De az unokatesók közül én vagyok az első (pedig mind idősebb nálam) aki bevállalt egy harmadikat..... :)
Vendég
 


SziasztokT

Csúcs kishapsik! Asiye! Te milyen országból származol, ha nem titok? Látszik a gyerek vonásain és a neveden is. Nem fogsz megbolondulni 3 csöppséggel? Van segítséged?

Pumpóka! Szép a pocid, és a fiúk! Ők is le tudnák tagadni, hogy testvérek. Az enyémek is különböznek.

Először még én sem fedtem fel a kilétemet, de úgy gondolom nincs ebben semmi szégyelnivaló, és aki felismer, annak puszi!
Akinek én ajánlottam a topicot, az nicknéven amúgy is felismert.

A művi lehetőség számunkra úgysem adatik meg a nemválasztásra - nincs potom 4 millánk erre, és nem is biztos, hogy vágynék rá. A spermaszelekció nem valószínű, hogy a mi időnkben megvalósul, a természetes módszereket, pedig csak kevesen ítélik el.

Minimimi!

Czeizel tetefonszámát olvatam nemrég a:
Fogamzás/ Megterveztük a kisbabánk nemét topicban.
Ott gyakorlatilag az egész módszer részletesen le van írva, akár el sem kell menned :lol:

Jó hétvégét!

Éva
 
 


Sziasztok lányok!


Nagyon szépek a kisfiaitok! Tényleg letagadhatnák egymást,gondolom egyik anyára a másik apára hasonlít! De nagyon szépek!
Szerintem sokan irigyelnek most bennünket! :lol: :lol:
Mint ahogy mi a kislányosokat!! :lol: :lol:

Éva!
A férjem török! Magyarországon élünk, a nevemet tőle"kaptam", meret ez a kedvenc lány neve. Lehet ha lesz kislányunk így fogják hívni.
Bár én inkább Ebru-t, Yasemin-t, Meral-t, Zeynep-et, vagy Esra-t szeretnék.
Bárcsak ott tartanánk!! :roll: :roll:
Egyébként megfogsz lepődni, mert a Hamza fiam rám hasolnít. A férjem fehér bőrű, zöld szemű és szőkésbarna hajú. Nekem vannak ekkora barna szemeim és ilyen színű hajam!

Ági!

Kívánom hogy a dédi vágya teljesüljön!!
Ez egyben neked szól!!


Minimimi!

A vágyunkat sokan már azelőtt tudják ,hogy megkérdeznék! " gondolom a harmadiknak lányt akartok. ezek után..." :shock: :evil:

Van aki egyenesen lesajnált!! :cry:
De aki számít(szülők, nagyszülők, tesók, barátok), ők mind arra vágynak amire mi!!

Láto,megértesz!. Milyen amikor az ember lánya lányra, nem gyerekre vágyik! :oops: :lol:

Mennem kell!

Szisztok!

Egyébként az igazi nevem nekem is ÉVA! :lol:

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Már régen írtam ide, de most nem bírom megállni, hogy ne dicsérjem meg ezeket a szép gyerekeket. Tényleg igazán nagyon szépek ezek a gyerekek, mindegyik amelyikről képet raktatok fel.

Én is teljesen egyetértek azzal, hogy kislányra vágyunk nem gyerekre. :oops: Lehet, hogy sokan megvetnek érte, de így igaz.

Én nagyon sokat írtam a módszerekről a Megterveztük a kisbabánk nemét topikba, én jártam Czeizelnél is. Vagyis én már szerintem mindent megjártam ez ügyben. A kisbabám nemét nem tudom még, de ha megkérdezném akkor feltétlenül írok, hátha kedvet kap még az is, aki nem eddig habozott. Vagyis remélem, hogy kedves tudok csinálni az eredménnyel, nem elvenni ezt a kis reményt is, amit még kihasználhatunk.

Ja! Jut eszembe! Fel vagyok háborodva, hogy az miért fontosabb, hogy a homik élhessenek törvényesen együtt, mint a mi kérésünk :twisted: Mi biztos hasznára lennénk a társadalomnak, hiszen olyan családba szülnénk gyereket, ahol szeretettel várják, de ezek nem biztos, hogy olyan nagy hasznára válnak a társadalomnak, hiszen igaz nem fertőző betegségről van szó, de mégiscsak példát mutatnak az újabb nemzedéknek. Hát jó kis példa!!! :evil:

Kép
 


Sziasztok lányok !

Most beszéltem Török Zsolttal telefonon. Azt mondta, hogy januárban adják be a törvénymódosítási javaslatot, de csak az egészségügyi okra lehetne hivatkozni. Azt mondta, hogy semmi remény, hogy elfogadják az eredeti verziót, úgyhogy be sem adják. Hát ez van, de legalább akinek tényleg szüksége lesz rá annak segít ez a tv. Bár minket ez most nem vigasztal. Ha valakinek van valami ötlete, akkor várjuk Januárig van még idő.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: