Új privát üzeneted érkezett!

Jól telt, köszi. Szerdától már ott maradt Barbus délutánig, de még csak csütörtöktől alszik. Egész jól eszik, élvezi, hogy sokszor van leves. Voltak ugyan reggelente pityergések, de ez szerintem természetes. Egész könnyen barátkozik szerencsére. Az óvónénik nekem még mindig furcsák, de végülis nem nekem kell tetszeniük, hanem a gyerekeknek. Ők meg szeretik őket. Mariann néni azt mondta, hogy olyan a gyerekem, mintha mindig is oda járt volna. Nálatok mi újság? Belinek hogy tetszik?



 
 


@vicky79:


Szia!
Bocsesz....elfelejtettem írni.... 
Bebszi imád oviba járni...és remélem még 3évig így is lesz...
Ti az elefániba jártok???
-írj maj!
pusza
 (-érdekes,hogy még nem szaladtunk össze....)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Örülök, hogy Belinek bejött az ovi. Már Barbus is el van, de van egy kisfiú, aki terrorizálja az egész csoportot. Ő a méhecskébe jár. Lett volna hely a katicába, amibe a barátnői járnak, de egyelőre nem akarom átvinni. Kezdek megbarátkotni az óvónőkkel, de azért nem vagyunk valami nagy barátnők. 7-én megyek majd az óvodai pszichológushoz, mert Barbus szorulása nagyon nem alakul jól. Már csak hashajtóval kakil és akkor is úgy, ha hetente egy napot otthon maradunk vele. Állítólag belerugott az a rossz kisfiú és azóta tartja vissza már megint. Addig esténként legalább kakilt a pelusba.



 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron