Új privát üzeneted érkezett!

Kori! Ha tudnál neki valamit venni, azt megköszönném:)

Te miondig lelket tudsz belém önteni, mert most olyan reménytelenül távolinak tünik hogy én egyszer Anyuka leszek.

Tudom, hogy nem fog fájni a vizsgálat, mégis félek, hogyha valami bajt mutat ki, utána ujabb vizsgálatok fognak jönni.
Pedig a doki nem sok jóval bíztatott, mert én betegen születtem ( bélösszenövéssel, meg valami nem zűáródott be a gyomromban) ez fejlődési rendelenesség. 2 napos koromban műtöttek, és a doki szerint valószínű, hogy a petevezetékem el van záródva a műtét miatt.

Én félek megtudni az igazat.

Pannust puszikálom:)

Kép
 
 


Ildikém! Köszönöm az őszínteségedet:)
Hol tanulsz? És mit?

Kép
 
 


Brrrr... Nokica...
Ez nem hangzik túl jól... És a lombikkal hogyan áltok???

Kép
 

 
 

Becsben uzemgazdasagtant.


Kori: Én még eddig csak Clostit szedtem, nem volt egyetlen vizsgálatom sem. Jővő hónapban lesz petevezeték átjárhatóságim, meg hormonos vérvételem.

Az Istvánban fél év alatt volt 1 vérvételem.
De ha csak lombikkal megy, akkor azt csináljuk. Rábizzuk magunkat a dokira.

Kép
 
 


Ildi! jól hangzik, és hol tartasz?

Kép
 
 


Kori: Csak az a probléma, hogyha a lombik fizetős akkor nem tudom, hogy hogy lesz, mert nem bizti, hogy ki tudjuk fizetni.

Most vettem fel 9 millió forintot lakáshitelre, azt havi 50.000 ft-al fizetem vissza.
Emellett, még a rezsire is költeni kell, meg a kajára.
Az én fizum nem is elég mindenre, a párom pénzéből élünk.

De majd ezt akkor meglátjuk.

Kép
 
 


Szia!

Ildi,
te Betriebswirtschaftlehre-t tanulsz a bécsi egyetemen? a párom is oda járt. És milyen gyakran kell menned?
Én olyan szívesen tanulnék ott, csak munka mellett olyan nehéz megoldani az utazgatást.....

Bolondokháza van itt ma!

A főnököm a hátán pörög és rettenetesen mérges, mert valaki alátett :-) én csendben mosolygok, mert ő is egy főgenya! Nem mondom, hogy L'oreal (mert megérdemli :-) de azért igen! hehe

Hát lányok még mindig csak 3 nap telt el, képzeljétek. :-)
Ma csináltam tesztet, lenyugodtam, kész, vége.
 
 


Agiko! Sajnálom a teszte, de lesz az még két csíkos is:)

Kép
 
 


Hát én nem tom mi lesz és lesz-e , de most ez van.

Ezt köll szeretni :lol:

És ti / te hogy vagytok?????????????

nincs itt ma mozgás? :shock:
vagy csak én nem mozgok :roll:
 
 


Én itt vagyok Agiko!
Még egy órát bennt kell maradnom, mert még vannak kutatóim:(

Negyed 6 körül érek haza.

Kép
 
 


Noi,
mit kutatsz?

Ildi,
Bécs? ez nagyon érdekesen hangzik. Hogyan találtad azt a sulit?

Én meg mindjárt megyek tanítani, a főállású munkának vége, jön a második műszak 6ig.

Kép
Kép
 
 


Nem én kutatok:)
A Pest megyei Levéltárban dolgozom, mint kutatótermi felügyelő.
Nálunk kutatják a Pest megyei anyagokat.

Kép
 
 


Sziasztok!

Hazaértem. Krizsa doktor nagyon jó fej, pozitív élményekkel jöttem el tőle. Szóval, ha megjön a 2-5 cn között kell mennem vérvételre (ezek most konkrétan a hormonok), meg kell még pár vizsgálat a következő ciklusban. Aztán a leletekkel nov. 24-én kell visszamennem hozzá és az azt követő ciklus első napjától szedni fogom majd a gólyaírtót 21-25 napig és utána meg kapom a szurikat. Január első felében meglesz a punkció és az ET. Legalább is ez a terv most. :)
 
 


Mancs! Örülök, hogy minden rendben van veled:)

Kép
 
 


Én indulok haza, jók legyetek, vigyázzatok magatokra. Puszi: Noi

Kép
 
 


Sziasztok!

Én vagyok,csak eddig egyszerűen nem hagytak élni.
Most ügyeletes vagyok,úgyhogy 6-ig biztosan itt esz a fene bent.

Mancs!

De jó,hogy pozitív dolgokat hallottál ma a dokinál! Nagyon örülök!!

Agiko!

Majd legközelebb meg kétcsíkos lesz az a teszt!!!

Pusz:

Jutka
Vendég
 


Sziasztok!

Hamar végeztünk,úgyhogy indulok haza!!!!

Mindenkinek szép estét,ha nem tudnék jönni!!!

Pusz:

Jutka
Vendég
 


Mancs

ugyi milyen kis jó fej :-)
Örülök, hogy ilyen flottul indul a projekted, ez nagyon jól hangzik! Így messziről úgy tűnik, hogy őket nem köti gúzsba állam bácsi?! Jó lenne, ha forognának tovább a kerekek, őrölnének a babamalmok :-)

Neked is végigdarálta, hogy mi újság?
Én azon csodálkozom, hogy ezek a dokik nem fásulnak meg, nem égnek ki. Biztos minden sikeres beavatkozás egy kis csoda, de így kívülről mégiscsak monotonnak tűnik. Ők, a mi csodatevőink :-)

Vagyis az enyém még nem, de remélem azzá válik!
 
 


sziasztok.

Hvor mye koster et rom?
mennyibe kerül egy szoba?
és
Jeg ville like...
Szeretnék...

nem megy az agyamba semmi. mert ki vagyok borulva.

puszi mindenkinek, kitatrás lányok, én lassan már nem hiszem el, de mégis, hogy egyszer babás leszek...

k.ra nem érdekel perpillanat a karrierem és a norvég jóléti állam depressziója. amibe éppen nyakig készülök belemerülni...
milyen jó volt az én kis gyámhivatali állásom, kelni minden nap reggel hatkor, elmebetegekkel meg állami gondolzott gyerekekkel foglalkozni...
lehet, keresek itt egy menekült tábort. az való nekem.

jó lesz a ma esti tangó. kicsit muszáj kinéznem valahogy.
ki vagyok borulva. talajvesztett vagyok.

Kép


remélem, senki nem olvassa a negativkodásomat, :shock: :shock:
és holnap már vigyorgok a családineten... :P :P :P

erős vagyok, általában vidám és bátor, még ha nem is sikerül mindig.
Nokica, Agiko, Korina, jó volt olvasni titeket.
Ildikém, gratulálok a tanulmányaidhoz.
Tanczy, neked is a sok műszakhoz. nagoyn irigyellek.
elegem van magamból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

puszi lányok
ama

Kép


Mancs!

Ezek jó hírek!!! Meglátod tied lesz január első zebrája! :lol:

Ama,

kitartás! Elég ha én parázom a holnap miatt, nem kell neked is depizned! :)

Kép
Kép
 
 


Tanczy, olyan jól ráéreztél most a hangnemre, ami talán bejön most nálam!!
puszi, írj, milyen volt a második műszak, és a UH!
ama és lelkesedéséből némileg veszített de azért kitartó csapata...

Kép


Tanczy!

Az jó lenne, de az sem holnap lesz. Na jó, nem akarok panaszkodni, örülök, hogy elindultak a dolgaim. Végülis csak egy hónap lesz üresjárat vagyis vizsgálatok. Csak ne jöjjön közbe semmi.

Agiko!

Végig mondott mindent, szerintem ugyanazt mondják mindenkinek. Férjemnek elmagyrázta a kórságomat, a PCO mibenlétét :) Nagyon okosan hallgatta :) :) Azt mondta a doki, hogy 3 hónapnak kell eltelnie 2 lombik között. Mondta neked is? Ez nem a legjobb :(
Beszélgettünk a jelenlegi és az előző munkahelyemről. Amikor elárultam neki, hogy diplomás ápolóként végeztem azt mondta: szegény... :) Leszólta a dokim módszereit egy kissé, szerinte 3 insem után abba kellett volna hagyni, tárt karokkal várt volna (ezt így mondta)
 
 


jól van, nem depizek, megígérem!!
kakerlakk, ez a legviccesebb szó.
azt jelenti, csótány.
és úgy ejtik ki, hogy kakkelakk
hihihihihihi
sok kis lépés visz előre, igaz???
és apránként nem igaz, hogy nem bírkózom meg akármilyne nyelvvel, ha szépen, szisztematikusan megyek...
kell egy magántanár. aki figyel rám és biztat.
és lehet, meg akarom keresni rá a pénzt...
valahogy...
meglesz ez is, érzem...
elég a rinyálásból!!!!!!!!!!!

Kép


Ama!

Mi a baj?
 
 


Agiko!

Mondtam neki, hogy szedek metformint is. Megdícsért. De amikor elárultam neki, hogy 3x850 mg-ot, elkerekedett a szeme rendesen. :) Megkérdezte, hogy nem vágja-e földhöz a cukromat.
 
 


Ja, igen: kegyetlenül szidta a kormányt, főleg az eü minisztert. Van egy psychiater ismerősöm, aki elmagyarázta nekem, hogy ezek nem elmebetegek (mert az elmebeteg nem felelős a tetteiért), hanem psychopaták (azok viszont felelősek a dolgaikért)
 
 


Hello Lányok!
Csak egy kicsit jöttem haza, mert megyek éjjelre papámhoz, nagyon beteg.
Reggel csak ugy viccből megmértem a testhömet, és a 37.1 re (tegnapi adat) rácsodálkozva ma 37.2 volt.Fogalmam sincs mi zajlik bennem, meg stb.Számolgatnom kéne mikor mi volt, de én most erre képtelen vagyok.

mancs
Nagyon jó hirek ezek, gondold csak el, hányszor 1 hónapot hagytunk ki, mi az a 21-25 nap? Semmi.Nekünk nagyon erösnek kell lenni.És remélem te is zebrás leszel januárban (meg én is :lol: )

szilda
 
 


Mancs
hozzám is ez volt az első mondata a sikertelenségem publikálása után, hogy tárt karokkal vár vissza.
Igen, sajnos tudok a 3 NAPTÁRI hónapról, csak azt nem, honnan számolják. Ha a punkciótól akkor akár még december végén is történhet velem valami, de erre nem számítok.
Meglátod, ha beindulnak a dolgok olyan gyorsan megy majd minden! Minden napra jut majd valami tennivaló, injekció, gyógyszer, UH, rohangálás doszt. Gyorsan eltelik majd.

Remélem utánad majd én jövök!!!! :-)

Ama
MI BAAAAAJ???????
találd ki melyik honlapon tartasz nekünk felholmályosítást a kapcsolatanalízisről!!! Engem minden ilyesmi érdekel csak felszínesen vagyok tájékozódva sajnos :shock:
ÍRJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!
Félve kérdezem, de remélem otthon helyreállni látszanak a dolgaitok!!!!!

Nálunk tegnap volt kis összezörrenés..... hiába, a feszkó nagyon is utat tör magának legbelülről :-( Azt hisszük erősek vagyunk aztán a legszeretettebb emberen pedig teljes erővel kitomboljuk magunkat. A nappaliban aludtam a kanapén....... és elfeküdtem a nyakam, de hajnalban kijött értem :lol:
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám. :) Vagyis most jöttem. :)

Mancs :)
Ezek szerint beindultak nálad is a dolgok. Szurkolok!

Noi :)
Az amit érzel, hoyg nem tudsz felhőtlenül örülni, az természetes. Mindegyikünk volt ilyen cipőben, de a sok anyuka és kismama példa rá, hogy egyszer mindenkinek sikerül. :wink:

Kép

Kép
 
 


Agiko:
Csak bekulekenyen es simulekonyan. :lol: Mondjuk megertem nekunk is voltak idoszakok, amikor vitaztunk. Mondjuk amikor neki is tennie kellett volna valamit. Aztan idovel megszokta a gondolatot es mega vegen meg is uszta :roll: :shock:
Igen Betriebswirtschaft Becsben.

Tanczy:
Osztrak gimibe jartam Pesten, igy jott az orult otlet. Elegge hulyeseg volt igy utolag.

Ama:
Megis milyen allast var el toled Meine igy, hogy nem tudod a nyelvet? :shock: Mi lenne ondjuk egy nemzetkozi segelyszervezetnel mint a voroskereszt vagy a karitas vagy ilyesmi? Ott talan eleg az angol is? Vagy tanithatnal magyart kint. Ott nincs magyar Intezet veletlenul? Vagy esetleg valami jo kis angol alapnyelvu nemzetkozi ceg? :roll: Na ez a legnehezebb szerintem. Esetleg egy tavmunka neten keresztul?

szilda:
Papadnak javulast! Hol mered ezt a hot reggel? Ugye nem szajban?

mancs:
Nagyon vartam mar rolad a hireket, aztan egy hulye lakogyulesre kellett mennem es epp mielott elmentem meg el tudtam olvasni. nagyon orulok. Szerintem ez a legrovidebb ido, amit szamitasba lehetett venni. A 3x850 nem sok abszolut nekem is ez segitett eppen. Szerintem a lombikig meg sokkal jobban ki tudja majd fejteni a hatasat, nagyon jo, hogy idoben elkezdted. Te a gynevacot beadattad mar? Viszont neked mi a velemenyed, meddig szedjem en??? 12. het vagy mar most hagyjam abba, vagy 10. het. Annyira nem merem abbahagyni, de szedni se merem igazan. Tok ciki!
Hat a kormanyrol nekem is megvan a velemenyem, miutan ma ki kellett mennem a haziorvostol dolgom vegezetlenul, mert kis millioan allatak a sorukra varva es kohogtek ossze vissza. plusz ki volt irva, hogy elnezest a burokracia miatt nagyobb a varakozasi ido a normalisnal is... es eddig is elegge sokat kellett betegenkent varni. :cry: Holnap delelott hatha kevesebben vannak, beprobalkozom ujra.


Ildi!

Olvastad az Informeden a Petrányi féle cikket a PCO-ról? Ha tényleg van ilyened, akkor a terhesség végéig szedd, mert védtelen lesz a szervezeted és a babó is. Nekem az a tervem, hogy életem végéig szedem. Ha nincs meg a cikk, belinkelem neked és elküldöm, ha ráakadok vagy ha találkozunk, kinyomtatva elviszem.
A Gynevacot megkaptam már kb 3 hónapja.
 
 


Ildi!

Az én öcsém meg Ausztriába járt középiskolába 5 évig. Közgazdaságtant tanult. :)
Kicsit irigyelltem annak idején, mert nekem még nem volt ilyen lehetőségem :)

Kép
Kép
 
 


mancs:
Megvan, olvastam is, de nagyon ellentetesek a velemenyek akkor is rola. A legtobben a PCOS topikokon sem vallajak be csak a 12. hetig, azutan mar nem, mert minden orvos kemenyen ellene van. Eddig azt hiszem osszesen talan ketten vegig szedik, de lehet csak egy valaki... Szoval elegge nehez a dontes, mert ugye a gyogyszerre egyertelmuen ra van irva nem adhato terhesseg alatt. A nogyogyaszom azt mondta, ram bizza a dontest. A Kaaliban a 10. hetig adjak. Jajj, olyan hulye bonyi az egesz! Meg ragodok rajta kicsiket! Amugy szoptatas alatt nem ajanlott kifejezetten, erre meg ellenvelemenyt nem hallottam. Ugy tudom akkor meg Petranyi is talan azt mondja, hogy ne szedd...


Sziasztok!

Ildi! Te ugye holnap mész Uh-ra? Ez nagyon KIRÁLY!!!! :D Látni fogod a babucidat :D

Holnap visszaköltözik a fórum?

Mancs! Neked is nagyon jó, Januárban már "szállíthatod" a zebrát ide a fórumra

:)
 
 


Tami!

Dolgozunk a témán, nem bánom ha így lesz :)
 
 


Ildi

Tudod hol métrem ezt ahőt? Hüvelyben, több mint 5 óra alvás után a régi "szokott " időben,ki sem kellve az ágyból. :?

szilda
 
 


Ildi
Te holnap mész uhra?HA igen (bocsi lehet már té'lleg nem emlékszem meg vissza kéne rendesen olvasni)nagyon drukkolok. :lol:

szilda
 
 


Ildi!
Drukk-drukk holnapra! :wink:

Tanczy, Lanett!
Jól vagytok?

Minden babára áhítozó csajszi!
Fel a fejjel! Beindult a zebraeső, higyjétek el hogy van még csoda!

Az enyém most rugdos belülről! :lol:

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Megint működik a családinet,gyertek vissza oda!!

Pusz:

Jutka
Vendég
 


Lanyok nem vagytok itt veletlenul? Ugy elujsagolnam a hireket...


Ildi
Ujságold el, én itt vagyok....

szilda
 
 


én is itt vagyok!
beszart a családi!

Kép
 


Sziasztok!

Én is vagyok!!

Ildi,

Mik a hírek??
Vendég
 


na lépek apihizni!!
Ildi! te vagy a király!!!!!

Kép
 


Nagyon szep fel centis petezsakocskam van szepen helyezkedik is.
A progim sajna kicsit csokkeno tendenciat mutat ezert matol dugdosom az utrot.

Tanczy, Lanett, Andusz, jkzsani mennyit dugdostatok? 2x1? 3x1? 3x2?

Szilda:
Jobban vagy mar?


Én is itt vagyok, megint nem jó a családi:(

Csajok, rajtam olyan idegbetegség van reggel óta, hogy a kollégáim már nem mernek hozzámszólni:(
Szinte érzem, hogy pattanásig vannak feszítve az idegeim, mindjárt elbőgöm magam:(
Ez mitől lehet?

Kép
 
 


nokica:
Csak lazan... Ez rengeteg mindentol lehet, de ha stresszeled magad, az tuti nem jo neked!



Ildi! Én próbálok megnyugodni, de amikor azt látom, hogy itt mindenki oda megy ahova akar munkaidőben ( kirándulás, könyvbemutató, stb.), és nekem nem is szólnak, akkor kicsit idegbeteg tudok lenni, mert mindig csak én ülök itt.
Azt tudnod kell, hogy én nekem van 2 helyettesem is, aki az anyagot lehordja a raktárból.
Ők rendszeresen mind a ketten elmennek szabira egyszerre.
Most is jővő hét elején tök egyedül leszek, és ha anyagot kérnek a kutatók, mondjuk anyakönyveket, akkor én hozhatom fel neki:( darabjuk úgy két kiló, és nem egyesével kérik.

Bocsi, hogy így rádzúdítottam mindent.

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: